Excalibur Race Vranov u Brna neděle

05.08.2018 Vranov u Brna

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hell jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 59:11.2
2 2 / M Moravany 01:03:40.7
3 3 / M Frenštát pod Radhoštěm 01:04:00.5
4 4 / M Burik Team Element 01:08:20.5
5 5 / M SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 01:10:07.4

Hell dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži OCRA-CZ 01:27:17.0 103 01:27:08.7 Lukáš Novák 1991
37 01:27:17.0 Lukáš Hanyk 1991
103 01:27:08.7 Lukáš Novák 1991
37 01:27:17.0 Lukáš Hanyk 1991
2 2 / muži Fotr a lotr 01:29:34.4 8 01:29:34.1 Richard Chrappa 1989
9 01:29:34.4 Martin Šálek 1967
8 01:29:34.1 Richard Chrappa 1989
9 01:29:34.4 Martin Šálek 1967
3 1 / mix Gladiators powered by Edgar 01:33:17.5 221 01:33:13.9 Natálie Poloczková 1994
220 01:33:17.5 Jiří Cimler 1984
221 01:33:13.9 Natálie Poloczková 1994
220 01:33:17.5 Jiří Cimler 1984
4 3 / muži Nyklíčkovi 01:37:29.1 170 01:37:27.3 Ondřej Nyklíček 1978
171 01:37:29.1 Luděk Nyklíček 1978
170 01:37:27.3 Ondřej Nyklíček 1978
171 01:37:29.1 Luděk Nyklíček 1978
5 2 / mix Barbarian extreame team 01:45:16.9 4 01:45:08.6 Patrik waldhans 1991
5 01:45:16.9 Karolina Portellová 1984
4 01:45:08.6 Patrik waldhans 1991
5 01:45:16.9 Karolina Portellová 1984

Hell týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Burik Team Element 10:12:08.2 110 01:08:20.5 Tomáš Suszka 1991
2 01:17:18.0 Lukáš Hanyk 1991
10 01:18:17.7 Milan Linka 1993
15 01:22:07.9 Rostislav Fišer 1974
110 01:08:20.5 Tomáš Suszka 1991
2 01:17:18.0 Lukáš Hanyk 1991
10 01:18:17.7 Milan Linka 1993
15 01:22:07.9 Rostislav Fišer 1974
2 1 / mix Čtyřlístek 11:56:51.6 253 01:43:36.6 Jaromír Horák 1992
250 02:06:52.5 Patrik Písečný 1991
252 02:07:56.7 Jana Pohlová 1989
253 01:43:36.6 Jaromír Horák 1992
250 02:06:52.5 Patrik Písečný 1991
252 02:07:56.7 Jana Pohlová 1989
3 2 / mix Gladiators Kralupy 12:11:12.8 109 01:21:13.6 Michal Miksovsky 1984
96 01:32:43.0 Vendula Soukupová 1991
268 01:34:29.2 Josef Lacina 1978
150 01:37:10.6 Barbora Stejskalová 1989
109 01:21:13.6 Michal Miksovsky 1984
96 01:32:43.0 Vendula Soukupová 1991
268 01:34:29.2 Josef Lacina 1978
150 01:37:10.6 Barbora Stejskalová 1989
4 2 / muži HardGym 12:25:47.0 235 01:17:32.6 Richard Chrappa 1989
234 01:28:55.0 Rastislav Cích 1987
237 01:39:21.3 Lukáš Bohm 1983
236 01:47:04.6 Martin Petrovics 1999
235 01:17:32.6 Richard Chrappa 1989
234 01:28:55.0 Rastislav Cích 1987
237 01:39:21.3 Lukáš Bohm 1983
236 01:47:04.6 Martin Petrovics 1999
5 3 / muži HardGym2 16:13:18.4 240 01:28:34.3 Ondrej Zsíros 1994
238 01:58:30.6 Michal Hubík 1995
241 02:07:16.9 Andrej Benovič 1984
239 02:32:17.4 Martin Hubik 2001
240 01:28:34.3 Ondrej Zsíros 1994
238 01:58:30.6 Michal Hubík 1995
241 02:07:16.9 Andrej Benovič 1984
239 02:32:17.4 Martin Hubik 2001