běh

výsledky

64. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 3. ročník dětského běhu

22.10.2022 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci 1200m celkem: 8 , muži : 8, ženy: 0, kluci: 8 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně 1200m celkem: 8 , muži : 0, ženy: 8, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci 950m celkem: 10 , muži : 10, ženy: 0, kluci: 10 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně 950m celkem: 10 , muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky I. 700m celkem: 10 , muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky I. 700m celkem: 11 , muži : 0, ženy: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky II. 450m celkem: 19 , muži : 19, ženy: 0, kluci: 19, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky II. 450m celkem: 9 , muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky III. 450m celkem: 21 , muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky III. 450m celkem: 17 , muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m kluci celkem: 24 , muži : 24, ženy: 0, kluci: 24, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m holky celkem: 22 , muži : 0, ženy: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod celkem: 424 , muži : 280, ženy: 143, MA: 94, MB: 74, MC: 62, MD: 33, ME: 13, MF: 5, ZA: 59, ZB: 43, ZC: 32, ZD: 9,  : 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Starší žáci 1200m

start ~ 08:59:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 696 ] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:57.3
2 2 / kluci [ 665 ] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:59.8 00:02.5
3 3 / kluci [ 756 ] Kristián Barva 2008 CZE SK Nové Město nad Matují 04:00.0 00:02.7
4 4 / kluci [ 647 ] Jan Mareth 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:04.9 00:07.6
5 5 / kluci [ 646 ] Artem Holubnich 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:07.3 00:10.0
6 6 / kluci [ 601 ] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:26.4 00:29.1
7 7 / kluci [ 648 ] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:28.4 00:31.1
8 8 / kluci [ 602 ] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:40.2 00:42.9

výsledková listina Starší žákyně 1200m

start ~ 08:59:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 783 ] Tereza Doležalová 2008 CZE Hvězda Pardubice 04:08.7
2 2 / holky [ 645 ] Adéla Hrábková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 04:15.2 00:06.5
3 3 / holky [ 765 ] Sofie Piechová 2007 CZE Hvězda Pardubice 04:17.5 00:08.8
4 4 / holky [ 695 ] Linda Hosnedlová 2007 CZE Hvězda Pardubice 04:26.9 00:18.2
5 5 / holky [ 644 ] Kateřina Burketová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:40.8 00:32.1
6 6 / holky [ 603 ] Lucie Růčková 2008 CZE Hvězda Pardubice z.s. 04:47.2 00:38.5
7 7 / holky [ 780 ] Laura Izabela Naďová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 05:00.7 00:52.0
DSQ / holky [ 784 ] Magdaléna Janatová 2008 CZE Velké Poříčí

výsledková listina Mladší žáci 950m

start ~ 09:19:54

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 643 ] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:57.8
2 2 / kluci [ 673 ] Ivo Vacek 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:08.5 00:10.7
3 3 / kluci [ 605 ] Jan Bernard 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:11.4 00:13.6
4 4 / kluci [ 692 ] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:28.6 00:30.8
5 5 / kluci [ 607 ] Matyáš Kraml 2010 CZE Hvězda Pardubice 03:31.2 00:33.4
6 6 / kluci [ 606 ] Lukáš Farský 2010 CZE Úpice 03:34.4 00:36.6
7 7 / kluci [ 608 ] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 03:39.2 00:41.4
8 8 / kluci [ 691 ] Marek Rufer 2009 CZE TJ Sokol Starkoč 03:40.4 00:42.6
9 9 / kluci [ 651 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 03:53.0 00:55.2
10 10 / kluci [ 663 ] Dominik Ježek 2010 CZE Náchod 04:11.0 01:13.2

výsledková listina Mladší žákyně 950m

start ~ 09:19:54

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 677 ] Barbora Valášková 2010 CZE SK Plhov Náchod 03:23.8
2 2 / holky [ 609 ] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 03:28.8 00:05.0
3 3 / holky [ 668 ] Viktorie Prešinská 2010 CZE Hvězda Pardubce 03:31.3 00:07.5
4 4 / holky [ 650 ] Eliška Lysická 2009 CZE TJ Maratonstav Úpice+ ZŠ Úpice Lány 03:32.8 00:09.0
5 5 / holky [ 676 ] Bára Jirmanová 2010 CZE SK Plhov Náchod 03:53.3 00:29.5
6 6 / holky [ 678 ] Veronika Machová 2010 CZE SK Plhov Náchod 03:57.9 00:34.1
7 7 / holky [ 610 ] Simona Kolářová 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:58.9 00:35.1
8 8 / holky [ 761 ] Adéla Vlachová 2009 CZE Rtyně V Podkrkonoší 04:11.9 00:48.1
9 9 / holky [ 770 ] Hanušová Viktorie 2010 CZE SK Plhov - Náchod,z.s. 04:27.8 01:04.0
10 10 / holky [ 788 ] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 04:28.9 01:05.1

výsledková listina Žáci přípravky I. 700m

start ~ 09:34:59

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 666 ] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27.9
2 2 / kluci [ 743 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:29.7 00:01.8
3 3 / kluci [ 762 ] Antonín Hovorka 2011 CZE Běžecký klub Náchod 02:29.9 00:02.0
4 4 / kluci [ 658 ] Michael Patzelt 2012 CZE HVĚZDA Pardubice 02:30.5 00:02.6
5 5 / kluci [ 612 ] Robin Balcar 2011 CZE 02:35.2 00:07.3
6 6 / kluci [ 641 ] Matěj Balcar 2011 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 02:35.4 00:07.5
7 7 / kluci [ 613 ] František John 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:40.2 00:12.3
8 8 / kluci [ 667 ] Václav Roflík 2011 CZE Myšáci 02:45.8 00:17.9
9 9 / kluci [ 758 ] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:48.0 00:20.1
10 10 / kluci [ 614 ] Petr Souček 2011 CZE Tj Sokol Staré Město 03:26.4 00:58.5

výsledková listina Žákyně přípravky I. 700m

start ~ 09:39:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 697 ] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:21.4
2 2 / holky [ 661 ] Karolína Vondroušová 2011 CZE SK Týniště nad Orlicí 02:25.5 00:04.1
3 3 / holky [ 672 ] Ema Bořková 2011 CZE HVĚZDA PARDUBICE Z.S. 02:30.0 00:08.6
4 4 / holky [ 616 ] Barbora Lukášková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 02:32.2 00:10.8
5 5 / holky [ 748 ] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Atletika Trutnov 02:32.6 00:11.2
6 6 / holky [ 615 ] Anna Kozáková 2011 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:32.9 00:11.5
7 7 / holky [ 654 ] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:36.8 00:15.4
8 8 / holky [ 649 ] Nela Nováková 2012 CZE SK Plhov Náchod 02:41.1 00:19.7
9 9 / holky [ 693 ] Stella Hvězdová 2012 CZE Běžecký klub Náchod 02:48.5 00:27.1
10 10 / holky [ 617 ] Gabriela Ševců 2011 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:49.2 00:27.8
11 11 / holky [ 775 ] Ema Strnadová 2011 CZE Náchod 03:00.0 00:38.6

