běh

startovka

64. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 3. ročník dětského běhu

22.10.2022 Hronov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci 1200m celkem: 8 , muži : 8, kluci: 8 [html] [pdf] [xls]
Starší žákyně 1200m celkem: 9 , ženy: 9, holky: 9 [html] [pdf] [xls]
Mladší žáci 950m celkem: 11 , muži : 11, kluci: 11 [html] [pdf] [xls]
Mladší žákyně 950m celkem: 12 , ženy: 12, holky: 12 [html] [pdf] [xls]
Žáci přípravky I. 700m celkem: 10 , muži : 10, kluci: 10 [html] [pdf] [xls]
Žákyně přípravky I. 700m celkem: 13 , ženy: 13, holky: 13 [html] [pdf] [xls]
Žáci přípravky II. 450m celkem: 21 , muži : 21, kluci: 21 [html] [pdf] [xls]
Žákyně přípravky II. 450m celkem: 12 , ženy: 12, holky: 12 [html] [pdf] [xls]
Žáci přípravky III. 450m celkem: 21 , muži : 21, kluci: 21 [html] [pdf] [xls]
Žákyně přípravky III. 450m celkem: 21 , ženy: 21, holky: 21 [html] [pdf] [xls]
za ruku 150m kluci celkem: 26 , muži : 26, kluci: 26 [html] [pdf] [xls]
za ruku 150m holky celkem: 31 , ženy: 31, holky: 31 [html] [pdf] [xls]
hlavní závod celkem: 452 , muži : 299, MA: 101, ženy: 153, ZA: 65, MB: 83, MC: 63, ZB: 44, ZC: 35, ZD: 9, MD: 33, ME: 14, MF: 5 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka 64. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 3. ročník dětského běhu pdf N/A 17.10.2023 19:32:48

startovní listina Starší žáci 1200m

start ~ 08:59:57 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 8 účastníků ( 8 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci756Barva KristiánCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci646Holubnich ArtemCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nachod
kluci665Jirman DavidCZE2008SK Nové Město nad Metují 0Nove Mesto Nad Metuji
kluci601Lukáš MatějCZE2007Hvězda Pardubice z.s.0Lhotky, Kramolna
kluci647Mareth JanCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci602Nagy LukášCZE2008Atletika Jaroměř 0Nové Město Nad Metují
kluci648Rydlo TomášCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci696Souček ŠimonCZE2008TJ Maratonstav Úpice0Batňovice

startovní listina Starší žákyně 1200m

start ~ 08:59:57 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 9 účastníků ( mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky644Burketová KateřinaCZE2008SK Nové Město nad Metují0Rychnov Nad Kněžnou
holky783Doležalová TerezaCZE2008Hvězda Pardubice0Náchod
holky695Hosnedlová LindaCZE2007Hvězda Pardubice0Velké Poříčí
holky645Hrábková AdélaCZE2007SK Nové Město nad Metují0Rychnov Nad Kněžnou
holky784Janatová MagdalénaCZE2008Velké Poříčí0Velké Poříčí
holky780Naďová Laura IzabelaCZE2008SK Nové Město nad Metují0Jilemnice
holky765Piechová SofieCZE2007Hvězda Pardubice0Česká Skalice
holky603Růčková LucieCZE2008Hvězda Pardubice z.s.0Náchod
holky604Vlčková VeronikaCZE2007Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší

startovní listina Mladší žáci 950m

start ~ 09:19:54 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci605Bernard JanCZE2009Hvězda Pardubice0Vysoká Srbská
kluci643Faltus MartinCZE2009SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci606Farský LukášCZE2010TJ Maratonstav Úpice0Úpice
kluci663Ježek DominikCZE2010Běžecký klub Náchod 0Náchod 1
kluci607Kraml MatyášCZE2010Hvězda Pardubice0Náchod
kluci674Kubec MatoušCZE2010SKP Hvězda Pardubice0Náchod
kluci692Kuťák FilipCZE2010TJMaratonstav Úpice0Úpice
kluci651Renský MatějCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci691Rufer MarekCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci608Souček ViktorCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci673Vacek IvoCZE2009Hvězda Pardubice0Červený Kostelec

startovní listina Mladší žákyně 950m

start ~ 09:19:54 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 12 účastníků ( mužů, 12 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky609Elichová NoemiCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
holky788Hudečková BarboraCZE2010Náchod0Náchod
holky676Jirmanová BáraCZE2010SK Plhov Náchod0Náchod
holky610Kolářová SimonaCZE2009Hvězda Pardubice 0Hronov
holky650Lysická EliškaCZE2009TJ Maratonstav Úpice+ ZŠ Úpice Lány0Úpice
holky678Machová VeronikaCZE2010SK Plhov - Náchod,z.s0Náchod
holky611Mašková LucieCZE2010Krásná Hora 2780Krásná Hora 278
holky668Prešinská ViktorieCZE2010Hvězda Pardubce0Náchod
holky642Rydlová MichaelaCZE2010SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
holky677Valášková BarboraCZE2010SK Plhov Náchod0Náchod
holky770Viktorie HanušováCZE2010SK Plhov - Náchod,z.s.0Náchod
holky761Vlachová AdélaCZE2009Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší

startovní listina Žáci přípravky I. 700m

start ~ 09:34:59 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci641Balcar MatějCZE2011SK Nové Město nad Metují 0Nové Město Nad Metují
kluci612Balcar RobinCZE2011 0Nové Město Nad Metují
kluci762Hovorka AntonínCZE2011Běžecký klub Náchod0Zábrodí
kluci666Jirman JakubCZE2011SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují - Vrchoviny
kluci613John FrantišekCZE2011Hvězda Pardubice0Hronov
kluci743Kubík VojtěchCZE2011TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
kluci758Maršík Tobiáš PetrCZE2011Hvězda Pardubice0Náchod
kluci658Patzelt MichaelCZE2012HVĚZDA Pardubice0Nachod
kluci667Roflík VáclavCZE2011Myšáci 0Brandýs Nad Labem - Stará Boleslav
kluci614Souček PetrCZE2011Tj Sokol Staré Město0Náchod

startovní listina Žákyně přípravky I. 700m

start ~ 09:39:57 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 13 účastníků ( mužů, 13 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky672Bořková EmaCZE2011HVĚZDA PARDUBICE Z.S.0Česká Skalice
holky693Hvězdová StellaCZE2012Běžecký klub Náchod 0Náchod
holky615Kozáková AnnaCZE2011Hvězda Pardubice z.s.0Česká Skalice
holky616Lukášková BarboraCZE2011Běžecký klub Náchod0Žďárky
holky653Macurová AdélaCZE2012Hvězda Pardubice 0Hronov
holky654Macurová AliceCZE2012Hvězda Pardubice 0Hronov
holky697Nováková AnetaCZE2011TJ Sokol Jaroměř0Habřina
holky649Nováková NelaCZE2012SK Plhov Náchod0Hronov
holky775Strnadová EmaCZE2011SK Plhov - Náchod,z.s0Náchod
holky617Ševců GabrielaCZE2011Hvězda Pardubice z.s.0Velké Poříčí
holky748Tyrychtrová LucieCZE2012Atletika Trutnov0Trutnov
holky618Vlčková EliškaCZE2012Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
holky661Vondroušová KarolínaCZE2011SK Týniště nad Orlicí 0Holice

