běh

výsledky

63. ročník silničního běhu Hronov - Náchod a 2. ročník dětského běhu

23.10.2021 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci 1250m celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně 1250m celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci 950m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně 950m celkem: 6, muži : 0, ženy: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky I. 700m celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky I. 700m celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky II. 450m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky II. 450m celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, kluci: 0, holky: 14 [html] [pdf] [csv]
Žáci přípravky III. 450m celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně přípravky III. 450m celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m kluci celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
za ruku 150m holky celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod celkem: 405, muži : 279, ženy: 126, MA: 96, MB: 66, MC: 69, MD: 30, ME: 13, MF: 5, ZA: 52, ZB: 38, ZC: 25, ZD: 11 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Starší žáci 1250m

start ~ 08:36:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [752] Marek Rudolf 2007 CZE Hězda Pardubice z. s. 03:55.0
2 2 / kluci [751] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:55.2 00:00.2
3 3 / kluci [687] Ladislav Raim 2007 CZE Nový Hradec 04:52.4 00:57.4

výsledková listina Starší žákyně 1250m

start ~ 08:36:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [668] Adéla Hrábková 2007 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 04:33.0

výsledková listina Mladší žáci 950m

start ~ 08:48:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [753] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 04:01.2
2 2 / kluci [603] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 04:26.1 00:24.9
3 3 / kluci [710] Kristián Barva 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:33.1 00:31.9
4 4 / kluci [602] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:41.2 00:40.0
5 5 / kluci [605] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 04:44.1 00:42.9
6 6 / kluci [673] Erik Coufal 2008 CZE Králova Lhota 04:47.7 00:46.5
7 7 / kluci [606] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:49.4 00:48.2
8 8 / kluci [607] Marek Rufer 2009 CZE SK Plhov Náchod 04:50.3 00:49.1
9 9 / kluci [604] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:50.9 00:49.7
10 10 / kluci [688] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 05:15.3 01:14.1
11 11 / kluci [706] Jan Bouček 2009 CZE Police Nad Metují 05:42.3 01:41.1

výsledková listina Mladší žákyně 950m

start ~ 08:48:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [610] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:33.7
2 2 / holky [608] Kateřina Burketová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:34.1 00:00.4
3 3 / holky [674] Ema Jirásková 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 04:38.2 00:04.5
4 4 / holky [609] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:39.4 00:05.7
5 5 / holky [611] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:40.7 00:07.0
6 6 / holky [669] Eliška Suchánková 2009 CZE Náchod 06:12.4 01:38.7

výsledková listina Žáci přípravky I. 700m

start ~ 09:03:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [670] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:22.6
2 2 / kluci [615] Štěpán Kaválek 2010 CZE Hvězda Pardubice 02:27.2 00:04.6
3 3 / kluci [616] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:28.4 00:05.8
4 4 / kluci [746] Matěj Žďárský 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:34.5 00:11.9
5 5 / kluci [675] Matěj Balcar 2011 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 02:37.5 00:14.9
6 6 / kluci [747] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Vysokov 02:39.8 00:17.2
7 7 / kluci [689] Matěj František Beran 2010 CZE SKI Police nad Metují 02:46.3 00:23.7
8 8 / kluci [612] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:50.4 00:27.8
9 9 / kluci [620] Matyáš Volf 2010 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 02:50.6 00:28.0
10 10 / kluci [614] Dino Kašpar 2011 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 02:53.4 00:30.8
11 11 / kluci [712] Petr Šrámek 2011 CZE 02:53.5 00:30.9
12 12 / kluci [618] Theodor Ságner 2010 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 02:58.1 00:35.5
13 13 / kluci [619] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 03:02.1 00:39.5
14 14 / kluci [613] Vojtěch Kábrt 2010 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 13:41.0 11:18.4

výsledková listina Žákyně přípravky I. 700m

start ~ 09:10:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [755] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:24.1
2 2 / holky [690] Viktorie Melišíková 2011 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 02:26.0 00:01.9
3 3 / holky [622] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:26.9 00:02.8
4 4 / holky [623] Tereza Říhová 2010 CZE Červený Kostelec 02:31.7 00:07.6
5 5 / holky [676] Laura Svobodová 2010 CZE Praha 02:38.4 00:14.3
6 6 / holky [664] Eliška Petrová 2010 CZE Šišky s mákem 02:47.1 00:23.0
7 7 / holky [624] Gabriela Ševců 2011 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:54.3 00:30.2
8 8 / holky [743] Vanesa Vondráčková 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:01.9 00:37.8
9 9 / holky [738] Jana Nykolajčuk 2010 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:19.7 00:55.6
10 10 / holky [621] Judita Formanová 2011 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 06:21.3 03:57.2

výsledková listina Žáci přípravky II. 450m

start ~ 09:24:31

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [629] Michael Patzelt 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 01:17.4
2 2 / kluci [626] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 01:20.2 00:02.8
3 3 / kluci [757] Štěpán Štancl 2012 CZE Rašovice 01:24.9 00:07.5
4 4 / kluci [630] Dušan Svoboda 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:25.0 00:07.6
5 5 / kluci [628] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:29.1 00:11.7
6 6 / kluci [665] Šimon Petr 2012 CZE Šišky s mákem 01:33.0 00:15.6
7 7 / kluci [707] Jakub Bouček 2012 CZE SKI Police nad Metují 01:36.8 00:19.4
8 8 / kluci [678] Daniel Blažek 2012 CZE ACS RÝCHORY 01:38.0 00:20.6
9 9 / kluci [737] Dominik Škalda 2013 CZE Náchod 01:39.7 00:22.3
10 10 / kluci [625] Viktor Adlof 2013 CZE ZŠ Náchod - Plhov 01:42.7 00:25.3
11 11 / kluci [735] Krištof Pokorný 2013 CZE Náchod 01:45.1 00:27.7
12 12 / kluci [627] Zbyšek Kovářík 2013 CZE NINJAGO 01:49.6 00:32.2
13 13 / kluci [679] Kryštof Vybíral 2013 CZE Praha 01:50.3 00:32.9
14 14 / kluci [733] Vítek Bednář 2013 CZE Náchod 01:51.1 00:33.7
15 15 / kluci [756] Václav Hlávko 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 01:51.2 00:33.8