výsledková listina Žáci přípravky II. 450m

start ~ 09:51:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 620 ] Martin Farský 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:28.3
2 2 / kluci [ 747 ] VojtĚch Tyrychtr 2014 CZE Atletika Trutnov 01:30.3 00:02.0
3 3 / kluci [ 619 ] Filip Balcar 2014 CZE Praha 01:30.7 00:02.4
4 4 / kluci [ 621 ] Matěj Hanuš 2013 CZE Náchod 01:31.1 00:02.8
5 5 / kluci [ 640 ] Petr Roháček 2014 CZE SK NMnM 01:32.1 00:03.8
6 6 / kluci [ 742 ] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:33.3 00:05.0
7 7 / kluci [ 659 ] Zbyšek Kovářík 2013 CZE Nové Město nad Metují 01:34.1 00:05.8
8 8 / kluci [ 754 ] Tomáš Štěpán 2013 CZE SK Nové město nad metují 01:35.3 00:07.0
9 9 / kluci [ 679 ] Viktor Adlof 2013 CZE SK Plhov Náchod 01:38.4 00:10.1
10 10 / kluci [ 746 ] Václav Hovorka 2014 CZE Běžecký klub Náchod 01:40.3 00:12.0
11 11 / kluci [ 681 ] Tomáš Polák 2013 CZE SK Plhov Náchod 01:40.8 00:12.5
12 12 / kluci [ 769 ] Filip Sládek 2014 CZE TJ Sokol Starkoč 01:41.8 00:13.5
13 13 / kluci [ 759 ] Šimon Jan Maršík 2013 CZE Náchod 01:47.6 00:19.3
14 14 / kluci [ 686 ] Ondřej Synek 2014 CZE SK Plhov Náchod 01:48.7 00:20.4
15 15 / kluci [ 700 ] Šimon Kuťak 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:48.9 00:20.6
16 16 / kluci [ 683 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE SK Plhov Náchod 01:54.3 00:26.0
17 17 / kluci [ 622 ] Antonín Klimeš 2014 CZE TJ Velké Poříčí 01:55.4 00:27.1
18 18 / kluci [ 789 ] Oldřich Čtvrtečka 2014 CZE Náchod 02:20.7 00:52.4
DNF / kluci [ 680 ] David Le 2013 CZE SK Plhov Náchod

výsledková listina Žákyně přípravky II. 450m

start ~ 09:56:19

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 699 ] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:27.1
2 2 / holky [ 698 ] Anna Linková 2014 CZE Běžecký klub Náchod 01:30.8 00:03.7
3 3 / holky [ 624 ] Šárka Menclová 2013 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:31.5 00:04.4
4 4 / holky [ 669 ] Rosalie Prešinská 2013 CZE Hvězda Pardubice 01:33.2 00:06.1
4 4 / holky [ 639 ] Nela Balcarová 2014 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 01:33.2 00:06.1
6 6 / holky [ 625 ] Aneta Ševců 2013 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:42.1 00:15.0
7 7 / holky [ 781 ] Eliška Mizerová 2014 CZE Praha 13 01:46.3 00:19.2
8 8 / holky [ 790 ] Eva Martinová 2013 CZE 01:48.9 00:21.8
9 9 / holky [ 785 ] Lenka Domáňová 2014 CZE MS Alšova Náchod 01:54.5 00:27.4

výsledková listina Žáci přípravky III. 450m

start ~ 10:05:39

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [ 629 ] Filip Kašpárek 2015 CZE Hvězda Pardubice 01:33.9
2 2 / kluci [ 662 ] Adam Vondrouš 2015 CZE SK Týniště nad Orlicí 01:34.6 00:00.7
3 3 / kluci [ 631 ] Lukáš Venclák 2015 CZE Běžecký klub Náchod 01:36.7 00:02.8
4 4 / kluci [ 778 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:38.3 00:04.4
5 5 / kluci [ 626 ] Petr Balcar 2016 CZE Praha 01:42.0 00:08.1
6 6 / kluci [ 757 ] Šimon Bárta 2015 CZE Hvězda Pardubic 01:42.6 00:08.7
7 7 / kluci [ 779 ] Marek Štěpán 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 01:45.3 00:11.4
8 8 / kluci [ 632 ] Martin Železo 2015 CZE BKN 01:45.6 00:11.7
9 9 / kluci [ 628 ] Tomáš Brádle 2015 CZE Hvězda Pardubice 01:47.0 00:13.1
10 10 / kluci [ 777 ] Matyáš Fiedler 2015 CZE Náchod , Vysokov 01:47.5 00:13.6
11 11 / kluci [ 733 ] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 01:50.1 00:16.2
12 12 / kluci [ 660 ] Teodor Kovářík 2015 CZE Nové Město nad Metují 01:50.7 00:16.8
13 13 / kluci [ 737 ] Benjamin Nejman 2016 CZE Běžecký klub Náchod 01:50.9 00:17.0
14 14 / kluci [ 766 ] Míra Vrubel 2015 CZE Studnice 01:52.1 00:18.2
15 15 / kluci [ 749 ] Vladimír Vernar 2015 CZE Náchod 01:54.6 00:20.7
16 16 / kluci [ 685 ] Tomáš Doskočil 2016 CZE SK Plhov Náchod 01:55.1 00:21.2
17 17 / kluci [ 682 ] Tomáš Slavík 2016 CZE SK Plhov Náchod 02:00.9 00:27.0
18 18 / kluci [ 684 ] Lukáš Polák 2016 CZE SK Plhov Náchod 02:07.6 00:33.7
19 19 / kluci [ 630 ] Daniel Souček 2016 CZE Tj Sokol Staré Město 02:08.4 00:34.5
20 20 / kluci [ 627 ] Štěpán Berger 2016 CZE Červená Hora 02:09.3 00:35.4
DNF / kluci [ 675 ] Stanislav Amelchenko 2015 UKR SK Plhov Náchod

výsledková listina Žákyně přípravky III. 450m

start ~ 10:11:22

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [ 763 ] Nella Faltejsková 2015 CZE Česká Třebová 01:33.1
2 2 / holky [ 670 ] Gabriela Maciejny 2015 POL Hvězda Pardubice z.s. 01:33.7 00:00.6
3 3 / holky [ 753 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 01:40.6 00:07.5
4 4 / holky [ 764 ] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 01:41.1 00:08.0
5 5 / holky [ 633 ] Adéla Dostálová 2015 CZE ATAS Elektromotory a.s. 01:48.3 00:15.2
6 6 / holky [ 694 ] Karla Blažková 2015 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:51.5 00:18.4
7 7 / holky [ 671 ] Natalia Maciejny 2016 POL Hvězda Pardubice z.s. 01:53.2 00:20.1
8 8 / holky [ 636 ] Mia Petrová 2016 CZE Praha 01:54.4 00:21.3
9 9 / holky [ 782 ] Štěpánka Mizerová 2016 CZE Praha 13 01:54.5 00:21.4
10 10 / holky [ 787 ] Eliška Viesnerová 2015 CZE 01:54.6 00:21.5
11 11 / holky [ 735 ] Alena Tyčová 2015 CZE Hvězda Pardubice 01:55.3 00:22.2
12 12 / holky [ 634 ] Adéla Hurdálková 2015 CZE ATAS Elektromotory a.s. 01:56.8 00:23.7
13 13 / holky [ 652 ] Petruška Svěcená 2016 CZE Kostelecká raketa 01:57.4 00:24.3
14 14 / holky [ 635 ] Karolína Lukášková 2016 CZE Běžecký klub Náchod 01:58.6 00:25.5
15 15 / holky [ 755 ] Bella Juránek 2016 CZE TOTR Cycling team 01:58.7 00:25.6
16 16 / holky [ 771 ] Natálie Ritschelová 2016 CZE SK Plhov-Náchod, z.s. 02:05.3 00:32.2
DNF / holky [ 637 ] Lilly Ann Potocká 2016 CZE Bražec

výsledková listina za ruku 150m kluci

start ~ 10:23:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [ 701 ] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / kluci [ 709 ] David Rohacek 2017 CZE NMnM
3 3 / kluci [ 702 ] Richard Rudolf Cogan 2017 CZE Nová Paka
4 4 / kluci [ 726 ] Kryštof Kotyz 2018 CZE Hotel TOMMY
5 5 / kluci [ 795 ] Pavel Bořek 2017 CZE BKN Náchod
6 6 / kluci [ 794 ] Jiří Bořek 2017 CZE BKN Náchod
7 7 / kluci [ 741 ] Matěj Košťál 2017 CZE Hořice / www.jakubkostal.cz
8 8 / kluci [ 776 ] Theodor Prislinger 2018 CZE Prislinger Team
8 8 / kluci [ 736 ] Václav Sudek 2017 CZE Žába team
10 10 / kluci [ 738 ] Christián Nejman 2019 CZE Běžecký klub Náchod
11 11 / kluci [ 710 ] Josef Vlášek 2018 CZE Kamenec
12 12 / kluci [ 750 ] Tadeáš Vernar 2018 CZE Náchod
13 13 / kluci [ 706 ] Václav Klimeš 2018 CZE TJ Velké Poříčí
14 14 / kluci [ 705 ] Jakub Kalousek 2018 CZE BKN
15 15 / kluci [ 724 ] Jáchym Sudek 2018 CZE Náchod
16 16 / kluci [ 745 ] Josef Rohulán 2019 CZE Milovice
17 17 / kluci [ 768 ] Adam Hejcman 2019 CZE Náchod
18 18 / kluci [ 707 ] Romeo-david Pereira Brito Rossio 2020 CZE Náchod
19 19 / kluci [ 786 ] Ladislav Domáň 2019 CZE
20 20 / kluci [ 708 ] Dominik Racek 2020 CZE Kojetice
21 21 / kluci [ 703 ] Šimon Čimera 2020 CZE testado.cz
22 22 / kluci [ 772 ] Antonín Štěpán 2020 CZE Nové Město Nad Metují
23 23 / kluci [ 655 ] Jakub Krtička 2021 CZE Wikov
24 24 / kluci [ 739 ] Matěj Vydra 2017 CZE Nová Paka

