běh

výsledky

Weber Jičín City Run

21.05.2022 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

DZ6 [start d2] celkem: 13 , muži : 0, ženy: 13, kluci: 0, holky: 13, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
DM6 [start d1] celkem: 15 , muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
DM8 [start d3] celkem: 14 , muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
DZ8 [start d4] celkem: 3 , muži : 0, ženy: 3, kluci: 0, holky: 3, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
DM10 [start d5] celkem: 5 , muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
DZ10 [start d6] celkem: 7 , muži : 0, ženy: 7, kluci: 0, holky: 7, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
DM12 [start d7] celkem: 4 , muži : 4, ženy: 0, kluci: 4, holky: 0, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
DZ12 [start d8] celkem: 3 , muži : 0, ženy: 3, kluci: 0, holky: 3, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
10km celkem: 71 , muži : 59, ženy: 12, M30: 34, M50: 16, M60: 7, M70: 1, Z30: 9, Z50: 4, izs: 2 izs [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 80 , muži : 44, ženy: 36, K5: 6, JM: 3, M30: 17, M40: 17, S5: 4, JZ: 0, Z30: 17, Z40: 16, izs: 0 izs [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Vysledky Eliminator Zamestnanecke pojistovny Skoda pdf 24902B23.05.2022 08:09:37

výsledková listina DZ6 [start d2]

start ~ 14:45:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / holky [ 253 ] Ella PechovÁ 2016 CZE JiČÍn
2 2 / holky [ 209 ] Agáta Kučerová 2016 CZE Jičín
3 3 / holky [ 255 ] Anna KropÁČkovÁ 2017 CZE JiČÍn
4 4 / holky [ 262 ] Johanka NĚmcovÁ 2017 CZE JIČÍN
5 5 / holky [ 208 ] Linda Jenčková 2017 CZE AC TJ Jičín
6 6 / holky [ 212 ] Anežka Sedláčková 2017 CZE weber team
7 7 / holky [ 236 ] Barbora KuŽelovÁ 2017 CZE JiČÍn
8 8 / holky [ 210 ] Anna Letková 2018 CZE AC TJ Jičín
9 9 / holky [ 211 ] Malvína Mařanová 2019 CZE Kometa - Kbelnice
10 10 / holky [ 207 ] Natálie Vávrová 2017 CZE Jičín
11 11 / holky [ 267 ] Julie KlausovÁ 2018 CZE Praha 22
12 12 / holky [ 249 ] Lilien RemsovÁ 2018 CZE VrchlabÍ
13 13 / holky [ 258 ] RozÁlie LepkovÁ 2020 CZE DolnÍ KalnÁ

výsledková listina DM6 [start d1]

start ~ 14:50:44

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / kluci [ 202 ] Dominik Forman 2017 CZE Táta, máma a dvojčata
2 2 / kluci [ 203 ] Mikuláš Kazda 2017 CZE Cykloklub Jičín
3 3 / kluci [ 237 ] VilÉm Sucharda 2016 CZE Tj Nová Paka
3 3 / kluci [ 243 ] TadeÁŠ zoubek 2016 CZE Liberec
5 5 / kluci [ 206 ] Lubor Vaněk 2017 CZE Jičín
6 6 / kluci [ 205 ] Josef Svoboda 2016 CZE weber team
7 7 / kluci [ 201 ] Richard Rudolf Cogan 2017 CZE Piráti+stan
8 8 / kluci [ 223 ] Antonín Šolc 2017 CZE Dětenice
9 9 / kluci [ 234 ] TomÁŠ Haken 2016 CZE JiČÍn
10 10 / kluci [ 204 ] Kryštof Kučera 2018 CZE Jičín
11 11 / kluci [ 265 ] Oliver Patera 2018 CZE Praha
12 12 / kluci [ 250 ] KryŠtof PuŠ 2018 CZE Studenec
13 13 / kluci [ 233 ] David Haken 2019 CZE JiČÍn
14 14 / kluci [ 266 ] Janek Klat 2018 CZE Praha 9
15 15 / kluci [ 224 ] Filip Vágner 2019 CZE Sportcentrum Jičín

výsledková listina DM8 [start d3]