výsledková listina Žákyně přípravky II. 450m

start ~ 09:31:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [693] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Atletika Trutnov 01:23.2
2 2 / holky [758] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 01:23.5 00:00.3
3 3 / holky [636] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:24.1 00:00.9
4 4 / holky [635] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 01:27.0 00:03.8
5 5 / holky [680] Rozálie Prešinská 2013 CZE Hvězda Pardubice 01:38.3 00:15.1
6 6 / holky [638] Aneta Ševců 2013 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:40.8 00:17.6
7 7 / holky [745] Emma Žďárská 2013 CZE Náchod 01:46.7 00:23.5
8 8 / holky [759] Josefa Pumrová 2013 CZE Náchod 01:49.3 00:26.1
9 9 / holky [732] Lucie Rutarová 2013 CZE Náchod 01:49.7 00:26.5
10 10 / holky [692] Eliška Anna Beranová 2012 CZE SKI Police nad Metují 01:54.3 00:31.1
11 11 / holky [637] Anežka Roztočilová 2013 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice 01:55.1 00:31.9
11 11 / holky [632] Martina Andrejsová 2012 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice
11 11 / holky [633] Petra Hloušková 2013 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice
11 11 / holky [634] Karolína Kábrtová 2013 CZE ZŠ Červený Kostelec, Olešnice

výsledková listina Žáci přípravky III. 450m

start ~ 09:41:01

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [695] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Atletika Trutnov 01:30.2
2 2 / kluci [741] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 01:32.5 00:02.3
3 3 / kluci [642] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police 01:35.5 00:05.3
4 4 / kluci [639] Filip Balcar 2014 CZE Praha 01:37.2 00:07.0
5 5 / kluci [643] Tom Prislinger 2014 CZE Plavecký oddíl Nové Město nad Metují 01:49.9 00:19.7
6 6 / kluci [640] Štěpán Hornych 2014 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:55.3 00:25.1
7 7 / kluci [694] Michal Čada 2015 CZE SKI Police nad Metují 01:55.9 00:25.7
8 8 / kluci [713] Matěj Hanuš 2014 CZE 01:59.3 00:29.1
9 9 / kluci [641] Teodor Kovářík 2015 CZE NINJAGO 02:02.9 00:32.7
10 10 / kluci [681] Denis Šrámek 2015 CZE Lipí 153, 547 01 Náchod 02:05.6 00:35.4

výsledková listina Žákyně přípravky III. 450m

start ~ 09:47:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [646] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 01:26.7
2 2 / holky [742] Karolína Nováková 2015 CZE ZŠ Náchod - Plhov 01:35.3 00:08.6
3 3 / holky [647] Anna Linková 2014 CZE Běžecký klub Náchod 01:38.9 00:12.2
4 4 / holky [696] Markéta Marie Beranová 2014 CZE SKI Police nad Metují 01:39.8 00:13.1
5 5 / holky [682] Nela Balcar 2014 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 01:39.9 00:13.2
6 6 / holky [761] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:43.6 00:16.9
7 7 / holky [645] Karla Blažková 2015 CZE Hvězda Pardubice 01:53.9 00:27.2
8 8 / holky [697] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 01:58.6 00:31.9
8 8 / holky [760] Adéla Havlíčková 2015 CZE Běžecký klub Náchod

výsledková listina za ruku 150m kluci

start ~ 09:54:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [698] Adam Josef Beran 2016 CZE SKI Police nad Metují
2 2 / kluci [702] Benjamin Nejman 2016 CZE Běžecký klub Náchod
3 3 / kluci [649] Petr Balcar 2016 CZE Praha
4 4 / kluci [657] Karel Macháček 2016 CZE Běžecký klub Náchod
5 5 / kluci [708] Tomas Eimer 2016 CZE Nachod
6 6 / kluci [650] Štěpán Berger 2016 CZE Červený Kostelec
7 7 / kluci [661] Václav Sudek 2017 CZE Žába team
8 8 / kluci [648] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
9 9 / kluci [671] Honzik Bitnar 2016 CZE Běžecký klub Náchod
10 10 / kluci [652] Richard Rudolf Cogan 2017 CZE Piráti+stan
11 11 / kluci [717] Jiří Bořek 2017 CZE Náchod
12 12 / kluci [709] Theodor Prislinger 2018 CZE Little Krakonosh
13 13 / kluci [704] Daniel Souček 2016 CZE Tj Sokol Staré Město
14 14 / kluci [766] Tomáš Prokop 2017 CZE Náchod
15 15 / kluci [718] Pavel Bořek 2017 CZE Náchod
16 16 / kluci [672] Josef Vlášek 2018 CZE Kamenec
17 17 / kluci [762] Tomáš Daniel 2019 CZE Erika Copy Shop
18 18 / kluci [666] Lukáš Petr 2018 CZE Šišky s mákem
19 19 / kluci [749] Adam Hejcman 2019 CZE Náchod
20 20 / kluci [764] Richard Kabrt 2016 CZE Nachod
20 20 / kluci [699] Jáchym Jiří Beran 2019 CZE SKI Police nad Metují

výsledková listina za ruku 150m holky

start ~ 09:58:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / holky [748] Laura Šubertová 2016 CZE Náchod
2 2 / holky [740] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod
3 3 / holky [683] Stella Čermáková 2017 CZE Jaroměř
4 4 / holky [667] Anička Petrová 2016 CZE Šišky s mákem
5 5 / holky [686] Kristýna Vybíralová 2016 CZE Praha
6 6 / holky [660] Stela Prislingerová 2017 CZE Běžecký klub Náchod
7 7 / holky [703] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Běžecký klub Náchod
7 7 / holky [685] Viktorie Třešňáková 2017 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD
9 9 / holky [765] Nela Nováková 2018 CZE Habřina
10 10 / holky [716] Ema Valášková 2017 CZE
11 11 / holky [763] Aurora Janková 2017 CZE Náchod
12 12 / holky [750] Julie Hejcmanová 2017 CZE Náchod
13 13 / holky [744] Eliška Štepanová 2017 CZE Bražecké
14 14 / holky [705] Agáta Šnajdrová 2018 CZE SK NMMET
15 15 / holky [684] Ema Třešňáková 2019 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD
16 16 / holky [653] Mia Faltova 2018 CZE Vysokov
17 17 / holky [711] Alžběta Havlíčková 2018 CZE
18 18 / holky [714] Amálie Šilhánová 2018 CZE
19 19 / holky [651] Viktorie Bergerová 2019 CZE Červený Kostelec
20 20 / holky [654] Zoe Janovská 2018 CZE Náchod
21 21 / holky [656] Zuzana Kubíčková 2019 CZE Praha
22 22 / holky [658] Agáta Pivničková 2018 CZE SKI Police

