2. ČP masters Ostrava TOI

29.09.2018 Ostrava 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 17, ženy: 4, MC-M50: 14, MD-M60: 3, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 2, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Kadeti: 0, Juniorky: 4, ZE: 6 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, MA-M35: 7, MB-M40: 20 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 17 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 13:14:40

00:40:14.347
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 35:16.0 06:52.7 (2) 13:50.3 (1) 20:50.0 (1) 27:51.2 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 35:27.0 00:11.0 06:50.1 (1) 13:50.5 (2) 20:59.0 (2) 28:08.0 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:20.0 02:04.0 07:24.8 (3) 14:47.6 (3) 22:59.0 (3) 30:07.0 (3)
4 3 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 39:45.7 04:29.7 07:35.5 (4) 15:41.9 (5) 23:39.0 (4) 31:36.5 (4)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 39:57.6 04:41.6 07:40.4 (7) 16:18.0 (8) 24:17.0 (7) 32:03.0 (5)
6 5 / MC-M50 [220] Zdeněk Löffelmann 1965 CZE N1 TEAM 40:05.4 04:49.4 07:49.4 (8) 15:49.8 (7) 24:19.0 (8) 32:07.4 (7)
7 6 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 40:19.3 05:03.3 07:38.0 (6) 15:43.1 (6) 23:46.9 (5) 32:06.8 (6)
8 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 40:29.5 05:13.5 07:37.6 (5) 15:41.4 (4) 24:15.0 (6) 32:12.5 (8)
9 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 41:53.4 06:37.4 07:54.7 (9) 16:18.0 (9) 24:44.9 (9) 32:52.0 (9)
10 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 41:54.8 06:38.8 07:59.6 (10) 16:18.0 (10) 24:53.4 (10) 33:26.9 (10)
11 9 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 41:58.0 06:42.0 08:18.9 (12) 16:47.7 (12) 25:03.9 (11) 33:28.5 (11)
12 10 / MC-M50 [206] Karel Sekerka st. 1961 CZE Sportovní club CYCLORACING 42:07.4 06:51.4 08:26.4 (14) 16:53.7 (14) 25:31.0 (14) 34:22.0 (12)
13 11 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 42:13.1 06:57.1 08:35.5 (15) 17:00.1 (15) 25:31.0 (15) 34:24.0 (14)
14 12 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:13.2 06:57.2 08:20.1 (13) 16:18.0 (11) 25:31.0 (12) 34:23.0 (13)
15 1 / ZA-Z35 [401] Pavlína Maráčková 1981 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:34.8 07:18.8 08:18.2 (11) 16:51.1 (13) 25:31.0 (13) 34:25.0 (15)
16 (-1) 2 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 35:27.0 08:38.8 (16) 17:32.0 (16) 26:47.0 (16) 35:27.0 (16)
17 (-1) 2 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 37:09.0 09:22.8 (19) 18:04.3 (17) 26:49.0 (17) 37:09.0 (17)
18 (-1) 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 37:17.0 09:05.5 (18) 19:27.0 (19) 27:38.0 (18) 37:17.0 (18)
19 (-1) 13 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 37:32.0 08:56.7 (17) 19:27.0 (20) 28:14.3 (19) 37:32.0 (19)
20 (-1) 14 / MC-M50 [205] Ondřej Louvar 1962 CZE KC Hlinsko 38:03.0 09:27.9 (20) 19:27.0 (21) 28:47.2 (20) 38:03.0 (20)
21 (-1) 3 / MD-M60 [306] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 40:43.2 09:58.6 (21) 19:27.0 (18) 30:07.0 (21) 40:43.2 (21)