start ~ 14:56:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 226 ] VojtĚch Tyrychtr 2014 CZE Atletika Trutnov 01:25.2 00:42.2 (2) mezičasy
2 2 / kluci [ 241 ] JiŘÍ FojtÍk 2014 CZE Praha 7 01:27.3 00:02.1 00:43.2 (6) mezičasy
3 3 / kluci [ 256 ] Jakub Andrle 2015 CZE Weber Team 01:27.4 00:02.2 00:37.8 (1) mezičasy
4 4 / kluci [ 238 ] Petr PoŠvÁŘ 2014 CZE ŠiŠkovice 01:30.1 00:04.9 00:43.4 (7) mezičasy
5 5 / kluci [ 214 ] Matěj Mařan 2015 CZE Kometa - Kbelnice 01:30.2 00:05.0 00:42.5 (3) mezičasy
6 6 / kluci [ 216 ] Matěj Vaněk 2014 CZE Jičín 01:36.3 00:11.1 00:42.8 (5) mezičasy
7 7 / kluci [ 213 ] Matěj Kazda 2015 CZE Cykloklub Jičín 01:37.2 00:12.0 00:47.3 (9) mezičasy
8 8 / kluci [ 225 ] Ota Šolc 2015 CZE Dětenice 01:43.2 00:18.0 00:46.8 (8) mezičasy
9 9 / kluci [ 215 ] Eduard Sedláček 2014 CZE weber team 01:44.1 00:18.9 00:48.0 (10) mezičasy
10 10 / kluci [ 248 ] Ladislav DĚdeČek 2014 CZE JiČÍn 01:45.0 00:19.8 00:42.5 (4) mezičasy
11 11 / kluci [ 246 ] JonÁŠ VĚchet 2014 CZE NovÁ Paka 01:50.3 00:25.1 00:54.6 (12) mezičasy
12 12 / kluci [ 251 ] ŠtĚpÁn DrÁpal 2015 CZE Studenec 01:55.3 00:30.1 00:48.5 (11) mezičasy
13 13 / kluci [ 254 ] Illya Gavrylenko 2015 CZE Svoboda Nad Úpou 02:01.9 00:36.7 00:55.0 (13) mezičasy
14 14 / kluci [ 263 ] Oliver Kuba 2014 CZE VrchlabÍ 02:17.9 00:52.7 01:00.8 (14) mezičasy

výsledková listina DZ8 [start d4]

start ~ 14:56:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [ 217 ] Elen Jenčková 2014 CZE AC TJ Jičín 01:39.8 00:48.0 (2) mezičasy
2 2 / holky [ 218 ] Beata Letková 2015 CZE AC TJ Jičín 01:44.3 00:04.5 00:49.4 (3) mezičasy
3 3 / holky [ 245 ] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 01:51.6 00:11.8 00:43.7 (1) mezičasy

výsledková listina DM10 [start d5]

start ~ 15:00:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 228 ] Vojta Kazda 2012 CZE weber team 02:10.9 00:38.7 (1) 01:24.0 (1) mezičasy
2 2 / kluci [ 227 ] Antony Kazda 2012 CZE weber team 02:16.1 00:05.2 00:40.0 (2) 01:29.5 (2) mezičasy
3 3 / kluci [ 221 ] Tadeáš Kramule 2012 CZE Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink K 02:23.3 00:12.4 00:43.8 (4) 01:33.7 (3) mezičasy
4 4 / kluci [ 264 ] Adam HrdliČka 2013 CZE Liberec 02:30.9 00:20.0 00:40.2 (3) 01:34.0 (4) mezičasy
5 5 / kluci [ 229 ] Jan Zadražil 2012 CZE Blata 02:32.7 00:21.8 00:45.2 (5) 01:39.2 (5) mezičasy

výsledková listina DZ10 [start d6]