výsledková listina za ruku 150m holky

start ~ 10:29:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / holky [ 715 ] Stela Prislingerová 2017 CZE BK Náchod
2 2 / holky [ 732 ] Nela Nováková 2018 CZE TJ Sokol Jaroměř
3 3 / holky [ 727 ] Viktorie Třešňáková 2017 CZE TOTR Cycling team
4 4 / holky [ 791 ] Alice Martinová 2017 CZE
5 5 / holky [ 760 ] Viola Prokopová 2017 CZE Clovek
6 6 / holky [ 767 ] Julie Hejcmanová 2017 CZE Nachod
7 7 / holky [ 734 ] Eliška Štěpánová 2017 CZE Bražecká slečna
8 8 / holky [ 728 ] Ema Třešňáková 2019 CZE TOTR Cycling team
9 9 / holky [ 711 ] Viktorie Bergerová 2019 CZE Červená Hora
10 10 / holky [ 712 ] Kristýna Hurdálková 2018 CZE ATAS Elektromotory a.s.
11 11 / holky [ 716 ] Ema Tomešová 2019 CZE Ghost junior team
12 12 / holky [ 744 ] Anna Rohulánová 2019 CZE Milovice
13 13 / holky [ 793 ] Olivie Francová 2018 CZE Náchod
14 14 / holky [ 792 ] Amálie Horníková 2019 CZE Náchod - Babí
15 15 / holky [ 719 ] Barbora Lysická 2019 CZE TJ Maratonstav Úpice
16 16 / holky [ 713 ] Zuzana Kubíčková 2019 CZE Praha
17 17 / holky [ 751 ] Natálie Šrajbrová 2020 CZE Náchod
18 18 / holky [ 774 ] Ema Langenbergerová 2019 CZE Nové Město Nad Metují
19 19 / holky [ 725 ] Rozálie Sudková 2020 CZE Náchod
20 20 / holky [ 752 ] Alice Vaněčková 2020 CZE Náchod
21 21 / holky [ 731 ] Ela Petrová 2020 CZE Wopela team
22 22 / holky [ 718 ] Valentýna Vaněčková 2021 CZE Praha 8 - Libeň

