7. ČP masters TOI Velodrom

28.10.2018 Louny 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Kadetky celkem: 51, muži : 0, ženy: 51, žákyně: 5, kadetky: 46 [html] [pdf]
Žáci celkem: 63, muži : 63, ženy: 0, žáci: 47, [m]12: 10, [m]11: 4, [m]10: 2 [html] [pdf]
Kadeti celkem: 34, muži : 34, ženy: 0, Kadeti: 34 [html] [pdf]
Junioři celkem: 23, muži : 23, ženy: 0, Junioři: 23 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 11 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 18, ženy: 3, MC-M50: 13, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1, [m]40: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 6, muži : 0, ženy: 6, Muži: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
mimo soutěž C, D celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, MC-M50: 2, MD-M60: 0, ZA-Z35: 0, ZB-Z40: 0, ZC-Z50: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Kadetky

start ~ 09:46:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kadetky [611] Aneta Novotná 2003 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 24:47.9 08:00.1 (1) 16:14.7 (1)
2 2 / kadetky [612] Kateřina Hladíková 2004 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 26:00.1 01:12.2 08:10.7 (2) 16:53.9 (2)
3 3 / kadetky [614] Natálie Pleskačová 2003 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 26:22.6 01:34.7 08:27.1 (3) 17:23.0 (3)
4 4 / kadetky [617] Gabriela Bártová 2003 CZE PARDUS TUFO Prostějov z.s. 26:44.6 01:56.7 08:36.6 (6) 17:46.8 (5)
5 5 / kadetky [622] Nela Viktorová 2004 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 26:49.4 02:01.5 08:36.2 (5) 17:43.2 (4)
6 6 / kadetky [638] Kristýna Zemanová 2003 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 27:07.6 02:19.7 08:38.0 (7) 17:50.1 (6)
7 7 / kadetky [621] Adéla FOLTÝNOVÁ 2003 CZE BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 27:12.9 02:25.0 08:39.9 (9) 17:50.9 (7)
8 8 / kadetky [619] eliška drbohlavová 2003 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 27:23.6 02:35.7 08:49.1 (10) 18:07.7 (10)
9 9 / kadetky [618] Nikola NAVRKALOVÁ 2003 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 27:25.9 02:38.0 08:38.6 (8) 17:58.4 (8)
10 10 / kadetky [613] Karolína Bedrníková 2003 CZE DUKLA PRAHA 27:33.7 02:45.8 08:53.7 (11) 18:01.0 (9)
11 11 / kadetky [623] Eliška HANÁKOVÁ 2003 CZE MORAVEC TEAM 27:36.8 02:48.9 09:02.4 (13) 18:17.6 (11)
12 12 / kadetky [620] Dagmar Hejhalová 2003 CZE DUKLA PRAHA 27:49.7 03:01.8 09:02.1 (12) 18:22.1 (12)
13 13 / kadetky [624] Anna RŮŽIČKOVÁ 2003 CZE DUKLA PRAHA 28:10.6 03:22.7 09:18.7 (17) 18:38.2 (13)
14 14 / kadetky [637] Denisa Bravencová 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 28:33.4 03:45.5 09:18.9 (18) 18:53.4 (17)
15 15 / kadetky [616] Vanda DLASKOVÁ 2003 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 28:39.1 03:51.2 09:04.5 (14) 18:44.0 (14)
16 1 / žákyně [632] Karolína Černá 2005 CZE DUKLA PRAHA 28:42.4 03:54.5 09:05.0 (15) 18:44.4 (15)
17 16 / kadetky [626] Kateřina SUCHÁ 2003 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 28:46.9 03:59.0 09:14.2 (16) 18:49.9 (16)
18 17 / kadetky [639] Adéla ŠMÍDOVÁ 2003 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 28:50.5 04:02.6 09:31.9 (22) 19:13.1 (19)
19 18 / kadetky [636] Klára Staňková 2004 CZE CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 28:50.6 04:02.7 09:27.5 (19) 19:10.3 (18)
20 19 / kadetky [625] Justýna Kolářová 2004 CZE DUKLA PRAHA 29:14.8 04:26.9 09:30.1 (21) 19:17.2 (20)
21 20 / kadetky [630] Hanka Runtová 2004 CZE TJ STADION LOUNY 29:31.3 04:43.4 09:27.8 (20) 19:31.7 (22)
