Čertovskej ultratrail
08.06.2024 Houska - Hamr na Jezeře
66,6 km Čerti a čertice | celkem: 111 , muži : 76, čerti: 76, ženy: 35, čertice: 35 | [html] | [pdf] | [xls] | |
66,6 km Smrtelníci | celkem: 123 , muži : 91, Muži: 91, ženy: 32, Ženy: 32 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Štafeta 2členná | celkem: 22 , ženy: 9, muži : 13, mix: 10 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Štafeta 3členná rodinná | celkem: 17 , muži : 9, ženy: 8, mix: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
33,3 km | celkem: 97 , muži : 57, Muži: 57, ženy: 40, Ženy: 40 | [html] | [pdf] | [xls] | |
koupil jsem startovné (pro převod přihlášky) | celkem: 2 , ženy: 1, Ženy: 1, muži : 1, Muži: 1 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Čertovskej ultratrail | N/A | 13.05.2024 07:14:16 |
startovní listina 66,6 km Čerti a čertice
start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 111 účastníků ( 76 mužů, 35 žen) start z Housky
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
čerti | Balek Jan | CZE | 1983 | run4run | Náchod | |
čertice | Bančíková Lucie | CZE | 1988 | PSK Přerov | Dřevohostice | |
čerti | Bartha Attila | CZE | 1991 | Vrbová Lhota | Vrbová Lhota | |
čerti | Bartoníček Josef | CZE | 1989 | Babice | Babice | |
čertice | Bergerová Kopecká Jana | CZE | 1986 | Milovice - Benátecká Vrutice | Milovice - Benátecká Vrutice | |
čerti | Blahut Jan | CZE | 1989 | SK Budeč | Kostelní 105 | |
čerti | Bojka Piotr | SUI | 1985 | 100 Marathon Club Schweiz | Mollis | |
čerti | Bílý Vojtěch | CZE | 1993 | Praha | Praha | |
čertice | Březinová Alena | CZE | 1979 | Bohemky | Náchod | |
čertice | Charousková Lucie | CZE | 1994 | OK Doksy | Liberec | |
čerti | Chytil Martin | CZE | 1981 | Ragnarök | Ostrava | |
čertice | Ciprová Tereza | CZE | 1984 | HRC | Praha | |
čerti | Daněk Martin | CZE | 1986 | Ahsoka tým | Praha | |
čertice | Daňková Pavla | CZE | 1986 | Ahsoka tým | Praha 8 | |
čertice | Donátová Hanka | CZE | 1978 | STG Rychnov nad Kněžnou | Rychnov Nad Kněžnou | |
čerti | Dufek Jan | CZE | 1977 | Podbrenďák | Velké Svatoňovice | |
čerti | Fejtek Oto | CZE | 1992 | RunBo | Mnichovo Hradiště | |
čertice | Flajsnerova Eliška | CZE | 1981 | Slaný 1 | Slaný 1 | |
čerti | Flegl Zdenek | CZE | 1985 | Slatinaci | Slatina Nad Zdobnici | |
čertice | Fouskova Kristyna | CZE | 1991 | Hradec Kralove | Hradec Kralove | |
čerti | Hauschke Jakub | CZE | 1989 | AZ Vrátno | Bezdekov Nad Metuji | |
čerti | Herman Aleš | CZE | 1985 | Devils Ultras | Chodov | |
čertice | Hermanová Hana | CZE | 1989 | Pekelně krásné :) | Vyžice | |
čertice | Hlaváčková Hana | CZE | 1977 | Lány Na Důlku (okres Pardubice) | Lány Na Důlku (okres Pardubice) | |
čerti | Hlobil Petr | CZE | 1974 | Run4fun | Rychnov Nad Kněžnou | |
čertice | Hodaňová Helena | CZE | 1975 | Smradupánovy veverky | Brno | |
čerti | Hojdysz Břetislav | CZE | 1975 | Brehowicz | Bystřice 740 | |
čertice | Holdova Kamila | CZE | 1981 | Šneci v běhu | Malá Bělá 21 Bakov Nad Jizerou 29401 | |
čerti | Hranický Aleš | CZE | 1968 | ALIS Team | Ostrava | |
čerti | Hribal Jakub | CZE | 1990 | Plané řeči | Liberec | |
