běh

startovka

Weber Jičín City Run

21.05.2022 Jičín

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

DZ6 [start d2] celkem: 13 , ženy: 13, holky: 13 izs [html] [pdf] [csv]
DM6 [start d1] celkem: 15 , muži : 15, kluci: 15 izs [html] [pdf] [csv]
DM8 [start d3] celkem: 14 , muži : 14, kluci: 14 izs [html] [pdf] [csv]
DZ8 [start d4] celkem: 3 , ženy: 3, holky: 3 izs [html] [pdf] [csv]
DM10 [start d5] celkem: 5 , muži : 5, kluci: 5 izs [html] [pdf] [csv]
DZ10 [start d6] celkem: 7 , ženy: 7, holky: 7 izs [html] [pdf] [csv]
DM12 [start d7] celkem: 4 , muži : 4, kluci: 4 izs [html] [pdf] [csv]
DZ12 [start d8] celkem: 3 , ženy: 3, holky: 3 izs [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 71 , muži : 58, M30: 34, M50: 16, M60: 7, ženy: 13, Z30: 9, Z50: 4, izs: 4, M70: 1 izs [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 80 , muži : 43, M30: 17, ženy: 37, Z30: 17, M40: 17, Z40: 16, S5: 4, K5: 6, JM: 3 izs [html] [pdf] [csv]

startovní listina DZ6 [start d2]

start ~ 14:45:45 , 2016 a mladší , přihlášeno: 13 účastníků ( mužů, 13 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky208Jenčková LindaCZE2017AC TJ JičínJičín
holky267KlausovÁ JulieCZE2018Praha 22Praha 22
holky255KropÁČkovÁ AnnaCZE2017JiČÍnJiČÍn
holky209Kučerová AgátaCZE2016JičínJičín
holky236KuŽelovÁ BarboraCZE2017JiČÍnJiČÍn
holky258LepkovÁ RozÁlieCZE2020DolnÍ KalnÁDolnÍ KalnÁ
holky210Letková AnnaCZE2018AC TJ JičínDrahoraz
holky211Mařanová MalvínaCZE2019Kometa - KbelniceKometa - Kbelnice
holky262NĚmcovÁ JohankaCZE2017JIČÍNJIČÍN
holky253PechovÁ EllaCZE2016JiČÍnJiČÍn
holky249RemsovÁ LilienCZE2018DveŘe VrchlabÍVrchlabÍ
holky212Sedláčková AnežkaCZE2017weber teamJičín
holky207Vávrová NatálieCZE2017JičínJičín

startovní listina DM6 [start d1]

start ~ 14:50:44 , 2016 a mladší , přihlášeno: 15 účastníků ( 15 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci201Cogan Richard RudolfCZE2017Nová PakaNová Paka
kluci202Forman DominikCZE2017Táta, máma a dvojčataPraha
kluci233Haken DavidCZE2019JiČÍnJiČÍn
kluci234Haken TomÁŠCZE2016JiČÍnJiČÍn
kluci203Kazda MikulášCZE2017Cykloklub JičínŽeleznice
kluci266Klat JanekCZE2018Praha 9Praha 9
kluci204Kučera KryštofCZE2018JičínJičín
kluci265Patera OliverCZE2018PrahaPraha
kluci250PuŠ KryŠtofCZE2018Sokol StudenecStudenec
kluci237Sucharda VilÉmCZE2016Tj Nová PakaNovÁ Paka
kluci205Svoboda JosefCZE2016weber teamJičín
kluci223Šolc AntonínCZE2017DěteniceDětenice
kluci224Vágner FilipCZE2019Sportcentrum JičínJičín
kluci206Vaněk LuborCZE2017Cykloklub JičínRybníček
kluci243zoubek TadeÁŠCZE2016LiberecLiberec

startovní listina DM8 [start d3]

start ~ 14:56:06 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci256Andrle JakubCZE2015Weber TeamLiberec
kluci248DĚdeČek LadislavCZE2014JiČÍnJiČÍn
kluci251DrÁpal ŠtĚpÁnCZE2015Sokol StudenecStudenec
kluci241FojtÍk JiŘÍCZE2014FakeerPraha 7
kluci254Gavrylenko IllyaCZE2015Acs RÝchorySvoboda Nad Úpou
kluci213Kazda MatějCZE2015Cykloklub JičínŽeleznice
kluci263Kuba OliverCZE2014TJ LO Spartak VrchlabíVrchlabí 3
kluci214Mařan MatějCZE2015Kometa - KbelniceKometa - Kbelnice
kluci238PoŠvÁŘ PetrCZE2014ŠiŠkoviceŠiŠkovice
kluci215Sedláček EduardCZE2014weber teamJičín
kluci225Šolc OtaCZE2015DěteniceDětenice
kluci226Tyrychtr VojtĚchCZE2014Atletika TrutnovBatňovice
kluci216Vaněk MatějCZE2014Cykloklub JičínRybníček
kluci246VĚchet JonÁŠCZE2014NovÁ PakaNovÁ Paka