22 21 / kadetky [634] Barbora JEŘÁBKOVÁ 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 29:31.9 04:44.0 09:32.7 (23) 19:28.6 (21)
23 2 / žákyně [635] Hana Jurová 2006 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 30:05.3 05:17.4 09:44.8 (24) 19:46.1 (23)
24 22 / kadetky [668] Barbora Parmová 2003 CZE TJ STADION LOUNY 30:23.8 05:35.9 09:53.3 (26) 20:12.7 (26)
25 3 / žákyně [628] Anna Dostálová 2005 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 30:25.3 05:37.4 09:48.9 (25) 20:01.6 (25)
26 23 / kadetky [647] Hanka VIKOVÁ 2003 CZE DUKLA PRAHA 30:31.0 05:43.1 10:06.2 (32) 20:15.1 (28)
27 24 / kadetky [640] Nikola HODLOVÁ 2003 CZE CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 30:31.2 05:43.3 09:59.1 (27) 20:13.5 (27)
28 25 / kadetky [644] Aneta DLOUHÁ 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 30:43.0 05:55.1 10:01.9 (28) 20:01.0 (24)
29 26 / kadetky [650] Vendula STRAKATÁ 2003 CZE DUKLA PRAHA 30:55.1 06:07.2 10:02.3 (29) 20:20.6 (29)
30 4 / žákyně [646] Karolína Špicarová 2008 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 31:00.4 06:12.5 10:10.5 (33) 20:27.2 (30)
31 27 / kadetky [615] Tereza Prošková 2003 CZE TJ STADION LOUNY 31:11.4 06:23.5 08:34.7 (4) 21:20.6 (38)
32 28 / kadetky [645] Kateřina KNIHOVÁ 2003 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 31:15.4 06:27.5 10:04.0 (31) 20:32.5 (31)
33 29 / kadetky [642] Kateřina DOUDĚROVÁ 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 31:17.0 06:29.1 10:02.5 (30) 20:34.0 (32)
34 30 / kadetky [669] Simona PETRŽÍLKOVÁ 2003 CZE DUKLA PRAHA 31:26.9 06:39.0 10:36.2 (41) 21:02.3 (34)
35 31 / kadetky [654] Tereza CIBULKOVÁ 2003 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 32:00.3 07:12.4 10:23.5 (36) 21:03.1 (35)
36 32 / kadetky [664] Daniela MASLEKOVOVÁ 2003 CZE TJ STADION LOUNY 32:09.3 07:21.4 10:13.4 (34) 21:01.1 (33)
37 33 / kadetky [643] Simona KOTLÍNOVÁ 2003 CZE SK BIKETIME BULLS PÍSEK 32:22.6 07:34.7 10:17.3 (35) 21:03.9 (36)
38 34 / kadetky [651] Martina Bartošová 2003 CZE LOKOMOTIVA NYMBURK 32:37.9 07:50.0 10:55.5 (43) 21:37.2 (41)
39 35 / kadetky [667] Klára MINAŘÍKOVÁ 2003 CZE SK BIKETIME BULLS PÍSEK 32:38.9 07:51.0 10:23.9 (37) 21:24.4 (39)
40 36 / kadetky [657] Anna HANÁKOVÁ 2003 CZE MORAVEC TEAM 32:45.7 07:57.8 10:29.9 (39) 21:26.3 (40)
41 37 / kadetky [649] Veronika SEDLÁČKOVÁ 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 32:46.6 07:58.7 10:25.4 (38) 21:13.2 (37)
42 38 / kadetky [655] Magdalena DRÁPELOVÁ 2003 CZE SC SAMOTIŠKY 34:11.6 09:23.7 10:47.6 (42) 22:01.1 (43)
43 39 / kadetky [648] Babeta KOLÁŘOVÁ 2003 CZE DUKLA PRAHA 34:22.3 09:34.4 10:59.0 (44) 22:40.2 (44)
44 40 / kadetky [641] Anna Teršl 2004 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 34:43.8 09:55.9 10:35.1 (40) 21:37.7 (42)
45 41 / kadetky [652] Jana BERANOVÁ 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 34:59.1 10:11.2 11:20.3 (48) 22:46.3 (45)
46 42 / kadetky [656] Karolína FRYDRYCHOVÁ 2003 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 35:06.4 10:18.5 11:19.5 (47) 22:51.4 (46)
47 43 / kadetky [663] Ema MARKOVÁ 2003 CZE DUKLA PRAHA 35:10.2 10:22.3 11:11.6 (45) 23:29.8 (48)
48 44 / kadetky [660] Tereza KOVAČIČINOVÁ 2003 CZE SC SAMOTIŠKY 35:27.6 10:39.7 11:17.4 (46) 23:15.9 (47)
49 5 / žákyně [665] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS DRAK VRBNO 36:37.4 11:49.5 11:29.0 (50) 23:32.1 (49)
50 (-1) 45 / kadetky [659] Anna JANÍKOVÁ 2003 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 25:24.0 11:28.5 (49) 25:24.0 (50)
DNF / kadetky [661] Nikola KUBÍKOVÁ 2003 CZE CK SPORT BERAN CHRÁST

