běh

startovka

Čertovskej ultratrail

08.06.2024 Houska - Hamr na Jezeře

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

66,6 km Čerti a čertice celkem: 100 , muži : 70, čerti: 70, ženy: 30, čertice: 30 [html] [pdf] [xls]
66,6 km Smrtelníci celkem: 101 , muži : 68, Muži: 68, ženy: 33, Ženy: 33 [html] [pdf] [xls]
Štafeta 2členná celkem: 18 , muži : 12, ženy: 6, mix: 8 [html] [pdf] [xls]
Štafeta 3členná rodinná celkem: 14 , muži : 8, ženy: 6, mix: 4 [html] [pdf] [xls]
33,3 km celkem: 89 , muži : 55, Muži: 55, ženy: 34, Ženy: 34 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Čertovskej ultratrail pdf N/A 02.03.2024 06:45:44

startovní listina 66,6 km Čerti a čertice

start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 100 účastníků ( 70 mužů, 30 žen) start z Housky (Limit závodníků je sdílen s Čertovskou výzvou, případné posunutí ve prospěch CUT proběhne v březnu.)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
čerti Balek JanCZE1983run4runNáchod
čertice Bančíková LucieCZE1988PSK PřerovDřevohostice
čerti Bartha AttilaCZE1991Vrbová LhotaVrbová Lhota
čerti Bartoníček JosefCZE1989BabiceBabice
čerti Beck ZdeněkCZE1971BK JevanyJevany
čertice Bergerová Kopecká JanaCZE1986Milovice - Benátecká VruticeMilovice - Benátecká Vrutice
čerti Bílý VojtěchCZE1993PrahaPraha
čerti Blahut JanCZE1989SK BudečKostelní 105
čerti Bojka PiotrSUI1985100 Marathon Club SchweizMollis
čertice Březinová AlenaCZE1979Bohemky Náchod
čertice Ciprová TerezaCZE1984HRCPraha
čerti Čapek FrantišekCZE1998Praha 6Praha 6
čerti Červenka JiříCZE1987BrnoBrno
čerti Dufek JanCZE1977Podbrenďák Velké Svatoňovice
čerti Fejtek JakubCZE1988Triatlon SlanýSlany
čertiFejtek OtoCZE1992RunBoMnichovo Hradiště
čertice Flajsnerova EliškaCZE1981Slaný 1Slaný 1
čerti Flegl ZdenekCZE1985SlatinaciSlatina Nad Zdobnici
čertice Fouskova KristynaCZE1991Hradec KraloveHradec Kralove
čerti Gaľa LukášCZE1986OCR Česká LípaČeská Lípa
čerti Herman AlešCZE1985Devils Ultras Chodov
čertice Hermanová HanaCZE1989Pekelně krásné :)Vyžice
čerti Hlobil PetrCZE1974Run4funRychnov Nad Kněžnou
čerti Hojdysz BřetislavCZE1975BrehowiczBystřice 740
čertice Holdova KamilaCZE1981Šneci v běhu Malá Bělá 21 Bakov Nad Jizerou 29401
čerti Hranický AlešCZE1968ALIS TeamOstrava
čerti Hribal JakubCZE1990Plané řeči Liberec
čertice Hrubá PavlaCZE1980Hrubá PavlaPlzeň
čerti Hübst ZdeněkCZE1987Tortilly v mlzeKolín
čerticeCharousková LucieCZE1994OK DoksyLiberec
čertiJanoušek DavidCZE1992Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
čerti Jůzek PavelCZE1974TJ Sokol Mníšek pod BrdyMníšek Pod Brdy
čerti Kačenka MichalCZE1985SK BudečKladno
čertice Kaderabkova IvaCZE1986Agoge gymPraha 9
čertiKáš FrantišekCZE1991SalmingPraha
čerti Klukan RadekCZE1973Dvojkaři ChrudimMýtka 12, Mladoňovice
čerti Kňava MartinCZE1983Bike a Běh OstrovOstrov
čerti Kotrba ŠtěpánCZE1976Kutnohorské Cvikov LegendyKutná Hora