start ~ 15:00:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [ 220 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 02:16.8 00:44.1 (3) 01:33.3 (2) mezičasy
2 2 / holky [ 231 ] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Atletika Trutnov 02:19.6 00:02.8 00:42.6 (1) 01:32.3 (1) mezičasy
3 3 / holky [ 230 ] Sofia Kužmová 2013 CZE Target Sport Milovice 02:30.7 00:13.9 00:46.3 (6) 01:42.3 (4) mezičasy
4 4 / holky [ 235 ] Tina KuŽelovÁ 2013 CZE JiČÍn 02:37.0 00:20.2 00:44.6 (4) 01:38.6 (3) mezičasy
5 5 / holky [ 257 ] Antonie SkramuskÁ 2013 CZE Liberec 02:39.8 00:23.0 00:43.3 (2) 01:44.0 (5) mezičasy
6 6 / holky [ 260 ] Lucie BrzkovÁ 2013 CZE Liberec 02:43.9 00:27.1 00:46.5 (7) 01:47.4 (7) mezičasy
7 7 / holky [ 242 ] Emma BalcarovÁ 2012 CZE JiČÍn 02:48.3 00:31.5 00:45.8 (5) 01:45.6 (6) mezičasy

výsledková listina DM12 [start d7]

start ~ 15:05:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [ 261 ] Jakub Brzek 2010 CZE Liberec 03:01.9 00:40.6 (1) 01:28.6 (1) 02:19.7 (2) mezičasy
2 2 / kluci [ 259 ] Jan PalÁn 2010 CZE Liberec 03:04.9 00:03.0 00:41.4 (2) 01:28.6 (2) 02:19.5 (1) mezičasy
3 3 / kluci [ 247 ] LukÁŠ VĚchet 2011 CZE NovkÁ Paka 03:16.8 00:14.9 00:43.4 (4) 01:32.6 (4) 02:25.8 (4) mezičasy
4 (-1) 4 / kluci [ 252 ] TomÁŠ StrÁnskÝ 2009 CZE JiČÍn 02:23.1 00:41.6 (3) 01:30.0 (3) 02:23.1 (3)

výsledková listina DZ12 [start d8]

start ~ 15:05:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / holky [ 232 ] Tanya Kužmová 2010 CZE Target Sport Milovice 03:00.7 00:40.5 (1) 01:26.9 (1) 02:11.5 (1) mezičasy
2 2 / holky [ 222 ] Nikola Jenčková 2011 CZE AC TJ Jičín 03:10.3 00:09.6 00:43.4 (2) 01:32.8 (2) 02:25.9 (2) mezičasy
3 3 / holky [ 244 ] Viktorie MeliŠÍkovÁ 2011 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 03:21.5 00:20.8 00:45.1 (3) 01:34.1 (3) 02:29.9 (3) mezičasy