výsledková listina Ženy Open

start ~ 13:14:40

00:39:37.956
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / ZE [614] Karla Štěpánová 1991 CZE KONA Cycling team 35:58.6 07:18.9 (1) 14:24.6 (1) 22:19.0 (1) 28:36.6 (1)
2 2 / ZE [605] Kamila Janu 2000 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 37:24.0 01:25.4 07:28.3 (3) 14:47.3 (2) 22:59.0 (3) 30:07.0 (2)
3 1 / Juniorky [613] Nicole Hartychová 2001 CZE Ivar CS Author Team 38:37.5 02:38.9 07:28.6 (4) 15:15.9 (3) 22:59.0 (2) 31:27.4 (3)
4 3 / ZE [603] Celestýna Součková 2000 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 39:27.6 03:29.0 07:24.5 (2) 15:26.4 (4) 23:42.0 (4) 31:37.0 (4)
5 2 / Juniorky [616] Monika Seidlová 2001 CZE Cyklo team Kolárna 39:52.3 03:53.7 07:41.7 (6) 15:34.6 (5) 23:42.0 (5) 31:46.4 (5)
6 3 / Juniorky [606] Michaela Navrkalová 2002 CZE CKK ZNOJMO 40:32.3 04:33.7 07:38.6 (5) 15:42.0 (6) 24:18.0 (6) 32:17.8 (6)
7 4 / ZE [690] malgorzata mazurek 1994 CZE polsko 40:50.9 04:52.3 07:49.6 (7) 16:18.0 (8) 24:20.0 (7) 32:50.0 (7)
8 4 / Juniorky [688] Závodník Neznámý 2012 CZE Prosím stav se u časomíry 41:18.3 05:19.7 07:57.9 (8) 16:18.0 (7) 24:21.0 (8) 32:51.0 (8)
9 5 / ZE [669] karila mikolajewska 1995 CZE polsko 42:40.1 06:41.5 08:34.0 (9) 17:30.0 (9) 25:59.0 (9) 34:26.0 (9)
10 (-1) 6 / ZE [600] lucie gruchalová 1983 CZE CK Hobby Bohumín 40:18.1 09:05.4 (10) 19:27.0 (10) 30:07.0 (10) 40:18.1 (10)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 14:08:43