čerti Křesťan VladimírCZE1985VesničaniJihlava
čerti Kubeš JanCZE1988PrahaPraha
čerti Kučera PavelCZE1986Praha 5Praha 5
čerti Kučera TomášCZE1975Doběhnout a přežítZákupy
čerti Lavický PetrCZE1967Kutnohorské Cvikov legendyKutná Hora
čerti Lazový VladimírSVK1984Považská BystricaPovažská Bystrica
čerti Lorenc MarekCZE1987Šneci v běhuMěnín
čerti Luňák JiříCZE1978pewagHradec Králové
čertice Márová KláraCZE1984runLABErun týmPraha
čerti Novák LukášCZE1992SalmingBenátky Nad Jizerou
čerti Novák MartinCZE1992Eleven Head CST CykloliveKosmonosy
čerti Orel TomášCZE1980Plané řečiLiberec
čertice Pavelková LucieCZE1993PrahaPraha
čerti Pavlík DavidCZE1980Kutnohorské Cvikov LegendyŽehušice
čerti Pavlů LukášCZE1984PradědaVelké Poříčí
čerti Pilík OndřejCZE1980ready2winVolduchy
čerti Pinkava RomanCZE1975SAD GYM ZLÍNOtrokovice
čerti Pivoňka MichalCZE1993STG KolínKolín
čerti Podrázský MartinCZE1971Bufo Bufo teamLouny
čerticePoláková GabrielaCZE1990BřeclavBřeclav
čerti Pospíšil MartinCZE1985PrahaPraha
čerti Pospíšil PetrCZE1992Velké MeziříčíVelké Meziříčí
čerti Prokop OndřejCZE1969Běžíme na pivoNáchod
čerti Prošek TomášCZE1979FunTomTeplice
čertice Protivová StanislavaCZE1977MutějoviceMutějovice
čerti Rajdl LukášCZE1976HyenyNymburk
čertice Rajdlová MonikaCZE1985HyenyNymburk
čerti Remeš JaroslavCZE1974SAUCONY teamHolešov
čertice Renská LenkaCZE1980NáchodNáchod
čertiRohlíček JanCZE1993Regent tým MostBeroun
čerti Sára PetrCZE1979HRCPraha
čertice Smutná VeronikaCZE1981STG MBMladá Boleslav
čerti Sokyra PeterSVK1981DzugalezHumenne
čerti Sommer DavidCZE1991Šneci v lihuBojkovice
čertice Stránská KateřinaCZE1975Poběhlíci Pardubice
čertice Strasserova MonikaCZE1977PrahaPraha
čertice Svobodová ElenCZE1993Pekelně krásné :)Vyžice
čerti Šimík PavelCZE1976Goofy teamMost
čerti Škvor MichalCZE2000PrahaPraha
čerti Šob PetrCZE1985VesničaniKrucemburk
čertiŠolta MarcelCZE1969X3MChomutov
čerti Štědronský KarelCZE1998PrahaPraha
čerti Štemberg MilanCZE1986VSK Humanita PrahaPraha
čerti Štindl JanCZE1971šestajovicešestajovice
čertice Šturmová JanaCZE1981VELOSPORT DomažliceDomažlice
čerti Šulc JiříCZE1993PrahaPraha
čerti Tesař IvoCZE1976TIProjektZlín
čerti Tkáč JanCZE1986LibáLibá
čertice Tučková JanaCZE1982TriSK ČBČeské Budějovice
čertice Uhlíková KateřinaCZE1976ACES Nejdek
čertice Vajcová HanaCZE1956OK ChrastavaLiberec
čertice Vítková KláraCZE1982Bohemky Náchod
čerti Voldán TomášCZE1975Bežouni z Klánovického lesaPraha
čertice Volná MiladaCZE1968za LvičkuLiberec 14
čertice Vylítová DenisaCZE2002SRTG PrahaPraha 4, Chodov
čerti Witzling GuyCZE1976Old Town Running Prague
čerti Zaoral JosefCZE1972LenochodKojetín
čerticeZápotocká MiladaCZE1977TřticeTřtice
čertiZaydlar MichalCZE1971OB JIZERKYLiberec
čerticeZelenková MichaelaCZE1985HDR PolabíJabkenice
čertiZrůst AdamCZE1995.Liberec
čerti Ždímal PavelCZE1983RUN magazine teamSrnojedy

