8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

03.11.2018 Stará Ves n/O 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 38, muži : 22, ženy: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 16, muži : 13, ženy: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 19, muži : 15, ženy: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 13 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

výsledková listina žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:58:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / žáci [651] Adam Bernát 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 23:06.6 07:32.8 (1) 15:13.3 (1)
2 2 / žáci [662] Jan Hyneček 2005 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 24:02.3 00:55.7 08:10.4 (2) 15:58.9 (2)
3 3 / žáci [652] Jakub mušálek 2007 CZE HEAD Bike TJ Opava 24:36.5 01:29.9 08:20.9 (4) 16:21.6 (3)
4 4 / žáci [612] Bartosz marut 2005 CZE GK Gliwice 24:43.5 01:36.9 08:15.8 (3) 16:29.1 (4)
5 5 / žáci [657] Samuel Malovec 2005 CZE CK olympik Trnava 25:39.3 02:32.7 08:40.8 (7) 17:11.2 (6)
6 6 / žáci [646] Lukáš Raška 2007 CZE Short Bike Academy Opletal 25:43.4 02:36.8 08:52.2 (11) 17:18.5 (9)
7 7 / žáci [608] Šimon KOVAČIČIN 2005 CZE SC SAMOTIŠKY 25:44.4 02:37.8 08:29.4 (5) 17:09.0 (5)
8 1 / kadetky [648] Denisa Bravencová 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 25:45.1 02:38.5 08:40.2 (6) 17:12.2 (7)
9 8 / žáci [658] Tomáš Drobný 2006 SVK CK Olympik Trnava 25:52.5 02:45.9 08:50.3 (8) 17:17.6 (8)
10 9 / žáci [606] Lukasz wawrzacz 2005 CZE GK Gliwice 25:52.7 02:46.1 08:54.1 (12) 17:23.4 (10)
11 10 / žáci [661] Tadeusz bluczcz 2006 CZE Grupa Kolarska Viktoria Rybnik 26:57.0 03:50.4 08:54.4 (13) 17:40.7 (11)
12 2 / kadetky [633] Natálie MIKŠANÍKOVÁ 2004 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 27:06.1 03:59.5 08:51.0 (10) 17:52.1 (12)
13 3 / kadetky [671] Anna Jaborniková 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 27:29.6 04:23.0 09:08.2 (14) 18:30.3 (14)
14 11 / žáci [601] Mikolaj kubica 2005 CZE UKS Stobrawa Kluczbork 27:33.7 04:27.1 08:50.5 (9) 18:24.5 (13)
15 1 / žákyně [607] Štěpánka Dubcová 2006 CZE Team Forman Kids 27:44.5 04:37.9 09:34.1 (17) 18:38.4 (15)
16 4 / kadetky [600] andrea machancová 2004 CZE TJ Sigma Hranice 27:44.9 04:38.3 09:32.1 (16) 18:45.0 (16)
17 12 / žáci [665] Daniel sojka 2006 CZE GK Gliwice 28:26.7 05:20.1 09:25.6 (15) 18:56.7 (18)
18 13 / žáci [630] Jakub Sasin 2007 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 28:34.9 05:28.3 09:38.8 (20) 18:53.9 (17)
19 14 / žáci [664] Krzystof szewc 2006 CZE GK Gliwice 28:36.1 05:29.5 09:38.1 (19) 19:12.9 (21)
20 15 / žáci [632] Matouš Filgas 2008 CZE ACK Stará Ves n. O. 29:00.1 05:53.5 09:46.3 (25) 19:18.7 (22)
21 16 / žáci [645] Tomáš Raška 2009 CZE Short Bike Academy Opletal 29:07.4 06:00.8 09:41.8 (22) 19:07.3 (19)
22 2 / žákyně [603] sofia bluszcz 2006 CZE grupa kolarstva viktoria ryb 29:11.2 06:04.6 09:44.6 (24) 19:10.2 (20)
23 5 / kadetky [610] Tereza KOVAČIČINOVÁ 2003 CZE SC SAMOTIŠKY 29:25.7 06:19.1 09:44.2 (23) 19:28.4 (23)
24 17 / žáci [625] Marsel pach 2005 CZE UKS Stobrawa 29:29.6 06:23.0 09:39.0 (21) 19:31.8 (24)
25 18 / žáci [605] Martin Dubec 2008 CZE TEAM FORMAN CINELLI 29:35.2 06:28.6 10:02.7 (26) 19:43.0 (25)
26 6 / kadetky [670] Barbora Němcová 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 30:43.7 07:37.1 10:08.3 (27) 19:56.2 (26)
27 3 / žákyně [602] petra hlubocká 2006 CZE CK Olympik Trnava 30:55.9 07:49.3 10:14.5 (28) 20:25.6 (27)
28 19 / žáci [656] Daniel Macko 2007 CZE CK Olympik Trnava 31:13.9 08:07.3 10:25.9 (29) 20:50.0 (28)
29 4 / žákyně [644] petra dvořáková 2005 CZE SKP Duha Lanškroun 31:19.8 08:13.2 10:30.8 (30) 20:52.3 (29)
30 20 / žáci [653] Samuel kasala 2007 CZE CK Olympic Trnava 31:24.9 08:18.3 10:46.7 (33) 21:01.4 (30)
31 21 / žáci [655] Marian Hlbocký 2007 CZE CK Olympik Trnava 32:30.6 09:24.0 10:46.1 (32) 21:22.8 (32)
32 5 / žákyně [604] Anna JANÍKOVÁ 2006 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 32:32.9 09:26.3 09:38.0 (18) 21:11.9 (31)
33 6 / žákyně [649] wiktoria podmostka 2005 CZE UKS Stobrawa Kluczbork 33:24.8 10:18.2 10:39.6 (31) 21:23.4 (33)
34 7 / žákyně [611] beáta hermanová 2007 CZE Sportcomplex Břeclav 34:09.4 11:02.8 11:15.4 (34) 22:18.7 (34)
35 (-1) 8 / žákyně [673] Adéla Hermanová 2005 CZE Sportcomplex Břeclav 23:11.1 11:16.2 (36) 23:11.1 (35)
36 (-1) 22 / žáci [669] Šimon osička 2006 CZE Sportkomplex Breclav 23:25.5 11:15.6 (35) 23:25.5 (36)
37 (-1) 9 / žákyně [647] eliška širučková 2008 CZE Short Bike Academy Opletal 23:48.2 11:52.2 (37) 23:48.2 (37)
38 (-1) 10 / žákyně [672] veronika jadrná 2006 CZE břeclav 24:07.5 13:03.6 (38) 24:07.5 (38)