čertice | Hrubá Pavla | CZE | 1980 | Hrubá Pavla | Plzeň | |
čerti | Hübst Zdeněk | CZE | 1987 | Tortilly v mlze | Kolín | |
čerti | Janoušek David | CZE | 1992 | Mnichovo Hradiště | Mnichovo Hradiště | |
čerti | Jůzek Pavel | CZE | 1974 | TJ Sokol Mníšek pod Brdy | Mníšek Pod Brdy | |
čertice | Kaderabkova Iva | CZE | 1986 | Agoge gym | Praha 9 | |
čerti | Karbulka Pavel | CZE | 1973 | ŠAKAL Kbely | Praha 9 - Kbely | |
čerti | Kačenka Michal | CZE | 1985 | SK Budeč | Kladno | |
čerti | Klukan Radek | CZE | 1973 | Dvojkaři Chrudim | Mýtka 12, Mladoňovice | |
čerti | Kotrba Štěpán | CZE | 1976 | Kutnohorské Cvikov Legendy | Kutná Hora | |
čerti | Kubeš Jan | CZE | 1988 | Praha | Praha | |
čerti | Kučera Tomáš | CZE | 1975 | Doběhnout a přežít | Zákupy | |
čerti | Káš František | CZE | 1991 | Salming | Praha | |
čerti | Kňava Martin | CZE | 1983 | Bike a Běh Ostrov | Ostrov | |
čerti | Křesťan Vladimír | CZE | 1985 | Vesničani | Jihlava | |
čerti | Lavický Petr | CZE | 1967 | Kutnohorské Cvikov legendy | Kutná Hora | |
čerti | Lazový Vladimír | SVK | 1984 | Považská Bystrica | Považská Bystrica | |
čerti | Lorenc Marek | CZE | 1987 | Šneci v běhu | Měnín | |
čerti | Luňák Jiří | CZE | 1978 | pewag | Hradec Králové | |
čerti | Matyska Antonín | CZE | 1990 | Praha | Praha | |
čerti | Meluzin Ondřej | CZE | 1988 | Brno | Brno | |
čerti | Moupic Jan | CZE | 1979 | GladiatorRaceTeam | Hradec Králové | |
čerti | Mušák Stanislav | CZE | 1970 | Penguins Starý Kolín | Starý Kolín | |
čerti | Novák Lukáš | CZE | 1992 | Salming | Benátky Nad Jizerou | |
čerti | Novák Martin | CZE | 1992 | Eleven Head CST Cyklolive | Kosmonosy | |
čerti | Orel Tomáš | CZE | 1980 | Plané řeči | Liberec | |
čertice | Pavelková Lucie | CZE | 1993 | Praha | Praha | |
čerti | Pavlík David | CZE | 1980 | Kutnohorské Cvikov Legendy | Žehušice | |
čerti | Pavlů Lukáš | CZE | 1984 | Praděda | Velké Poříčí | |
čerti | Pilík Ondřej | CZE | 1980 | ready2win | Volduchy | |
čerti | Pivoda Petr | CZE | 1982 | Balancino | Brno | |
čerti | Pivoňka Michal | CZE | 1993 | STG Kolín | Kolín | |
čerti | Podrázský Martin | CZE | 1971 | Bufo Bufo team | Louny | |
čertice | Poláková Gabriela | CZE | 1990 | Břeclav | Břeclav | |
čerti | Pospíšil Martin | CZE | 1985 | Praha | Praha | |
čerti | Pospíšil Petr | CZE | 1992 | Velké Meziříčí | Velké Meziříčí | |
čerti | Prokop Ondřej | CZE | 1969 | Běžíme na pivo | Náchod | |
čertice | Protivová Stanislava | CZE | 1977 | Mutějovice | Mutějovice | |
čerti | Prošek Tomáš | CZE | 1979 | FunTom | Teplice | |
čerti | Rajdl Lukáš | CZE | 1976 | Hyeny | Nymburk | |
čertice | Rajdlová Monika | CZE | 1985 | Hyeny | Nymburk | |
čerti | Remeš Jaroslav | CZE | 1974 | SAUCONY team | Holešov | |
čertice | Renská Lenka | CZE | 1980 | Náchod | Náchod | |
čertice | Rűcková Lenka | CZE | 1978 | TJ Sokol Praha 1 Staré Město | Praha 1 | |
čertice | Smutná Veronika | CZE | 1981 | STG MB | Mladá Boleslav | |
čerti | Sokyra Peter | SVK | 1981 | Dzugalez | Humenne | |
čertice | Strasserova Monika | CZE | 1977 | Praha | Praha | |
čertice | Stránská Kateřina | CZE | 1975 | Poběhlíci | Pardubice | |
