Excalibur Race Mladé buky

03.06.2017 Mladé buky, Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

krátká trať jednotlivci     celkem: 49, muži : 30, ženy: 19, M: 19, M40: 7, Z: 15, Z40: 4, muži: 4 [html] [pdf]
dlouhá trať týmy celkem: 16, muži : 12, ženy: 4, muži: 12, ženy: 4, mix: 0 [html] [pdf]
krátká trať dvojice celkem: 14, muži : 6, ženy: 8, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, Z: 6, M40: 4, M: 2, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať týmy celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, muži: 4, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
dětský závod D1 celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, D1: 9, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2, D3     celkem: 23, muži : 16, ženy: 7, D1: 0, D2: 11, D3: 12 [html] [pdf]
dlouhá trať jednotlivci     celkem: 67, muži : 52, ženy: 14, M: 36, M40: 5, Z: 7, Z40: 3, muži: 12, ženy: 4, : 1 [html] [pdf]
dlouhá trať dvojice celkem: 12, muži : 11, ženy: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 10, M40: 2, : 1 [html] [pdf]

výsledková listina krátká trať jednotlivci

start ~ 06:20:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M40 [520] Petr Kostovský 1974 CZE Batňovice 01:05:52.11
2 1 / M [519] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně 01:07:48.41 01:56.3
3 1 / Z [521] Lucie Exnerova 1989 CZE Česká Skalice 01:09:54.1 04:01.99
4 2 / M [501] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:14:10.23 08:18.12
5 3 / M [518] Petr Glos 1987 CZE HoPe2spartans 01:15:25.09 09:32.98
6 2 / Z [116] Romana Šolcova 1986 CZE Ventilek 01:15:52.83 10:00.72
7 4 / M [524] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 01:16:33.66 10:41.55
8 2 / M40 [509] Ruda Ždárský 1974 CZE Kasperovec 01:16:39.81 10:47.7
9 3 / Z [502] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 01:16:45.26 10:53.15
10 5 / M [115] Jakub Šolc 1987 CZE Ventilek 01:17:08.61 11:16.5
11 4 / Z [1014] Žaneta Nováková 1979 CZE 01:17:37.01 11:44.9
12 3 / M40 [2014] Karel Srnský 1975 CZE Hradec Králové 01:17:44.53 11:52.42
13 4 / M40 [512] Miroslav Vondráček 1965 CZE Vondrami 01:17:45.0 11:52.89
14 6 / M [510] Petr Muller 2002 CZE Havlovice 01:18:18.97 12:26.86
15 5 / Z [516] Jana Pechlátová 1992 CZE Libotovská smečka 01:20:34.24 14:42.13
16 7 / M [503] Tadeáš Petera 1993 CZE Rudník u Vrchlabí 01:21:49.84 15:57.73
17 8 / M [508] Pavel Hainiš 1982 CZE Trutnov 01:24:38.11 18:46.0
18 9 / M [515] Robin Sanko 1990 CZE Smidary 01:25:07.9 19:15.79
19 6 / Z [1011] Sofie Černá 2000 CZE Gucci Gang 01:28:50.99 22:58.88
20 10 / M [2011] Jan Jörka 2001 CZE Gucci Gang 01:28:51.8 22:59.69
21 11 / M [513] Martin Kubeček 1989 CZE Broumov 01:29:18.61 23:26.5
22 7 / Z [511] Kateřina Rylková 1985 CZE AFPoint 01:32:13.81 26:21.7
23 12 / M [507] Ladislav Beneš 1989 CZE Choltice 01:33:32.34 27:40.23
24 8 / Z [500] Michaela Huňáková 1999 CZE Asics FrontRunner CZE 01:37:02.65 31:10.54
25 13 / M [530] Michal Holoubek 1994 CZE Nové Město nad Metují 01:40:23.46 34:31.35
26 1 / muži [4019] Michal Šimčík 1995 CZE Pohodáři 01:42:12.62 36:20.51
27 14 / M [556] marek exner 1985 CZE Hradec Králové 01:42:32.64 36:40.53
28 2 / muži [3019] Tomáš Kleistner 1999 CZE Pohodáři 01:42:41.06 36:48.95
29 9 / Z [506] Dominika Jansová 2001 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:46:09.87 40:17.76
30 15 / M [557] Lukáš Virt 1993 CZE Hradec Kralove 01:47:36.55 41:44.44
31 16 / M [522] Lukáš Výtisk 1996 CZE Pohodáři 01:47:41.8 41:49.69
32 1 / Z40 [2018] Lenka Šumová 1975 CZE 01:48:37.96 42:45.85
33 5 / M40 [1018] Roman Šuma 1975 CZE LA 01:48:38.17 42:46.06
34 10 / Z [2020] Petra Ruprichová 1986 CZE Rumové Víly 01:49:28.87 43:36.76
35 11 / Z [1020] Zuzana Pejchalová 1987 CZE 01:49:29.12 43:37.01
36 12 / Z [505] Lucie Procházková 1987 CZE Hostinné 01:52:32.56 46:40.45
37 2 / Z40 [504] dita folbergerova 1977 CZE rudník 01:53:03.02 47:10.91
38 13 / Z [2016] Hana Trachtulcová 1979 CZE 01:54:09.51 48:17.4
39 6 / M40 [1016] Milan Slavkovský 1976 CZE Rudník 01:54:09.66 48:17.55
40 14 / Z [2012] Zdeňka Stuchlíková 1993 CZE Barbarian extreame team 01:58:29.43 52:37.32
41 17 / M [1012] Roman Lejčko 1992 CZE Barbarian extreame team 01:58:29.68 52:37.57
42 15 / Z [517] Iveta Dušková 1988 CZE Trutnov 01:58:36.08 52:43.97
43 3 / Z40 [514] Monika Andělová 1970 CZE Kolín 02:00:13.08 54:20.97
44 4 / Z40 [2017] Marcela Stuchlíková 1972 CZE 02:41:20.82 01:35:28.71
45 7 / M40 [1017] Bohumil Stuchlík 1966 CZE Štětkovice 02:41:20.89 01:35:28.78
46 3 / muži [2019] Tomáš Kleistner 1975 CZE Pohodáři 02:52:44.42 01:46:52.31
47 4 / muži [1019] Josef Kleistner 2002 CZE Pohodáři 02:53:30.67 01:47:38.56
48 18 / M [322] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 03:13:03.5 02:07:11.39
49 19 / M [5] Josef Žižka 1980 CZE České Budějovice 03:13:03.54 02:07:11.43