běh

startovka

Čertovskej ultratrail

08.06.2024 Houska - Hamr na Jezeře

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Míra Chodec celkem: 1, muži : 1, Muži: 1 [html] [pdf] [xls]
Výzva     celkem: 22, muži : 18, Muži: 18, ženy: 4, Ženy: 4 [html] [pdf] [xls]
66,6 km Čerti a čertice celkem: 104, muži : 72, čerti: 72, ženy: 32, čertice: 32 [html] [pdf] [xls]
66,6 km Smrtelníci celkem: 121, muži : 93, Muži: 93, ženy: 28, Ženy: 28 [html] [pdf] [xls]
Štafeta 2členná celkem: 19 (9 tymu), ženy: 8, muži : 11, mix: 9 [html] [pdf] [xls]
Štafeta 3členná rodinná celkem: 10 (4 tymu), muži : 6, ženy: 4, mix: 4 [html] [pdf] [xls]
ITRA celkem: 248, muži : 184, Muži: 184, ženy: 64, Ženy: 64 [html] [pdf] [xls]
33,3 km celkem: 113, muži : 63, Muži: 63, ženy: 50, Ženy: 50 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Čertovskej ultratrail pdf N/A 08.06.2024 19:35:58

startovní listina Míra Chodec

start ~ 02:36:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži777Habel MiroslavCZE1969Míra chodec Liberec Liberec

startovní listina Výzva

start ~ 07:07:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 22 účastníků ( 18 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   start   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži11Adamec VaclavCZE1980Devils ultrasRajec-jestrebi
Muži2Antonín PetrCZE1969A3 moto-cykloBělá Pod Bezdězem
Muži1Balada MichalCZE1990Lost soulLázně Toušeň
Muži696Benali SofianeFRA1986VillejuifVillejuif
Ženy3Bulíčková JanaCZE1991JihlavaJihlava
Muži4Bušta PavelCZE1992LiberecLiberec
Ženy23Čalfová AndreaCZE1991Tropická raketaPraha
Muži666Černý JaroslavCZE1979ZákupyZákupy
Muži21Čuhel IgorCZE1989EXTRA BRNOBrno
Muži25Fajgl LubošCZE1975T.J. Sokol CítovCítov
Muži999Futera PetrCZE1987zdrávy došliLiberec
Muži10Hauer MilanCZE1988VsetínVšechovice
Muži313Istvan FerencziHUN1977SolymarSolymar
Muži13Jaroš DanielCZE1976Devils ultrasOsvětimská 1131 Nejdek 36222
Muži8Kolář TomášCZE1978ALISY Hrádek Smržovka
Muži9Mihaly BlaskoHUN1980MonorierdoMonorierdo
Muži22Paslavský BohumilCZE1982Rozběháme ČeskoVejprnice
Ženy5Prouzová Procházková LenkaCZE1988HO TrubkaBřezová-oleško
Muži7Rudolf JaroslavCZE1990Šneci v lihuV Sadě 1049, Nivnice 687 51
Muži6Seidl MiroslavCZE1974OB ŘíčanyŠkvorec
Ženy69Strnadová LucieCZE1984Vzdušné sílyBrandýs Nad Labem
Muži113Zámečník ZbyšekCZE1972BazilišekPraha 17

startovní listina 66,6 km Čerti a čertice

start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 104 účastníků ( 72 mužů, 32 žen) start z Housky