00:49:37.033
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 46:12.2 06:21.7 (2) 12:51.3 (1) 19:26.4 (1) 26:06.6 (1) 32:46.6 (1) 39:31.7 (1)
2 2 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 46:40.3 00:28.1 06:32.0 (4) 13:16.0 (3) 19:52.8 (2) 26:34.9 (2) 33:13.9 (2) 39:54.9 (2)
3 1 / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 47:50.3 01:38.1 06:35.5 (5) 13:29.9 (4) 20:26.2 (4) 27:25.2 (4) 34:18.4 (3) 41:10.7 (3)
4 2 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Author masters 48:00.0 01:47.8 06:36.5 (6) 13:30.4 (5) 20:26.5 (5) 27:25.6 (5) 34:18.9 (4) 41:11.1 (4)
5 3 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 48:31.9 02:19.7 07:13.0 (12) 14:05.2 (11) 20:53.2 (10) 27:45.4 (10) 34:38.1 (10) 41:21.3 (8)
6 3 / MB-M40 [109] Vlastik Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 49:41.8 03:29.6 07:14.6 (15) 14:03.5 (8) 21:09.8 (8) 28:08.0 (6) 35:11.3 (5) 42:18.1 (5)
7 4 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 50:03.4 03:51.2 06:57.1 (9) 14:08.3 (9) 21:13.4 (9) 28:23.8 (9) 35:40.7 (7) 42:49.4 (7)
8 5 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE Žatec 50:17.9 04:05.7 06:55.4 (8) 13:58.9 (7) 21:06.2 (7) 28:18.1 (7) 35:32.5 (6) 42:48.2 (6)
9 4 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 50:26.0 04:13.8 06:41.4 (7) 13:46.4 (6) 20:58.3 (6) 28:21.1 (8) 35:43.7 (8) 43:07.5 (8)
10 6 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 50:36.8 04:24.6 06:31.3 (3) 13:15.0 (2) 20:07.9 (3) 27:04.4 (3) 36:05.6 (9) 43:28.1 (9)
11 5 / MA-M35 [2] František Novotný 1981 CZE Hradecký Spinning Klub 50:49.6 04:37.4 06:58.2 (10) 14:32.8 (12) 21:49.3 (12) 28:58.2 (10) 36:14.7 (10) 43:34.3 (10)
12 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 50:55.0 04:42.8 07:11.5 (12) 14:29.4 (11) 21:44.7 (11) 29:01.3 (11) 36:16.7 (11) 43:38.8 (11)
13 8 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 51:02.1 04:49.9 07:41.2 (18) 14:58.1 (15) 22:05.6 (13) 29:21.4 (12) 36:34.5 (12) 43:50.3 (12)
14 6 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 51:07.8 04:55.6 07:36.2 (16) 14:57.5 (14) 22:17.9 (14) 29:33.5 (13) 36:43.9 (13) 43:55.8 (13)
15 9 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE mtb přichovice 52:00.4 05:48.2 07:12.2 (13) 14:52.0 (13) 22:18.4 (15) 29:46.0 (14) 37:09.7 (14) 44:38.2 (14)
16 (-1) 10 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 45:58.0 07:44.0 (19) 15:20.0 (17) 22:49.4 (16) 30:38.1 (16) 38:19.4 (15) 45:58.0 (15)
17 (-1) 11 / MB-M40 [119] Jakub Mrkva 1978 CZE M+D market 46:16.4 07:44.7 (20) 15:20.6 (18) 23:04.9 (18) 30:45.5 (17) 38:24.3 (16) 46:16.4 (16)
18 (-1) 12 / MB-M40 [125] Michal Navrkal 1976 CZE CKK ZNOJMO 46:54.4 07:37.7 (17) 15:19.5 (16) 23:04.4 (17) 31:01.1 (18) 38:58.5 (17) 46:54.4 (17)
19 (-1) 13 / MB-M40 [122] Martin Jančík 1971 CZE SK Jiří team Ostrava 47:13.9 07:48.8 (21) 15:38.9 (19) 23:30.5 (20) 31:26.8 (19) 39:20.9 (18) 47:13.9 (18)
20 (-1) 14 / MB-M40 [103] Jan Pithart 1978 CZE Dukla Praha 49:00.1 06:58.4 (11) 17:03.0 (24) 26:16.9 (25) 33:46.0 (22) 41:24.5 (20) 49:00.1 (19)
21 (-1) 15 / MB-M40 [127] tomasz kula 1974 CZE polsko 49:24.6 07:51.2 (22) 15:45.8 (20) 23:28.6 (19) 31:38.2 (20) 40:13.1 (19) 49:24.6 (20)
22 (-1) 16 / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 49:30.3 07:57.9 (23) 16:04.7 (21) 24:29.8 (21) 33:03.2 (21) 41:28.4 (21) 49:30.3 (21)
23 (-1) 7 / MA-M35 [14] Jaroslav Strakoš 1984 CZE cykloteam KOLARNA 50:46.3 08:12.2 (25) 16:48.0 (23) 25:31.2 (23) 33:57.5 (23) 42:24.3 (22) 50:46.3 (22)
24 (-1) 17 / MB-M40 [121] Roman Miček 1973 CZE Drakurbno 52:01.2 08:09.8 (24) 16:41.5 (22) 25:19.1 (22) 34:07.3 (24) 43:06.6 (23) 52:01.2 (23)
25 (-1) 18 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 53:57.1 08:28.5 (26) 17:08.5 (25) 26:04.1 (24) 35:22.6 (25) 44:46.1 (24) 53:57.1 (24)
DNF / MB-M40 [108] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 07:13.7 (14) 14:27.4 (10) 21:43.6 (10) 30:18.3 (15)
DNF / MB-M40 [126] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 04:01.2 (1)

