Excalibur Race Vranov u Brna neděle

05.08.2018 Vranov u Brna

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Hell jednotlivci     celkem: 177, muži : 124, ženy: 52, M: 106, M40: 19, Z: 43, Z40: 9, a: 142, : 1 [html] [pdf]
Hell dvojice     celkem: 75, muži : 48, ženy: 27, muži: 48, ženy: 27, mix: 0, a: 75 [html] [pdf]
Hell týmy     celkem: 35, muži : 24, ženy: 10, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, a: 35, M: 22, M40: 3, Z: 10, : 1 [html] [pdf]

výsledková listina Hell jednotlivci

start ~ 10:00:00

02:08:02.927
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [14] Pavel Hrdina 1988 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 59:11.2
2 2 / M [6] Richard Hynek 1998 CZE Moravany 01:03:40.7 04:29.5
3 3 / M [105] Petr Dorňák 1992 CZE Frenštát pod Radhoštěm 01:04:00.5 04:49.3
4 4 / M [110] Tomáš Suszka 1991 CZE Burik Team Element 01:08:20.5 09:09.3
5 5 / M [1] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 01:10:07.4 10:56.2
6 6 / M [142] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 01:11:15.4 12:04.2
7 7 / M [2] Lukáš Hanyk 1991 CZE Burik Spartan Extreme 01:17:18.0 18:06.8
8 8 / M [235] Richard Chrappa 1989 CZE HardGym 01:17:32.6 18:21.4
9 9 / M [28] Martin Vepřek 1990 CZE Kolšov 01:17:49.7 18:38.5
10 10 / M [10] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:18:17.7 19:06.5
11 11 / M [44] Libor Vavrečka 1982 CZE RUN magazine 01:19:25.6 20:14.4
12 12 / M [117] Erik Calka 1994 CZE Drangels Liberec 01:20:25.0 21:13.8
13 13 / M [109] Michal Miksovsky 1984 CZE Gladiators Kralupy 01:21:13.6 22:02.4
14 14 / M [83] Matěj Šašek 1984 CZE PAJU 01:21:15.4 22:04.2
15 1 / Z [116] Zuzana Šašková 1983 CZE Roudnice 01:21:50.1 22:38.9
16 1 / M40 [15] Rostislav Fišer 1974 CZE Spartan Gym Praha 01:22:07.9 22:56.7
17 15 / M [269] David Chvastek 1979 CZE Jobs conact 01:22:37.6 23:26.4
18 1 / Z40 [113] Stanislava Babušková 1974 CZE GLADIATORRACETEAM 01:23:24.6 24:13.4
19 16 / M [43] Josef Babák 1992 CZE Tantrum Monstra 01:23:51.0 24:39.8
20 17 / M [13] Václav zbranek 1981 CZE Valach bajk team 01:25:16.5 26:05.3
21 18 / M [35] Štěpán Levý 1982 CZE Left Boys 01:25:27.6 26:16.4
22 19 / M [240] Ondrej Zsíros 1994 CZE HardGym2 01:28:34.3 29:23.1
23 2 / Z [11] Petra Holcová 1996 CZE Trail running cz 01:28:43.5 29:32.3
24 20 / M [234] Rastislav Cích 1987 SVK HardGym 01:28:55.0 29:43.8
25 21 / M [276] michal zedníček 1987 CZE Brno 01:31:20.9 32:09.7
26 22 / M [108] Igor Čuhel 1989 CZE EXTRA BRNO 01:31:32.3 32:21.1