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
čerti 38Balek JanCZE1983run4runNáchod
čertice 114Bančíková LucieCZE1988PSK PřerovDřevohostice
čerti 39Bartha AttilaCZE1991Vrbová LhotaVrbová Lhota
čerti 43Bartoš VojtěchCZE1997TK RatatujRoudnice Nad Labem
čertice 115Bergerová Kopecká JanaCZE1986Milovice - Benátecká VruticeMilovice - Benátecká Vrutice
čerti 40Bílý VojtěchCZE1993PrahaPraha
čerti 41Blahut JanCZE1989SK BudečKostelní 105
čerti 42Bojka PiotrSUI1985100 Marathon Club SchweizMollis
čertice 116Březinová AlenaCZE1979Bohemky Náchod
čertice 117Ciprová TerezaCZE1984HRCPraha
čerti 44Červenka JiříCZE1987BrnoBrno
čerti 45Daněk MartinCZE1986Ahsoka týmPraha
čertice 118Daňková PavlaCZE1986Ahsoka tým Praha 8
čerti 46Dufek JanCZE1977Podbrenďák Velké Svatoňovice
čerti47Fejtek OtoCZE1992RunBoMnichovo Hradiště
čerti 48Flegl ZdenekCZE1985SlatinaciSlatina Nad Zdobnici
čertice119Fouskova KristynaCZE1991Hradec KraloveHradec Kralove
čerti 49Hauschke JakubCZE1989AZ VrátnoBezdekov Nad Metuji
čerti 50Herman AlešCZE1985Devils Ultras Chodov
čertice 120Hermanová HanaCZE1989Pekelně krásné :)Vyžice
čertice 121Hlaváčková HanaCZE1977Lány Na Důlku (okres Pardubice)Lány Na Důlku (okres Pardubice)
čertice122Hodaňová HelenaCZE1975Smradupánovy veverkyBrno
čerti 51Hojdysz BřetislavCZE1975BrehowiczBystřice 740
čertice 123Holdova KamilaCZE1981Šneci v běhu Malá Bělá 21 Bakov Nad Jizerou 29401
čerti 52Hranický AlešCZE1968ALIS TeamOstrava
čerti 53Hribal JakubCZE1990Plané řeči Liberec
čertice 124Hrubá PavlaCZE1980Hrubá PavlaPlzeň
čerti 54Hübst ZdeněkCZE1987Tortilly v mlzeKolín
čertice125Charousková LucieCZE1994OK DoksyLiberec
čerti 55Chytil MartinCZE1981RagnarökOstrava
čertice126Jakl Ansorgová KristýnaCZE1993PrahaPraha
čerti57Janoušek DavidCZE1992Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
čertice36Jedličková JanaCZE1997PrahaPraha
čerti 58Jindra TomášCZE1990Příčná 515, Nové Sedlo, 35734Příčná 515, Nové Sedlo, 35734
čerti 16Jůzek PavelCZE1974T.J. Sokol Mníšek pod Brdy Mníšek Pod Brdy
čerti 59Kačenka MichalCZE1985SK BudečKladno
čertice 127Kaderabkova IvaCZE1986Agoge gymPraha 9
čerti 60Karbulka PavelCZE1973ŠAKAL KbelyPraha 9 - Kbely
čerti61Káš FrantišekCZE1991SalmingPraha
čerti 62Klukan RadekCZE1973Dvojkaři ChrudimMýtka 12, Mladoňovice
čerti 63Kňava MartinCZE1983Bike a Běh OstrovOstrov
čertice 128Kosařová JanaCZE1981PrahaPraha
čerti 64Kotrba ŠtěpánCZE1976Kutnohorské Cvikov LegendyKutná Hora
čerti 65Křesťan VladimírCZE1985VesničaniJihlava
čerti 66Kubeš JanCZE1988PrahaPraha
čerti 67Kučera TomášCZE1975Doběhnout a přežítZákupy
čerti 68Lavický PetrCZE1967Kutnohorské Cvikov legendyKutná Hora
čerti 70Lorenc MarekCZE1987Šneci v běhuMěnín
čerti 71Matyska AntonínCZE1990PrahaPraha
čerti 72Meluzin OndřejCZE1988BrnoBrno
čerti 73Moupic JanCZE1979GladiatorRaceTeamHradec Králové
čerti74Mušák StanislavCZE1970Penguins Starý KolínStarý Kolín
čerti75Novák LukášCZE1992SalmingBenátky Nad Jizerou
čerti 76Novák MartinCZE1992Eleven Head CST CykloliveKosmonosy
čerti 78Orel TomášCZE1980Plané řečiLiberec
čertice 129Pavelková LucieCZE1993PrahaPraha
čerti 79Pavlík DavidCZE1980Kutnohorské Cvikov LegendyŽehušice
čerti 80Pavlů LukášCZE1984PradědaVelké Poříčí
čerti 142Pejcha JanCZE1999TC ChrudimHeřmanův Městec
čerti 81Pilík OndřejCZE1980ready2winVolduchy
čerti 82Pivoda PetrCZE1982BalancinoBrno
čerti 83Pivoňka MichalCZE1993STG KolínKolín
čerti 84Podrázský MartinCZE1971Bufo Bufo teamLouny
čertice130Poláková GabrielaCZE1990BřeclavBřeclav
čerti 85Pospíšil MartinCZE1985PrahaPraha
čerti 86Pospíšil PetrCZE1992Velké MeziříčíVelké Meziříčí
čerti 87Prokop OndřejCZE1969Běžíme na pivoNáchod
čerti 88Prošek TomášCZE1979FunTomTeplice
čertice 131Protivová StanislavaCZE1977MutějoviceMutějovice
čerti 669Rajdl LukášCZE1976Hyeny Nymburk
čertice 996Rajdlová MonikaCZE1985Hyeny Nymburk
čerti 89Remeš JaroslavCZE1974SAUCONY teamHolešov
čertice 132Renská LenkaCZE1980NáchodNáchod
čertice 133Rűcková LenkaCZE1978TJ Sokol Praha 1 Staré MěstoPraha 1
čerti 90Sára PetrCZE1979HRCPraha
čerti 91Sokyra PeterSVK1981DzugalezHumenne
čertice134Stránská KateřinaCZE1975Poběhlíci Pardubice
čertice 135Strasserova MonikaCZE1977PrahaPraha
čertice 136Svobodová ElenCZE1993Pekelně krásné :)Vyžice
čerti92Šebánek MartinCZE1964KomparLiberec
čerti 93Šimík PavelCZE1976Goofy teamMost
čerti 94Škvor MichalCZE2000PrahaPraha
čerti 95Šob PetrCZE1985VesničaniKrucemburk
čerti96Šolta MarcelCZE1969X3MChomutov
čerti 97Štemberg MilanCZE1986VSK Humanita PrahaPraha
čerti 98Štindl JanCZE1971šestajovicešestajovice
čertice 137Šturmová JanaCZE1981VELOSPORT DomažliceDomažlice
čerti 99Šulc JiříCZE1993PrahaPraha
čerti 100Tesař IvoCZE1976TIProjektZlín
čerti 101Tkáč JanCZE1986LibáLibá
čerti102Tomanica VojtěchCZE1976OK ChrastavaChrastava
čerti 103Tomášek JakubCZE1994AZ VrátnoPolice Nad Metují
čertice 138Tučková JanaCZE1982TriSK ČBČeské Budějovice
čertice 139Uhlíková KateřinaCZE1976ACES Nejdek
čertice 140Vítková KláraCZE1982Bohemky Náchod
čerti 104Vltavský PetrCZE1978Salomon CZŠtemplovec
čerti 105Voldán TomášCZE1975Bežouni z Klánovického lesaPraha
čertice 141Volná MiladaCZE1968za LvičkuLiberec
čerti 106Vošta JanCZE1991Česká Lípa Česká Lípa
čerti 109Zaoral JosefCZE1972LenochodKojetín
čertice143Zelenková MichaelaCZE1985HDR PolabíVlčkovice
čerti111Zrůst AdamCZE1995vakl racingLiberec
čertice144Žáková LenkaCZE1974Rozběháme RakovníkKřivoklat 103
čerti 112Ždímal PavelCZE1983RUN magazine teamSrnojedy

startovní listina 66,6 km Smrtelníci

start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 121 účastníků ( 93 mužů, 28 žen) start z Housky

