Weber Jičínská 50

27.05.2017 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší chlapci žlutá celkem: 9, muži : 8, ženy: 1, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší dívky oranžová celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
50km - hlavní závod celkem: 362, muži : 340, ženy: 22, A - junioři: 9, B - muži 19-29: 63, C - muži 30-39: 104, D - muži 40-49: 84, E - muži 50-59: 42, F - muži nad 60: 33, PRESTIGE: 4, G - juniorky: 2, H - ženy 19-29: 9, I - ženy 30-39: 3, J - ženy 40-49: 7, K - ženy nad 50: 1, [m]2017: 1 [html] [pdf]
25km - fitnes jízda celkem: 169, muži : 121, ženy: 48, O - chlapci do 16: 35, N - junioři 17-19: 4, L - muži 20-39: 29, M - muži 40 a starší: 52, S - juniorky do 16: 12, R - dívky 17-19: 6, P - ženy 20 a více: 30, [m]117: 1 [html] [pdf]
koloběžky na trase 25km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Bobíci - odstrkovadla celkem: 21, muži : 9, ženy: 12, Muži: 9, Ženy: 12 [html] [pdf]
Naděje I černá celkem: 39, muži : 26, ženy: 13, Muži: 26, Ženy: 13 [html] [pdf]
Naděje II kluci zelena celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf]
Naděje II holky červená celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]

výsledková listina Mladší chlapci žlutá

start ~ 10:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [252] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 05:16.97 00:46.09 01:30.37 02:15.23 03:01.09
2 2 / Muži [642] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 05:33.35 00:16.38 00:47.46 01:33.58 02:20.78 03:08.79
3 3 / Muži [751] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:40.45 00:23.48 00:48.85 01:36.2 02:22.86 03:12.03
4 4 / Muži [595] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 05:43.91 00:26.94 00:46.69 01:33.23 02:21.32 03:11.22
5 5 / Muži [253] Petr Šimonek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 06:05.65 00:48.68 00:51.91 01:45.09 02:36.84 03:26.84
6 6 / Muži [742] Petr Svoboda 2007 CZE Tuř 06:26.49 01:09.52 00:53.96 01:48.77 02:45.25 03:40.22
7 7 / Muži [648] Jakub Dlabola 2006 CZE Jičín 06:36.02 01:19.05 00:57.1 01:53.9 02:50.03 03:45.43
8 8 / Muži [289] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 04:39:22.8 04:34:05.83 01:08:28.8 (1) 02:09.3 (8) 03:14.4 (8) 04:20.3 (8)
8 8 / Muži [747] Jakub Holman 2007 CZE Vysoké Veselí 01:04.21 02:09.27 03:14.43 04:20.29

výsledková listina Mladší dívky oranžová

start ~ 10:15:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Ženy [289] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 03:39.17 00:42.38 01:25.44 02:09.91 02:54.34
2 2 / Ženy [640] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 04:10.94 00:31.77 00:51.82 01:40.47 02:29.79 03:21.87
3 3 / Ženy [291] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 04:11.41 00:32.24 00:49.19 01:37.96 02:28.57 03:19.9
4 4 / Ženy [576] Nicol Romančinová 2005 CZE Liberec 04:23.35 00:44.18 00:49.91 01:41.33 02:34.22 03:28.45
5 5 / Ženy [591] Lucie Šlamborová 2007 CZE Pakli Sport Klub 04:31.53 00:52.36 00:51.71 01:45.84 02:41.71 03:37.48
6 6 / Ženy [588] Mia Rosenbergová 2006 CZE AEROTEC 04:49.35 01:10.18 00:52.75 01:57.18 02:53.12 03:51.16
7 7 / Ženy [587] Julie Rosenbergrová 2006 CZE Praha 04:56.66 01:17.49 00:53.6 01:58.15 02:56.3 03:56.53
7 7 / Ženy [581] Valentina Vaňková 2006 CZE Jičín 00:52.3 02:01.54 03:00.74

výsledková listina 50km - hlavní závod

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / C - muži 30-39 [1] Kristian Hynek 1980 CZE Topeak Ergon racing Team 01:53:01.64
2 1 / B - muži 19-29 [172] Jan Strož 1989 CZE Symbio+  BMC 01:57:25.46 04:23.82
3 2 / B - muži 19-29 [676] Jakub Kavalír 1993 CZE KC Kutná hora 01:58:32.11 05:30.47
4 3 / B - muži 19-29 [161] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 02:00:39.69 07:38.05
5 4 / B - muži 19-29 [756] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 02:01:07.81 08:06.17
6 5 / B - muži 19-29 [229] Lukáš KUNT 1997 CZE Favorit Brno 02:01:42.75 08:41.11
7 2 / C - muži 30-39 [195] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE AEROTEC 02:02:05.6 09:03.96
8 6 / B - muži 19-29 [442] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:04:58.74 11:57.1
9 3 / C - muži 30-39 [45] Milan Hanyk 1984 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:04:59.03 11:57.39
10 1 / D - muži 40-49hasic [77] Štěpán Karban 1971 CZE Hasiči Jičín 02:05:01.27 11:59.63
11 1 / PRESTIGEprestige [239] Jakub Šulc 1996 CZE Bakov nad JIzerou 02:06:12.93 13:11.29
12 4 / C - muži 30-39hasic [31] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:06:39.81 13:38.17
13 7 / B - muži 19-29 [282] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:06:57.85 13:56.21
14 5 / C - muži 30-39 [249] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:07:18.56 14:16.92
15 6 / C - muži 30-39 [234] Milan Černý 1978 CZE Ski a Bike centrum Radotín 02:07:48.56 14:46.92
16 8 / B - muži 19-29 [2] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 02:08:11.95 15:10.31
17 7 / C - muži 30-39 [9] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:08:13.53 15:11.89
18 1 / A - junioři [107] Josef Kunášek 2000 CZE KH Tour - BH Bikes team 02:08:57.7 15:56.06
19 9 / B - muži 19-29 [203] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:09:02.74 16:01.1
20 1 / E - muži 50-59 [425] Pavel Jiřena 1967 CZE beMANIAX MADBIKE 02:09:15.7 16:14.06
21 10 / B - muži 19-29hasic [243] Adam Šimůnek 1998 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:09:22.29 16:20.65
22 11 / B - muži 19-29 [726] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 02:09:57.08 16:55.44
23 8 / C - muži 30-39 [22] Vojta Buriánek 1978 CZE Haven team 02:09:59.57 16:57.93
24 2 / D - muži 40-49 [100] František Kubíček 1977 CZE ELEVEN PŘÍCHOVICE 02:10:30.61 17:28.97
25 2 / A - junioři [758] Tomáš Morávek 1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:11:17.64 18:16.0
26 3 / A - junioři [265] Radek Hořák 2000 CZE Haven Team 02:11:19.02 18:17.38
27 12 / B - muži 19-29 [11] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:11:20.92 18:19.28
28 3 / D - muži 40-49 [13] Lukáš Roubal 1975 CZE Banánová republika 02:11:24.45 18:22.81
29 9 / C - muži 30-39 [95] Miloš Králík 1984 CZE Future cycling 02:11:26.38 18:24.74
30 13 / B - muži 19-29 [93] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:11:28.55 18:26.91
31 14 / B - muži 19-29hasic [164] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 02:12:33.66 19:32.02
32 15 / B - muži 19-29 [276] Michal Humpolec 1994 CZE Bike Notorik 02:12:34.14 19:32.5
33 10 / C - muži 30-39 [36] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:13:40.52 20:38.88