27 3 / Z [99] Lenka Butorová 1980 CZE Extra Brno 01:32:02.0 32:50.8
28 23 / M [88] Jan Kantor 1986 CZE PAJU 01:32:11.5 33:00.3
29 24 / M [149] Tomáš Vyčichlo 1982 CZE Spartan Gym 01:32:18.5 33:07.3
30 4 / Z [96] Vendula Soukupová 1991 CZE Nedáme vám to lacino 01:32:43.0 33:31.8
31 25 / M [267] Vladimír sedmík 1981 CZE Brno 01:32:45.0 33:33.8
32 2 / M40 [268] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 01:34:29.2 35:18.0
33 5 / Z [7] Anna Pavelková 1998 CZE Excalibu ŕ Race Team 01:35:09.3 35:58.1
34 6 / Z [150] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:37:10.6 37:59.4
35 26 / M [140] Jan Štěpánek 1979 CZE Opava 01:37:34.6 38:23.4
36 27 / M [45] Petr Vrlík 1987 CZE Kunžak 01:37:43.1 38:31.9
37 28 / M [143] Jiří Škraněk 1982 CZE Dobruška 01:38:03.0 38:51.8
38 7 / Z [164] Veronika Vytinová 1992 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 01:39:13.6 40:02.4
39 29 / M [237] Lukáš Bohm 1983 SVK HardGym 01:39:21.3 40:10.1
40 8 / Z [74] Marcela Musílková 1986 CZE Extra Brno 01:39:50.0 40:38.8
41 30 / M [65] Adam Sedláček 1989 CZE NOTINO 01:39:59.3 40:48.1
42 31 / M [38] Michal Stratil 1982 CZE Brno 01:40:21.6 41:10.4
43 9 / Z [106] Veronika Drábková 1996 CZE SRTG Šumperk 01:40:51.1 41:39.9
44 3 / M40 [87] Josef Brtník 1976 CZE PAJU 01:41:54.2 42:43.0
45 32 / M [271] Lukáš Bajer 1985 CZE SRPG-RNK 01:42:03.2 42:52.0
46 33 / M [248] Petr Čermák 1987 CZE Brno 01:42:37.7 43:26.5
47 34 / M [67] Marek Linhart 1990 CZE NOTINO 01:43:28.5 44:17.3
48 35 / M [126] Jan Ciganek 1985 CZE Bucovice 01:43:29.7 44:18.5
49 36 / M [253] Jaromír Horák 1992 CZE Čtyřlístek 01:43:36.6 44:25.4
50 37 / M [46] Roman Bobál 1985 CZE Drnovice 01:43:51.2 44:40.0
51 4 / M40 [48] Vieroslav Richtárik 1973 CZE NOTINO 01:43:56.4 44:45.2
52 10 / Z [135] Martina Jílková 1983 CZE Zlín 01:45:06.5 45:55.3
53 11 / Z [129] Šárka Houšková 1991 CZE České Budějovice 01:46:15.2 47:04.0
54 38 / M [236] Martin Petrovics 1999 CZE HardGym 01:47:04.6 47:53.4
55 2 / Z40 [76] Ivana Bičíková 1974 CZE Horní Studenec 01:48:40.0 49:28.8
56 39 / M [78] Michal Bábíček 1985 CZE Svatobořice-Mistřín 01:49:02.0 49:50.8
57 5 / M40 [75] Michal Bičík 1975 CZE Horní Studenec 01:49:13.8 50:02.6
58 40 / M [124] Jakub Kanta 1987 CZE SRTG Podluží 01:49:17.4 50:06.2
59 41 / M [278] Adam smažák 1996 CZE Bučovice 01:49:21.3 50:10.1
60 42 / M [82] Michal Kuneš 1988 CZE Spartan Gym 01:50:22.0 51:10.8
61 43 / M [23] Jiří Marouš 1982 CZE SVVAT 01:51:15.2 52:04.0