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži 202Anděl JakubCZE1983LiberecLiberec
Muži 203Antonín AdamCZE1991A3moto -cykloJičín
Muži205Beck ZdeněkCZE1971BK JevanyJevany
Muži 207Beneš JanCZE1977GazelyPraha
Muži 208Beneš MarekCZE1987Generali Investments CEEJiráskova 228, Rudná
Muži 209Bílý OndřejCZE1989Running Club Dačice Dačice
Muži210Brenner DavidCZE1984PrahaPraha
Muži211Brumovský JiříCZE1987BrnoBrno
Muži213Cenefels FilipCZE1994MÍLAŘI Domažlice Dolní Kamenice
Ženy 293Cowie DebbieCZE1976Old Town Running Prague
Muži 212Crha MartinCZE1986Stará LysáStará Lysá
Muži214Čechura JiříCZE1964Čistý sport - OxylabsPraha 9
Ženy 294Davídková PetraCZE1979Praha 9Praha 9
Muži 215Davies LeeCZE1966Old Town RunningPraha 1
Ženy295Divišková BlankaCZE1967Run4funHradec Králové
Muži 216Doleček MilanCZE1973gladiatorraceteamRychnov Nad Kněžnou
Muži 217Dorsch RogerCZE1977OTRPraha 6
Muži 218Duben LukášCZE1994Velké MeziříčíVelké Meziříčí
Muži219Fiala ZbynekCZE1997JeseniceJesenice
Muži 220Formánek LukášCZE1989Modrák ze ŽimuticŽimutice
Muži 221Franěk PetrCZE1961To rozchodíš!Praha 4
Ženy 296Galuszková LucieCZE1986PříbramPříbram
Muži 222Gono PavelCZE1990OstravaOstrava
Muži 223Haken TomášCZE2002Poběžíme uvidímeOsečná
Muži 224Heřmánek MartinCZE1986PelhřimovPelhřimov
Muži 225Horák PetrCZE1980RosiceRosice
Muži 226Hron PetrCZE1990ŽalmanovŽalmaov
Muži 37Hujer MichalCZE1977ZásadaZásada
Muži 227Hynek PetrCZE1989HynkovéKamenický Šenov
Ženy 298Hyršálová AlenaCZE1980SmidarySmidary
Muži 228Jahelka RomanCZE1970JaroměřJaroměř
Ženy 301Jenešová PetraCZE1978GazelyÚvaly
Muži 229Jirounek MatějCZE1986LosTorpedosMladá Boleslav
Muži 230Kalina FrantišekCZE1985Doběhnout a přežítPolerady
Muži 231Kiezler JaroslavCZE1965BluesrunDvůr Králové Nad Labem
Muži 232Kincl JanCZE1971Vepřovky Praha 6
Muži 233Kocourek MartinCZE1978RunCat78Praha 6
Muži234Kolář DaliborCZE1969MB SaunyMladá Boleslav
Muži 235Koptyš MichalCZE1990PrahaPraha
Ženy303Korcová IrenaCZE1988OstráOstrá
Muži236Korec MartinCZE1985PrahaPraha
Muži 237Koťátko MichalCZE1985OCR ČelákoviceZdětín
Ženy77Kotova HelenaCZE1979Rozbehame LitomerickoTerezín
Muži 238Kozlík LukášCZE1989T.J. Sokol na MělníceMělník
Muži 239Král PavelCZE1964Běžouni z Klánovického lesaPraha 9
Muži 240Kratochvíl LukášCZE1983Praha VinořPraha Vinoř
Ženy 304Krčálová OlgaCZE1978PolnáPolná
Muži 241Křížek MilanCZE1978M+Pozdeň
Muži 242Kubeš JanCZE1963Porsche ČR Loděnice
Muži 243Kubín MiroslavCZE1974Praha 10Praha 10
Muži 257Kubišta MartinCZE1983To rozchodíš!Němčice, Člupek 42
Ženy 305Kudrnová AnnaCZE1986SK Babice Praha 8
Muži244Kulík DavidCZE1989SK ZahořanyZahořany
Muži 245Kura JakubCZE1991IRIteamBrno
Muži246Kusák JanCZE1973Běžouni z Klánovického lesaPraha 9
Ženy 306Laciková SoňaCZE1987Magoři z garminúFrýdlant
Muži 247Líbal MartinCZE1978Adventní běhání Brandýs Nad Labem
Muži 248Linhart VladimírCZE1978Kutnohorské Cvikov LegendyKutná Hora
Muži249Lukeš MarekCZE1978Pernštejn tým Pardubice/Běžouni z Klánovického lesaŠestajovice
Muži 250Macko DavidCZE1984MB SaunyMladá Boleslav
Ženy 307Maksymovová PetraCZE1987TrutnovTrutnov
Muži251Mares PetrCZE1971PrahaPraha
Ženy308Marešová Dvoranová PavlínaCZE1975Ústí Nad OrlicíÚstí Nad Orlicí
Ženy 309Mattsson TerezaCZE1984TFRPraha 9
Muži 252Mikan AlbertCZE1986EKPPraha
Muži 253Miškovský ŠtěpánCZE1999Praha 6Praha 6
Ženy 310Moosová IvanaCZE1984BEST:TIMEKostelec Na Černými Lesy
Muži 254Moravec AntonínCZE1970NOBODY PardubicePardubice
Ženy 311Neprašová BarboraCZE1981Kočky z JešteduLiberec
Muži 255Novotny PavelCZE1981BK Vysoká nad LabemHradec Králové
Muži 256Obraz FrantišekCZE1983MělníkMělník
Ženy 312Poľaková LuciaCZE1987Praha 7Praha 7
Ženy 314Pyrchalová TerezaCZE1977Kočky z JeštěduLiberec
Muži 258Rada RomanCZE1975Rada starších Hradec Králové
Ženy 315Radová IrenaCZE1978Rada starších Hradec Králové
Ženy 201Rambová MarcelaCZE1974Högner / GomangoHradec Králové
Muži259Rohlíček JanCZE1993Regent tým MostBeroun
Muži 260Ryzák LukášCZE1980JeseniceJesenice
Ženy 316Sedláčková SilvieCZE1975Kočky z JeštěduLiberec
Ženy317Sekerová AndreaCZE1977Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži 261Sekyra MichalCZE1992Běžíme.czTýniště Nad Orlicí
Muži 262Smýkal MarekCZE1980STG Kroměříž Kroměříž
Muži 263Sokol MartinCZE1985Fehrer Česká Lípa Česká Lípa
Muži 264Steinke JörgGER1969OCR HeidesprinterHamburg
Ženy 318Stodůlková MartinaCZE1996HejniceHejnice
Ženy 319Storde NadineGER1981HamburgHamburg
Muži 265Suk PetrCZE1996Kutná HoraKutná Hora
Muži 206Sunka JanCZE1976KDPM BrnoLounovice
Muži 266Svoboda TomášCZE1981DašiceDašice
Ženy321Sýkorová AliceCZE1975ICML Sky Running teamVysoká Nad Labem
Muži 267Ševčík PavelCZE1969OSTRAVA Ostrava
Muži 268Šimek PavelCZE1978PolnáPolná
Muži269Škraňka PetrCZE1977PrahaPraha
Muži 270Štanda KamilCZE1975Děkanka groupPraha
Muži 271Šťastný DaliborCZE1976Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži 272Šubrt MichalCZE1958TrutnovTrutnov
Muži 273Šumbera JanCZE1990Vysoký Újezd U BerounaVysoký Újezd U Berouna
Muži 274Taimar JiříCZE1973GazelyBřezí
Muži 275Trampota TomášCZE1971Týn nad Vltavou - modráTýn Nad Vltavou
Muži 276Trojan PremyslCZE1968Go MangoNa Skalce 765/17, Praha 5
Ženy 322Trojanova JanaCZE1967Go MangoNa Skalce 765/17, Praha 5, Smichov
Muži 277Trylč MartinCZE1980PrahaPraha
Muži 278Týč ZbyněkCZE1965Běžouni z Klánovického lesaPraha-klánovice
Muži 279Uhrin RastislavCZE1986Praha 10Praha 10
Ženy 323Vachalova SarkaCZE1986PRORunEvolutionHradec Kralove
Muži 280Valla VojtechCZE1973TFRunPraha
Muži 281Vlach JakubCZE1991Kutnohorské Cvikov LegendyČáslav
Muži 282Vlk AlešCZE1987Šneci v lihuKňovice
Muži 283Vobořil SašaCZE2003Poběžíme uvidímeOsečná
Ženy 324Vohradníková RadkaCZE1989VysokáVysoká
Muži 284Vojtěšek RomanCZE1978River RoadPísek
Muži 285Wedig ChristianGER1984Erdinger Active Team Stadthagen
Muži 286Willekens JeroenCZE1976Praha HostavicePraha Hostavice
Muži 327Witzling GuyCZE1976Old Town Running Prague
Muži 287Wnuk JakubCZE1988LiberecLiberec
Muži 288Wnuk MichalCZE1991KarvináKarviná
Muži289Wurz JiriCZE1984KrupkaKrupka
Muži 290Zavadil AdamCZE2005Staré HradištěStaré Hradiště
Muži 291Zavadil RadekCZE1973Staré HradištěStaré Hradiště
Muži 326Zaydlar MichalCZE1971OB JIZERKYLiberec
Muži292Žák JiříCZE2005Cobra Club RakovníkKřivoklát

