Čertovskej ultratrail
08.06.2024 Houska - Hamr na Jezeře
66,6 km Smrtelníci | celkem: 123, muži : 93, Muži: 93, ženy: 30, Ženy: 30 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Čertovskej ultratrail | N/A | 24.05.2024 20:00:51 |
startovní listina 66,6 km Smrtelníci
start ~ 08:30:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 123 účastníků ( 93 mužů, 30 žen) start z Housky
kategorie | # | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | Almásy Michael | CZE | 1987 | Černolice | Černolice | |
Muži | Anděl Jakub | CZE | 1983 | Liberec | Liberec | |
Muži | Antonín Adam | CZE | 1991 | A3moto -cyklo | Jičín | |
Muži | Beck Zdeněk | CZE | 1971 | BK Jevany | Jevany | |
Muži | Benda Jan | CZE | 1994 | Mělník | Mělník | |
Muži | Beneš Jan | CZE | 1977 | Gazely | Praha | |
Muži | Beneš Marek | CZE | 1987 | Generali Investments CEE | Jiráskova 228, Rudná | |
Muži | Brenner David | CZE | 1984 | Praha | Praha | |
Muži | Brumovský Jiří | CZE | 1987 | Brno | Brno | |
Muži | Bába Marek | CZE | 1999 | FUBO Racing Team | Ústí Nad Labem | |
Muži | Bílý Ondřej | CZE | 1989 | Running Club Dačice | Dačice | |
Ženy | Cowie Debbie | CZE | 1976 | Old Town Running | Prague | |
Muži | Crha Martin | CZE | 1986 | Stará Lysá | Stará Lysá | |
Muži | Davies Lee | CZE | 1966 | Old Town Running | Praha 1 | |
Ženy | Davídková Petra | CZE | 1979 | Praha 9 | Praha 9 | |
Ženy | Divišková Blanka | CZE | 1967 | Run4fun | Hradec Králové | |
Muži | Doleček Milan | CZE | 1973 | gladiatorraceteam | Rychnov Nad Kněžnou | |
Muži | Dorsch Roger | CZE | 1977 | OTR | Praha 6 | |
Muži | Duben Lukáš | CZE | 1994 | Velké Meziříčí | Velké Meziříčí | |
Muži | Fiala Zbynek | CZE | 1997 | Jesenice | Jesenice | |
Muži | Formánek Lukáš | CZE | 1989 | Modrák ze Žimutic | Žimutice | |
Muži | Franěk Petr | CZE | 1961 | To rozchodíš! | Praha 4 | |
Ženy | Galuszková Lucie | CZE | 1986 | Příbram | Příbram | |
Muži | Gono Pavel | CZE | 1990 | Ostrava | Ostrava | |
Muži | Haken Tomáš | CZE | 2002 | Poběžíme uvidíme | Osečná | |
Muži | Heřmánek Martin | CZE | 1986 | Pelhřimov | Pelhřimov | |
Muži | Horák Petr | CZE | 1980 | Rosice | Rosice | |
Muži | Hron Petr | CZE | 1990 | Žalmanov | Žalmaov | |
Muži | Hynek Petr | CZE | 1989 | Hynkové | Kamenický Šenov | |
Ženy | Hyršálová Alena | CZE | 1980 | Smidary | Smidary | |
Ženy | Hýblová Kateřina | CZE | 1971 | STG Mladá Boleslav | Bělá Pod Bezdězem | |
Muži | Jahelka Roman | CZE | 1970 | Jaroměř | Jaroměř | |
Ženy | Jandová Denisa | CZE | 1986 | Šneci v lihu | Praha | |
Ženy | Jenešová Petra | CZE | 1978 | Gazely | Úvaly | |
Muži | Jirounek Matěj | CZE | 1986 | LosTorpedos | Mladá Boleslav | |
Muži | Kalina František | CZE | 1985 | Doběhnout a přežít | Polerady | |
Muži | Kiezler Jaroslav | CZE | 1965 | Bluesrun | Dvůr Králové Nad Labem | |
Muži | Kincl Jan | CZE | 1971 | Vepřovky | Praha 6 | |