výsledková listina 10km

start ~ 15:13:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / M30 [ 4 ] Pavel Kubričan 1983 CZE PSK Olymp Praha 32:53.1
2 2 / M30 [ 71 ] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 32:55.3 00:02.2
3 3 / M30 [ 7 ] Karel Splítek 1989 CZE DyckyČumáčci 32:56.2 00:03.1
4 4 / M30 [ 6 ] Petr Soukup 1987 CZE Tj Nová Paka 33:43.0 00:49.9
5 5 / M30 [ 69 ] Filip Stránský 2004 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:06.2 01:13.1
6 6 / M30 [ 10 ] Jakub Krabec 2002 CZE Poko Running Team 35:33.8 02:40.7
7 1 / Z30 [ 2 ] Gabriela Veigertová 2000 CZE Poko Running Team 35:46.2 02:53.1
8 7 / M30izs [ 28 ] Martin Kubíček 1994 CZE Valdizer Bulldogs 35:47.4 02:54.3
9 8 / M30 [ 70 ] Josef Drbohlav 2001 CZE Valdice 36:21.3 03:28.2
10 9 / M30izs [ 35 ] Zbyněk Letko 1988 CZE Poko running team 36:45.7 03:52.6
11 10 / M30 [ 23 ] Tomáš Hejl 1983 CZE POKO RUNNING TEAM 36:48.5 03:55.4
12 1 / M60 [ 5 ] Rudolf Cogan 1971 CZE TJ Nová Paka 36:48.7 03:55.6
13 1 / M50 [ 61 ] Ladislav Prazak 1975 CZE Box club Jičín 38:04.0 05:10.9
14 11 / M30 [ 20 ] Vojtěch Jašek 2002 CZE Poko Running Team 38:29.7 05:36.6
15 2 / M50 [ 59 ] Michal Vejvoda 1982 CZE T.J.Sokol Jičín 38:37.6 05:44.5
16 3 / M50 [ 24 ] Jaromír Kindl 1979 CZE Nova Paka 39:03.0 06:09.9
17 12 / M30 [ 60 ] Jan Lněnička 1994 CZE Dvůr Králové nad Labem 40:28.5 07:35.4
18 13 / M30 [ 36 ] Jaroslav Moc 1990 CZE Liberecké Gazely 41:09.7 08:16.6
19 14 / M30 [ 42 ] Martin Novák 1992 CZE Eleven Head CST Cyklolive 41:12.1 08:19.0
20 2 / Z30 [ 68 ] Barbora Zavřelová 1992 CZE Zavři Němčice 41:27.9 08:34.8
21 15 / M30 [ 14 ] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 41:36.6 08:43.5
22 4 / M50 [ 67 ] Michal Dlouhý 1977 CZE 41:42.2 08:49.1
23 16 / M30 [ 53 ] Marek Šmika 1988 CZE Káraný 41:47.5 08:54.4
24 5 / M50 [ 12 ] Pavel Bernat 1976 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 42:37.9 09:44.8
25 6 / M50 [ 29 ] Petr Kuk 1981 CZE weber team 42:40.8 09:47.7
26 3 / Z30 [ 62 ] Anežka Seifertová 2005 CZE Čks Ski Jilemnice 42:41.6 09:48.5
27 7 / M50 [ 56 ] Aleš Andrle 1973 CZE weber team 44:00.2 11:07.1
28 8 / M50 [ 58 ] Radek Tomáš 1980 CZE Vrchlabi 44:05.5 11:12.4
29 9 / M50 [ 19 ] Pavel Janyš 1976 CZE Praha 44:17.0 11:23.9
30 4 / Z30 [ 34 ] Zuzana Lepková 1987 CZE YELLOW HOUSE 44:53.6 12:00.5
31 1 / Z50 [ 63 ] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Trutnov 45:04.9 12:11.8
32 2 / M60 [ 64 ] Rudolf Vzorek 1965 CZE Apropo Jičín 45:41.7 12:48.6
33 3 / M60 [ 66 ] Jiří Karásek 1970 CZE Valdice 45:45.2 12:52.1