startovní listina Štafeta 2členná

start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 9 tymu, 19 účastníků ( 11 mužů, 8 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix 5 Horoguru
[1005]
Alexandra Fraňková
1998
[2005]
Jiří Kubíček
2004
mix 6 Hamr Na Jezeře
[1006]
Michal Gereg
1991
[2006]
Vojtěch Nahlovsky
1994
mix 8 Mochov
[1008]
Jana Nádvorníková
1985
[2008]
Lenka Havrdová
1983
mix 9 Pomalu, ale jistě
[1009]
Michal Ret
1973
[2009]
Jitka Vorlíčková
1980
mix 10 Šneci v běhu
[1010]
Petr Smrž
1965
[2010]
Jiři Kratochvíl
1988
mix 11 Nerozlučná dvojka
[1011]
Jindřich Srb
1985
[2011]
Danuše Solarová
1985
mix 12 VSK Humanita Praha
[1012]
Lucie Štembergová
1988
[2012]
Vendula Karbanova
1983
mix 14 Tajemství hradu v Karpatech
[1014]
Andrzej Tomasik
1969
[2014]
Maciej Jasek
1975
mix 15 Kutnohorské legendy
[1015]
Jiří Zajíc
1980
[2015]
Jan Husa
1985

startovní listina Štafeta 3členná rodinná

start ~ 08:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 tymu, 10 účastníků ( 6 mužů, 4 žen) poslední člen do 15 let

kategorie # tým/klub/obec členové
mix 1 T and K and T
[1001]
Tomáš Bernatík
1992
[2001]
Tomáš Bernatík
2022
[3001]
Kristýna Forejtová
1995
mix 2 Kotouňská sekce
[1002]
Dan Hasnedl
1981
[2002]
Jaroslava Hasnedlová
2015
[3002]
Miroslav Soukup
1981
mix 3 Seveřan
[1003]
Tomáš Kadlas
1980
[2003]
Anna Kadlas
2015
[3003]
Eva Kadlas
2012
mix 4 TJ Zentiva
[1004]
Jaroslav Miler
1985
[2004]
Eduard Miler
2018
[3004]
Tereza Neuwirthová
1988

