mtb

výsledky

Hopicup

11.09.2021 Jažlovice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

55km celkem: 68, muži : 60, ženy: 8, Muži 55km: 60, Ženy 55km: 8 [html] [pdf] [csv]
15km celkem: 99, muži : 56, ženy: 43, děti do 10 let: 22, mix 15km: 77 [html] [pdf] [csv]
55km elektro, nesoutěžní celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
15km elektro, nesoutěžní celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 15km

start ~ 10:03:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / mix 15km [110] Kryštof Čermák 2007 CZE Sk Velo Praha 31:00.5
2 2 / mix 15km [189] Jiří Černý 1962 CZE Brno 32:57.3 01:56.8
3 3 / mix 15km [176] Frantisek Javurek 1953 CZE Všestary 166 35:36.7 04:36.2
4 4 / mix 15km [103] Adam Adámek 2004 CZE Bike Okrouhlo 36:47.7 05:47.2
5 5 / mix 15km [158] Dušan Soukup 1974 CZE Mnichovice 36:54.8 05:54.3
6 6 / mix 15km [86] Libor Šimáně 1963 CZE Kolín 37:38.1 06:37.6
7 7 / mix 15km [136] Zsolt Juhász 1980 HUN Hopi Transport 38:04.3 07:03.8
8 8 / mix 15km [130] Jan Javůrek 1957 CZE všestary 38:44.6 07:44.1
9 9 / mix 15km [116] Vencel Dsupin 2006 CZE Eurowag 39:12.4 08:11.9
10 10 / mix 15km [5] Šimon Novák 2007 CZE Slaný 39:13.4 08:12.9
11 11 / mix 15km [177] Petr Konečný 1984 CZE AFK Radlík 39:15.8 08:15.3
12 12 / mix 15km [115] Attila Dsupin 1973 CZE Eurowag 39:25.4 08:24.9
13 13 / mix 15km [184] Ondřej Svoboda 2005 CZE Dolní Chabry 39:31.8 08:31.3
14 14 / mix 15km [197] Lukáš Habart 2003 CZE Herink 39:44.1 08:43.6
15 15 / mix 15km [117] Peter Dsupin 2008 CZE Eurowag 40:01.1 09:00.6
16 1 / děti do 10 let [143] Karel Miler 2011 CZE Chomutov 40:32.8 09:32.3
17 16 / mix 15km [114] Igor Dědič 1984 CZE Eurowag 40:56.5 09:56.0
18 17 / mix 15km [159] Matěj Starosta 2008 CZE Sdh Výžerky 41:05.6 10:05.1
19 18 / mix 15km [170] Marek Vosecky 1976 CZE Újezd nad Lesy 42:48.3 11:47.8
20 19 / mix 15km [126] Michal Hrejsa 1972 CZE Praha 5, Stodůlky 43:07.8 12:07.3
21 20 / mix 15km [118] Pavol Džama 1993 SVK Eurowag 43:55.4 12:54.9
22 21 / mix 15km [194] Jan Hejdík 2009 CZE Herink 44:48.8 13:48.3
23 22 / mix 15km [193] Tomáš Hejdík 1977 CZE Herink 44:49.4 13:48.9
24 2 / děti do 10 let [16] Robin Mlích 2011 CZE Hunikoff 45:57.8 14:57.3
25 23 / mix 15km [198] Kryštof Habart 2007 CZE Herink 46:05.1 15:04.6
26 24 / mix 15km [97] Jiří Šmatlák 1979 CZE Osnice 46:26.9 15:26.4
27 3 / děti do 10 let [192] Sebastián Seidl 2013 CZE Benátky 47:22.3 16:21.8
28 25 / mix 15km [191] Přemysl Seidl 1977 CZE BenÁtky 47:23.0 16:22.5
29 26 / mix 15km [151] Ondřej Rupert 1974 CZE Sdh Výžerky 48:33.6 17:33.1
30 27 / mix 15km [129] Vladimír Jäger 1973 CZE Arfin 49:56.9 18:56.4
31 28 / mix 15km [138] Aleš Matoušek 1977 CZE Praha 4 50:03.0 19:02.5
32 29 / mix 15km [160] Tomáš Sydor 1975 CZE Sdh Výžerky 51:35.2 20:34.7
32 4 / děti do 10 let [161] Tobiáš Sydor 2011 CZE Sdh Výžerky 51:35.2 20:34.7
34 30 / mix 15km [106] Michal Bělohoubek 1991 CZE Eurowag 52:05.8 21:05.3
35 31 / mix 15km [4] Pavel Pravec 1971 CZE HOPI 53:27.5 22:27.0
36 32 / mix 15km [9] Antonín Jiroušek 1956 CZE hopi 53:28.9 22:28.4
37 5 / děti do 10 let [186] Cyril Kolouch 2014 CZE Nahoru a dolů 53:32.7 22:32.2
38 33 / mix 15km [188] Petr Poláček 1953 CZE Nahoru a dolů 53:33.4 22:32.9
39 34 / mix 15km [95] Petr Hájek 1970 CZE Fischer international s.r.o. 54:12.2 23:11.7
40 35 / mix 15km [144] Petr Nechoďdoma 2007 CZE Dobřichov 56:37.0 25:36.5
41 36 / mix 15km [180] Jan Chmela 1980 CZE Lštění 56:45.2 25:44.7
42 6 / děti do 10 let [89] Jakub Chmela 2011 CZE Lštění 58:14.5 27:14.0
43 37 / mix 15km [147] Jiří Pivoňka 1979 CZE Sdh Výžerky 01:00:50.7 29:50.2
44 38 / mix 15km [102] Jan Adámek 1978 CZE Bike Okrouhlo 01:01:13.1 30:12.6
45 7 / děti do 10 let [148] Jiří Pivoňka 2011 CZE Kostelec Nad č.lesy, Výžerky 01:01:49.4 30:48.9
46 39 / mix 15km [168] Lukáš Šťastný 2010 CZE Lány 01:01:58.9 30:58.4
47 8 / děti do 10 let [107] Daniel Čech 2014 CZE Říčany 01:03:14.9 32:14.4
48 40 / mix 15km [99] Ondřej Cvekl 2000 CZE Kadaň 01:05:33.9 34:33.4
49 41 / mix 15km [200] Petra Škodová 2000 CZE 01:07:34.4 36:33.9
50 9 / děti do 10 let [157] Julie Škodová 2017 CZE 01:07:35.3 36:34.8
51 42 / mix 15km [128] Štěpán Hrejsa 2010 CZE Praha 5, Stodůlky 01:12:38.9 41:38.4
52 43 / mix 15km [185] Jaroslav Voráček 1951 CZE Klášterec Nad Ohří 01:14:31.8 43:31.3
53 10 / děti do 10 let [169] Marek Šťastný 2014 CZE Lány 01:16:24.9 45:24.4
54 11 / děti do 10 let [182] Jiří Lébl 2017 CZE Říčany 01:35:33.6 01:04:33.1
55 44 / mix 15km [181] Miloš Lébl 1962 CZE Říčany 01:35:34.1 01:04:33.6
DNF / mix 15km [199] Filip Sajler 1979 CZE Kunice