62 6 / M40 [39] Tomáš Ožvoldík 1978 CZE Zlín 01:51:35.7 52:24.5
63 12 / Z [21] Kristyna Šiborova 1980 CZE Tišnov 01:52:04.1 52:52.9
64 44 / M [33] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:53:57.3 54:46.1
65 7 / M40 [165] Michal Bruchac 1977 USA Bratislava 01:54:11.2 55:00.0
66 45 / M [24] Tomáš Walach 1994 CZE Horní Újezd 01:54:13.0 55:01.8
67 8 / M40 [34] Martin Rameš 1974 CZE Olomučany 01:55:29.1 56:17.9
68 46 / M [121] Jiří Mašta 1988 CZE Brno 01:55:37.5 56:26.3
69 9 / M40 [133] Jan Babala 1972 CZE GLADIATORRACETEAM 01:57:27.3 58:16.1
70 47 / M [118] Libor Just 1986 CZE Černá Hora 01:58:02.1 58:50.9
71 48 / M [238] Michal Hubík 1995 SVK HardGym2 01:58:30.6 59:19.4
72 49 / M [85] Michal Nečas 1991 CZE PAJU 01:58:39.2 59:28.0
73 50 / M [54] Tomáš Klusek 1989 CZE NOTINO 01:59:04.4 59:53.2
74 10 / M40 [122] Milan Šprachta 1974 CZE Holice 01:59:25.2 01:00:14.0
75 51 / M [19] Martin Látal 1984 CZE Pineapple power 01:59:55.8 01:00:44.6
76 52 / M [66] Jiří Knesl 1984 CZE NOTINO 02:00:09.2 01:00:58.0
77 53 / M [154] Břetislav Přecechtěl 1986 CZE Charváty 02:00:44.0 01:01:32.8
78 13 / Z [71] Martina Koupilová 1991 CZE Šternberk 02:00:45.5 01:01:34.3
79 54 / M [50] Christian Theimer 1994 CZE NOTINO 02:00:47.2 01:01:36.0
80 55 / M [61] Filip Šútovský 2001 CZE NOTINO 02:00:52.1 01:01:40.9
81 56 / M [112] Martin Klaška 1982 CZE Lipník nad Bečvou 02:01:00.7 01:01:49.5
82 57 / M [12] Marek Hlásenský 1999 CZE Brno 02:01:15.6 01:02:04.4
83 11 / M40 [104] Daniel Čech 1976 CZE VM Cross 02:01:39.5 01:02:28.3
84 12 / M40 [136] Gerhard Bachmaier 1974 AUT Alland 02:01:41.7 01:02:30.5
85 58 / M [249] Karel Daněk 1990 CZE Křenovice 02:02:05.4 01:02:54.2
86 13 / M40 [157] Rudolf Vávra 1975 CZE Město Albrechtice 02:02:29.6 01:03:18.4
87 59 / M [144] Pavel Novosad 1985 CZE SRTG Prostějov 02:03:05.3 01:03:54.1
88 60 / M [141] Kamil Lenomar 1994 CZE Havířov 02:04:03.0 01:04:51.8
89 61 / M [56] Roman Drahonský 1993 CZE NOTINO 02:04:52.0 01:05:40.8
90 3 / Z40 [53] Andrea Krajčová 1976 CZE NOTINO 02:05:34.6 01:06:23.4
91 14 / M40 [32] Pavel Lernbecher 1978 CZE Eurofoam 02:06:17.9 01:07:06.7
92 62 / M [100] Martin Dvořák 1988 CZE EXTRA Brno 02:06:38.0 01:07:26.8
93 63 / M [250] Patrik Písečný 1991 CZE Čtyřlístek 02:06:52.5 01:07:41.3
94 64 / M [241] Andrej Benovič 1984 CZE HardGym2 02:07:16.9 01:08:05.7
95 14 / Z [68] Veronika Kocmánková 1982 CZE NOTINO 02:07:44.2 01:08:33.0
96 65 / M [252] Jana Pohlová 1989 CZE Čtyřlístek 02:07:56.7 01:08:45.5
