Cena Metuje

06.10.2018 Nové Město nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci 1700m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
mladší žáci 900m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
děti s rodiči celkem: 32, muži : 16, ženy: 16, Předškoláci: 16, Předškolačky: 16 [html] [pdf]
hlavní závod 10km celkem: 144, muži : 113, ženy: 31, MA: 32, MB: 24, MC: 34, MD: 10, ME: 13, ZA: 9, ZB: 22 [html] [pdf]

výsledková listina starší žákyně 900m

start ~ 08:56:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [114] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:25.7
2 2 / holky [118] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 03:25.8 00:00.1
3 3 / holky [192] Karolína Tobišková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:26.6 00:00.9
4 4 / holky [117] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 03:29.4 00:03.7
5 5 / holky [189] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:40.4 00:14.7
6 6 / holky [188] Zuzana Bašková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:48.8 00:23.1
7 7 / holky [191] Michaela Křováková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:49.9 00:24.2
8 8 / holky [190] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:57.2 00:31.5
9 9 / holky [115] Anna Petruželková 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:03.3 00:37.6
10 10 / holky [113] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:09.4 00:43.7
11 11 / holky [197] Dominika Svobodová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:01.1 01:35.4
DNS / holky [116] Tereza Roštlapilová 2004 CZE SK Nové Město nad Metují