výsledková listina hlavní závod

start ~ 10:59:58

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [ 150 ] Josef Novák 1997 CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 27:30.7
2 1 / MB [ 338 ] Pavel Kubričan 1983 CZE PSK Olymp Praha 27:31.3 00:00.6
3 2 / MA [ 2 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 27:38.7 00:08.0
4 3 / MA [ 464 ] Ondřej Rosa 1988 CZE Velké Meziříčí 27:48.2 00:17.5
5 4 / MA [ 223 ] Matěj Zima 1998 CZE Perňa Systém 27:55.1 00:24.4
6 5 / MA [ 3 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 28:04.0 00:33.3
7 2 / MB [ 1 ] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký klub Náchod 28:08.2 00:37.5
8 6 / MA [ 279 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE BK Náchod 30:08.4 02:37.7
9 7 / MA [ 391 ] Milan Krupka 2003 CZE RUN4FUN 30:27.4 02:56.7
10 1 / MC [ 356 ] František Vagenknecht 1977 CZE Nová Paka 30:30.4 02:59.7
11 2 / MC [ 351 ] Dalibor Bartoš 1975 CZE LIAZ Jablonec 30:33.7 03:03.0
12 3 / MC [ 153 ] Daniel Orálek 1970 CZE AC Moravská Slávia Brno 30:40.9 03:10.2
13 8 / MA [ 344 ] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 30:46.3 03:15.6
14 9 / MA [ 341 ] Šimon Maidl 2004 CZE Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 30:47.7 03:17.0
15 10 / MA [ 175 ] Filip Saidl 2006 CZE Ski Police 30:48.5 03:17.8
16 11 / MA [ 9 ] Aleš Kaválek 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 30:51.8 03:21.1
17 3 / MB [ 387 ] Tomáš Hejl 1983 CZE Poko Running Team 30:57.1 03:26.4
18 1 / ZA [ 209 ] Gabriela Veigertová 2000 CZE Poko running team 31:14.3 03:43.6
19 4 / MB [ 5 ] Pepek Petrů 1986 CZE BK Náchod / Hasiči Náchod 31:22.4 03:51.7
20 12 / MA [ 243 ] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 31:32.3 04:01.6
21 4 / MC [ 463 ] Rudolf Cogan 1971 CZE TJ Nová Paka 31:38.3 04:07.6
22 13 / MA [ 149 ] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 31:38.6 04:07.9
23 14 / MA [ 78 ] Filip Javůrek 2006 CZE Hradec Králové 31:42.4 04:11.7
24 15 / MA [ 383 ] Adam Krupka 2001 CZE RUN4FUN 31:47.2 04:16.5
25 16 / MA [ 7 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 31:49.7 04:19.0
26 5 / MC [ 8 ] Luděk Berka 1972 CZE ATLETIKA RTYNĚ 31:50.7 04:20.0
27 1 / MD [ 27 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 31:56.6 04:25.9
28 17 / MA [ 203 ] Šimon Vacek 2004 CZE xxx 32:02.0 04:31.3
29 6 / MC [ 331 ] Petr Bena 1969 CZE Štefko Running Team 32:13.6 04:42.9
30 5 / MB [ 25 ] Tomas Burdych 1982 CZE Horni Radechova 32:40.1 05:09.4
31 6 / MB [ 187 ] Štěpán Sucharda 1986 CZE AK Lomnice 32:41.8 05:11.1
32 18 / MA [ 253 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 32:44.6 05:13.9
33 7 / MC [ 308 ] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 32:50.6 05:19.9
34 19 / MA [ 145 ] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 32:58.6 05:27.9
35 7 / MB [ 333 ] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 32:59.0 05:28.3
36 20 / MA [ 370 ] Ondřej Hejna 2002 CZE TJ MARATONSTAV ÚPICE 33:11.2 05:40.5
37 2 / MD [ 120 ] Petr Louda 1964 CZE AC Česká Lípa 33:16.2 05:45.5
38 2 / ZA [ 355 ] Petra Havlová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 33:28.2 05:57.5
39 21 / MA [ 227 ] Jan Uher 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 33:29.3 05:58.6
40 8 / MC [ 302 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov 33:30.7 06:00.0
41 3 / ZA [ 6 ] Klára Nejmanová 1988 CZE Běžecký klub Nachod 33:34.8 06:04.1
42 3 / MD [ 73 ] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 33:43.3 06:12.6
43 22 / MA [ 434 ] Hynek Bittner 1988 CZE Poko Running Team 33:45.4 06:14.7
44 8 / MB [ 33 ] Petr Čepelka 1986 CZE Run4Fun 33:45.6 06:14.9
45 23 / MA [ 433 ] Jakub Vlk 1996 CZE Vernéřovice 33:53.1 06:22.4
46 1 / ZC [ 4 ] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký klub Náchod 33:59.3 06:28.6
47 9 / MB [ 205 ] Martin Váňa 1984 CZE SK Záholice 34:02.2 06:31.5
48 24 / MA [ 369 ] Lukáš Mach 1999 CZE TJ Sokol Mezilesí 34:11.7 06:41.0
49 9 / MC [ 91 ] Jiří Klauz 1972 CZE Myšáci 34:16.8 06:46.1
50 25 / MA [ 56 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 34:21.6 06:50.9
51 10 / MC [ 294 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 34:23.9 06:53.2
52 26 / MA [ 148 ] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 34:35.1 07:04.4
53 10 / MB [ 49 ] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 34:39.3 07:08.6
54 11 / MB [ 211 ] Petr Veselý 1982 CZE Royal Bay 34:44.1 07:13.4
55 27 / MA [ 306 ] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 34:57.6 07:26.9
56 4 / MD [ 461 ] Marek Leśnicki 1967 POL Straż Pożarna Świdnica 34:58.2 07:27.5
57 28 / MA [ 281 ] Jan Fišer 1993 CZE TJ START Náchod 35:11.8 07:41.1
58 12 / MB [ 288 ] Lukáš Langenberger 1983 CZE Běžecký klub Náchod 35:14.3 07:43.6
59 11 / MC [ 317 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 35:16.9 07:46.2
60 12 / MC [ 65 ] Michal Horák 1975 CZE COLAS CZ, a.s. 35:17.0 07:46.3
61 13 / MB [ 389 ] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek levyt 35:21.6 07:50.9
62 14 / MB [ 327 ] Pavel Zákravský 1985 CZE MFK NMnM 35:23.1 07:52.4
63 15 / MB [ 13 ] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 35:29.9 07:59.2
64 29 / MA [ 382 ] Josef Kment 2001 CZE The Best Jawa 35:30.5 07:59.8
65 13 / MC [ 321 ] Juraj Uher 1973 CZE Přibyslav 35:31.7 08:01.0
66 16 / MB [ 229 ] Lukáš Karban 1980 CZE Brada - Rybníček 35:34.2 08:03.5
67 5 / MD [ 457 ] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 35:38.7 08:08.0
68 30 / MA [ 291 ] Filip Steiner 2004 CZE Vysokov 35:42.7 08:12.0
69 6 / MD [ 154 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 35:43.4 08:12.7
70 17 / MB [ 261 ] Michal Renský 1979 CZE Běžecký klub Náchod 35:50.2 08:19.5
71 18 / MB [ 58 ] Lukáš Hach 1984 CZE Štefko Running Team 35:52.7 08:22.0
72 7 / MD [ 57 ] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 35:55.7 08:25.0
73 14 / MC [ 254 ] Carlos Bockaj 1972 CZE SRTG Ceska Trebova 35:56.2 08:25.5
73 8 / MD [ 285 ] Tomáš Hudcovic 1965 CZE SK Nové Město nad Metují 35:56.2 08:25.5
75 31 / MA [ 157 ] Jakub Pešina 2004 CZE SKP Kornspitz Jablonec 36:03.6 08:32.9
76 1 / ZB [ 266 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 36:04.8 08:34.1
77 32 / MA [ 269 ] Radim Novotný 2001 CZE Náchod 36:07.0 08:36.3
78 19 / MB [ 325 ] Jan Antl 1983 CZE TJ Spartak Police nad Metují, behejbrno.cz 36:10.9 08:40.2
79 1 / ME [ 191 ] Jaromír Šimunek 1955 CZE SKP Kornspitz Jablonec 36:21.7 08:51.0
80 33 / MA [ 99 ] Tadeáš Koska 2002 CZE Koska family team 36:25.4 08:54.7
81 34 / MA [ 296 ] Vojtěch Milata 2001 CZE Trutnov 36:35.6 09:04.9