výsledková listina Masters C, D, Z

start ~ 11:44:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MC-M50 [232] Pavel Balák 1964 CZE Moravec team 31:56.6 08:05.5 (1) 15:59.5 (1) 23:54.2 (1)
2 2 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 32:46.0 00:49.4 08:08.9 (2) 16:26.0 (2) 24:36.1 (2)
3 1 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 32:48.3 00:51.7 08:21.5 (3) 16:34.3 (3) 24:40.4 (3)
4 3 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 35:07.5 03:10.9 08:38.9 (4) 17:26.0 (4) 26:25.0 (5)
5 4 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 35:47.1 03:50.5 09:01.8 (6) 17:46.1 (5) 26:24.4 (4)
6 2 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA 35:48.8 03:52.2 09:05.6 (8) 17:46.9 (6) 26:38.8 (6)
7 3 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 36:05.3 04:08.7 09:05.3 (7) 18:07.8 (8) 27:10.2 (7)
8 5 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 36:09.9 04:13.3 08:45.7 (5) 17:51.1 (7) 27:17.8 (8)
9 6 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 37:04.0 05:07.4 09:14.7 (9) 18:17.1 (9) 27:35.4 (9)
10 7 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 37:23.8 05:27.2 09:26.1 (10) 18:27.1 (10) 27:46.7 (10)
11 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 38:08.6 06:12.0 09:30.8 (11) 18:58.8 (11) 28:30.0 (11)
12 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 38:20.1 06:23.5 09:55.0 (12) 19:18.7 (12) 28:46.1 (12)
13 (-1) 9 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 29:49.8 09:55.7 (13) 19:55.4 (14) 29:49.8 (13)
14 (-1) 1 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 30:11.6 10:09.2 (14) 19:46.4 (13) 30:11.6 (14)
15 (-1) 4 / MD-M60 [306] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 31:12.7 10:43.0 (15) 20:58.1 (15) 31:12.7 (15)
16 (-1) 1 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 32:17.3 10:47.4 (16) 21:19.1 (16) 32:17.3 (16)