čertice | Svobodová Elen | CZE | 1993 | Pekelně krásné :) | Vyžice | |
čerti | Sára Petr | CZE | 1979 | HRC | Praha | |
čerti | Tesař Ivo | CZE | 1976 | TIProjekt | Zlín | |
čerti | Tkáč Jan | CZE | 1986 | Libá | Libá | |
čerti | Tomanica Vojtěch | CZE | 1976 | OK Chrastava | Chrastava | |
čerti | Tomášek Jakub | CZE | 1994 | AZ Vrátno | Police Nad Metují | |
čertice | Tučková Jana | CZE | 1982 | TriSK ČB | České Budějovice | |
čertice | Uhlíková Kateřina | CZE | 1976 | ACES | Nejdek | |
čertice | Vajcová Hana | CZE | 1956 | OK Chrastava | Liberec | |
čerti | Vltavský Petr | CZE | 1978 | Salomon CZ | Štemplovec | |
čerti | Voldán Tomáš | CZE | 1975 | Bežouni z Klánovického lesa | Praha | |
čertice | Volná Milada | CZE | 1968 | za Lvičku | Liberec | |
čerti | Vošta Jan | CZE | 1991 | Česká Lípa | Česká Lípa | |
čertice | Vylítová Denisa | CZE | 2002 | SRTG Praha | Praha 4, Chodov | |
čertice | Vítková Klára | CZE | 1982 | Bohemky | Náchod | |
čerti | Witzling Guy | CZE | 1976 | Old Town Running | Prague | |
čerti | Zaoral Josef | CZE | 1972 | Lenochod | Kojetín | |
čerti | Zaydlar Michal | CZE | 1971 | OB JIZERKY | Liberec | |
čertice | Zelenková Michaela | CZE | 1985 | HDR Polabí | Jabkenice | |
čerti | Zrůst Adam | CZE | 1995 | . | Liberec | |
čertice | Zápotocká Milada | CZE | 1977 | Třtice | Třtice | |
čerti | Čapek František | CZE | 1998 | Praha 6 | Praha 6 | |
čerti | Červenka Jiří | CZE | 1987 | Brno | Brno | |
čerti | Šebánek Martin | CZE | 1964 | Kompar | Liberec | |
čerti | Šimík Pavel | CZE | 1976 | Goofy team | Most | |
čerti | Škvor Michal | CZE | 2000 | Praha | Praha | |
čerti | Šob Petr | CZE | 1985 | Vesničani | Krucemburk | |
čerti | Šolta Marcel | CZE | 1969 | X3M | Chomutov | |
čerti | Štemberg Milan | CZE | 1986 | VSK Humanita Praha | Praha | |
čerti | Štindl Jan | CZE | 1971 | šestajovice | šestajovice | |
čertice | Šturmová Jana | CZE | 1981 | VELOSPORT Domažlice | Domažlice | |
čerti | Šulc Jiří | CZE | 1993 | Praha | Praha | |
čerti | Ždímal Pavel | CZE | 1983 | RUN magazine team | Srnojedy | |
čertice | Žáková Lenka | CZE | 1974 | Rozběháme Rakovník | Křivoklat 103 |
startovní listina 66,6 km Smrtelníci
start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 123 účastníků ( 91 mužů, 32 žen) start z Housky
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | Almásy Michael | CZE | 1987 | Černolice | Černolice | |
Muži | Anděl Jakub | CZE | 1983 | Liberec | Liberec | |
Muži | Antonín Adam | CZE | 1991 | A3moto -cyklo | Jičín | |
Muži | Beck Zdeněk | CZE | 1971 | BK Jevany | Jevany | |
Muži | Benda Jan | CZE | 1994 | Mělník | Mělník | |
Muži | Beneš Jan | CZE | 1977 | Gazely | Praha | |
Muži | Beneš Jaroslav | CZE | 1984 | Kruháče Sokol Janov | Janov Nad Nisou | |
Muži | Beneš Marek | CZE | 1987 | Generali Investments CEE | Jiráskova 228, Rudná | |
Muži | Brenner David | CZE | 1984 | Praha | Praha | |
Muži | Brumovský Jiří | CZE | 1987 | Brno | Brno | |
Muži | Bába Marek | CZE | 1999 | FUBO Racing Team | Ústí Nad Labem | |
Ženy | Cowie Debbie | CZE | 1976 | Old Town Running | Prague | |
Muži | Crha Martin | CZE | 1986 | Stará Lysá | Stará Lysá | |