82 20 / MB [ 295 ] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 36:36.5 09:05.8
83 2 / ZB [ 214 ] Iveta Vlčková 1983 CZE Sk Babice / RAB 36:41.9 09:11.2
84 3 / ZB [ 67 ] Lenka Horáková 1982 CZE Brno 36:45.9 09:15.2
85 15 / MC [ 427 ] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 36:49.0 09:18.3
86 35 / MA [ 186 ] Patrik Stonjek 1989 CZE Praha 36:54.0 09:23.3
87 36 / MA [ 173 ] Jiří Rut 2001 CZE HC Sršni Velké Poříčí 36:56.0 09:25.3
88 4 / ZB [ 274 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE tyčka a kulička 36:57.2 09:26.5
89 4 / ZA [ 201 ] Diana Tobišková 2000 CZE Hradec Králové 37:00.7 09:30.0
90 21 / MB [ 125 ] Martin Magnusek 1987 CZE Náchod 37:02.0 09:31.3
91 5 / ZA [ 34 ] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 37:03.3 09:32.6
92 37 / MA [ 11 ] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 37:09.5 09:38.8
93 6 / ZA [ 412 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 37:10.7 09:40.0
94 7 / ZA [ 276 ] Klára Janovská 2004 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 37:16.2 09:45.5
95 16 / MC [ 217 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 37:17.2 09:46.5
96 38 / MA [ 185 ] Jan Staněk 1994 CZE JC TJ Sokol Česká Skalice 37:21.3 09:50.6
97 39 / MA [ 456 ] Josef Mojžíš 1999 CZE Zlíč 37:21.6 09:50.9
98 40 / MA [ 416 ] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 37:25.1 09:54.4
99 22 / MB [ 386 ] Martin Kašpar 1979 CZE PRO PÁR RUN 37:28.2 09:57.5
100 17 / MC [ 303 ] Martin Gult 1975 CZE Wikov 37:36.6 10:05.9
101 23 / MB [ 164 ] Jan Prislinger 1982 CZE Náchod 37:37.9 10:07.2
102 24 / MB [ 43 ] Pavel Ducháč 1979 CZE Rtyně 37:39.7 10:09.0
103 25 / MB [ 115 ] Adam Langenberger 1985 CZE Běžecký klub Náchod 37:40.0 10:09.3
104 8 / ZA [ 159 ] Natálie Plná 2004 CZE Běžecký Klub Náchod 37:45.8 10:15.1
105 41 / MA [ 390 ] Tomáš Bohuslav 1991 CZE yolo band 37:51.2 10:20.5
106 2 / ME [ 136 ] Jan Menšík 1956 CZE Jablonec n.N. 37:52.7 10:22.0
107 18 / MC [ 98 ] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-hobra Orienteering Broumov 37:56.3 10:25.6
108 26 / MB [ 86 ] Pavel Kalina 1986 CZE Třemošnice 38:06.1 10:35.4
109 27 / MB [ 127 ] Ondřej Machačka 1978 CZE SK Miletín 38:08.5 10:37.8
110 42 / MA [ 418 ] Petr Šedivý 1990 CZE Testado.cz 38:10.0 10:39.3
111 43 / MA [ 48 ] Jan Florián 1994 CZE 2F 38:11.9 10:41.2
112 9 / ZA [ 324 ] Lucie Ludvíková 1990 CZE SDH Nahořany 38:14.9 10:44.2
113 19 / MC [ 103 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 38:18.7 10:48.0
114 28 / MB [ 16 ] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 38:20.2 10:49.5
115 29 / MB [ 376 ] Milan Sudek 1982 CZE ManMat 38:22.5 10:51.8
116 44 / MA [ 168 ] Luboš Rejmont 1989 CZE Harambe 38:25.9 10:55.2
117 9 / MD [ 178 ] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 38:30.1 10:59.4
118 45 / MA [ 166 ] David Ptáček 1988 CZE Lipí 38:32.3 11:01.6
119 46 / MA [ 215 ] Filip Vojtas 2000 CZE PRA-DĚTI 38:37.6 11:06.9
120 47 / MA [ 20 ] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 38:38.8 11:08.1
121 5 / ZB [ 385 ] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Trutnov 38:39.9 11:09.2
122 48 / MA [ 110 ] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBroTEAM 38:49.2 11:18.5
123 49 / MA [ 190 ] Zdeněk Šimek 1992 CZE Koska family team 38:52.9 11:22.2
124 30 / MB [ 182 ] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 39:01.3 11:30.6
125 20 / MC [ 312 ] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov 39:02.9 11:32.2
126 50 / MA [ 226 ] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 39:06.0 11:35.3
127 3 / ME [ 228 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 39:06.6 11:35.9
128 51 / MA [ 140 ] Petr Mitterwald 2009 CZE SKI Police nad Metují 39:08.6 11:37.9
129 6 / ZB [ 248 ] Denisa Rýdlová 1982 CZE BKN 39:10.6 11:39.9
130 2 / ZC [ 237 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav Úpice 39:12.4 11:41.7
131 10 / MD [ 200 ] Petr Tichý 1964 CZE SK Proxion Náchod 39:12.9 11:42.2
132 31 / MB [ 346 ] David Hrnčíř 1985 CZE Velké Petrovice 39:14.2 11:43.5
133 21 / MC [ 300 ] Rostislav Dušek 1971 CZE DataLine 39:16.4 11:45.7
134 32 / MB [ 417 ] Pavel Sedláček 1984 CZE Penzion BOR 39:18.7 11:48.0
135 33 / MB [ 368 ] Roman Škoda 1986 CZE TJ Sokol Mezilesí 39:21.2 11:50.5
136 22 / MC [ 236 ] Martin Baláš 1973 CZE Run4run 39:26.9 11:56.2
137 11 / MD [ 252 ] Radovan Pražák 1967 CZE #GLADIATORRACETEAM 39:31.6 12:00.9
138 12 / MD [ 165 ] Ondřej Prokop 1962 CZE Potu sláva 39:37.0 12:06.3
139 52 / MA [ 162 ] Ondřej Pražák 2000 CZE Malé Poříčí 39:48.4 12:17.7
140 53 / MA [ 87 ] Michal Kamaryt 2006 CZE Hronov 39:51.4 12:20.7
141 3 / ZC [ 263 ] Lenka Flašarová 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 39:52.2 12:21.5
142 54 / MA [ 353 ] Petr Paulů 1998 CZE Horní Branná 39:54.1 12:23.4
143 23 / MC [ 184 ] Pavel Staněk 1970 CZE N. Město N. Met. - Spy 39:56.1 12:25.4
144 24 / MC [ 138 ] Petr Milfait 1971 CZE MK Seitl Ostrava 40:01.2 12:30.5
145 4 / ZC [ 268 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 40:08.3 12:37.6
146 5 / ZC [ 358 ] Jitka Čadová 1977 CZE Redpoint-eleven Team 40:11.2 12:40.5
147 4 / ME [ 194 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 40:12.2 12:41.5
147 34 / MB [ 435 ] Ondřej Slavík 1979 CZE Králova Lhota 40:12.2 12:41.5
149 25 / MC [ 406 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 40:13.1 12:42.4
150 26 / MC [ 108 ] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 40:15.2 12:44.5
151 27 / MC [ 46 ] Jan Farský 1976 CZE Úpice 40:17.6 12:46.9
152 6 / ZC [ 301 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Wikov 40:19.7 12:49.0
153 35 / MB [ 354 ] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 40:21.8 12:51.1
154 28 / MC [ 375 ] Tomáš Pluhař 1972 CZE BVK 40:23.1 12:52.4
155 36 / MB [ 116 ] Aleš Lhota 1978 CZE A and A 40:26.2 12:55.5
156 55 / MA [ 240 ] Štěpán Navrátil 2006 CZE Ski Police 40:27.6 12:56.9
157 37 / MB [ 156 ] Pedro David Pereira Brito Rossio 1984 PRT Team PBR 40:28.2 12:57.5
158 10 / ZA [ 72 ] Eliška Chmelařová 1995 CZE Pohoda 2 40:30.0 12:59.3
159 11 / ZA [ 196 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 40:35.4 13:04.7
160 56 / MA [ 208 ] Ivan Vávra 1989 CZE Náchod 40:37.1 13:06.4
161 7 / ZC [ 260 ] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 40:39.6 13:08.9
162 13 / MD [ 233 ] Stanislav Šrůtek 1958 CZE TJ Maratonstav Úpice 40:40.2 13:09.5
163 7 / ZB [ 143 ] Edita Moudrá 1986 CZE Cat is the best 40:41.0 13:10.3
164 38 / MB [ 188 ] David Suchy 1982 CZE Dobra Voda 40:50.2 13:19.5
165 8 / ZB [ 361 ] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 40:52.5 13:21.8
