Cena Metuje

06.10.2018 Nové Město nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci 1700m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
mladší žáci 900m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
děti s rodiči celkem: 32, muži : 16, ženy: 16, Předškoláci: 16, Předškolačky: 16 [html] [pdf]
hlavní závod 10km celkem: 144, muži : 113, ženy: 31, MA: 32, MB: 24, MC: 34, MD: 10, ME: 13, ZA: 9, ZB: 22 [html] [pdf]

výsledková listina přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [170] Matyáš Těšina 2011 CZE Sokol Jaroměř 01:25.8
2 2 / kluci [335] Matyáš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:26.2 00:00.4
3 3 / kluci [165] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:29.5 00:03.7
4 4 / kluci [163] Nikolas Hlavsa 2011 CZE Bílý Újezd 01:29.8 00:04.0
5 5 / kluci [168] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 01:30.2 00:04.4
6 6 / kluci [162] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:35.3 00:09.5
7 7 / kluci [161] Robin Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:36.0 00:10.2
8 8 / kluci [200] Adam Jung 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:37.7 00:11.9
9 9 / kluci [166] Adam Krticka 2012 CZE Náchod 01:39.7 00:13.9
10 10 / kluci [160] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:41.3 00:15.5
11 11 / kluci [167] Matouš Rousek 2012 CZE SK Nové Město nad Metují 01:44.5 00:18.7
12 12 / kluci [187] Filip Vojtěchovský 2012 CZE SPV Bilý Ujezd 01:45.5 00:19.7
13 13 / kluci [224] Jan Jiroušek 2011 CZE ZS Studnice 01:46.5 00:20.7
14 14 / kluci [169] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:49.9 00:24.1
15 15 / kluci [164] Ondřej Holada 2012 CZE SK Nové Město nad Metují 01:54.3 00:28.5