startovní listina Žáci přípravky II. 450m

start ~ 09:51:07 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 21 účastníků ( 21 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci679Adlof ViktorCZE2013SK Plhov - Náchod,z.s0Náchod
kluci619Balcar FilipCZE2014Praha0Praha
kluci789Čtvrtečka OldřichCZE2014Náchod0Náchod
kluci620Farský MartinCZE2013ZŠ B.Č. Upice0Upice
kluci621Hanuš MatějCZE2013Náchod0Náchod
kluci746Hovorka VáclavCZE2014Zábrodí0Zábrodí
kluci622Klimeš AntonínCZE2014TJ Velké Poříčí0Velké Poříčí
kluci659Kovářík ZbyšekCZE2013Veverkáčci0Nové Město Nad Metují
kluci742Kubík JindřichCZE2013TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
kluci700Kuťák ŠimonCZE2013TJ MARATONSTAV ÚPICE0Úpice
kluci680Le DavidCZE2013SK Plhov Náchod0Náchod
kluci759Maršík Šimon JanCZE2013Wikov Totr Cycling Team0Náchod
kluci681Polák TomášCZE2013SK Plhov Náchod0Náchod
kluci640Roháček PetrCZE2014SK Nové Město nad Metují0Nmnm
kluci769Sládek FilipCZE2014TJ Sokol Starkoč0Starkoč
kluci683Sulzbacher LucasCZE2014SK Plhov Náchod0Náchod
kluci686Synek OndřejCZE2014SK Plhov Náchod0Náchod
kluci754Štěpán TomášCZE2013SK Nové Město nad Metují 0Nové Město Nad Metují
kluci747Tyrychtr VojtĚchCZE2014Atletika Trutnov50Trutnov
kluci623Vintr ŠimonCZE2014SK Plhov Náchod0Náchod
kluci656Vybíral KryštofCZE2013Praha 40Praha 4

startovní listina Žákyně přípravky II. 450m

start ~ 09:56:19 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 12 účastníků ( mužů, 12 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky639Balcarová NelaCZE2014SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ0Vrchoviny
holky689Dohalská KateřinaCZE2014SK Plhov Náchod0Náchod
holky785Domáňová LenkaCZE2014MS Alšova Náchod0Náchod
holky687Línková AmálieCZE2013SK Plhov Náchod0Náchod
holky698Linková AnnaCZE2014Běžecký klub Náchod 0Červený Kostelec
holky790Martinová EvaCZE2013Bk Náchod0
holky624Menclová ŠárkaCZE2013TJ Sokol Hradec Králové0Hradec Králové
holky781Mizerová EliškaCZE2014Praha 130Praha 13
holky699Nováková ZuzanaCZE2013Habřina0Habřina
holky669Prešinská RosalieCZE2013Hvězda Pardubice0Náchod
holky688Slováková ViktorieCZE2014SK Plhov - Náchod,z.s0Náchod
holky625Ševců AnetaCZE2013Hvězda Pardubice z.s.0Velké Poříčí

startovní listina Žáci přípravky III. 450m

start ~ 10:05:39 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 21 účastníků ( 21 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci675Amelchenko StanislavUKR2015SK Plhov Náchod0Náchod
kluci626Balcar PetrCZE2016Praha0Praha
kluci757Bárta ŠimonCZE2015Hvězda Pardubic 0Náchod
kluci627Berger ŠtěpánCZE2016Červená Hora0Červená Hora
kluci628Brádle TomášCZE2015Hvězda Pardubice0Náchod 1
kluci733Čada MichalCZE2015Redpoint-eleven Team0Police Nad Metují
kluci685Doskočil TomášCZE2016SK Plhov Náchod0Náchod
kluci777Fiedler MatyášCZE2015Náchod , Vysokov0Náchod , Vysokov
kluci629KaŠpÁrek FilipCZE2015Hvězda Pardubice 0Náchod
kluci778Kolaja JaromírCZE2015Slavia Liberec Orienteering0Liberec
kluci660Kovářík TeodorCZE2015Veverkáčci0Nové Město Nad Metují
kluci737Nejman BenjaminCZE2016Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci684Polák LukášCZE2016SK Plhov Náchod0Náchod
kluci682Slavík TomášCZE2016SK Plhov Náchod0Náchod
kluci630Souček DanielCZE2016Tj Sokol Staré Město0Náchod
kluci779Štěpán MarekCZE2015SK Nové Město nad Metují 0Nové Město Nad Metují
kluci631Venclák LukášCZE2015BKN0Náchod
kluci749Vernar VladimírCZE2015Náchod0Náchod
kluci662Vondrouš AdamCZE2015SK Týniště nad Orlicí 0Holice
kluci766Vrubel MíraCZE2015BKN Náchod 0Studnice
kluci632Železo MartinCZE2015BKN 0Lipi Nachod

startovní listina Žákyně přípravky III. 450m

start ~ 10:11:22 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 21 účastníků ( mužů, 21 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky664Basarabová SofieCZE2015Náchod0Náchod
holky694Blažková KarlaCZE2015ATAS0Náchod
holky633Dostálová AdélaCZE2015ATAS0Náchod
holky763Faltejsková NellaCZE2015AK ISCAREX Česká Třebová, z.s.0Česká Třebová
holky690Horáková EmilieCZE2016SK Plhov Náchod0Náchod
holky634Hurdálková AdélaCZE2015ATAS Elektromotory a.s.0Žďárky
holky755Juránek BellaCZE2016Wikov TOTR Cyclinng Team0Náchod
holky635Lukášková KarolínaCZE2016BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD0Žďárky
holky670Maciejny GabrielaPOL2015Hvězda Pardubice z.s.0Kudowa Zdroj
holky671Maciejny NataliaPOL2016Hvězda Pardubice z.s.0Kudowa Zdroj
holky764Melišíková MajaCZE2015BK Náchod 0Pavlišov
holky782Mizerová ŠtěpánkaCZE2016Praha 130Praha 13
holky636Petrová MiaCZE2016Kobylisy0Praha
holky637Potocká Lilly AnnCZE2016Bražec0Náchod
holky753Pšeničková IngridCZE2015SK Nové Město nad Metují0Česká Skalice
holky771Ritschelová NatálieCZE2016SK Plhov-Náchod, z.s.0Náchod
holky652Svěcená PetruškaCZE2016Kostelecká raketa0Červený Kostelec
holky735Tyčová AlenaCZE2015Hvězda Pardubice0Zábrodí
holky787Viesnerová EliškaCZE2015Sk Plhov Náchod0
holky638Vintrová ZoraCZE2016SK Plhov Náchod0Náchod
holky657Vybíralová KristýnaCZE2016Praha 110Praha 11