34 11 / C - muži 30-39 [83] Martin Kohl 1979 CZE beMANIAX MADBIKE 02:14:06.02 21:04.38
35 2 / E - muži 50-59 [25] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:14:46.65 21:45.01
36 4 / D - muži 40-49hasic [707] Pavel Tomandl 1977 CZE Penguin Team 02:14:47.73 21:46.09
37 3 / E - muži 50-59 [221] Pavel Hýsek 1965 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1 02:14:48.28 21:46.64
38 16 / B - muži 19-29 [38] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 02:14:48.67 21:47.03
39 12 / C - muži 30-39 [199] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK cycling team 02:14:51.85 21:50.21
40 13 / C - muži 30-39 [671] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:15:01.93 22:00.29
41 14 / C - muži 30-39hasic [101] Pavel Kubín 1981 CZE Hasiči Jičín 02:15:06.67 22:05.03
42 15 / C - muži 30-39 [80] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team 02:15:15.78 22:14.14
43 16 / C - muži 30-39 [484] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:15:45.61 22:43.97
44 4 / E - muži 50-59 [96] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:16:08.75 23:07.11
45 17 / C - muži 30-39 [143] Josef Pešl 1985 CZE TT Loko Beroun 02:16:17.79 23:16.15
46 17 / B - muži 19-29 [771] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:16:18.89 23:17.25
47 18 / B - muži 19-29 [489] Martin Chutný 1991 CZE HSK cycling team 02:16:24.96 23:23.32
48 19 / B - muži 19-29 [4] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 02:16:32.68 23:31.04
49 18 / C - muži 30-39 [7] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:16:41.07 23:39.43
50 5 / D - muži 40-49hasic [217] Marek Žákovský 1972 CZE Hasiči Praha 02:16:52.6 23:50.96
51 6 / D - muži 40-49 [148] Kamil Polák 1968 CZE Cyklo Kampo Turnov 02:16:58.13 23:56.49
52 19 / C - muži 30-39 [261] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 02:17:01.77 24:00.13
53 20 / B - muži 19-29 [477] Martin Šukr 1997 CZE Lázně Bělohrad 02:17:02.1 24:00.46
54 21 / B - muži 19-29 [275] Sebastian Vlček 1994 CZE Dukla Praha veslování 02:17:07.2 24:05.56
55 20 / C - muži 30-39 [663] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:17:27.36 24:25.72
56 21 / C - muži 30-39 [669] Vojtěch Reichelt 1982 CZE Praha 02:17:27.45 24:25.81
57 22 / C - muži 30-39 [51] Antonín Hodr 1987 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:17:45.77 24:44.13
58 7 / D - muži 40-49 [66] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 02:18:01.93 25:00.29
59 8 / D - muži 40-49hasic [682] Pavel Čekal 1972 CZE cyklosport Sedláček 02:18:56.16 25:54.52
60 22 / B - muži 19-29 [728] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 02:19:00.3 25:58.66
61 23 / B - muži 19-29 [673] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:19:11.29 26:09.65
62 23 / C - muži 30-39 [135] Michal Nýč 1982 CZE Praha 8 02:19:16.97 26:15.33
63 24 / B - muži 19-29 [475] Marek Slavíček 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:19:24.99 26:23.35
64 24 / C - muži 30-39 [178] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:19:59.84 26:58.2
65 25 / B - muži 19-29 [285] Jakub Kosina 1996 CZE AEROTEC 02:20:44.7 27:43.06
66 9 / D - muži 40-49 [773] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tont 02:20:46.77 27:45.13
67 26 / B - muži 19-29 [151] Jan Procházka 1990 CZE Cyklohelios 02:21:00.81 27:59.17
68 1 / H - ženy 19-29 [108] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 02:21:03.12 28:01.48
69 10 / D - muži 40-49 [729] Jan Oswald 1969 CZE Mimoň 02:21:26.14 28:24.5
70 25 / C - muži 30-39 [158] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 02:22:14.59 29:12.95
71 11 / D - muži 40-49 [486] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:22:43.06 29:41.42
72 12 / D - muži 40-49 [35] Václav Ehrlich 1976 CZE Skipaudera 02:23:16.38 30:14.74
73 13 / D - muži 40-49hasic [92] Stanislav Kozák 1972 CZE Hasiči Litoměřice 02:23:16.4 30:14.76
74 14 / D - muži 40-49 [34] Jan Eftimov 1976 CZE Six Monkeys 02:23:19.68 30:18.04
75 1 / F - muži nad 60 [241] Richard Vogyila 1954 CZE Sychrov 02:23:46.06 30:44.42
76 26 / C - muži 30-39 [709] Petr Novotný 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:24:14.97 31:13.33
77 5 / E - muži 50-59 [678] Robert Kleiner 1966 CZE Liberec 02:24:40.31 31:38.67
78 27 / C - muži 30-39 [153] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:24:42.5 31:40.86
79 28 / C - muži 30-39 [209] martin vodehnal 1980 CZE veloservis flach 02:24:53.47 31:51.83
80 4 / A - junioři [424] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:25:11.93 32:10.29
81 2 / H - ženy 19-29 [733] Nikola Bajgerová 1997 CZE KC KOOPERATIVA Jablonec 02:25:17.24 32:15.6
82 2 / PRESTIGEprestige [732] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:25:17.61 32:15.97
83 15 / D - muži 40-49 [479] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:25:17.72 32:16.08
84 27 / B - muži 19-29 [49] Jakub Hebelka 1993 CZE CARLA-KUPKOLO.CZ 02:25:44.26 32:42.62
85 16 / D - muži 40-49 [483] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:25:57.02 32:55.38
86 17 / D - muži 40-49 [280] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:25:57.61 32:55.97
87 18 / D - muži 40-49hasic [76] Ondřej Kaplan 1974 CZE SDH Vysoká u Holic 02:26:33.48 33:31.84
88 29 / C - muži 30-39 [176] Jiří Šiler 1983 CZE Cyklinder 02:26:35.12 33:33.48
89 30 / C - muži 30-39 [131] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 02:27:31.62 34:29.98
90 19 / D - muži 40-49 [730] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 02:27:40.15 34:38.51
91 31 / C - muži 30-39hasic [471] Tomáš Knittel 1984 CZE Praha 02:27:47.57 34:45.93
92 6 / E - muži 50-59 [53] Dalibor Homolka 1958 CZE Bohemia Nový Bor 02:27:48.51 34:46.87
93 32 / C - muži 30-39 [118] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:27:56.14 34:54.5
94 33 / C - muži 30-39 [139] Lukas Pavek 1985 CZE Sloupnice 02:27:57.74 34:56.1
95 28 / B - muži 19-29 [165] Martin Slavík 1993 CZE Veslaři Děčín 02:28:00.19 34:58.55
96 7 / E - muži 50-59hasic [14] Dalibor Binter 1964 CZE Policie Liberec 02:28:18.22 35:16.58
97 29 / B - muži 19-29 [666] Petr Kamínek 1995 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 02:28:53.59 35:51.95
98 20 / D - muži 40-49 [705] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 02:28:54.49 35:52.85
99 8 / E - muži 50-59 [39] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 02:29:14.91 36:13.27
100 21 / D - muži 40-49 [724] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 02:29:51.01 36:49.37
101 30 / B - muži 19-29 [664] Václav Kamínek 1992 CZE Symbio Cannondale 02:30:12.66 37:11.02
