běh

startovka

Čertovskej wintertrail

20.11.2021 Hamr na Jezeře

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

33.3 km celkem: 233, muži : 164, ženy: 69, Muži: 164, Ženy: 69 [html] [pdf] [csv]
16.6 km celkem: 78, muži : 35, ženy: 43, Muži: 35, Ženy: 43 [html] [pdf] [csv]

startovní listina 33.3 km

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 233 účastníků ( 164 mužů, 69 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy1Adamová EvaCZE1987Brno
Muži2Almasy MichaelCZE1987
Muži3Andronikidis JanisCZE1995TOP Kominictví
Muži4Antoš JanCZE1974SK PekloPraha
Muži198Bába JaroslavCZE1990#ratarteamPolevsko
Ženy5Bartáková JanaCZE1977Česká Lípa
Muži6Bejr StanislavCZE1977Progres run team
Muži7Benko JanCZE1974ELEVENLitomyšl
Ženy8Benková RomanaCZE1978LitomyšlLitomyšl
Ženy9Beránková HanaCZE1978
Muži10Bernatík TomášCZE1992T and T
Muži11Besnaud JeromeFRA1984SINGAPORE SHUFFLERSRueil
Muži12Bielmeier FlorianGER1984ABERSEWENTH TrailCrew
Muži14Bilina PetrCZE1971CK Hydrant
Muži15Bláha MartinCZE1971
Muži16Boček TomášCZE1985
Ženy17Boffo EugeniaCZE1992Old Town RunningPraha
Muži18Borovička StanislavCZE1975STG Mladá Boleslav
Muži19Bulín MiroslavCZE1976CK Hydrant
Muži20Bulíř RadoslavCZE1974
Ženy21Bydžovská BarboraCZE1995PrahaPraha
Muži23Čaj RomanCZE1968Garmiňáci
Ženy245Čejková MagdalenaCZE1988Hobby RunnersPraha 8
Muži24Černecký VladanCZE1974Sport and Races
Muži666Červenka JiříCZE1987BrnoBrno
Muži25Čučvara PavolCZE1983
Ženy26Čumpelová KateřinaCZE1985BC Nová trojka
Muži27Dědičík ZdeněkCZE1974Běhání ve Štětí
Muži28Deutscha DavidCZE1982Teplice
Muži207Dogaru VasilCZE1981Česká LípaČeská Lípa
Muži29Doležal TomášCZE1984
Muži30Drbohlav JanCZE1989
Muži32Dušek JiříCZE1960CSG TRI TeamPraha 5
Muži34Dvořák FrantišekCZE1979Run ZoufalciJablonec Nad Nisou
Muži33Dvořák PetrCZE1978Ráďa má krásné kudrnaté vlasy
Muži35Eibel ZdeněkCZE1982DNR Jihlava
Muži36Fabián VítCZE1976
Ženy37Forejtová KristýnaCZE1995T and T
Muži38Francke Jan VencaCZE1984Inov8 team
Muži248Francke MichalCZE1986Žižkovský tygřiLiberec 15
Muži39Franz RichardCZE1982Garmiňáci
Muži40Hájek PetrCZE1996Český BrodČeský Brod
Muži42Halbrštát PetrCZE1977
Ženy43Hánová JitkaCZE1971Česká Lípa
Muži46Harrison AlGBR1981OTR
Ženy47Havlujova MarcelaCZE1975MostMost
Ženy48Hejnova AnetaCZE1995
Ženy41Helikarová KateřinaCZE1986PrahaPraha
Ženy50Heringová RenátaCZE1976
Ženy51Herrmannova KarolinaCZE1996Ješted SkyRace
Ženy52Herrmannová PetraCZE1975JEŠTĚD SKYRACE TÝM
Muži53Hezoucky LadislavCZE1984Neběhej