výsledková listina hlavní závod

start ~ 10:59:54

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MB [404] Mykola Iukhymchuk 1985 UKR Achilles Leszno 26:40.9
2 1 / MA [424] Serhii Shevcheko 1996 UKR 27:11.2 00:30.3
3 2 / MA [3] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 27:15.0 00:34.1
4 2 / MB [101] Pavel Kubričan 1983 CZE PSK Olymp Praha 27:15.5 00:34.6
5 3 / MA [8] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 27:19.2 00:38.3
6 4 / MA [66] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 27:21.8 00:40.9
7 5 / MA [1] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 29:01.7 02:20.8
8 3 / MB [202] Jan Vetchý 1985 CZE AK ISCAREX Česká Třebová 29:28.3 02:47.4
9 4 / MB [114] Michal Majoroš 1986 CZE MM Lanžov 29:35.0 02:54.1
10 5 / MB [423] Yuriy Blahodir 1981 UKR 29:44.8 03:03.9
11 6 / MA [219] Vít Doležal 1998 CZE Poko Running Team 30:24.6 03:43.7
12 7 / MA [134] Filip Novák 2001 CZE RFOBL Team Rychnov 30:29.3 03:48.4
13 1 / ZA [248] Gabriela Veigertová 2000 CZE Poko Running Team 30:32.7 03:51.8
14 2 / ZA [425] Maryna Nemchenko 1996 UKR 30:35.1 03:54.2
15 8 / MA [419] Milan Vlček 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 30:39.4 03:58.5
16 6 / MB [325] Jiří Leplt 1985 CZE Sk Nové Město nad Metují 30:42.1 04:01.2
17 9 / MA [351] Vítězslav Šolc 1991 CZE BK Náchod 30:46.6 04:05.7
18 3 / ZA [6] Adéla Stránská 1991 CZE Inov-8 team 31:00.6 04:19.7
19 1 / MC [30] Rudolf Cogan 1971 CZE Piráti+stan 31:18.1 04:37.2
20 10 / MA [224] Zbyněk Letko 1988 CZE Poko running team 31:21.5 04:40.6
21 2 / MC [135] Daniel Orálek 1970 CZE behejbrno.com 31:26.9 04:46.0
22 11 / MA [413] Jan Maryška 2002 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 31:51.1 05:10.2
23 3 / MC [251] Dalibor Bartoš 1975 CZE DB Schenker 31:56.4 05:15.5
24 7 / MB [7] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 32:17.3 05:36.4
25 12 / MA [113] Šimon Maidl 2004 CZE Wikov Ski Skuhrov n.B. 32:20.8 05:39.9
26 13 / MA [37] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 32:22.0 05:41.1
27 4 / ZA [9] Adéla Sádlová 2001 CZE AK Olymp Brno 32:25.7 05:44.8
28 14 / MA [42] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 32:37.1 05:56.2
29 4 / MC [235] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně v Podkrkonoší 32:39.9 05:59.0
30 15 / MA [132] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 33:02.4 06:21.5
31 1 / MD [236] František Buřil 1966 CZE Vidochov 33:12.6 06:31.7
32 16 / MA [239] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 33:17.5 06:36.6
33 5 / MC [366] Michal Krtička 1973 CZE Wikov Hronov 33:48.7 07:07.8
34 8 / MB [99] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 33:52.7 07:11.8
35 9 / MB [280] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 33:54.2 07:13.3
36 17 / MA [265] Vojtěch Joska 1999 CZE Náchod 33:57.6 07:16.7
37 18 / MA [123] Vojtěch Milata 2001 CZE Trutnov 34:00.7 07:19.8
38 6 / MC [85] Jiří Klauz 1972 CZE BBB 34:01.7 07:20.8
39 2 / MD [426] Petr Louda 1964 CZE Jilemnice 34:03.0 07:22.1
40 19 / MA [339] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 34:04.7 07:23.8
41 10 / MB [298] Petr Čepelka 1986 CZE Run4Fun 34:09.8 07:28.9
42 1 / ZB [10] Vendula Frintová 1983 CZE PSK Olymp Praha 34:11.2 07:30.3
43 11 / MB [360] Martin Šupich 1977 CZE Wikov Hronov 34:19.4 07:38.5
44 3 / MD [122] Pavel Milata 1961 CZE LOKO TRUTNOV 34:27.9 07:47.0
45 20 / MA [83] Aleš Kaválek 1998 CZE Náchod 34:38.6 07:57.7
46 7 / MC [315] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 34:41.1 08:00.2
47 21 / MA [203] Kryštof Vetchý 2004 CZE AK ISCAREX Česká Třebová 34:52.8 08:11.9
48 8 / MC [286] Petr Polánka 1975 CZE Ryzí Šrot 34:56.4 08:15.5
49 22 / MA [221] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 34:56.8 08:15.9
50 9 / MC [409] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 34:57.5 08:16.6
51 12 / MB [201] Petr Veselý 1982 CZE Royal Bay 34:58.6 08:17.7
52 23 / MA [334] Michal Petr 2004 CZE INS BIKE TEAM 34:59.6 08:18.7
53 13 / MB [49] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 35:00.5 08:19.6
54 24 / MA [338] Michal Prokop 1996 CZE Heartbeat inline 35:03.3 08:22.4
55 14 / MB [15] Lukáš Bárta 1981 CZE Apache Bike Team 35:05.1 08:24.2
56 25 / MA [232] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 35:07.4 08:26.5
57 4 / MD [223] Tomáš Hudcovic 1965 CZE SK Nové Město nad Metují 35:12.0 08:31.1
58 26 / MA [67] Robert Hurdálek 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 35:13.5 08:32.6
59 27 / MA [33] Ivo Česenek 1987 CZE Lakovna Runners 35:13.8 08:32.9
60 28 / MA [405] Radim Novotný 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 35:15.3 08:34.4
61 10 / MC [330] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 35:15.5 08:34.6
62 15 / MB [255] David Divíšek 1977 CZE Ins Bike Team 35:20.7 08:39.8
63 29 / MA [200] Tomáš Vejsada 2000 CZE Velké Poříčí 35:27.8 08:46.9
64 16 / MB [14] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 35:32.0 08:51.1
65 1 / ME [245] Jaromír Simunek 1955 CZE SKP Kornspitz 35:40.8 08:59.9
65 30 / MA [336] Jan Pešina 2006 CZE SKI Police nad Metují 35:40.8 08:59.9
