mtb

startovka

Hopicup

11.09.2021 Jažlovice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

55km celkem: 75, muži : 66, ženy: 9, Muži 55km: 66, Ženy 55km: 9 [html] [pdf] [csv]
15km celkem: 124, muži : 72, ženy: 52, děti do 10 let: 25, mix 15km: 99 [html] [pdf] [csv]
55km elektro, nesoutěžní celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
15km elektro, nesoutěžní celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Muži: 1, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]

startovní listina 15km

start ~ 10:03:20 , bez omezení věku , přihlášeno: 124 účastníků ( 72 mužů, 52 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
mix 15km104Adámková AdélaCZE1991PrahaPraha
děti do 10 let105Adámková TerezaCZE2011OkrouhloOkrouhlo
mix 15km100Cveklová AnežkaCZE2010KadaňKadaň
mix 15km109Čechová TerezaCZE1985ŘíčanyŘíčany
děti do 10 let111Černohousová AnežkaCZE2013StrančiceStrančice
mix 15km113Černohousová MichaelaCZE1988StrančiceStrančice
mix 15kmČernohousová NatalijaCZE2010StrančiceStrančice
mix 15km195Habartová DanaCZE1974HerinkHerink
mix 15km196Habartová VeronikaCZE2007HerinkHerink
mix 15km96Hájková ŠárkaCZE1972PrahaPraha
mix 15km119Hanzlíková JanaCZE1976Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
mix 15km124Hašková BarboraCZE2001Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km123Hašková KateřinaCZE1976Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km91Chmelová EvaCZE1981LštěníLštění
děti do 10 let90Chmelová PavlínaCZE2012LštěníLštění
děti do 10 let132Javůrková EliškaCZE2013StrančiceStrančice
děti do 10 let132Javůrková EliškaCZE2013StrančiceStrančice
děti do 10 let133Javůrková HanaCZE2017StrančiceStrančice
mix 15km131Javůrková MartinaCZE1990StrančiceStrančice
mix 15km134Jedličková BarboraCZE0000StromoŘadÍOlomouc
mix 15km135Jiroušková JanaCZE1977ČsobChlumec
mix 15kmKůsová HanaCZE2007Movistar TehovTehov
mix 15km178Kůsová MonikaCZE1973Movistar TehovTehov
mix 15km179Kůsová MonikaCZE2005Movistar TehovTehov
děti do 10 let183Léblová KateřinaCZE2012ŘíčanyŘíčany
mix 15km140Matoušková AnetaCZE2006Praha 4Praha 4
mix 15km139Matoušková JanaCZE1977Praha 4Praha 4
mix 15km141Matoušková JulieCZE2009Praha 4Praha 4
mix 15km142Mentlíková JanaCZE1976PRORADOSTPraha
děti do 10 let15Mlichova JulieCZE2014HunikoffKunratice
mix 15km187Nováková DorotaCZE2001SlanýSlaný
mix 15km112Nováková KristýnaCZE2003HopiSlaný
mix 15km92Pätoprstá BohumilaCZE1982Perfect CanteenJesenice
děti do 10 let93Pätoprstá EllaCZE2014Perfect CanteenJesenice
mix 15km149Pivoňková MarkétaCZE1988Sdh VýžerkyVýžerky
děti do 10 let150Pivoňková NikyCZE2011Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km190Ráczová MilanaCZE1966BrnoBrno
mix 15km154Rupertová AdélaCZE2008Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km152Rupertová BarboraCZE1984Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km153Rupertová BeátaCZE2010Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km156Rybárová VěraCZE1975KvětniceKvětnice
mix 15km108Sajlerová SofieCZE2010KuniceKunice
děti do 10 let171Sajlerová StelaCZE2015KuniceKunice
mix 15km17Seberova PetraCZE1977HunikoffKunratice
mix 15km162Sydorová EliškaCZE2009Sdh VýžerkyVýžerky
děti do 10 let98Šírková TerezaCZE2011KlíšterecKlíšterec
mix 15km164Škrabalová JitkaCZE1975Praha 4Praha 4
mix 15km163Škrabalová KláraCZE2010Praha 4Praha 4
mix 15km165Škrabalová VeronikaCZE2005Praha 4Praha 4
mix 15km172Walterová KláraCZE1994Košťany, StřelnáKošťany, Střelná
mix 15km174Zoulová LenkaCZE1986ZoaaPraha
mix 15km175Žákovská KarolínaCZE1994EurowagPraha