Čertovskej ultratrail
08.06.2024 Houska - Hamr na Jezeře
33,3 km | celkem: 96 , muži : 56, Muži: 56, ženy: 40, Ženy: 40 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Čertovskej ultratrail | N/A | 05.05.2024 07:51:35 |
startovní listina 33,3 km
start ~ 11:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 96 účastníků ( 56 mužů, 40 žen) start ze Skelné
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | Bachet Clement | FRA | 1983 | Prague | Prague | |
Muži | Baláš Petr | CZE | 1976 | AC GoMango-Högner | Vysoký Újezd | |
Ženy | Balášová Kateřina | CZE | 2002 | Atletika Litvínov, z.s. | Litvínov | |
Muži | Bancik Tomaš | CZE | 1986 | Dřevohostice | Dřevohostice | |
Muži | Březina David | CZE | 1989 | Všenory, Jaderka | Všenory | |
Ženy | Bytyqi Fabiána | CZE | 1995 | Ústí Nad Labem | Ústí Nad Labem | |
Ženy | Cazzamali Nadia | GER | 1987 | Berlin | Berlin | |
Ženy | Cibulová Tereza | CZE | 1992 | Rozběháme Česko | Strašice 600 | |
Ženy | Černovská Vendula | CZE | 1984 | Klášter Hradiště N.j. 332 | Klášter Hradiště N.j. 332 | |
Muži | Černý Radek | CZE | 1997 | Rakovník | Rakovník | |
Ženy | Čočková Jana | CZE | 1976 | Bike a Běh Ostrov | Ostrov | |
Ženy | Daskalov Daniela | CZE | 1986 | Praha 6 | Praha 6 | |
Ženy | Doubková Petra | CZE | 1989 | Tým Cvičírna | Kly | |
Muži | Douděra Jiri | CZE | 1982 | Kralupy Nad Vltavou | Kralupy Nad Vltavou | |
Muži | Drabík Radek | CZE | 1979 | Praha 10 | Praha 10 | |
Muži | Dragoun Radek | CZE | 1970 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Muži | Dragoun Radek | CZE | 1993 | Praha | Praha | |
Muži | Dundáček Tomáš | CZE | 1990 | Tropická raketa | Praha | |
Muži | Dvořák Radek | CZE | 1978 | Hobby Runners | Praha 10 | |
Muži | Erban Jakub | CZE | 1993 | Janské Lázně | Janské Lázně | |
Muži | Fabian Jiri | CZE | 1978 | TopMonks.com | Praha 4 | |
Muži | Fejtek Jacob | CZE | 1996 | RunBo Team | Mnichovo Hradiště | |
Muži | Fellner Martin | CZE | 1963 | Fenix Ski Team Jeseník | Olomouc | |
Muži | Franz Richard | CZE | 1982 | Rozběháme Plzeň | Bochov | |
Ženy | Haranzová Nikola | CZE | 1992 | Praha | Praha | |
Muži | Harciník Jiří | CZE | 1969 | STS Chvojkovice Brod | Chrastava | |
Ženy | Heřmanová Alena | CZE | 1990 | Pepperl+Fuchs | Horní Maršov | |
Muži | Hora Michal | CZE | 1983 | Veltrusy | Veltrusy | |
Muži | Horais Jan | CZE | 1983 | Jílové | Jílové | |
Muži | Horák Gabriel | CZE | 1981 | Klášter Hradiště N.j. 344 | Klášter Hradiště N.j. 344 | |
Ženy | Hranická Jana | CZE | 1971 | Ostrava | Ostrava | |
Muži | Hromek Michal | CZE | 1990 | Hradec Kralove | Hradec Kralove | |
Muži | Janko Michal | CZE | 1975 | projektcfl.cz | Pardubice | |
Ženy | Jankovská Václava | CZE | 1972 | Čelákovice | Čelákovice | |
Ženy | Jechová Markéta | CZE | 1979 | Božičany | Božičany | |
Muži | Jiřík Marek | CZE | 1979 | Rozběháme Liberec | Dlouhý Most | |
Muži | Jon Jirka | CZE | 1968 | Bikestars Vrchlabí | Vrchlabí | |
Muži | Jon Kuba | CZE | 2001 | Bikestars Vrchlabí | Vrchlabí | |
Muži | Jon Vojta | CZE | 1999 | Bikestars Vrchlabí | Vrchlabí | |
Ženy | Karafiátová Lucie | CZE | 1976 | OK Jiskra Nový Bor | Nový Bor | |
Ženy | Karbulková Alice | CZE | 1972 | BJEŽ gang | Praha 9 - Kbely | |
Muži | Kerner Aleš | CZE | 1979 | Běháme v KH | Kutná Hora | |
Ženy | Kirschová Eva | CZE | 1978 | Evžen a Pepina | Trutnov | |
Muži | Kňava Radek | CZE | 1985 | Pilsner Dragons | Křimice | |
