Hopicup

08.09.2018 Jažlovice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

55km celkem: 93, muži : 81, ženy: 12, Muži 55km: 81, Ženy 55km: 12 [html] [pdf]
15km celkem: 118, muži : 75, ženy: 43, děti do 10 let: 29, mix 15km: 89 [html] [pdf]

startovní listina 55km

start ~ 10:02:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 93 účastníků ( 81 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži 55km [89] Armstrong James CZE 1967 SCANIA CER
Muži 55km [11] Barytskyi Andrii CZE 1987 Eurowag
Muži 55km [12] Benej Ivan SVK 1971 Enforcer DC
Muži 55km [9] Beran Ondřej CZE 1989 KC Slavia Praha
Muži 55km [13] Bíca Lukáš CZE 1991 Rekord
Muži 55km [201] Blažek Jaroslav CZE 1957 Říčany
Ženy 55km [14] Bohatá Ivana CZE 1980 Taekwon-Do Sparring Mnichovice
Muži 55km [15] Čech Daniel CZE 1980 Říčany
Muži 55km [16] Filsak Jiří CZE 1977 Rekord
Muži 55km [17] Fišer Zdeněk CZE 1989 Telč
Muži 55km [19] Havelka Jiří CZE 1965 Benešov
Muži 55km [20] Havlan Jiří CZE 1986 žár
Muži 55km [21] Hejzlar Filip CZE 1992 Říčany u Prahy - Radošovice
Muži 55km [22] Homolka Pavel CZE 1963 TO EUROPE PEK SPORT
Muži 55km [90] Honzajk Petr CZE 1984 Jungheinrich
Muži 55km [23] Hrouda Lukáš CZE 1987 W.A.G. payment solutions
Muži 55km [24] Hrubý Patrik CZE 1969 Tovačov
Muži 55km [25] Hrubý Tomáš CZE 1974 Vrchoslavice
Muži 55km [210] Chaloupka Přemysl CZE 1970 Kamenice
Muži 55km [209] Chaloupka Viktor CZE 2003 Kamenice
Muži 55km [26] Chamula Radek CZE 1983 Říčany
Muži 55km [27] Javůrek Jan CZE 1957 všestary
Muži 55km [28] Jelínek Lukáš CZE 1988 HOPI
Muži 55km [91] Jílek Michal CZE 1972 Etriatlon Team
Muži 55km [18] Juhász Gergő HUN 1987 HOPI
Muži 55km [92] Kabeš Štěpán CZE 1936 Pretorius
Muži 55km [30] Káninský Otmar CZE 1972 Praha
Muži 55km [31] Karpač Michal CZE 1974 HOPI
Muži 55km [93] Karpač Vít CZE 2000 Veleň
Muži 55km [32] kolofík kamil CZE 1981 Taekwon-Do Lions
Muži 55km [94] Kolouch Daniel CZE 2001 Praha
Muži 55km [33] Kolouch Martin CZE 1972 HOPI HOLDING
Ženy 55km [34] Kolouchová Klára CZE 1978 Praha
Muži 55km [36] Kozák Jakub CZE 1981 Knecht team Říčany
Muži 55km [38] Kratochvíl Josef CZE 1972 Afganec
Muži 55km [37] Kratochvíl Petr CZE 1988 Eurowag
Ženy 55km [39] Kratochvilova Tereza CZE 1996 Eurowag
Ženy 55km [40] Krejčí Gabriela CZE 1977 Eurowag
Ženy 55km [41] Krpešová Karolína CZE 1991 W.A.G. payment solutions
Muži 55km [42] Krupka Tomáš CZE 1981 Újezd nad Lesy
Muži 55km [43] Kříž Martin CZE 1978 HOPI
Muži 55km [44] Kůs Jaromír CZE 1979 HOPI HOLDING
Muži 55km [45] Lavický Tomáš CZE 1980 Říčany - Pacov
Muži 55km [202] Lunda Petr CZE 1972 Divišov
Muži 55km [46] Macháček Radek CZE 1972 PEK-TK Kolín
Muži 55km [47] Malý Pavel CZE 1979 W.A.G. payment solutions
Muži 55km [48] Mareš Tomáš CZE 1970 Benešov
Muži 55km [95] Masin Jaroslav CZE 1984 Thermoking
Muži 55km [49] Mathauser Jiří CZE 1976 Pretorius
Muži 55km [50] Mátl Radek CZE 1979 Tk Radošovice