výsledková listina Muži Open

start ~ 14:08:43

00:47:58.758
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ME [612] ROBERT Hula 2000 CZE TJ Lokomotiva Beroun 45:20.2 06:33.5 (3) 13:01.1 (2) 19:27.9 (1) 25:53.1 (1) 32:30.4 (2) 39:01.8 (2)
2 2 / ME [607] Lukáš Smola 1992 CZE Galaxy Cyklošvec 45:21.4 00:01.2 06:43.4 (7) 13:16.9 (5) 19:47.2 (5) 26:11.5 (3) 32:41.0 (3) 39:02.3 (3)
3 3 / ME [601] Karel Arlt 2000 CZE G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč 45:32.8 00:12.6 06:29.6 (2) 12:59.8 (1) 19:29.1 (2) 25:53.5 (2) 32:29.7 (1) 39:01.2 (1)
4 4 / ME [670] petr hampl 1993 CZE TJ Favorit Brno 46:22.7 01:02.5 06:41.4 (5) 13:15.4 (4) 19:46.7 (4) 26:24.4 (4) 33:04.7 (4) 39:40.1 (4)
5 5 / ME [604] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 47:00.9 01:40.7 06:29.3 (1) 13:02.4 (3) 19:45.7 (3) 26:29.3 (5) 33:14.2 (5) 40:06.2 (5)
6 6 / ME [615] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 47:40.3 02:20.1 06:52.6 (8) 13:34.8 (7) 20:15.1 (6) 27:02.5 (6) 33:57.4 (6) 40:52.8 (6)
7 7 / ME [698] tomaš kalita 1988 CZE HEAD Bike TJ Opava 47:51.1 02:30.9 06:52.7 (9) 13:49.6 (9) 20:37.7 (9) 27:27.4 (7) 34:10.9 (7) 41:11.1 (7)
8 8 / ME [672] DAVID KOVÁŘÍK 1990 CZE DK Bikeshop Ostrava 48:43.5 03:23.3 06:40.2 (4) 13:35.0 (8) 20:27.3 (8) 27:34.0 (9) 34:30.5 (9) 41:32.3 (9)
9 9 / ME [668] Zdeněk Oupic 1993 CZE ME 668 Zdeněk Oupic 49:57.3 04:37.1 06:58.8 (10) 14:01.2 (10) 21:05.0 (11) 28:17.8 (11) 35:29.8 (11) 42:41.6 (11)
10 10 / ME [697] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 50:25.8 05:05.6 06:43.2 (6) 13:34.5 (6) 20:27.1 (7) 27:29.5 (8) 34:30.2 (8) 42:32.6 (10)
11 11 / ME [673] tomáš veselý 1971 CZE SK BagBike 50:35.5 05:15.3 07:43.3 (15) 14:52.6 (14) 22:02.0 (13) 29:17.7 (13) 36:30.1 (13) 43:29.9 (12)
12 12 / ME [691] karel svrčina 1993 CZE tjr cyklospost 50:53.6 05:33.4 07:01.3 (11) 14:11.0 (12) 21:23.4 (12) 28:44.2 (12) 36:15.0 (12) 43:41.0 (13)
13 (-1) 13 / ME [684] radek videcky 1997 CZE Sk Jiří Team Ostrava 45:27.6 07:26.9 (13) 14:51.4 (13) 22:16.9 (14) 30:06.9 (14) 37:51.4 (14) 45:27.6 (14)
14 (-1) 14 / ME [687] dariusz straczynski 1973 CZE polsko 49:30.1 08:04.8 (18) 16:03.5 (16) 24:14.3 (16) 32:43.4 (16) 41:09.1 (15) 49:30.1 (15)
DNF / ME [692] wojciech andryszazak 1973 CZE polsko 07:35.1 (14) 14:57.1 (15) 22:24.5 (15) 30:08.5 (15)
DNF / ME [680] tomasz helman 1982 CZE AGROCHEST TEAM 08:04.0 (17) 16:24.7 (17)
DNF / ME [610] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 07:51.5 (16)