7. ČP masters TOI Velodrom

28.10.2018 Louny 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Kadetky celkem: 51, muži : 0, ženy: 51, žákyně: 5, kadetky: 46 [html] [pdf]
Žáci celkem: 63, muži : 63, ženy: 0, žáci: 47, [m]12: 10, [m]11: 4, [m]10: 2 [html] [pdf]
Kadeti celkem: 34, muži : 34, ženy: 0, Kadeti: 34 [html] [pdf]
Junioři celkem: 23, muži : 23, ženy: 0, Junioři: 23 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 11 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 18, ženy: 3, MC-M50: 13, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1, [m]40: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 6, muži : 0, ženy: 6, Muži: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
mimo soutěž C, D celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, MC-M50: 2, MD-M60: 0, ZA-Z35: 0, ZB-Z40: 0, ZC-Z50: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 14:25:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 35:49.2 08:17.9 (1) 17:06.7 (1) 26:15.0 (1)
2 1 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 37:17.5 01:28.3 08:52.6 (2) 18:26.2 (3) 27:45.1 (2)
3 2 / MD-M60 [311] Jiří Mandaus 1959 CZE Rotordike Plzeň 37:33.0 01:43.8 09:01.9 (3) 18:18.2 (2) 27:47.4 (3)
4 2 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 37:42.0 01:52.8 09:16.0 (4) 18:49.6 (5) 28:13.5 (4)
5 3 / MC-M50 [221] Petr Polívka 1963 CZE 38:28.1 02:38.9 09:36.5 (6) 18:49.0 (4) 28:19.1 (5)
6 4 / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 39:24.8 03:35.6 09:34.7 (5) 19:22.5 (6) 29:08.2 (6)
7 1 / [m]40 [548] Pavel Kokoška 1978 CZE AC sparta Praha 39:58.4 04:09.2 09:44.8 (8) 19:28.1 (7) 29:37.2 (7)
8 5 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 40:58.0 05:08.8 09:40.5 (7) 19:36.1 (8) 30:14.5 (8)
9 6 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 41:34.2 05:45.0 09:45.3 (9) 19:42.2 (9) 30:45.7 (9)
10 3 / MD-M60 [538] Uwe Rubling 1959 CZE dresdner sc 42:15.2 06:26.0 10:32.3 (13) 21:07.2 (11) 31:44.4 (11)
11 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 42:38.3 06:49.1 10:18.5 (11) 20:47.9 (10) 31:43.9 (10)
12 8 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 43:41.5 07:52.3 10:25.2 (12) 21:15.8 (12) 32:14.5 (12)
13 9 / MC-M50 [549] Petr okruhlica 1969 CZE CK kKV Praha 43:43.6 07:54.4 11:04.1 (15) 22:07.8 (13) 33:12.0 (13)
14 10 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 46:11.5 10:22.3 10:54.7 (14) 22:13.5 (14) 34:36.5 (14)
15 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 46:32.0 10:42.8 11:42.9 (17) 23:18.5 (16) 34:47.6 (15)
16 11 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 46:38.0 10:48.8 11:26.3 (16) 23:00.9 (15) 34:57.0 (16)
17 12 / MC-M50 [220] Zdeněk Löffelmann 1965 CZE N1 TEAM 47:53.5 12:04.3 09:48.3 (10) 24:33.1 (19) 35:21.0 (17)
18 (-1) 13 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 36:02.0 12:00.1 (19) 23:41.3 (17) 36:02.0 (18)
19 (-1) 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 36:07.5 11:52.2 (18) 23:54.2 (18) 36:07.5 (19)
20 (-1) 4 / MD-M60 [307] Vlastimil Kunc 1953 CZE TJ Eska Cheb 41:50.8 13:00.8 (20) 27:02.7 (20) 41:50.8 (20)
21 (-2) 1 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno 36:29.6 17:51.2 (21) 36:29.6 (21)