Muži54Hlavinka KarelCZE1985Rozběháme Bašť
Muži55Hnilica RobertCZE1977
Ženy57Holdova KamilaCZE1981Šneci v běhu
Muži314Holec MartinCZE1992Trailpoint (Heavyweight division)
Muži58Horák RadekCZE1977My dva blázni
Muži60Hradecký JaromírCZE1985SkutečSkuteč
Ženy61Hricišin DanaCZE1981
Muži62Hromada DavidCZE1972
Ženy63Hrubá PavlaCZE1980
Muži64Hrubeš JiříCZE1968ISTTSrch
Muži65Hrubý RichardCZE1986FbC Spartak ŽebrákZdice
Muži66Hrůza DavidCZE1971tRUtNovTrutnov
Muži67Hyka KarelCZE1972Josefův DůlJosefův Důl
Muži68Chalupa LukášCZE1984Olympia Spartan Training KHKolín
Muži70Chobot MiloslavCZE1991
Muži217Chrumko AdamCZE1990TJ MaglaVšeň
Muži71Imiálek MichalCZE1980LitoměřiceLitoměřice
Muži72Jacko BranislavSVK1982KerberosPraha
Ženy73Janováčová LenkaCZE1986Ráďa má krásné kudrnaté vlasy
Muži13Jaroš DanielCZE1976Krušnoborci
Muži74Jaumotte LaurentBEL1972
Muži69Jůzek PavelCZE1974Mníšek pod BrdyMníšek Pod Brdy
Muži136Kadlas TomášCZE1980SeveřanLiberec
Muži76Kalus OndřejCZE1989Přímo z gauče
Muži77Káš FrantišekCZE1991
Muži78Klein PetrCZE1979
Muži79Klíž DavidCZE1996
Ženy80Kmentová VáclavaCZE1972No pain no gainPraha
Muži81Knyttl JanCZE1978ASK Slavia PrahaPraha
Muži82Kolář TomášCZE1978JEŠTĚD SKYRACE TÝM
Ženy83Kopková MichaelaCZE1975SK PTice
Muži84Korczyk MichaelUSA1990Old Town Running
Muži85Kosar DavidCZE1979RZB
Ženy104Koštířová MichaelaCZE1974TPJPraha
Ženy86Koťátková VěraCZE1978
Muži87Kotlaba RadekCZE1967Divadýlko na dlani MB
Ženy144Kotova HelenaCZE1979LitoměřiceLitoměřice
Muži88Kotrba ŠtěpánCZE1976Jasmín Kutná Hora
Muži91Kouřil MartinCZE1984
Ženy92Koutová VeronikaCZE1987
Muži93Král DanielCZE1982
Muži94Králík IvanCZE1968Kolín
Ženy95Krčálová OlgaCZE1978
Muži187Krejný KamilCZE1977Haven teamNový Bor
Muži96Krůta DavidCZE1984
Muži97Krůta MartinCZE1978Matlákov
Muži98Kubeš JanCZE1963Porsche ČR
Muži99Kubín MiroslavCZE1974
Muži100Kučera TomášCZE1975Zákupy RUN
Ženy101Kvapilová EliškaCZE1989Praha 6, BřevnovPraha 6, Břevnov
Ženy102Landová MirkaCZE1990MlékojedyMlékojedy
Ženy103Laryšová RadkaCZE1978LiveCross
Muži329Launder EnysCZE1983Old Town RunningPraha
Muži105Lavický PetrCZE1967
Muži106Leadbetter MichaelGBR1982Goodgym
Muži107Letáček RadekCZE1974SVVATPardubice
Muži108Lizec JiříCZE1967
Muži109mach martinCZE1974OCR Runners Šumperk kamenná
Muži110Mašek MilošCZE1969
Muži111Matyáš RadekCZE1977
Muži112Mikan AlbertCZE1986EKP
Muži113Milek RadekCZE1983Stefko Running Team
Ženy114Mlčochová KateřinaCZE1986
Muži115Modrý MarekCZE1988OK Sparta Praha