výsledková listina vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:44:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Kadeti [629] Daniel Mráz 2004 CZE TJ UNIČOV 28:59.0 07:14.6 (1) 14:16.0 (1) 21:31.2 (1)
2 2 / Kadeti [616] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 29:21.3 00:22.3 07:31.5 (2) 14:47.1 (2) 22:03.9 (3)
3 3 / Kadeti [659] Marek Majdanics 2004 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 29:21.8 00:22.8 07:42.4 (4) 14:47.3 (3) 22:03.5 (2)
4 4 / Kadeti [663] Christian haas 2004 CZE CKM Poprad 30:01.4 01:02.4 07:31.8 (3) 14:47.7 (4) 22:22.7 (4)
5 5 / Kadeti [615] Adam suliga 2003 CZE GK Gliwice 30:59.9 02:00.9 07:53.3 (6) 15:29.4 (6) 23:04.8 (5)
6 6 / Kadeti [619] Jakub Zemene 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 31:36.5 02:37.5 07:43.6 (5) 15:28.4 (5) 23:28.4 (6)
7 1 / ZE [634] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 32:22.4 03:23.4 08:26.1 (7) 16:21.6 (7) 24:22.0 (7)
8 7 / Kadeti [650] Radim Husička 2004 CZE TJ Sigma Hranice 32:45.7 03:46.7 08:41.4 (10) 16:33.2 (8) 24:37.5 (8)
9 8 / Kadeti [627] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 34:15.8 05:16.8 08:37.8 (8) 17:09.6 (10) 25:44.2 (10)
10 9 / Kadeti [654] David ŠIGUT 2003 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 34:51.0 05:52.0 08:45.3 (11) 16:51.9 (9) 25:09.0 (9)
11 10 / Kadeti [626] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 35:02.8 06:03.8 08:47.5 (12) 17:26.0 (11) 26:15.0 (11)
12 2 / ZE [617] Dagmara Drabik 1992 POL KZ AZS AWF Katowice 35:35.1 06:36.1 09:14.3 (15) 17:55.3 (14) 26:43.5 (13)
13 11 / Kadeti [668] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 35:38.2 06:39.2 08:39.5 (9) 17:32.5 (12) 26:31.8 (12)
14 12 / Kadeti [614] Mikolaj skrzydko 2004 CZE GK Gliwice 36:12.6 07:13.6 08:53.4 (13) 17:45.7 (13) 27:00.5 (14)
15 13 / Kadeti [613] Krzystof pytlik 2004 CZE GK Gliwice 36:12.8 07:13.8 08:58.5 (14) 18:07.8 (15) 27:08.5 (15)
16 14 / Kadeti [667] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 37:45.1 08:46.1 09:29.0 (17) 18:35.7 (16) 28:06.1 (16)
17 15 / Kadeti [660] Adam Syrko 2003 CZE ACK Stará Ves n. O. 37:48.6 08:49.6 09:20.7 (16) 18:40.8 (17) 28:11.5 (17)
18 (-1) 3 / ZE [631] Zdeňka Husičková 1977 CZE KK Orlík Orlová 29:24.5 10:01.7 (19) 19:44.5 (19) 29:24.5 (18)
19 (-1) 4 / ZE [618] Kateřina Obstová 1999 CZE SKP Duha Lanškroun 30:02.1 09:35.2 (18) 19:44.0 (18) 30:02.1 (19)