startovní listina za ruku 150m kluci

start ~ 10:23:52 , 2017 a mladší , přihlášeno: 26 účastníků ( 26 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci701Andrle AlešCZE2017Atletika Jaroměř 0Nové Město Nad Metuji
kluci794Bořek JiříCZE2017BKN Náchod0Náchod
kluci795Bořek PavelCZE2017BKN Náchod0Náchod
kluci702Cogan Richard RudolfCZE2017TJ Nová Paka0Nová Paka
kluci703Čimera ŠimonCZE2020testado.cz0Náchod
kluci786Domáň LadislavCZE2019Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci704Fiala JanCZE2018Vysokov0Osek
kluci768Hejcman AdamCZE2019Náchod0Náchod
kluci705Kalousek JakubCZE2018BKN0Náchod
kluci706Klimeš VáclavCZE2018TJ Velké Poříčí0Velké Poříčí
kluci741Košťál MatějCZE2017Hořice / www.jakubkostal.cz0Hořice
kluci726Kotyz KryštofCZE2018Hotel TOMMY 0Náchod
kluci655Krtička JakubCZE2021TJ Žďárky 0Žďárky
kluci773Langenberger AntonínCZE2019Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci738Nejman ChristiánCZE2019Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci707Pereira Brito Rossio Romeo-davidCZE2020Voda CZ Service0Náchod
kluci776Prislinger TheodorCZE2018Prislinger Team0Praha
kluci708Racek DominikCZE2020Kojetice0Kojetice
kluci709Rohacek DavidCZE2017NMnM0Nmnm
kluci745Rohulán JosefCZE2019Milovice0Milovice
kluci724Sudek JáchymCZE2018Náchod0Náchod
kluci736Sudek VáclavCZE2017Žába team0Náchod, Lipí
kluci772Štěpán AntonínCZE2020Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci750Vernar TadeášCZE2018Náchod0Náchod
kluci710Vlášek JosefCZE2018HC Náchod 0Náchod
kluci739Vydra MatějCZE2017Nová Paka0Nová Paka

startovní listina za ruku 150m holky

start ~ 10:29:15 , 2017 a mladší , přihlášeno: 31 účastníků ( mužů, 31 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky730Basarabová BeátaCZE2017Náchod0Náchod
holky729Basarabová LucieCZE2017Náchod0Náchod
holky711Bergerová ViktorieCZE2019Červená Hora0Červená Hora
holky721Faltova MiaCZE2018Vysokov0Vysokov
holky722Fialová Anna MarieCZE2020Vysokov0Osek
holky793Francová OlivieCZE2018Náchod0Náchod
holky767Hejcmanová JulieCZE2017Nachod0Nachod
holky792Horníková AmálieCZE2019Náchod0Náchod
holky712Hurdálková KristýnaCZE2018ATAS Elektromotory a.s.0Žďárky
holky720Jarošová RozálieCZE2017MFK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
holky713Kubíčková ZuzanaCZE2019Praha 80Praha
holky774Langenbergerová EmaCZE2019Nové Město Mad Metují0Nové Město Mad Metují
holky719Lysická BarboraCZE2019TJ Maratonstav Úpice0Úpice
holky791Martinová AliceCZE2017Bk Náchod0
holky732Nováková NelaCZE2018Habřina0Habřina
holky714Pagacova AdelaCZE2017Machov0Machov
holky731Petrová ElaCZE2020wopela team0Náchod
holky715Prislingerová StelaCZE2017BK Náchod0Náchod
holky760Prokopová ViolaCZE2017Clovek levyt0Praha 10 - Záběhlice
holky744Rohulánová AnnaCZE2019Milovice0Milovice
holky725Sudková RozálieCZE2020Náchod0Náchod
holky723Šnajdrová AgátaCZE2018SK Nové Město nad Metují0Jilemnice
holky751Šrajbrová NatálieCZE2020Náchod0Náchod
holky734Štěpánová EliškaCZE2017Bražecké slečny0Náchod
holky716Tomešová EmaCZE2019Běžěcký Klub Náchod0Náchod
holky728Třešňáková EmaCZE2019TOTR Cycling team0Náchod
holky727Třešňáková ViktorieCZE2017TOTR Cycling team0Náchod
holky717Valašková EmmaCZE2017Hronov0Hronov
holky752Vaněčková AliceCZE2020BKN0Náchod
holky718Vaněčková ValentýnaCZE2021Praha 8 - Libeň0Praha 8 - Libeň
holky740Vydrová TerezaCZE2020Nová Paka0Nová Paka

