7. ČP masters TOI Velodrom

28.10.2018 Louny 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Kadetky celkem: 51, muži : 0, ženy: 51, žákyně: 5, kadetky: 46 [html] [pdf]
Žáci celkem: 63, muži : 63, ženy: 0, žáci: 47, [m]12: 10, [m]11: 4, [m]10: 2 [html] [pdf]
Kadeti celkem: 34, muži : 34, ženy: 0, Kadeti: 34 [html] [pdf]
Junioři celkem: 23, muži : 23, ženy: 0, Junioři: 23 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 11 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 18, ženy: 3, MC-M50: 13, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1, [m]40: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 6, muži : 0, ženy: 6, Muži: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
mimo soutěž C, D celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, MC-M50: 2, MD-M60: 0, ZA-Z35: 0, ZB-Z40: 0, ZC-Z50: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Masters A, B

start ~ 13:23:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 46:39.8 07:20.6 (1) 15:09.3 (1) 23:01.2 (1) 30:53.1 (1) 38:48.7 (1)
2 1 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 48:43.1 02:03.3 07:58.1 (3) 15:59.7 (3) 24:05.4 (2) 32:02.3 (2) 40:05.7 (2)
3 2 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 49:24.9 02:45.1 07:56.5 (2) 15:59.5 (2) 24:09.4 (3) 32:14.0 (3) 40:23.7 (3)
4 2 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 52:15.6 05:35.8 08:12.8 (4) 16:43.7 (4) 25:24.1 (4) 34:14.7 (4) 43:04.7 (4)
5 3 / MB-M40 [144] Petr Vana 1973 CZE LAWI GRANFONDO 52:36.2 05:56.4 08:43.2 (7) 17:30.2 (7) 26:17.1 (7) 34:57.7 (6) 43:47.3 (5)
6 4 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 52:36.9 05:57.1 08:45.8 (9) 17:32.2 (9) 26:17.7 (8) 35:01.8 (7) 43:47.9 (6)
7 5 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 52:42.0 06:02.2 08:31.6 (5) 17:16.4 (6) 26:04.3 (5) 34:56.9 (5) 43:49.7 (7)
8 6 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 53:31.7 06:51.9 08:32.7 (6) 17:13.3 (5) 26:05.1 (6) 35:02.3 (8) 44:01.1 (8)
9 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 55:54.9 09:15.1 08:45.0 (8) 17:31.4 (8) 26:18.9 (9) 35:17.1 (9) 44:54.0 (9)
10 (-1) 8 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 47:40.5 09:11.2 (10) 18:44.4 (10) 28:21.8 (10) 37:54.5 (10) 47:40.5 (10)
11 (-1) 3 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 48:06.9 09:43.9 (14) 19:25.3 (11) 28:53.1 (11) 38:24.1 (11) 48:06.9 (11)
12 (-1) 4 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 50:09.9 09:32.6 (11) 19:27.9 (12) 29:27.2 (12) 39:43.3 (12) 50:09.9 (12)
13 (-1) 9 / MB-M40 [125] Michal Navrkal 1976 CZE CKK ZNOJMO 51:12.1 09:35.0 (12) 19:28.7 (13) 29:41.5 (13) 40:39.3 (13) 51:12.1 (13)
14 (-1) 10 / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 57:31.9 09:40.1 (13) 20:08.3 (14) 30:35.7 (14) 41:20.1 (14) 57:31.9 (14)
15 (-2) 11 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 46:41.0 10:22.9 (15) 21:18.8 (15) 32:46.4 (15) 46:41.0 (15)
16 (-2) 5 / MA-M35 [6] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 51:54.2 12:22.9 (16) 25:06.2 (16) 38:18.0 (16) 51:54.2 (16)