166 14 / MD [ 431 ] Aleš Žďárský 1961 CZE Wzdechy 40:56.6 13:25.9
167 12 / ZA [ 429 ] Martina Paulusová 1995 CZE Náchod 40:58.6 13:27.9
168 13 / ZA [ 241 ] Tereza Hanušová 1994 CZE Náchod 41:03.3 13:32.6
169 39 / MB [ 242 ] Matěj Němec 1987 CZE Silvagro 41:07.0 13:36.3
170 15 / MD [ 287 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 41:09.3 13:38.6
171 57 / MA [ 251 ] Jakub Zítko 1995 CZE Levý stupátko 41:12.0 13:41.3
172 40 / MB [ 105 ] Jakub Košťál 1984 CZE Hořice / www.jakubkostal.cz 41:14.6 13:43.9
173 58 / MA [ 199 ] Vladimír Tichý 1993 CZE SK Můj Albert 41:19.2 13:48.5
174 29 / MC [ 462 ] Marek Slek 1973 POL Pasieczna 41:20.7 13:50.0
175 41 / MB [ 40 ] Václav Douša 1979 CZE Jenštejn 41:23.7 13:53.0
176 16 / MD [ 197 ] Miloš Štěpán 1964 CZE Náchod 41:24.9 13:54.2
177 17 / MD [ 89 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 41:28.0 13:57.3
178 30 / MC [ 207 ] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:30.5 13:59.8
179 42 / MB [ 413 ] Ondřej Truneček 1978 CZE Family Team Jeseník 41:31.2 14:00.5
180 9 / ZB [ 270 ] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 41:31.8 14:01.1
181 18 / MD [ 400 ] Luboš MatĚjÍČek 1962 CZE HOVRCH 41:33.7 14:03.0
182 43 / MB [ 171 ] VojtĚch RohulÁn 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 41:35.5 14:04.8
183 59 / MA [ 310 ] Dušan Kvirenc 1990 CZE Wikov 41:35.8 14:05.1
183 59 / MA [ 133 ] Jan Meier 1995 CZE Hronov 41:35.8 14:05.1
185 31 / MC [ 146 ] Václav Navrátil 1970 CZE Hronov - Rokytník 41:36.9 14:06.2
186 32 / MC [ 64 ] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 41:39.2 14:08.5
187 8 / ZC [ 265 ] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 41:53.5 14:22.8
188 33 / MC [ 38 ] Václav David 1974 CZE SmiŘice 41:54.8 14:24.1
188 61 / MA [ 384 ] Matěj Chmelík 1991 CZE Wikov 41:54.8 14:24.1
190 19 / MD [ 316 ] Oldřich Werner 1964 CZE Wikov 41:55.7 14:25.0
191 62 / MA [ 106 ] Václav Košťál 1994 CZE R+A+V 42:01.2 14:30.5
192 34 / MC [ 163 ] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 42:01.5 14:30.8
193 14 / ZA [ 239 ] Veronika Nyklíčková 2005 CZE Bkl Machov 42:03.0 14:32.3
194 1 / ZD [ 82 ] Eva Jirásková 1964 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:03.4 14:32.7
195 20 / MD [ 403 ] Tonda Tonda 1962 CZE DAK Dobrošov 42:04.9 14:34.2
196 15 / ZA [ 380 ] Eliška Lokvencová 2021 CZE Ž3 sport 42:05.7 14:35.0
197 16 / ZA [ 44 ] Natálie Dušánková 2001 CZE Nový Hrádek 42:09.6 14:38.9
198 44 / MB [ 144 ] Vladimír Mucha 1982 CZE Jadernička 42:13.8 14:43.1
199 17 / ZA [ 304 ] Aneta Gultová 2006 CZE Wikov 42:17.1 14:46.4
200 63 / MA [ 118 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 42:19.5 14:48.8
201 45 / MB [ 137 ] Kuba Mertlík 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 42:21.1 14:50.4
202 18 / ZA [ 224 ] Barbora Zimová 1992 CZE TJ Sokol Hlavňov 42:25.8 14:55.1
203 46 / MB [ 95 ] Jan Klimeš 1984 CZE TJ Velké Poříčí 42:27.5 14:56.8
203 64 / MA [ 77 ] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 42:27.5 14:56.8
205 21 / MD [ 246 ] Pavel Hoffman 1967 CZE Hoffíci 42:29.5 14:58.8
206 35 / MC [ 81 ] Radek Ježek 1973 CZE Klub kubb Vršovka 42:29.7 14:59.0
207 19 / ZA [ 329 ] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 42:30.9 15:00.2
208 36 / MC [ 318 ] David Bubák 1973 CZE Červený Kostelec 42:43.1 15:12.4
209 37 / MC [ 147 ] Jiří Novák 1969 CZE Česká Skalice 42:46.7 15:16.0
210 5 / ME [ 193 ] Oldřich Šmída 1948 CZE Maratonstav Úpice 42:49.6 15:18.9
211 9 / ZC [ 102 ] Simona Koskova 1971 CZE Česká Třebová 42:50.0 15:19.3
212 38 / MC [ 192 ] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 42:52.4 15:21.7
213 65 / MA [ 410 ] Petr Adámek 1993 CZE Červený Kostelec 42:53.3 15:22.6
214 66 / MA [ 141 ] Patrik Mitterwald 2007 CZE SKI Police nad Metují 42:53.5 15:22.8
215 10 / ZB [ 347 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE Bubuteam 42:55.9 15:25.2
216 47 / MB [ 367 ] Milan Holý 1986 CZE TJ Sokol Mezilesí 42:58.3 15:27.6
217 48 / MB [ 362 ] Luděk Voříšek 1982 CZE Výtahy Náchod 43:01.4 15:30.7
218 10 / ZC [ 104 ] Eva Kostyšynová 1977 CZE Run4run 43:13.1 15:42.4
219 20 / ZA [ 309 ] Radka Krtičková 1988 CZE Wikov 43:15.2 15:44.5
220 49 / MB [ 135 ] Josef Melis 1984 CZE Chrudim 43:15.5 15:44.8
221 50 / MB [ 398 ] Jan Novak 1985 CZE Cez 43:16.2 15:45.5
222 39 / MC [ 255 ] Martin Blažek 1971 CZE ACS RÝCHORY 43:22.4 15:51.7
223 11 / ZB [ 218 ] Alena Vránová 1980 CZE EasyGoRun 43:26.6 15:55.9
224 51 / MB [ 219 ] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 43:28.1 15:57.4
225 12 / ZB [ 411 ] Terezie Kalousová 1981 CZE Náchod 43:31.4 16:00.7
226 52 / MB [ 314 ] Michal Myškaj 1984 CZE Hronov 43:35.0 16:04.3
227 67 / MA [ 330 ] Tadeáš Umlauf 1989 CZE Vinný kroužek 43:36.6 16:05.9
228 13 / ZB [ 176 ] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 43:54.5 16:23.8
229 40 / MC [ 68 ] David Hort 1975 CZE Berger team 43:59.3 16:28.6
230 2 / ZD [ 83 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 44:04.7 16:34.0
231 11 / ZC [ 129 ] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 44:05.3 16:34.6
232 53 / MB [ 76 ] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 44:06.8 16:36.1
233 12 / ZC [ 131 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 44:18.2 16:47.5
233 41 / MC [ 130 ] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 44:18.2 16:47.5
235 68 / MA [ 230 ] Petr Kašpar 1993 CZE Rtyne V Podkrkonosi 44:21.7 16:51.0
236 42 / MC [ 19 ] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Run4run 44:29.7 16:59.0
237 13 / ZC [ 134 ] Jana Meierová 1971 CZE Ski Police 44:30.6 16:59.9
238 69 / MA [ 460 ] Michal Müller 1990 CZE Náchod 44:31.5 17:00.8
238 3 / ZD [ 407 ] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 44:31.5 17:00.8
240 14 / ZB [ 388 ] Petra Kašpárková 1986 CZE Náchod 44:31.7 17:01.0
241 15 / ZB [ 311 ] Radka Jindrová 1985 CZE Mladé Buky 44:37.1 17:06.4
242 43 / MC [ 395 ] Richard Baran 1971 CZE Praha 44:38.8 17:08.1
243 70 / MA [ 332 ] Pavel Matejsek 1993 CZE Svaz Českých Bohémů 44:44.9 17:14.2
244 22 / MD [ 283 ] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 44:45.8 17:15.1
245 16 / ZB [ 183 ] Lucie Součková 1981 CZE Tj Sokol Staré Město 44:46.5 17:15.8
246 14 / ZC [ 267 ] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 44:47.7 17:17.0
247 44 / MC [ 366 ] Vít Mráz 1974 CZE INS BIKE TEAM 44:53.4 17:22.7
248 6 / ME [ 167 ] Miroslav Pullman 1950 CZE Trhová Kamenice 44:55.2 17:24.5
249 45 / MC [ 284 ] Jaroslav Malý 1975 CZE Hronov 44:55.9 17:25.2
250 15 / ZC [ 111 ] Věra Daňková 1974 CZE 44:58.4 17:27.7