startovní listina DZ8 [start d4]

start ~ 14:56:06 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 3 účastníků ( mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky217Jenčková ElenCZE2014AC TJ JičínJičín
holky218Letková BeataCZE2015AC TJ Jičín Drahoraz
holky245Melišíková MajaCZE2015BĚŽECKÝ KLUB NÁCHODNáchod

startovní listina DM10 [start d5]

start ~ 15:00:29 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci264HrdliČka AdamCZE2013Liberec GazelyLiberec
kluci227Kazda AntonyCZE2012weber teamJičín
kluci228Kazda VojtaCZE2012weber teamJičín
kluci221Kramule TadeášCZE2012Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora Milovice
kluci229Zadražil JanCZE2012BlataZámostí - Blata

startovní listina DZ10 [start d6]

start ~ 15:00:29 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 7 účastníků ( mužů, 7 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky242BalcarovÁ EmmaCZE2012Ac Tj JiČÍnJiČÍn
holky260BrzkovÁ LucieCZE2013LiberecLiberec
holky220Kazdová RozárieCZE2013Cykloklub JičínŽeleznice
holky235KuŽelovÁ TinaCZE2013JiČÍnJiČÍn
holky230Kužmová SofiaCZE2013Target Sport MiloviceMilovice
holky257SkramuskÁ AntonieCZE2013Fc Slovan LiberecLiberec
holky231Tyrychtrová LucieCZE2012Atletika TrutnovTrutnov

startovní listina DM12 [start d7]

start ~ 15:05:45 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci261Brzek JakubCZE2010LiberecLiberec
kluci259PalÁn JanCZE2010LiberecLiberec
kluci252StrÁnskÝ TomÁŠCZE2009JiČÍnJiČÍn
kluci247VĚchet LukÁŠCZE2011NovkÁ PakaNovkÁ Paka

startovní listina DZ12 [start d8]

start ~ 15:05:45 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 3 účastníků ( mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky222Jenčková NikolaCZE2011AC TJ JičínJičín
holky232Kužmová TanyaCZE2010Target Sport MiloviceMilovice
holky244Melišíková ViktorieCZE2011BĚŽECKÝ KLUB NÁCHODPavlišov