Muži | Davies Lee | CZE | 1966 | Old Town Running | Praha 1 | |
Ženy | Davídková Petra | CZE | 1979 | Praha 9 | Praha 9 | |
Ženy | Divišková Blanka | CZE | 1967 | Run4fun | Hradec Králové | |
Muži | Doleček Milan | CZE | 1973 | gladiatorraceteam | Rychnov Nad Kněžnou | |
Muži | Dorsch Roger | CZE | 1977 | OTR | Praha 6 | |
Muži | Duben Lukáš | CZE | 1994 | Velké Meziříčí | Velké Meziříčí | |
Muži | Fiala Zbynek | CZE | 1997 | Jesenice | Jesenice | |
Muži | Formánek Lukáš | CZE | 1989 | Modrák ze Žimutic | Žimutice | |
Muži | Franěk Petr | CZE | 1961 | To rozchodíš! | Praha 4 | |
Ženy | Galuszková Lucie | CZE | 1986 | Příbram | Příbram | |
Muži | Gono Pavel | CZE | 1990 | Ostrava | Ostrava | |
Muži | Haken Tomáš | CZE | 2002 | Poběžíme uvidíme | Osečná | |
Muži | Heřmánek Martin | CZE | 1986 | Pelhřimov | Pelhřimov | |
Muži | Horák Petr | CZE | 1980 | Rosice | Rosice | |
Muži | Hron Petr | CZE | 1990 | Žalmanov | Žalmaov | |
Muži | Hynek Petr | CZE | 1989 | Hynkové | Kamenický Šenov | |
Ženy | Hyršálová Alena | CZE | 1980 | Smidary | Smidary | |
Ženy | Hýblová Kateřina | CZE | 1971 | STG Mladá Boleslav | Bělá Pod Bezdězem | |
Muži | Jahelka Roman | CZE | 1970 | Jaroměř | Jaroměř | |
Ženy | Jandová Denisa | CZE | 1986 | Šneci v lihu | Praha | |
Ženy | Jenešová Petra | CZE | 1978 | Gazely | Úvaly | |
Muži | Jirounek Matěj | CZE | 1986 | LosTorpedos | Mladá Boleslav | |
Muži | Kalina František | CZE | 1985 | Doběhnout a přežít | Polerady | |
Muži | Kiezler Jaroslav | CZE | 1965 | Bluesrun | Dvůr Králové Nad Labem | |
Muži | Kincl Jan | CZE | 1971 | Vepřovky | Praha 6 | |
Muži | Kocourek Martin | CZE | 1978 | RunCat78 | Praha 6 | |
Muži | Kolář Dalibor | CZE | 1969 | MB Sauny | Mladá Boleslav | |
Ženy | Konášová Martina | CZE | 1983 | Sama za sebe | Olešnice | |
Muži | Koptyš Michal | CZE | 1990 | Praha | Praha | |
Ženy | Korcová Irena | CZE | 1988 | Ostrá | Ostrá | |
Muži | Korec Martin | CZE | 1985 | Praha | Praha | |
Muži | Kozlík Lukáš | CZE | 1989 | T.J. Sokol na Mělníce | Mělník | |
Muži | Koťátko Michal | CZE | 1985 | OCR Čelákovice | Zdětín | |
Muži | Kratochvíl Lukáš | CZE | 1983 | Praha Vinoř | Praha Vinoř | |
Muži | Král Pavel | CZE | 1964 | Běžouni z Klánovického lesa | Praha 9 | |
Ženy | Krčálová Olga | CZE | 1978 | Polná | Polná | |
Muži | Kubeš Jan | CZE | 1963 | Porsche ČR | Loděnice | |
Muži | Kubín Miroslav | CZE | 1974 | Praha 10 | Praha 10 | |
Ženy | Kudrnová Anna | CZE | 1986 | SK Babice | Praha 8 | |
Muži | Kulík David | CZE | 1989 | SK Zahořany | Zahořany | |
Muži | Kura Jakub | CZE | 1991 | IRIteam | Brno | |
Muži | Kusák Jan | CZE | 1973 | Běžouni z Klánovického lesa | Praha 9 | |
Muži | Křížek Milan | CZE | 1978 | M+ | Pozdeň | |
Ženy | Laciková Soňa | CZE | 1987 | Magoři z garminú | Frýdlant | |
Muži | Linhart Vladimír | CZE | 1978 | Kutnohorské Cvikov Legendy | Kutná Hora | |
Muži | Lukeš Marek | CZE | 1978 | Pernštejn tým Pardubice/Běžouni z Klánovického lesa | Šestajovice | |
Muži | Líbal Martin | CZE | 1978 | Adventní běhání | Brandýs Nad Labem | |
Muži | Macko David | CZE | 1984 | MB Sauny | Mladá Boleslav | |
Ženy | Maksymovová Petra | CZE | 1987 | Trutnov | Trutnov | |