97 66 / M [115] Lukáš Marek 1989 CZE Třebíč 02:09:58.0 01:10:46.8
98 15 / Z [107] Markéta Šmídová 1990 CZE NOTINO team 02:09:58.6 01:10:47.4
99 67 / M [139] David Malý 1996 CZE Brno 02:11:26.8 01:12:15.6
100 16 / Z [128] Kateřina Rylková 1985 CZE OCRA CZ TEAM 02:11:27.4 01:12:16.2
101 17 / Z [102] Staňka Malinová 1991 CZE Motor Village 69 02:12:29.1 01:13:17.9
102 68 / M [77] Michal Bičík 2001 CZE Horní Studenec 02:12:49.4 01:13:38.2
103 69 / M [97] Jiří Brázda 1985 CZE Brno-Horní Heršpice 02:13:54.3 01:14:43.1
104 18 / Z [79] Stefanie Kruse 1986 CZE Brno 02:14:08.6 01:14:57.4
105 70 / M [120] David Pírek 1991 CZE Šlapanice 02:14:35.6 01:15:24.4
106 71 / M [42] Vojtěch Šlapanský 1988 CZE Ivančice 02:15:19.4 01:16:08.2
107 72 / M [131] Petr Peč 1979 CZE Flexfitness 02:15:59.9 01:16:48.7
108 73 / M [155] Vojtěch Krakovič 2000 CZE Svatobořice-Mistřín 02:16:23.7 01:17:12.5
109 19 / Z [130] Lucie Romsy 1979 CZE Flexfitness 02:16:25.2 01:17:14.0
110 20 / Z [101] Gabriela Leflerova 1999 CZE Letovice 02:16:54.2 01:17:43.0
111 74 / M [162] Tomáš Čížek 1988 CZE Ořechov 02:17:02.6 01:17:51.4
112 75 / M [137] Radim Skřivánek 1989 CZE Kostelec 02:17:37.9 01:18:26.7
113 15 / M40 [60] Ivan Šútovský 1969 CZE NOTINO 02:17:52.5 01:18:41.3
114 4 / Z40 [31] Bohumila Hanačíková 1977 CZE SRTG Holešovský region 02:18:23.8 01:19:12.6
115 76 / M [69] Michal Krbica 1993 CZE Jihlava 02:18:29.9 01:19:18.7
116 77 / M [29] Jan Steiner 1987 CZE Horní Loučky 86 02:18:40.3 01:19:29.1
117 78 / M [25] Tomáš Rožboud 1992 CZE České Budějovice 02:20:18.9 01:21:07.7
118 79 / M [114] David Zatloukal 1985 CZE Jihlava 02:20:45.8 01:21:34.6
119 80 / M [159] Stanislav Novak 1986 CZE Chomutov 02:22:13.8 01:23:02.6
120 81 / M [167] Petr Jiruška 1985 CZE Česká Třebová 02:22:44.2 01:23:33.0
121 5 / Z40 [59] Jana Šimečková 1976 CZE NOTINO 02:22:59.5 01:23:48.3
122 82 / M [166] Jirka Friml 1997 CZE Dlouhá Třebová 02:24:25.1 01:25:13.9
123 83 / M [147] Jan Vymětal 1984 CZE Ostrava 02:25:10.3 01:25:59.1
124 84 / M [146] Jakub Fiala 1979 CZE Ostrava 02:25:39.7 01:26:28.5
125 85 / M [145] Matěj Vymětal 1986 CZE Skrbeň 02:26:10.0 01:26:58.8
126 21 / Z [51] Pavlína Plšková 1990 CZE NOTINO 02:27:03.4 01:27:52.2
127 22 / Z [95] Veronika Krajčová 1983 CZE Praha-Lipence 02:27:07.0 01:27:55.8
128 86 / M [277] radim holásek 1980 CZE SRTG Vyškov 02:27:45.0 01:28:33.8
129 23 / Z [36] Kristýna Lauschová 1998 CZE Zábeštní Lhota 02:28:26.4 01:29:15.2
130 24 / Z [111] Tina Boráková 1981 CZE NOTINO 02:29:29.7 01:30:18.5
