02.06.2018 Mladé buky, Trutnov
start ~ 11:00:00
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 33 účastníků
(
mužů,
33 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Z40 | 15 | 11:07:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
Z40 | 15 | 11:07:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
Z | 45 | 11:22:30 | Antosova Zaneta | CZE | 1985 | Toro gym | Hradec kralove |
Z40 | 74 | 11:37:00 | Bouchnerová Alena | CZE | 1974 | Pohodáři | Ceská Lípa |
Z | 14 | 11:07:00 | Exnerova Lucie | CZE | 1989 | Česká Skalice | Česká Skalice |
Z40 | 73 | 11:36:30 | Fajstavrová Eva | CZE | 1971 | Pohodáři | Vrchlabí |
Z | 49 | 11:24:30 | glosová kristýna | CZE | 1989 | vrchlabí | vrchlabí |
Z | 155 | 12:17:30 | Hozová Markéta | CZE | 1996 | Úpice | Úpice |
Z | 46 | 11:23:00 | Jará Marcela | CZE | 1989 | Opatovice nad Labem | Opatovice nad Labem |
Z | 12 | 11:06:00 | Jindrová Radka | CZE | 1985 | Mladé Buky | Mladé Buky |
Z | 154 | 12:17:00 | kalašová Zuzana | CZE | 1985 | Vinne sklepy Lechovice | Lechovice |
Z40 | 13 | 11:06:30 | Korytova Kateřina | CZE | 1978 | Okres Náchod | Okres Náchod |
Z | 10 | 11:05:00 | kubíčková monika | CZE | 1994 | albrechtice | albrechtice |
Z40 | 8 | 11:04:00 | Lepšová Iva | CZE | 1974 | Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
Z | 151 | 12:15:30 | Lepšová Iva | CZE | 1997 | Bražecká děvčata | Náchod |
Z | 32 | 11:16:00 | Matějková Bára | CZE | 1994 | Kasperovci | jj |
Z | 157 | 12:18:30 | Mílová Hana | CZE | 1996 | Náchod | Náchod |
Z | 159 | 12:19:30 | mračková Veronika | CZE | 1989 | Klášterec nad Ohří | Klášterec nad Ohří |
Z40 | 9 | 11:04:30 | Pernstecherová Andrea | CZE | 1975 | SRTG Teplice | Teplice |
Z | 57 | 11:28:30 | Sedláčková Angelika Marie | CZE | 1998 | Orel Rtyně | Malé Svatoňovice |
Z | 44 | 11:22:00 | Seimlová Kristýna | CZE | 1995 | Praha | Praha |
Z40 | 61 | 11:30:30 | Škopová Vlasta | CZE | 1977 | Hronov | Hronov |
Z | 27 | 11:13:30 | Šťastná Andrea | CZE | 1988 | Smiřice | Smiřice |
Z | 58 | 11:29:00 | Štěpánová Kristýna | CZE | 1999 | Orel Rtyně | Jaroměř |
Z40 | 26 | 11:13:00 | Šubrová Marie | CZE | 1974 | Fit4fun | Miletín |
Z | 50 | 11:25:00 | Tichá Michala | CZE | 1993 | Praha | Praha |
Z | 166 | 12:23:00 | Vancová Kristýna | CZE | 1994 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
Z | 29 | 11:14:30 | Vaňková Saša | CZE | 1985 | KOB Děčín | Jánská |
Z | 51 | 11:25:30 | Vorlíčková Karolína | CZE | 1996 | Radhošť | Radhošť |
Z | 47 | 11:23:30 | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice |
Z | 62 | 11:31:00 | Sotonová Petra | CZE | 1994 | OCRA CZ 2 | Kolín |
Z | 146 | 12:13:00 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ Team | Beroun |
Z | 84 | 11:42:00 | Štemberová Věra | CZE | 1983 | Pohodáři | Vrchlabí |