startovní listina 66,6 km Smrtelníci

start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 101 účastníků ( 68 mužů, 33 žen) start z Housky (Limit závodníků je sdílen s Čertovskou výzvou, případné posunutí ve prospěch CUT proběhne v březnu.)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
MužiAlmásy MichaelCZE1987ČernoliceČernolice
MužiAnděl JakubCZE1983LiberecLiberec
Muži Antonín AdamCZE1991A3moto -cykloJičín
Muži Beneš JanCZE1977GazelyPraha
Muži Beneš MarekCZE1987Generali Investments CEEJiráskova 228, Rudná
MužiBrenner DavidCZE1984PrahaPraha
Ženy Cecgalova LucieCZE1981RokycanyPrikosice
Ženy Cowie DebbieCZE1976Old Town Running Prague
Ženy Davídková PetraCZE1979Praha 9Praha 9
Muži Davies LeeCZE1966Old Town RunningPraha 1
ŽenyDivišková BlankaCZE1967Run4funHradec Králové
Muži Doleček MilanCZE1973gladiatorraceteamRychnov Nad Kněžnou
Muži Duben LukášCZE1994Velké MeziříčíVelké Meziříčí
MužiFraněk PetrCZE1961To rozchodíš!Praha 4
Ženy Galuszková LucieCZE1986PříbramPříbram
MužiGeffert TomášCZE1987Geffi Ostrava
Ženy Geffertová ŠárkaCZE1985Tým GeffiOstrava
Muži Gono PavelCZE1990OstravaOstrava
Muži Haken TomášCZE2002Poběžíme uvidímeOsečná
ŽenyHasnedlová JaroslavaCZE1984LLM KanciPlzeň
Muži Heřmánek MartinCZE1986PelhřimovPelhřimov
Ženy Hýblová KateřinaCZE1971STG Mladá BoleslavBělá Pod Bezdězem
Muži Hynek PetrCZE1989HynkovéKamenický Šenov
Ženy Hyršálová AlenaCZE1980Smidary, ČerveněvesSmidary, Červeněves
Muži Jahelka RomanCZE1970JaroměřJaroměř
Ženy Jandová DenisaCZE1986Šneci v lihuPraha
Ženy Jenešová PetraCZE1978GazelyÚvaly
Muži Jirounek MatějCZE1986LosTorpedosMladá Boleslav
Muži Johánek PavelCZE1988Domažlice, BořiceDomažlice, Bořice
Muži Kalina FrantišekCZE1985Doběhnout a přežítPolerady
Muži Kiezler JaroslavCZE1965BluesrunDvůr Králové Nad Labem
Muži Kincl JanCZE1971Vepřovky Praha 6
MužiKolář DaliborCZE1969MB SaunyMladá Boleslav
Ženy Konášová MartinaCZE1983Sama za sebeOlešnice
Muži Koptyš MichalCZE1990PrahaPraha
Muži Koptyš MichalCZE1990PrahaPraha
ŽenyKorcová IrenaCZE1988OstráOstrá
MužiKorec MartinCZE1985PrahaPraha
Muži Kozlík LukášCZE1989T.J. Sokol na MělníceMělník
MužiKrál PavelCZE1964Běžouni z Klánovického lesaPraha 9
Muži Kratochvíl LukášCZE1983Praha VinořPraha Vinoř
Muži Kraus OndřejCZE1987IBK TajulaPraha
Ženy Krčálová OlgaCZE1978PolnáPolná
Muži Křížek MilanCZE1978M+Pozdeň
Muži Kubeš JanCZE1963Porsche ČR Loděnice
MužiKulík DavidCZE1989SK ZahořanyZahořany
MužiKusák JanCZE1973Běžouni z Klánovického lesaPraha 9
ŽenyLaciková SoňaCZE1987Magoři z garminúFrýdlant