Muži | Kolomazník Josef | CZE | 1972 | Dolní Krupá | Dolní Krupá | |
Ženy | Kopková Michaela | CZE | 1975 | SK Ptice | Ptice | |
Muži | Kosar David | CZE | 1979 | RZB | Brno | |
Muži | Kouklík Tomáš | CZE | 1987 | BTL runners | Jílové U Prahy - Borek | |
Muži | Kuba Petr | CZE | 1982 | Dolní Měcholupy | Dolní Měcholupy | |
Muži | Lenkvik Jan | CZE | 1984 | Louny | Louny | |
Muži | Lenkvik Miroslav | CZE | 1958 | Louny | Louny | |
Ženy | Lenkviková Hana | CZE | 1984 | Louny | Louny | |
Muži | Macias Waldemar | POL | 1958 | You rock it grandpa | Zielona Góra | |
Ženy | Malá Kateřina | CZE | 1992 | Planeta Praha | Praha | |
Muži | Malý Lukáš | CZE | 1991 | Humpolecká 14 | Humpolecká 14 | |
Ženy | Maršíková Štěpánka | CZE | 1989 | RunBo Team Liberec | Liberec Iii-jeřáb | |
Ženy | Martiškova Lenka | SVK | 1992 | Zvolen | Zvolen | |
Ženy | Nováková Radomíra | CZE | 1971 | Raketové kecky | Hradec Králové | |
Ženy | Novotná Martina | CZE | 1996 | Kutná Hora | Kutná Hora | |
Ženy | Pajerová Ema | CZE | 2006 | Olympia spartan training Kutná Hora | Kutná Hora | |
Ženy | Pátková Andrea | CZE | 1990 | Kly | Kly | |
Ženy | Pavlů Karolína | CZE | 1989 | Liberec | Liberec | |
Muži | Pecunia Patrizio | GER | 1982 | Berlin | Berlin | |
Ženy | Pesova Samantha | CZE | 1972 | Dolni Brezany | Dolni Brezany | |
Muži | Pilek Jakub | CZE | 1989 | Chomutov | Chomutov | |
Muži | Pinl Libor | CZE | 1974 | Taranis Gym | Plzeň | |
Muži | Poprovský Jiří | CZE | 1974 | Stopgaučink | Chomutov | |
Ženy | Pravcová Věra | CZE | 1974 | Šneci v běhu | Ostrov | |
Muži | Ptáček Petr | CZE | 1985 | Příbram | Příbram | |
Ženy | Reitspiesová Hana | CZE | 1992 | Rokycany | Rokycany | |
Ženy | Rentkova Jana | CZE | 1976 | Vestec | Vestec | |
Ženy | Rokošová Jaroslava | CZE | 1975 | Ústí Nad Labem | Ústí Nad Labem | |
Muži | Soukup Tomáš | CZE | 1980 | AC GoMango-Högner | Vysoký Újezd | |
Muži | Soural Martin | CZE | 1975 | Brno | Brno | |
Ženy | Stárková Tereza | CZE | 1987 | Chomutov | Chomutov | |
Muži | Subklew Gustav | GER | 1987 | Greifsbloc e.V. | Görlitz | |
Muži | Šibrava Josef | CZE | 1989 | Evžen a Pepina | Trutnov | |
Ženy | Šlechtová Veronika | CZE | 1988 | Freedive Praha | Praha 6 | |
Muži | Šmerek Karel | CZE | 1980 | Kjógen | Brno | |
Ženy | Špirková Veronika | CZE | 1989 | Zvolen | Zvolen | |
Muži | Šrogl Michal | CZE | 1972 | Rugby Babice | Březí Praha Východ | |
Ženy | Šťastná Iva | CZE | 1980 | Rozběháme Tišnov | Tišnov | |
Muži | Štěnička Ondřej | CZE | 1989 | msg Plaut CZ | Červený Hrádek | |
Ženy | Šustová Marie | CZE | 1964 | Osamělá vlčice | Neuměřice | |
Muži | Šváb Michal | CZE | 1976 | Švábíci | Bašť | |
Ženy | Šváb Fišerová Markéta | CZE | 1979 | Švábíci | Bašť | |
Muži | Urbaczka Jan | CZE | 1991 | NVPP Team | Třinec | |
Ženy | Vaněčková Eva | CZE | 1971 | Jablonné v Podjestedi | Jablonné V Podještědí | |
Ženy | Vejvodová Eva | CZE | 1979 | Běháme v KH | Kolín | |
Muži | Veselý Jan | CZE | 1990 | ProjektCFL | Frydlant | |
Muži | Vokurka Petr | CZE | 1971 | Vokolopole | Krnsko | |
Muži | Vokurka Petr | CZE | 2000 | Budu rád když to uběhnu | Krnsko | |
Muži | Vršovský Jan | CZE | 1980 | Praha | Praha | |
Muži | Wilfert Otakar | CZE | 1975 | KOBUL orientační běh | Ústí Nad Labem | |
Muži | Zajíc Jiří | CZE | 1980 | Kutnohorské legendy | Kutná Hora | |
Ženy | Zalabáková Petra | CZE | 1978 | ProjektCFL | Frydlant |