Muži | Kocourek Martin | CZE | 1978 | RunCat78 | Praha 6 | |
Muži | Kolář Dalibor | CZE | 1969 | MB Sauny | Mladá Boleslav | |
Ženy | Konášová Martina | CZE | 1983 | Sama za sebe | Olešnice | |
Muži | Koptyš Michal | CZE | 1990 | Praha | Praha | |
Ženy | Korcová Irena | CZE | 1988 | Ostrá | Ostrá | |
Muži | Korec Martin | CZE | 1985 | Praha | Praha | |
Muži | Kozlík Lukáš | CZE | 1989 | T.J. Sokol na Mělníce | Mělník | |
Muži | Koťátko Michal | CZE | 1985 | OCR Čelákovice | Zdětín | |
Muži | Kratochvíl Lukáš | CZE | 1983 | Praha Vinoř | Praha Vinoř | |
Muži | Král Pavel | CZE | 1964 | Běžouni z Klánovického lesa | Praha 9 | |
Ženy | Krčálová Olga | CZE | 1978 | Polná | Polná | |
Muži | Kubeš Jan | CZE | 1963 | Porsche ČR | Loděnice | |
Muži | Kubín Miroslav | CZE | 1974 | Praha 10 | Praha 10 | |
Ženy | Kudrnová Anna | CZE | 1986 | SK Babice | Praha 8 | |
Muži | Kulík David | CZE | 1989 | SK Zahořany | Zahořany | |
Muži | Kura Jakub | CZE | 1991 | IRIteam | Brno | |
Muži | Kusák Jan | CZE | 1973 | Běžouni z Klánovického lesa | Praha 9 | |
Muži | Křížek Milan | CZE | 1978 | M+ | Pozdeň | |
Ženy | Laciková Soňa | CZE | 1987 | Magoři z garminú | Frýdlant | |
Muži | Liberácký Vlastimil | CZE | 1991 | RunBo Team Liberec | Liberec | |
Muži | Linhart Vladimír | CZE | 1978 | Kutnohorské Cvikov Legendy | Kutná Hora | |
Muži | Lukeš Marek | CZE | 1978 | Pernštejn tým Pardubice/Běžouni z Klánovického lesa | Šestajovice | |
Muži | Líbal Martin | CZE | 1978 | Adventní běhání | Brandýs Nad Labem | |
Muži | Macko David | CZE | 1984 | MB Sauny | Mladá Boleslav | |
Ženy | Maksymovová Petra | CZE | 1987 | Trutnov | Trutnov | |
Muži | Mares Petr | CZE | 1971 | Praha | Praha | |
Ženy | Marešová Dvoranová Pavlína | CZE | 1975 | Ústí Nad Orlicí | Ústí Nad Orlicí | |
Ženy | Mattsson Tereza | CZE | 1984 | TFR | Praha 9 | |
Muži | Mikan Albert | CZE | 1986 | EKP | Praha | |
Muži | Miškovský Štěpán | CZE | 1999 | Praha 6 | Praha 6 | |
Ženy | Moosová Ivana | CZE | 1984 | BEST:TIME | Kostelec Na Černými Lesy | |
Muži | Moravec Antonín | CZE | 1970 | NOBODY Pardubice | Pardubice | |
Ženy | Neprašová Barbora | CZE | 1981 | Kočky z Ještedu | Liberec | |
Muži | Novotny Pavel | CZE | 1981 | BK Vysoká nad Labem | Hradec Králové | |
Muži | Obraz František | CZE | 1983 | Mělník | Mělník | |
Muži | Pechočiak Martin | CZE | 1989 | Kocour z Ještědu | Liberec | |
Muži | Plíhal Honza | CZE | 1967 | STAŘÍ PSI _ IN MEMORIAM | Liberec Xxx - Vratislavice | |
Ženy | Poľaková Lucia | CZE | 1987 | Praha 7 | Praha 7 | |
Ženy | Pyrchalová Tereza | CZE | 1977 | Kočky z Ještědu | Liberec | |
Muži | Rada Roman | CZE | 1975 | Rada starších | Hradec Králové | |
Ženy | Radová Irena | CZE | 1978 | Rada starších | Hradec Králové | |
Muži | Rohlíček Jan | CZE | 1993 | Regent tým Most | Beroun | |
Muži | Ryzák Lukáš | CZE | 1980 | Jesenice | Jesenice | |
