03.06.2017 Mladé buky, Trutnov
startovní listina
10:00:00
start ~ 10:00:00
, 2002 a starší
,
přihlášeno: 70 účastníků
(
55 mužů,
15 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Z40 | 35 | 10:17:30 | Babušková Stanislava | CZE | 1974 | Babušáci KvÄ›tnice | Květnice |
M40 | 29 | 10:14:30 | Beneš Petr | CZE | 1977 | Kvíčala Team | Batňovice |
M | 3 | 10:01:30 | Calka Erik | CZE | 1994 | TVP - Workout | Hodkovice nad Mohelkou |
M | 1005 | 10:22:00 | Chlumský Jakub | CZE | 1999 | Casia | |
M40 | 34 | 10:17:00 | Cupák Martin | CZE | 1971 | LO Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 1003 | 10:21:00 | David Michal | CZE | 1977 | Kasperovci | |
M | 9 | 10:04:30 | Doležal Lukáš | CZE | 1982 | Lično | Lično |
M | 1007 | 10:23:00 | Dvořáček Jan | CZE | 1988 | Norbertov | Mladé Buky |
M | 24 | 10:12:00 | Hadač Jan | CZE | 1989 | Trutnov | Trutnov |
M | 63 | 10:31:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | Kostelec nad Orlicí | Kostelec nad Orlicí |
M | 2002 | 10:20:30 | Havlas Lukᚠ| CZE | 1980 | Blbý a Blbějšà | |
M | 1008 | 10:25:00 | Hašek Rostislav | CZE | 1991 | HC Devro | Jilemnice |
M | 13 | 10:06:30 | Hisem Miroslav | CZE | 1983 | Krupka | Krupka |
M | 1004 | 10:21:30 | Hovorka Michal | CZE | 1986 | TEAM Z | Chotěboř |
M | 28 | 10:14:00 | Janata Jan | CZE | 1992 | HoPe2spartans | Horní Branná |
M | 2007 | 10:23:30 | Jirovec Vojtěch | CZE | 1978 | Norbertov | |
M | 10 | 10:05:00 | Karel Štěpán | CZE | 1990 | Šťáhlavy | Šťáhlavy |
M | 1009 | 10:27:00 | Komínek Tomáš | CZE | 1993 | Svoboda nad Úpou | |
Z | 38 | 10:19:00 | Korytová Kateřina | CZE | 1978 | Heřmanice nad Labem | Heřmanice nad Labem |
M | 37 | 10:18:30 | Kostovský Roman | CZE | 1986 | Maro | Úpice |
Z | 15 | 10:07:30 | Kočárková Petra | CZE | 1978 | prostě MY | Jablonec nad Jizerou |
M40 | 11 | 10:05:30 | Kratochvíl Miloš | CZE | 1975 | INOV-8 OCR team | Pardubice |
Z | 25 | 10:12:30 | Křížová Monika | CZE | 1997 | STG Trutnov | Žacléř |
M | 1006 | 10:22:30 | Levý Jan | CZE | 1982 | Left Boys | |
M | 2006 | 10:22:30 | Levý Štěpán | CZE | 1982 | Left Boys | Břehy |
M | 26 | 10:13:00 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M40 | 2008 | 10:25:30 | Lukeš Vladimír | CZE | 1977 | HC Devro | Horní Branná |
M | 18 | 10:09:00 | Macola Pavel | CZE | 1978 | SRTG - Pardubice | Opatovice nad Labem |
M | 21 | 10:10:30 | Michalčák Matěj | CZE | 2000 | Barons team | Chrudim |
M | 2009 | 10:27:30 | Miškovský Vratislav | CZE | 1993 | Svoboda nad Úpou | |
M | 3008 | 10:26:00 | Máslo Jiří | CZE | 1986 | HC Devro | Martinice V Krkonoších |
M | 2003 | 10:21:00 | Müller Petr | CZE | 1981 | Kasperovci | Havlovice |
M | 3009 | 10:28:00 | Nezval Tomᚠ| CZE | 1992 | Svoboda nad Úpou | |
M | 32 | 10:16:00 | Ondráček Stanislav | CZE | 1990 | TEAM Z | Havlíčkův Brod |
Z | 12 | 10:06:00 | Pavelková Anna | CZE | 1998 | Excalibu ŕ Race Team | Dvůr Králové nad Labem |