131 16 / M40 [270] Antonín hráček 1973 CZE SVVATT 02:29:54.6 01:30:43.4
132 87 / M [64] Adam Frode 1996 CZE NOTINO 02:31:58.9 01:32:47.7
133 88 / M [81] Jonathan Lopez 1989 CZE PAJU 02:32:12.8 01:33:01.6
134 89 / M [239] Martin Hubik 2001 SVK HardGym2 02:32:17.4 01:33:06.2
135 90 / M [86] Ivan Okoun 1982 CZE PAJU 02:32:24.3 01:33:13.1
136 25 / Z [158] Hana Zavadilová 1990 CZE SRTG České Budějovice 02:33:26.6 01:34:15.4
137 17 / M40 [259] Marek Benko 1975 SVK STG Senica 02:35:48.4 01:36:37.2
138 26 / Z [256] Dominika Ukropcová 1988 SVK STG Senica 02:36:53.2 01:37:42.0
139 91 / M [258] Andrej Hospodár 1981 SVK STG Senica 02:36:56.0 01:37:44.8
140 27 / Z [245] Monika Naučová 1986 CZE Dracarys 02:37:14.1 01:38:02.9
141 28 / Z [257] SIMONA KRÓLIKOVÁ 1990 SVK STG Senica 02:37:26.3 01:38:15.1
142 92 / M [242] Radek Beneš 1985 CZE Dracarys 02:38:42.6 01:39:31.4
143 29 / Z [244] Lívia Kundisová 1989 CZE Dracarys 02:39:00.4 01:39:49.2
144 30 / Z [89] Jitka Fatulová 1982 CZE PAJU 02:40:04.0 01:40:52.8
145 93 / M [84] Lukáš Adam 1995 CZE PAJU 02:42:35.4 01:43:24.2
146 31 / Z [153] radka blazkova 1991 CZE moravicany 02:42:49.8 01:43:38.6
147 94 / M [22] Martin Fiala 1991 CZE Polná 02:43:38.1 01:44:26.9
148 95 / M [161] Ondřej Mrňka 1993 CZE Šumvald 02:44:36.8 01:45:25.6
149 96 / M [163] Vladislav Karnatov 2001 CZE Kyjov 3 02:44:52.6 01:45:41.4
150 97 / M [243] Tomáš Horák 1985 CZE Dracarys 02:45:38.4 01:46:27.2
151 98 / M [184] Tomáš Limberg 1993 CZE Predátor 02:46:31.5 01:47:20.3
152 32 / Z [93] Michaela Krejčová 1997 CZE PAJU 02:47:00.9 01:47:49.7
153 99 / M [125] Jaroslav Komárek 1981 CZE Jevíčko 02:48:08.8 01:48:57.6
154 33 / Z [156] Martina Přecechtělová 1985 CZE Prostějov 02:48:16.3 01:49:05.1
155 34 / Z [123] Petra Medková 1986 CZE Brno, Žabovřesky 02:49:05.1 01:49:53.9
156 35 / Z [58] Monika Krajčová 1999 CZE NOTINO 02:53:02.2 01:53:51.0
157 100 / M [63] Daniel Strnad 2002 CZE NOTINO 02:54:00.0 01:54:48.8
158 36 / Z [197] Tatiana Bareková 1991 CZE Brno 02:56:26.0 01:57:14.8
159 37 / Z [20] Natálie Timčenková 1993 CZE Pineapple power 02:56:34.6 01:57:23.4
160 38 / Z [18] Klára Šindlerová 1991 CZE Pineapple power 02:57:35.1 01:58:23.9
161 101 / M [17] Dominik Holeša 1993 CZE Pineapple power 02:58:05.2 01:58:54.0
162 102 / M [151] David Chromý 1999 CZE Brno Židenice 02:58:27.0 01:59:15.8
163 6 / Z40 [132] Denisa Bonaventurova 1972 CZE Flex Fitness 03:01:54.3 02:02:43.1
164 7 / Z40 [90] Eva Moudrá 1978 CZE PAJU 03:03:05.5 02:03:54.3