102 1 / I - ženy 30-39 [48] Pavla Havlíková 1983 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 02:30:13.52 37:11.88
103 3 / PRESTIGEprestige [226] Dan Ulmann 1986 CZE CK GRUPPETTO JC 02:30:33.56 37:31.92
104 31 / B - muži 19-29 [105] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax 02:30:34.33 37:32.69
105 34 / C - muži 30-39 [271] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 02:30:36.11 37:34.47
106 35 / C - muži 30-39 [46] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:30:59.54 37:57.9
107 22 / D - muži 40-49 [242] Jan Kristián 1970 CZE Liberec 02:31:10.82 38:09.18
108 36 / C - muži 30-39 [706] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:31:15.99 38:14.35
109 37 / C - muži 30-39 [186] František Švec 1979 CZE Dexter Cycling 02:31:52.29 38:50.65
110 38 / C - muži 30-39 [266] Martin Macháček 1984 CZE Doksy 02:31:58.56 38:56.92
111 39 / C - muži 30-39 [208] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 02:32:06.55 39:04.91
112 23 / D - muži 40-49 [74] Pavel Just 1976 CZE CYKLO BENDA 02:32:20.09 39:18.45
113 24 / D - muži 40-49 [258] Martin Imlauf 1969 CZE Vohnout-THERMOCOLOR 02:32:22.25 39:20.61
114 9 / E - muži 50-59 [704] Petr Šinágl 1966 CZE Bohušovice 02:32:23.63 39:21.99
115 40 / C - muži 30-39 [196] Vladimír Vágner 1981 CZE ELEVEN PŘÍCHOVICE 02:33:06.39 40:04.75
116 32 / B - muži 19-29 [681] Jan Marek 1998 CZE Cykloklub Sázava 02:33:08.18 40:06.54
117 33 / B - muži 19-29 [263] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 02:33:09.08 40:07.44
118 25 / D - muži 40-49 [273] Daniel Vaněk 1974 CZE Pinguin Diving 02:33:14.27 40:12.63
119 34 / B - muži 19-29 [85] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:33:15.62 40:13.98
120 26 / D - muži 40-49 [65] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 02:33:19.52 40:17.88
121 27 / D - muži 40-49 [269] Adam Dlabola 1977 CZE Jičín 02:33:29.19 40:27.55
122 28 / D - muži 40-49 [133] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:33:29.45 40:27.81
123 10 / E - muži 50-59 [281] Jaroslav Chutný 1961 CZE Hradec Králové 02:33:41.95 40:40.31
124 2 / F - muži nad 60 [140] Václav Pavlíček 1954 CZE Cyklosport Kerda 02:33:45.22 40:43.58
125 41 / C - muži 30-39 [71] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:33:48.08 40:46.44
126 42 / C - muži 30-39 [703] David Pour 1987 CZE BeManiax Madbike 02:34:58.1 41:56.46
127 35 / B - muži 19-29 [206] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:35:15.1 42:13.46
128 43 / C - muži 30-39 [43] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 02:35:17.26 42:15.62
129 29 / D - muži 40-49 [286] Jaroslav Rosenberg 1973 CZE Jičín 02:35:39.95 42:38.31
130 44 / C - muži 30-39hasic [469] Marek Víšek 1979 CZE Hasiči Pardubice 02:35:44.67 42:43.03
131 30 / D - muži 40-49 [94] Michal Král 1975 CZE Symbio+ BMC 02:35:51.02 42:49.38
132 3 / F - muži nad 60 [220] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:35:54.66 42:53.02
133 31 / D - muži 40-49 [112] Radek Landfeld 1977 CZE Podkumburský Banditi 02:36:02.35 43:00.71
133 31 / D - muži 40-49 [175] Lukáš Svoboda 1975 CZE Yellow-house.cz 02:36:02.35 43:00.71
135 4 / F - muži nad 60 [223] Jiří Voňka 1954 CZE Apache Loko Trutnov 02:36:35.86 43:34.22
136 11 / E - muži 50-59 [218] Ladislav Novotný 1959 CZE CyclingTeamSokolKbely 02:36:47.46 43:45.82
137 12 / E - muži 50-59 [194] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 02:37:20.2 44:18.56
138 13 / E - muži 50-59 [42] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:37:25.31 44:23.67
139 45 / C - muži 30-39 [123] Daniel Minařík 1978 CZE FABIO TEAM 02:37:54.45 44:52.81
140 33 / D - muži 40-49 [244] Kamil Krejný 1977 CZE Haven team 02:38:10.76 45:09.12
141 14 / E - muži 50-59 [679] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:38:22.49 45:20.85
142 34 / D - muži 40-49 [61] Jindřich Imlauf 1973 CZE FABIO TEAM 02:38:25.13 45:23.49
143 46 / C - muži 30-39 [677] Petr Prouza 1985 CZE Antonka Team 02:38:27.25 45:25.61
144 35 / D - muži 40-49 [6] Ondřej Beneš 1976 CZE Banánová republika 02:38:27.91 45:26.27
145 15 / E - muži 50-59 [27] Richard Dohnal 1962 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 02:39:37.1 46:35.46
146 36 / D - muži 40-49 [144] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 02:39:53.43 46:51.79
147 47 / C - muži 30-39 [124] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:39:57.17 46:55.53
148 48 / C - muži 30-39 [212] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:40:29.95 47:28.31
149 49 / C - muži 30-39 [665] Ondřej Skoupil 1980 CZE Mladá Boleslav 02:40:30.86 47:29.22
150 50 / C - muži 30-39 [44] Lukáš Grof 1982 CZE Čistá u Horek 02:40:33.22 47:31.58
151 51 / C - muži 30-39 [207] Jiří Vítek 1982 CZE Velo-sport Flach 02:40:39.53 47:37.89
152 3 / H - ženy 19-29 [129] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:41:01.13 47:59.49
153 1 / J - ženy 40-49 [142] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:41:02.03 48:00.39
154 37 / D - muži 40-49 [259] Pavel Pour 1968 CZE RH Valdice 02:41:30.1 48:28.46
155 36 / B - muži 19-29 [441] Jan Vanický 1994 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:41:35.05 48:33.41
156 37 / B - muži 19-29 [67] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 02:41:38.97 48:37.33
157 52 / C - muži 30-39 [232] Jan Brocksch 1987 CZE Gorlitz 02:42:24.69 49:23.05
158 38 / D - muži 40-49 [444] Jan Gajda 1968 CZE Praha 02:42:49.9 49:48.26
159 53 / C - muži 30-39 [436] Mirek Bažant 1983 CZE Pardubice 02:42:51.85 49:50.21
160 39 / D - muži 40-49 [183] Pavel Šťovíček 1970 CZE Valdice 02:42:59.0 49:57.36
161 54 / C - muži 30-39 [30] Radek Drahonovský 1980 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:43:00.3 49:58.66
162 55 / C - muži 30-39hasic [437] Jan Knittel 1982 CZE HZS Praha 02:43:04.13 50:02.49
163 40 / D - muži 40-49 [60] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:43:05.67 50:04.03
164 16 / E - muži 50-59 [672] Marek Houdek 1967 CZE Praha 4 02:43:06.4 50:04.76
165 41 / D - muži 40-49 [145] Lukáš Pojda 1975 CZE Gepard Pardubice 02:43:16.24 50:14.6
166 4 / H - ženy 19-29hasic [10] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 02:43:20.65 50:19.01
167 42 / D - muži 40-49 [166] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:43:26.78 50:25.14
168 43 / D - muži 40-49 [168] Marek Stádník 1976 CZE Dexter Cycling 02:44:06.48 51:04.84
169 5 / A - junioři [268] Jakub Vencl 2000 CZE Kutná Hora 02:44:13.16 51:11.52
170 5 / F - muži nad 60 [79] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín 02:44:17.58 51:15.94
171 17 / E - muži 50-59 [227] Miroslav Šípek 1965 CZE KH-tour GCT 02:44:18.0 51:16.36