251 71 / MA [ 374 ] Tadeáš Honsa 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 45:00.9 17:30.2
252 46 / MC [ 250 ] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 45:02.0 17:31.3
252 54 / MB [ 18 ] Michal Biederman 1985 CZE Běžecký klub Náchod 45:02.0 17:31.3
254 72 / MA [ 60 ] Vít Hanousek 1989 CZE Satori - scholé 45:02.8 17:32.1
255 21 / ZA [ 124 ] Nikol Andersová 2003 CZE Phantom Gym 45:03.5 17:32.8
256 7 / ME [ 37 ] Jaromír Čižinský 1955 CZE SABZO Praha 45:04.4 17:33.7
257 22 / ZA [ 45 ] Martina Faltýnková 1992 CZE - 45:05.2 17:34.5
258 55 / MB [ 458 ] Petr Prislinger 1984 CZE Náchod 45:08.1 17:37.4
259 73 / MA [ 459 ] Lukáš Koděra 1994 CZE Praha 45:08.2 17:37.5
259 73 / MA [ 264 ] Vojtěch Listoň 1993 CZE Náchod 45:08.2 17:37.5
261 56 / MB [ 350 ] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 45:11.2 17:40.5
262 47 / MC [ 371 ] Josef Škoda 1972 CZE Náchod 45:13.6 17:42.9
263 23 / ZA [ 256 ] Tomáš Zítko 1997 CZE Pravý stupátko 45:17.5 17:46.8
264 17 / ZB [ 172 ] Anna Rohulánová 1985 CZE Rohlíci 45:20.9 17:50.2
265 8 / ME [ 122 ] Jan Louženský 1953 CZE Platěnice 45:23.1 17:52.4
266 4 / ZD [ 337 ] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 45:24.0 17:53.3
267 57 / MB [ 10 ] Tomáš Balcar 1981 CZE Praha 45:28.4 17:57.7
268 18 / ZB [ 28 ] Zdeňka Coganová 1986 CZE Nová Paka 45:30.4 17:59.7
269 24 / ZA [ 142 ] Alice Mitterwaldová 2009 CZE SKI Police nad Metují 45:32.9 18:02.2
270 25 / ZA [ 402 ] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 45:36.2 18:05.5
271 48 / MC [ 372 ] Filip Honsa 1977 CZE Náchod 45:40.7 18:10.0
272 58 / MB [ 404 ] Jiří Svoboda 1981 CZE Náchod 45:44.0 18:13.3
273 23 / MD [ 394 ] Libor Hejduk 1967 CZE Sokol Zbečník 45:46.0 18:15.3
274 49 / MC [ 213 ] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 45:47.6 18:16.9
275 75 / MA [ 349 ] Jiří Pozděna 1990 CZE Kramolna 45:48.0 18:17.3
276 16 / ZC [ 360 ] Eva Vavřínková 1976 CZE Run4fun 45:51.3 18:20.6
277 9 / ME [ 401 ] Jaroslav Hitschfel 1954 CZE Horní Radechová 45:52.6 18:21.9
278 59 / MB [ 272 ] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metuji 45:55.5 18:24.8
279 60 / MB [ 326 ] Ladislav Domáň 1981 CZE Běhej s Erika Copy shop 46:08.4 18:37.7
280 76 / MA [ 62 ] Daniel Hejda 1999 CZE Malé Poříčí 46:11.6 18:40.9
281 77 / MA [ 408 ] Martin Sodomka 2007 CZE Náchod 46:14.0 18:43.3
282 50 / MC [ 244 ] Michal Falta 1968 CZE Vysokov 46:19.4 18:48.7
283 26 / ZA [ 247 ] Andrea Košťálová 1994 CZE R+A+V 46:21.2 18:50.5
284 27 / ZA [ 74 ] Romana Jančíková 1997 CZE Hořice 46:22.4 18:51.7
285 1 / MF [ 428 ] Jaroslav Hák 1946 CZE Sokol Studenec 46:23.8 18:53.1
286 28 / ZA [ 210 ] Tereza Velcová 1998 CZE Decathlon Hradec Králové 46:26.5 18:55.8
287 17 / ZC [ 322 ] Erika Zoubková 1976 CZE Běhej s Erika Copy shop 46:28.0 18:57.3
288 19 / ZB [ 348 ] Lenka Kazdová 1981 CZE Praha 8 46:33.7 19:03.0
289 78 / MA [ 29 ] Tomáš Cvejn 2003 CZE Náchod 46:35.5 19:04.8
290 18 / ZC [ 123 ] Leona Lukášová 1975 CZE Hvězda Pardubice z.s. 46:36.3 19:05.6
291 29 / ZA [ 117 ] Lenka Lichterova 1992 CZE Nove Mesto Nad Metuji 46:38.0 19:07.3
292 61 / MB [ 161 ] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 46:45.1 19:14.4
293 24 / MD [ 297 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 46:45.2 19:14.5
294 62 / MB [ 174 ] Tomáš Růžička 1985 CZE České Meziříčí 46:46.4 19:15.7
295 20 / ZB [ 71 ] Renata Hynková 1985 CZE Atas elektromotory 46:48.1 19:17.4
296 21 / ZB [ 343 ] Jana Škodová 1979 CZE Family Team Trutnov 46:57.1 19:26.4
296 21 / ZB [ 342 ] Pavla Kopalová 1985 CZE Family Team Trutnov 46:57.1 19:26.4
298 30 / ZA [ 423 ] Karolína Hermanová 1996 CZE Hermani 47:06.0 19:35.3
299 25 / MD [ 424 ] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Velké Poříčí 47:08.9 19:38.2
300 26 / MD [ 359 ] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 47:09.2 19:38.5
301 23 / ZB [ 90 ] Eva Kirschová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 47:16.9 19:46.2
302 27 / MD [ 126 ] Milan Magnusek 1961 CZE SK Smrčina 47:17.8 19:47.1
303 31 / ZA [ 50 ] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 47:19.8 19:49.1
304 51 / MC [ 277 ] Milan Kofránek 1968 CZE český běžecký klub 47:25.2 19:54.5
305 24 / ZB [ 282 ] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 47:33.8 20:03.1
306 79 / MA [ 92 ] Jan Kleprlík 1988 CZE ATAS Elektromotory a.s. 47:36.3 20:05.6
307 80 / MA [ 30 ] Bohdan Cvejn 1991 CZE Nachod 47:45.6 20:14.9
308 28 / MD [ 88 ] Vladimír Kapucián 1963 CZE sokol Starkoč 47:46.6 20:15.9
309 32 / ZA [ 262 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 47:48.1 20:17.4
310 33 / ZA [ 381 ] Michaela Kocourova 1993 CZE Vrchlabí 47:56.0 20:25.3
311 81 / MA [ 36 ] Jan Čimera 1990 CZE testado.cz 48:19.7 20:49.0
312 34 / ZA [ 340 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 48:25.4 20:54.7
313 63 / MB [ 438 ] Ales Vojtech 1982 CZE Červený Kostelec 48:32.5 21:01.8
314 19 / ZC [ 85 ] Martina Juráňová 1973 CZE Praha 10 48:36.6 21:05.9
315 20 / ZC [ 151 ] Radomíra Nováková 1971 CZE Kočky+ 48:39.2 21:08.5
316 10 / ME [ 107 ] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 48:42.3 21:11.6
317 82 / MA [ 80 ] Vojtěch Jerman 2001 CZE ATAS Elektromotory a.s. 48:43.8 21:13.1
318 64 / MB [ 393 ] Milan Matoušek 1978 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 48:45.8 21:15.1
319 65 / MB [ 334 ] Vojtěch Petr 1985 CZE Wopela team 48:49.1 21:18.4
320 35 / ZA [ 238 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 48:49.3 21:18.6
321 25 / ZB [ 23 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 48:50.5 21:19.8
322 26 / ZB [ 114 ] Zuzana Kůstová 1981 CZE Světí 48:52.3 21:21.6
323 36 / ZA [ 336 ] Dominika Stonjeková 2003 CZE Hronov 48:54.1 21:23.4
324 21 / ZC [ 335 ] Ivana Stonjeková 1968 CZE Hronov 48:54.3 21:23.6
325 83 / MA [ 32 ] Martin Čejpa 1995 CZE Náchod 48:56.3 21:25.6
326 52 / MC [ 426 ] Martin Smutný 1977 CZE Olomouc 9 49:03.6 21:32.9
327 37 / ZA [ 195 ] Barbora Šolcová 2006 CZE Praha 49:03.7 21:33.0
328 38 / ZA [ 216 ] Denisa Vojtasová 2000 CZE Pra-děti 49:19.4 21:48.7
329 27 / ZB [ 41 ] Šárka Doušová 1979 CZE Jenštejn 49:23.6 21:52.9
330 84 / MA [ 53 ] Tomáš Groh 1993 CZE Velké Poříčí 49:25.7 21:55.0
331 22 / ZC [ 231 ] Dana Krombholzová 1970 CZE Velká odvaha 49:26.2 21:55.5
332 29 / MD [ 414 ] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 49:26.6 21:55.9
333 23 / ZC [ 225 ] Pavla Zítková 1970 CZE ATAS Elektromotory a.s. 49:27.7 21:57.0
334 2 / MF [ 339 ] Václav Šůcha 1946 CZE SV Stříbro 49:30.3 21:59.6
335 24 / ZC [ 249 ] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 49:31.8 22:01.1