startovní listina ITRA

start ~ 08:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 248 účastníků ( 184 mužů, 64 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži 38Balek JanCZE1983run4runNáchod
Ženy 114Bančíková LucieCZE1988PSK PřerovDřevohostice
Muži 39Bartha AttilaCZE1991Vrbová LhotaVrbová Lhota
Muži 43Bartoš VojtěchCZE1997TK RatatujRoudnice Nad Labem
Ženy 115Bergerová Kopecká JanaCZE1986Milovice - Benátecká VruticeMilovice - Benátecká Vrutice
Muži 40Bílý VojtěchCZE1993PrahaPraha
Muži 41Blahut JanCZE1989SK BudečKostelní 105
Muži 42Bojka PiotrSUI1985100 Marathon Club SchweizMollis
Ženy 116Březinová AlenaCZE1979Bohemky Náchod
Ženy 117Ciprová TerezaCZE1984HRCPraha
Muži 44Červenka JiříCZE1987BrnoBrno
Muži 45Daněk MartinCZE1986Ahsoka týmPraha
Ženy 118Daňková PavlaCZE1986Ahsoka tým Praha 8
Muži 46Dufek JanCZE1977Podbrenďák Velké Svatoňovice
Muži47Fejtek OtoCZE1992RunBoMnichovo Hradiště
Muži 48Flegl ZdenekCZE1985SlatinaciSlatina Nad Zdobnici
Ženy119Fouskova KristynaCZE1991Hradec KraloveHradec Kralove
Muži 49Hauschke JakubCZE1989AZ VrátnoBezdekov Nad Metuji
Muži 50Herman AlešCZE1985Devils Ultras Chodov
Ženy 120Hermanová HanaCZE1989Pekelně krásné :)Vyžice
Ženy 121Hlaváčková HanaCZE1977Lány Na Důlku (okres Pardubice)Lány Na Důlku (okres Pardubice)
Ženy122Hodaňová HelenaCZE1975Smradupánovy veverkyBrno
Muži 51Hojdysz BřetislavCZE1975BrehowiczBystřice 740
Ženy 123Holdova KamilaCZE1981Šneci v běhu Malá Bělá 21 Bakov Nad Jizerou 29401
Muži 52Hranický AlešCZE1968ALIS TeamOstrava
Muži 53Hribal JakubCZE1990Plané řeči Liberec
Ženy 124Hrubá PavlaCZE1980Hrubá PavlaPlzeň
Muži 54Hübst ZdeněkCZE1987Tortilly v mlzeKolín
Ženy125Charousková LucieCZE1994OK DoksyLiberec
Muži 55Chytil MartinCZE1981RagnarökOstrava
Ženy126Jakl Ansorgová KristýnaCZE1993PrahaPraha
Muži57Janoušek DavidCZE1992Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
Ženy36Jedličková JanaCZE1997PrahaPraha
Muži 58Jindra TomášCZE1990Příčná 515, Nové Sedlo, 35734Příčná 515, Nové Sedlo, 35734
Muži 16Jůzek PavelCZE1974T.J. Sokol Mníšek pod Brdy Mníšek Pod Brdy
Muži 59Kačenka MichalCZE1985SK BudečKladno
Ženy 127Kaderabkova IvaCZE1986Agoge gymPraha 9
Muži 60Karbulka PavelCZE1973ŠAKAL KbelyPraha 9 - Kbely
Muži61Káš FrantišekCZE1991SalmingPraha
Muži 62Klukan RadekCZE1973Dvojkaři ChrudimMýtka 12, Mladoňovice
Muži 63Kňava MartinCZE1983Bike a Běh OstrovOstrov
Ženy 128Kosařová JanaCZE1981PrahaPraha
Muži 64Kotrba ŠtěpánCZE1976Kutnohorské Cvikov LegendyKutná Hora
Muži 65Křesťan VladimírCZE1985VesničaniJihlava
Muži 66Kubeš JanCZE1988PrahaPraha
Muži 67Kučera TomášCZE1975Doběhnout a přežítZákupy
Muži 68Lavický PetrCZE1967Kutnohorské Cvikov legendyKutná Hora
Muži 70Lorenc MarekCZE1987Šneci v běhuMěnín
Muži 71Matyska AntonínCZE1990PrahaPraha
Muži 72Meluzin OndřejCZE1988BrnoBrno
Muži 73Moupic JanCZE1979GladiatorRaceTeamHradec Králové
Muži74Mušák StanislavCZE1970Penguins Starý KolínStarý Kolín
Muži75Novák LukášCZE1992SalmingBenátky Nad Jizerou
Muži 76Novák MartinCZE1992Eleven Head CST CykloliveKosmonosy
Muži 78Orel TomášCZE1980Plané řečiLiberec
Ženy 129Pavelková LucieCZE1993PrahaPraha
Muži 79Pavlík DavidCZE1980Kutnohorské Cvikov LegendyŽehušice
Muži 80Pavlů LukášCZE1984PradědaVelké Poříčí
Muži 142Pejcha JanCZE1999TC ChrudimHeřmanův Městec
Muži 81Pilík OndřejCZE1980ready2winVolduchy
Muži 82Pivoda PetrCZE1982BalancinoBrno
Muži 83Pivoňka MichalCZE1993STG KolínKolín
Muži 84Podrázský MartinCZE1971Bufo Bufo teamLouny
Ženy130Poláková GabrielaCZE1990BřeclavBřeclav
Muži 85Pospíšil MartinCZE1985PrahaPraha
Muži 86Pospíšil PetrCZE1992Velké MeziříčíVelké Meziříčí
Muži 87Prokop OndřejCZE1969Běžíme na pivoNáchod
Muži 88Prošek TomášCZE1979FunTomTeplice
Ženy 131Protivová StanislavaCZE1977MutějoviceMutějovice
Muži 669Rajdl LukášCZE1976Hyeny Nymburk
Ženy 996Rajdlová MonikaCZE1985Hyeny Nymburk
Muži 89Remeš JaroslavCZE1974SAUCONY teamHolešov
Ženy 132Renská LenkaCZE1980NáchodNáchod
Ženy 133Rűcková LenkaCZE1978TJ Sokol Praha 1 Staré MěstoPraha 1
Muži 90Sára PetrCZE1979HRCPraha
Muži 91Sokyra PeterSVK1981DzugalezHumenne
Ženy134Stránská KateřinaCZE1975Poběhlíci Pardubice
Ženy 135Strasserova MonikaCZE1977PrahaPraha
Ženy 136Svobodová ElenCZE1993Pekelně krásné :)Vyžice
