03.06.2018 Mladé buky, Trutnov
start ~ 10:00:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 76 účastníků
(
61 mužů,
15 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M40 | 38 | 11:19:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 38 | 11:19:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 17 | 11:08:30 | Stuchlík Bohumil | CZE | 1966 | Štětkovice | Štětkovice |
M40 | 25 | 11:12:30 | springr zdenek | CZE | 1970 | komando wolf | nova paka |
M40 | 16 | 11:08:00 | Gregorczyk Krzysztof | POL | 1970 | Chełmsko Śląskie | Chełmsko Śląskie |
M40 | 72 | 11:36:00 | Cupák Martin | CZE | 1971 | OCRA CZ TEAM | Vrchlabí |
M40 | 78 | 11:39:00 | Brokeš Martin | CZE | 1971 | Žamberk | Žamberk |
M40 | 20 | 11:10:00 | Řezníček Jan | CZE | 1973 | Junák | Červený Kostelec |
M40 | 70 | 11:35:00 | Ždárský Rudolf | CZE | 1974 | Kasperovci | Úpice |
M40 | 12 | 11:06:00 | Kytýr Pavel | CZE | 1974 | Teplice | Teplice |
Z40 | 91 | 11:45:30 | Bouchnerová Alena | CZE | 1974 | Pohodáři | Ceská Lípa |
Z40 | 9 | 11:04:30 | Babušková Stanislava | CZE | 1974 | Babušáci KvÄ›tnice | Květnice |
Z40 | 3 | 11:01:30 | Pernstecherová Andrea | CZE | 1975 | SRTG Teplice | Teplice |
M40 | 92 | 11:00:00 | Kellner David | CZE | 1975 | Úlice | Úlice |
M40 | 39 | 11:19:30 | Plihal Tomáš | CZE | 1975 | Ocr Pardubaci | Pardubice |
M40 | 32 | 11:16:00 | Sonda Martin | CZE | 1976 | SVVAT | Hradec Králové |
M40 | 34 | 11:17:00 | Čech Daniel | CZE | 1976 | VM Cross | Vysoké Mýto |
M40 | 82 | 11:41:00 | Lukeš Vladimír | CZE | 1977 | HC Devro | Horní Branná |
M40 | 100 | 11:22:30 | Beneš Petr | CZE | 1977 | Kvíčala Team | Batňovice |
M40 | 68 | 11:34:00 | David Michal | CZE | 1977 | Kasperovci | Trutnov |
M40 | 71 | 11:35:30 | Šeda Radek | CZE | 1977 | OCRA CZ TEAM | Vrchlabí |
M40 | 21 | 11:10:30 | Kecina Tomáš | CZE | 1978 | Trutnov | Trutnov |
M40 | 22 | 11:11:00 | Kokosinski Martin | CZE | 1978 | Olomouc | Olomouc |
M40 | 43 | 11:21:30 | Lacina Josef | CZE | 1978 | OCR Runners Beroun | Žebrák |
M | 42 | 11:21:00 | Kosek Luboš | CZE | 1979 | Hostinné | Hostinné |
M | 67 | 11:33:30 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Kasperovci | Mladé Buky |
M | 69 | 11:34:30 | Müller Petr | CZE | 1981 | Kasperovci | Havlovice |
M | | | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Liberec | Liberec |
M | 35 | 11:17:30 | Bevelágua Ladislav | CZE | 1982 | OCRA-CZ Team | Tábor |
M | 8 | 11:04:00 | Levý Štěpán | CZE | 1982 | PŘEKÁŽKÁČ | Břehy |
M | 27 | 11:13:30 | Škraněk Jiří | CZE | 1982 | Dobruška | Dobruška |
Z | 28 | 11:14:00 | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice |
M | 23 | 11:11:30 | Diblík Jan | CZE | 1984 | Praha | Praha |
M | 86 | 11:43:00 | Myšák Tomáš | CZE | 1985 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M | 81 | 11:40:30 | Svoboda David | CZE | 1985 | HC Devro | Praha |
M | 97 | 11:48:30 | Babák Pavel | CZE | 1985 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M | 40 | 11:20:00 | Bajer Lukáš | CZE | 1985 | SRPG-RNK | Rychnov nad Kněžnou |
M | 84 | 11:42:00 | Holas Martin | CZE | 1985 | horská smeÄka | Praha |