Ženy116Moylett RebeccaGBR1990
Muži118Navrátil JiříCZE1981
Muži117Navrátil MartinCZE1981ŘíčanyŘíčany
Ženy119Nedorostová TerezaCZE1988Rozběháme Neratovice Libiš
Muži120Nehasil VítCZE1994SOFTIM.CZ Runners
Muži121Němec JanCZE1986OK ChrastavaBrno
Muži122Němec LukášCZE1990HořiceHořice
Muži123Němec TomášCZE1979
Ženy124Nešetřilová DrahomíraCZE1978
Muži125Nevrkla JaroslavCZE1975JEŠTĚD SKY RACE TEAMNehvizdy
Muži128Novák JanCZE1993
Muži127Novák MartinCZE1992ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
Ženy130Nováková PetraCZE1987Rozběháme Bašť
Muži131Novotný LubošCZE1975AK KřižanyPraha 9
Muži132O Keeffe BobIRL1990Old Town Running
Muži134Otčenášek VítCZE1987Garmiňáci
Muži135Palubjak RobertSVK1981Petula a Robino
Muži137Pazdera LukášCZE1986ČernošiceČernošice
Ženy138Pěčková ZdeňkaCZE1976Ready2win
Muži139Pešta MarekCZE1991Runi.toPraha 6
Ženy140Peterková MilicaCZE1981Šumperk
Muži141Petr AlešCZE1981Výčep Kabelovna
Muži142Pilský TomášCZE1980Dycky Ples
Muži143Pivoda PetrCZE1982
Ženy145Plechatá BarboraCZE1983Rozběháme Bašť
Muži249Pleyer JanCZE1978LitoměřiceLitoměřice
Ženy146Poctova VeronikaCZE1988#ultrafungirls
Muži147Pokorný JaromírCZE1988
Ženy148Polanska ZuzanaCZE1978Sokol Staré město PrahaPraha
Muži149Pospíšil VojtěchCZE1991TJ Sokol Stará Paka
Muži150Pradáč PetrCZE1966OlfinCar Skilauf Team TrutnovHorní Maršov
Muži151Pretorius RuanZAF1990pragueprague
Muži152Procházka LiborCZE1987Klub Larse HeletágaPraha 6
Muži153Prochazka MartinCZE1984Hopman Team
Muži154Prokeš DušanCZE1970Chomutov
Muži156Pršala PavelCZE1977RuBik ŠtětíŠTĚTÍ
Muži247Pruner PetrCZE1982VSK Humanita Praha
Muži59Raiser KarelCZE1981TPJHradistko
Ženy157Raisová RenataCZE1963iThinkBeerPraha 7
Muži158Rajdl LukášCZE1976Hyeny
Ženy159Rajdlová MonikaCZE1985Hyeny
Ženy160Rálková LucieCZE1984
Muži161Richter VladislavCZE1995Štrůdl
Muži162Rost AndreasGER1969
Ženy165Rücková LenkaCZE1978TJ Sokol Praha Staré MěstoPraha 1
Muži166Rudolf JanCZE1990TrailpointSmržovka
Ženy167Rudolfová JanaCZE1971STG TrutnovTrutnov
Ženy168Říhová JitkaCZE1986Děkanka
Ženy169Seifertová LucieCZE1984Blázni z Radimovky Praha 6
Muži170Semerád MichalCZE1996
Muži155Semerák IvoCZE1976Sokol KněžmostKněžmost
Muži171Severýn OttoCZE1974Slavia Liberec OrienteeringLiberec 8
Muži172Skácelík JiříCZE1986Přímo z gauče
Ženy173Skalníková PavlaCZE1984Křenek
Muži174Skokan DominikCZE1994Inov-8 Czech
Muži175Sládek PavelCZE1975
Muži176Smetana MartinCZE1983Running LionsPraha
Ženy177Smutná VeronikaCZE1981