startovní listina hlavní závod

start ~ 10:59:58 , 2006 a starší , přihlášeno: 452 účastníků ( 299 mužů, 153 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
MA410Adámek PetrCZE1993Červený Kostelec0Červený Kostelec
ZA124Andersová NikolCZE2003Phantom gym61Žacléř
MB325Antl JanCZE1983TJ Spartak Police nad Metují, behejbrno.cz0Brno
MC236Baláš MartinCZE1973Matonky110DolnÍ RadechovÁ
MA11Balcar JanCZE1990Ps Náchod-kamenec0Náchod
MB10Balcar TomášCZE1981Praha0Praha
MA364Balcar ZdenekCZE2006Náchod0Náchod
ZB12Balcarová MichaelaCZE1984Praha0Praha
MB13Balek JanCZE1983run4run140Náchod
MB257Balek ZdeněkCZE1985EdgarZed team0Dvůr Králové N. L.
MC395Baran RichardCZE1971Praha0Praha
MB14Barka DavidCZE1982:-)0Nachod
MB286Bartoň PetrCZE1982Sokol Střešovice0Praha 6
MC351Bartoš DaliborCZE1975LIAZ Jablonec 261Milíře
ZA15Bartošová JanaCZE1990Lepší život pro Emmičku0Náchod
ZC268Baškovská RomanaCZE1974Holky Z Vršovky520Nové Město Nad Metují
MC331Bena PetrCZE1969Štefko Running Team71Praha 5
MB16Beneš PetrCZE1983HOCK horolezecký oddíl0Červený Kostelec
MA17Beran KarelCZE1996Úsoví0Úsoví
MC8Berka LuděkCZE1972ATLETIKA RTYNĚ500Rtyně V Podkrkonoší
MB18Biederman MichalCZE1985Běžecký klub Náchod0Hořičky
MC19Bitnar JaroslavCZE1971Run4run0Náchod
MA434Bittner HynekCZE1988Poko Running Team 0Jičín
MC255Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORY60Svoboda Nad Upou
MC254Bockaj CarlosCZE1972SRTG Ceska Trebova0Česká Třebová
MA20Boháč LadislavCZE1992Velké Poříčí0Velké Poříčí
MA390Bohuslav TomášCZE1991YOLO0Hradec Králové
ZB21Brandová LucieCZE1980Zábrodí0Zábrodí
ZA402Breitrová AdélaCZE2002SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
ZB361Breitrová PetraCZE1978SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ51Nové Město Nad Metují
MC22Brož JanCZE1968Náměrka0Rtyně V Podkrkonoší
ZC301Brumlichová RomanaCZE1976Wikov71Hronov
ZB23Brychová EvaCZE1984Dobřany70Dobřany
ZA238Brychová ViktorieCZE2012Wikov Ski Skuhrov nad Bělou31Dobřany
MB24Břenda PetrCZE1984ATAS Elektromotory a.s.0
MC318Bubák DavidCZE1973Červený Kostelec0Červený Kostelec
ZB347Bubeníčková SimonaCZE1978Bubuteam91Velké Poříčí
MB25Burdych TomasCZE1982Horni Radechova81Horni Radechova
ZD26Burdychová NaďaCZE1955Sokol Burdych261Náchod
MD27Buřil FrantišekCZE1966Vidochov 80Vidochov
ZA340Celbová LucieCZE1992S-SPORT MTB TEAM50Rtyně V Podkrkonoší
MB350Cír FilipCZE1983Česká Skalice0Česká Skalice
MC463Cogan RudolfCZE1971Sokol Nová Paka91Nová Paka
ZB28Coganová ZdeňkaCZE1986TJ Nová Paka0Nová Paka
MA30Cvejn BohdanCZE1991Brno0Brno
MA29Cvejn TomášCZE2003Náchod0Náchod
MC31Cvrkal MartinCZE1977Victus.cz0Žďárky
ZC358Čadová JitkaCZE1977Redpoint-eleven Team60Police Nad Metují
MA32Čejpa MartinCZE1995Žádný . Sám za sebe .0Náchod
MB33Čepelka PetrCZE1986Run4Fun121Lázně Bělohrad
ZA34Černíková KateřinaCZE1989Cyklo Tony461Semechnice
MB35Česenek IvoCZE1987Běžecký klub Náchod40Náchod
MA36Čimera JanCZE1990testado.cz0Náchod
ME37Čižinský JaromírCZE1955SABZO Praha61Praha 9
ZC111Daňková VěraCZE1974ZŠ Hronov-devÁŤÁci0
MC38David VáclavCZE1974SMIŘICE0SmiŘice
MA7Dohnanský TomášCZE1994Run4fun400Velichovky
MC39Doležal JakubCZE1974Fit run Hronov0Hronov
ME228Doležal LubošCZE1954Cyklo Tony521Dobruška
MB326Domáň LadislavCZE1981ASSA ABLOY Q-Snails0Náchod
MA392Dostál MartinCZE1988Náchod0Náchod
MF259Dostál VáclavCZE1942Černožice520Černožice
ZC258Dostálová HanaCZE1970Černožice280Černožice
MB40Douša VáclavCZE1979Jenštejn0Jenštejn
ZB41Doušová ŠárkaCZE1979Jenštejn0Jenštejn
MC436Drobek JindřichCZE1971Jameson team0Náchod
MB42Dufek JiříCZE1978Bike4Kostelec0Červený Kostelec
MA253Dufka VladislavCZE1991Běžecký klub Náchod61Č. Kostelec
MB43Ducháč PavelCZE1979 80Rtyně V Podkrkonoší
ZA44Dušánková NatálieCZE2001Nový Hrádek21Nový Hrádek
MC300Dušek RostislavCZE1971DataLine0Vráž U Berouna
MD287Elich JiříCZE1964Levit Loko Trutnov0Náchod
MC244Falta MichalCZE1968Vysokov0Vysokov
ZA45Faltýnková MartinaCZE1992-0Rtyně V Podkrkonoší
MC46Farský JanCZE1976MIZUNO TEAM0Úpice
MB47Fidler MartinCZE1981Čistá u Rakovníka0Čistá
MA281Fišer JanCZE1993TJ START Náchod0Náchod
MA405Flašar MarekCZE2008Svaz Českých Bohémů0Náchod
ZC263Flašarová LenkaCZE1972Svaz Českých Bohémů 30Náchod
MA48Florián JanCZE19942F0Kladno
MB49Florian TomášCZE1979NÁCHOD270Náchod
MC302Friede JanCZE1977Terova Bezděkov nad Metují40Vysoká Srbská
ZA50Gloser JanaCZE1990Police Nad Metují230Police Nad Metují
ZC51gloserová alenaCZE1969 0
ME52Goldbach VáclavCZE1950SK Týniště nad Orlicí310Týniště Nad Orlicí
ZA399Grätzová SandraCZE1995Zdarky0Zdarky
MA53Groh TomášCZE1993Velké Poříčí0Velké Poříčí
MC54Grosman DanielCZE1971Praha 30Praha 3
ZC55Grosmanová ZuzanaCZE1975Praha 30Praha 3
MC303Gult MartinCZE1975Wikov0Velké Poříčí