Muži | Mares Petr | CZE | 1971 | Praha | Praha | |
Ženy | Marešová Dvoranová Pavlína | CZE | 1975 | Ústí Nad Orlicí | Ústí Nad Orlicí | |
Ženy | Mattsson Tereza | CZE | 1984 | TFR | Praha 9 | |
Muži | Mikan Albert | CZE | 1986 | EKP | Praha | |
Muži | Miškovský Štěpán | CZE | 1999 | Praha 6 | Praha 6 | |
Ženy | Moosová Ivana | CZE | 1984 | BEST:TIME | Kostelec Na Černými Lesy | |
Muži | Moravec Antonín | CZE | 1970 | NOBODY Pardubice | Pardubice | |
Ženy | Neprašová Barbora | CZE | 1981 | Kočky z Ještedu | Liberec | |
Muži | Novotny Pavel | CZE | 1981 | BK Vysoká nad Labem | Hradec Králové | |
Muži | Obraz František | CZE | 1983 | Mělník | Mělník | |
Muži | Pechočiak Martin | CZE | 1989 | Kocour z Ještědu | Liberec | |
Muži | Plíhal Honza | CZE | 1967 | STAŘÍ PSI _ IN MEMORIAM | Liberec Xxx - Vratislavice | |
Ženy | Poľaková Lucia | CZE | 1987 | Praha 7 | Praha 7 | |
Ženy | Pyrchalová Tereza | CZE | 1977 | Kočky z Ještědu | Liberec | |
Muži | Rada Roman | CZE | 1975 | Rada starších | Hradec Králové | |
Ženy | Radová Irena | CZE | 1978 | Rada starších | Hradec Králové | |
Muži | Rohlíček Jan | CZE | 1993 | Regent tým Most | Beroun | |
Muži | Ryzák Lukáš | CZE | 1980 | Jesenice | Jesenice | |
Ženy | Sedláčková Silvie | CZE | 1975 | Kočky z Ještědu | Liberec | |
Ženy | Sekerová Andrea | CZE | 1977 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Muži | Sekyra Michal | CZE | 1992 | Běžíme.cz | Týniště Nad Orlicí | |
Muži | Smýkal Marek | CZE | 1980 | STG Kroměříž | Kroměříž | |
Muži | Sokol Martin | CZE | 1985 | Fehrer Česká Lípa | Česká Lípa | |
Muži | Steinke Jörg | GER | 1969 | OCR Heidesprinter | Hamburg | |
Ženy | Stodůlková Martina | CZE | 1996 | Hejnice | Hejnice | |
Ženy | Storde Nadine | GER | 1981 | Hamburg | Hamburg | |
Muži | Suk Petr | CZE | 1996 | Kutná Hora | Kutná Hora | |
Muži | Svoboda Tomáš | CZE | 1981 | Dašice | Dašice | |
Ženy | Svobodová Jaroslava | CZE | 1979 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Ženy | Sýkorová Alice | CZE | 1975 | ICML Sky Running team | Vysoká Nad Labem | |
Muži | Taimar Jiří | CZE | 1973 | Gazely | Praha | |
Muži | Trampota Tomáš | CZE | 1971 | Týn nad Vltavou - modrá | Týn Nad Vltavou | |
Muži | Trojan Premysl | CZE | 1968 | Go Mango | Na Skalce 765/17, Praha 5 | |
Ženy | Trojanova Jana | CZE | 1967 | Go Mango | Na Skalce 765/17, Praha 5, Smichov | |
Muži | Trylč Martin | CZE | 1980 | Praha | Praha | |
Muži | Týč Lubomír | CZE | 1961 | Dlouhý Most | Dlouhý Most | |
Muži | Týč Zbyněk | CZE | 1965 | Běžouni z Klánovického lesa | Praha-klánovice | |
Muži | Uhrin Rastislav | CZE | 1986 | Praha 10 | Praha 10 | |
Muži | Vlach Jakub | CZE | 1991 | Kutnohorské Cvikov Legendy | Čáslav | |
Muži | Vlk Aleš | CZE | 1987 | Šneci v lihu | Kňovice | |
Muži | Vobořil Saša | CZE | 2003 | Poběžíme uvidíme | Osečná | |
Ženy | Vohradníková Radka | CZE | 1989 | Vysoká | Vysoká | |
Muži | Vojtěšek Roman | CZE | 1978 | River Road | Písek | |
Ženy | Votočková Petra Emilie | CZE | 1984 | #ultrafungirls | Praha | |
Muži | Wedig Christian | GER | 1984 | Erdinger Active Team | Stadthagen | |
Muži | Willekens Jeroen | CZE | 1976 | Praha Hostavice | Praha Hostavice | |
