8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

03.11.2018 Stará Ves n/O 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 38, muži : 22, ženy: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 16, muži : 13, ženy: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 19, muži : 15, ženy: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 13 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:44:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [232] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 31:56.6 08:05.5 (1) 15:59.5 (1) 23:54.2 (1)
2 2 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 32:46.0 00:49.4 08:08.9 (2) 16:26.0 (2) 24:36.1 (2)
3 1 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 32:48.3 00:51.7 08:21.5 (3) 16:34.3 (3) 24:40.4 (3)
4 3 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 35:07.5 03:10.9 08:38.9 (4) 17:26.0 (4) 26:25.0 (5)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 35:47.1 03:50.5 09:01.8 (6) 17:46.1 (5) 26:24.4 (4)
6 2 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA 35:48.8 03:52.2 09:05.6 (8) 17:46.9 (6) 26:38.8 (6)
7 3 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 36:05.3 04:08.7 09:05.3 (7) 18:07.8 (8) 27:10.2 (7)
8 5 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 36:09.9 04:13.3 08:45.7 (5) 17:51.1 (7) 27:17.8 (8)
9 6 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 37:04.0 05:07.4 09:14.7 (9) 18:17.1 (9) 27:35.4 (9)
10 7 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 37:23.8 05:27.2 09:26.1 (10) 18:27.1 (10) 27:46.7 (10)
11 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 38:08.6 06:12.0 09:30.8 (11) 18:58.8 (11) 28:30.0 (11)
12 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 38:20.1 06:23.5 09:55.0 (12) 19:18.7 (12) 28:46.1 (12)
13 (-1) 9 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 29:49.8 09:55.7 (13) 19:55.4 (14) 29:49.8 (13)
14 (-1) 1 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 30:11.6 10:09.2 (14) 19:46.4 (13) 30:11.6 (14)
15 (-1) 4 / MD-M60 [306] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 31:12.7 10:43.0 (15) 20:58.1 (15) 31:12.7 (15)
16 (-1) 1 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 32:17.3 10:47.4 (16) 21:19.1 (16) 32:17.3 (16)