startovní listina 10km

start ~ 15:13:04 , 2006 a starší , přihlášeno: 71 účastníků ( 58 mužů, 13 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
M3011Abrahám RadekCZE1991Liberecké Gazely Frýdlant
M5056Andrle AlešCZE1973weber teamJičín
M5072Bala MartinCZE1977KněžiceKněžice
M5012Bernat PavelCZE1976LSK Lomnice nad PopelkouLomnice Nad Popelkou
M608Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORYSvoboda Nad Úpou
M509Brzek JanCZE1978jen takLiberec
M3013Burián PetrCZE1983Ťapi ťapHořice
M3014Celba PetrCZE1986Kola RtyněRtyně V Podkrkonoší
M605Cogan RudolfCZE1971TJ Nová Paka Nová Paka
M3015Dendis JakubCZE2000KERR teamJičín
M5067Dlouhý MichalCZE1977Lskl Lomnice Nad Popelkou
M6016Drbohlav BuhumilCZE1963KERR teamJičín
M3070Drbohlav JosefCZE2001Poko Running TeamValdice
M3065Flídr ZbyněkCZE1994PHMZ RacingMnichovo Hradiště
Z3017Hajpišlová PavlaCZE1996Lišky LibeňPraha 8
M3023Hejl TomášCZE1983Poko Running TeamJičín
M3071Chour OndřejCZE1987AC Česká LípaČeská Lípa
Z5018Jampílová LucieCZE1973KERR teamJičín
M5019Janyš PavelCZE1976PrahaPraha
M3020Jašek VojtěchCZE2002Poko Running TeamJičín
M6066Karásek JiříCZE1970Runservis JičínValdice
M3021Karban DominikCZE2001Jsem navždy sám Jinolice
M3022Karban MichalCZE1997Autocentrum JičínJičín
M5024Kindl JaromírCZE1979Nova PakaNová Paka
Z5057Kopecká IvaCZE1982weber teamJičín
M6026Kozák PavelCZE1972JinoliceJiČÍn
M3025Kozák StanislavCZE1999Jsem navždy sámJičín
M3010Krabec JakubCZE2002Poko Running TeamJičín
M6027Krabec JanCZE1969Sdružení pro JičínJičín
M30 izs28Kubíček MartinCZE1994Valdizer BulldogsValdice
M304Kubričan PavelCZE1983PSK Olymp PrahaPraha
M5029Kuk PetrCZE1981weber teamJičín
M3030Kunc TomášCZE1986JičínJičín
Z3031Kunclová ŠárkaCZE1983Triexpert Milt racing teamJičín
M5032Kurinec MarekCZE1975Clean MobilityLazne Belohrad
M3049Kůtek JiříCZE1990TJ SKP ValdiceJičín
Z3033Kyselová VeronikaCZE1986FABIO TEAMŽeleznice
Z3034Lepková ZuzanaCZE1987YELLOW HOUSEDolní Kalná
M30 izs35Letko ZbyněkCZE1988Poko running teamKopidlno
M3060Lněnička JanCZE1994Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové Nad Labem
M3036Moc JaroslavCZE1990Liberecké GazelyLiberec
M3037Morávek JiříCZE1988KERR teamJičín
M3038Muška PetrCZE1989KolomutyKolomuty
M30 izs39Němec LukášCZE1990SKH KHK Jeřice
M3040Nosek FrantišekCZE2005LSK LomniceÚbislavice
M7041Novák AntonínCZE1962Remy teamNeratovice
M3042Novák MartinCZE1992Eleven Head CST CykloliveKosmonosy
Z503Paulů BlankaCZE1954Maratonstav ÚpiceVrchlabí
M5043Podzimek JiříCZE1975JičínJičín
M5044Pospíšil JaroslavCZE1978Nový BydžovNový Bydžov
M5061Prazak LadislavCZE1975Box club JičínJičín
M3045Rambousek MartinCZE1984KERR teamJičín
M3046Robovský MartinCZE1983KERR teamJičín
M3047Sajdl JakubCZE1988Český běžecký klubKolomuty
Z3062Seifertová AnežkaCZE2005Čks Ski JilemniceJilemnice
Z3048Sklenářova ZdeničkaCZE1986Ťapi ťap :-)Jičín
M306Soukup PetrCZE1987Tj Nová PakaJičín
M307Splítek KarelCZE1989Perňa systemPraha 6
M3069Stránský FilipCZE2004Hvězda Pardubice z.s.Jičín
M3050Sůva TomášCZE1990Turisťáček HořiceHořice
M5051Sýkora JanCZE1974WEBER TEAMJičín
Z3052Šimonková MonikaCZE1992JičínJičín
M3053Šmika MarekCZE1988KáranýKáraný
M5054Šnokhous JanCZE1980KERR teamJičín
M3055Švec MiroslavCZE1996JičínJičín
M5058Tomáš RadekCZE1980ARGO-HYTOS VrchlabíVrchlabi
Z5063Tyrychtrová TerezaCZE1981TrutnovTrutnov
Z302Veigertová GabrielaCZE2000Poko running teamJičín
M5059Vejvoda MichalCZE1982T.J.Sokol JičínJičín
M6064Vzorek RudolfCZE1965Apropo Jičín Hořice
Z3068Zavřelová BarboraCZE1992Zavři NěmčicePardubice