výsledková listina Žáci

start ~ 10:35:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / žáci [701] Richard KOBR 2005 CZE DUKLA PRAHA 16:27.7 08:17.4 (1)
2 2 / žáci [702] Václav JEŽEK 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:32.5 00:04.8 08:17.9 (2)
3 3 / žáci [703] Filip Samec 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 16:39.4 00:11.7 08:18.5 (4)
4 4 / žáci [707] Daniel RUBEŠ 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 16:57.7 00:30.0 08:28.7 (7)
5 5 / žáci [705] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:02.9 00:35.2 08:27.8 (6)
6 1 / [m]12 [709] kryštof král 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 17:04.5 00:36.8 08:22.5 (5)
7 6 / žáci [713] Jakub Kuba 2005 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 17:07.9 00:40.2 08:36.6 (8)
8 7 / žáci [715] David Šimeček 2005 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 17:11.2 00:43.5 08:38.2 (10)
9 8 / žáci [704] Jakub Elbadri 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 17:20.7 00:53.0 08:18.2 (3)
10 9 / žáci [706] Ondřej Novotný 2005 CZE DUKLA PRAHA 17:49.1 01:21.4 08:37.3 (9)
11 10 / žáci [711] Dalibor JOHÁNEK 2005 CZE CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 17:59.3 01:31.6 08:53.1 (11)
12 11 / žáci [710] Robert KOBR 2005 CZE DUKLA PRAHA 18:03.7 01:36.0 09:11.1 (17)
13 12 / žáci [724] Matěj PEKAŘ 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 18:05.7 01:38.0 09:02.9 (13)
14 13 / žáci [721] Jan FALTÝNEK 2005 CZE CYKLO - SKI klub Polička 18:13.5 01:45.8 08:56.3 (12)
15 14 / žáci [717] Lukáš KRÝSL 2005 CZE CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 18:16.1 01:48.4 09:05.8 (15)
16 1 / [m]11 [708] Adam Bradáč 2007 CZE DUKLA PRAHA 18:22.0 01:54.3 09:05.7 (14)
16 2 / [m]12 [718] Adam Hošek 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 18:22.0 01:54.3 09:07.7 (16)
18 15 / žáci [733] Prokop MIŇOVSKÝ 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 18:40.8 02:13.1 09:28.5 (23)
19 16 / žáci [725] Tomáš KRAUS 2005 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 18:42.5 02:14.8 09:35.6 (24)
20 17 / žáci [712] Jakub SOUČEK 2005 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 18:43.9 02:16.2 09:19.1 (19)
21 18 / žáci [722] Patrik LIENERT 2005 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 18:57.8 02:30.1 09:28.2 (22)
22 3 / [m]12 [716] Filip Bruckner 2006 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 19:03.3 02:35.6 09:27.9 (21)
23 19 / žáci [772] Vojtěch SUCHÝ 2005 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 19:09.0 02:41.3 09:36.1 (25)
24 20 / žáci [719] Jan PODAŘIL 2005 CZE DUKLA PRAHA 19:11.9 02:44.2 09:11.5 (18)
25 4 / [m]12 [726] Pavel Tuháček 2006 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19:16.7 02:49.0 09:42.2 (26)
26 21 / žáci [734] Joel ČERMÁK 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 19:18.7 02:51.0 09:54.3 (30)
27 22 / žáci [727] Šimon TABARA 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19:21.0 02:53.3 09:19.5 (20)
28 23 / žáci [778] Daniel groh 2005 CZE stupno author team 19:23.6 02:55.9 09:52.3 (29)
29 2 / [m]11 [731] Lukáš Raška 2007 CZE Short Bike Academy Opletal 19:26.6 02:58.9 09:42.9 (27)
30 24 / žáci [714] Jakub SVATUŠKA 2005 CZE CK BÍTOVSKÁ 19:36.0 03:08.3 10:05.6 (35)
31 5 / [m]12 [777] Jiří Zedník 2006 CZE TJ STADION LOUNY 19:44.0 03:16.3 10:03.2 (33)
