8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

03.11.2018 Stará Ves n/O 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 38, muži : 22, ženy: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 16, muži : 13, ženy: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 19, muži : 15, ženy: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 13 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

výsledková listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7
1 1 / Junioři [675] Bruno Stoček 2001 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 50:09.8 07:11.5 (2) 14:25.0 (2) 21:37.2 (3) 28:43.6 (2) 35:59.8 (2) 43:07.9 (2)
2 1 / ME [642] Vojtěch Voznička 1999 CZE Head Bike Opava 50:23.4 00:13.6 07:07.6 (1) 14:06.7 (1) 21:26.4 (1) 28:32.8 (1) 35:47.8 (1) 43:05.3 (1)
3 2 / ME [637] Michał Kucewicz 1987 POL CST MTB Team 51:17.7 01:07.9 07:15.1 (4) 14:25.7 (4) 21:37.9 (4) 28:57.4 (4) 36:24.2 (3) 43:43.1 (3)
4 3 / ME [674] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 52:21.0 02:11.2 07:12.0 (3) 14:25.5 (3) 21:36.0 (2) 28:48.7 (3) 36:24.7 (4) 44:24.3 (4)
5 4 / ME [638] Szymon Biel 1987 POL Viktoria Rybnik 54:01.4 03:51.6 07:16.7 (5) 14:46.8 (5) 22:32.8 (5) 30:19.5 (5) 38:07.1 (5) 45:57.8 (5)
6 5 / ME [641] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 54:32.2 04:22.4 07:46.4 (6) 15:27.6 (7) 23:05.3 (6) 30:51.7 (6) 38:39.6 (6) 46:34.1 (6)
7 2 / Junioři [624] Kacper wawrzacz 2002 CZE Grupa kolarska gliwice 55:19.0 05:09.2 07:46.9 (7) 15:29.8 (8) 23:05.5 (7) 31:01.1 (7) 38:58.6 (7) 47:13.7 (7)
8 3 / Junioři [622] Matúš lávečka 2002 CZE CK Karpaty Smolenice 55:48.6 05:38.8 07:50.6 (9) 15:23.0 (6) 23:08.2 (8) 31:12.0 (8) 39:19.5 (8) 47:28.3 (8)
9 6 / ME [640] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves 56:09.3 05:59.5 07:58.7 (10) 15:46.5 (10) 23:37.4 (9) 31:35.7 (9) 39:37.9 (9) 48:01.1 (9)
10 4 / Junioři [676] Jiří Bohdalovský 2002 CZE SK Jiří team Ostrava 57:54.4 07:44.6 07:47.1 (8) 15:41.9 (9) 23:49.6 (10) 32:03.3 (10) 40:34.5 (10) 49:02.5 (10)
11 (-1) 7 / ME [636] Radim Fiala 1995 CZE cyklo team KOLÁRNA 55:17.9 08:44.8 (11) 17:47.0 (11) 26:55.5 (11) 36:21.5 (11) 45:54.3 (11) 55:17.9 (11)