výsledková listina mimo soutěž C

start ~ 11:44:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [666] Martin Šíma 1966 CZE MAX CURSOR 32:48.1 08:21.2 (1) 16:39.1 (1) 24:48.3 (1)
2 2 / Muži [620] milan jánošík 1961 CZE klub nadšencov amaterskej cyklistiky 33:51.8 01:03.7 08:33.3 (2) 17:13.5 (3) 25:30.7 (2)
3 3 / Muži [623] ivan haas 1967 CZE ck bánská bystrica 34:14.7 01:26.6 08:48.1 (3) 17:12.2 (2) 25:31.2 (3)
4 4 / Muži [621] Jaroslav ulík 1963 CZE Obecký športový klub Tatran 36:04.9 03:16.8 08:54.5 (4) 17:49.0 (4) 27:00.1 (4)
5 (-1) 5 / Muži [635] Jan Baier 1957 CZE SK Šafrata Bohumín 30:03.9 10:07.7 (5) 19:57.0 (5) 30:03.9 (5)
6 (-1) 6 / Muži [628] edward gulaj 1953 CZE UKS Stobrawa Kluczbork 30:22.4 10:20.8 (6) 20:24.3 (6) 30:22.4 (6)

výsledková listina Masters A, B

start ~ 12:34:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 43:08.2 07:02.7 (1) 14:06.6 (1) 21:13.2 (1) 28:27.2 (1) 35:45.2 (1)
2 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:11.2 00:03.0 07:17.8 (2) 14:24.9 (2) 21:37.1 (3) 28:50.0 (2) 36:01.9 (2)
3 3 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 43:12.9 00:04.7 07:19.2 (3) 14:25.3 (3) 21:36.8 (2) 28:50.4 (3) 36:03.0 (3)
4 1 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 45:05.9 01:57.7 07:30.4 (4) 14:50.2 (4) 22:23.3 (4) 30:03.2 (4) 37:24.4 (4)
5 4 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 47:28.6 04:20.4 07:55.0 (5) 15:42.7 (5) 23:34.5 (5) 31:32.1 (5) 39:32.3 (5)
6 2 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 48:03.5 04:55.3 07:58.0 (6) 15:44.7 (6) 23:38.0 (6) 31:44.0 (6) 39:54.0 (6)
7 5 / MB-M40 [143] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 48:25.4 05:17.2 08:12.2 (9) 16:08.5 (8) 24:12.9 (8) 32:11.1 (7) 40:14.0 (7)
8 6 / MB-M40 [140] Michal Rotter 1977 CZE Trutnov 48:35.9 05:27.7 08:09.6 (7) 16:08.1 (7) 24:12.4 (7) 32:23.3 (8) 40:26.2 (8)
9 3 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 51:06.3 07:58.1 08:10.5 (8) 16:52.1 (10) 25:20.6 (10) 33:45.8 (10) 42:19.0 (9)
10 7 / MB-M40 [120] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš 51:52.0 08:43.8 08:13.0 (10) 16:28.3 (9) 24:58.3 (9) 33:36.1 (9) 43:00.1 (11)
11 8 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 52:19.0 09:10.8 08:21.1 (12) 16:55.7 (11) 25:45.1 (11) 34:24.0 (11) 42:57.1 (10)
12 (-1) 4 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 44:14.3 08:57.3 (14) 17:41.6 (12) 26:25.9 (12) 35:15.3 (12) 44:14.3 (12)
13 (-1) 5 / MA-M35 [14] Jaroslav Strakoš 1984 CZE cykloteam KOLARNA 44:52.0 08:56.8 (13) 18:05.3 (15) 27:04.7 (14) 36:12.3 (14) 44:52.0 (13)
14 (-1) 9 / MB-M40 [122] Martin Jančík 1971 CZE SK Jiří team Ostrava 45:14.6 09:05.0 (15) 17:55.8 (13) 26:50.7 (13) 36:00.0 (13) 45:14.6 (14)
15 (-1) 10 / MB-M40 [126] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 47:30.9 09:14.1 (16) 18:04.9 (14) 27:54.0 (15) 37:39.9 (15) 47:30.9 (15)
16 (-1) 11 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 49:52.1 09:47.5 (17) 19:28.7 (16) 29:18.8 (16) 39:19.3 (16) 49:52.1 (16)
16 (-2) 11 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 10:26.6 (18) 22:23.1 (17) 43:43.2 (17)
DNF / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 08:20.8 (11)