34 10 / M50 [ 44 ] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Nový Bydžov 45:57.0 13:03.9
35 2 / Z50 [ 3 ] Blanka Paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 46:18.0 13:24.9
36 1 / M70 [ 41 ] Antonín Novák 1962 CZE Remy team 46:48.1 13:55.0
37 4 / M60 [ 27 ] Jan Krabec 1969 CZE Sdružení pro Jičín 46:58.8 14:05.7
38 11 / M50 [ 72 ] Martin Bala 1977 CZE Kněžice 47:08.0 14:14.9
39 17 / M30 [ 65 ] Zbyněk Flídr 1994 CZE PHMZ Racing 48:12.5 15:19.4
40 12 / M50 [ 43 ] Jiří Podzimek 1975 CZE Jičín 48:27.7 15:34.6
41 18 / M30 [ 22 ] Michal Karban 1997 CZE Autocentrum Jičín 49:15.0 16:21.9
42 5 / M60 [ 16 ] Buhumil Drbohlav 1963 CZE KERR team 49:21.6 16:28.5
43 19 / M30 [ 47 ] Jakub Sajdl 1988 CZE Český běžecký klub 49:42.7 16:49.6
44 20 / M30 [ 30 ] Tomáš Kunc 1986 CZE Jičín 50:08.3 17:15.2
45 21 / M30 [ 11 ] Radek Abrahám 1991 CZE Liberecké Gazely 50:12.3 17:19.2
46 6 / M60 [ 26 ] Pavel Kozák 1972 CZE Jinolice 50:18.4 17:25.3
47 5 / Z30 [ 33 ] Veronika Kyselová 1986 CZE FABIO TEAM 50:18.6 17:25.5
48 7 / M60 [ 8 ] Martin Blažek 1971 CZE ACS RÝCHORY 51:07.2 18:14.1
49 13 / M50 [ 54 ] Jan Šnokhous 1980 CZE KERR team 51:37.3 18:44.2
50 14 / M50 [ 9 ] Jan Brzek 1978 CZE jen tak 52:05.0 19:11.9
51 22 / M30 [ 15 ] Jakub Dendis 2000 CZE KERR team 52:07.5 19:14.4
52 3 / Z50 [ 18 ] Lucie Jampílová 1973 CZE KERR team 52:42.5 19:49.4
53 23 / M30 [ 21 ] Dominik Karban 2001 CZE Jsem navždy sám 52:59.6 20:06.5
54 24 / M30 [ 50 ] Tomáš Sůva 1990 CZE Turisťáček Hořice 53:55.3 21:02.2
55 25 / M30 [ 45 ] Martin Rambousek 1984 CZE KERR team 54:38.4 21:45.3
56 26 / M30 [ 25 ] Stanislav Kozák 1999 CZE Jsem navždy sám 57:09.6 24:16.5
57 6 / Z30 [ 48 ] Zdenička Sklenářova 1986 CZE Ťapi ťap :-) 01:02:04.1 29:11.0
58 27 / M30 [ 13 ] Petr Burián 1983 CZE Ťapi ťap 01:02:04.5 29:11.4
58 27 / M30 [ 55 ] Miroslav Švec 1996 CZE Jičín 01:02:04.5 29:11.4
60 29 / M30 [ 49 ] Jiří Kůtek 1990 CZE TJ SKP Valdice 01:02:49.9 29:56.8
61 7 / Z30 [ 31 ] Šárka Kunclová 1983 CZE Triexpert Milt racing team 01:04:11.3 31:18.2
62 8 / Z30 [ 52 ] Monika Šimonková 1992 CZE Jičín 01:04:30.5 31:37.4
63 9 / Z30 [ 17 ] Pavla Hajpišlová 1996 CZE Lišky Libeň 01:09:43.0 36:49.9
DNS / M50 [ 32 ] Marek Kurinec 1975 CZE Clean Mobility
DNS / M30 [ 37 ] Jiří Morávek 1988 CZE KERR team
DNS / M30 [ 38 ] Petr Muška 1989 CZE CZE
DNS / M30 [ 39 ] Lukáš Němec 1990 CZE SKH KHK
DNS / M30 [ 40 ] František Nosek 2005 CZE LSK Lomnice
DNS / M30 [ 46 ] Martin Robovský 1983 CZE KERR team
DNS / M50 [ 51 ] Jan Sýkora 1974 CZE WEBER TEAM
DNS / Z50 [ 57 ] Iva Kopecká 1982 CZE weber team