Ženy | Sedláčková Silvie | CZE | 1975 | Kočky z Ještědu | Liberec | |
Ženy | Sekerová Andrea | CZE | 1977 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Muži | Sekyra Michal | CZE | 1992 | Běžíme.cz | Týniště Nad Orlicí | |
Muži | Smýkal Marek | CZE | 1980 | STG Kroměříž | Kroměříž | |
Muži | Sokol Martin | CZE | 1985 | Fehrer Česká Lípa | Česká Lípa | |
Muži | Steinke Jörg | GER | 1969 | OCR Heidesprinter | Hamburg | |
Ženy | Stodůlková Martina | CZE | 1996 | Hejnice | Hejnice | |
Ženy | Storde Nadine | GER | 1981 | Hamburg | Hamburg | |
Muži | Suk Petr | CZE | 1996 | Kutná Hora | Kutná Hora | |
Muži | Svoboda Tomáš | CZE | 1981 | Dašice | Dašice | |
Ženy | Svobodová Jaroslava | CZE | 1979 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Ženy | Sýkorová Alice | CZE | 1975 | ICML Sky Running team | Vysoká Nad Labem | |
Muži | Taimar Jiří | CZE | 1973 | Gazely | Praha | |
Muži | Trampota Tomáš | CZE | 1971 | Týn nad Vltavou - modrá | Týn Nad Vltavou | |
Muži | Trojan Premysl | CZE | 1968 | Go Mango | Na Skalce 765/17, Praha 5 | |
Ženy | Trojanova Jana | CZE | 1967 | Go Mango | Na Skalce 765/17, Praha 5, Smichov | |
Muži | Trylč Martin | CZE | 1980 | Praha | Praha | |
Muži | Týč Zbyněk | CZE | 1965 | Běžouni z Klánovického lesa | Praha-klánovice | |
Muži | Uhrin Rastislav | CZE | 1986 | Praha 10 | Praha 10 | |
Muži | Valla Vojtech | CZE | 1973 | TFRun | Praha | |
Muži | Vlach Jakub | CZE | 1991 | Kutnohorské Cvikov Legendy | Čáslav | |
Muži | Vlk Aleš | CZE | 1987 | Šneci v lihu | Kňovice | |
Muži | Vobořil Saša | CZE | 2003 | Poběžíme uvidíme | Osečná | |
Ženy | Vohradníková Radka | CZE | 1989 | Vysoká | Vysoká | |
Muži | Vojtěšek Roman | CZE | 1978 | River Road | Písek | |
Ženy | Votočková Petra Emilie | CZE | 1984 | #ultrafungirls | Praha | |
Muži | Wedig Christian | GER | 1984 | Erdinger Active Team | Stadthagen | |
Muži | Willekens Jeroen | CZE | 1976 | Praha Hostavice | Praha Hostavice | |
Muži | Wnuk Jakub | CZE | 1988 | Liberec | Liberec | |
Muži | Wnuk Michal | CZE | 1991 | Karviná | Karviná | |
Muži | Wurz Jiri | CZE | 1984 | Krupka | Krupka | |
Muži | Zavadil Adam | CZE | 2005 | Staré Hradiště | Staré Hradiště | |
Muži | Zavadil Radek | CZE | 1973 | Staré Hradiště | Staré Hradiště | |
Muži | Čechura Jiří | CZE | 1964 | Čistý sport - Oxylabs | Praha 9 | |
Muži | Ševčík Pavel | CZE | 1969 | OSTRAVA | Ostrava | |
Muži | Šimek Pavel | CZE | 1978 | Polná | Polná | |
Muži | Škraňka Petr | CZE | 1977 | Praha | Praha | |
Muži | Štanda Kamil | CZE | 1975 | Děkanka group | Praha | |
Muži | Šubrt Michal | CZE | 1958 | Trutnov | Trutnov | |
Muži | Šumbera Jan | CZE | 1990 | Vysoký Újezd U Berouna | Vysoký Újezd U Berouna | |
Muži | Šťastný Dalibor | CZE | 1976 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | |
Muži | Žák Jiří | CZE | 2005 | Cobra Club Rakovník | Křivoklát |