24.09.2016 Hořátev, Polabí
Hořátevská rovina 40km
|
celkem: 208 , muži : 176, M30: 31, M50: 52, M40: 51, ženy: 32, Z45: 8, M60: 26, JUNIOR: 8, Z46: 8, Z35: 13, M61 : 8, JUNIORKY: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 13:00:01
, 2001 a starší
,
přihlášeno: 208 účastníků
(
176 mužů,
32 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M61 | 206 | Snížek Jaromír | CZE | 1942 | Poděbrady | Poděbrady |
M61 | 192 | Ponec Jiří | CZE | 1949 | Lokomotiva Nymburk | Kostomlaty nad Laben |
M61 | 205 | Rejf Jiří | CZE | 1951 | Praha 6 | Praha 6 |
M61 | 52 | Hauerland Karel | CZE | 1951 | Nymburk | Nymburk |
Z46 | 160 | Vnuková Jaroslava | CZE | 1951 | BSK racing | Praha 4 |
M61 | 197 | Morávek Vladimír | CZE | 1952 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
M61 | 70 | Koštýř Zdeněk | CZE | 1953 | Z+D | Nymburk |
M61 | 19 | Budějský Miroslav | CZE | 1953 | Caymanpharma MTB | Neratovice |
M61 | 154 | Vančura Miloš | CZE | 1954 | Hisport Team | Nymburk |
M60 | 35 | Ďuriš Jaroslav | CZE | 1956 | Topení Ďuriš | Mladá Boleslav |
M60 | 93 | Mareš Miloslav | CZE | 1957 | Benátky nad Jizerou | Benátky nad Jizerou |
M60 | 55 | Helmich Mirek | CZE | 1957 | Černí koně | Lysá nad Labem |
M60 | 145 | Šípek Lubomír | CZE | 1958 | TJ Lokomotiva Nymburk | Poděbrady |
M60 | 207 | Helekal Petr | CZE | 1958 | Poděbrady | Poděbrady |
M60 | 15 | Bejda Zdeněk | CZE | 1958 | Kolín | Kolín |
M60 | 188 | Probst Jiří | CZE | 1958 | Bike and Surf team | Praha 10 |
M60 | 104 | Michl Josef | CZE | 1959 | TJ Lokomotiva Nymburk | Křinec |
M60 | 119 | Prchal Pavel | CZE | 1959 | sk cyklosport kern | Zbraslavice |
M60 | 94 | Martínek Dušan | CZE | 1960 | Like Bike Rasochy | Týnec nad Labem |
M60 | 183 | Maťha Jindřich | CZE | 1961 | Poděbrady | Poděbrady |
M60 | 201 | Nedorost Antonín | CZE | 1962 | Neratovice | Neratovice |
M60 | 32 | Dohnal Richard | CZE | 1962 | KELLYS BIKERANCH TEAM | praha |
M60 | 23 | Bulíček Luboš | CZE | 1962 | Hořátev 242 | Hořátev 242 |
M60 | 131 | Soukal František | CZE | 1962 | TJ Lokomotiva Nymburk | Kovanice |
M60 | 44 | Frisch Vladimír | CZE | 1962 | Benátky nad Jizerou | Benátky nad Jizerou |
Z46 | 41 | Fliedrová Ilona | CZE | 1963 | TJ Lokomotiva Nymburk | Poděbrady |
Z46 | 95 | Martínková Libuše | CZE | 1963 | Like Bike Rasochy | Týnec nad Labem |
M60 | 153 | Urbánek Petr | CZE | 1963 | Spořilov | Spořilov |
M60 | 49 | Hampl Vítězslav | CZE | 1963 | Kšely | Kšely |
M60 | 42 | fousek Jan | CZE | 1963 | hořátev | hořátev |
M60 | 161 | vojtěch pavel | CZE | 1964 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M60 | 46 | Hájek Jaroslav | CZE | 1964 | Nymburk | Nymburk |
M60 | 81 | Kubeš Oto | CZE | 1964 | Nymburk | Nymburk |
M60 | 16 | Boháč Martin | CZE | 1964 | Kounice | Kounice |
Z46 | 108 | Nosková Dana | CZE | 1964 | Z+K | Nymburk |
M60 | 144 | Šípek Miroslav | CZE | 1965 | KH-tour GCT | Kolín |
M60 | 155 | vanický Miroslav | CZE | 1965 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M60 | 20 | Budka Bohuslav | CZE | 1965 | primatruck | Poděbrady |