Muži Líbal MartinCZE1978Adventní běhání Brandýs Nad Labem
Muži Linhart VladimírCZE1978Kutnohorské Cvikov LegendyKutná Hora
Muži Macko DavidCZE1984MB SaunyMladá Boleslav
Ženy Maksymovová PetraCZE1987TrutnovTrutnov
ŽenyMarešová Dvoranová PavlínaCZE1975Ústí Nad OrlicíÚstí Nad Orlicí
Ženy Mattsson TerezaCZE1984TFRPraha 9
Muži Mikan AlbertCZE1986EKPPraha
Ženy Moosová IvanaCZE1984BEST:TIMEKostelec Na Černými Lesy
Muži Moravec AntonínCZE1970NOBODY PardubicePardubice
Ženy Mrlinová LucieCZE1990PříbramPříbram
Ženy Neprašová BarboraCZE1981Kočky z JešteduLiberec
Muži Novotny PavelCZE1981BK Vysoká nad LabemHradec Králové
Muži Obraz FrantišekCZE1983MělníkMělník
Muži Otčenášek VítCZE1987TrailrunnerStrasice
Ženy Patočková LucieCZE1992Praha 10Praha 10
Muži Pechočiak MartinCZE1989Kocour z JeštěduLiberec
Muži Plíhal HonzaCZE1967STAŘÍ PSI _ IN MEMORIAMLiberec Xxx - Vratislavice
Ženy Poľaková LuciaCZE1987Praha 7Praha 7
Ženy Pyrchalová TerezaCZE1977Kočky z JeštěduLiberec
Muži Rada RomanCZE1975Rada starších Hradec Králové
Ženy Radová IrenaCZE1978Rada starších Hradec Králové
Muži Ryzák LukášCZE1980JeseniceJesenice
Ženy Sedláčková SilvieCZE1975Kočky z JeštěduLiberec 8
ŽenySekerová AndreaCZE1977Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži Sekyra MichalCZE1992Běžíme.czTýniště Nad Orlicí
Muži Smýkal MarekCZE1980STG Kroměříž Kroměříž
Muži Steinke JörgGER1969OCR HeidesprinterHamburg
Ženy Stodůlková MartinaCZE1996HejniceHejnice
Ženy Storde NadineGER1981HamburgHamburg
Muži Svoboda TomášCZE1981DašiceDašice
Ženy Svobodová JaroslavaCZE1979Mladá BoleslavMladá Boleslav
Muži Ševčík PavelCZE1969OSTRAVA Ostrava
Muži Šimek PavelCZE1978PolnáPolná
MužiŠkraňka PetrCZE1977PrahaPraha
Ženy Štěrbová JaneCZE1980Magoři z garminu Praha 4
Muži Šubrt MichalCZE1958TrutnovTrutnov
Muži Taimar JiříCZE1973GazelyPraha
Muži Trylč MartinCZE1980PrahaPraha
Muži Týč LubomírCZE1961Dlouhý MostDlouhý Most
Muži Týč ZbyněkCZE1965Běžouni z Klánovického lesaPraha
Muži Vlk AlešCZE1987Šneci v lihuKňovice
Muži Vobořil SašaCZE2003Poběžíme uvidímeOsečná
Ženy Vohradníková RadkaCZE1989VysokáVysoká
Muži Vojtěšek RomanCZE1978River RoadPísek
MužiVokurka PavelCZE1975VOKOLOPOLE TRI TEAMKrnsko
Ženy Votočková Petra EmilieCZE1984#ultrafungirlsPraha
Muži Wedig ChristianGER1984Erdinger Active Team Stadthagen
Muži Willekens JeroenCZE1976Praha HostavicePraha Hostavice
Muži Wnuk JakubCZE1988LiberecLiberec
Muži Wnuk MichalCZE1991KarvináKarviná
MužiWurz JiriCZE1984KrupkaKrupka
Muži Zavadil AdamCZE2005Staré HradištěStaré Hradiště
Muži Zavadil RadekCZE1973Staré HradištěStaré Hradiště