Muži | Wnuk Jakub | CZE | 1988 | Liberec | Liberec | |
Muži | Wnuk Michal | CZE | 1991 | Karviná | Karviná | |
Muži | Wurz Jiri | CZE | 1984 | Krupka | Krupka | |
Muži | Zavadil Adam | CZE | 2005 | Staré Hradiště | Staré Hradiště | |
Muži | Zavadil Radek | CZE | 1973 | Staré Hradiště | Staré Hradiště | |
Muži | Čechura Jiří | CZE | 1964 | Čistý sport - Oxylabs | Praha 9 | |
Muži | Ševčík Pavel | CZE | 1969 | OSTRAVA | Ostrava | |
Muži | Šimek Pavel | CZE | 1978 | Polná | Polná | |
Ženy | Šimková Pavlína | CZE | 1976 | PinkPower | Praha | |
Muži | Škraňka Petr | CZE | 1977 | Praha | Praha | |
Muži | Štanda Kamil | CZE | 1975 | Děkanka group | Praha | |
Ženy | Štěrbová Jane | CZE | 1980 | Magoři z garminu | Praha 4 | |
Muži | Šubrt Michal | CZE | 1958 | Trutnov | Trutnov | |
Muži | Šťastný Dalibor | CZE | 1976 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Muži | Žák Jiří | CZE | 2005 | Cobra Club Rakovník | Křivoklát |
startovní listina Štafeta 2členná
start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 22 účastníků ( 13 mužů, 9 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | Horoguru |
Alexandra Fraňková
1998
Matyáš Kadlčík
2000
|
|
mix | Hamr Na Jezeře |
Michal Gereg
1991
Vojtěch Nahlovsky
1994
|
|
mix | Hobby runners |
Jiří Honzajk
1982
Magdalena Čejková
1988
|
|
mix | Mochov |
Jana Nádvorníková
1985
Lenka Havrdová
1983
|
|
mix | Šneci v běhu |
Petr Smrž
1965
Jiři Kratochvíl
1988
|
|
mix | Nerozlučná dvojka |
Jindřich Srb
1985
Danuše Solarová
1985
|
|
mix | Kutnohorské legendy |
Kateřina Tomanová
1985
Jan Husa
1985
|
|
mix | Tajemství hradu v Karpatech |
Andrzej Tomasik
1969
Maciej Jasek
1975
|
|
mix | VSK Humanita Praha |
Lucie Štembergová
1988
Vendula Karbanova
1983
|
|
mix | Liberec |
Oldřich Štemberk
1991
Jana Procházková
1999
|
startovní listina Štafeta 3členná rodinná
start ~ 08:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 17 účastníků ( 9 mužů, 8 žen) poslední člen do 15 let
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | T and K and T |
Tomáš Bernatík
1992
Tomáš Bernatík
2022
Kristýna Forejtová
1995
|
|
mix | Kotouňská sekce |
Dan Hasnedl
1981
Jaroslava Hasnedlová
2015
Miroslav Soukup
1981
|
|
mix | Seveřan |
Tomáš Kadlas
1980
Anna Kadlas
2015
Eva Kadlas
2012
|
|
mix | TJ Zentiva |
Jaroslav Miler
1985
Eduard Miler
2018
Tereza Neuwirthová
1988
|
|
mix | Praha 5 - Hlubočepy |
Michal Ret
1973
Anna Vorlíčková
2009
Jitka Vorlíčková
1980
|
startovní listina 33,3 km
start ~ 11:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 97 účastníků ( 57 mužů, 40 žen) start ze Skelné
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | Bachet Clement | FRA | 1983 | Prague | Prague | |
Muži | Baláš Petr | CZE | 1976 | AC GoMango-Högner | Vysoký Újezd | |
Ženy | Balášová Kateřina | CZE | 2002 | Atletika Litvínov, z.s. | Litvínov | |
Muži | Bancik Tomaš | CZE | 1986 | Dřevohostice | Dřevohostice | |
Ženy | Bytyqi Fabiána | CZE | 1995 | Ústí Nad Labem | Ústí Nad Labem | |
Muži | Březina David | CZE | 1989 | Všenory, Jaderka | Všenory | |
Ženy | Cazzamali Nadia | GER | 1987 | Berlin | Berlin | |
