startovka

Hopicup

08.09.2018 Jažlovice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

55km celkem: 93, muži : 81, ženy: 12, Muži 55km: 81, Ženy 55km: 12 [html] [pdf] [csv]
15km celkem: 118, muži : 75, ženy: 43, děti do 10 let: 28, mix 15km: 90 [html] [pdf] [csv]

startovní listina 55km

start ~ 10:02:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 93 účastníků ( 81 mužů, 12 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži 55km89Armstrong JamesCZE1967SCANIA CERPraha
Muži 55km11Barytskyi AndriiCZE1987EurowagPraha
Muži 55km12Benej IvanSVK1971Enforcer DCKošice
Muži 55km9Beran OndřejCZE1989KC Slavia PrahaSázava
Muži 55km13Bíca LukášCZE1991RekordStarý Brázdim 59
Muži 55km201Blažek JaroslavCZE1957ŘíčanyŘíčany
Ženy 55km14Bohatá IvanaCZE1980MnichoviceMnichovice
Muži 55km15Čech DanielCZE1980ŘíčanyŘíčany
Muži 55km16Filsak JiříCZE1977RekordStarý Brázdim 59
Muži 55km17Fišer ZdeněkCZE1989TelčTelč
Muži 55km19Havelka JiříCZE1965BenešovBenešov
Muži 55km20Havlan JiříCZE1986EurowagDačice
Muži 55km21Hejzlar FilipCZE1992HOPIŘíčany u Prahy - Radošovice
Muži 55km22Homolka PavelCZE1963ToužetínToužetín
Muži 55km90Honzajk PetrCZE1984JungheinrichVrbičany
Muži 55km23Hrouda LukášCZE1987W.A.G. payment solutionsPísek
Muži 55km24Hrubý PatrikCZE1969TovačovTovačov
Muži 55km25Hrubý Tomáš CZE1974VrchoslaviceVrchoslavice
Muži 55km210Chaloupka PřemyslCZE1970KameniceKamenice
Muži 55km209Chaloupka ViktorCZE2003KameniceKamenice
Muži 55km26Chamula RadekCZE1983ŘíčanyŘíčany
Muži 55km27Javůrek JanCZE1957vÅ¡estaryVšestary
Muži 55km28Jelínek LukášCZE1988HopiPraha
Muži 55km91Jílek MichalCZE1972Etriatlon TeamŘíčany
Muži 55km18Juhász GergőHUN1987HOPIGyál
Muži 55km92Kabeš ŠtěpánCZE1936PretoriusPraha 2
Muži 55km30Káninský OtmarCZE1972PrahaPraha
Muži 55km31Karpač MichalCZE1974HopiPraha 9
Muži 55km93Karpač VítCZE2000VeleňVeleň
Muži 55km32Kolofík KamilCZE1981Taekwon-do LionsVšestary
Muži 55km94Kolouch DanielCZE2001PrahaPraha
Muži 55km33Kolouch MartinCZE1972Nahoru a doluPraha
Ženy 55km34Kolouchová KláraCZE1978Na Horu A DoluPraha 4
Muži 55km36Kozák JakubCZE1981Knecht team ŘíčanySvětice
Muži 55km38Kratochvíl JosefCZE1972AfganecČernolice
Muži 55km37Kratochvíl PetrCZE1988EurowagPraha
Ženy 55km39Kratochvilova TerezaCZE1996EurowagPraha
Ženy 55km40Krejčí GabrielaCZE1977EurowagPraha 4
Ženy 55km41Krpešová KarolínaCZE1991W.A.G. payment solutionsBřežany nad Ohří 93, Roudnice nad Labem
Muži 55km42Krupka TomášCZE1981Újezd nad LesyPraha 9
Muži 55km43Kříž MartinCZE1978HopiKlášterec Nad Ohří
Muži 55km44Kůs JaromírCZE1979Movistar TehovTehov