67 31 / MA [307] Jan Fišer 1993 CZE T - MAPY 35:41.4 09:00.5
68 17 / MB [211] Daniel Zeman 1983 CZE AC Gomango Hogner 35:43.4 09:02.5
69 5 / ZA [2] Klára Přibylová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 35:44.7 09:03.8
70 5 / MD [136] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 35:48.0 09:07.1
71 6 / MD [81] Jesper Kallehauge 1966 DNK Praha 1 35:52.4 09:11.5
72 32 / MA [343] Filip Steiner 2004 CZE Vysokov 35:55.8 09:14.9
73 18 / MB [205] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 36:02.4 09:21.5
74 7 / MD [222] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 36:05.8 09:24.9
75 19 / MB [69] Pavel Ivacha 1986 CZE Pavel Ivacha Tattoo 36:18.6 09:37.7
76 20 / MB [361] Jan Friede 1977 CZE WIKOV HRONOV 36:19.0 09:38.1
77 33 / MA [357] Lukáš Hájek 1991 CZE Wikov 36:19.8 09:38.9
78 21 / MB [157] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 36:20.5 09:39.6
79 2 / ZB [4] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 36:22.0 09:41.1
80 8 / MD [335] Milan Pešek 1960 CZE Carla.kupkolo.cz 36:26.3 09:45.4
81 34 / MA [327] Tomáš Milata 1989 CZE Trutnov 36:27.6 09:46.7
82 35 / MA [346] Vojtěch Troutnar 1995 CZE Bukovice 36:30.1 09:49.2
83 36 / MA [40] Michal Dovičín 1988 CZE Štefko Running Team 36:32.0 09:51.1
84 37 / MA [368] Jiří Hoffman 1994 CZE 36:32.7 09:51.8
85 11 / MC [181] Jiří Špetla 1970 CZE HC Náchod 36:32.8 09:51.9
86 38 / MA [48] Jan Florián 1994 CZE Kladno 36:51.8 10:10.9
87 39 / MA [292] Patrik Stonjek 1989 CZE Hronov 36:53.5 10:12.6
88 40 / MA [208] Filip Vojtas 2000 CZE 2F_production 36:53.8 10:12.9
89 22 / MB [371] Lukáš Drejsl 1986 CZE Wikov Hronov 36:54.2 10:13.3
90 6 / ZA [233] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 37:04.6 10:23.7
91 23 / MB [58] Jan Hofman 1982 CZE Smart Wood 37:07.2 10:26.3
92 41 / MA [109] Martin Magnusek 1987 CZE Náchod 37:13.5 10:32.6
93 42 / MA [231] Petr Šedivý 1990 CZE Testado.cz 37:16.8 10:35.9
94 43 / MA [387] Jiří Rut 2001 CZE HC Sršni Velké Poříčí 37:25.2 10:44.3
95 24 / MB [237] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix Team 37:25.4 10:44.5
96 44 / MA [147] David Ptáček 1988 CZE Lipí 37:26.3 10:45.4
97 7 / ZA [140] Natálie Plná 2004 CZE Běžecký klub Náchod 37:32.4 10:51.5
98 25 / MB [143] Jan Prislinger 1982 CZE Náchod 37:39.8 10:58.9
99 12 / MC [359] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 37:44.2 11:03.3
100 45 / MA [133] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 37:45.4 11:04.5
101 13 / MC [209] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 37:57.0 11:16.1
102 2 / ME [111] František Mach 1950 CZE Ski klub Jablonec 37:58.4 11:17.5
103 26 / MB [266] Petr Kazda 1978 CZE Kramolna 38:00.2 11:19.3
104 27 / MB [41] Petr Dovičín 1979 CZE BBB tem 38:02.6 11:21.7
105 9 / MD [246] Petr Tichý 1964 CZE SK Proxion Náchod 38:03.9 11:23.0
106 28 / MB [17] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 38:05.2 11:24.3
107 3 / ME [417] Jan Menšík 1956 CZE Jablonec Nad Nisou 38:05.4 11:24.5
108 8 / ZA [5] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 38:05.6 11:24.7
109 14 / MC [91] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 38:14.7 11:33.8
110 1 / ZC [79] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav 38:18.9 11:38.0
111 46 / MA [395] Jakub Špetla 2006 CZE Náchod 38:24.9 11:44.0
112 29 / MB [420] Lukáš Langerberger 1983 CZE Praha 38:36.5 11:55.6
113 30 / MB [317] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 38:36.9 11:56.0
114 9 / ZA [149] Lucie Repáňová 1999 CZE Běžecký klub Náchod 38:38.0 11:57.1
115 47 / MA [146] Otakar Pšenička 1992 CZE SK Zlíč 38:40.6 11:59.7
116 31 / MB [166] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 38:42.5 12:01.6
117 10 / ZA [32] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 38:43.9 12:03.0
118 48 / MA [398] Pavel Burdych 1991 CZE Mobil Náchod 38:46.7 12:05.8
119 49 / MA [369] Patrik Boroš 1991 CZE Wikow 38:49.9 12:09.0
120 50 / MA [216] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport / BKN 38:52.4 12:11.5
121 15 / MC [295] Roman Vašíček 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 38:53.4 12:12.5
122 51 / MA [364] Dušan Kvirenc 1990 CZE 38:55.0 12:14.1
123 3 / ZB [279] Edita Moudrá 1986 CZE Praha 39:03.4 12:22.5
124 4 / ZB [347] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Trutnov 39:04.4 12:23.5
125 52 / MA [381] Jakub Zítko 1995 CZE Náchod 39:04.9 12:24.0
126 16 / MC [355] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 39:09.3 12:28.4
127 10 / MD [217] Aleš Žďárský 1961 CZE Wzdechy 39:09.7 12:28.8
128 17 / MC [344] Petr Steiner 1973 CZE Vysokov 39:11.9 12:31.0
129 11 / ZA [98] Petra Kubíčková 1988 CZE Praha 39:12.0 12:31.1
130 12 / ZA [153] Zuzana Rousková 1988 CZE run4run 39:12.2 12:31.3
131 32 / MB [43] Pavel Ducháč 1979 CZE Rtyně V Podkrkonoší 39:13.0 12:32.1
132 53 / MA [128] Štěpán Navrátil 2006 CZE ski police 39:20.5 12:39.6
133 33 / MB [206] Vlastimil Voborník 1982 CZE Rodos V+J Teodoridis 39:23.6 12:42.7
134 5 / ZB [284] Jitka Pešinová 1977 CZE ski Police 39:25.9 12:45.0