Ženy | Cibulová Tereza | CZE | 1992 | Rozběháme Česko | Strašice 600 | |
Ženy | Daskalov Daniela | CZE | 1986 | Praha 6 | Praha 6 | |
Ženy | Doubková Petra | CZE | 1989 | Tým Cvičírna | Kly | |
Muži | Douděra Jiri | CZE | 1982 | Kralupy Nad Vltavou | Kralupy Nad Vltavou | |
Muži | Drabík Radek | CZE | 1979 | Praha 10 | Praha 10 | |
Muži | Dragoun Radek | CZE | 1970 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Muži | Dragoun Radek | CZE | 1993 | Praha | Praha | |
Muži | Dundáček Tomáš | CZE | 1990 | Tropická raketa | Praha | |
Muži | Dvořák Radek | CZE | 1978 | Hobby Runners | Praha 10 | |
Muži | Erban Jakub | CZE | 1993 | Janské Lázně | Janské Lázně | |
Muži | Fabian Jiri | CZE | 1978 | TopMonks.com | Praha 4 | |
Muži | Fejtek Jacob | CZE | 1996 | RunBo Team | Mnichovo Hradiště | |
Muži | Fellner Martin | CZE | 1963 | Fenix Ski Team Jeseník | Olomouc | |
Muži | Franz Richard | CZE | 1982 | Rozběháme Plzeň | Bochov | |
Ženy | Haranzová Nikola | CZE | 1992 | Praha | Praha | |
Muži | Harciník Jiří | CZE | 1969 | STS Chvojkovice Brod | Chrastava | |
Ženy | Heřmanová Alena | CZE | 1990 | Pepperl+Fuchs | Horní Maršov | |
Muži | Hora Michal | CZE | 1983 | Veltrusy | Veltrusy | |
Muži | Horais Jan | CZE | 1983 | Jílové | Jílové | |
Muži | Horák Gabriel | CZE | 1981 | Klášter Hradiště N.j. 344 | Klášter Hradiště N.j. 344 | |
Ženy | Hranická Jana | CZE | 1971 | Ostrava | Ostrava | |
Muži | Hromek Michal | CZE | 1990 | Hradec Kralove | Hradec Kralove | |
Muži | Janko Michal | CZE | 1975 | projektcfl.cz | Pardubice | |
Ženy | Jankovská Václava | CZE | 1972 | Čelákovice | Čelákovice | |
Ženy | Jechová Markéta | CZE | 1979 | Božičany | Božičany | |
Muži | Jiřík Marek | CZE | 1979 | Rozběháme Liberec | Dlouhý Most | |
Muži | Jon Jirka | CZE | 1968 | Bikestars Vrchlabí | Vrchlabí | |
Muži | Jon Kuba | CZE | 2001 | Bikestars Vrchlabí | Vrchlabí | |
Muži | Jon Vojta | CZE | 1999 | Bikestars Vrchlabí | Vrchlabí | |
Ženy | Karafiátová Lucie | CZE | 1976 | OK Jiskra Nový Bor | Nový Bor | |
Ženy | Karbulková Alice | CZE | 1972 | BJEŽ gang | Praha 9 - Kbely | |
Muži | Kerner Aleš | CZE | 1979 | Běháme v KH | Kutná Hora | |
Ženy | Kirschová Eva | CZE | 1978 | Evžen a Pepina | Trutnov | |
Muži | Kolomazník Josef | CZE | 1972 | Dolní Krupá | Dolní Krupá | |
Ženy | Kopková Michaela | CZE | 1975 | SK Ptice | Ptice | |
Muži | Kosar David | CZE | 1979 | RZB | Brno | |
Muži | Kouklík Tomáš | CZE | 1987 | BTL runners | Jílové U Prahy - Borek | |
Muži | Kuba Petr | CZE | 1982 | Dolní Měcholupy | Dolní Měcholupy | |
Muži | Kňava Radek | CZE | 1985 | Pilsner Dragons | Křimice | |
Muži | Lenkvik Jan | CZE | 1984 | Louny | Louny | |
Muži | Lenkvik Miroslav | CZE | 1958 | Louny | Louny | |
Ženy | Lenkviková Hana | CZE | 1984 | Louny | Louny | |
Muži | Macias Waldemar | POL | 1958 | You rock it grandpa | Zielona Góra | |
Ženy | Malá Kateřina | CZE | 1992 | Planeta Praha | Praha | |
Muži | Malý Lukáš | CZE | 1991 | Humpolecká 14 | Humpolecká 14 | |
Ženy | Martiškova Lenka | SVK | 1992 | Zvolen | Zvolen | |
Ženy | Maršíková Štěpánka | CZE | 1989 | RunBo Team Liberec | Liberec Iii-jeřáb | |
Ženy | Novotná Martina | CZE | 1996 | Kutná Hora | Kutná Hora | |