Muži 55km45Lavický TomášCZE1980Říčany - PacovŘíčany - Pacov
Muži 55km202Lunda PetrCZE1972DivišovDivišov
Muži 55km46Macháček RadekCZE1972PEK-TK KolínKolín II
Muži 55km47Malý PavelCZE1979WAG INAPraha
Muži 55km48Mareš TomášCZE1970BenešovBenešov
Muži 55km95Masin JaroslavCZE1984ThermokingNeratovice
Muži 55km49Mathauser JiříCZE1976PretoriusPraha 2
Muži 55km50Mátl RadekCZE1979Tk RadošoviceŘíčany
Muži 55km51Míka ZdeněkCZE1961Miba SportŘíčany
Muži 55km52Nechoďdoma PetrCZE1977DobřichovDobřichov
Ženy 55km53Nováková JitkaCZE1976SlanýSlaný
Muži 55km55PECINA RobertCZE1985Karlovy VaryKarlovy Vary
Muži 55km56Pek MiroslavCZE1958TO EUROPE PEKSPORTPraha 4
Muži 55km57Petržílka RadekCZE1987PrahaPraha
Muži 55km58Pikard TomášCZE2001RekordStarý Brázdim 59
Muži 55km59Poláček PetrCZE1953Na Horu A DoluPraha
Muži 55km60Polanský JiříCZE1981Újezd nad LesyPraha 9
Ženy 55km61Pospíšilová ŠárkaCZE1971PEK-THERMO KINGKolín 4
Muži 55km62Pravec PavelCZE1971HOPIPraha
Muži 55km63Pravec TomášCZE2003HOPIPraha
Muži 55km64Pravec jr. Pavel CZE1999HOPIPraha
Muži 55km65Raizer TomášCZE1988ŠKODA AUTOMladá Boleslav
Muži 55km66Roškota VáclavCZE1979TJ OKROUHLOOKROUHLO
Muži 55km67Ryneš JaroslavCZE1989ČelákoviceČelákovice
Muži 55km98Seidl JaroslavCZE1948LitomyšlLitomyšl
Muži 55km96Skalák MiroslavCZE1966ŘíčanyŘíčany
Muži 55km68Skalák PetrCZE1969Velké PřílepyVelké Přílepy
Muži 55km69Smolik KarelCZE1978BenešovBenešov
Muži 55km70Staník VladimírCZE1983EurowagPeč 78
Ženy 55km71Stehlíková Radka CZE1974HOPIChomutov
Muži 55km72Šejda MartinCZE1962W.A.G. payment solutionsPraha
Muži 55km73Šimáně LiborCZE1963PEK-THERMO KINGKolín
Muži 55km74ŠIŇOR RADEKCZE1976ZBOŘENÝ KOSTELECZBOŘENÝ KOSTELEC
Muži 55km75Škoda JanCZE1988HOPI HOLDINGKarlovy Vary
Muži 55km76Šlapák ZdeněkCZE1971ChomutovChomutov
Muži 55km77Šmejkal RadekCZE1975RekordMnichovice-myšlín
Muži 55km78Šnajdr JakubCZE1990CSK MarkusKladno
Muži 55km79Šodek PavelCZE1990PrachaticePrachatice
Muži 55km80Štokr PavelCZE1973HOPIDivišov
Muži 55km203Šulc CtiradCZE1955PetříkovPetříkov
Muži 55km200Torner TomášCZE1970ŘíčanyŘíčany
Ženy 55km81Trojáčková JolanaCZE1993ŘíčanyŘíčany
Muži 55km82Tuháček MilanCZE1964TO EUROPE PEKSPORTRudná
Muži 55km208Turek JanCZE1975PrahaPraha
Ženy 55km83Turoňová AliceCZE1990W.A.G. payment solutionsPraha 10
Muži 55km84Tykva LukášCZE1977RekordStarý Brázdim 59
Muži 55km85Udlínek LadislavCZE1970EurowagŘíčany
Muži 55km86Vaněk LiborCZE1961RicanyŘíčany
Ženy 55km8Vnuková JaroslavaCZE1951BSK racingDobřejovice
Muži 55km97Zelenka PavelCZE1962Miba SportŘíčany
Ženy 55km88Zurynková EvaCZE1987RekordStarý Brázdim 59