32 6 / [m]12 [730] Matyáš Purnoch 2006 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 19:44.9 03:17.2 09:50.1 (28)
33 7 / [m]12 [771] Adam Strejček 2006 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 19:46.6 03:18.9 10:04.7 (34)
34 8 / [m]12 [732] Martin Ženíšek 2006 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19:55.1 03:27.4 09:54.5 (31)
35 25 / žáci [736] Vojtěch BŘÍZA 2005 CZE CK MTB Maraton 20:10.2 03:42.5 10:16.5 (40)
36 26 / žáci [751] Petr KNIHA 2005 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20:21.1 03:53.4 10:03.2 (32)
37 3 / [m]11 [735] Richard severyn 2007 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20:25.5 03:57.8 10:09.7 (37)
38 27 / žáci [761] Robert MITÁŠ 2005 CZE BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20:25.8 03:58.1 10:07.3 (36)
39 28 / žáci [738] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS DRAK VRBNO 20:42.7 04:15.0 10:13.8 (39)
40 29 / žáci [743] Jan HEZINA 2005 CZE TJ STADION LOUNY 20:51.9 04:24.2 10:11.6 (38)
41 30 / žáci [750] Sebastian KERL 2005 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 20:54.2 04:26.5 10:19.3 (41)
42 31 / žáci [753] Šimon KOVAČIČIN 2005 CZE SC SAMOTIŠKY 20:58.4 04:30.7 10:40.9 (44)
43 32 / žáci [776] Denis VAŠÍČEK 2005 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 21:12.1 04:44.4 10:27.4 (42)
44 33 / žáci [744] Eliáš HOFMAN 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 21:21.1 04:53.4 10:32.5 (43)
45 34 / žáci [746] Zdeněk HRADISKÝ 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 21:41.5 05:13.8 11:34.7 (54)
46 35 / žáci [762] Jakub NĚMEC 2005 CZE CYKLOTEAM OSTROV 21:42.0 05:14.3 11:06.9 (50)
47 36 / žáci [763] Matyáš Nováček 2005 CZE TJ STADION LOUNY 21:44.1 05:16.4 10:49.7 (46)
48 37 / žáci [741] Matěj HAVELKA 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 21:51.2 05:23.5 10:41.3 (45)
49 38 / žáci [758] Martin MEJSTŘÍK 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 22:06.9 05:39.2 10:57.6 (48)
50 39 / žáci [754] Lukáš KRISTL 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 22:11.5 05:43.8 11:05.4 (49)
51 4 / [m]11 [755] Jan Kruliš 2007 CZE TJ STADION LOUNY 22:16.8 05:49.1 10:55.5 (47)
52 40 / žáci [740] Gleb FOMČENKO 2005 CZE TJ STADION LOUNY 22:17.5 05:49.8 11:11.3 (51)
52 1 / [m]10 [739] Jonáš Bredler 2008 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 22:17.5 05:49.8 11:17.3 (52)
54 41 / žáci [749] Antonín JURA 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 22:29.5 06:01.8 12:00.2 (58)
55 42 / žáci [768] Albert RAUSCHERT 2005 CZE DUKLA PRAHA 22:39.0 06:11.3 11:26.8 (53)
56 43 / žáci [747] Dominik HŘEBEJK 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 22:44.6 06:16.9 11:44.2 (56)
57 44 / žáci [760] Petr MIŇOVSKÝ 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:20.5 06:52.8 11:38.1 (55)
58 9 / [m]12 [765] Jan Pígl 2006 CZE TJ STADION LOUNY 23:40.6 07:12.9 11:51.4 (57)
59 45 / žáci [759] Josef MELICHAR 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:55.6 07:27.9 12:22.4 (61)
60 46 / žáci [752] Daniel KORBEL 2005 CZE TJ LOKOMOTIVA BEROUN 24:27.5 07:59.8 12:03.9 (59)
61 47 / žáci [775] Matouš VANKA 2005 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 24:55.9 08:28.2 12:08.5 (60)
62 10 / [m]12 [764] Václav Parma 2006 CZE TJ STADION LOUNY 26:10.5 09:42.8 12:34.6 (62)
DNF / [m]10 [729] David Svoboda 2008 CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ

výsledková listina Kadeti

start ~ 11:10:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Kadeti [801] Matyáš FIALA 2003 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 29:50.9 07:14.3 (1) 14:36.9 (1) 22:12.9 (1)
2 2 / Kadeti [802] Matěj Stránský 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 30:19.9 00:29.0 07:16.4 (2) 14:48.2 (2) 22:32.4 (2)
3 3 / Kadeti [803] Pavel JINDŘICH 2003 CZE TJ STADION LOUNY 30:42.5 00:51.6 07:17.9 (3) 15:03.2 (3) 22:53.2 (3)
4 4 / Kadeti [807] Adam SEEMAN 2003 CZE TJ STADION LOUNY 30:54.6 01:03.7 07:35.8 (4) 15:13.6 (4) 23:08.2 (4)
5 5 / Kadeti [804] Daniel Sporysch 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 30:55.9 01:05.0 07:56.0 (6) 15:39.2 (6) 23:17.8 (5)
6 6 / Kadeti [805] Daniel Mráz 2004 CZE TJ UNIČOV 31:42.1 01:51.2 07:36.3 (5) 15:38.6 (5) 23:36.4 (6)
7 7 / Kadeti [806] Václav Veverka 2003 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 31:51.4 02:00.5 07:59.4 (8) 15:58.3 (7) 23:53.5 (7)
8 8 / Kadeti [812] Mirek Muller 2004 CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 32:24.8 02:33.9 07:57.6 (7) 15:59.6 (8) 24:03.1 (8)
9 9 / Kadeti [810] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 32:44.5 02:53.6 08:02.2 (9) 16:16.1 (10) 24:31.1 (9)
10 10 / Kadeti [808] Václav Dostál 2003 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 32:47.6 02:56.7 08:03.8 (10) 16:13.0 (9) 24:32.7 (10)
11 11 / Kadeti [822] Adam KUBÍK 2003 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 33:17.2 03:26.3 08:12.2 (12) 16:25.0 (12) 24:56.5 (12)
12 12 / Kadeti [821] Marek Majdanics 2004 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 33:19.2 03:28.3 08:19.1 (16) 16:17.3 (11) 24:47.4 (11)
13 13 / Kadeti [813] David Červíček 2003 CZE DUKLA PRAHA 33:39.4 03:48.5 08:13.7 (13) 16:44.0 (14) 25:17.3 (13)
14 14 / Kadeti [809] Tomáš Doležal 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 33:51.0 04:00.1 08:21.6 (17) 16:46.7 (15) 25:29.0 (15)
15 15 / Kadeti [818] Filip ČERNÝ 2003 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 33:57.5 04:06.6 08:08.0 (11) 16:57.7 (17) 25:31.7 (16)
16 16 / Kadeti [811] Jan FRÜHAUF 2003 CZE CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 34:11.7 04:20.8 08:17.4 (14) 16:37.9 (13) 25:17.7 (14)
17 17 / Kadeti [817] Milan KADLEC 2003 CZE DUKLA PRAHA 34:39.3 04:48.4 08:25.2 (18) 17:00.2 (18) 25:50.5 (17)
18 18 / Kadeti [826] Maximilian KERL 2003 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 34:50.6 04:59.7 08:34.6 (22) 17:20.3 (21) 26:12.1 (19)
19 19 / Kadeti [823] Vojtěch Církva 2004 CZE TJ LOKOMOTIVA BEROUN 34:56.8 05:05.9 08:18.0 (15) 16:51.6 (16) 26:07.3 (18)
20 20 / Kadeti [819] Vojtěch Pařík 2004 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 34:58.6 05:07.7 08:27.2 (20) 17:02.7 (19) 26:13.6 (21)
21 21 / Kadeti [828] Matěj VIK 2003 CZE DUKLA PRAHA 35:01.7 05:10.8 08:32.7 (21) 17:15.6 (20) 26:13.1 (20)
22 22 / Kadeti [830] Matěj Kunčík 2004 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 35:57.2 06:06.3 08:26.8 (19) 17:28.6 (22) 26:42.8 (22)
23 23 / Kadeti [820] Tomáš Pařez 2004 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 36:12.4 06:21.5 09:17.3 (29) 17:58.0 (24) 26:56.5 (23)
24 24 / Kadeti [832] David ŠIGUT 2003 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 36:31.5 06:40.6 09:07.6 (26) 18:00.2 (25) 27:10.0 (24)
25 25 / Kadeti [816] Štěpán ROZSYPAL 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 37:00.0 07:09.1 08:35.6 (23) 17:52.1 (23) 27:23.8 (25)
26 26 / Kadeti [825] Bořek Šísl 2004 CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 37:19.0 07:28.1 08:56.2 (24) 18:14.5 (26) 27:45.3 (26)
27 27 / Kadeti [839] Marek Witkowski 2003 CZE SK BIKETIME BULLS PÍSEK 37:27.8 07:36.9 09:06.2 (25) 18:15.6 (27) 27:48.6 (27)
28 28 / Kadeti [827] Jan NĚMEC 2003 CZE CYKLOTEAM OSTROV 37:38.5 07:47.6 09:12.2 (28) 18:34.3 (29) 27:54.1 (28)
29 29 / Kadeti [838] Libor Švec 2004 CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 38:23.8 08:32.9 09:09.8 (27) 18:24.2 (28) 28:17.3 (29)
30 30 / Kadeti [835] matěj Drápela 2004 CZE SC SAMOTIŠKY 38:29.1 08:38.2 09:26.3 (30) 19:11.4 (30) 28:51.5 (30)
31 31 / Kadeti [833] Matěj POSPÍŠIL 2003 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 39:42.0 09:51.1 09:35.0 (31) 19:35.0 (31) 29:34.3 (31)
32 (-1) 32 / Kadeti [836] Jan GROSS 2003 CZE CK SPORT BERAN CHRÁST 29:50.0 09:49.3 (33) 19:54.0 (32) 29:50.0 (32)
33 (-1) 33 / Kadeti [840] Adam Syrko 2003 CZE HEAD Bike TJ Opava 30:00.0 09:46.6 (32) 20:14.3 (33) 30:00.0 (33)
33 (-2) 33 / Kadeti [837] Milan Hezina 2003 CZE TJ STADION LOUNY 12:20.6 (34)

