mtb

výsledky

Hopicup

11.09.2021 Jažlovice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

55km celkem: 68, muži : 60, ženy: 8, Muži 55km: 60, Ženy 55km: 8 [html] [pdf] [csv]
15km celkem: 99, muži : 56, ženy: 43, děti do 10 let: 22, mix 15km: 77 [html] [pdf] [csv]
55km elektro, nesoutěžní celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
15km elektro, nesoutěžní celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 15km

start ~ 10:03:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / mix 15km [190] Milana Ráczová 1966 CZE Brno 38:32.3
2 2 / mix 15km [119] Jana Hanzlíková 1976 CZE Kostelec Nad č.lesy, Výžerky 39:00.1 00:27.8
3 3 / mix 15km [178] Monika Kůsová 1973 CZE Movistar Tehov 39:37.5 01:05.2
4 4 / mix 15km [179] Monika Kůsová 2005 CZE Movistar Tehov 40:02.0 01:29.7
5 5 / mix 15km [134] Barbora Jedličková 0000 CZE StromoŘadÍ 43:01.0 04:28.7
6 6 / mix 15km [140] Aneta Matoušková 2006 CZE Praha 4 43:18.1 04:45.8
7 7 / mix 15km [165] Veronika Škrabalová 2005 CZE Praha 4 44:30.3 05:58.0
8 8 / mix 15km [135] Jana Jiroušková 1977 CZE Chlumec 45:29.5 06:57.2
9 9 / mix 15km [141] Julie Matoušková 2009 CZE Praha 4 45:32.4 07:00.1
10 10 / mix 15km [163] Klára Škrabalová 2010 CZE Praha 4 45:51.5 07:19.2
11 11 / mix 15km [142] Jana Mentlíková 1976 CZE PRORADOST 45:58.8 07:26.5
12 12 / mix 15km [162] Eliška Sydorová 2009 CZE Sdh Výžerky 47:11.3 08:39.0
13 13 / mix 15km [153] Beáta Rupertová 2010 CZE Sdh Výžerky 48:33.3 10:01.0
14 14 / mix 15km [175] Karolína Žákovská 1994 CZE Eurowag 48:47.1 10:14.8
15 15 / mix 15km [195] Dana Habartová 1974 CZE Herink 49:20.5 10:48.2
16 16 / mix 15km [139] Jana Matoušková 1977 CZE Praha 4 50:04.2 11:31.9
17 17 / mix 15km [164] Jitka Škrabalová 1975 CZE Praha 4 50:07.6 11:35.3
18 18 / mix 15km [96] Šárka Hájková 1972 CZE Praha 54:11.9 15:39.6
19 19 / mix 15km [196] Veronika Habartová 2007 CZE Herink 54:18.9 15:46.6
20 1 / děti do 10 let [90] Pavlína Chmelová 2012 CZE Lštění 56:45.7 18:13.4
21 20 / mix 15km [91] Eva Chmelová 1981 CZE Lštění 58:15.0 19:42.7
22 2 / děti do 10 let [105] Tereza Adámková 2011 CZE Okrouhlo 01:01:12.8 22:40.5
23 21 / mix 15km [109] Tereza Čechová 1985 CZE Říčany 01:03:15.2 24:42.9
24 3 / děti do 10 let [98] Tereza Šírková 2011 CZE Klíšterec 01:05:32.8 27:00.5
25 4 / děti do 10 let [15] Julie Mlichova 2014 CZE Hunikoff 01:11:12.6 32:40.3
26 22 / mix 15km [112] Kristýna Nováková 2003 CZE Slaný 01:11:13.7 32:41.4
27 23 / mix 15km [187] Dorota Nováková 2001 CZE Slaný 01:11:14.3 32:42.0
28 24 / mix 15km [100] Anežka Cveklová 2010 CZE Kadaň 01:14:28.2 35:55.9
29 5 / děti do 10 let [150] Niky Pivoňková 2011 CZE Sdh Výžerky 01:21:33.8 43:01.5
30 25 / mix 15km [152] Barbora Rupertová 1984 CZE Sdh Výžerky 01:23:06.5 44:34.2
31 26 / mix 15km [154] Adéla Rupertová 2008 CZE Sdh Výžerky 01:23:26.4 44:54.1
32 27 / mix 15km [149] Markéta Pivoňková 1988 CZE Sdh Výžerky 01:23:49.5 45:17.2
33 6 / děti do 10 let [132] Eliška Javůrková 2013 CZE Strančice 01:26:46.0 48:13.7
34 7 / děti do 10 let [133] Hana Javůrková 2017 CZE Strančice 01:26:53.5 48:21.2
35 28 / mix 15km [131] Martina Javůrková 1990 CZE Strančice 01:26:54.1 48:21.8
36 8 / děti do 10 let [111] Anežka Černohousová 2013 CZE Strančice 01:26:54.8 48:22.5
37 29 / mix 15km [113] Michaela Černohousová 1988 CZE Strančice 01:26:55.3 48:23.0
38 9 / děti do 10 let [183] Kateřina Léblová 2012 CZE Říčany 01:35:31.7 56:59.4
39 10 / děti do 10 let [171] Stela Sajlerová 2015 CZE Kunice 01:49:15.9 01:10:43.6
40 30 / mix 15km [92] Bohumila Pätoprstá 1982 CZE Perfect Canteen 01:52:43.3 01:14:11.0
41 11 / děti do 10 let [93] Ella Pätoprstá 2014 CZE Perfect Canteen 01:52:43.8 01:14:11.5
DNF / mix 15km [108] Sofie Sajlerová 2010 CZE Kunice
DNF / mix 15km [17] Petra Seberova 1977 CZE Hunikoff