Z46 | 98 | Matoušková Hana | CZE | 1965 | BTK EURO BIKE Praha | Radonice |
Z46 | 148 | Švejdová Jana | CZE | 1965 | Josefův Důl | Josefův Důl |
M50 | 10 | ajchler Roman | CZE | 1966 | Praha 9 Prosek | Praha 9 Prosek |
M50 | 178 | Jírů Jan | CZE | 1966 | Trenér psů.cz | praha |
M50 | 143 | ŠINDELÁŘ Miloš | CZE | 1967 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M50 | 121 | Přibyl Petr | CZE | 1967 | Praha 9 | Praha 9 |
M50 | 43 | Frank Marek | CZE | 1967 | Poděbrady | Poděbrady |
M50 | 40 | Fišar Jiří | CZE | 1967 | Všechlapy | Všechlapy |
M50 | 158 | Verner Josef | CZE | 1967 | Cyklokroužek Kounice | Kounice |
M50 | 194 | Hetman Vladimír | CZE | 1967 | TPCA bike team | Sázava |
M50 | 203 | Dvořák David | CZE | 1968 | Dvory | Dvory |
M50 | 199 | Just Josef | CZE | 1968 | Mochov | Mochov |
M50 | 69 | Jiříčný Václav | CZE | 1968 | Kolin | kolin4 |
M50 | 56 | HEŘMÁNEK PAVEL | CZE | 1968 | MODEL OBALY NYMBURK | NYMBURK |
M50 | 29 | Denemark Jiří | CZE | 1968 | Škvorec | Škvorec |
M50 | 8 | Kučera Jan | CZE | 1969 | KC Slavia Praha | Praha 4 |
M50 | 60 | Hortlík Pavel | CZE | 1969 | Lázně Bohdaneč | Lázně Bohdaneč |
M50 | 166 | Wood Ian | GBR | 1969 | AC Sparta praha cycl... | Praha 8 |
M50 | 163 | Volf Petr | CZE | 1970 | Agro Kolín | Krchleby |
Z46 | 172 | Borovičková Adriána | CZE | 1970 | Hořátev | Hořátev |
M50 | 113 | Paroulek Jaroslav | CZE | 1970 | SKP Nymburk | Poděbrady |
Z46 | 39 | Frischová Jindřiška | CZE | 1970 | Benátky nad Jizerou | Benátky nad Jizerou |
M50 | 168 | Zdražil Vít | CZE | 1970 | samoself | Pardubice |
M50 | 170 | Žirovnický Jan | CZE | 1970 | Všechlapy | Všechlapy |
M50 | 159 | Vlček Petr | CZE | 1971 | CK Vinohradské Šlapky | Nové Strašecí |
M50 | 182 | Roman Čepek | CZE | 1971 | Réma Nymburk | Nymburk |
M50 | 139 | Šemlej Vladimír | CZE | 1971 | TJ LOKOMOTIVA NYMBURK | Hořátev |
M50 | 115 | Peterka Martin | CZE | 1971 | Auto-Combi Kutná Hora | Kolín |
Z45 | 164 | Vonková Marcela | CZE | 1971 | Písková Lhota | Písková Lhota |
M50 | 116 | Polák Martin | CZE | 1971 | Continetal Adršpach | Český Brod |
M50 | 185 | Kohlíček Martin | CZE | 1971 | X ski school Strážné | Strážné |
M50 | 187 | Horvatovič Josef | CZE | 1971 | TJ Lokomotiva Nymburk | Pečky |
M50 | 149 | Tindel Petr | CZE | 1972 | GAPP System-Cabtech | Sadská |
M50 | 57 | Hodboď Zdeněk | CZE | 1972 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M50 | 33 | Dokoupil Milan | CZE | 1972 | Sadská | Sadská |
M50 | 129 | Slovák Jaroslav | CZE | 1973 | Přerov nad Labem | Přerov nad Labem |
M50 | 120 | Proněk Jan | CZE | 1973 | Praha | Praha |
M50 | 125 | Sádlo Josef | CZE | 1973 | Křinec | Křinec |
M50 | 21 | Buchta Fanda | CZE | 1973 | Vlastějovice-City | Vlastějovice-City |
M50 | 97 | Mašek Petr | CZE | 1973 | Sadská | Sadská |
M50 | 62 | Horyna Vlastimil | CZE | 1973 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
M50 | 4 | Bartoš Karel | CZE | 1973 | Bike and Surf team | Nymburk |