Z | 20 | 10:10:00 | Petrová Gabriela | CZE | 1988 | Svitavy | Svitavy |
Z40 | 19 | 10:09:30 | Petruchová Hana | CZE | 1975 | Zastávka u Brna | Zastávka u Brna |
M | 30 | 10:15:00 | Pešek Aleš | CZE | 1992 | TEAM Z | Sobíňov |
M | 1010 | 10:29:00 | Pich Tomáš | CZE | 1995 | Rychlá rota | Machov, Nízká Srbská 63 |
M | 39 | 10:19:30 | Pohl Martin | CZE | 1978 | Spartak Police nad Metují | Police nad Metují |
M | 2005 | 10:22:00 | Popelka Jan | CZE | 1992 | Casia | Trutnov |
M | 113 | 10:56:30 | Páv Michal | CZE | 1991 | SVVAT | Dvůr králové n/L |
M | 114 | 10:57:00 | Rajnoha Vojtěch | CZE | 1993 | Bechlín | Bechlín |
M | 16 | 10:08:00 | Starý Ondřej | CZE | 1981 | Prachovice | Prachovice |
M | 4009 | 10:28:30 | Stehlík Lukáš | CZE | 1994 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
Z | 3007 | 10:24:00 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | Norbertov | Beroun |
M | 4008 | 10:26:30 | Svoboda David | CZE | 1985 | HC Devro | Praha |
M | 1 | 10:00:30 | Svoboda Martin | CZE | 1989 | Spartan Gym | Sparta |
M | 14 | 10:07:00 | Tomíček Václav | CZE | 1996 | SRTG Hradec Králové | Paseky nad Jizerou |
M | 36 | 10:18:00 | Trávníček Martin | CZE | 1991 | Trutnov | Trutnov |
M | 27 | 10:13:30 | Tyl Lukáš | CZE | 1986 | Přemyslovice | Přemyslovice |
Z40 | 33 | 10:16:30 | Vopršalová Jana | CZE | 1976 | TEAM Z | Sobíňov |
M | 2004 | 10:21:30 | Zdražil Martin | CZE | 1994 | TEAM Z | |
Z | 2010 | 10:29:30 | Zeinerová Lucie | CZE | 1989 | Rychlá rota | Nové Město Nad Metují |
Z | 3010 | 10:30:00 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Rychlá rota | Náchod |
Z | 6 | 10:03:00 | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Milovice | Milovice |
Z | 4010 | 10:30:30 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Rychlá rota | Žďárky |
M | 2001 | 10:20:00 | Černý Jakub | CZE | 1983 | TygÅ™i z VysoÄiny | Holice |
M | 1001 | 10:20:00 | Černý Jakub | CZE | 1983 | TygÅ™i z VysoÄiny | Holice |
M | 1002 | 10:20:30 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Blbý a BlbÄ›jÅ¡Ã | Mladé Buky |
M | 112 | 10:56:00 | Šašek Matěj | CZE | 1984 | Roudnice nad Labem | Roudnice nad Labem |
Z | 111 | 10:55:30 | Šašková Zuzana | CZE | 1983 | Roudnice nad Labem | Roudnice Nad Labem |
M | 22 | 10:11:00 | Šeberka Jan | CZE | 1988 | Libotovská Smečka | Jablonec Nad Nisou |
M40 | 4007 | 10:24:30 | Šeda Radek | CZE | 1977 | Norbertov | Vrchlabí |
M | 2 | 10:01:00 | Škraněk Jiří | CZE | 1982 | Dobruška | Dobruška |
M | 525 | 10:43:00 | Špaček Jan | CZE | 1984 | Pěnčín | Pěnčín |
M40 | 7 | 10:03:30 | Švadlák Petr | CZE | 1972 | VH Fitness Trutnov | Trutnov 4 |
M | 17 | 10:08:30 | Šáfr Jaroslav | CZE | 1992 | Bílá Třemešná | Bílá Třemešná |
M | 31 | 10:15:30 | Žárský Petr | CZE | 1986 | TEAM Z | Ždírec nad Doubravou |
Z | 23 | 10:11:30 | Berčíková Nikola | SVK | 1995 | TJ Slávia, Zvolen, SVK | Brezno |