ZA304Gultová AnetaCZE2006Wikov71Velké Poříčí
MA56Habr MartinCZE1996Tj Sokol Olešnice70Červený Kostelec
MD57Habr PetrCZE1965ŽERNOV PRO RADOST400Červený Kostelec
MB58Hach LukášCZE1984Štefko Running Team0Řitka
ZD430Hajduková VladimíraCZE1967Tj Sokol Velký Dřevíč81Velké Poříčí
ZA59Hajpišlová PavlaCZE1996Běžecký klub Náchod0Broumov
MF428Hák JaroslavCZE1946Sokol Studenec151Studenec
MC427Hák MichalCZE1975Sokol Studenec0Studenec
MA60Hanousek VítCZE1989Satori - scholé0Náchod
ME378Hanousek VítězslavCZE1952Svoboda projevu a informací21Náchod
ZB61Hanušová LadaCZE1981rozbehame Náchod 0Náchod (okr. Náchod)
ZA241Hanušová TerezaCZE1994Náchod31Náchod
ZA305Hauserová PetraCZE1994Wikov0
ZA355Havlová PetraCZE2006TJ Maratonstav Úpice451Úpice
MA62Hejda DanielCZE1999Malé Poříčí 0Náchod, Malé Poříčí
MD394Hejduk LiborCZE1967Velké Poříčí0Velké Poříčí
MB387Hejl TomášCZE1983Poko Running Team111Jičín
MA370Hejna OndřejCZE2002TJ MARATONSTAV ÚPICE11Červený Kostelec
MD422Herman LeošCZE1966Mopse0Náchod
ZA423Hermanová KarolínaCZE1996Hermani0Praha
ME401Hitschfel JaroslavCZE1954041Horní Radechová
MD246Hoffman PavelCZE1967Hoffíci60Náchod 1
MA63Hofman TomášCZE1992Decathlon Hradec Králové0Hronov
MC64Holeček MirekCZE1974Nové Město Nad Metuji80Nové Město Nad Metuji
MB367Holý MilanCZE1986TJ Sokol Mezilesí0Mezilesí
MC372Honsa FilipCZE1977Náchod0Náchod
MA374Honsa TadeášCZE2010ZŠ Náchod - Plhov0Náchod
ZC373Honsová AndreaCZE1977Náchod0Náchod
MC65Horák MichalCZE1975COLAS CZ, a.s.11Hradec Králové
ZB67Horáková LenkaCZE1982Brno71Brno
ZB66Horáková MartinaCZE1978TJ Sokol Náchod0Náchod
MC68Hort DavidCZE1975Berger team0Třebíč
ZC69Hortová MichaelaCZE1975Berger team0Třebíč
MB346Hrnčíř DavidCZE1985Velké Petrovice0Velké Petrovice
MD285Hudcovic TomášCZE1965SK Nové Město nad Metují141Provodov-Šonov
MB70Huml MartinCZE1983HumlFamily0Broumov
ZB71Hynková RenataCZE1985Rozběháme Náchod230Náchod
ZA72Chmelařová EliškaCZE1995Pohoda 261Praha
MA384Chmelík MatějCZE1991Wikov0Náchod
MD73Jančík BořekCZE1964Salming/Run4fun521Hořice
ZA74Jančíková RomanaCZE1997Hořice0Hořice
MA306Jandáček JakubCZE1997Wikov0Hronov
ZC363Janečková JanaCZE1977Čistá V Krkonoších20Čistá V Krkonoších
ZA75Janovská AndreaCZE1990Lepší život pro Emmičku z.s.30Kramolna
ZA276Janovská KláraCZE2004BK Náchod600Kramolna 263
MA77Janovský MichalCZE1988Lepší život pro Emmičku z.s.120Náchod
MB76Janovský RomanCZE1983Lepší život pro Emmičku z.s.0Kramolna
MA78Javůrek FilipCZE2006TJ Sokol Hradec Králové71Hradec Králové
MD424Ječmínek MiroslavCZE1965Běháme rádi50Velké Poříčí
MA2Jelen PavelCZE1991Běžecký Klub Náchod541Vysokov
MA79Jerman OndřejCZE1992ATAS0Žďárky
MA80Jerman VojtěchCZE2001ATAS Elektromotory a.s.0
MC81Ježek RadekCZE1973Klub kubb Vršovka 50Nové Město Nad Metují
ZB311Jindrová RadkaCZE1985Mladé Buky0Mladé Buky
ZD82Jirásková EvaCZE1964TJ Maratonstav Úpice601Lanškroun
ZD83Jonášová ZdeňkaCZE1964Hradecký spinning klub 541Hradec Králové
MB84Jungwirth KarelCZE1982SDH Jizbice0Náchod, Lipí
MD414Jurák PavelCZE1965Velké Poříčí0Velké Poříčí
ZC85Juráňová MartinaCZE1973Praha 100Praha 10
ZC237Kábrtová JitkaCZE1971Maratonstav Úpice521Studnice
ZD292Kahánková JitkaCZE1966Raketové kecky71Hradec Králové
MB354Kalandra JanCZE1981Náchod0Náchod
MB86Kalina PavelCZE1986Třemošnice0Třemošnice
ZB411Kalousová TerezieCZE1981Mattoni FreeRun: Náchod-Běloves11Náchod
MA87Kamaryt MichalCZE2006Hronov0Hronov
MD88Kapucián VladimírCZE1963sokol Starkoč0Starkoč
MB229Karban LukášCZE1980Brada - Rybníček0Brada - Rybníček
MB386Kašpar MartinCZE1979PRO PÁR RUN0Náchod
MA230Kašpar PetrCZE1993Rtyne V Podkrkonosi0Rtyne V Podkrkonosi
MD89Kašpárek MartinCZE1967TJ Velichovky 330Velichovky
ZB388Kašpárková PetraCZE1986Náchod0Náchod
MA9Kaválek AlešCZE1998Běžecký Klub Náchod400Náchod
ZC280Kaválková PetraCZE1976Nemám soupeře0Náchod 1
ZB348Kazdová LenkaCZE1981Praha 80Praha 8
ZB90Kirschová EvaCZE1978Evžen a Pepina50Trutnov
ZD407Klampflová EvaCZE1964Vrchaři Vrchlabí241Vrchlabí
MC91Klauz JiříCZE1972Myšáci 41Brandýs Nad Labem
MA92Kleprlík JanCZE1988ATAS0
MB93Klimczak MarekCZE1987ATAS Elektromotory a.s.0
ZB94Klimesova SimonaCZE1982Hradec Kralove0Hradec Kralove
MB272Klimeš AlešCZE1978Police nad Metuji10Police Nad Metují
MB95Klimeš JanCZE1984TJ Velké Poříčí0Velké Poříčí
MA382Kment JosefCZE2001The Best Jawa0Červený Kostelec
ME419Kobližka JaroslavCZE1950Koletov0Náchod
ZA381Kocourova MichaelaCZE1993Royal Bay10Vrchlabí
MA459Koděra LukášCZE1994Prislinger Team0Praha
MC277Kofránek MilanCZE1968český běžecký klub0Broumov
ZC278Kofránková RadkaCZE1975český běžecký klub0Broumov
ZC96Koláčná LenkaCZE1971Chvalkovice0Chvalkovice
ZA97Koláčná TerezaCZE1999Malá Bukovina /chvalkovice0Malá Bukovina /chvalkovice