startovní listina 15km

start ~ 10:02:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 118 účastníků ( 75 mužů, 43 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
mix 15km181Aron JiříCZE1973ModleticeModletice
děti do 10 let182Aron JiříCZE2009ModleticeModletice
mix 15km101Balogh AlexandraHUN1988HOPIGyál
mix 15km108Benedek GabriellaHUN1994HOPIGyál
mix 15km102Borek LukášCZE1984W.A.G. payment solutionsPraha
děti do 10 let216Černá ViktorieCZE2013PrahaPraha
mix 15km214Černý RadekCZE1975PrahaPraha
děti do 10 let215Černý štěpánCZE2009PrahaPraha
mix 15km104Dobšovič JiříCZE1954PrahaPraha
děti do 10 let105Filsak MaryášCZE2013RekordStarý Brázdim 59
mix 15km106Filsková EvaCZE1981RekordStarý Brázdim 59
mix 15km109Gonzalezová María CZE1988WAG payment solutions, a.s.Praha
mix 15km107Gyöngyösi GáborHUN1986HOPIGyál
mix 15km111Hanzlík JakubCZE2007Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
mix 15km110Hanzlík MatějCZE2006Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
mix 15km112Hanzlíková JanaCZE1976Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
mix 15km113Havrda Petr CZE1981ZloniceZlonice
mix 15km114Havrdova PetraCZE1988ZloniceZlonice
mix 15km199Hejtík TomášCZE1977PrahaPraha
mix 15km115Horváth GáborHUN1982HOPIBudapest
děti do 10 let117Hrejsa AdamCZE2008Praha 5, StodůlkyPraha 5, Stodůlky
mix 15km116Hrejsa MichalCZE1972Praha 5, StodůlkyPraha 5, Stodůlky
děti do 10 let118Hrejsa ŠtěpánCZE2010Praha 5, StodůlkyPraha 5, Stodůlky
mix 15km119Hrubá KateřinaCZE1980TovačovTovačov
děti do 10 let120Hrubý JakubCZE2009TovačovTovačov
mix 15km121Chmela JanCZE1980LštěníLštění
mix 15km122Christián PetrCZE1965Újezd nad LesyPraha 9
mix 15km124Jäger JanCZE2007ARFINŘíčany
mix 15km123Jäger VladimírCZE1973ArfinPraha
mix 15km180Juhász ZsoltHUN1980Hopi TransportTököl
mix 15km183Kadlečková DenisaCZE1982Na Horu A DoluPraha 4
mix 15km29Kafka AlesCZE1974Praha 10 - VršovicePraha 10 - Vršovice
mix 15km125Kaška KarelCZE2004ChomutovChomutov
mix 15km127Kašková KamilaCZE2007ChomutovChomutov
mix 15km126Kašková LenkaCZE1974ChomutovChomutov
mix 15km103Kiss BrúnóHUN1992HOPIGyál
mix 15km128Klinderová Kateřina CZE1997PrahaPraha
mix 15km129Kohoutová TerezaCZE1990W.A.G. payment solutionsKutná Hora
děti do 10 let130Kolouch CyrilCZE2014Na Horu A DoluPraha 4
mix 15km35Košař MartinCZE1979Újezd nad lesy Praha 21Újezd nad lesy Praha 21
děti do 10 let133Krejčí Max CZE2009EurowagPraha 4
děti do 10 let132Krejčí Nela CZE2011EurowagPraha 4
mix 15km131Krejčí PavelCZE1976EurowagPraha 4
mix 15km134Křivánek TomášCZE1946PretoriusPraha 2
děti do 10 let99Křivánková LauraCZE2012PrahaPraha
děti do 10 let198Křivánková SofieCZE2011PrahaPraha
mix 15km135Kuchařová AničkaCZE1985Újezd nad LesyPraha 9
mix 15km184Kurilla PavolCZE1981HOPI HOLDINGPeruc
mix 15km185Kurillová TerezaCZE1984HOPI HOLDINGPeruc
mix 15km205lébl milanCZE1962ŘíčanyŘíčany
děti do 10 let206Léblová KateřinaCZE2012ŘíčanyŘíčany
mix 15km136Lundák TomášCZE1979HOPIPraha
děti do 10 let137Lundák TomášCZE2010HOPIPraha
mix 15km186Matura JanCZE1981ProboštovProboštov
děti do 10 let187Matura MatějCZE2010ProboštovProboštov
děti do 10 let188Matura ŠimonCZE2010ProboštovProboštov
mix 15km189Maturová GabrielaCZE1975ProboštovProboštov