165 39 / Z [91] Michaela Synková 1990 CZE PAJU 03:03:54.3 02:04:43.1
166 40 / Z [247] Kateřina Kouhoutková 1980 CZE Brno 03:04:27.4 02:05:16.2
167 103 / M [152] michal krivianszki 1981 SVK bina 03:04:54.3 02:05:43.1
168 8 / Z40 [134] Martina Dejlová 1972 CZE Flexfitness Olomouc 03:05:11.3 02:06:00.1
169 41 / Z [246] Alena Pávková 1992 CZE Křižanov 03:05:53.6 02:06:42.4
170 18 / M40 [127] Petr Janoš 1977 CZE Flexfitness 03:08:53.2 02:09:42.0
171 19 / M40 [49] Tomáš Hofer 1977 CZE NOTINO 03:09:16.8 02:10:05.6
172 42 / Z [178] Lucie Koudelková 1988 CZE Vegan sport club 03:09:38.6 02:10:27.4
173 104 / M [62] David Richtárik 1997 CZE NOTINO 03:10:36.7 02:11:25.5
174 9 / Z40 [92] Ester Hejčová 1974 CZE PAJU 03:12:29.4 02:13:18.2
175 105 / M [27] Jakub Lernbecher 1982 CZE Brno, Líšeň 03:15:03.2 02:15:52.0
176 43 / Z [94] Petra Nováková 1987 CZE PAJU 03:31:37.0 02:32:25.8
177 106 / M [80] Petr Kárník 1998 CZE PAJU 03:38:44.1 02:39:32.9

výsledková listina Hell dvojice

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / ženy Hospozín 42:22.4
2 1 / muži OCRA-CZ 01:27:08.7
3 2 / muži Kostelec nad Orlicí 01:27:17.0
4 3 / muži Fotr a lotr 01:29:34.1
5 4 / muži Fotr a lotr 01:29:34.4
6 2 / ženy Gladiators powered by Edgar 01:33:13.9
7 5 / muži Gladiators powered by Edgar 01:33:17.5
8 6 / muži Nyklíčkovi 01:37:27.3
9 7 / muži Nyklíčkovi 01:37:29.1
10 8 / muži Barbarian extreame team 01:45:08.6
11 3 / ženy Barbarian extreame team 01:45:16.9
12 9 / muži Black bridge 01:52:08.5
13 4 / ženy Warriors 01:53:26.2
14 10 / muži Warriors 01:53:29.7
15 11 / muži Živanice 01:57:20.4
16 12 / muži Přelouč 535 01 01:57:21.9
17 13 / muži Mokrý Háj 02:02:21.4
18 14 / muži Skalica 02:03:09.6
19 15 / muži Teroed 02:03:09.9
20 5 / ženy Teroed 02:03:13.1
21 16 / muži 02:06:30.1
22 6 / ženy Dambořice 02:06:30.4
23 7 / ženy Dragonclub Brno 02:08:11.6
24 17 / muži Dragonclub Brno 02:08:11.8
25 18 / muži Vlašim 02:08:23.3
26 19 / muži Rousínov 02:08:24.0
27 8 / ženy Přerov 02:08:44.1
28 20 / muži Dřevohostice 02:08:47.4
29 21 / muži Ubožáci 02:12:19.5
30 22 / muži SRTG Holešovský region 02:16:47.9
31 9 / ženy SRTG Holešovský region 02:16:48.9
32 10 / ženy Blansko 02:16:50.4
33 23 / muži Blansko 02:16:50.8
34 24 / muži Ubožáci 02:19:22.8
35 11 / ženy OCR Runners Olomouc 02:21:54.2
36 25 / muži OCR Runners Olomouc 02:21:58.9
37 26 / muži OCRLOSERS 02:23:00.0
38 27 / muži OCRLOSERS 02:23:00.3
39 28 / muži Brno 02:25:08.26
40 29 / muži Potštejn 02:30:14.9