Muži92Šebánek MartinCZE1964KomparLiberec
Muži 93Šimík PavelCZE1976Goofy teamMost
Muži 94Škvor MichalCZE2000PrahaPraha
Muži 95Šob PetrCZE1985VesničaniKrucemburk
Muži96Šolta MarcelCZE1969X3MChomutov
Muži 97Štemberg MilanCZE1986VSK Humanita PrahaPraha
Muži 98Štindl JanCZE1971šestajovicešestajovice
Ženy 137Šturmová JanaCZE1981VELOSPORT DomažliceDomažlice
Muži 99Šulc JiříCZE1993PrahaPraha
Muži 100Tesař IvoCZE1976TIProjektZlín
Muži 101Tkáč JanCZE1986LibáLibá
Muži102Tomanica VojtěchCZE1976OK ChrastavaChrastava
Muži 103Tomášek JakubCZE1994AZ VrátnoPolice Nad Metují
Ženy 138Tučková JanaCZE1982TriSK ČBČeské Budějovice
Ženy 139Uhlíková KateřinaCZE1976ACES Nejdek
Ženy 140Vítková KláraCZE1982Bohemky Náchod
Muži 104Vltavský PetrCZE1978Salomon CZŠtemplovec
Muži 105Voldán TomášCZE1975Bežouni z Klánovického lesaPraha
Ženy 141Volná MiladaCZE1968za LvičkuLiberec
Muži 106Vošta JanCZE1991Česká Lípa Česká Lípa
Muži 109Zaoral JosefCZE1972LenochodKojetín
Ženy143Zelenková MichaelaCZE1985HDR PolabíVlčkovice
Muži111Zrůst AdamCZE1995vakl racingLiberec
Ženy144Žáková LenkaCZE1974Rozběháme RakovníkKřivoklat 103
Muži 112Ždímal PavelCZE1983RUN magazine teamSrnojedy
Muži 202Anděl JakubCZE1983LiberecLiberec
Muži 203Antonín AdamCZE1991A3moto -cykloJičín
Muži205Beck ZdeněkCZE1971BK JevanyJevany
Muži 207Beneš JanCZE1977GazelyPraha
Muži 208Beneš MarekCZE1987Generali Investments CEEJiráskova 228, Rudná
Muži 209Bílý OndřejCZE1989Running Club Dačice Dačice
Muži210Brenner DavidCZE1984PrahaPraha
Muži211Brumovský JiříCZE1987BrnoBrno
Muži213Cenefels FilipCZE1994MÍLAŘI Domažlice Dolní Kamenice
Ženy 293Cowie DebbieCZE1976Old Town Running Prague
Muži 212Crha MartinCZE1986Stará LysáStará Lysá
Muži214Čechura JiříCZE1964Čistý sport - OxylabsPraha 9
Ženy 294Davídková PetraCZE1979Praha 9Praha 9
Muži 215Davies LeeCZE1966Old Town RunningPraha 1
Ženy295Divišková BlankaCZE1967Run4funHradec Králové
Muži 216Doleček MilanCZE1973gladiatorraceteamRychnov Nad Kněžnou
Muži 217Dorsch RogerCZE1977OTRPraha 6
Muži 218Duben LukášCZE1994Velké MeziříčíVelké Meziříčí
Muži219Fiala ZbynekCZE1997JeseniceJesenice
Muži 220Formánek LukášCZE1989Modrák ze ŽimuticŽimutice
Muži 221Franěk PetrCZE1961To rozchodíš!Praha 4
Ženy 296Galuszková LucieCZE1986PříbramPříbram
Muži 222Gono PavelCZE1990OstravaOstrava
Muži 223Haken TomášCZE2002Poběžíme uvidímeOsečná
Muži 224Heřmánek MartinCZE1986PelhřimovPelhřimov
Muži 225Horák PetrCZE1980RosiceRosice
Muži 226Hron PetrCZE1990ŽalmanovŽalmaov
Muži 37Hujer MichalCZE1977ZásadaZásada
Muži 227Hynek PetrCZE1989HynkovéKamenický Šenov
Ženy 298Hyršálová AlenaCZE1980SmidarySmidary
Muži 228Jahelka RomanCZE1970JaroměřJaroměř
Ženy 301Jenešová PetraCZE1978GazelyÚvaly
Muži 229Jirounek MatějCZE1986LosTorpedosMladá Boleslav
Muži 230Kalina FrantišekCZE1985Doběhnout a přežítPolerady
Muži 231Kiezler JaroslavCZE1965BluesrunDvůr Králové Nad Labem
Muži 232Kincl JanCZE1971Vepřovky Praha 6
Muži 233Kocourek MartinCZE1978RunCat78Praha 6
Muži234Kolář DaliborCZE1969MB SaunyMladá Boleslav
Muži 235Koptyš MichalCZE1990PrahaPraha
Ženy303Korcová IrenaCZE1988OstráOstrá
Muži236Korec MartinCZE1985PrahaPraha
Muži 237Koťátko MichalCZE1985OCR ČelákoviceZdětín
Ženy77Kotova HelenaCZE1979Rozbehame LitomerickoTerezín
Muži 238Kozlík LukášCZE1989T.J. Sokol na MělníceMělník
Muži 239Král PavelCZE1964Běžouni z Klánovického lesaPraha 9
Muži 240Kratochvíl LukášCZE1983Praha VinořPraha Vinoř
Ženy 304Krčálová OlgaCZE1978PolnáPolná
Muži 241Křížek MilanCZE1978M+Pozdeň
Muži 242Kubeš JanCZE1963Porsche ČR Loděnice
Muži 243Kubín MiroslavCZE1974Praha 10Praha 10
Muži 257Kubišta MartinCZE1983To rozchodíš!Němčice, Člupek 42
Ženy 305Kudrnová AnnaCZE1986SK Babice Praha 8
Muži244Kulík DavidCZE1989SK ZahořanyZahořany
Muži 245Kura JakubCZE1991IRIteamBrno
Muži246Kusák JanCZE1973Běžouni z Klánovického lesaPraha 9
Ženy 306Laciková SoňaCZE1987Magoři z garminúFrýdlant
Muži 247Líbal MartinCZE1978Adventní běhání Brandýs Nad Labem
Muži 248Linhart VladimírCZE1978Kutnohorské Cvikov LegendyKutná Hora
Muži249Lukeš MarekCZE1978Pernštejn tým Pardubice/Běžouni z Klánovického lesaŠestajovice
Muži 250Macko DavidCZE1984MB SaunyMladá Boleslav
Ženy 307Maksymovová PetraCZE1987TrutnovTrutnov
Muži251Mares PetrCZE1971PrahaPraha
