Excalibur Race Mladé buky

03.06.2017 Mladé buky, Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

krátká trať jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M40 Batňovice 01:05:52.11
2 1 / M SK Janské Lázně 01:07:48.41
3 1 / Z Česká Skalice 01:09:54.1
4 2 / M srtg Brno 01:14:10.23
5 3 / M HoPe2spartans 01:15:25.09

dlouhá trať týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / mix Norbertov 14:02:30.06 2007 01:25:11.1 Vojtěch Jirovec 1978
1007 01:34:46.59 Jan Dvořáček 1988
4007 01:45:30.49 Radek Šeda 1977
3007 02:15:46.85 Barbora Stejskalová 1989
2007 01:25:11.1 Vojtěch Jirovec 1978
1007 01:34:46.59 Jan Dvořáček 1988
4007 01:45:30.49 Radek Šeda 1977
3007 02:15:46.85 Barbora Stejskalová 1989
2 1 / muži HC Devro 14:17:16.34 1008 01:29:41.18 Rostislav Hašek 1991
4008 01:39:36.85 David Svoboda 1985
3008 01:47:11.7 Jiří Máslo 1986
2008 02:12:08.44 Vladimír Lukeš 1977
1008 01:29:41.18 Rostislav Hašek 1991
4008 01:39:36.85 David Svoboda 1985
3008 01:47:11.7 Jiří Máslo 1986
2008 02:12:08.44 Vladimír Lukeš 1977
3 2 / mix Rychlá rota 14:20:00.34 4010 01:46:45.04 Radka Zítková 1988
3010 01:47:15.04 Markéta Zeisková 1998
2010 01:47:44.98 Lucie Zeinerová 1989
1010 01:48:15.11 Tomáš Pich 1995
4010 01:46:45.04 Radka Zítková 1988
3010 01:47:15.04 Markéta Zeisková 1998
2010 01:47:44.98 Lucie Zeinerová 1989
1010 01:48:15.11 Tomáš Pich 1995
4 2 / muži Svoboda nad Úpou 16:21:42.74 2009 01:41:11.7 Vratislav Miškovský 1993
4009 02:06:11.65 Lukáš Stehlík 1994
1009 02:11:16.48 Tomáš Komínek 1993
3009 02:12:11.54 Tomáš Nezval 1992
2009 01:41:11.7 Vratislav Miškovský 1993
4009 02:06:11.65 Lukáš Stehlík 1994
1009 02:11:16.48 Tomáš Komínek 1993
3009 02:12:11.54 Tomáš Nezval 1992

krátká trať dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / mix 01:17:44.53 1014 01:17:37.01 Žaneta Nováková 1979
2014 01:17:44.53 Karel Srnský 1975
1014 01:17:37.01 Žaneta Nováková 1979
2014 01:17:44.53 Karel Srnský 1975
2 2 / mix Gucci Gang 01:28:51.8 1011 01:28:50.99 Sofie Černá 2000
2011 01:28:51.8 Jan Jörka 2001
1011 01:28:50.99 Sofie Černá 2000
2011 01:28:51.8 Jan Jörka 2001
3 3 / mix 01:48:38.17 2018 01:48:37.96 Lenka Šumová 1975
1018 01:48:38.17 Roman Šuma 1975
2018 01:48:37.96 Lenka Šumová 1975
1018 01:48:38.17 Roman Šuma 1975
4 1 / ženy Rumové Víly 01:49:29.12 2020 01:49:28.87 Petra Ruprichová 1986
1020 01:49:29.12 Zuzana Pejchalová 1987
2020 01:49:28.87 Petra Ruprichová 1986
1020 01:49:29.12 Zuzana Pejchalová 1987
5 4 / mix 01:54:09.66 2016 01:54:09.51 Hana Trachtulcová 1979
1016 01:54:09.66 Milan Slavkovský 1976
2016 01:54:09.51 Hana Trachtulcová 1979
1016 01:54:09.66 Milan Slavkovský 1976

krátká trať týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Pohodáři 18:22:17.54 4019 01:42:12.62 Michal Šimčík 1995
3019 01:42:41.06 Tomáš Kleistner 1999
2019 02:52:44.42 Tomáš Kleistner 1975
1019 02:53:30.67 Josef Kleistner 2002
4019 01:42:12.62 Michal Šimčík 1995
3019 01:42:41.06 Tomáš Kleistner 1999
2019 02:52:44.42 Tomáš Kleistner 1975
1019 02:53:30.67 Josef Kleistner 2002

dětský závod D1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D1 SK Janské Lázně 01:19.51
2 2 / D1 Horní Maršov 01:21.37
3 3 / D1 TJ Sokol Jaroměř 01:23.58
4 4 / D1 Vrchlabí 01:25.53
5 5 / D1 Holice 01:31.92

dětský závod D2, D3

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D3 TJ Maratonstav Úpice 02:55.92
2 2 / D3 Vrchlabí 03:06.65
3 3 / D3 Černý Důl 03:07.24
4 4 / D3 Úpice 03:13.95
5 1 / D2 Motomach 3 03:14.98

dlouhá trať jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M Přemyslovice 01:12:09.03
2 2 / M Extreme Obstacle Runners 01:12:49.68
3 3 / M Kostelec nad Orlicí 01:13:57.15
4 1 / M40 Spartak Vrchlabí 01:14:08.98
5 4 / M Spartan Gym 01:14:21.42

dlouhá trať dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Kasperovci 01:38:58.29 2003 01:38:57.91 Petr Müller 1981
1003 01:38:58.29 Michal David 1977
2003 01:38:57.91 Petr Müller 1981
1003 01:38:58.29 Michal David 1977
2 2 / muži Left Boys 01:41:00.41 2006 01:41:00.24 Štěpán Levý 1982
1006 01:41:00.41 Jan Levý 1982
2006 01:41:00.24 Štěpán Levý 1982
1006 01:41:00.41 Jan Levý 1982
3 3 / muži Tygři z Vysočiny 01:55:06.97 2001 01:55:06.84 Milan Šprachta 1974
1001 01:55:06.97 Jakub Černý 1983
2001 01:55:06.84 Milan Šprachta 1974
1001 01:55:06.97 Jakub Černý 1983
4 4 / muži Blbý a Blbější 02:06:04.22 2002 02:05:57.47 Lukáš Havlas 1980
1002 02:06:04.22 Martin Čížek 1979
2002 02:05:57.47 Lukáš Havlas 1980
1002 02:06:04.22 Martin Čížek 1979
5 5 / muži TEAM Z 02:14:26.58 2004 02:14:26.33 Martin Zdražil 1994
1004 02:14:26.58 Michal Hovorka 1986
2004 02:14:26.33 Martin Zdražil 1994
1004 02:14:26.58 Michal Hovorka 1986