výsledková listina Junioři

start ~ 12:01:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Junioři [901] Jakub ŤOUPALÍK 2001 CZE CYCLING ACADEMY TÁBOR 44:08.1 07:14.4 (1) 14:37.2 (1) 21:55.6 (1) 29:14.5 (1) 36:36.3 (1)
2 2 / Junioři [904] Pavel BITTNER 2001 CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 44:58.2 00:50.1 07:17.0 (2) 14:40.4 (2) 22:17.0 (2) 29:52.0 (2) 37:27.0 (2)
3 3 / Junioři [906] Jakub Kučera 2001 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 45:50.1 01:42.0 07:21.0 (4) 15:05.0 (4) 22:46.7 (4) 30:22.8 (3) 37:58.5 (3)
4 4 / Junioři [902] Tomáš Ježek 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 46:38.8 02:30.7 07:20.0 (3) 14:56.2 (3) 22:45.7 (3) 30:40.5 (4) 38:31.3 (4)
5 5 / Junioři [908] Jakub Daněk 2002 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 46:52.0 02:43.9 07:38.6 (7) 15:25.9 (8) 23:22.0 (6) 31:12.5 (5) 38:58.9 (5)
6 6 / Junioři [913] Daniel ŽVAK 2001 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 47:09.2 03:01.1 07:39.5 (8) 15:25.3 (6) 23:22.4 (7) 31:13.6 (7) 39:04.2 (6)
7 7 / Junioři [912] Josef Hladík 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 47:20.2 03:12.1 07:38.4 (6) 15:25.5 (7) 23:21.6 (5) 31:12.5 (6) 39:22.6 (7)
8 8 / Junioři [921] Vojtěch BŘEZNA 2001 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 47:23.5 03:15.4 07:23.2 (5) 15:16.5 (5) 23:25.1 (8) 31:30.0 (8) 39:29.8 (8)
9 9 / Junioři [915] Jiří Říha 2001 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 48:08.2 04:00.1 07:46.8 (9) 15:44.3 (10) 23:51.3 (10) 31:50.0 (9) 39:57.1 (10)
10 10 / Junioři [919] Lukáš Runt 2001 CZE TJ STADION LOUNY 48:12.0 04:03.9 07:47.7 (10) 15:39.8 (9) 23:42.2 (9) 31:50.5 (10) 39:56.7 (9)
11 11 / Junioři [918] Petr Hetfleiš 2001 CZE MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 48:51.6 04:43.5 07:52.1 (11) 16:03.8 (11) 24:06.6 (13) 32:18.2 (11) 40:34.9 (11)
12 12 / Junioři [914] Matěj Pechout 2001 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 49:13.8 05:05.7 08:02.2 (15) 16:06.2 (14) 24:04.4 (11) 32:28.5 (12) 40:38.0 (12)
13 13 / Junioři [910] Matyáš Jiří BREDLER 2001 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 49:26.0 05:17.9 07:54.0 (12) 16:05.0 (12) 24:24.8 (14) 32:40.8 (14) 40:59.0 (13)
14 14 / Junioři [922] Vojtěch ČÍŽEK 2001 CZE TJ STADION LOUNY 49:34.3 05:26.2 07:57.0 (13) 16:05.6 (13) 24:05.0 (12) 32:34.3 (13) 40:59.6 (14)
15 15 / Junioři [916] Jiří Koktavý 2002 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 49:55.2 05:47.1 08:01.8 (14) 16:14.9 (15) 24:27.8 (15) 33:11.2 (15) 41:29.9 (15)
16 16 / Junioři [917] David RAČAN 2001 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 50:38.7 06:30.6 08:15.0 (16) 16:40.1 (16) 25:06.3 (16) 33:36.0 (16) 42:07.0 (16)
17 17 / Junioři [920] Ondřej JEŘÁBEK 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 52:01.9 07:53.8 08:30.0 (18) 17:09.6 (18) 25:48.9 (18) 34:26.5 (17) 43:07.5 (17)
18 18 / Junioři [911] Vladyslav Horulko 2001 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 54:45.4 10:37.3 08:16.5 (17) 16:46.1 (17) 25:25.3 (17) 34:26.7 (18) 43:58.0 (18)
19 (-1) 19 / Junioři [925] František HAVÍŘ 2001 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 01:28:33.0 08:33.1 (19) 17:19.6 (19) 26:10.9 (19) 35:19.4 (19) 01:28:33.0 (20)
20 (-2) 20 / Junioři [928] Kryštof PRCHLÍK 2001 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 36:45.1 09:01.2 (21) 18:01.0 (20) 27:26.5 (20) 36:45.1 (20)
20 (-2) 20 / Junioři [923] Petr CHRZ 2001 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 08:52.9 (20) 18:10.8 (21) 27:49.5 (21)
22 (-2) 22 / Junioři [927] Filip Ledecký 2001 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 37:51.1 09:06.4 (22) 18:35.6 (23) 28:06.4 (22) 37:51.1 (21) 01:08:25.5 (19)
22 (-2) 22 / Junioři [924] Radim Šťastný 2001 CZE N1 TEAM 09:08.0 (23) 18:35.4 (22) 28:08.1 (23)

