2. ČP masters Ostrava TOI

29.09.2018 Ostrava 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 21, muži : 17, ženy: 4, MC-M50: 14, MD-M60: 3, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 2, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Kadeti: 0, Juniorky: 4, ZE: 6 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, MA-M35: 7, MB-M40: 20 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 17 [html] [pdf]

výsledková listina Muži Open

start ~ 14:08:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / ME [612] ROBERT Hula 2000 CZE TJ Lokomotiva Beroun 45:20.2 06:33.5 (3) 13:01.1 (2) 19:27.9 (1) 25:53.1 (1) 32:30.4 (2) 39:01.8 (2)
2 2 / ME [607] Lukáš Smola 1992 CZE Galaxy Cyklošvec 45:21.4 00:01.2 06:43.4 (7) 13:16.9 (5) 19:47.2 (5) 26:11.5 (3) 32:41.0 (3) 39:02.3 (3)
3 3 / ME [601] Karel Arlt 2000 CZE G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč 45:32.8 00:12.6 06:29.6 (2) 12:59.8 (1) 19:29.1 (2) 25:53.5 (2) 32:29.7 (1) 39:01.2 (1)
4 4 / ME [670] petr hampl 1993 CZE TJ Favorit Brno 46:22.7 01:02.5 06:41.4 (5) 13:15.4 (4) 19:46.7 (4) 26:24.4 (4) 33:04.7 (4) 39:40.1 (4)
5 5 / ME [604] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 47:00.9 01:40.7 06:29.3 (1) 13:02.4 (3) 19:45.7 (3) 26:29.3 (5) 33:14.2 (5) 40:06.2 (5)
6 6 / ME [615] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 47:40.3 02:20.1 06:52.6 (8) 13:34.8 (7) 20:15.1 (6) 27:02.5 (6) 33:57.4 (6) 40:52.8 (6)
7 7 / ME [698] tomaš kalita 1988 CZE HEAD Bike TJ Opava 47:51.1 02:30.9 06:52.7 (9) 13:49.6 (9) 20:37.7 (9) 27:27.4 (7) 34:10.9 (7) 41:11.1 (7)
8 8 / ME [672] DAVID KOVÁŘÍK 1990 CZE DK Bikeshop Ostrava 48:43.5 03:23.3 06:40.2 (4) 13:35.0 (8) 20:27.3 (8) 27:34.0 (9) 34:30.5 (9) 41:32.3 (9)
9 9 / ME [668] Zdeněk Oupic 1993 CZE ME 668 Zdeněk Oupic 49:57.3 04:37.1 06:58.8 (10) 14:01.2 (10) 21:05.0 (11) 28:17.8 (11) 35:29.8 (11) 42:41.6 (11)
10 10 / ME [697] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 50:25.8 05:05.6 06:43.2 (6) 13:34.5 (6) 20:27.1 (7) 27:29.5 (8) 34:30.2 (8) 42:32.6 (10)
11 11 / ME [673] tomáš veselý 1971 CZE SK BagBike 50:35.5 05:15.3 07:43.3 (15) 14:52.6 (14) 22:02.0 (13) 29:17.7 (13) 36:30.1 (13) 43:29.9 (12)
12 12 / ME [691] karel svrčina 1993 CZE tjr cyklospost 50:53.6 05:33.4 07:01.3 (11) 14:11.0 (12) 21:23.4 (12) 28:44.2 (12) 36:15.0 (12) 43:41.0 (13)
13 (-1) 13 / ME [684] radek videcky 1997 CZE Sk Jiří Team Ostrava 45:27.6 07:26.9 (13) 14:51.4 (13) 22:16.9 (14) 30:06.9 (14) 37:51.4 (14) 45:27.6 (14)
14 (-1) 14 / ME [687] dariusz straczynski 1973 CZE polsko 49:30.1 08:04.8 (18) 16:03.5 (16) 24:14.3 (16) 32:43.4 (16) 41:09.1 (15) 49:30.1 (15)
DNF / ME [692] wojciech andryszazak 1973 CZE polsko 07:35.1 (14) 14:57.1 (15) 22:24.5 (15) 30:08.5 (15)
DNF / ME [680] tomasz helman 1982 CZE AGROCHEST TEAM 08:04.0 (17) 16:24.7 (17)
DNF / ME [610] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 07:51.5 (16)