135 18 / MC [11] Martin Baláš 1973 CZE run4run 39:29.2 12:48.3
136 19 / MC [309] Tomáš Hainzel 1976 CZE Czech tool design team 39:30.7 12:49.8
137 34 / MB [304] Tomaš Daňsa 1984 CZE Ceska Skalice 39:32.1 12:51.2
138 54 / MA [177] Zdeněk Šimek 1992 CZE Koska Family Team 39:33.8 12:52.9
139 13 / ZA [299] Kamila Šimková 2000 CZE SDH Bohdašín 39:33.9 12:53.0
140 55 / MA [356] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město Nad Metují 39:34.2 12:53.3
141 56 / MA [20] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 39:35.5 12:54.6
142 57 / MA [370] Miroslav Málek 1995 CZE Wikov Hronov 39:37.9 12:57.0
143 20 / MC [163] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 39:38.9 12:58.0
144 35 / MB [318] Martin Kašpar 1979 CZE PRO PÁR RUN 39:40.4 12:59.5
145 58 / MA [29] Josef Cibulka 2004 CZE Granit Lipnice 39:41.9 13:01.0
146 59 / MA [161] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 39:42.8 13:01.9
147 60 / MA [288] Ondřej Pražák 2000 CZE Malé Poříčí 39:43.0 13:02.1
148 36 / MB [92] Jan Košťál 1981 CZE Hořice 39:43.6 13:02.7
149 11 / MD [407] Stanislav Šrůtek 1958 CZE TJ Maratonstav Úpice 39:45.7 13:04.8
150 37 / MB [104] Aleš Lhota 1978 CZE A and A 39:51.1 13:10.2
151 21 / MC [391] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 39:55.5 13:14.6
152 6 / ZB [263] Lenka Horáková 1982 CZE Brno 39:57.4 13:16.5
153 22 / MC [124] Petr Milfait 1971 CZE MK Seitl Ostrava 39:59.4 13:18.5
154 7 / ZB [156] Denisa Rýdlová 1982 CZE BKN 40:03.3 13:22.4
155 38 / MB [151] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 40:04.3 13:23.4
156 12 / MD [130] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav 40:04.6 13:23.7
157 61 / MA [186] Petr Šulc 1988 CZE NINJAGO 40:08.3 13:27.4
158 13 / MD [180] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 40:09.0 13:28.1
159 62 / MA [385] Lukáš Stuchlík 2006 CZE Náchod 40:12.0 13:31.1
160 63 / MA [126] Petr Mitterwald 2009 CZE Ski Police nad Metují 40:20.7 13:39.8
161 14 / MD [45] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 40:21.9 13:41.0
162 23 / MC [53] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 40:25.0 13:44.1
163 64 / MA [247] Vladimír Tichý 1993 CZE SK Albert 40:26.3 13:45.4
164 2 / ZC [234] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 40:29.9 13:49.0
165 65 / MA [264] Daniel Huaman 1995 CZE gryzzly 40:31.0 13:50.1
166 66 / MA [389] Petr Melichar 1997 CZE Velké Pořičí 40:32.8 13:51.9
167 67 / MA [271] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBro 40:37.7 13:56.8
168 24 / MC [323] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 40:41.2 14:00.3
169 68 / MA [296] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 40:48.8 14:07.9
170 25 / MC [289] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 40:52.7 14:11.8
171 15 / MD [144] Ondřej Prokop 1962 CZE Ryzí Šrot 40:54.9 14:14.0
172 69 / MA [229] Lukáš Nývlt 1991 CZE TJ sokol Starkoč 40:56.2 14:15.3
173 8 / ZB [388] Terezie Kalousová 1981 CZE Náchod 40:57.9 14:17.0
174 14 / ZA [332] Eliška Peovská 1993 CZE Náchod 40:58.0 14:17.1
175 15 / ZA [182] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 40:59.7 14:18.8
176 16 / MD [273] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 41:00.2 14:19.3
177 17 / MD [383] Jaromír Kalužný 1966 CZE Jívka 41:04.8 14:23.9
178 70 / MA [329] Jiří Novotný 2021 CZE UNO Srch 41:18.5 14:37.6
179 26 / MC [297] Vladimir Zeleny 1976 CZE Sdh Běloves 41:24.0 14:43.1
180 39 / MB [305] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 41:26.6 14:45.7
181 71 / MA [88] Tadeáš Koska 2002 CZE Koska Family Team 41:28.5 14:47.6
182 72 / MA [302] Jindřich Brzobohatý 1995 CZE Náchod 41:34.2 14:53.3
183 16 / ZA [260] Natálie Hanušová 2000 CZE Quintbike.cz 41:37.1 14:56.2
184 27 / MC [262] Pavel Hoffman 1967 CZE Hoffíci 41:39.8 14:58.9
185 40 / MB [415] Ondřej Nejman 1986 CZE Náchod 41:39.9 14:59.0
186 3 / ZC [293] Radana Sádlová 1975 CZE Krákorka Racing 41:44.0 15:03.1
187 1 / ZD [267] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 41:47.6 15:06.7
188 41 / MB [365] Vilém Roško 1981 CZE Wikov 41:49.7 15:08.8
189 73 / MA [97] Tomáš Kubíček 1989 CZE Praha 41:53.0 15:12.1
190 74 / MA [102] Jan Kuchař 2004 CZE Náchod 41:54.7 15:13.8
191 28 / MC [36] Václav David 1974 CZE Smiřice 41:56.7 15:15.8
192 29 / MC [59] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 41:57.1 15:16.2
193 4 / ZC [55] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 41:58.5 15:17.6
194 4 / ME [73] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:03.3 15:22.4
195 18 / MD [198] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 42:04.5 15:23.6
196 42 / MB [84] Jeník Kejzlar 1979 CZE Always look on the bright side 42:11.0 15:30.1
197 75 / MA [78] Jan Kábrt 1989 CZE Náchod 42:16.8 15:35.9
198 17 / ZA [194] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 42:18.6 15:37.7
199 43 / MB [422] Štěpán Macura 1977 CZE JG Náchod/ Jizbice 42:20.3 15:39.4
200 5 / ZC [285] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 42:28.0 15:47.1
201 30 / MC [337] Petr Procházka 1973 CZE CTD 42:31.6 15:50.7