výsledková listina 5km

start ~ 15:13:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / JM [ 160 ] Lukáš Mach 2004 CZE Cykloservis Kameník 19:27.2
2 1 / M30 [ 178 ] Zdeněk říha 1984 CZE Poko Running Team 19:35.6 00:08.4
3 2 / M30 [ 179 ] Martin Patera 1990 CZE Praha 20:22.5 00:55.3
4 3 / M30 [ 167 ] Hynek Bittner 1988 CZE Poko Running Team 20:31.1 01:03.9
5 4 / M30 [ 170 ] Dominik Knutson 2003 CZE 20:36.1 01:08.9
6 1 / M40 [ 102 ] Ondřej Čábelka 1980 CZE Domousnice 20:58.8 01:31.6
7 5 / M30 [ 174 ] Ondřej Pitthard 1993 CZE Buldoci Valdice 21:07.2 01:40.0
8 1 / Z30 [ 169 ] Barbora Heřmanovská 1994 CZE Praha 21:23.2 01:56.0
9 2 / JM [ 118 ] Jáchym Krabec 2005 CZE AC TJ Jičín 21:28.0 02:00.8
10 1 / K5 [ 121 ] Matyáš Kuba 2008 CZE TJ LO Spartak Vrchlabí 21:45.0 02:17.8
11 3 / JM [ 125 ] Dominik Kvitský 2007 CZE CYKLOKLUB Jičín 21:55.1 02:27.9
12 6 / M30 [ 134 ] Jakub Novák 2001 CZE Runservice Jičín 22:00.7 02:33.5
13 2 / K5 [ 154 ] Jakub Zadražil 2008 CZE Blata 22:40.0 03:12.8
14 1 / Z40 [ 158 ] Jana Hakenová 1980 CZE Mattoni FreeRun Liberec 23:08.3 03:41.1
15 3 / K5 [ 116 ] Matěj Kotrouš 2008 CZE ZŠ Libuň 23:15.0 03:47.8
16 2 / M40 [ 153 ] Milan Zadražil 1976 CZE Blata 23:29.3 04:02.1
17 7 / M30 [ 105 ] Jindřich Hampl 1984 CZE KERR team 23:31.8 04:04.6
18 1 / S5 [ 133 ] Marcela Nosková 2008 CZE LSK Lomnice 23:54.6 04:27.4
19 4 / K5 [ 119 ] Matyáš Kramule 2009 CZE Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink K 23:55.2 04:28.0
20 5 / K5 [ 135 ] Stanislav Pleva 2008 CZE Sportcentrum Jičín 23:56.7 04:29.5
21 3 / M40 [ 175 ] Antonín Skramuský 1980 CZE Liberec 24:08.6 04:41.4
22 8 / M30 [ 122 ] Martin Kubišta Ml. 2003 CZE ENJOY RIDING TEAM 24:25.7 04:58.5
22 2 / Z30 [ 148 ] Karolína Tobišková 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 24:25.7 04:58.5
24 2 / Z40 [ 104 ] Kateřina Grusová 1972 CZE Jilemnice 24:37.7 05:10.5
25 9 / M30 [ 140 ] Daniele Speciale 1992 ITA KERR team 25:17.4 05:50.2
26 4 / M40 [ 157 ] Milan Haken 1975 CZE Liberec 25:22.5 05:55.3
27 2 / S5 [ 156 ] Eliška Gollová 2008 CZE Ac Tj Jičín 25:22.7 05:55.5
28 3 / Z40 [ 103 ] Olga Čechová 1982 CZE Sokol Frýdštejn 25:46.6 06:19.4
29 5 / M40 [ 177 ] Jindřich Imlauf 1973 CZE CykloklubJičín 25:49.4 06:22.2
30 3 / S5 [ 111 ] Tereza Jenčková 2008 CZE FABIO TEAM 26:02.5 06:35.3
31 3 / Z30 [ 149 ] Zuzana Vávrová 1992 CZE Nová Paka 26:15.3 06:48.1
32 4 / Z30 [ 143 ] Eliška Suchardová 1998 CZE Autocentrum Jičín 26:20.7 06:53.5
33 6 / M40 [ 146 ] Jan ševčík 1978 CZE Teplice 26:41.0 07:13.8
34 10 / M30 [ 127 ] Marek Lízr 1993 CZE Autocentrum Jičín 26:57.3 07:30.1
35 4 / Z40 [ 120 ] Eva Krejcarová 1974 CZE Sirény 27:02.5 07:35.3
36 5 / Z30 [ 101 ] Zdeňka Coganová 1986 CZE Nová Paka 27:04.9 07:37.7
37 11 / M30 [ 164 ] Vladislav Vágner 1986 CZE Jičín 27:10.1 07:42.9
38 6 / Z30 [ 129 ] Sára Malá 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 27:11.1 07:43.9
39 5 / Z40 [ 168 ] Kateřina Šimková 1976 CZE Jičín 27:22.7 07:55.5
