64. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 3. ročník dětského běhu
22.10.2022 Hronov
hlavní závod | celkem: 424 , muži : 280, ženy: 143, MA: 94, MB: 74, MC: 62, MD: 33, ME: 13, MF: 5, ZA: 59, ZB: 43, ZC: 32, ZD: 9, : 1 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
64. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 3. ročník dětského běhu | N/A | 22.10.2022 14:26:42 | |
64. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 3. ročník dětského běhu po kategoriích | N/A | 22.10.2022 14:26:42 |
výsledková listina hlavní závod
start ~ 10:59:58
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / ZB | [ 266 ] | Denisa Kozáková | 1979 | CZE | Nový Hradec | 36:04.8 | |
2 | 2 / ZB | [ 214 ] | Iveta Vlčková | 1983 | CZE | Sk Babice / RAB | 36:41.9 | 00:37.1 |
3 | 3 / ZB | [ 67 ] | Lenka Horáková | 1982 | CZE | Brno | 36:45.9 | 00:41.1 |
4 | 4 / ZB | [ 274 ] | Kateřina Kubiasová | 1978 | CZE | tyčka a kulička | 36:57.2 | 00:52.4 |
5 | 5 / ZB | [ 385 ] | Tereza Tyrychtrová | 1981 | CZE | Trutnov | 38:39.9 | 02:35.1 |
6 | 6 / ZB | [ 248 ] | Denisa Rýdlová | 1982 | CZE | BKN | 39:10.6 | 03:05.8 |
7 | 7 / ZB | [ 143 ] | Edita Moudrá | 1986 | CZE | Cat is the best | 40:41.0 | 04:36.2 |
8 | 8 / ZB | [ 361 ] | Petra Breitrová | 1978 | CZE | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 40:52.5 | 04:47.7 |
9 | 9 / ZB | [ 270 ] | Barbora Palečková | 1985 | CZE | Náchod | 41:31.8 | 05:27.0 |
10 | 10 / ZB | [ 347 ] | Simona Bubeníčková | 1978 | CZE | Bubuteam | 42:55.9 | 06:51.1 |
11 | 11 / ZB | [ 218 ] | Alena Vránová | 1980 | CZE | EasyGoRun | 43:26.6 | 07:21.8 |
12 | 12 / ZB | [ 411 ] | Terezie Kalousová | 1981 | CZE | Náchod | 43:31.4 | 07:26.6 |
13 | 13 / ZB | [ 176 ] | Petra Schwaningerová | 1982 | CZE | RockMachine-Cyklomax | 43:54.5 | 07:49.7 |
14 | 14 / ZB | [ 388 ] | Petra Kašpárková | 1986 | CZE | Náchod | 44:31.7 | 08:26.9 |
15 | 15 / ZB | [ 311 ] | Radka Jindrová | 1985 | CZE | Mladé Buky | 44:37.1 | 08:32.3 |
16 | 16 / ZB | [ 183 ] | Lucie Součková | 1981 | CZE | Tj Sokol Staré Město | 44:46.5 | 08:41.7 |
17 | 17 / ZB | [ 172 ] | Anna Rohulánová | 1985 | CZE | Rohlíci | 45:20.9 | 09:16.1 |
18 | 18 / ZB | [ 28 ] | Zdeňka Coganová | 1986 | CZE | Nová Paka | 45:30.4 | 09:25.6 |
19 | 19 / ZB | [ 348 ] | Lenka Kazdová | 1981 | CZE | Praha 8 | 46:33.7 | 10:28.9 |
20 | 20 / ZB | [ 71 ] | Renata Hynková | 1985 | CZE | Atas elektromotory | 46:48.1 | 10:43.3 |
21 | 21 / ZB | [ 343 ] | Jana Škodová | 1979 | CZE | Family Team Trutnov | 46:57.1 | 10:52.3 |
21 | 21 / ZB | [ 342 ] | Pavla Kopalová | 1985 | CZE | Family Team Trutnov | 46:57.1 | 10:52.3 |
23 | 23 / ZB | [ 90 ] | Eva Kirschová | 1978 | CZE | Triatlon Team Trutnov | 47:16.9 | 11:12.1 |
24 | 24 / ZB | [ 282 ] | Petra Přibylová | 1986 | CZE | Hoky z Vršovky | 47:33.8 | 11:29.0 |
25 | 25 / ZB | [ 23 ] | Eva Brychová | 1984 | CZE | Dobřany | 48:50.5 | 12:45.7 |
26 | 26 / ZB | [ 114 ] | Zuzana Kůstová | 1981 | CZE | Světí | 48:52.3 | 12:47.5 |
27 | 27 / ZB | [ 41 ] | Šárka Doušová | 1979 | CZE | Jenštejn | 49:23.6 | 13:18.8 |
28 | 28 / ZB | [ 377 ] | Jana Páslerová | 1985 | CZE | Žába team | 49:32.1 | 13:27.3 |
29 | 29 / ZB | [ 437 ] | Markéta Regnerová | 1981 | CZE | Velké Petrovice | 49:42.8 | 13:38.0 |
30 | 30 / ZB | [ 289 ] | Veronika Langenbergerová | 1987 | CZE | Children Of Olymp | 50:03.2 | 13:58.4 |
31 | 31 / ZB | [ 12 ] | Michaela Balcarová | 1984 | CZE | Praha | 50:20.7 | 14:15.9 |
32 | 32 / ZB | [ 328 ] | Karolína Macháčková | 1987 | CZE | Nové Město nad Metují | 50:53.2 | 14:48.4 |
33 | 33 / ZB | [ 61 ] | Lada Hanušová | 1981 | CZE | Rozběháme Náchod | 51:00.3 | 14:55.5 |
34 | 34 / ZB | [ 94 ] | Simona Klimesova | 1982 | CZE | Hradec Kralove | 51:02.2 | 14:57.4 |
35 | 35 / ZB | [ 21 ] | Lucie Brandová | 1980 | CZE | Zábrodí | 51:14.0 | 15:09.2 |
36 | 36 / ZB | [ 66 ] | Martina Horáková | 1978 | CZE | TJ Sokol Náchod | 51:33.6 | 15:28.8 |
37 | 37 / ZB | [ 179 ] | Ladislava Skořepová | 1978 | CZE | Vlkov | 52:12.0 | 16:07.2 |
38 | 38 / ZB | [ 323 ] | Karolína Kubcová | 1983 | CZE | Náchod | 54:15.5 | 18:10.7 |
39 | 39 / ZB | [ 425 ] | Hana Smutná | 1978 | CZE | Olomouc 9 | 56:25.9 | 20:21.1 |
40 | 40 / ZB | [ 121 ] | Veronika Louvion | 1982 | CZE | Bela Pod Bezdezem | 56:31.4 | 20:26.6 |
41 | 41 / ZB | [ 352 ] | Šárka Zoulková | 1981 | CZE | Náchod | 01:04:03.8 | 27:59.0 |
42 | 42 / ZB | [ 420 ] | Jana Zichová | 1979 | CZE | Dobruška | 01:07:21.3 | 31:16.5 |
DNF | / ZB | [ 169 ] | Lenka Renská | 1980 | CZE | Náchod |