202 6 / ZC [118] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 42:31.9 15:51.0
202 76 / MA [60] Ondřej Horník 1987 CZE Lipí 42:31.9 15:51.0
204 77 / MA [376] Václav Maršík 1999 CZE Náchod 42:32.0 15:51.1
205 31 / MC [406] Tomáš Novotný 1975 CZE Šumperk 42:33.8 15:52.9
206 5 / ME [256] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 42:35.2 15:54.3
207 32 / MC [82] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 42:36.5 15:55.6
208 18 / ZA [71] Klára Janovská 2004 CZE Kramolna 42:37.4 15:56.5
209 19 / ZA [61] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 42:37.8 15:56.9
210 33 / MC [129] Václav Navrátil 1970 CZE Ski Police 42:40.5 15:59.6
211 6 / ME [408] Oldřich Šmída 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:40.6 15:59.7
212 9 / ZB [148] Lenka Renská 1980 CZE Run4fun 42:41.2 16:00.3
213 10 / ZB [228] Kateřina Petrová 1982 CZE Šišky s mákem 42:50.6 16:09.7
214 78 / MA [125] Patrik Mitterwald 2007 CZE Ski Police nad Metují 42:53.8 16:12.9
215 11 / ZB [331] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 42:59.4 16:18.5
216 44 / MB [277] Kuba Mertlík 1982 CZE Tabák Svárovský 43:01.5 16:20.6
217 20 / ZA [57] Karolína Hermanová 1996 CZE Hermani 43:03.3 16:22.4
218 12 / ZB [25] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 43:05.4 16:24.5
219 34 / MC [340] Josef Soulek 1972 CZE Za Zenitem 43:08.6 16:27.7
220 79 / MA [399] Matěj Němec 1987 CZE Silvagro 43:09.5 16:28.6
221 45 / MB [64] David Hrnčíř 1985 CZE Police Nad Metují 43:10.7 16:29.8
222 80 / MA [191] Jonáš Tvrdík 1997 CZE A-nis 43:13.7 16:32.8
223 13 / ZB [261] Ivana Havlíčková 1981 CZE Ski Police Nad Metují 43:19.6 16:38.7
224 21 / ZA [183] Lucie Šretrová 2006 CZE Ski Police nad Metují 43:20.2 16:39.3
225 14 / ZB [93] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 43:20.4 16:39.5
226 15 / ZB [268] Andrea Korcová 1984 CZE Náchod 43:28.2 16:47.3
227 81 / MA [278] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 43:29.2 16:48.3
228 16 / ZB [312] Tereza Hanousková 1984 CZE PRO PÁR RUN 43:32.3 16:51.4
229 35 / MC [117] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 43:33.4 16:52.5
230 7 / ZC [154] Jana Rudolfová 1971 CZE STG Trutnov 43:33.7 16:52.8
231 46 / MB [210] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 43:48.3 17:07.4
232 36 / MC [243] Petr Macháček 1971 CZE Černilov 43:56.6 17:15.7
233 19 / MD [184] Miloš Štěpán 1964 CZE Stěžery 43:58.0 17:17.1
234 2 / ZD [76] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 43:58.5 17:17.6
235 37 / MC [18] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Run4run 44:01.7 17:20.8
236 82 / MA [401] Tomáš Hornych 2006 CZE Velké Poříčí 44:02.9 17:22.0
237 20 / MD [226] David Mcclurkin 1964 CZE Hozený tyčky 44:10.9 17:30.0
238 21 / MD [412] Jaroslav Poklop 1966 CZE Žacléř 44:12.4 17:31.5
239 7 / ME [50] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 44:14.1 17:33.2
240 8 / ME [384] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 44:21.1 17:40.2
241 22 / ZA [254] Nikola Cvrčková 2000 CZE Náchod 44:25.4 17:44.5
242 47 / MB [116] Miroslav Malina 1978 CZE Račetice 44:31.7 17:50.8
243 38 / MC [46] Michal Falta 1968 CZE LEVEL 44:32.1 17:51.2
244 17 / ZB [306] Šárka Doušová 1979 CZE Jenštejn 44:35.6 17:54.7
245 39 / MC [402] Michal Pech 1967 CZE Trutnov 44:40.2 17:59.3
246 18 / ZB [207] Radmila Voborníková 1980 CZE Hradec Králové 44:41.4 18:00.5
247 83 / MA [341] Matěj Soulek 1999 CZE Velké Poříčí 44:42.2 18:01.3
248 40 / MC [212] Michal Zoubek 1976 CZE Erika Copy Shop 44:48.4 18:07.5
249 23 / ZA [112] Alžběta Machová 1992 CZE HO Stěžery 44:53.3 18:12.4
250 48 / MB [13] Tomáš Balcar 1981 CZE Praha 44:54.6 18:13.7
251 41 / MC [241] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 44:56.2 18:15.3
252 49 / MB [227] Emanuel Petr 1978 CZE Šišky s mákem 44:56.8 18:15.9
253 50 / MB [127] Vladimír Mucha 1982 CZE Jadernička 44:57.7 18:16.8
254 42 / MC [290] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 44:58.3 18:17.4
255 8 / ZC [269] Simona Koskova 1971 CZE Česká Třebova 44:58.8 18:17.9
256 43 / MC [176] Jan Šícha 1970 CZE Praha 45:02.1 18:21.2
257 22 / MD [107] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 45:09.1 18:28.2
258 44 / MC [179] Martin Škoda 1975 CZE Provodov-Šonov 45:10.6 18:29.7
259 24 / ZA [282] Veronika Nyklickova 2005 CZE Bkl Machov 45:10.7 18:29.8
260 1 / MF [410] Jaroslav Hák 1946 CZE Sokol Studenec 45:11.3 18:30.4
261 84 / MA [193] Tadeáš Umlauf 1989 CZE Vinný kroužek o.s. 45:13.5 18:32.6
262 45 / MC [21] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 45:15.6 18:34.7
263 9 / ZC [213] Erika Zoubková 1976 CZE Erika Copy Shop 45:16.8 18:35.9
264 51 / MB [250] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 45:18.9 18:38.0
265 19 / ZB [68] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 45:20.0 18:39.1
266 52 / MB [322] Jakub Košťál 1984 CZE Hořice / www.jakubkostal.cz 45:22.5 18:41.6
267 46 / MC [131] Jiří Novák 1969 CZE Česká Skalice 45:27.4 18:46.5
268 10 / ZC [115] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 45:28.7 18:47.8