40 7 / Z30 [ 136 ] Jitka Riegl 1984 CZE Praha 1 27:33.2 08:06.0
41 6 / K5 [ 112 ] David Jungwirt 2009 CZE FABIO TEAM 27:34.6 08:07.4
42 6 / Z40 [ 166 ] Jitka Zemanová 1967 CZE Bakov Nad Jizerou 27:52.4 08:25.2
43 8 / Z30 [ 139 ] Jana Slavíková 1987 CZE KERR team 28:49.0 09:21.8
44 7 / Z40 [ 114 ] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM 29:01.4 09:34.2
44 7 / M40 [ 109 ] František Jenček 1972 CZE FABIO TEAM 29:01.4 09:34.2
46 8 / Z40 [ 117 ] Ivana Krabcová 1972 CZE Sdružení pro Jičín 29:15.0 09:47.8
47 4 / S5 [ 180 ] Zuzana Jungwirtová 2012 CZE FABIO TEAM 29:50.4 10:23.2
48 12 / M30 [ 162 ] Filip Sokol 1987 CZE Filiška 29:53.5 10:26.3
48 8 / M40 [ 113 ] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 29:53.5 10:26.3
50 9 / M40 [ 1 ] Robert Kazda 1972 CZE WEBER TEAM 30:09.3 10:42.1
51 13 / M30 [ 151 ] Jan Votápek 1988 CZE KERR team 30:20.0 10:52.8
52 9 / Z30 [ 152 ] Jita Votápková 1993 CZE Vestec 30:20.9 10:53.7
53 10 / Z30 [ 126 ] Renáta Linhartová 1990 CZE Liberecké Gazely 30:22.2 10:55.0
54 11 / Z30 [ 163 ] Eliška Sokolová 1990 CZE Filiška 30:35.1 11:07.9
55 9 / Z40 [ 150 ] Martina Vondráčková 1976 CZE FABIO TEAM 30:38.3 11:11.1
56 14 / M30 [ 110 ] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 30:52.0 11:24.8
57 15 / M30 [ 132 ] Tomáš Nosek 2000 CZE Autocentrum Jičín 30:52.1 11:24.9
58 10 / M40 [ 147 ] Pavel Ševčík 1982 CZE Teplice 30:52.2 11:25.0
59 12 / Z30 [ 106 ] Monika Hanousková 1991 CZE Adventní běhání 30:56.9 11:29.7
60 13 / Z30 [ 130 ] Aneta Mizerová 1993 CZE KERR team 31:27.5 12:00.3
60 13 / Z30 [ 176 ] Denisa Holcová 1996 CZE Jičín 31:27.5 12:00.3
62 10 / Z40 [ 108 ] Eva Hrdličková 1980 CZE Liberecké gazely 31:43.0 12:15.8
62 11 / M40 [ 107 ] Štěpán Hrdlička 1980 CZE Liberecké gazely 31:43.0 12:15.8
64 11 / Z40 [ 131 ] Eva Mrzenová 1981 CZE Nový Bydžov 31:44.2 12:17.0
65 12 / M40 [ 171 ] Petr Pošvář 1973 CZE FABIO TEAM 32:07.2 12:40.0
66 12 / Z40 [ 123 ] Blanka Kubová 1982 CZE Vrchlabí 3 32:08.1 12:40.9
67 13 / Z40 [ 173 ] Vlasta Pospíšilová 1974 CZE Raspenava 32:17.1 12:49.9
67 13 / M40 [ 172 ] Vladislav Pospíšil 1975 CZE Raspenava 32:17.1 12:49.9
69 16 / M30 [ 128 ] Antonín Lízr 1983 CZE Autocentrum Jičín 32:41.2 13:14.0
70 14 / M40 [ 159 ] Zdeněk Jenček 1977 CZE Jičín 32:53.3 13:26.1
71 15 / Z30 [ 124 ] Aneta Kučerová 1989 CZE KERR team 33:57.3 14:30.1
72 14 / Z40 [ 141 ] Linda Stejskalová 1980 CZE KERR team 33:58.5 14:31.3
73 16 / Z30 [ 165 ] Kristýna Zemanová 1991 CZE Bakov Nad Jizerou 34:12.7 14:45.5
74 15 / Z40 [ 145 ] Renata Svobodová 1974 CZE WEBER TEAM 34:50.4 15:23.2
75 17 / Z30 [ 138 ] Jana Sedláčková 1986 CZE weber team 34:51.6 15:24.4
76 15 / M40 [ 161 ] Hutník Miloš 1958 CZE WEBER TEAM 39:23.1 19:55.9
77 16 / M40 [ 142 ] Přemysl Stuchlík 1979 CZE KERR team 48:31.9 29:04.7
DNS / M40 [ 137 ] Petr Sedláček 1980 CZE weber team
DNS / M30 [ 144 ] Patrik Sušánek 1998 CZE Autocentrum Jičín
DNS / Z40 [ 155 ] Eva Fejtová 1976 CZE Prostě běž!