172 56 / C - muži 30-39hasic [99] Petr Kroupa 1978 CZE Nová Ves nad Nisou 02:44:20.11 51:18.47
173 5 / H - ženy 19-29 [759] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:44:22.66 51:21.02
174 38 / B - muži 19-29 [668] Jiří Kapoun 1996 CZE Soběraz 02:44:44.87 51:43.23
175 6 / H - ženy 19-29 [19] Petra Bublíková 1988 CZE Alltraining.cz 02:44:51.7 51:50.06
176 39 / B - muži 19-29 [113] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:45:15.94 52:14.3
177 44 / D - muži 40-49 [130] pavel nič 1977 CZE klecany 02:45:22.13 52:20.49
178 45 / D - muži 40-49 [70] Pavel Jičínský 1976 CZE Kupkolo MTB Pardubice 02:45:22.7 52:21.06
179 18 / E - muži 50-59 [102] Jiří Kubovič 1966 CZE Praha 02:45:24.08 52:22.44
180 46 / D - muži 40-49 [274] Martin Buček 1971 CZE Muc off 02:45:26.14 52:24.5
181 19 / E - muži 50-59 [155] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:45:29.41 52:27.77
182 57 / C - muži 30-39 [766] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 02:45:40.47 52:38.83
183 47 / D - muži 40-49 [97] petr kristián 1973 CZE heřmanice 02:45:44.55 52:42.91
184 20 / E - muži 50-59 [55] Roman Horyna 1964 CZE Mýtina 02:45:57.58 52:55.94
185 58 / C - muži 30-39 [225] Jaroslav Buchar 1981 CZE Vysoké nad Jizerou 02:46:25.85 53:24.21
186 59 / C - muži 30-39 [238] Antonín Kudi 1986 CZE Doksy 02:46:55.54 53:53.9
187 2 / J - ženy 40-49 [81] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:47:21.74 54:20.1
188 40 / B - muži 19-29 [228] Adam Pavlíček 1991 CZE Mladá Boleslav 02:47:22.22 54:20.58
189 41 / B - muži 19-29 [28] Martin Dolenský 1988 CZE Jičín 02:47:59.7 54:58.06
190 60 / C - muži 30-39 [180] Ondřej Šorf 1987 CZE mtb-Štidla, Ronal 02:48:19.0 55:17.36
191 48 / D - muži 40-49 [73] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 02:50:09.63 57:07.99
192 49 / D - muži 40-49 [235] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:50:19.88 57:18.24
193 61 / C - muži 30-39 [763] Jan Chotěborský 1981 CZE Praha 02:50:21.61 57:19.97
194 50 / D - muži 40-49 [468] Tomas Folprecht 1971 CZE CH. D. O. Bike&Ski 02:50:23.88 57:22.24
195 62 / C - muži 30-39 [215] Aleš Záveský 1981 CZE WEBER TEAM 02:50:25.87 57:24.23
196 51 / D - muži 40-49100kg [439] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:50:47.33 57:45.69
197 7 / H - ženy 19-29 [287] Kateřina Maternova 1998 CZE AEROTEC 02:52:17.35 59:15.71
198 21 / E - muži 50-59 [731] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 02:52:26.09 59:24.45
199 6 / A - junioři [173] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 02:53:13.3 01:00:11.66
200 42 / B - muži 19-29 [87] Filip Kopecky 1998 CZE Jičín 02:53:37.62 01:00:35.98
201 7 / A - juniořihasic [29] Jarda Dörner 2000 CZE Haven team 02:54:12.29 01:01:10.65
202 52 / D - muži 40-49 [170] Petr Steiner 1973 CZE MTB PFS Vysokov 02:54:26.53 01:01:24.89
203 22 / E - muži 50-59 [761] Jaroslav Morávek 1959 CZE Corratech team 02:55:15.53 01:02:13.89
204 23 / E - muži 50-59 [727] Pavel Přindiš 1961 CZE Praha 5 02:55:16.11 01:02:14.47
205 53 / D - muži 40-49 [111] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 02:55:47.24 01:02:45.6
206 63 / C - muži 30-39 [440] Martin Vecko 1979 CZE Cyklonadšenci MKC 02:55:47.69 01:02:46.05
207 8 / H - ženy 19-29 [106] Šárka Kulhavá 1993 CZE Dlouhoňovice 02:55:48.16 01:02:46.52
208 24 / E - muži 50-59 [154] Jaroslav Rachota 1959 CZE CK GRUPPETTO JC 02:56:07.32 01:03:05.68
209 64 / C - muži 30-39 [89] Lukáš Kotlář 1980 CZE Jičín 02:56:22.56 01:03:20.92
210 54 / D - muži 40-49 [224] Tomáš Drážek 1975 CZE Hradec Králové 02:57:19.34 01:04:17.7
211 43 / B - muži 19-29 [88] František Kotlář 1988 CZE Budčeves 02:57:20.12 01:04:18.48
212 55 / D - muži 40-49 [222] Jiří Horák 1976 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:57:21.14 01:04:19.5
213 25 / E - muži 50-59 [86] Radek Koloc 1962 CZE beMANIAX MADBIKE 02:57:21.54 01:04:19.9
214 65 / C - muži 30-39 [17] Lukáš Borna 1984 CZE Bělá pod Bezdězem 02:57:38.85 01:04:37.21
215 66 / C - muži 30-39 [240] Petr Jelínek 1986 CZE BAKAKO Nová Paka 02:58:01.73 01:05:00.09
216 56 / D - muži 40-49 [770] Petr Imlauf 1974 CZE Kolo Šír 02:58:01.81 01:05:00.17
217 67 / C - muži 30-39 [122] Pavel Miller 1981 CZE Choteč 02:58:03.65 01:05:02.01
218 26 / E - muži 50-59 [755] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:58:06.6 01:05:04.96
219 68 / C - muži 30-39hasic [198] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 02:58:35.34 01:05:33.7
220 27 / E - muži 50-59 [115] Oldřich Liška 1965 CZE WEBER TEAM 02:58:59.17 01:05:57.53
221 28 / E - muži 50-59 [233] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:59:05.22 01:06:03.58
222 69 / C - muži 30-39100kg [75] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 02:59:55.94 01:06:54.3
223 3 / J - ženy 40-49 [675] Lucie Blažková 1970 CZE Carla Kupkolo.cz 03:00:20.42 01:07:18.78
224 4 / J - ženy 40-49 [247] Lenka Švandová 1973 CZE Haven Extreme 03:00:38.26 01:07:36.62
225 44 / B - muži 19-29 [189] Tomáš Tomíček 1991 CZE INTERCARS JIČÍN 03:01:00.05 01:07:58.41
226 57 / D - muži 40-49 [768] Michal Purm 1972 CZE MX2 team Bělá u Pecky 03:01:05.6 01:08:03.96
227 58 / D - muži 40-49 [236] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 03:01:47.28 01:08:45.64
228 70 / C - muži 30-39 [190] Leigh Tozer 1980 AUS Praha 03:02:02.2 01:09:00.56
229 59 / D - muži 40-49 [670] Martin Secky 1974 CZE Chrudim 03:02:15.06 01:09:13.42
230 29 / E - muži 50-59 [219] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 03:02:17.01 01:09:15.37
231 5 / J - ženy 40-49 [21] Lenka Burešová 1975 CZE Pardubice 03:02:19.87 01:09:18.23
232 2 / I - ženy 30-39 [58] Lucie Hrnčířová 1984 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 03:02:47.61 01:09:45.97
233 71 / C - muži 30-39 [167] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 03:02:47.72 01:09:46.08
234 72 / C - muži 30-39 [181] Otto Šteffl 1980 CZE WEBER TEAM 03:03:09.1 01:10:07.46
235 73 / C - muži 30-39 [5] jakub bažant 1987 CZE jičín 03:03:44.61 01:10:42.97
236 30 / E - muži 50-59 [245] Pavel Typlt 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 03:03:45.69 01:10:44.05
237 74 / C - muži 30-39 [82] Martin Knápek 1983 CZE Sadská 03:03:53.96 01:10:52.32
238 60 / D - muži 40-49 [711] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 03:04:03.87 01:11:02.23
239 75 / C - muži 30-39 [121] Michal Mikšík 1987 CZE IDIADA CZ 03:04:14.32 01:11:12.68
240 61 / D - muži 40-49 [237] Jiří Jirman 1970 CZE |Vyskeř 03:04:17.54 01:11:15.9
241 31 / E - muži 50-59 [278] Josef Kubíček 1966 CZE Jičín 03:04:42.64 01:11:41.0