336 28 / ZB [ 377 ] Jana Páslerová 1985 CZE Žába team 49:32.1 22:01.4
337 30 / MD [ 415 ] Jiří Malina 1967 CZE Praha 8 49:32.5 22:01.8
338 66 / MB [ 313 ] Michal Pohanka 1981 CZE Wikov 49:39.6 22:08.9
339 29 / ZB [ 437 ] Markéta Regnerová 1981 CZE Velké Petrovice 49:42.8 22:12.1
340 67 / MB [ 42 ] Jiří Dufek 1978 CZE Bike4Kostelec 49:44.7 22:14.0
341 25 / ZC [ 69 ] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 49:48.5 22:17.8
342 53 / MC [ 160 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 49:49.1 22:18.4
343 11 / ME [ 378 ] Vítězslav Hanousek 1952 CZE Svoboda projevu a informací 49:57.7 22:27.0
344 68 / MB [ 365 ] Hynek Navara 1979 CZE Nachod 49:59.2 22:28.5
345 85 / MA [ 392 ] Martin Dostál 1988 CZE Náchod 50:01.2 22:30.5
346 30 / ZB [ 289 ] Veronika Langenbergerová 1987 CZE Children Of Olymp 50:03.2 22:32.5
347 86 / MA [ 113 ] David Kupec 1996 CZE Pra-děti 50:05.5 22:34.8
348 5 / ZD [ 430 ] Vladimíra Hajduková 1967 CZE Velké Poříčí 50:07.6 22:36.9
349 39 / ZA [ 298 ] Nikola Řezníčková 1991 CZE Beroun 50:07.8 22:37.1
350 31 / ZB [ 12 ] Michaela Balcarová 1984 CZE Praha 50:20.7 22:50.0
351 6 / ZD [ 292 ] Jitka Kahánková 1966 CZE Raketové kecky 50:43.8 23:13.1
352 26 / ZC [ 421 ] Alice Tobišková 1974 CZE Kvasiny 50:46.0 23:15.3
353 40 / ZA [ 15 ] Jana Bartošová 1990 CZE Náchod 50:47.7 23:17.0
354 7 / ZD [ 26 ] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 50:49.9 23:19.2
355 32 / ZB [ 328 ] Karolína Macháčková 1987 CZE Nové Město nad Metují 50:53.2 23:22.5
356 87 / MA [ 79 ] Ondřej Jerman 1992 CZE ATAS Elektromotory a.s. 50:57.3 23:26.6
357 41 / ZA [ 396 ] Eliška Staňková 2002 CZE Všestary 50:57.9 23:27.2
358 31 / MD [ 234 ] Jan Švorc 1963 CZE Hradec Králové 50:59.3 23:28.6
359 33 / ZB [ 61 ] Lada Hanušová 1981 CZE Rozběháme Náchod 51:00.3 23:29.6
360 34 / ZB [ 94 ] Simona Klimesova 1982 CZE Hradec Kralove 51:02.2 23:31.5
361 35 / ZB [ 21 ] Lucie Brandová 1980 CZE Zábrodí 51:14.0 23:43.3
362 88 / MA [ 63 ] Tomáš Hofman 1992 CZE Decathlon Hradec Králové 51:21.0 23:50.3
363 89 / MA [ 405 ] Marek Flašar 2008 CZE Svaz Českých Bohémů 51:32.7 24:02.0
364 36 / ZB [ 66 ] Martina Horáková 1978 CZE TJ Sokol Náchod 51:33.6 24:02.9
365 54 / MC [ 397 ] Jiří Staněk 1972 CZE Všestary 51:38.5 24:07.8
366 42 / ZA [ 275 ] Barbora Tobiaskova 1998 CZE OpoČno 51:43.5 24:12.8
367 90 / MA [ 271 ] Lukáš Mach 1998 CZE Lhotky 24 51:43.6 24:12.9
368 43 / ZA [ 305 ] Petra Hauserová 1994 CZE Wikov 51:49.0 24:18.3
369 91 / MA [ 181 ] Jakub Slezák 1998 CZE Velké Poříčí 52:06.7 24:36.0
370 37 / ZB [ 179 ] Ladislava Skořepová 1978 CZE Vlkov 52:12.0 24:41.3
371 44 / ZA [ 128 ] Alžběta Machová 1992 CZE HO Stěžery 52:15.4 24:44.7
372 45 / ZA [ 245 ] Vendula Zlobická 1991 CZE Červený Kostelec 52:18.0 24:47.3
373 27 / ZC [ 280 ] Petra Kaválková 1976 CZE Nemám soupeře 52:38.1 25:07.4
374 46 / ZA [ 221 ] Karolína Zach 2003 CZE Praha 52:48.9 25:18.2
375 69 / MB [ 14 ] David Barka 1982 CZE ATAS Elektromotory a.s. 52:52.8 25:22.1
376 47 / ZA [ 307 ] Sabina Kostlánová 1999 CZE Wikov 53:06.5 25:35.8
377 28 / ZC [ 363 ] Jana Janečková 1977 CZE Čistá V Krkonoších 53:12.6 25:41.9
378 55 / MC [ 54 ] Daniel Grosman 1971 CZE Praha 3 53:16.5 25:45.8
379 12 / ME [ 232 ] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 53:17.4 25:46.7
380 32 / MD [ 422 ] Leoš Herman 1966 CZE Mopse 53:23.7 25:53.0
381 56 / MC [ 39 ] Jakub Doležal 1974 CZE Fit run Hronov 53:36.6 26:05.9
382 57 / MC [ 31 ] Martin Cvrkal 1977 CZE Victus.cz 53:52.3 26:21.6
383 48 / ZA [ 432 ] Markéta Tučková 1995 CZE Nové Město Nad Metují 53:58.3 26:27.6
384 58 / MC [ 51 ] alena gloserová 1969 CZE 53:58.8 26:28.1
385 29 / ZC [ 55 ] Zuzana Grosmanová 1975 CZE Praha 3 54:01.7 26:31.0
386 70 / MB [ 119 ] Miloš Linhart 1980 CZE Praha 8 54:01.9 26:31.2
387 92 / MA [ 320 ] Adam Macháček 2006 CZE Hradec Králové 54:03.4 26:32.7
388 59 / MC [ 319 ] Petr Macháček 1971 CZE Černilov 54:03.6 26:32.9
389 3 / MF [ 357 ] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police 54:04.3 26:33.6
390 49 / ZA [ 177 ] Tereza Siegelová 1998 CZE SC Prague United 54:04.8 26:34.1
391 50 / ZA [ 100 ] Viktorie Kosková 1995 CZE Koska family team 54:10.5 26:39.8
392 51 / ZA [ 293 ] Kamila Mervartová 1988 CZE Náchod 54:12.8 26:42.1
393 38 / ZB [ 323 ] Karolína Kubcová 1983 CZE Náchod 54:15.5 26:44.8
394 71 / MB [ 286 ] Petr Bartoň 1982 CZE Sokol Střešovice 54:30.2 26:59.5
395 93 / MA [ 315 ] Jakub Polák 1996 CZE Wikov 54:30.3 26:59.6
396 8 / ZD [ 101 ] Eliška Kosková 1959 CZE Koska family team 54:30.7 26:60.0
397 60 / MC [ 436 ] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 54:58.3 27:27.6
398 72 / MB [ 180 ] Milan Slavík 1983 CZE Náchod 55:10.9 27:40.2
399 94 / MA [ 364 ] Zdenek Balcar 2006 CZE Náchod 55:38.2 28:07.5
400 52 / ZA [ 399 ] Sandra Grätzová 1995 CZE Žďárky 55:40.5 28:09.8
401 61 / MC [ 220 ] Lukáš Wolf 1977 CZE Náchod 56:14.7 28:44.0
402 30 / ZC [ 258 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 56:25.9 28:55.2
402 39 / ZB [ 425 ] Hana Smutná 1978 CZE Olomouc 9 56:25.9 28:55.2
404 62 / MC [ 202 ] Michal Tvrdík 1970 CZE 4PM 56:29.4 28:58.7
405 40 / ZB [ 121 ] Veronika Louvion 1982 CZE Bela Pod Bezdezem 56:31.4 29:00.7
406 31 / ZC [ 373 ] Andrea Honsová 1977 CZE Náchod 56:36.5 29:05.8
407 33 / MD [ 409 ] Jaroslav Sodomka 1958 CZE Náchod 56:53.3 29:22.6
408 13 / ME [ 419 ] Jaroslav Kobližka 1950 CZE Kaden Náchod Holding 57:24.6 29:53.9
409 73 / MB [ 84 ] Karel Jungwirth 1982 CZE ATAS Elektromotory a.s. 57:39.8 30:09.1
410 4 / MF [ 259 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 58:15.5 30:44.8
411 53 / ZA [ 206 ] Zora Vaněčková 1988 CZE DB Tragédky 58:24.0 30:53.3
412 54 / ZA [ 290 ] Michaela Lhotová 1992 CZE SK Nové Město nad Metují 58:56.7 31:26.0
413 9 / ZD [ 204 ] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 01:03:02.3 35:31.6
414 55 / ZA [ 439 ] Tereza Vavřenová 2006 CZE Rtyně V Podkrkonoší 01:03:41.5 36:10.8
414 55 / ZA [ 440 ] Veronika Vlčková 2006 CZE Rtyně V Podkrkonoší 01:03:41.5 36:10.8
416 41 / ZB [ 352 ] Šárka Zoulková 1981 CZE Náchod 01:04:03.8 36:33.1
417 57 / ZA [ 189 ] Kristýna Sutrapková 1999 CZE Želvičky 01:05:48.9 38:18.2
417 57 / ZA [ 155 ] Sára Paseková 1993 CZE Želvičky 01:05:48.9 38:18.2
419 5 / MF [ 235 ] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:06:04.8 38:34.1
420 42 / ZB [ 420 ] Jana Zichová 1979 CZE Dobruška 01:07:21.3 39:50.6
DNF / ZB [ 169 ] Lenka Renská 1980 CZE Náchod
DNF / MB [ 257 ] Zdeněk Balek 1985 CZE EdgarZed team
DNF / ZC [ 170 ] Marcela Roflíková 1971 CZE Myšáci
DNF / ZA [ 97 ] Tereza Koláčná 1999 CZE Malá Bukovina /chvalkovice