269 25 / ZA [421] Tereza Nývltová 1995 CZE TuKaBel 45:29.4 18:48.5
270 85 / MA [287] Michal Pošepný 1998 CZE Dolní Radechová 45:29.7 18:48.8
271 11 / ZC [411] Martina Poklopová 1971 CZE Žacléř 45:30.5 18:49.6
272 86 / MA [56] Daniel Hejda 1999 CZE Malé Poříčí 45:30.8 18:49.9
273 47 / MC [145] Michal Prokop 1973 CZE pořičtí orli 45:32.8 18:51.9
274 87 / MA [393] Jan Habr 1987 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 45:33.2 18:52.3
275 48 / MC [19] Martin Blažek 1971 CZE ACS RÝCHORY 45:37.9 18:57.0
276 49 / MC [139] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 45:40.3 18:59.4
277 26 / ZA [358] Vendula Závorková 1996 CZE Wikov 45:53.8 19:12.9
278 53 / MB [16] Petr Bartoň 1982 CZE Sokol Střešovice 45:56.0 19:15.1
279 27 / ZA [80] Sabina Kábrtová 1991 CZE Náchod 45:57.9 19:17.0
280 54 / MB [119] Robert Martinec 1981 CZE Praha 19 46:02.0 19:21.1
281 9 / ME [108] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 46:03.5 19:22.6
282 55 / MB [12] Lukáš Balcar 1982 CZE A-nis 46:19.8 19:38.9
283 3 / ZD [350] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 46:21.4 19:40.5
284 28 / ZA [390] Nikola Siegelová 1991 CZE Nový Hrádek 46:21.6 19:40.7
285 20 / ZB [159] Romana Segečová 1981 CZE Běháme spolu 46:22.0 19:41.1
286 56 / MB [416] Lukáš Benetka 1978 CZE Velký Třebešov 46:39.4 19:58.5
287 50 / MC [121] Tomáš Míl 1971 CZE Hella Stínící Technika 46:40.7 19:59.8
288 29 / ZA [379] Nikol Černá 1993 CZE Praha 2 46:40.8 19:59.9
289 30 / ZA [380] Michaela Koletová 1992 CZE Hronov 46:40.9 20:00.0
290 51 / MC [378] Petr Koleta 1968 CZE Hronov 46:41.1 20:00.2
291 21 / ZB [137] Jana Páslerová 1985 CZE Žába team 46:41.9 20:01.0
292 57 / MB [86] Jan Klimeš 1984 CZE Velké Poříčí 46:45.3 20:04.4
293 52 / MC [326] Jaroslav Malý 1975 CZE Praha 46:50.9 20:10.0
294 31 / ZA [105] Lenka Lichterová 1992 CZE Praha 46:51.2 20:10.3
295 88 / MA [275] Martin Mareš 1994 CZE Praha 47:00.9 20:20.0
296 23 / MD [400] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 47:11.2 20:30.3
297 32 / ZA [294] Tereza Typltová 1999 CZE Praha 47:12.9 20:32.0
298 53 / MC [367] Josef Štencl 1974 CZE Wikov Hronov 47:17.2 20:36.3
299 33 / ZA [230] Eva Šedivá 1991 CZE Testado.cz 47:19.7 20:38.8
300 24 / MD [171] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 47:28.6 20:47.7
301 54 / MC [189] Jiří Štěpán Truneček 1972 CZE FAMILY TEAM 47:31.8 20:50.9
302 25 / MD [110] Milan Magnusek 1961 CZE SK Smrčina 47:37.0 20:56.1
303 58 / MB [155] Tomáš Růžička 1985 CZE Hradec Králové 47:42.2 21:01.3
304 55 / MC [141] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 47:45.8 21:04.9
305 12 / ZC [308] Klára Hadašová 1974 CZE Skřivánci na niti 47:48.2 21:07.3
306 34 / ZA [324] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 47:57.4 21:16.5
307 35 / ZA [303] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 48:01.8 21:20.9
308 13 / ZC [63] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 48:04.0 21:23.1
309 56 / MC [62] David Hort 1975 CZE Berger team 48:05.4 21:24.5
310 22 / ZB [352] Lucie Riegerová 1977 CZE SKI Police nad Metují 48:05.6 21:24.7
311 4 / ZD [316] Jitka Kahánková 1966 CZE Raketové Kecky 48:09.7 21:28.8
312 10 / ME [394] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 48:25.6 21:44.7
313 89 / MA [72] Michal Janovský 1988 CZE NÁchod 48:27.9 21:47.0
314 36 / ZA [353] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 48:31.1 21:50.2
315 23 / ZB [354] Petra Flígrová 1986 CZE Hoky z Vršovky 48:32.9 21:52.0
316 24 / ZB [44] Aneta Duchová 1981 CZE Rtyně v Podkrkonoší 48:34.5 21:53.6
317 14 / ZC [244] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 48:38.0 21:57.1
318 57 / MC [65] Vojtěch Hroza 1972 CZE CT - Automotive 48:38.8 21:57.9
319 37 / ZA [382] Tereza Petříková 1990 CZE Hronov 48:42.5 22:01.6
320 58 / MC [164] Petr Škoda 1970 CZE Praha 5 48:46.9 22:06.0
321 38 / ZA [197] Veronika Valášková 1990 CZE All Blacks Hronov 48:51.7 22:10.8
322 39 / ZA [291] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 48:57.5 22:16.6
323 25 / ZB [152] Anna Rohulánová 1985 CZE Milovice Nad Labem 3 49:12.7 22:31.8
324 26 / ZB [54] Veronika Hammerschmiedová 1980 CZE Trutnov 49:26.5 22:45.6
325 59 / MC [100] Martin Kubín 1970 CZE Trutnov 49:28.2 22:47.3
326 5 / ZD [35] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská Lékárna 49:28.4 22:47.5
327 59 / MB [142] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 49:42.9 23:02.0
328 26 / MD [321] Jan Kostelecký 1966 CZE TTC Salamandr Hradec Králové 49:43.5 23:02.6
329 60 / MC [374] Jakub Doležal 1974 CZE Hronov 49:46.0 23:05.1
330 15 / ZC [373] Petra Strnadová 1976 CZE Náchod 49:53.6 23:12.7
331 2 / MF [185] Václav Šůcha 1946 CZE SV Stříbro 49:55.0 23:14.1
332 16 / ZC [150] Marcela Roflíková 1971 CZE BBB 49:57.5 23:16.6
333 11 / ME [311] Vítězslav Hanousek 1952 CZE Corona pitevna 49:58.4 23:17.5
334 17 / ZC [372] Veronika Šulcová 1971 CZE Náchod 50:06.1 23:25.2
335 18 / ZC [320] Lenka Koláčná 1971 CZE Chvalkovice 50:08.1 23:27.2
336 90 / MA [103] David Kupec 1996 CZE Náchod 50:10.4 23:29.5
337 60 / MB [319] Aleš Klimeš 1978 CZE Police Nad Metují 50:16.5 23:35.6