M50 | 110 | Novák Jan | CZE | 1973 | Praha 9 ČM | Praha 9 ČM |
M50 | 133 | stybor Martin | CZE | 1974 | REVITALI | Sadská |
Z45 | 111 | Nováková Michaela | CZE | 1974 | TNTN | Praha 9 |
Z45 | 12 | Bartošová Martina | CZE | 1974 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M50 | 103 | Míchal Miroslav | CZE | 1974 | Golčův Jeníkov | Golčův Jeníkov |
M50 | 135 | Svítek Jan | CZE | 1974 | Úvaly | Úvaly |
M50 | 109 | Novák Roman | CZE | 1974 | Cyklistika Nymburk | Poděbrady |
M50 | 87 | Kunc Petr | CZE | 1974 | Nymburk | Nymburk |
M50 | 26 | červenka marek | CZE | 1974 | Kounice | kounice |
M50 | 123 | Rydval Michal | CZE | 1974 | AC Sparta Praha | Praha |
M50 | 174 | Dušek Luboš | CZE | 1975 | TJ Sokol Hořátev | |
M50 | 181 | Šlemín Rostislav | CZE | 1975 | Kostelní Lhota | Kostelní Lhota |
M50 | 128 | Slavík Miroslav | CZE | 1975 | Cyklokroužek Kounice | Kounice |
M50 | 30 | Dohnal Luděk | CZE | 1975 | Devil | Pecka |
Z45 | 141 | Šimečková Štěpánka | CZE | 1975 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
M50 | 51 | Hanousek Michal | CZE | 1975 | Model Bike Team | Kostomlátky |
M50 | 91 | Mach Petr | CZE | 1975 | Kolin | Kolin |
M50 | 169 | Ženíšek Vladimír | CZE | 1975 | Hobík z Kralup | Český Brod |
M40 | 151 | Tuláček Milan | CZE | 1976 | Kolín | Kolín |
M40 | 137 | Svoboda Jan | CZE | 1976 | Praha 7 | Praha 7 |
M40 | 75 | Krejčík Marek | CZE | 1976 | TJ Lokomotiva Nymburk | Chvalovice |
M40 | 202 | Veis Zdeněk | CZE | 1976 | Radonice | Radonice |
M40 | 193 | semanco radim | CZE | 1976 | KC Kutná hora | Velké Zboží |
M40 | 107 | Nepožítek Jiří | CZE | 1976 | Přerov nad Labem | Přerov nad Labem |
M40 | 152 | Marvan Jakub | CZE | 1977 | STS Chvojkovice | |
M40 | 175 | Novák Jiří | CZE | 1977 | Parker | |
M40 | 191 | Rada Jan | CZE | 1977 | KC Kutná Hora | Kutná Hora |
Z45 | 189 | Serbusova Katerina | CZE | 1977 | Polabska smecka | Semice |
M40 | 14 | Bazlik Martin | CZE | 1977 | Tatce | Tatce |
M40 | 106 | Nechoďdoma Petr | CZE | 1977 | Dobřichov | Dobřichov |
M40 | 6 | Šimeček Luděk | CZE | 1977 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
Z45 | 38 | Farkašová Marcela | CZE | 1977 | Model Bike Team | Nymburk |
M40 | 47 | Hájek Jiří | CZE | 1977 | Kounice | Kounice |
M40 | 79 | Kříž Roman | CZE | 1977 | odpadyweb.cz | Mělník |
M40 | 173 | žoha Libor | CZE | 1978 | Poděbrady | Poděbrady |
Z45 | 76 | Krejčíková Katarína | CZE | 1978 | TJ Lokomotiva Nymbur... | Chvalovice |
M40 | 112 | odl roman | CZE | 1978 | primatruck | podebrady |
M40 | 157 | Vávra Roman | CZE | 1978 | MTC Poděbrady | Sadská |
M40 | 25 | ČECHAL PETR | CZE | 1978 | TJ LOKOMOTIVA NYMBURK | PODĚBRADY |
M40 | 146 | Šnídlů Maránek | CZE | 1978 | TJ Lokomotiva Nymburk | Hořátev |
M40 | 132 | Strnad Petr | CZE | 1978 | Praha 10 | Praha 10 |
M40 | 162 | Vokoun David | CZE | 1978 | Kounice | Kounice |
M40 | 138 | Šebetka Vladimír | CZE | 1978 | Městec Králové | Městec Králové |
M40 | 196 | Antoš Jakub | CZE | 1979 | Nymburk | Nymburk |