41 12 / ženy Potštejn 02:30:17.4
42 13 / ženy SRTG Holešovský region 02:33:28.8
43 30 / muži SRTG Holešovský region 02:33:29.0
44 31 / muži Petrovice u Karviné 02:33:35.2
45 14 / ženy Brno 02:33:35.7
46 15 / ženy Havířov 02:33:46.7
47 32 / muži Olomouc 02:33:47.2
48 16 / ženy 69154 Týnec 02:33:53.6
49 33 / muži Hustopeče 02:33:54.2
50 34 / muži STG Senica 02:34:25.8
51 17 / ženy STG Senica 02:34:59.7
52 35 / muži Vygrcaná sekaná 02:36:12.4
53 36 / muži Vygrcaná sekaná 02:36:12.6
54 18 / ženy Brno 02:38:31.9
55 19 / ženy Brno 02:38:32.1
56 20 / ženy Brno 02:39:19.2
57 37 / muži Brno 02:39:19.5
58 38 / muži Black bridge 03:01:48.4
59 39 / muži Brno-Bystrc 03:03:24.4
60 40 / muži Šlapanice 03:03:37.8
61 21 / ženy Kuty 03:05:40.7
62 41 / muži Lozorno 03:05:42.4
63 22 / ženy Štětí 411 08 03:05:59.6
64 42 / muži Tady nezkapem 03:07:38.9
65 23 / ženy Tady nezkapem 03:07:39.5
66 24 / ženy Štěpánovice 03:17:06.4
67 43 / muži Přerov 03:17:07.9
68 44 / muži Česká Lípa 03:18:35.7
69 25 / ženy Asics FrontRunner CZE 03:18:43.0
70 45 / muži Bechlín 03:19:41.0
71 26 / ženy Mšené-lázně 03:19:41.5
72 46 / muži SRTG Litovel 03:25:04.7
73 47 / muži SRTG Litovel 03:30:12.0
74 48 / muži SRTG Olomouc 03:32:17.8
75 27 / ženy SRTG Olomouc 03:32:18.7

výsledková listina Hell týmy

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M Burik Team Element 01:08:20.5
2 2 / M Burik Spartan Extreme 01:17:18.0
3 3 / M HardGym 01:17:32.6
4 4 / M Extreme Obstacle Runners 01:18:17.7
5 5 / M Gladiators Kralupy 01:21:13.6
6 1 / M40 Spartan Gym Praha 01:22:07.9
7 6 / M HardGym2 01:28:34.3
8 7 / M HardGym 01:28:55.0
9 1 / Z Nedáme vám to lacino 01:32:43.0
10 2 / M40 OCR Runners Beroun 01:34:29.2
11 2 / Z OCRA CZ TEAM 01:37:10.6
12 8 / M HardGym 01:39:21.3
13 9 / M Brno 01:42:37.7
14 10 / M Čtyřlístek 01:43:36.6
15 11 / M HardGym 01:47:04.6
16 12 / M HardGym2 01:58:30.6
17 13 / M Pineapple power 01:59:55.8
18 14 / M Křenovice 02:02:05.4
19 15 / M Čtyřlístek 02:06:52.5
20 16 / M HardGym2 02:07:16.9
21 17 / M Čtyřlístek 02:07:56.7
22 18 / M HardGym2 02:32:17.4
23 3 / M40 STG Senica 02:35:48.4
24 3 / Z STG Senica 02:36:53.2
25 19 / M STG Senica 02:36:56.0
26 4 / Z Dracarys 02:37:14.1
27 5 / Z STG Senica 02:37:26.3
28 20 / M Dracarys 02:38:42.6
29 6 / Z Dracarys 02:39:00.4
30 21 / M Dracarys 02:45:38.4
31 7 / Z Pineapple power 02:56:34.6
32 8 / Z Pineapple power 02:57:35.1
33 22 / M Pineapple power 02:58:05.2
34 9 / Z Brno 03:04:27.4
35 10 / Z Křižanov 03:05:53.6