výsledková listina Muži Open

start ~ 13:23:0

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [539] Robert Hula 2000 CZE TJ Lokomotiva Beroun 48:30.4 07:36.1 (2) 15:50.3 (1) 23:33.0 (1) 31:53.2 (1) 40:11.0 (1)
2 2 / Muži [536] Filp Pospíšil 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 49:33.2 01:02.8 07:59.8 (3) 16:08.3 (3) 24:18.2 (3) 32:22.1 (2) 41:03.4 (2)
3 3 / Muži [546] Martin Cech 2000 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 50:42.2 02:11.8 07:35.3 (1) 15:50.6 (2) 24:05.8 (2) 32:54.2 (3) 41:59.8 (3)
4 (-1) 4 / Muži [541] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 47:20.9 09:25.8 (4) 18:46.9 (4) 28:08.4 (4) 37:40.6 (4) 47:20.9 (4)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 13:23:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 46:39.8 07:20.6 (1) 15:09.3 (1) 23:01.2 (1) 30:53.1 (1) 38:48.7 (1)
2 1 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 48:43.1 02:03.3 07:58.1 (3) 15:59.7 (3) 24:05.4 (2) 32:02.3 (2) 40:05.7 (2)
3 2 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 49:24.9 02:45.1 07:56.5 (2) 15:59.5 (2) 24:09.4 (3) 32:14.0 (3) 40:23.7 (3)
4 2 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 52:15.6 05:35.8 08:12.8 (4) 16:43.7 (4) 25:24.1 (4) 34:14.7 (4) 43:04.7 (4)
5 3 / MB-M40 [144] Petr Vana 1973 CZE LAWI GRANFONDO 52:36.2 05:56.4 08:43.2 (7) 17:30.2 (7) 26:17.1 (7) 34:57.7 (6) 43:47.3 (5)
6 4 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 52:36.9 05:57.1 08:45.8 (9) 17:32.2 (9) 26:17.7 (8) 35:01.8 (7) 43:47.9 (6)
7 5 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 52:42.0 06:02.2 08:31.6 (5) 17:16.4 (6) 26:04.3 (5) 34:56.9 (5) 43:49.7 (7)
8 6 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 53:31.7 06:51.9 08:32.7 (6) 17:13.3 (5) 26:05.1 (6) 35:02.3 (8) 44:01.1 (8)
9 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 55:54.9 09:15.1 08:45.0 (8) 17:31.4 (8) 26:18.9 (9) 35:17.1 (9) 44:54.0 (9)
10 (-1) 8 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 47:40.5 09:11.2 (10) 18:44.4 (10) 28:21.8 (10) 37:54.5 (10) 47:40.5 (10)
11 (-1) 3 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 48:06.9 09:43.9 (14) 19:25.3 (11) 28:53.1 (11) 38:24.1 (11) 48:06.9 (11)
12 (-1) 4 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 50:09.9 09:32.6 (11) 19:27.9 (12) 29:27.2 (12) 39:43.3 (12) 50:09.9 (12)
13 (-1) 9 / MB-M40 [125] Michal Navrkal 1976 CZE CKK ZNOJMO 51:12.1 09:35.0 (12) 19:28.7 (13) 29:41.5 (13) 40:39.3 (13) 51:12.1 (13)
14 (-1) 10 / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 57:31.9 09:40.1 (13) 20:08.3 (14) 30:35.7 (14) 41:20.1 (14) 57:31.9 (14)
15 (-2) 11 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 46:41.0 10:22.9 (15) 21:18.8 (15) 32:46.4 (15) 46:41.0 (15)
16 (-2) 5 / MA-M35 [6] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 51:54.2 12:22.9 (16) 25:06.2 (16) 38:18.0 (16) 51:54.2 (16)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 14:25:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 35:49.2 08:17.9 (1) 17:06.7 (1) 26:15.0 (1)
2 1 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 37:17.5 01:28.3 08:52.6 (2) 18:26.2 (3) 27:45.1 (2)
3 2 / MD-M60 [311] Jiří Mandaus 1959 CZE Rotordike Plzeň 37:33.0 01:43.8 09:01.9 (3) 18:18.2 (2) 27:47.4 (3)
4 2 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 37:42.0 01:52.8 09:16.0 (4) 18:49.6 (5) 28:13.5 (4)
5 3 / MC-M50 [221] Petr Polívka 1963 CZE 38:28.1 02:38.9 09:36.5 (6) 18:49.0 (4) 28:19.1 (5)
6 4 / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 39:24.8 03:35.6 09:34.7 (5) 19:22.5 (6) 29:08.2 (6)
7 1 / [m]40 [548] Pavel Kokoška 1978 CZE AC sparta Praha 39:58.4 04:09.2 09:44.8 (8) 19:28.1 (7) 29:37.2 (7)
8 5 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 40:58.0 05:08.8 09:40.5 (7) 19:36.1 (8) 30:14.5 (8)
9 6 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 41:34.2 05:45.0 09:45.3 (9) 19:42.2 (9) 30:45.7 (9)
10 3 / MD-M60 [538] Uwe Rubling 1959 CZE dresdner sc 42:15.2 06:26.0 10:32.3 (13) 21:07.2 (11) 31:44.4 (11)
11 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 42:38.3 06:49.1 10:18.5 (11) 20:47.9 (10) 31:43.9 (10)
12 8 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 43:41.5 07:52.3 10:25.2 (12) 21:15.8 (12) 32:14.5 (12)
13 9 / MC-M50 [549] Petr okruhlica 1969 CZE CK kKV Praha 43:43.6 07:54.4 11:04.1 (15) 22:07.8 (13) 33:12.0 (13)
14 10 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 46:11.5 10:22.3 10:54.7 (14) 22:13.5 (14) 34:36.5 (14)
15 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 46:32.0 10:42.8 11:42.9 (17) 23:18.5 (16) 34:47.6 (15)
16 11 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 46:38.0 10:48.8 11:26.3 (16) 23:00.9 (15) 34:57.0 (16)
17 12 / MC-M50 [220] Zdeněk Löffelmann 1965 CZE N1 TEAM 47:53.5 12:04.3 09:48.3 (10) 24:33.1 (19) 35:21.0 (17)
18 (-1) 13 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 36:02.0 12:00.1 (19) 23:41.3 (17) 36:02.0 (18)
19 (-1) 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 36:07.5 11:52.2 (18) 23:54.2 (18) 36:07.5 (19)
20 (-1) 4 / MD-M60 [307] Vlastimil Kunc 1953 CZE TJ Eska Cheb 41:50.8 13:00.8 (20) 27:02.7 (20) 41:50.8 (20)
21 (-2) 1 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno 36:29.6 17:51.2 (21) 36:29.6 (21)