startovní listina Štafeta 2členná

start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 18 účastníků ( 12 mužů, 6 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix Hamr Na Jezeře
Michal Gereg
1991
Vojtěch Nahlovsky
1994
mix Mochov
Jana Nádvorníková
1985
Lenka Havrdová
1983
mix Šneci v běhu
Petr Smrž
1965
Jiři Kratochvíl
1988
mix Nerozlučná dvojka
Jindřich Srb
1985
Danuše Solarová
1985
mix Liberec
Oldřich Štemberk
1991
Jana Procházková
1999
mix Liberec
Oldřich Štemberk
1991
Jana Procházková
1999
mix Kutnohorské legendy
Kateřina Tomanová
1985
Jan Husa
1985
mix Tajemství hradu v Karpatech
Andrzej Tomasik
1969
Maciej Jasek
1975

startovní listina Štafeta 3členná rodinná

start ~ 08:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 14 účastníků ( 8 mužů, 6 žen) poslední člen do 15 let

kategorie # tým/klub/obec členové
mix T and K and T
Tomáš Bernatík
1992
Tomáš Bernatík
2022
Kristýna Forejtová
1995
mix Kotouňská sekce
Dan Hasnedl
1981
Jaroslava Hasnedlová
2015
Miroslav Soukup
1981
mix TJ Zentiva
Jaroslav Miler
1985
Eduard Miler
2018
Tereza Neuwithová
1988
mix Praha 5 - Hlubočepy
Michal Ret
1973
Anna Vorlíčková
2009
Jitka Vorlíčková
1980

startovní listina 33,3 km

start ~ 11:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 89 účastníků ( 55 mužů, 34 žen) start ze Skelné