338 61 / MB [169] Martin Smutný 1977 CZE Olomouc 50:26.4 23:45.5
339 40 / ZA [190] Jana Kateřina Trunečková 2004 CZE FAMILY TEAM 50:32.9 23:52.0
340 41 / ZA [218] Veronika Židíková 1989 CZE OSK OPOČNO 50:33.1 23:52.2
341 19 / ZC [375] Jarmila Maršíková 1976 CZE Náchod 50:34.6 23:53.7
342 3 / MF [403] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 50:47.6 24:06.7
343 6 / ZD [26] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 50:49.5 24:08.6
344 62 / MB [363] Michal Pohanka 1981 CZE Wikov 51:02.0 24:21.1
345 42 / ZA [396] Zora Kostyšynová 2005 CZE Gymnastika Plhov 51:19.4 24:38.5
346 27 / ZB [397] Eva Kostyšynová 1977 CZE run4run 51:19.8 24:38.9
347 91 / MA [310] Vít Hanousek 1989 CZE Náchod 51:21.2 24:40.3
348 63 / MB [349] Ondřej Čáp 1980 CZE SK Ďáblice 51:22.0 24:41.1
349 7 / ZD [74] Michaela Ječmínková 1966 CZE Hronov 51:39.7 24:58.8
350 8 / ZD [173] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město Nad Metují 51:46.5 25:05.6
351 43 / ZA [377] Markéta Strašilová 1987 CZE Velké Poříčí 51:57.2 25:16.3
352 28 / ZB [94] Anna Kotková 1980 SVK Prostě běž 51:57.6 25:16.7
353 44 / ZA [175] Edita Svitáková 1992 CZE Praha - Troja 52:12.9 25:32.0
354 29 / ZB [313] Martina Horáková 1978 CZE TJ Sokol Náchod 52:13.7 25:32.8
355 45 / ZA [172] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 52:28.7 25:47.8
356 27 / MD [314] Aleš Hoznauer 1960 CZE Slavoj Vyšehrad 52:39.2 25:58.3
357 20 / ZC [27] Dagmar Burdychová 1967 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:55.8 26:14.9
358 61 / MC [160] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-Pinguin 53:04.9 26:24.0
359 30 / ZB [165] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 53:16.0 26:35.1
360 31 / ZB [300] Zdeňka Šlechtová 1982 CZE Rtyně V Podkrkonoší 53:28.8 26:47.9
361 28 / MD [34] Martin Číla 1962 CZE Jizerská Lékárna 53:33.7 26:52.8
362 92 / MA [418] Martin Schneider 1987 CZE Heřmanův Městec 53:48.6 27:07.7
363 62 / MC [392] Marcel Ducháček 1971 CZE Náchod 54:00.7 27:19.8
364 46 / ZA [22] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 54:05.4 27:24.5
365 32 / ZB [23] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 54:07.3 27:26.4
366 33 / ZB [342] Lucie Součková 1981 CZE Tj Sokol Staré Město 54:07.5 27:26.6
367 64 / MB [106] Miloš Linhart 1980 CZE Praha 8 54:11.9 27:31.0
368 9 / ZD [301] Renata Žižlavská 1958 CZE Potu sláva 54:14.6 27:33.7
369 10 / ZD [89] Eliška Kosková 1959 CZE Koska Family Team 54:18.4 27:37.5
370 93 / MA [47] Daniel Falta 1993 CZE LEVEL 54:20.1 27:39.2
371 21 / ZC [39] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 54:29.5 27:48.6
372 63 / MC [225] Václav Máslo 1968 CZE jako po másle 55:17.5 28:36.6
373 22 / ZC [174] Petra Strnadová 1976 CZE Běhám srdcem 55:18.8 28:37.9
374 23 / ZC [259] Monika Fialová 1975 CZE Běhám srdcem 55:22.9 28:42.0
375 64 / MC [240] Petr Macek 1968 CZE KAMAPETR 55:33.3 28:52.4
376 34 / ZB [168] Hana Smutná 1978 CZE Olomouc 9 55:33.5 28:52.6
377 65 / MC [51] Daniel Grosman 1971 CZE Praha 3 55:46.9 29:06.0
378 24 / ZC [52] Zuzana Grosmanová 1975 CZE Praha 3 55:53.3 29:12.4
379 4 / MF [38] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 55:53.7 29:12.8
380 66 / MC [192] Michal Tvrdík 1970 CZE A-nis 55:59.3 29:18.4
381 67 / MC [120] Josef Mazáč 1975 CZE Mazáci 56:20.2 29:39.3
382 47 / ZA [90] Viktorie Kosková 1995 CZE Koska Family Team 56:52.3 30:11.4
383 94 / MA [276] Tomáš Melcher 2000 CZE Zbuzany 56:54.3 30:13.4
384 95 / MA [242] Adam Macháček 2006 CZE Hvězda Pardubice 56:55.6 30:14.7
385 48 / ZA [270] Darina Kratochvílová 2002 CZE Hronov 56:57.7 30:16.8
386 35 / ZB [249] Eva Vejvodová 1979 CZE Prostě běž! 57:01.6 30:20.7
387 25 / ZC [238] Veronika Knapová 1972 CZE Prostě běž! 57:01.7 30:20.8
388 11 / ZD [195] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 57:10.9 30:30.0
389 36 / ZB [252] Markéta Brátová 1982 CZE Velké Svatoňovice (okr. Trutnov) 57:11.0 30:30.1
390 96 / MA [272] Pavel Kylar 1987 CZE Stárkov 57:12.7 30:31.8
391 65 / MB [77] Karel Jungwirth 1982 CZE SDH Jizbice 57:55.0 31:14.1
392 49 / ZA [328] Kristýna Nosková 1996 CZE Hronov 58:28.4 31:47.5
393 29 / MD [345] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 58:49.5 32:08.6
394 37 / ZB [348] Kristýna Čapková 1985 CZE Náchod 58:57.1 32:16.2
395 38 / ZB [214] Sarka Zoulkova 1981 CZE Provodov 59:08.7 32:27.8
396 68 / MC [170] Lukáš Souček 1974 CZE Náchod 59:30.7 32:49.8
397 12 / ME [75] Pavel Jilek 1956 CZE Mazáci 01:00:04.4 33:23.5
398 50 / ZA [274] Kristýna Macková 1989 CZE TJ SOKOL STARKOČ 01:00:08.6 33:27.7
399 51 / ZA [95] Andrea Koubová 1992 CZE Vysoké Mýto 01:01:22.0 34:41.1
400 13 / ME [188] John Ten Berge 1953 CZE Hronov 01:01:40.1 34:59.2
401 30 / MD [414] Leoš Herman 1966 CZE Mopse 01:01:56.1 35:15.2
402 52 / ZA [333] Petra Petr Hermanová 1988 CZE WOPELA 01:01:56.3 35:15.4
403 66 / MB [253] Petr Břenda 1984 CZE SDH Jizbice 01:02:12.2 35:31.3
404 5 / MF [386] Jiří Libra 1937 CZE LBC Nové Město nad Metují 01:02:17.8 35:36.9
DSQ / MC [362] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov Hronov