Ženy179Solarová DanušeCZE1985CzexxxRoztoky
Muži181Srba JaromírCZE1985
Muži182Straßer IngoGER1979Abersewenth TrailCrew
Muži183Stumpf MichalCZE1980M.E.N.run team
Muži184Stupal FrantišekCZE1986SK Řícmanice
Ženy185Svítková LenkaCZE1974
Ženy188Svoboda PaulinaCZE1986Singapore Shufflers, ARSingapore
Ženy189Svobodová ZuzanaCZE1977Progres Run Team LiberecLiberec
Muži190Sýkora KamilCZE1974sýkorky
Ženy191Sýkorová AliceCZE1975ICML Sky Running Team
Muži192Šaman MatějCZE2000
Muži194Šebek JaroslavCZE1978JS21Praha 5
Ženy195Šebková PetraCZE1977
Muži196Šimek PavelCZE1978
Muži197Šlampa MartinCZE1990PrahaPraha
Ženy199Šobrová Paumová IvetaCZE1973
Muži201Šolta MarcelCZE1969X3M
Muži200Šolta MichalCZE1995STG Hradiště
Ženy203Šťástková StáňaCZE1972TJ Stadion Nový Bor
Muži204Štemberg MilanCZE1986VSK Humanita Praha
Muži205Štemberk OldřichCZE1991Liberec
Muži206Štěpán IvanCZE1979ŠtěpíciJihlava
MužiŠtěpánek MartinCZE1975TJ Stadion Nový Bor
Ženy208Štiťáková AdélaCZE1975Štítci
Muži209Šubrt MichalCZE1958TrutnovTrutnov
Ženy210Švihovská EvaCZE1983Team JizerkyLiberec
Muži211Táborský PetrCZE1981
Muži212Tkáč JanCZE1986
Muži213Tomšík JardaCZE1968Úžasný Škorpion
Muži214Trnka PavelCZE1980Nečum a běž!
Muži215Troníček JanCZE1988Blázni z Radimovky Praha 6
MužiUrban HynekCZE1968Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
Ženy218Václavíková HanaCZE1964KV KlíčŽizníkov
Muži219Vaja JaromirCZE1980
Muži220Veber JosefCZE1975LK Chodov
Muži221Věchet LadislavCZE1970Dachsman teamČeská Lípa
Muži222Veselý PavelCZE1970TFRUN
Ženy223Vinzensová PavlaCZE1978Zoufalci
Muži224Vítek OndřejCZE1979
Ženy225Vítková MirkaCZE1981BerounBeroun
Muži226Vitvar DanielCZE1979
Muži227Vojtíšek ZdenekCZE1973Šneci v běhu
Muži229Vokurka PavelCZE1975VOKOLOPOLE TRI TEAMKrnsko
Muži228Vokurka PetrCZE1971Vokolopole Triatlon
Muži230Volejník MartinCZE1974DubáDubá
Muži231Vondrouš JakubCZE1984Ještědská běžecká partička
Ženy232Vopatova StepankaCZE1975
Muži233Vopička JosefCZE1979Příbramští dálkoplazi
Ženy234Votočková Petra EmilieCZE1984Gigathlon Czech RepublicPraha
Muži235Vysoký OndřejCZE1979
Ženy236Webb NicolaGBR1987Old Town Running
Muži237Zámečník OndřejCZE1979Hradec KrálovéHradec Králové
Muži238Zámostný PavelCZE1970iThinkBeerPraha 9
Muži239Zaoral JosefCZE1972KojetínKojetín
Ženy241Zápotocká MiladaCZE1977
Ženy240Zápotocká TerezaCZE2000
Ženy242Zedníčková ŠárkaCZE1984Hyeny
Ženy243Zemanová RadkaCZE1978Running zone Brno
Muži244Zvěřina TomášCZE1977Rock Point Running Team