242 76 / C - muži 30-39 [277] Roman Zlatník 1978 CZE Kovářská 03:06:15.05 01:13:13.41
243 32 / E - muži 50-59 [443] Jaromír Krejčí 1960 CZE Želeynice 03:06:29.04 01:13:27.4
244 62 / D - muži 40-49 [147] Petr Polák 1975 CZE Jičín 03:06:35.52 01:13:33.88
245 77 / C - muži 30-39 [204] Lukáš Velechovský 1984 CZE Cyklonadšenci MK 03:06:57.05 01:13:55.41
246 63 / D - muži 40-49100kg [57] Radek Hovádek 1971 CZE PSCycling Hradec Králové 03:07:03.97 01:14:02.33
247 64 / D - muži 40-49 [248] Radek Žák 1977 CZE Černí koně 03:07:49.36 01:14:47.72
248 78 / C - muži 30-39 [712] Pavel Čech 1983 CZE Praha 03:08:05.9 01:15:04.26
249 33 / E - muži 50-59 [757] Jiří Šnajdr 1960 CZE Jablonec nad Nisou 03:08:26.33 01:15:24.69
250 6 / F - muži nad 60 [710] Pavel Čech 1953 CZE Praha 10 03:08:44.72 01:15:43.08
251 7 / F - muži nad 60 [734] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 03:09:01.27 01:15:59.63
252 79 / C - muži 30-39 [262] Lukáš Babák 1982 CZE Podkumburský Banditi 03:09:35.79 01:16:34.15
253 1 / G - juniorky [476] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 03:10:15.1 01:17:13.46
254 65 / D - muži 40-49 [474] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 03:10:15.2 01:17:13.56
255 34 / E - muži 50-59 [52] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:10:28.21 01:17:26.57
256 66 / D - muži 40-49 [110] Martin Kurtz 1977 CZE Praha 03:10:47.99 01:17:46.35
257 45 / B - muži 19-29 [125] Filip Musal 1996 CZE Kosmonosy 03:11:00.82 01:17:59.18
258 80 / C - muži 30-39 [674] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 03:12:22.17 01:19:20.53
259 81 / C - muži 30-39 [260] Jaroslav Katuš 1987 CZE Záryby 03:13:24.53 01:20:22.89
260 82 / C - muži 30-39 [205] Lukáš Vik 1981 CZE WEBER TEAM 03:13:46.59 01:20:44.95
261 35 / E - muži 50-59 [662] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:14:12.24 01:21:10.6
262 83 / C - muži 30-39 [132] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 03:15:05.21 01:22:03.57
263 67 / D - muži 40-49 [767] Daniel Zemančík 1970 CZE Nový Bor 03:15:14.42 01:22:12.78
264 84 / C - muži 30-39 [159] Zdeněk Rozsypal 1984 CZE Jičín 03:15:26.01 01:22:24.37
265 85 / C - muži 30-39 [37] Roman Fiser 1984 CZE Benesov 03:16:02.12 01:23:00.48
266 46 / B - muži 19-29 [769] Tomáš Sedláček 1989 CZE Jičín 03:16:05.15 01:23:03.51
267 47 / B - muži 19-29 [109] Jakub Kurjak 1998 CZE Horní Police 03:16:37.96 01:23:36.32
268 8 / F - muži nad 60 [200] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 03:16:44.81 01:23:43.17
269 68 / D - muži 40-49 [264] Jiří Gebauer 1969 CZE DM 1 03:16:55.52 01:23:53.88
270 69 / D - muži 40-49 [708] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky 03:16:58.13 01:23:56.49
271 86 / C - muži 30-39100kg [117] Tomáš Macák 1979 CZE Mikatrans Dream team 03:17:02.91 01:24:01.27
272 48 / B - muži 19-29 [487] Ondřej Augustin 1998 CZE LKP 03:17:44.81 01:24:43.17
273 9 / F - muži nad 60 [119] Václav Markvart 1955 CZE CykloPro Hobby Team 03:18:23.45 01:25:21.81
274 70 / D - muži 40-49 [762] Jaroslav Šorm 1970 CZE Kola Šír Bělohrad 03:18:50.98 01:25:49.34
275 71 / D - muži 40-49 [272] Štěpán Jankovský 1977 CZE České Budějovice 03:19:27.81 01:26:26.17
276 72 / D - muži 40-49 [267] Petr Ženatý 1977 CZE Jičín 03:19:46.87 01:26:45.23
277 87 / C - muži 30-39hasic [392] JIŘÍ ŠUBRT 1979 CZE TATRA LEADER 03:20:00.69 01:26:59.05
278 10 / F - muži nad 60 [667] Rudolf Boček 1954 CZE Cykloservis Souček 03:20:05.46 01:27:03.82
279 73 / D - muži 40-49 [764] Marek Kubišta 1975 CZE Starousedlíci 03:21:03.08 01:28:01.44
280 36 / E - muži 50-59 [116] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:21:24.2 01:28:22.56
281 37 / E - muži 50-59100kg [12] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:21:54.89 01:28:53.25
282 6 / J - ženy 40-49 [230] Denisa Chvátalová 1973 CZE S sport Hronov 03:21:59.31 01:28:57.67
283 88 / C - muži 30-39100kg [127] Jiří Nechanický 1982 CZE Jilemnice 03:22:02.02 01:29:00.38
284 89 / C - muži 30-39 [213] Michal Zábrodský 1983 CZE Vrchlabí 03:22:05.3 01:29:03.66
285 8 / A - junioři [56] Patrik Hospodka 2002 CZE Rožďalovice 03:23:43.37 01:30:41.73
286 49 / B - muži 19-29 [184] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 03:24:14.77 01:31:13.13
287 74 / D - muži 40-49 [157] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy 03:25:17.07 01:32:15.43
288 50 / B - muži 19-29 [78] Jan Kazda 1988 CZE Jičín 03:25:24.29 01:32:22.65
289 38 / E - muži 50-59 [120] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 03:25:37.63 01:32:35.99
290 39 / E - muži 50-59 [192] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 03:25:55.36 01:32:53.72
291 3 / I - ženy 30-39 [760] Sysa Joukalová 1979 CZE Hradec Králové 03:26:34.63 01:33:32.99
292 1 / [m]2017 [488] Petr Čapek 0000 CZE Praha 03:27:10.16 01:34:08.52
293 75 / D - muži 40-49 [152] Milan Procházka 1970 CZE Kněžnice 03:27:18.71 01:34:17.07
294 11 / F - muži nad 60 [146] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 03:28:28.15 01:35:26.51
295 51 / B - muži 19-29 [179] Ondřej Šlosárek 1988 CZE WEBER TEAM 03:29:01.93 01:36:00.29
296 76 / D - muži 40-49 [126] Jaroslav Navrátil 1973 CZE elamBIKE 03:30:40.1 01:37:38.46
297 77 / D - muži 40-49 [231] Ivoš Foret 1968 CZE Jablonec nad Nisou 03:30:50.58 01:37:48.94
298 90 / C - muži 30-39 [54] Stanislav Honzík 1979 CZE WEBER TEAM 03:30:58.18 01:37:56.54
299 52 / B - muži 19-29 [114] Adam Lisý 1995 CZE Libáň 03:31:34.15 01:38:32.51
300 78 / D - muži 40-49 [8] Maroš Beran 1977 CZE CykloPro Hobby Team 03:35:03.64 01:42:02.0
301 91 / C - muži 30-39 [103] Petr Kučera 1984 CZE GARLAND 03:35:09.04 01:42:07.4
302 79 / D - muži 40-49 [201] Daniel Varga 1971 SVK Mladá Boleslav 03:40:08.27 01:47:06.63
303 92 / C - muži 30-39 [169] Michal Stefan 1982 CZE Chotyne 03:40:20.13 01:47:18.49
304 93 / C - muži 30-39 [211] Petr Vymlátil 1980 CZE Libáň 03:40:44.72 01:47:43.08
305 80 / D - muži 40-49 [104] Pavel Kučera 1975 CZE Brno 03:40:49.21 01:47:47.57
306 53 / B - muži 19-29 [210] Daniel Vopava 1995 CZE Lomnice nad Popelkou 03:42:05.39 01:49:03.75
307 54 / B - muži 19-29hasic [279] Daniel Halbich 1992 CZE HZS Jíčín,Směna A 03:43:02.13 01:50:00.49
308 55 / B - muži 19-29 [90] Tomáš Kout 1995 CZE TJ Lázně Bělohrad 03:43:58.3 01:50:56.66
309 12 / F - muži nad 60 [661] Olda Beran 1950 CZE Pitrs bikes 03:46:05.0 01:53:03.36
310 94 / C - muži 30-39 [187] Jan Tetřev 1986 CZE PHMZ Racing 03:46:18.44 01:53:16.8
311 95 / C - muži 30-39 [18] Roman Bryscejn 1986 CZE MTB Team Lužany 03:46:44.7 01:53:43.06
312 56 / B - muži 19-29 [171] Josef Steklý 1998 CZE TisknuLevne.cz 03:50:30.19 01:57:28.55