Muži 55km [51] Míka Zdeněk CZE 1961 Miba Sport
Muži 55km [52] Nechoďdoma Petr CZE 1977 Dobřichov
Ženy 55km [53] Nováková Jitka CZE 1976 Slaný
Muži 55km [55] PECINA Robert CZE 1985 Karlovy Vary
Muži 55km [56] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE PEKSPORT
Muži 55km [57] Petržílka Radek CZE 1987 Praha
Muži 55km [58] Pikard Tomáš CZE 2001 Rekord
Muži 55km [59] Poláček Petr CZE 1953 Praha
Muži 55km [60] Polanský Jiří CZE 1981 Újezd nad Lesy
Ženy 55km [61] Pospíšilová Šárka CZE 1971 PEK-THERMO KING
Muži 55km [62] Pravec Pavel CZE 1971 HOPI
Muži 55km [63] Pravec Tomáš CZE 2003 HOPI
Muži 55km [64] Pravec jr. Pavel CZE 1999 HOPI
Muži 55km [65] Raizer Tomáš CZE 1988 Mladá Boleslav
Muži 55km [66] Roškota Václav CZE 1979 TJ OKROUHLO
Muži 55km [67] Ryneš Jaroslav CZE 1989 Čelákovice
Muži 55km [98] Seidl Jaroslav CZE 1948 Litomyšl
Muži 55km [96] Skalák Miroslav CZE 1966 Říčany
Muži 55km [68] Skalák Petr CZE 1969 Velké Přílepy
Muži 55km [69] Smolik Karel CZE 1978 Benešov
Muži 55km [70] Staník Vladimír CZE 1983 W.A.G. payment solutions
Ženy 55km [71] Stehlíková Radka CZE 1974 HOPI
Muži 55km [72] Šejda Martin CZE 1962 W.A.G. payment solutions
Muži 55km [73] Šimáně Libor CZE 1963 PEK-THERMO KING
Muži 55km [74] ŠIŇOR RADEK CZE 1976 ZBOŘENÝ KOSTELEC
Muži 55km [75] Škoda Jan CZE 1988 HOPI HOLDING
Muži 55km [76] Šlapák Zdeněk CZE 1971 Chomutov
Muži 55km [77] Šmejkal Radek CZE 1975 Rekord
Muži 55km [78] Šnajdr Jakub CZE 1990 CSK Markus
Muži 55km [79] Šodek Pavel CZE 1990 Prachatice
Muži 55km [80] Štokr Pavel CZE 1973 HOPI
Muži 55km [203] Šulc Ctirad CZE 1955 Petříkov
Muži 55km [200] Torner Tomáš CZE 1970 Říčany
Ženy 55km [81] Trojáčková Jolana CZE 1993 Říčany
Muži 55km [82] Tuháček Milan CZE 1964 TO EUROPE PEKSPORT
Muži 55km [208] Turek Jan CZE 1975 Praha
Ženy 55km [83] Turoňová Alice CZE 1990 W.A.G. payment solutions
Muži 55km [84] Tykva Lukáš CZE 1977 Rekord
Muži 55km [85] Udlínek Ladislav CZE 1970 Eurowag
Muži 55km [86] Vanek Libor CZE 1961 Ricany
Ženy 55km [8] Vnuková Jaroslava CZE 1951 BSK racing
Muži 55km [97] Zelenka Pavel CZE 1962 Miba Sport
Ženy 55km [88] Zurynková Eva CZE 1987 Rekord

startovní listina 15km

start ~ 10:02:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 118 účastníků ( 75 mužů, 43 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
mix 15km [181] Aron Jiří CZE 1973 Modletice
děti do 10 let [182] Aron Jiří CZE 2009 Modletice
mix 15km [101] Balogh Alexandra HUN 1988 HOPI
mix 15km [108] Benedek Gabriella HUN 1994 HOPI
mix 15km [102] Borek Lukáš CZE 1984 W.A.G. payment solutions
děti do 10 let [216] Černá Viktorie CZE 2013 Praha
mix 15km [214] Černý Radek CZE 1975 Praha
děti do 10 let [215] Černý štěpán CZE 2009 Praha
mix 15km [104] Dobšovič Jiří CZE 1954 Praha
děti do 10 let [105] Filsak Maryáš CZE 2013 Rekord
mix 15km [106] Filsková Eva CZE 1981 Rekord
mix 15km [109] Gonzalezová María CZE 1988 WAG payment solutions, a.s.