MC98Kolář RadekCZE1969Ulita-hobra Orienteering Broumov0Broumov
ZB342Kopalová PavlaCZE1985Family Team Trutnov0Trutnov
MA99Koska TadeášCZE2002Koska family team0Dolní Benešov
ZD101Kosková EliškaCZE1959Koska family team51Dolní Benešov
ZC102Kosková SimonaCZE1971Česká Třebová41Česká Třebová
ZA100Kosková ViktorieCZE1995Koska family team0Dolní Benešov
MC103Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team Náchod250Hronov
ZA307Kostlánová SabinaCZE1999Wikov0
ZC104Kostyšynová EvaCZE1977Rozběháme Náchod 141Náchod
MB105Košťál JakubCZE1984Hořice / www.jakubkostal.cz20Hořice
MA106Košťál VáclavCZE1994R+A+V0Hořice
ZA247Košťálová AndreaCZE1994R+A+V0Hořice
ZC267Košťálová OlgaCZE1977Hořice0Hořice
ZB266Kozáková DenisaCZE1979Bk Náchod581Bk Náchod
ME107Krajč ZdeněkCZE1954Trutnov251Trutnov, Fialková 452
ZC265Krátká Anna CZE1969Hvězda Pardubice51Svitavy
MC108Krejčiřík RomanCZE1974TJ Gábinka0Náchod - Běloves
ZC231Krombholzová DanaCZE1970Běháme rádi10Velké Poříčí
MC308Krtička MichalCZE1973TJ Žďárky 490Žďárky
ZA309Krtičková RadkaCZE1988 70Žďárky
ZA109Krudencová NelaCZE2004TJ Sokol Hradec Králové0Hradec Králové
MB1Krunka KamilCZE1986Běžecký klub Náchod600Náchod
MA383Krupka AdamCZE2001RUN4FUN.CZ41Šárovcova Lhota
MA391Krupka MilanCZE2003Trailpoint151Šárovcova Lhota
ZB323Kubcová KarolínaCZE1983Sporttraudy 0Náchod
MA110Kubeček AntonínCZE1996ProBroTEAM0Hronov
ZB274Kubiasová KateřinaCZE1978tyčka a kulička600Praha
MB338Kubričan PavelCZE1983www.kubricanova.cz151Praha
MA112Kuchař JanCZE2004Náchod0Náchod
MC406Kulda JanCZE1973TJ Sokol Olešnice50Červený Kostelec
MA113Kupec DavidCZE1996Pra-děti0Náchod
ME232Kuřík JiříCZE1950Orel Studenec11Studenec
ZB114Kůstová ZuzanaCZE1981Nástroje SK20Všestary
MA344Kuťák TomášCZE2004TJ Maratonstav Úpice561Úpoce
MA310Kvirenc DušanCZE1990Wikov0
MALacko PavelCZE1998Wikov0
MB115Langenberger AdamCZE1985Children of Olymp0Nové Město Nad Metují
MB288Langenberger LukášCZE1983Běžecký klub Náchod61Prague
ZB289Langenbergerová VeronikaCZE1987Běžím pro Emmičku0Praha
MD461Leśnicki MarekPOL1967Straż Pożarna Świdnica91Stanowice
MB116Lhota AlešCZE1978A and A0Tetín
ZA290Lhotová MichaelaCZE1992SK Nové Město nad Metují 0Jilemnice
ZA117Lichterova LenkaCZE1992Nove Mesto Nad Metuji0Nove Mesto Nad Metuji
MA118Linhart LukášCZE1989SK Nové Město nad Metují70Náchod
MD359Linhart MilanCZE1964KBA Grafitec Dobruška30Dobruška
MB119Linhart MilošCZE1980Miloš Linhart běhá dál0Praha
MA264Listoň VojtěchCZE1993Náchod0Náchod
ZA380Lokvencová EliškaCZE2021Ž3 Sport81Náchod
MD120Louda PetrCZE1964Ac česká Lípa131Jilemnice
ZB121Louvion VeronikaCZE1982Bela Pod Bezdezem0Bela Pod Bezdezem
ME122Louženský JanCZE1953Platěnice341Platěnice
ZA324Ludvíková LucieCZE1990Běžecký klub Náchod41Kleny 11
ZC123Lukášová LeonaCZE1975Hvězda Pardubice z.s.0Lhotky, Kramolna
ZAMacková KristýnaCZE1989TJ Sokol Starkoč0Náchod
MB125Magnusek MartinCZE1987Náchod0Náchod
MD126Magnusek MilanCZE1961SK Smrčina0Náchod
MA271Mach LukášCZE1998Srdíčka0Lhotky
MA369Mach LukášCZE1999TJ Sokol Mezilesí0Mezilesí
MC250Mach MarekCZE1975Nový Hrádek0Nový Hrádek
MA320Macháček AdamCZE2006Hradec Králové0Hradec Králové
MC319Macháček PetrCZE1971Stárkov0Stárkov
MB127Machačka OndřejCZE1978SK Miletín 0Miletín
ZB328Macháčková KarolínaCZE1987Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují (okres Náchod)
ZA128Machová AlžbětaCZE1992HO Stěžery0Náchod
ZC249Machová JanaCZE1976Nový Hrádek0Nový Hrádek
MA341Maidl ŠimonCZE2004Wikov Ski Skuhrov nad Bělou111Rychnov Nad Kněžnou
ZC129Malá DagmarCZE1973Náchod21Police Nad Metují
MD415Malina JiříCZE1967Praha - Dcm0Praha 8
MC284Malý JaroslavCZE1975Hronov0Hronov
MC130Mareth KarelCZE1971Česká Skalice 10Česká Skalice
ZC131Marethová AlenaCZE1972Česká Skalice 360Česká Skalice
MB132Mašek PetrCZE1981Krásná Hora 2780Krásná Hora 278
MD400Matějíček LubošCZE1962HOVRCH190NovÉ MĚsto N. MetujÍ
MA332Matejsek PavelCZE1993Svaz Českých Bohémů0Praha
MB393Matoušek MilanCZE1978ZŠ B.c. Upice Blázni0Upice
MC312Mazač JaroslavCZE1968Wikov0Police Nad Metují
MA133Meier JanCZE1995Hronov0Hronov
ZC134Meierová JanaCZE1971Ski Police0Hronov
MB135Melis JosefCZE1984Hradec Kralove0Hradec Kralove
ME136Menšík JanCZE1956Jablonec nad Nisou131Jablonec Nad Nisou
MB137Mertlík KubaCZE1982Občerstvení Na Špalkách0Josefov Nad Metují
ZA293Mervartová KamilaCZE1988Náchod0Náchod
MF357Metelka JosefCZE1944SKI Police600Velká Jesenice125
ZC4Metelková TáňaCZE1972Běžecký klub Náchod601Náchod
MA296Milata VojtěchCZE2001TJ Tatran Hostinné0Trutnov
MC138Milfait PetrCZE1971MK Seitl Ostrava0Ostrava - Poruba
MB333Míšek DavidCZE1978TJ Sokol Hradec Králové80Hradec Králové
MB139Miškay MichalCZE1984Dark side10Červený Kostelec
MA141Mitterwald PatrikCZE2007SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