výsledková listina mimo soutěž A, B

start ~ 12:34:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
DNF / Muži [639] BOGDAN CZARNOTA 1975 POL KROSS RACING TEAM 07:18.2 (1) 30:39.0 (1) 46:00.4 (1) 57:08.1 (1) 01:04:41.5 (1)

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / Junioři [675] Bruno Stoček 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 50:09.8 07:11.5 (2) 14:25.0 (2) 21:37.2 (3) 28:43.6 (2) 35:59.8 (2) 43:07.9 (2)
2 1 / ME [642] Vojtěch Voznička 1999 CZE Head Bike Opava 50:23.4 00:13.6 07:07.6 (1) 14:06.7 (1) 21:26.4 (1) 28:32.8 (1) 35:47.8 (1) 43:05.3 (1)
3 2 / ME [637] Michał Kucewicz 1987 POL CST MTB Team 51:17.7 01:07.9 07:15.1 (4) 14:25.7 (4) 21:37.9 (4) 28:57.4 (4) 36:24.2 (3) 43:43.1 (3)
4 3 / ME [674] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 52:21.0 02:11.2 07:12.0 (3) 14:25.5 (3) 21:36.0 (2) 28:48.7 (3) 36:24.7 (4) 44:24.3 (4)
5 4 / ME [638] Szymon Biel 1987 POL Viktoria Rybnik 54:01.4 03:51.6 07:16.7 (5) 14:46.8 (5) 22:32.8 (5) 30:19.5 (5) 38:07.1 (5) 45:57.8 (5)
6 5 / ME [641] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 54:32.2 04:22.4 07:46.4 (6) 15:27.6 (7) 23:05.3 (6) 30:51.7 (6) 38:39.6 (6) 46:34.1 (6)
7 2 / Junioři [624] Kacper wawrzacz 2002 CZE Grupa kolarska gliwice 55:19.0 05:09.2 07:46.9 (7) 15:29.8 (8) 23:05.5 (7) 31:01.1 (7) 38:58.6 (7) 47:13.7 (7)
8 3 / Junioři [622] Matúš lávečka 2002 CZE CK Karpaty Smolenice 55:48.6 05:38.8 07:50.6 (9) 15:23.0 (6) 23:08.2 (8) 31:12.0 (8) 39:19.5 (8) 47:28.3 (8)
9 6 / ME [640] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves 56:09.3 05:59.5 07:58.7 (10) 15:46.5 (10) 23:37.4 (9) 31:35.7 (9) 39:37.9 (9) 48:01.1 (9)
10 4 / Junioři [676] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 57:54.4 07:44.6 07:47.1 (8) 15:41.9 (9) 23:49.6 (10) 32:03.3 (10) 40:34.5 (10) 49:02.5 (10)
11 (-1) 7 / ME [636] Radim Fiala 1995 CZE cyklo team KOLÁRNA 55:17.9 08:44.8 (11) 17:47.0 (11) 26:55.5 (11) 36:21.5 (11) 45:54.3 (11) 55:17.9 (11)