Excalibur Race Mladé buky

03.06.2017 Mladé buky, Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

krátká trať jednotlivci     celkem: 49, muži : 30, ženy: 19, M: 19, M40: 7, Z: 15, Z40: 4, muži: 4 [html] [pdf]
dlouhá trať týmy celkem: 16, muži : 12, ženy: 4, muži: 12, ženy: 4, mix: 0 [html] [pdf]
krátká trať dvojice celkem: 14, muži : 6, ženy: 8, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, Z: 6, M40: 4, M: 2, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať týmy celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, muži: 4, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
dětský závod D1 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, D1: 9, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2, D3     celkem: 23, muži : 16, ženy: 7, D1: 0, D2: 11, D3: 12 [html] [pdf]
dlouhá trať jednotlivci     celkem: 67, muži : 52, ženy: 14, M: 36, M40: 5, Z: 7, Z40: 3, muži: 12, ženy: 4, : 1 [html] [pdf]
dlouhá trať dvojice celkem: 12, muži : 11, ženy: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 10, M40: 2, : 1 [html] [pdf]

výsledková listina dětský závod D2, D3

start ~ 09:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / D3 [316] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:55.92
2 2 / D3 [307] Jakub Doležal 2006 CZE Vrchlabí 03:06.65 00:10.73
3 3 / D3 [325] Tibor Tschoche 2007 CZE Černý Důl 03:07.24 00:11.32
4 4 / D3 [333] Jiří Peterka 2007 CZE Úpice 03:13.95 00:18.03
5 1 / D2 [304] Matyáš Buryšek 2008 CZE Motomach 3 03:14.98 00:19.06
6 5 / D3 [303] Lucie Babušková 2006 CZE Babušáci Květnice 03:16.55 00:20.63
7 6 / D3 [312] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:18.02 00:22.1
8 7 / D3 [300] Vít Stehlík 2005 CZE Rudník 03:26.82 00:30.9
9 2 / D2 [317] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:28.16 00:32.24
10 3 / D2 [306] Johana Cupáková 2008 CZE Vrchlabí 03:31.96 00:36.04
11 8 / D3 [309] Matěj Hanák 2007 CZE Mladé Buky 168 03:33.39 00:37.47
12 9 / D3 [331] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 03:42.48 00:46.56
13 4 / D2 [308] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ sokol Jaroměř 03:45.46 00:49.54
14 10 / D3 [323] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 03:49.0 00:53.08
15 5 / D2 [301] Matěj Babuška 2008 CZE Babušáci Květnice 03:57.25 01:01.33
16 6 / D2 [302] David Babuška 2008 CZE Babušáci Květnice 03:58.06 01:02.14
17 7 / D2 [324] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 03:58.68 01:02.76
18 11 / D3 [330] Milan Šprachta 2004 CZE Pardubice 03:59.53 01:03.61
19 12 / D3 [314] Laura Neffe 2006 CZE Nová Paka 04:07.68 01:11.76
20 8 / D2 [327] Lukáš Chadima 2008 CZE Holice 04:12.93 01:17.01
21 9 / D2 [319] Tomáš Vala 2009 CZE Praha 4 04:17.88 01:21.96
22 10 / D2 [332] Ema Kolovrátníková 2009 CZE Jaroměř 04:21.54 01:25.62
23 11 / D2 [311] Matěj Kostovský 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:32.38 01:36.46