Z45 | 204 | Ludvíková Katarína | CZE | 1979 | Kilpi | Krimlov |
M40 | 198 | Štefáček Martin | CZE | 1979 | Dvory | Dvory |
M40 | 96 | Masár Michal | CZE | 1979 | Všechlapy | Všechlapy |
M40 | 176 | Draganov Radko | CZE | 1979 | STPA | Ralsko |
M40 | 37 | Farkaš Zdenek | CZE | 1979 | Nymburk | Nymburk |
M40 | 31 | Petr Ondřej | CZE | 1979 | Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M40 | 84 | Kudláček Zdeněk | CZE | 1979 | Křinecké Šlapky | Křinec |
M40 | 34 | Dudek Vladislav | CZE | 1979 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M40 | | typlt Luboš | CZE | 1979 | ELEVEN MERCEDES MITAS | Sadská |
M40 | 53 | Havlík Dušan | CZE | 1980 | Nymburk | Nymburk |
M40 | 92 | Malý Jiří | CZE | 1980 | TJ Lokomotiva Nymburk | Hronětice |
M40 | 124 | Ryglewicz Michal | CZE | 1980 | Lokomotiva Nymburk - Lyžování | Poděbrady |
M40 | 102 | Menoščík Martin | SVK | 1980 | TPCA bike team | Žehušice |
M40 | 142 | Šimonek Jan | CZE | 1980 | Záhornice | Záhornice |
M40 | 200 | Hejna Pavel | CZE | 1981 | TJ Všechlapy | Všechlapy |
M40 | 7 | Pohl Miloslav | CZE | 1981 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M40 | 122 | Roček Jan | CZE | 1981 | Masožraví sumci | Hroznýšov |
M40 | 85 | Kudláček Viktor | CZE | 1981 | Křinec | Křinec |
M40 | 63 | Horyna Otakar | CZE | 1981 | Vejfuk | Sadská |
Z35 | 58 | Hollerová Blanka | CZE | 1981 | Praha | Praha |
M40 | 186 | Nýč Michal | CZE | 1982 | Hořátev | Hořátev |
Z35 | 126 | Sekyrková Gabriela | CZE | 1982 | Sadská | Sadská |
M40 | 1 | Živný Miroslav | CZE | 1982 | KCL Kooperativa - Svijany | Mladá Boleslav |
M40 | 118 | Polesný Martin | CZE | 1982 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
M40 | 165 | Vtípil Radek | CZE | 1983 | Carla.kupkolo.cz | Hradec Králové |
M40 | 67 | Janata Pavel | CZE | 1983 | TJ Lokomotiva Nymburk | Vlkava |
M40 | 66 | Jaderný Petr | CZE | 1983 | GAPP System - Cabtech | Děčín |
M40 | 114 | Pazderec Jiří | CZE | 1983 | Kšely | Kšely |
M40 | 36 | Ďuriš Josef | CZE | 1984 | Topení Ďuriš | Mladá Boleslav |
Z35 | 74 | Krejčí Radka | CZE | 1984 | Lysá nad Labem | Lysá nad Labem |
M40 | 54 | Hejdrych Martin | CZE | 1985 | Jízdní Kola Mladá Boleslav | Milovice |
Z35 | 80 | Křížová Milada | CZE | 1985 | Nymburk | Nymburk |
M40 | 27 | Davídek Tomáš | CZE | 1985 | Všechlapy | Všechlapy |
Z35 | 48 | Halamová Iveta | CZE | 1986 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M30 | 73 | Kraus František | CZE | 1987 | Hostinec u Černů | Chudíř |
M30 | 71 | Košvanec David | CZE | 1987 | Nymburk | Nymburk |
M30 | 117 | Polesny Jan | CZE | 1987 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
M30 | 171 | Živný Pavel | CZE | 1987 | KCL Kooperativa-Svijany | Mladá Boleslav |
M30 | 78 | Křena Martin | CZE | 1987 | Lysá Nad Labem | Lysá Nad Labem |
M30 | 22 | Buk Tomáš | CZE | 1988 | Lysá nad Labem | Lysá nad Labem |
M30 | 90 | Macek Lukáš | CZE | 1988 | Dolní Bousov | Dolní Bousov |
Z35 | 180 | Šťastná Veronika | CZE | 1988 | Pchery | Pchery |
M30 | 13 | Bartsch Tomáš | CZE | 1988 | Okpoint Jičín | Jičín |