startovní listina 5km

start ~ 15:13:04 , bez omezení věku , přihlášeno: 80 účastníků ( 43 mužů, 37 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
M30167Bittner HynekCZE1988Poko Running TeamJičín
Z30101Coganová ZdeňkaCZE1986Nová PakaNová Paka
M40102Čábelka OndřejCZE1980DomousniceDomousnice
Z40103Čechová OlgaCZE1982Sokol Frýdštejn Frýdštejn
Z40155Fejtová EvaCZE1976Prostě běž!Dolní Kalná
S5156Gollová EliškaCZE2008Ac Tj JičínStaré Místo
Z40104Grusová KateřinaCZE1972JilemniceJilemnice
M40157Haken MilanCZE1975LiberecLiberec
Z40158Hakenová JanaCZE1980Mattoni FreeRun LiberecLiberec
M30105Hampl JindřichCZE1984KERR teamJičín
Z30106Hanousková MonikaCZE1991Adventní běháníBukovina U Čisté
Z30169Heřmanovská BarboraCZE1994DyckyčumáčciPraha
Z30176Holcová DenisaCZE1996JičínJičín
M40107Hrdlička ŠtěpánCZE1980Liberecké gazelyLiberec
Z40108Hrdličková EvaCZE1980Liberecké gazelyLiberec
M40177Imlauf JindřichCZE1973CykloklubJičínHolín
M30110Jenček AlexandrCZE2002FABIO TEAMJičín
M40109Jenček FrantišekCZE1972FABIO TEAMJičín
M40159Jenček ZdeněkCZE1977Ac Tj JičínJičín
S5111Jenčková TerezaCZE2008FABIO TEAMJičín
K5112Jungwirt DavidCZE2009FABIO TEAMJičín
M40113Jungwirt DavidCZE1971FABIO TEAMJičín
Z40114Jungwirtová EvaCZE1980FABIO TEAMJičín
S5180Jungwirtová ZuzanaCZE2012FABIO TEAMJičín
M401Kazda RobertCZE1972WEBER TEAMJičín
M30170Knutson DominikCZE2003Tc Dvůr Králové
K5116Kotrouš MatějCZE2008ZŠ LibuňJinolice
Z40117Krabcová IvanaCZE1972Sdružení pro JičínJičín
JM118Krabec JáchymCZE2005AC TJ JičínJičín
K5119Kramule MatyášCZE2009Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora Milovice
Z40120Krejcarová EvaCZE1974SirényJičín
K5121Kuba MatyášCZE2008TJ LO Spartak VrchlabíVrchlabí 3
M30122Kubišta Ml. MartinCZE2003ENJOY RIDING TEAMNová Paka
Z40123Kubová BlankaCZE1982Vrchlabí 3Vrchlabí 3
Z30124Kučerová AnetaCZE1989KERR teamJičín
JM125Kvitský DominikCZE2007CYKLOKLUB JičínJičín
Z30126Linhartová RenátaCZE1990Liberecké GazelyLiberec
M30128Lízr AntonínCZE1983Autocentrum JičínJičín
M30127Lízr MarekCZE1993Autocentrum JičínJičín
JM160Mach LukášCZE2004Cykloservis KameníkLomnice Nad Popelkou
Z30129Malá SáraCZE2003ČKS SKI JilemniceLomnice Nad Popelkou
M40161Miloš HutníkCZE1958WEBER TEAMjičín
Z30130Mizerová AnetaCZE1993KERR teamJičín
Z40131Mrzenová EvaCZE1981Nový BydžovNový Bydžov
M30132Nosek TomášCZE2000Autocentrum JičínJičín
S5133Nosková MarcelaCZE2008LSK LomniceÚbislavice
M30134Novák JakubCZE2001Runservice JičínStará Paka
M30179Patera MartinCZE1990PrahaPraha
M30174Pitthard OndřejCZE1993Buldoci ValdiceValdice
K5135Pleva StanislavCZE2008Sportcentrum JičínHolín
M40172Pospíšil VladislavCZE1975Liberecké GazelyRaspenava
Z40173Pospíšilová VlastaCZE1974Liberecké GazelyRaspenava
M40171Pošvář PetrCZE1973FABIO TEAMHolín
Z30136Riegl JitkaCZE1984Praha 1Praha 1
M30178říha ZdeněkCZE1984Poko Running TeamJičín
M40137Sedláček PetrCZE1980weber teamJičín
Z30138Sedláčková JanaCZE1986weber teamJičín
M40175Skramuský AntonínCZE1980MůjLiberec
Z30139Slavíková JanaCZE1987KERR teamJičín
M30162Sokol FilipCZE1987FiliškaJicin
Z30163Sokolová EliškaCZE1990FiliškaJičín
M30140Speciale DanieleITA1992KERR teamJičín
Z40141Stejskalová LindaCZE1980KERR teamJičín
M40142Stuchlík PřemyslCZE1979KERR teamJičín
Z30143Suchardová EliškaCZE1998Autocentrum JičínJičín
M30144Sušánek PatrikCZE1998Autocentrum JičínJičín
Z40145Svobodová RenataCZE1974WEBER TEAMJičín
M40146ševčík JanCZE1978TepliceTeplice
M40147Ševčík PavelCZE1982TepliceTeplice
Z40168Šimková KateřinaCZE1976Cykloklub JičínJičín
Z30148Tobišková KarolínaCZE2003BAKAKO Nová PakaJaroměř
M30164Vágner VladislavCZE1986JičínJičín
Z30149Vávrová ZuzanaCZE1992Nová PakaNová Paka
Z40150Vondráčková MartinaCZE1976FABIO TEAMJičín
M30151Votápek JanCZE1988KERR teamJičín
Z30152Votápková JitaCZE1993VestecVestec
K5154Zadražil JakubCZE2008BlataZámostí - Blata
M40153Zadražil MilanCZE1976BlataZámostí - Blata
Z40166Zemanová JitkaCZE1967Bakov Nad JizerouBakov Nad Jizerou
Z30165Zemanová KristýnaCZE1991Bakov Nad JizerouBakov Nad Jizerou