mix 15km [107] Gyöngyösi Gábor HUN 1986 HOPI
mix 15km [111] Hanzlík Jakub CZE 2007 Kostelec nad č.lesy, Výžerky
mix 15km [110] Hanzlík Matěj CZE 2006 Výžerky
mix 15km [112] Hanzlíková Jana CZE 1976 Kostelec nad č.lesy, Výžerky
mix 15km [113] Havrda Petr CZE 1981 Zlonice
mix 15km [114] Havrdova Petra CZE 1988 Zlonice
mix 15km [199] Hejtík Tomáš CZE 1977 Praha
mix 15km [115] Horváth Gábor HUN 1982 HOPI
děti do 10 let [117] Hrejsa Adam CZE 2008 Praha 5, Stodůlky
mix 15km [116] Hrejsa Michal CZE 1972 Praha 5, Stodůlky
děti do 10 let [118] Hrejsa Štěpán CZE 2010 Praha 5, Stodůlky
mix 15km [119] Hrubá Kateřina CZE 1980 Tovačov
děti do 10 let [120] Hrubý Jakub CZE 2009 Tovačov
mix 15km [121] Chmela Jan CZE 1980 Lštění
mix 15km [122] Christián Petr CZE 1965 Újezd nad Lesy
mix 15km [124] Jäger Jan CZE 2007 ARFIN
mix 15km [123] Jäger Vladimír CZE 1973 ARFIN
mix 15km [180] Juhász Zsolt HUN 1980 HOPI
mix 15km [183] Kadlečková Denisa CZE 1982 Praha
mix 15km [29] Kafka Ales CZE 1974 Praha 10 - Vršovice
mix 15km [125] Kaška Karel CZE 2004 Chomutov
mix 15km [127] Kašková Kamila CZE 2007 Chomutov
mix 15km [126] Kašková Lenka CZE 1974 Chomutov
mix 15km [103] Kiss Brúnó HUN 1992 HOPI
mix 15km [128] Klinderová Kateřina CZE 1997 Praha
mix 15km [129] Kohoutová Tereza CZE 1990 W.A.G. payment solutions
děti do 10 let [130] Kolouch Cyril CZE 2014 Praha
mix 15km [35] Košař Martin CZE 1979 Újezd nad lesy Praha 21
děti do 10 let [133] Krejčí Max CZE 2009 Eurowag
děti do 10 let [132] Krejčí Nela CZE 2011 Eurowag
mix 15km [131] Krejčí Pavel CZE 1976 Eurowag
mix 15km [134] Křivánek Tomáš CZE 1946 Pretorius
děti do 10 let [99] Křivánková Laura CZE 2012 Praha
děti do 10 let [198] Křivánková Sofie CZE 2011 Praha
mix 15km [135] Kuchařová Anička CZE 1985 Újezd nad Lesy
mix 15km [184] Kurilla Pavol CZE 1981 HOPI HOLDING
mix 15km [185] Kurillová Tereza CZE 1984 HOPI
mix 15km [205] lébl milan CZE 1962 Říčany
děti do 10 let [206] léblová kateřina CZE 2012 Říčany
mix 15km [136] Lundák Tomáš CZE 1979 HOPI
děti do 10 let [137] Lundák Tomáš CZE 2010 HOPI
mix 15km [186] Matura Jan CZE 1981 Proboštov
děti do 10 let [187] Matura Matěj CZE 2010 Proboštov
děti do 10 let [188] Matura Šimon CZE 2010 Proboštov
mix 15km [189] Maturová Gabriela CZE 1975 Proboštov
mix 15km [189] Maturová Gabriela CZE 1975 Proboštov
mix 15km [138] Miler Oldřich CZE 1986 Too high to die
mix 15km [139] Mizerová Veronika CZE 1985 Újezd nad Lesy
mix 15km [190] mlich jiri CZE 1974 Hunikoff
mix 15km [191] Mlich Ondrej CZE 2007 Hunikoff
děti do 10 let [192] Mlich Robin CZE 2011 Hunikoff
děti do 10 let [193] Mlichova Julie CZE 2014 Hunikoff
děti do 10 let [142] Murgaš Adam CZE 2013 WAG payment solutions, a.s.