MA140Mitterwald PetrCZE2009Ski Police nad Metují11Police Nad Metují
ZA142Mitterwaldová AliceCZE2009SKI Police nad Metují51Police Nad Metují
ZB379Mizerová JanaCZE1987Praha 130Praha 13
MA456Mojžíš JosefCZE1999Zlíč0Zlíč
ZB143Moudrá EditaCZE1986Cat is the best61Praha
MC366Mráz VitCZE1974INS BIKE TEAM0Hronov
MB144Mucha VladimírCZE1982Jadernička0Vysoká Srbská
MA460Müller MichalCZE1990Náchod0Náchod
MB314Myškaj MichalCZE1984Hronov0Hronov
MA145Nagy AdamCZE2006Atletika Jaroměř 460Nové Město Nad Metuji
MB365Navara HynekCZE1979FK Náchod0Náchod
MA240Navrátil ŠtěpánCZE2006Ski Police0Hronov, Rokytník
MC146Navrátil VáclavCZE1970Ski Sokol Rokytník0Hronov
ZA6Nejmanová KláraCZE1988Běžecký klub Náchod600Náchod
MB242Němec MatějCZE1987Silvagro30Červený Kostelec
MB398Novak JanCZE1985Cez0Zdarky
MC147Novák JiříCZE1969Běžci Česká Skalice 0Česká Skalice
MA150Novák JosefCZE1997Horní Čermná Athletics151Horní Čermná
MA149Novák MatějCZE2000Běžecký klub Náchod80Česká Skalice
MA148Novák VojtěchCZE2002Běžecký klub Náchod190Česká Skalice
ZC151Nováková RadomíraCZE1971Raketové kecky0Hradec Králové
MC152Novotný DanielCZE1976LDI0Šonov 148
MA269Novotný RadimCZE2001Náchod0Náchod
ZA239Nyklíčková VeronikaCZE2005BKL Machov91Machovská Lhota 39 Machov
MC153Orálek DanielCZE1970Pum21Brno
MD154Osoba MartinCZE1965TJ Lokomotiva Meziměstí480Meziměstí
ZB270Palečková BarboraCZE1985Náchod360Náchod
ZA155Paseková SáraCZE1993Želvičky0Trutnov
ZB377Páslerová JanaCZE1985Žába team0Náchod, Lipí
MA353Paulů PetrCZE1998Horní Branná0Horní Branná
ZA429Paulusová MartinaCZE1995Náchod41Náchod
MB156Pereira Brito Rossio Pedro DavidPRT1984Voda CZ Service50Náchod
MD283Pešek MartinCZE1967Náchod40Náchod
MA157Pešina JakubCZE2004SKP Kornspitz Jablonec 171Jablonec Nad Nisou
MB334Petr VojtěchCZE1985wopela team0Náchod
MB5Petrů PepekCZE1986BK Náchod / Hasiči Náchod520Náchod
ZA158Petříková TerezaCZE1990Plzeň0Plzeň
ZC260Pišlová MartinaCZE1976Červený Kostelec61Červený Kostelec
ZA159Plná NatálieCZE2004Běžecký Klub Náchod111Machov
MA3Plný DavidCZE1993Běžecký Klub Náchod560Machov
MC375Pluhař TomášCZE1972BVK0Hradec Králové
MB313Pohanka MichalCZE1981Wikov0Vysoka Srbska
MBPohanka OndřejCZE1979Wikov0Praha
MC160Poláček JanCZE1968Nachod0Náchod
MA315Polák JakubCZE1996Wikov0
MC294Polej JiříCZE1971Hronov141Hronov
MB161Pondělíček RadkoCZE1982SK Hořovice0Praha
MA349Pozděna JiříCZE1990Kramona0Kramona
MA162Pražák OndřejCZE2000Malé Poříčí 0Náchod
MC163Pražák PetrCZE1974Malé Poříčí 0Náchod
MD252Pražák RadovanCZE1967#GLADIATORRACETEAM21Rtyně V Podkrkonoší
MB164Prislinger JanCZE1982Náchod0Náchod
MB458Prislinger PetrCZE1984Prislinger Team0Náchod
MB389Prokop MatějCZE1986Clovek levyt0Praha 10 - Záběhlice
MA299Prokop MichalCZE1996Sokol Běchovice 0Náchod
MD165Prokop OndřejCZE1962Ryzí šrot11Brno
ZB282Přibylová PetraCZE1986Hoky z Vršovky30Vršovka
MA166Ptáček DavidCZE1988Lipí0Náchod
ME167Pullman MiroslavCZE1950Trhová Kamenice301Trhová Kamenice
ZB437Regnerová MarketaCZE1981KRMIVA KOZINEK 0Petrovice 13, Velké Petrovice, 549 54 Po
MA168Rejmont LubošCZE1989Harambe0Praha
ZA262Renská AdélaCZE2009Běžecký klub Náchod41Náchod
ZB169Renská LenkaCZE1980Náchod180Náchod
MB261Renský MichalCZE1979Běžecký klub Náchod120Náchod
ZC170Roflíková MarcelaCZE1971Myšáci 0Brandýs Nad Labem
MB171RohulÁn VojtĚchCZE1981TJ Slavoj Holešovice0Praha 7 - Holešovice
ZB172Rohulánová AnnaCZE1985Rohlíci0Milovice
MA464Rosa OndřejCZE1988Vsk Univerzita Brno91Velké Meziříčí
MA173Rut JiříCZE2001HC Sršni Velké Poříčí0Velké Poříčí
MB174Růžička TomášCZE1985České Meziříčí0České Meziříčí
ZB248Rýdlová DenisaCZE1982BKN71Všeliby 47
ZA298Řezníčková NikolaCZE1991Beroun0Beroun
MB295Řihák JanCZE1980Červený Kostelec0Červený Kostelec
MA175Saidl FilipCZE2006Ski Police91Hronov
MB417Sedláček PavelCZE1984Penzion BOR0Náchod
ZB176Schwaningerová PetraCZE1982RockMachine-Cyklomax250Hradec Králové
ZA177Siegelová TerezaCZE1998SC Prague United0Praha 7 - Holešovice
MD178Skalský MilošCZE1967AC Náchod41Náchod
ZB179Skořepová LadislavaCZE1978Vlkov0Vlkov
MB180Slavík MilanCZE1983Létající veverky0Náchod
MB435Slavík OndřejCZE1979Králova Lhota0České Meziříčí
MC462Slek MarekPOL1973Straz Pozarna0Pasieczna
MA181Slezák JakubCZE1998Velké Poříčí0Velké Poříčí
MB182Smola JosefCZE1980Běžecký Klub Náchod60Náchod
ZB425Smutná HanaCZE1978Olomouc 90Olomouc 9
MC426Smutný MartinCZE1977Bašta team0Olomouc
MD409Sodomka JaroslavCZE1958Náchod0Náchod
MA408Sodomka MartinCZE2007Sš Trivis Třebechovice0Náchod
MA243Souček OndřejCZE2006TJ Maratonstav Úpice500Batňovice
ZB183Součková LucieCZE1981Tj Sokol Staré Město130Náchod
MA185Staněk JanCZE1994JC TJ Sokol Česká Skalice0Česká Skalice
MC397Staněk JiříCZE1972Všestary0Všestary