mix 15km189Maturová GabrielaCZE1975ProboštovProboštov
mix 15km138Miler OldřichCZE1986Too high to dieVlašim
mix 15km139Mizerová VeronikaCZE1985Újezd nad LesyPraha 9
mix 15km190Mlích jiriCZE1974HunikoffKunratice
mix 15km191Mlích OndřejCZE2007HunikoffKunratice
děti do 10 let192Mlích RobinCZE2011HunikoffKunratice
děti do 10 let193Mlichova JulieCZE2014HunikoffKunratice
děti do 10 let142Murgaš AdamCZE2013WAG payment solutions, a.s.Nový Knín
děti do 10 let141Murgaš DavidCZE2011WAG payment solutions, a.s.Nový Knín
mix 15km140Murgaš Martin CZE1982WAG payment solutions, a.s.Nový Knín
mix 15km143Murgašová MarcelaCZE1982WAG payment solutions, a.s.Nový Knín
mix 15km151Nagy PatriciaHUN1993HOPIGyál
mix 15km144Nechoďdoma PetrCZE2007DobřichovDobřichov
mix 15km145Nechoďdomová BlankaCZE1979DobřichovDobřichov
mix 15km146Novák PetrCZE1973SlanýSlaný
mix 15km147Novák ŠimonCZE2007SlanýSlaný
mix 15km148Nováková DorotaCZE2001SlanýSlaný
mix 15km149Nováková KristýnaCZE2003HopiSlaný
mix 15km54Pančura StanislavCZE1980Újezd nad LesyPraha 9
mix 15km150Patera TomášCZE1987Patera´sNupaky
mix 15km2Piškanin DavidCZE1975HOPI HOLDINGKarlovy Vary
mix 15km1Piškanin FrantišekCZE1947HOPI HOLDINGKarlovy Vary
mix 15km3Piškanin MichaelCZE2006HOPI HOLDINGPraha
děti do 10 let152Poláčková EmmaCZE2008Na Horu A DoluPraha 4
mix 15km154Prostředník JosefCZE2006SCANIA CERPraha
mix 15km153Prostředník PavelCZE1973Scania CzPraha
děti do 10 let155Prostředník VojtěchCZE2015SCANIA CERPraha
děti do 10 let157Prostředníková AdélaCZE2011SCANIA CERPraha
mix 15km156Prostředníková MartinaCZE1976SCANIA CERPraha
mix 15km158Rychetský DavidCZE1987WAG payment solutions, a.s.Praha
mix 15km159Řezáč PavelCZE1979LiběchovLiběchov
děti do 10 let160Řezáč ŠimonCZE2008LiběchovLiběchov
mix 15km194Seberova PetraCZE1977HunikoffKunratice
mix 15km162Seidl PřemyslCZE1977BenÁtkyBenÁtky
děti do 10 let161Seidl Sebastian PřemyslCZE2013Benátky Benátky
mix 15km163Skalák PetrCZE2007Velké PřílepyVelké Přílepy
mix 15km164Skaláková ElenCZE1977Velké PřílepyVelké Přílepy
mix 15km195Stolařová AdélaCZE2000ChomutovChomutov
mix 15km165Stránská ElenCZE2007EurowagPraha
děti do 10 let167Stránská KarolínaCZE2011EurowagPraha
mix 15km166Stránská MartinaCZE1979EurowagPraha
mix 15km168Stránský ViktorCZE1979EurowagPraha
mix 15km204Suchý JanCZE1983PrahaPraha
mix 15km207Šmatlák JiříCZE1979OsniceOsnice
mix 15km169Šťastný JaroslavCZE1981LányLány
děti do 10 let170Šťastný LukášCZE2010LányLány
děti do 10 let213teršl AdamCZE2009BabybykrosčerčanyBabybykrosčerčany
mix 15km211Teršl AnnaCZE2004BIKECLINIC JUNIOR TEAMKamenice
mix 15km212teršl MichalCZE1963KameniceKamenice
mix 15km172Udlínková MarieCZE1974EurowagŘíčany
mix 15km171Udlínková Patricie CZE2005EurowagŘíčany
mix 15km173URBAN ZdeněkCZE1968PRAHAPRAHA
mix 15km174URBANOVÁ JanaCZE1973PRAHAPRAHA
mix 15km175URBANOVÁ PetraCZE2006PRAHAPRAHA
mix 15km87Vevera KarelCZE1981Újezd nad LesyPraha 9
mix 15km197Voráček OndřejCZE2000KadaňKadaň
mix 15km196Voráček ŠtěpánCZE2000KadaňKadaň
mix 15km176Zmátlík JanCZE1991ZOAA architektiPraha 6
mix 15km177Zoula JakubCZE1984ZoaaPraha
mix 15km178Zoulová LenkaCZE1986ZoaaPraha
mix 15km179Zozulak KarelCZE1978Procter and GamblePraha