děti do 10 let [141] Murgaš David CZE 2011 WAG payment solutions, a.s.
mix 15km [140] Murgaš Martin CZE 1982 WAG payment solutions, a.s.
mix 15km [143] Murgašová Marcela CZE 1982 WAG payment solutions, a.s.
mix 15km [151] Nagy Patricia HUN 1993 HOPI
mix 15km [144] Nechoďdoma Petr CZE 2007 Dobřichov
mix 15km [145] Nechoďdomová Blanka CZE 1979 Dobřichov
mix 15km [146] Novák Petr CZE 1973 Slaný
děti do 10 let [147] Novák Šimon CZE 2008 Slaný
mix 15km [148] Nováková Dorota CZE 2001 Slaný
mix 15km [149] Nováková Kristýna CZE 2003 Slaný
mix 15km [54] Pančura Stanislav CZE 1980 Újezd nad Lesy
mix 15km [150] Patera Tomáš CZE 1987 sám na sebe :)
mix 15km [2] Piškanin David CZE 1975 HOPI HOLDING
mix 15km [1] Piškanin František CZE 1947 HOPI HOLDING
mix 15km [3] Piškanin Michael CZE 2006 HOPI HOLDING
děti do 10 let [152] Poláčková Emma CZE 2008 Praha
mix 15km [154] Prostředník Josef CZE 2006 SCANIA CER
mix 15km [153] Prostředník Pavel CZE 1973 SCANIA CER
děti do 10 let [155] Prostředník Vojtěch CZE 2015 SCANIA CER
děti do 10 let [157] Prostředníková Adéla CZE 2011 SCANIA CER
mix 15km [156] Prostředníková Martina CZE 1976 SCANIA CER
mix 15km [158] Rychetský David CZE 1987 WAG payment solutions, a.s.
mix 15km [159] Řezáč Pavel CZE 1979 Liběchov
děti do 10 let [160] Řezáč Šimon CZE 2008 Liběchov
mix 15km [194] Seberova Petra CZE 1977 Hunikoff
mix 15km [162] Seidl Přemysl CZE 1977 Benátky
děti do 10 let [161] Seidl Sebastian Přemysl CZE 2013 Benátky
mix 15km [163] Skalák Petr CZE 2007 Velké Přílepy
mix 15km [164] Skaláková Elen CZE 1977 Velké Přílepy
mix 15km [195] Stolařová Adéla CZE 2000 Chomutov
mix 15km [165] Stránská Elen CZE 2007 Eurowag
děti do 10 let [167] Stránská Karolína CZE 2011 Eurowag
mix 15km [166] Stránská Martina CZE 1979 Eurowag
mix 15km [168] Stránský Viktor CZE 1979 Eurowag
mix 15km [204] Suchý Jan CZE 1983 Praha
mix 15km [207] Šmatlák Jiří CZE 1979 Osnice
mix 15km [169] Šťastný Jaroslav CZE 1981 Lány
děti do 10 let [170] Šťastný Lukáš CZE 2010 Lány
děti do 10 let [213] Teršl Adam CZE 2009 Kamenice
mix 15km [211] Teršl Anna CZE 2004 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
mix 15km [212] Teršl Michal CZE 1963 Kamenice
mix 15km [172] Udlínková Marie CZE 1974 Eurowag
mix 15km [171] Udlínková Patricie CZE 2005 Eurowag
mix 15km [173] URBAN Zdeněk CZE 1968 PRAHA
mix 15km [174] URBANOVÁ Jana CZE 1973 PRAHA
mix 15km [175] URBANOVÁ Petra CZE 2006 PRAHA
mix 15km [87] Vevera Karel CZE 1981 Újezd nad Lesy
mix 15km [197] Voráček Ondřej CZE 2000 Kadaň
mix 15km [196] Voráček Štěpán CZE 2000 Kadaň
mix 15km [176] Zmátlík Jan CZE 1991 ZOAA architekti
mix 15km [177] Zoula Jakub CZE 1984 ZOAA architekti
mix 15km [178] Zoulová Lenka CZE 1986 ZOAA architekti
mix 15km [179] Zozulak Karel CZE 1978 Procter and Gamble