2. ČP masters Ostrava TOI

29.09.2018 Ostrava 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 17, ženy: 4, MC-M50: 14, MD-M60: 3, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 2, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Kadeti: 0, Juniorky: 4, ZE: 6 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, MA-M35: 7, MB-M40: 20 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 17 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 13:14:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 35:16.0 06:52.7 (2) 13:50.3 (1) 20:50.0 (1) 27:51.2 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 35:27.0 00:11.0 06:50.1 (1) 13:50.5 (2) 20:59.0 (2) 28:08.0 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:20.0 02:04.0 07:24.8 (3) 14:47.6 (3) 22:59.0 (3) 30:07.0 (3)
4 3 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 39:45.7 04:29.7 07:35.5 (4) 15:41.9 (5) 23:39.0 (4) 31:36.5 (4)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 39:57.6 04:41.6 07:40.4 (7) 16:18.0 (8) 24:17.0 (7) 32:03.0 (5)
6 5 / MC-M50 [220] Zdeněk Löffelmann 1965 CZE N1 TEAM 40:05.4 04:49.4 07:49.4 (8) 15:49.8 (7) 24:19.0 (8) 32:07.4 (7)
7 6 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 40:19.3 05:03.3 07:38.0 (6) 15:43.1 (6) 23:46.9 (5) 32:06.8 (6)
8 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 40:29.5 05:13.5 07:37.6 (5) 15:41.4 (4) 24:15.0 (6) 32:12.5 (8)
9 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 41:53.4 06:37.4 07:54.7 (9) 16:18.0 (9) 24:44.9 (9) 32:52.0 (9)
10 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 41:54.8 06:38.8 07:59.6 (10) 16:18.0 (10) 24:53.4 (10) 33:26.9 (10)
11 9 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 41:58.0 06:42.0 08:18.9 (12) 16:47.7 (12) 25:03.9 (11) 33:28.5 (11)
12 10 / MC-M50 [206] Karel Sekerka st. 1961 CZE Sportovní club CYCLORACING 42:07.4 06:51.4 08:26.4 (14) 16:53.7 (14) 25:31.0 (14) 34:22.0 (12)
13 11 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 42:13.1 06:57.1 08:35.5 (15) 17:00.1 (15) 25:31.0 (15) 34:24.0 (14)
14 12 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:13.2 06:57.2 08:20.1 (13) 16:18.0 (11) 25:31.0 (12) 34:23.0 (13)
15 1 / ZA-Z35 [401] Pavlína Maráčková 1981 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:34.8 07:18.8 08:18.2 (11) 16:51.1 (13) 25:31.0 (13) 34:25.0 (15)
16 (-1) 2 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 35:27.0 08:38.8 (16) 17:32.0 (16) 26:47.0 (16) 35:27.0 (16)
17 (-1) 2 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 37:09.0 09:22.8 (19) 18:04.3 (17) 26:49.0 (17) 37:09.0 (17)
18 (-1) 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 37:17.0 09:05.5 (18) 19:27.0 (19) 27:38.0 (18) 37:17.0 (18)
19 (-1) 13 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 37:32.0 08:56.7 (17) 19:27.0 (20) 28:14.3 (19) 37:32.0 (19)
20 (-1) 14 / MC-M50 [205] Ondřej Louvar 1962 CZE KC Hlinsko 38:03.0 09:27.9 (20) 19:27.0 (21) 28:47.2 (20) 38:03.0 (20)
21 (-1) 3 / MD-M60 [306] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 40:43.2 09:58.6 (21) 19:27.0 (18) 30:07.0 (21) 40:43.2 (21)