313 81 / D - muži 40-49 [473] Jiri Podlipny 1977 CZE Lazne Belohrad 03:50:35.65 01:57:34.01
314 40 / E - muži 50-59 [98] Milan Kroupa 1967 CZE Ferdinand 03:51:00.5 01:57:58.86
315 96 / C - muži 30-39 [150] Zdenek Prejza 1983 CZE Sadska 03:51:02.92 01:58:01.28
316 1 / K - ženy nad 50 [63] Marcela Jandová 1966 CZE Jesenice 03:51:42.1 01:58:40.46
317 57 / B - muži 19-29 [59] Jan Hulvert 1992 CZE Praha 03:51:42.81 01:58:41.17
318 58 / B - muži 19-29 [753] Jakub Martinec 1990 CZE Poděbrady 03:51:44.92 01:58:43.28
319 59 / B - muži 19-29 [723] Adam Čech 1997 CZE Nové Město nad Metují 03:58:37.67 02:05:36.03
320 41 / E - muži 50-59 [3] Josef Bari 1964 CZE Gepard Pardubice 03:58:41.73 02:05:40.09
321 60 / B - muži 19-29 [41] Vladimír Fortelka 1992 CZE Praha 9 03:59:29.65 02:06:28.01
322 97 / C - muži 30-39 [284] Ivan Zaorálek 1980 CZE AEROTEC 04:01:05.3 02:08:03.66
323 98 / C - muži 30-39 [197] Jan Vachek 1980 CZE WEBER TEAM 04:02:51.17 02:09:49.53
324 82 / D - muži 40-49 [191] Radek Tůma 1974 CZE GARLAND 04:04:43.98 02:11:42.34
325 99 / C - muži 30-39 [177] Jindřich Šír 1985 CZE GARLAND 04:05:23.55 02:12:21.91
326 83 / D - muži 40-49 [163] Emilián Skřivan 1971 CZE Praha 10 - Horní Měcholupy 04:06:14.93 02:13:13.29
327 61 / B - muži 19-29 [485] Martin Hála 1989 CZE Velký Osek 04:13:30.36 02:20:28.72
328 9 / A - junioři [481] Radek Ondráček 2000 CZE Kutná Hora 04:22:14.83 02:29:13.19
329 100 / C - muži 30-39 [472] Radoslav Kotrman 1982 CZE Wassa group 04:26:49.62 02:33:47.98
330 13 / F - muži nad 60 [470] Vratislav Vrbata 1957 CZE Wassa group 04:26:50.85 02:33:49.21
331 101 / C - muži 30-39 [72] Přemysl Jindra 1986 CZE WEBER TEAM 04:30:51.86 02:37:50.22
332 102 / C - muži 30-39 [141] Ondřej Perlík 1985 CZE WEBER TEAM 04:30:52.32 02:37:50.68
333 103 / C - muži 30-39 [185] David Švancaran 1986 CZE Dolní bousov 04:38:35.74 02:45:34.1
334 84 / D - muži 40-49100kg [26] Michal Dědek 1976 CZE 04:39:22.82 02:46:21.18
335 62 / B - muži 19-29 [134] Milan Novotný 1991 CZE Čakovičky 04:41:01.04 02:47:59.4
336 9 / H - ženy 19-29 [725] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 04:41:27.75 02:48:26.11
336 4 / PRESTIGEprestige [246] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno
336 104 / C - muži 30-39 [47] Ctibor Havlík 1981 CZE Praha
336 14 / F - muži nad 60 [871] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [854] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [805] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [847] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [872] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [840] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [807] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [850] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [857] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [843] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [873] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [849] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [870] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [861] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [866] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [839] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [848] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [841] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [869] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 63 / B - muži 19-29 [182] Michal Štípek 1993 CZE Merida Biking Team
336 42 / E - muži 50-59 [216] Václav Zemler 1963 CZE Nazdařbůh
336 33 / F - muži nad 60 [810] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 7 / J - ženy 40-49 [160] Žaneta Ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNR / G - juniorky [814] Tereza Jenčková 2008 CZE Holín

výsledková listina 25km - fitnes jízda

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / M - muži 40 a starší [397] Vladek Trenka 1969 CZE GARLAND 04:02.34
2 2 / M - muži 40 a starší [188] Luboš Toman 1969 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové 56:53.36 52:51.02
3 1 / O - chlapci do 16 [688] Matyáš Bredler 2002 CZE KC Kooperativa SG 57:11.13 53:08.79
4 3 / M - muži 40 a starší [696] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 57:34.2 53:31.86
5 1 / L - muži 20-39 [697] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 57:36.68 53:34.34
6 2 / O - chlapci do 16 [693] Josef Čekal 2002 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 58:51.04 54:48.7
7 3 / O - chlapci do 16 [685] Václav Veverka 2003 CZE Jiřetín pod Bukovou 58:52.13 54:49.79
8 4 / M - muži 40 a starší [699] Daniel Vágner 1973 CZE Cyklo Vape Racing Team 59:05.77 55:03.43
9 2 / L - muži 20-39 [367] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour - BH Bikes team 59:43.83 55:41.49
10 3 / L - muži 20-39 [721] Ondřej Balajka 1980 CZE Bubovice 01:00:24.2 56:21.86
11 4 / L - muži 20-39 [395] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:01:14.79 57:12.45
12 5 / L - muži 20-39 [396] Jan Toman 1997 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové 01:01:16.03 57:13.69
13 5 / M - muži 40 a starší [383] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:01:32.91 57:30.57
14 1 / N - junioři 17-19 [361] Jan Pekárek 1999 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:01:54.9 57:52.56
15 1 / S - juniorky do 16 [478] Kristýna Zemanová 2003 CZE IVAR CS Author Team 01:02:50.72 58:48.38
16 1 / R - dívky 17-19 [447] Elizabeth Ungrmanová 1999 CZE Mladá Boleslav 01:02:56.05 58:53.71
17 6 / L - muži 20-39 [715] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:02:57.93 58:55.59
18 4 / O - chlapci do 16 [694] Tomáš Maroul 2002 CZE Topforex 01:04:16.05 01:00:13.71
19 2 / N - junioři 17-19 [340] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:04:17.96 01:00:15.62
20 5 / O - chlapci do 16 [719] Vojta Dvořák 2003 CZE KUPKOLO.cz 01:04:20.61 01:00:18.27
21 6 / O - chlapci do 16 [419] Libor Vencl 2004 CZE Kutná Hora 01:04:25.65 01:00:23.31
22 7 / O - chlapci do 16 [407] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:04:32.44 01:00:30.1
23 8 / O - chlapci do 16 [376] Jan Skrbek 2002 CZE beMANIAX MADBIKE 01:05:55.65 01:01:53.31
24 2 / R - dívky 17-19 [683] Tereza Švihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 01:06:08.55 01:02:06.21
25 6 / M - muži 40 a starší [320] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 01:07:06.39 01:03:04.05
26 7 / M - muži 40 a starší [298] Martin Doškář 1974 CZE Sobotka 01:07:08.73 01:03:06.39
27 8 / M - muži 40 a starší [308] Jaroslav Bendl 1960 CZE Kalas Racing team 01:07:59.97 01:03:57.63