M | 33 | 11:16:30 | Kostovský Roman | CZE | 1986 | Maro | Úpice |
M | 80 | 11:40:00 | Máslo Jiří | CZE | 1986 | HC Devro | Martinice v Kekonoších |
M | 88 | 11:44:00 | Ovečka Vladislav | CZE | 1986 | Horská smečka | Železný Brod |
M | 75 | 11:38:00 | Koutský Lukáš | CZE | 1987 | Brzice | Brzice |
M | 31 | 11:15:30 | Kunštár Pavel | CZE | 1988 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
M | 15 | 11:07:30 | Hanáček Michal | CZE | 1988 | Pilulka athletic team | Praha 2 |
M | 85 | 11:42:30 | Galandák Michal | CZE | 1989 | Vrchlabi | Vrchlabi |
M | 87 | 11:43:30 | Groh Radar | CZE | 1989 | Hudy | Vrchlabí |
Z | 44 | 11:22:00 | Sedláčková Katerina | CZE | 1989 | Štětí | Štětí |
Z | 73 | 11:36:30 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ TEAM | Beroun |
M | 2 | 11:01:00 | Svoboda Martin | CZE | 1989 | Spartan Gym | Sparta |
M | 7 | 11:03:30 | Vepřek Martin | CZE | 1990 | KolÅ¡ov | Kolšov |
M | 74 | 11:37:00 | Novák Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ TEAM | Poděbrady |
M | 13 | 11:06:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ 2 | Kostelec nad Orlicí |
M | 83 | 11:41:30 | Hašek Rostislav | CZE | 1991 | HC Devro | Jilemnice |
M | 29 | 11:14:30 | Marada Pavel | CZE | 1991 | Zabreh | Zabreh |
M | 4 | 11:02:00 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
Z | 26 | 11:13:00 | Dvořáková Veronika | CZE | 1991 | SRTG Čelákovice | Praha 3 |
M | 14 | 11:07:00 | Mík Lukáš | CZE | 1992 | Kosičky | Kosičky |
M | 19 | 11:09:30 | Babák Josef | CZE | 1992 | Tantrum Monstra | Plzeň |
Z | 89 | 11:44:30 | Vytinová Veronika | CZE | 1992 | SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM | Turnov |
M | 1 | 11:00:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M | 36 | 11:18:00 | Růžek Pavel | CZE | 1993 | Gladiators Kralupy | Nelahozeves |
M | 5 | 11:02:30 | Calka Erik | CZE | 1994 | TVP - Workout | Hodkovice nad Mohelkou |
Z | 79 | 11:39:30 | Jilemnická Kateřina | CZE | 1994 | BRUTÁLNÍ PRINCEZNY | Praha 4 - Braník |
Z | 77 | 11:38:30 | Brabcová Štěpánka | CZE | 1995 | BRUTÁLNÍ PRINCEZNY | Praha 4 Chodov |
Z | 10 | 11:05:00 | Drábková Veronika | CZE | 1996 | SRTG Šumperk | Rapotín |
M | 11 | 11:05:30 | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
M | 24 | 11:12:00 | Labuda Tomáš | CZE | 1996 | Mladé Buky | Mladé Buky |
M | 18 | 11:09:00 | Štěpán Jan | CZE | 1996 | Muddyhob | Dolní Podluží |
M | 30 | 11:15:00 | Bouček Tomáš | CZE | 1997 | Předměřice nad Labem | Předměřice nad Labem |
Z | | | Tocháčková Tereza | CZE | 1997 | Barbarian Extreame Team | Praha 6 |
Z | 6 | 11:03:00 | Pavelková Anna | CZE | 1998 | Excalibu ŕ Race Team | Dvůr Králové nad Labem |
Z | 41 | 11:20:30 | Huňáková Michaela | CZE | 1999 | Asics FrontRunner CZE | Vrchlabí |
Z | 94 | 11:47:00 | Moňáková Michaela | CZE | 1999 | Dranges | Liberec |
M | 37 | 11:18:30 | Růžek Vojtěch | CZE | 1999 | Gladiators Kralupy | Nelahozeves |
M | 93 | 11:46:30 | Kadrmas Martin | CZE | 2000 | Slatina u Vysokého Mýta | Vysoké Mýto |
M | 90 | 11:45:00 | bartoň tomáš | CZE | 2002 | Liberec | Liberec |