výsledková listina Ženy Open

start ~ 14:25:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [543] Nikola Bajgerová 1997 CZE Team Dukla Praha 36:41.7 08:51.5 (1) 17:59.5 (1) 27:19.5 (1)
2 2 / Ženy [535] Michaela Navrkalová 2002 CZE kc kooperativa jablonec nad nisou 39:56.7 03:15.0 09:17.5 (2) 19:22.9 (3) 29:35.7 (2)
3 3 / Ženy [534] Natálie klímová 2002 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 40:05.3 03:23.6 09:34.0 (4) 19:22.9 (4) 29:36.3 (4)
4 4 / Ženy [545] Lucie Krupová 1999 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 40:32.5 03:50.8 09:28.9 (3) 19:22.7 (2) 29:35.9 (3)
5 5 / Ženy [540] Nicole Hartychová 2001 CZE Mitas trek 41:42.7 05:01.0 09:36.3 (5) 19:41.2 (5) 30:34.6 (5)
6 6 / Ženy [544] Helene Zottler 2001 CZE RSG Muldental Grimma 43:49.3 07:07.6 10:37.2 (6) 21:41.8 (6) 32:50.6 (6)

výsledková listina mimo soutěž C, D

start ~ 14:25:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / MC-M50 [537] Jens kunath 1967 CZE gunsha 36:50.3 08:50.7 (1) 17:53.1 (1) 27:20.4 (1)
2 2 / MC-M50 [547] petr gunther 1968 CZE MTB Nežichov 39:57.6 03:07.3 09:53.2 (2) 19:47.4 (2) 29:53.2 (2)