28 2 / S - juniorky do 16 [702] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 01:08:28.77 01:04:26.43 01:08:28.77
29 9 / O - chlapci do 16 [418] Lukáš Procházka 2002 CZE Nový Bor 01:08:29.49 01:04:27.15
30 10 / O - chlapci do 16 [342] kryštof král 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 01:09:43.03 01:05:40.69
31 11 / O - chlapci do 16 [322] Matouš Chvátal 2003 CZE S sport Hronov 01:09:43.33 01:05:40.99
32 3 / S - juniorky do 16 [412] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 01:09:46.47 01:05:44.13
33 7 / L - muži 20-39 [691] Michal Purm 1992 CZE MX2 team Bělá u Pecky 01:09:48.41 01:05:46.07
34 8 / L - muži 20-39 [20] Lukáš Burda 1995 CZE Vysoké Veselí 01:10:06.77 01:06:04.43
35 9 / M - muži 40 a starší [360] Miroslav Pavlíček 1977 CZE Chlumec nad Cidlinou 01:10:40.41 01:06:38.07
36 10 / M - muži 40 a starší [720] Pavel Kupec 1973 CZE GEA Goedhart 01:10:50.0 01:06:47.66
37 11 / M - muži 40 a starší [684] Juraj Skácel 1975 CZE Jičín 01:11:10.07 01:07:07.73
38 12 / O - chlapci do 16 [573] Ondřej Plocek 2002 CZE Sobotka 01:11:15.5 01:07:13.16
39 12 / M - muži 40 a starší [345] Pavel Krupka 1976 CZE Krupka Stage 01:11:54.61 01:07:52.27
40 9 / L - muži 20-39 [480] Martin Polák 1979 CZE Nová Paka 01:12:05.87 01:08:03.53
41 13 / M - muži 40 a starší [325] František Jenček 1972 CZE FABIO TEAM 01:12:43.05 01:08:40.71
42 13 / O - chlapci do 16 [344] Štěpán Krupka 2003 CZE Krupka Stage 01:13:04.79 01:09:02.45
43 10 / L - muži 20-39100kg [350] Marek Kvitský 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:13:04.9 01:09:02.56
44 14 / O - chlapci do 16 [413] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín 01:13:25.86 01:09:23.52
45 14 / M - muži 40 a starší [377] Jiří Slavík 1964 CZE Veslařský klub Děčín 01:13:52.92 01:09:50.58
46 3 / N - junioři 17-19 [297] Karel Karras 2000 CZE Hořice 01:14:12.69 01:10:10.35
47 15 / O - chlapci do 16 [327] Marek Ježdík 2001 CZE WEBER TEAM 01:14:26.09 01:10:23.75
48 15 / M - muži 40 a starší [686] Jaroslav Hejkal 1975 CZE 01:15:04.62 01:11:02.28
49 1 / P - ženy 20 a vícehasic [385] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř 01:15:07.4 01:11:05.06
50 11 / L - muži 20-39 [388] Dušan Šiška 1983 CZE Kelvion 01:15:13.87 01:11:11.53
51 16 / M - muži 40 a starší [294] Josef Václavík 1962 CZE ŠKODA AUTO 01:15:18.87 01:11:16.53
52 12 / L - muži 20-39 [572] David Šourek 1995 CZE BeManiax Madbike 01:15:51.77 01:11:49.43
53 16 / O - chlapci do 16 [384] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 01:15:53.64 01:11:51.3
54 17 / M - muži 40 a starší [370] Petr Pošvář 1973 CZE FABIO TEAM 01:15:55.47 01:11:53.13
55 18 / M - muži 40 a starší [307] Tomáš Bělohoubek 1969 CZE HC SL Poděbrady 01:15:57.65 01:11:55.31
56 4 / S - juniorky do 16 [362] Anna Pekárková 2002 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:16:10.38 01:12:08.04
57 13 / L - muži 20-39 [406] Roman Dobiáš 1980 CZE Libuň 01:16:21.75 01:12:19.41
58 17 / O - chlapci do 16 [366] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:16:43.67 01:12:41.33
59 5 / S - juniorky do 16 [318] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:17:00.33 01:12:57.99
60 19 / M - muži 40 a starší [695] Jan Blažek 1973 CZE Borci na konci 01:17:01.24 01:12:58.9
61 18 / O - chlapci do 16 [329] David Kaňka 2003 CZE KOZOJEDY 01:17:45.03 01:13:42.69
62 3 / R - dívky 17-19 [410] Veronika Térová 1998 CZE S - Sport Hronov 01:17:48.42 01:13:46.08
63 14 / L - muži 20-39 [338] Zdeněk Kouba 1984 CZE Stará Paka 01:18:02.97 01:14:00.63
64 20 / M - muži 40 a starší [414] Marek Nýdrle 1971 CZE Triatlon Jičín 01:18:03.27 01:14:00.93
65 6 / S - juniorky do 16 [717] Anna Benešová 2004 CZE Sasm 01:18:19.64 01:14:17.3
66 19 / O - chlapci do 16 [326] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 01:18:24.18 01:14:21.84
67 21 / M - muži 40 a starší [316] Jiří Dvořák 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 01:18:36.41 01:14:34.07
68 20 / O - chlapci do 16 [347] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 01:18:38.63 01:14:36.29
69 7 / S - juniorky do 16 [716] Maryana Goliney 2002 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 01:18:38.75 01:14:36.41
70 15 / L - muži 20-39 [339] Petr Kouble 1991 CZE Semily 01:18:52.65 01:14:50.31
71 22 / M - muži 40 a starší [494] Martin Šída 1970 CZE Praha 01:18:55.39 01:14:53.05
72 21 / O - chlapci do 16 [324] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 01:19:32.35 01:15:30.01
73 22 / O - chlapci do 16 [369] Jakub Podhajský 2003 CZE Triatlon Jičín 01:19:35.92 01:15:33.58
74 2 / P - ženy 20 a více [128] Laďka Neuhäuserová 1981 CZE Praha 01:19:59.23 01:15:56.89
75 3 / P - ženy 20 a více [302] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 01:20:10.44 01:16:08.1
76 23 / M - muži 40 a starší [692] Jiří Peterka 1966 CZE Praha 01:20:13.22 01:16:10.88
77 4 / P - ženy 20 a více [690] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 01:20:27.89 01:16:25.55
78 5 / P - ženy 20 a více [568] Vanda Vojíková 1995 CZE Jičín 01:20:31.84 01:16:29.5
79 16 / L - muži 20-39 [332] Jiří Klein 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:20:34.26 01:16:31.92
80 4 / R - dívky 17-19 [359] Adéla Papáčková 1998 CZE Libchavy 01:20:37.82 01:16:35.48
81 24 / M - muži 40 a starší [292] Milan Pour 1952 CZE MTB Hořice 01:20:39.43 01:16:37.09
82 17 / L - muži 20-39 [391] Marek Šorf 1991 CZE MTB Štidla 01:20:40.74 01:16:38.4
83 25 / M - muži 40 a starší [722] Pavel Miškov 1976 CZE Poděbrady 01:21:26.87 01:17:24.53
84 26 / M - muži 40 a starší [355] Milan Nešpor 1976 CZE Fischer international s.r.o. 01:21:30.37 01:17:28.03
85 27 / M - muži 40 a starší [356] Josef Nosek 1975 CZE Fischer international s.r.o. 01:21:30.56 01:17:28.22
86 23 / O - chlapci do 16 [393] JAN ŠUBRT 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 01:22:11.98 01:18:09.64
87 6 / P - ženy 20 a více [701] Dominika Pelcová 1996 CZE Praha 01:22:27.14 01:18:24.8
88 7 / P - ženy 20 a více [420] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:22:27.33 01:18:24.99
89 8 / P - ženy 20 a více [687] Dagmar Tomíková 1973 CZE Řevnice 01:22:46.5 01:18:44.16
90 1 / [m]117 [293] Jakub Jiřička 1900 CZE Lomnice nad Popelkou 01:22:49.73 01:18:47.39
91 28 / M - muži 40 a starší [567] Oliver Gschwendtner 1972 CZE Regensburk 01:23:06.88 01:19:04.54
92 29 / M - muži 40 a starší [565] Petr Hart 1966 CZE Jičín 01:23:16.48 01:19:14.14
93 30 / M - muži 40 a starší [372] josef přenosil 1958 CZE kopidlno 01:23:25.46 01:19:23.12
94 24 / O - chlapci do 16 [718] Marek Dvořák 2005 CZE kupkolo 01:23:46.49 01:19:44.15