MC184Staněk PavelCZE1970N. Město N. Met. - Spy60N. Město N. Met. - Spy
ZA396Staňková EliškaCZE2002Všestary0Všestary
MA291Steiner FilipCZE2004Ppfja31Vysokov
MA186Stonjek PatrikCZE1989Právnická fakulta Univerzity Karlovy0Praha, Praha 14 - Hloubětín
ZA336Stonjeková DominikaCZE2003Hronov21Hronov
ZC335Stonjeková IvanaCZE1968Hronov60Hronov
MB376Sudek MilanCZE1982ManMat0Náchod, Lipí
MB187Sucharda ŠtěpánCZE1986Poko Running Team71Jicin
MB188Suchý DavidCZE1982Dobrá Voda U Hořic0Dobrá Voda U Hořic
ZA189Sutrapková KristýnaCZE1999Želvičky0Trutnov
MB404Svoboda JiříCZE1981Náchod0Náchod
MA418Šedivý PetrCZE1990Testado.cz0Náchod
ZD337Šefcová EvaCZE1964Rtyně v Podkrkonoší460Rtyně V Podkrkonoší
MA190Šimek ZdeněkCZE1992Koska family team0Dolní Benešov
ME191Šimůnek JaromírCZE1955SKP Kornspitz Jablonec301Jablonec Nad Nisou
MC371Škoda JosefCZE1972Náchod0Náchod
MC192Škoda MartinCZE1975Provodov0Provodov
MB368Škoda RomanCZE1986TJ Sokol Mezilesí0Mezilesí
ZB343Škodová JanaCZE1979Family Team Trutnov0Trutnov
ME193ŠmÍda OldŘichCZE1948Maratonstav Úpice141Úpice
ME194Šolc VítězslavCZE1957BKL Machov540Machov
MA279Šolc VítězslavCZE1991Běžecký klub Náchod151Machov
ZA195Šolcová BarboraCZE2006Praha11Praha
ZA196Špringrová IvonaCZE1992Run4fun420Rtyně V Podkrkonoší
MD233Šrůtek StanislavCZE1958TJ Maratonstav Úpice0Rtyně V Podkrkonoší
MD197Štěpán MilošCZE1964Stěžery0Stěžery
MF339Šůcha VáclavCZE1946SV Stříbro131Stříbro
MA198Šulc DominikCZE1993Machovská legenda0Machov
MA273Šulc PetrCZE1988Plhov0Náchod
MC317Šupich MartinCZE1977Wikov151Červený Kostelec
MD234Švorc JanCZE1963Hradec Králové0Hradec Králové
MD200Tichý PetrCZE1964SK Proxion Náchod31Náchod
MA199Tichý VladimírCZE1993AC Figodo0Náchod
ZA275Tobiaskova BarboraCZE1998OpoČno0OpoČno
ZC421Tobišková AliceCZE1974Sk Janalice0Kvasiny
ZA201Tobišková DianaCZE2000Hradec Králové51Hradec Králové
MA345Tomášek JakubCZE1994AZ Vrátno0Police Nad Metují
MD403Tonda TondaCZE1962DAK Dobrošov20
MB413Truneček OndřejCZE1978Family Team Jeseník0Jeseník
ZA432Tučková MarkétaCZE1995Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
MF235TuČnÝ JanCZE1947MK Pardubice191Pardubice
MC202Tvrdík MichalCZE19704PM0Nové Město Nad Metují
ZB385Tyrychtrová TerezaCZE1981Trutnov51Trutnov
MA227Uher JanCZE2004SK Nové Město nad Metují151Přibyslav
MC321Uher JurajCZE1973Přibyslav0Přibyslav
MA330Umlauf TadeášCZE1989Vinný kroužek0Přezletice
ZA329Umlaufová EmaCZE1997Náchod90Náchod
MD457Vacarda VladimírCZE1959AC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM161Liberec
MA203Vacek ŠimonCZE2004xxx61Červený Kostelec
ZD204Vacková HanaCZE1956TJ Sokol Starkoč271Červený Kostelec
MC356Vagenknecht FrantišekCZE1977Nová Paka 301Nová Paka
MB205Váňa MartinCZE1984SK Záholice41Mírová Pod Kozákovem
ZA206Vaněčková ZoraCZE1988DB Tragédky0Praha 8 - Libeň
MD297Vaněk JosefCZE1965TJ Sokol karate Náchod 200Provodov-Šonov
MC207Vašíček MartinCZE1971TJ Maratonstav Úpice 0Trutnov
MA208Vávra IvanCZE1989Náchod0Náchod
ZA439Vavřenová TerezaCZE2006Xx0Rtyně V Podkrkonoší
ZC360Vavřínková EvaCZE1976Run4fun50Lánov
ZA209Veigertová GabrielaCZE2000Poko running team151Jičín
ZA210Velcová TerezaCZE1998Decathlon Hradec Králové0Hradec Králové
MB211Veselý PetrCZE1982Autostyl Trutnov30Trutnov
ZA212Vítová TerezaCZE2005Hronov0Hronov
MC213Vlášek JosefCZE1977Kamenec0Náchod
ZB214Vlčková IvetaCZE1983Sk Babice / RAB521Hořičky
ZA440Vlčková VeronikaCZE2006Xx0Rtyně V Podkrkonoší
MA433Vlk JakubCZE1996Vernéřovice0Praha - Dolní Počernice
MA215Vojtas FilipCZE20002F50Náchod
ZA216Vojtasová DenisaCZE2000Pra-děti30Náchod
MB438Vojtech AlesCZE1982Cerveny Kostelec0Cerveny Kostelec
MC217Vondra JosefCZE1971SK Týniště nad Orlicí, z.s.160Červený Kostelec
MB362Voříšek LuděkCZE1982Výtahy Náchod0Náchod
ZB218Vránová AlenaCZE1980EasyGoRun21Praha
MB219Vybíral JiříCZE1981Praha0Praha
MD316Werner OldřichCZE1964Meziměstí0Meziměstí
MC220Wolf LukášCZE1977servispcnachod@gmail.com0Náchod
ZA221Zach KarolínaCZE2003Praha0Praha
MB327Zákravský PavelCZE1985MFK NMnM80Nové Město Nad Metují (okres Náchod)
ZA412Zeisková MarkétaCZE1998Běžecký klub Náchod431Náchod
MB222Zeman DanielCZE1983AC Gomango Hogner0Býšť
ZB420Zichová JanaCZE1979Sk Janalice0Dobruška
MA223Zima MatějCZE1998Perňa Systém91Rtyně V Podkrkonoší
ZA224Zimová BarboraCZE1992TJ Sokol Hlavňov11Náchod
MA251Zítko JakubCZE1995Levý stupátko0Náchod
ZA256Zítko TomášCZE1997Pravý stupátko0Náchod
ZC225Zítková PavlaCZE1970Zítkovci0Náchod
ZA245Zlobická VendulaCZE1991Červený Kostelec0Červený Kostelec
ZC322Zoubková ErikaCZE1976Běhej s Erika Copy shop0Praha 3, Žižkov
ZB352Zoulková ŠárkaCZE1981ATAS0Náchod
MA226Žák JanCZE1988Ž3 sport0Náchod
MA416Žák MichalCZE1991Ž3 Sport / BKN0Náchod
MD431Žďárský AlešCZE1961run4run0Náchod