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
MužiBába MarekCZE1999FUBO Racing TeamÚstí Nad Labem
Muži Bachet ClementFRA1983PraguePrague
MužiBaláš PetrCZE1976AC GoMango-HögnerVysoký Újezd
ŽenyBalášová KateřinaCZE2002Atletika Litvínov, z.s.Litvínov
Muži Bancik TomašCZE1986DřevohosticeDřevohostice
Muži Březina DavidCZE1989Všenory, JaderkaVšenory
Ženy Bytyqi FabiánaCZE1995Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
Ženy Cazzamali NadiaGER1987BerlinBerlin
Ženy Cibulová TerezaCZE1992Rozběháme ČeskoStrašice 600
Ženy Černovská VendulaCZE1984Klášter Hradiště N.j. 332Klášter Hradiště N.j. 332
Muži Černý RadekCZE1997RakovníkRakovník
Ženy Čočková JanaCZE1976Bike a Běh OstrovOstrov
Ženy Doubková PetraCZE1989Tým CvičírnaKly
Ženy Doubková PetraCZE1989Tým CvičírnaKly
Muži Douděra JiriCZE1982Kralupy Nad VltavouKralupy Nad Vltavou
Muži Drabík RadekCZE1979Praha 10Praha 10
Muži Dvořák RadekCZE1978Hobby RunnersPraha 10
Muži Erban JakubCZE1993Janské LázněJanské Lázně
Muži Fabian JiriCZE1978TopMonks.comPraha 4
MužiFejtek JacobCZE1996RunBo TeamMnichovo Hradiště
MužiFellner MartinCZE1963Fenix Ski Team JeseníkOlomouc
Muži Franz RichardCZE1982Rozběháme PlzeňBochov
Muži Hák JakubCZE1985Koudelnici Kutná Hora
Ženy Haranzová NikolaCZE1992PrahaPraha
ŽenyHeřmanová AlenaCZE1990Pepperl+FuchsHorní Maršov
Muži Hora MichalCZE1983VeltrusyVeltrusy
Muži Horais JanCZE1983JílovéJílové
Muži Horák GabrielCZE1981Klášter Hradiště N.j. 344Klášter Hradiště N.j. 344
Ženy Hranická JanaCZE1971OstravaOstrava
MužiHromek MichalCZE1990Hradec KraloveHradec Kralove
MužiJanko MichalCZE1975projektcfl.czPardubice
Ženy Jankovská VáclavaCZE1972ČelákoviceČelákovice
Ženy Jechová MarkétaCZE1979BožičanyBožičany
Muži Jiřík MarekCZE1979Rozběháme Liberec Dlouhý Most
Muži Jon JirkaCZE1968Bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži Jon KubaCZE2001Bikestars VrchlabíVrchlabí
Muži Jon VojtaCZE1999Bikestars VrchlabíVrchlabí
Ženy Karafiátová LucieCZE1976OK Jiskra Nový Bor Nový Bor
Ženy Kirschová EvaCZE1978Evžen a PepinaTrutnov
Muži Kňava RadekCZE1985Pilsner Dragons Křimice
MužiKolomazník JosefCZE1972Dolní KrupáDolní Krupá
Muži Kosar DavidCZE1979RZBBrno
Muži Kouklík TomášCZE1987BTL runnersJílové U Prahy - Borek
Muži Kuba PetrCZE1982Dolní MěcholupyDolní Měcholupy
Muži Lenkvik JanCZE1984LounyLouny
Muži Lenkvik MiroslavCZE1958LounyLouny
Ženy Lenkviková HanaCZE1984LounyLouny
MužiMacias WaldemarPOL1958You rock it grandpaZielona Góra
MužiMalý LukášCZE1991Humpolecká 14Humpolecká 14
Ženy Martiškova LenkaSVK1992ZvolenZvolen
Ženy Nováková RadomíraCZE1971Raketové keckyHradec Králové
Ženy Novotná MartinaCZE1996Kutná HoraKutná Hora
Ženy Pátková AndreaCZE1990KlyKly
ŽenyPavlů KarolínaCZE1989LiberecLiberec
Muži Pecunia PatrizioGER1982BerlinBerlin
ŽenyPesova SamanthaCZE1972Dolni BrezanyDolni Brezany
Muži Pilek JakubCZE1989ChomutovChomutov
Muži Pinl LiborCZE1974Taranis GymPlzeň
Muži Pivoda PetrCZE1982BalancinoBrno
MužiPoprovsky JiriCZE1974StopgaucinkChomutov
Ženy Pravcová VěraCZE1974Šneci v běhu Ostrov
Muži Ptáček PetrCZE1985PříbramPříbram
Ženy Pultarová AdrienaCZE1984AgogePraha
Ženy Reitspiesová HanaCZE1992RokycanyRokycany
Ženy Rentkova JanaCZE1976VestecVestec
Ženy Rokošová JaroslavaCZE1975Ústí Nad LabemÚstí Nad Labem
MužiSoukup TomášCZE1980AC GoMango-HögnerVysoký Újezd
Muži Soural MartinCZE1975BrnoBrno
Muži Steinke JörgGER1969OCR HeidesprinterHamburg
Muži Šibrava JosefCZE1989Evžen a PepinaTrutnov
Ženy Šlechtová VeronikaCZE1988Freedive Praha Praha 6
Muži Šmerek KarelCZE1980KjógenBrno
Ženy Špirková VeronikaCZE1989ZvolenZvolen
MužiŠrogl MichalCZE1972Rugby BabiceBřezí Praha Východ
Ženy Šťastná IvaCZE1980Rozběháme TišnovTišnov
Muži Štěnička OndřejCZE1989msg Plaut CZČervený Hrádek
Ženy Šustová MarieCZE1964Osamělá vlčiceNeuměřice
Muži Šváb MichalCZE1976ŠvábíciBašť
Ženy Šváb Fišerová MarkétaCZE1979ŠvábíciBašť
MužiUrbaczka JanCZE1991NVPP TeamTřinec
Ženy Vaněčková EvaCZE1971Jablonné v Podjestedi Jablonné V Podještědí
Muži Veselý JanCZE1990ProjektCFLFrydlant
Muži Vlach JakubCZE1991Kutnohorské Cvikov LegendyČáslav
MužiVokurka PetrCZE1971VokolopoleKrnsko 159
MužiVokurka PetrCZE2000Budu rád když to uběhnuKrnsko
Muži Vršovský JanCZE1980PrahaPraha
Muži Wilfert OtakarCZE1975KOBUL orientační běh Ústí Nad Labem
Muži Zajíc JiříCZE1980Kutnohorské legendyKutná Hora
Ženy Zalabáková PetraCZE1978ProjektCFLFrydlant