Ženy308Marešová Dvoranová PavlínaCZE1975Ústí Nad OrlicíÚstí Nad Orlicí
Ženy 309Mattsson TerezaCZE1984TFRPraha 9
Muži 252Mikan AlbertCZE1986EKPPraha
Muži 253Miškovský ŠtěpánCZE1999Praha 6Praha 6
Ženy 310Moosová IvanaCZE1984BEST:TIMEKostelec Na Černými Lesy
Muži 254Moravec AntonínCZE1970NOBODY PardubicePardubice
Ženy 311Neprašová BarboraCZE1981Kočky z JešteduLiberec
Muži 255Novotny PavelCZE1981BK Vysoká nad LabemHradec Králové
Muži 256Obraz FrantišekCZE1983MělníkMělník
Ženy 312Poľaková LuciaCZE1987Praha 7Praha 7
Ženy 314Pyrchalová TerezaCZE1977Kočky z JeštěduLiberec
Muži 258Rada RomanCZE1975Rada starších Hradec Králové
Ženy 315Radová IrenaCZE1978Rada starších Hradec Králové
Ženy 201Rambová MarcelaCZE1974Högner / GomangoHradec Králové
Muži259Rohlíček JanCZE1993Regent tým MostBeroun
Muži 260Ryzák LukášCZE1980JeseniceJesenice
Ženy 316Sedláčková SilvieCZE1975Kočky z JeštěduLiberec
Ženy317Sekerová AndreaCZE1977Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži 261Sekyra MichalCZE1992Běžíme.czTýniště Nad Orlicí
Muži 262Smýkal MarekCZE1980STG Kroměříž Kroměříž
Muži 263Sokol MartinCZE1985Fehrer Česká Lípa Česká Lípa
Muži 264Steinke JörgGER1969OCR HeidesprinterHamburg
Ženy 318Stodůlková MartinaCZE1996HejniceHejnice
Ženy 319Storde NadineGER1981HamburgHamburg
Muži 265Suk PetrCZE1996Kutná HoraKutná Hora
Muži 206Sunka JanCZE1976KDPM BrnoLounovice
Muži 266Svoboda TomášCZE1981DašiceDašice
Ženy321Sýkorová AliceCZE1975ICML Sky Running teamVysoká Nad Labem
Muži 267Ševčík PavelCZE1969OSTRAVA Ostrava
Muži 268Šimek PavelCZE1978PolnáPolná
Muži269Škraňka PetrCZE1977PrahaPraha
Muži 270Štanda KamilCZE1975Děkanka groupPraha
Muži 271Šťastný DaliborCZE1976Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži 272Šubrt MichalCZE1958TrutnovTrutnov
Muži 273Šumbera JanCZE1990Vysoký Újezd U BerounaVysoký Újezd U Berouna
Muži 274Taimar JiříCZE1973GazelyBřezí
Muži 275Trampota TomášCZE1971Týn nad Vltavou - modráTýn Nad Vltavou
Muži 276Trojan PremyslCZE1968Go MangoNa Skalce 765/17, Praha 5
Ženy 322Trojanova JanaCZE1967Go MangoNa Skalce 765/17, Praha 5, Smichov
Muži 277Trylč MartinCZE1980PrahaPraha
Muži 278Týč ZbyněkCZE1965Běžouni z Klánovického lesaPraha-klánovice
Muži 279Uhrin RastislavCZE1986Praha 10Praha 10
Ženy 323Vachalova SarkaCZE1986PRORunEvolutionHradec Kralove
Muži 280Valla VojtechCZE1973TFRunPraha
Muži 281Vlach JakubCZE1991Kutnohorské Cvikov LegendyČáslav
Muži 282Vlk AlešCZE1987Šneci v lihuKňovice
Muži 283Vobořil SašaCZE2003Poběžíme uvidímeOsečná
Ženy 324Vohradníková RadkaCZE1989VysokáVysoká
Muži 284Vojtěšek RomanCZE1978River RoadPísek
Muži 285Wedig ChristianGER1984Erdinger Active Team Stadthagen
Muži 286Willekens JeroenCZE1976Praha HostavicePraha Hostavice
Muži 327Witzling GuyCZE1976Old Town Running Prague
Muži 287Wnuk JakubCZE1988LiberecLiberec
Muži 288Wnuk MichalCZE1991KarvináKarviná
Muži289Wurz JiriCZE1984KrupkaKrupka
Muži 290Zavadil AdamCZE2005Staré HradištěStaré Hradiště
Muži 291Zavadil RadekCZE1973Staré HradištěStaré Hradiště
Muži 326Zaydlar MichalCZE1971OB JIZERKYLiberec
Muži292Žák JiříCZE2005Cobra Club RakovníkKřivoklát
Muži11Adamec VaclavCZE1980Devils ultrasRajec-jestrebi
Muži2Antonín PetrCZE1969A3 moto-cykloBělá Pod Bezdězem
Muži1Balada MichalCZE1990Lost soulLázně Toušeň
Muži696Benali SofianeFRA1986VillejuifVillejuif
Ženy3Bulíčková JanaCZE1991JihlavaJihlava
Muži4Bušta PavelCZE1992LiberecLiberec
Ženy23Čalfová AndreaCZE1991Tropická raketaPraha
Muži666Černý JaroslavCZE1979ZákupyZákupy
Muži21Čuhel IgorCZE1989EXTRA BRNOBrno
Muži25Fajgl LubošCZE1975T.J. Sokol CítovCítov
Muži999Futera PetrCZE1987zdrávy došliLiberec
Muži10Hauer MilanCZE1988VsetínVšechovice
Muži313Istvan FerencziHUN1977SolymarSolymar
Muži13Jaroš DanielCZE1976Devils ultrasOsvětimská 1131 Nejdek 36222
Muži8Kolář TomášCZE1978ALISY Hrádek Smržovka
Muži9Mihaly BlaskoHUN1980MonorierdoMonorierdo
Muži22Paslavský BohumilCZE1982Rozběháme ČeskoVejprnice
Ženy5Prouzová Procházková LenkaCZE1988HO TrubkaBřezová-oleško
Muži7Rudolf JaroslavCZE1990Šneci v lihuV Sadě 1049, Nivnice 687 51
Muži6Seidl MiroslavCZE1974OB ŘíčanyŠkvorec
Ženy69Strnadová LucieCZE1984Vzdušné sílyBrandýs Nad Labem
Muži113Zámečník ZbyšekCZE1972BazilišekPraha 17
Muži777Habel MiroslavCZE1969Míra chodec Liberec Liberec