M30 | 11 | Ajchler Lukáš | CZE | 1988 | Doubek | Doubek |
Z35 | 105 | Nedorostová Tereza | CZE | 1988 | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM | Libiš |
Z35 | 134 | Svetlíková Lucie | CZE | 1988 | Katastr | Hořátev |
M30 | 77 | Kropáček Pavel | CZE | 1988 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
M30 | 9 | Beran Ondřej | CZE | 1989 | KC Slavia Praha | Sázava |
M30 | 167 | Zbýň Martin | CZE | 1989 | Lokomotiva Nymburk - Lyžování | Přerov Nad Labem |
M30 | 101 | Mejzr Jan | CZE | 1989 | jamenet.cz | Nymburk |
M30 | 136 | Svoboda Jiří | CZE | 1989 | Praha | Praha |
M30 | 147 | Špinka Jan | CZE | 1989 | SK Krakovany | Němčice |
Z35 | 179 | Krchníková Tereza | CZE | 1990 | Praha | Praha |
M30 | 127 | Slavíček Marek | CZE | 1990 | Kross Bike Ranch Team | Dolní Břežany |
Z35 | 18 | Brousilová Radka | CZE | 1990 | Cyklistika Nymburk | Nymburk |
M30 | 5 | Krupička Vlastimil | CZE | 1990 | TJ Lokomotiva Nymburk | Oskořínek |
M30 | 59 | Horký Michal | CZE | 1990 | TETA TEAM NBK | Nymburk |
M30 | 82 | Kučera Benjamin | CZE | 1991 | Frýdštejn | Frýdštejn |
M30 | 65 | Hůza Jiří | CZE | 1992 | Vinárna Hacienda | Hradec Králové |
M30 | 83 | Kučera Tobias | CZE | 1992 | Frýdštejn | Frýdštejn |
M30 | 3 | Ouzký Lukáš | CZE | 1993 | TJ Lokomotiva Nymburk | Krakovany |
M30 | 24 | Cibulka Jan | CZE | 1993 | TETA TEAM NBK | Nymburk |
M30 | 190 | Kavalír Jakub | CZE | 1993 | KC Kutná hora | Kutná Hora |
M30 | 140 | Šemlej Tomáš | CZE | 1993 | ŠEMLEJ | Hořátev |
M30 | 2 | Kubín Michael | CZE | 1993 | Rohozec Amix Team | Jizerní Vtelno |
M30 | 156 | Vanický Jan | CZE | 1994 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M30 | 89 | Macek Tomáš | CZE | 1995 | Lokomotiva Nymburk - Lyžování | Poděbrady |
Z35 | 99 | Matoušková Markéta | CZE | 1996 | BTK EURO BIKE Praha | Radonice |
M30 | 177 | Šmigelský Lukáš | CZE | 1996 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | Klášterní Skalice |
M30 | 28 | Dědek Lukáš | CZE | 1997 | Out off season | Hořátev |
M30 | 130 | Sojka Matěj | CZE | 1997 | Pdy | Pdy |
Z35 | 100 | Matoušková Michaela | CZE | 1997 | BTK EURO BIKE Praha | Radonice |
Z35 | 184 | Maťhová Andrea | CZE | 1997 | GHOST Team | Poděbrady |
JUNIOR | 86 | Kukla Matěj | CZE | 1998 | PODĚBRADY | Poděbrady |
JUNIOR | 17 | Borovička Filip | CZE | 1999 | Hořátev 242 | Hořátev 242 |
JUNIOR | 68 | Jelínek Vojtěch | CZE | 1999 | CNK | Zvěřínek |
JUNIORKY | 88 | Kurková Natálie | CZE | 2001 | Lokomotiva Nymburk | Poděbrady |
JUNIORKY | 195 | Hetmanová Barbora | CZE | 2001 | TPCA bike team | Sázava |
JUNIOR | 72 | krátký pavel | CZE | 2001 | Out off season | hořátev |
JUNIOR | 45 | Gallistl Tomáš | CZE | 2001 | Suchdol | Suchdol |
JUNIOR | 150 | tindel Štěpán | CZE | 2001 | gapp-cabtech | Sadská |
JUNIOR | 50 | Hampl Jiří | CZE | 2001 | Suchdol | Suchdol |
JUNIORKY | 64 | Hrdličková Lucie | CZE | 2001 | Mike Bike Team | Česká Lípa |
JUNIOR | 61 | Hortlík Štěpán | CZE | 2001 | Lázně Bohdaneč | Lázně Bohdaneč |