Ženy | Nováková Radomíra | CZE | 1971 | Raketové kecky | Hradec Králové | |
Ženy | Pajerová Ema | CZE | 2006 | Olympia spartan training Kutná Hora | Kutná Hora | |
Ženy | Pavlů Karolína | CZE | 1989 | Liberec | Liberec | |
Muži | Pecunia Patrizio | GER | 1982 | Berlin | Berlin | |
Ženy | Pesova Samantha | CZE | 1972 | Dolni Brezany | Dolni Brezany | |
Muži | Pilek Jakub | CZE | 1989 | Chomutov | Chomutov | |
Muži | Pinl Libor | CZE | 1974 | Taranis Gym | Plzeň | |
Muži | Poprovský Jiří | CZE | 1974 | Stopgaučink | Chomutov | |
Ženy | Pravcová Věra | CZE | 1974 | Šneci v běhu | Ostrov | |
Muži | Ptáček Petr | CZE | 1985 | Příbram | Příbram | |
Ženy | Pátková Andrea | CZE | 1990 | Kly | Kly | |
Ženy | Reitspiesová Hana | CZE | 1992 | Rokycany | Rokycany | |
Ženy | Rentkova Jana | CZE | 1976 | Vestec | Vestec | |
Ženy | Rokošová Jaroslava | CZE | 1975 | Ústí Nad Labem | Ústí Nad Labem | |
Muži | Soukup Tomáš | CZE | 1980 | AC GoMango-Högner | Vysoký Újezd | |
Muži | Soural Martin | CZE | 1975 | Brno | Brno | |
Ženy | Stárková Tereza | CZE | 1987 | Chomutov | Chomutov | |
Muži | Subklew Gustav | GER | 1987 | Greifsbloc e.V. | Görlitz | |
Muži | Urbaczka Jan | CZE | 1991 | NVPP Team | Třinec | |
Ženy | Vaněčková Eva | CZE | 1971 | Jablonné v Podjestedi | Jablonné V Podještědí | |
Ženy | Vejvodová Eva | CZE | 1979 | Běháme v KH | Kolín | |
Muži | Veselý Jan | CZE | 1990 | ProjektCFL | Frydlant | |
Muži | Vokurka Pavel | CZE | 1975 | VOKOLOPOLE TRI TEAM | Krnsko | |
Muži | Vokurka Petr | CZE | 2000 | Budu rád když to uběhnu | Krnsko | |
Muži | Vokurka Petr | CZE | 1971 | Vokolopole | Krnsko | |
Muži | Vršovský Jan | CZE | 1980 | Praha | Praha | |
Muži | Wilfert Otakar | CZE | 1975 | KOBUL orientační běh | Ústí Nad Labem | |
Muži | Zajíc Jiří | CZE | 1980 | Kutnohorské legendy | Kutná Hora | |
Ženy | Zalabáková Petra | CZE | 1978 | ProjektCFL | Frydlant | |
Ženy | Černovská Vendula | CZE | 1984 | Klášter Hradiště N.j. 332 | Klášter Hradiště N.j. 332 | |
Muži | Černý Radek | CZE | 1997 | Rakovník | Rakovník | |
Ženy | Čočková Jana | CZE | 1976 | Bike a Běh Ostrov | Ostrov | |
Muži | Šibrava Josef | CZE | 1989 | Evžen a Pepina | Trutnov | |
Ženy | Šlechtová Veronika | CZE | 1988 | Freedive Praha | Praha 6 | |
Muži | Šmerek Karel | CZE | 1980 | Kjógen | Brno | |
Ženy | Špirková Veronika | CZE | 1989 | Zvolen | Zvolen | |
Muži | Šrogl Michal | CZE | 1972 | Rugby Babice | Březí Praha Východ | |
Muži | Štěnička Ondřej | CZE | 1989 | msg Plaut CZ | Červený Hrádek | |
Ženy | Šustová Marie | CZE | 1964 | Osamělá vlčice | Neuměřice | |
Ženy | Šváb Fišerová Markéta | CZE | 1979 | Švábíci | Bašť | |
Muži | Šváb Michal | CZE | 1976 | Švábíci | Bašť | |
Ženy | Šťastná Iva | CZE | 1980 | Rozběháme Tišnov | Tišnov |
startovní listina koupil jsem startovné (pro převod přihlášky)
start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen) Původní účastník napíše mailem, že startovné máte převést na mne.
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | Vachalova Sarka | CZE | 1986 | PRORunEvolution | Hradec Kralove | |
Muži | Valla Vojtech | CZE | 1973 | TFRun | Praha |