startovní listina 16.6 km

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 78 účastníků ( 35 mužů, 43 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži357Bartoš DaliborCZE1975DB SchenkerMilíře - Rádlo
Ženy301Castro Xoana MichelenaESP1989Old Town Running
Ženy22Cinibulková IvanaCZE1979Vopičky
Ženy302Crossthwaite AmandaIRL1986
Ženy303Čechová LucieCZE1975
MužiDavies LeeGBR1966Old Town Running Prague
Ženy305Davison JoannaGBR1989
Ženy306Děrdová ZdenkaCZE1964JS21Praha 5
Muži307Draganov RadkoCZE1979RalskoRalsko
Muži31Dřevikovský JaroslavCZE1978Běžci Chomutov
Ženy308Fišáková RůženaCZE1977Vopička
Ženy310Fraňková AlexandraCZE1998Horoguru
Muži44Hanzlík JanCZE1976Indy Trail
Ženy45Haranzová NikolaSVK1992
Muži49Helmich TomášCZE1984Nebovidy
Muži178Hladík VáclavCZE1993ProvodínProvodín
Muži56Hoger VilémCZE1977
Muži311Hoger WilliamCZE2010
Ženy313Hogerová MartinaCZE1980
Ženy312Hogerová NicolCZE2008
Ženy315Horáková JindraCZE1968Báječné ženy v běhu Pardubice
Ženy316Hromadová Šabatková RadkaCZE1977
Muži317Chochola MilošCZE1979:-)
Ženy318Jackova DanaCZE1977PrahaPraha
Ženy358Jokuty SilviaCZE1979SvojkovSvojkov
Muži319Jon JirkaCZE1968Bikestars Vrchlabí
Muži320Jon KubaCZE2001Bikestars Vrchlabí
Muži321Jon VojtaCZE1999Bikestars Vrchlabí
Muži323Juřina PetrCZE1982Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
Muži324Kalina MiroslavCZE1982SPORTICUS teamČelákovice
Muži75Kalous JiříCZE1988
Ženy325Klečková LibušeCZE1973X3M
Muži326Kos MichalCZE1968SRK Rychnov nad Kn.
Ženy327Kosová MichaelaCZE1967OK99 Hradec Králové
Muži89Koubík JanCZE1990BerounBeroun
Muži90Koubík JanCZE1961
Muži328Krátký JosefCZE1965Hvězda Pardubice /BezvaBěh Vysoká Nad Labem
Ženy359Macháčková TerezaCZE1978AO DoksyDoksy
Muži330Mašek MartinCZE1975:-)
Ženy331Mušinská RadkaCZE1983
Muži332Nesvadba MichalCZE1980TanvaldTanvald
Ženy126Nevřelová KateřinaCZE1985#ultrafungirlsRokytá
Ženy333Nová GabrielaCZE1979My dva blázni
Ženy129Nováková BarboraCZE1987
Ženy246Nováková LenkaCZE1980Pozitivní nejistotaPraha
Ženy334Novotná VeronikaCZE1991
Muži304O\ Neil NicGBR1994Old Town Running Prague
Muži133Obermajer JanCZE1979TARGETUTMBPraha 10
Ženy335Pánková JanaCZE1983Běžci ChomutovChomutov
Muži336Pavelka MichalCZE1980
Ženy337Procházková JanaCZE1988
Muži339Prošek TomášCZE1979Teplice
Ženy340Riabova PolinaCZE1993AK Křižany
MužiRichter JaroslavCZE1973mff
Muži163Roško DanielCZE1982
Muži164Rouček LukášCZE1982KoštanyKoštany
Ženy342Roučková LucieCZE1982StřelnáStřelná
Muži343Řežáb HonzaCZE1974Myeco.world
Muži180Srb JindřichCZE1985RoztokyRoztoky
Muži186Svoboda MilosCZE1981Hradec KraloveHradec Kralove
Ženy344Svobodva ZuzanaCZE1983
Ženy360Šašková ZuzanaCZE1983RoudniceRoudnice Nad Labem
Muži193Šebek PetrCZE1975
Ženy346Šírová JanaCZE1965
Ženy345Šírová MarieCZE2009TJ DUKLALiberec
Ženy202Špirková VeronikaSVK1989
Ženy347Štembergová LucieCZE1988VSK Humanita Praha
Ženy348Šustová MarieCZE1964NeuměřiceNeuměřice
Muži349Šváb MichalCZE1976Švábíci
Ženy350Šváb Fišerová MarkétaCZE1979Švábíci
Ženy351Tesaříková JindřiškaCZE1968Olympia Spartan Training KH
Ženy352Traplová DanielaCZE1984Mělnická běhna
Ženy216Turková KateřinaCZE1980
Muži341Vales PetrCZE1976Marz v BPrague
Ženy353Vaněčková EvaCZE1971
Ženy354Wolfová NikolaCZE1990Liga Výjimečných
Ženy355Zahradníková NikolaCZE1996
Ženy356Zámečníková ZuzanaCZE1986