startovní listina 33,3 km

start ~ 11:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 113 účastníků ( 63 mužů, 50 žen) start ze Skelné

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži507Bába MarekCZE1999FUBO Racing TeamÚstí Nad Labem
Muži 401Bachet ClementFRA1983PraguePrague
Muži402Baláš PetrCZE1976AC GoMango-HögnerVysoký Újezd
Ženy459Balášová KateřinaCZE2002Atletika Litvínov, z.s.Litvínov
Muži 403Bancik TomašCZE1986DřevohosticeDřevohostice
Muži 404Březina DavidCZE1989Všenory, JaderkaVšenory
Muži 405Buchtík OndřejCZE1981D5Kladno
Ženy 460Bytyqi FabiánaCZE1995Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Ženy 461Cazzamali NadiaGER1987BerlinBerlin
Ženy 462Cibulová TerezaCZE1992Rozběháme ČeskoStrašice 600
Ženy 463Černovská VendulaCZE1984Klášter Hradiště N.j. 332Klášter Hradiště N.j. 332
Ženy 464Čočková JanaCZE1976Bike a Běh OstrovOstrov
Ženy 465Daskalov DanielaCZE1986Praha 6Praha 6
Ženy 466Donátová HankaCZE1978STG Rychnov nad Kněžnou Rychnov Nad Kněžnou
Ženy 467Doubková PetraCZE1989Tým CvičírnaKly
Muži 406Douděra JiriCZE1982Kralupy Nad VltavouKralupy Nad Vltavou
Muži407Drabík RadekCZE1979Praha 10Praha 10
Muži410Dundáček TomášCZE1990Tropická raketaPraha
Muži 411Dvořák RadekCZE1978Hobby RunnersPraha 10
Muži 412Erban JakubCZE1993Janské LázněJanské Lázně
Muži 413Fabian JiriCZE1978TopMonks.comPraha 4
Muži414Fejtek JacobCZE1996RunBo TeamMnichovo Hradiště
Muži415Fellner MartinCZE1963Fenix Ski Team JeseníkOlomouc
Ženy 468Flajsnerova EliškaCZE1981Slaný 1Slaný 1
Muži 416Franz RichardCZE1982Rozběháme PlzeňBochov
Ženy 469Haranzová NikolaCZE1992PrahaPraha
Muži417Harciník JiříCZE1969STS Chvojkovice BrodChrastava
Ženy 470Heřmanová AlenaCZE1990Pepperl+FuchsHorní Maršov
Muži 418Hlobil PetrCZE1974Run4funRychnov Nad Kněžnou
Muži 419Hora MichalCZE1983VeltrusyVeltrusy
Muži 420Horais JanCZE1983JílovéJílové
Muži 421Horák GabrielCZE1981Klášter Hradiště N.j. 344Klášter Hradiště N.j. 344
Ženy 471Hranická JanaCZE1971OstravaOstrava
Muži 501Hromádka OndřejCZE1980D5Vysoký Újezd
Muži422Hromek MichalCZE1990Hradec KraloveHradec Kralove
Ženy 509Hýblová KateřinaCZE1971STG Mladá BoleslavBělá Pod Bezdězem
Ženy 472Jankovská VáclavaCZE1972ČelákoviceČelákovice
Ženy 473Jechová MarkétaCZE1979BožičanyBožičany
Muži 423Jiřík MarekCZE1979Rozběháme Liberec Dlouhý Most
Muži 425Jon JirkaCZE1968Bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži 424Jon KubaCZE2001Bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži 426Jon VojtaCZE1999Bikestars VrchlabíVrchlabí
Ženy 474Karafiátová LucieCZE1976OK Jiskra Nový Bor Nový Bor
Muži 427Kerner AlešCZE1979Běháme v KHKutná Hora
Ženy 476Kirschová EvaCZE1978Evžen a PepinaTrutnov
Muži 428Kňava RadekCZE1985Pilsner Dragons Křimice
Muži429Kolomazník JosefCZE1972Dolní KrupáDolní Krupá
Ženy 506Konášová MartinaCZE1983Sama za sebeOlešnice
Ženy 477Kopková MichaelaCZE1975SK PticePtice
Ženy 409Korcova LenkaCZE1981PardubicePardubice
Muži 430Kosar DavidCZE1979RZBBrno
Muži 431Kouklík TomášCZE1987BTL runnersJílové U Prahy - Borek
Ženy 496Koutová HelenaCZE1976Holky z BolkyKobylnice 40, 294 46 Semčice
Muži 432Kuba PetrCZE1982Dolní MěcholupyDolní Měcholupy
Muži 433Lenkvik JanCZE1984LounyLouny
Muži 434Lenkvik MiroslavCZE1958LounyLouny
Ženy 478Lenkviková HanaCZE1984LounyLouny
Muži 435Liberácký VlastimilCZE1991RunBo Team Liberec Liberec
Muži 436Luňák JiříCZE1978pewagHradec Králové
Muži437Macias WaldemarPOL1958You rock it grandpaZielona Góra
Ženy 479Malá KateřinaCZE1992Planeta PrahaPraha
Muži438Malý LukášCZE1991Humpolecká 14Humpolecká 14
Ženy 480Maršíková ŠtěpánkaCZE1989RunBo Team LiberecLiberec Iii-jeřáb
Ženy 481Martiškova LenkaSVK1992ZvolenZvolen
Muži 475Matuška VojtěchCZE2002Šakal KbelyPraha
Ženy 498Moosová IrenaCZE1953BEST:TIMEKostelec Na Černými Lesy
Ženy 513Nováková GabrielaCZE1978JeseniceJesenice
Ženy 482Nováková RadomíraCZE1971Raketové keckyHradec Králové
Ženy 483Novotná MartinaCZE1996Kutná HoraKutná Hora
Ženy 484Pajerová EmaCZE2006Olympia spartan training Kutná HoraKutná Hora
Ženy 485Pátková AndreaCZE1990KlyKly
Ženy486Pavlů KarolínaCZE1989LiberecLiberec
Muži 439Pecunia PatrizioGER1982BerlinBerlin
Muži 440Pilek JakubCZE1989ChomutovChomutov
Muži 441Pinl LiborCZE1974Taranis GymPlzeň
Muži 408Pipek JanCZE1982SK BabicePraha 8
Muži442Poprovský JiříCZE1974StopgaučinkChomutov
Ženy 488Pravcová VěraCZE1974Šneci v běhu Ostrov
Muži 443Ptáček PetrCZE1985PříbramPříbram
Ženy 489Púčiková DominikaCZE1991BĚhÁme V KhKolín
Ženy 490Reitspiesová HanaCZE1992RokycanyRokycany
Ženy 491Rentkova JanaCZE1976VestecVestec
Ženy 492Rokošová JaroslavaCZE1975Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Muži487Smith MichaelUSA1975Old Town Running Prague
Muži444Soukup TomášCZE1980AC GoMango-HögnerVysoký Újezd
Muži 446Subklew GustavGER1987Greifsbloc e.V.Görlitz
Ženy 449Svítilová PavlaCZE1977SK PragaPraha
Ženy 505Svobodová JaroslavaCZE1979Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži 447Šibrava JosefCZE1989Evžen a PepinaTrutnov
Ženy 494Šlechtová VeronikaCZE1988Freedive Praha Praha 6
Muži 448Šmerek KarelCZE1980KjógenBrno
Ženy 495Špirková VeronikaCZE1989ZvolenZvolen
Muži 508Štemberk OldřichCZE1991LiberecLiberec
Muži 450Štěnička OndřejCZE1989msg Plaut CZČervený Hrádek
Ženy 497Šustová MarieCZE1964Osamělá vlčiceNeuměřice
Muži 451Šváb MichalCZE1976ŠvábíciBašť
Ženy 493Švihovská EvaCZE1983Team JizerkyLiberec
Ženy 512Tomanová KateřinaCZE1985KUTNOHORSKÉ LEGENDYKutná Hora
Muži452Urbaczka JanCZE1991NVPP TeamTřinec
Ženy 499Vaněčková EvaCZE1971Jablonné v Podjestedi Jablonné V Podještědí
Ženy 511Vasilevskaia AnastasiiaCZE1998PrahaPraha
Ženy 500Vejvodová EvaCZE1979Běháme v KHKolín
Muži 453Veselý JanCZE1990ProjektCFLFrydlant
Muži 510Vojtěchovský MartinCZE1972Route 666Praha 6
Muži454Vokurka PavelCZE1975VOKOLOPOLE TRI TEAMKrnsko
Muži455Vokurka PetrCZE1971VokolopoleKrnsko
Muži456Vokurka PetrCZE2000Budu rád když to uběhnuKrnsko
Muži 457Vršovský JanCZE1980PrahaPraha
Ženy 502Vylítová DenisaCZE2002SRTG PrahaPraha 4, Chodov
Muži 458Wilfert OtakarCZE1975KOBUL orientační běh Ústí Nad Labem
Muži 504Zalabák PavelCZE1979CFLFrýdlant
Ženy 503Zalabáková PetraCZE1978ProjektCFLFrydlant
Muži 445Zavacky MatoušCZE1994LiberecLiberec