95 25 / O - chlapci do 16 [409] Josef Dovolil 2005 CZE Jilemnice 01:23:54.04 01:19:51.7
96 31 / M - muži 40 a starší [408] Josef Dovolil 1975 CZE Jilemnice 01:23:54.59 01:19:52.25
97 9 / P - ženy 20 a více [698] Kateřina Jurčíková 1975 CZE Borci na konci 01:24:23.93 01:20:21.59
98 10 / P - ženy 20 a více [315] Šárka Doležalová 1992 CZE INTERCARS JIČÍN 01:24:45.16 01:20:42.82
99 18 / L - muži 20-39 [309] Michal Bílek 1990 CZE Jičín 01:24:45.47 01:20:43.13
100 8 / S - juniorky do 16 [346] Sandra Křepelová 2001 CZE Dukla Trek 01:24:57.34 01:20:55.0
101 11 / P - ženy 20 a více [373] Marcela Raková 1967 CZE Alfa team 01:25:52.27 01:21:49.93
102 32 / M - muži 40 a starší [689] Ivan Goga 1960 CZE Praha 6 - Bílá Hora 01:25:52.5 01:21:50.16
103 19 / L - muži 20-39 [348] Pavel Kurka 1978 CZE Jičín 01:26:00.35 01:21:58.01
104 12 / P - ženy 20 a více [301] Petra Adamů 1974 CZE Gepard Pardubice 01:26:01.63 01:21:59.29
105 4 / N - junioři 17-19 [312] Michal Bydžovský 2000 CZE FABIO TEAM 01:26:10.51 01:22:08.17
106 33 / M - muži 40 a starší [313] Miloš Bydžovský 1977 CZE FABIO TEAM 01:26:11.74 01:22:09.4
107 34 / M - muži 40 a starší [700] Pavel Fridrich 1966 CZE Vrchlabí 01:26:21.13 01:22:18.79
108 13 / P - ženy 20 a více [349] Radka Kusá 1979 CZE Vrchlabí 01:26:49.27 01:22:46.93
109 26 / O - chlapci do 16 [417] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 01:27:26.44 01:23:24.1
110 35 / M - muži 40 a starší [416] Vašek Soukup 1976 CZE Hradec Králové 01:27:27.31 01:23:24.97
111 14 / P - ženy 20 a vícehasic [296] Kateřina Mládková 1982 CZE Nový Bydžov 01:28:02.44 01:24:00.1
112 36 / M - muži 40 a starší [398] Pavel Ťupek 1965 CZE Ústí nad Labem 01:28:46.74 01:24:44.4
113 20 / L - muži 20-39 [387] jan ševčík 1978 CZE 4bidden 01:28:48.76 01:24:46.42
114 21 / L - muži 20-39 [310] Aleš Bíma 1978 CZE Jičín 01:29:23.48 01:25:21.14
115 37 / M - muži 40 a starší [482] Dobroslav Dytrych 1954 CZE Dydo Nová Paka 01:29:27.04 01:25:24.7
116 22 / L - muži 20-39 [389] Robert Šlor 1983 CZE Pardubice 01:29:51.81 01:25:49.47
117 38 / M - muži 40 a starší [405] Aleš Král 1974 CZE Jičín 01:30:00.37 01:25:58.03
118 23 / L - muži 20-39 [343] Jan Krejčí 1979 CZE Tj sokol Ostroměř 01:30:00.65 01:25:58.31
119 39 / M - muži 40 a starší [299] David Dobiáš 1977 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:30:11.16 01:26:08.82
120 27 / O - chlapci do 16 [300] Šimon Dobiáš 2005 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:30:12.21 01:26:09.87
121 24 / L - muži 20-39 [15] Petr Bodlák 1980 CZE GARLAND 01:30:15.74 01:26:13.4
122 15 / P - ženy 20 a více [737] Eva Fejfarová 1963 CZE Jičín 01:31:18.88 01:27:16.54
123 28 / O - chlapci do 16 [411] Filip Tér 2001 CZE S-Sport Hronov 01:31:40.21 01:27:37.87
124 25 / L - muži 20-39 [390] Michal Šolc 1987 CZE TisknuLevne.cz 01:32:12.17 01:28:09.83
125 16 / P - ženy 20 a více [555] Martina Malá 1988 CZE Tisknulevne.cz 01:32:13.49 01:28:11.15
126 17 / P - ženy 20 a vícehasic [295] Gabriela Rychterová 1972 CZE Lužec nad Cidlinou 01:32:24.18 01:28:21.84
127 29 / O - chlapci do 16 [374] Marek Raška 2005 CZE TORATEC TEAM LOMENICE 01:34:25.64 01:30:23.3
128 40 / M - muži 40 a starší [375] Tomáš Raška 1971 CZE TORATEC TEAM LOMENICE 01:34:25.93 01:30:23.59
129 18 / P - ženy 20 a více [394] LEONA ŠUBRTOVÁ 1974 CZE TATRALEADER 01:34:33.34 01:30:31.0
130 5 / R - dívky 17-19 [381] Eliška Slavíková 1999 CZE Ovesná 01:35:17.01 01:31:14.67
131 41 / M - muži 40 a starší [371] Dušan Pour 1974 CZE Jičín 01:35:29.95 01:31:27.61
132 42 / M - muži 40 a starší100kg [382] Jiří Smolík 1974 CZE GARLAND 01:35:31.63 01:31:29.29
133 30 / O - chlapci do 16 [214] Adolf Štěpán 2003 CZE 01:35:54.88 01:31:52.54
134 19 / P - ženy 20 a více [735] Dagmar Steinerová 1965 CZE Sokol Žireč 01:36:06.22 01:32:03.88
135 20 / P - ženy 20 a více [337] Lucie Kocourková 1990 CZE Stará Paka 01:36:08.62 01:32:06.28
136 21 / P - ženy 20 a více [415] Karolína Šormová 1994 CZE Kola Šír Bělohrad 01:36:14.21 01:32:11.87
137 43 / M - muži 40 a starší [305] Petr Baranyk 1961 CZE FABIO TEAM 01:36:44.09 01:32:41.75
138 22 / P - ženy 20 a více [564] Michaela Rejfová 1979 CZE Jičín 01:37:14.78 01:33:12.44
139 23 / P - ženy 20 a více [380] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 01:38:18.14 01:34:15.8
140 44 / M - muži 40 a starší100kg [402] Tomáš Zelenka 1971 CZE Borci 01:40:21.79 01:36:19.45
141 9 / S - juniorky do 16 [403] Barbora Zelenková 2003 CZE Borci 01:40:21.95 01:36:19.61
142 31 / O - chlapci do 16 [500] Tomáš Sýkora 2007 CZE Lužec nad Vltavou 01:40:23.81 01:36:21.47
143 24 / P - ženy 20 a více [149] Pavla Poláková 1969 CZE Jičín 01:40:27.96 01:36:25.62
144 45 / M - muži 40 a starší [421] Jan Sýkora 1974 CZE Lužec nad Vltavou 01:40:28.24 01:36:25.9
145 10 / S - juniorky do 16 [333] Julie Kleinová 2003 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:40:38.93 01:36:36.59
146 26 / L - muži 20-39 [321] Jan Chalupa 1979 CZE Jicin 01:41:04.83 01:37:02.49
147 25 / P - ženy 20 a více [328] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM 01:43:37.19 01:39:34.85
148 46 / M - muži 40 a starší [566] Jiří Berný 1950 CZE jičín 01:43:47.52 01:39:45.18
149 32 / O - chlapci do 16 [379] Vítek Slavík 2006 CZE Staré Ždánice 01:43:52.06 01:39:49.72
150 47 / M - muži 40 a starší [378] Tomáš Slavík 1976 CZE Staré Ždánice 01:43:59.12 01:39:56.78
151 26 / P - ženy 20 a více [357] Eva Nováková 1989 CZE MTB Štidla 01:44:20.62 01:40:18.28
152 11 / S - juniorky do 16 [304] Anna Apolínová 2002 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:45:08.63 01:41:06.29
153 27 / P - ženy 20 a více [306] Zdeňka Baranyková 1958 CZE FABIO TEAM 01:45:34.5 01:41:32.16
154 48 / M - muži 40 a starší [303] Jiří Apolín 1973 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:46:03.01 01:42:00.67
155 28 / P - ženy 20 a více [435] Kateřina Peterková 1971 CZE Praha 01:47:46.39 01:43:44.05
156 29 / P - ženy 20 a více [445] Nicola Zezulková 1991 CZE Poděbrady 01:50:30.92 01:46:28.58
157 33 / O - chlapci do 16 [570] Jiří Janatka 2005 CZE Robousy 01:52:26.29 01:48:23.95
158 30 / P - ženy 20 a více [569] Petra Janatková 1986 CZE S+S spojovací materiál 01:52:28.14 01:48:25.8
159 49 / M - muži 40 a starší [156] Jan Reisiegel 1948 CZE Praha 3 01:57:11.33 01:53:08.99
160 50 / M - muži 40 a starší [401] Vladimír Weiss 1958 CZE WEBER TEAM 01:58:26.09 01:54:23.75
161 6 / R - dívky 17-19 [352] Michaela Mauerová 2000 CZE WEBER TEAM 01:58:27.73 01:54:25.39
162 34 / O - chlapci do 16 [364] Ondřej Pěnička 2003 CZE TisknuLevne.cz 02:04:49.96 02:00:47.62
163 51 / M - muži 40 a starší [363] Martin Pěnička 1976 CZE TisknuLevne.cz 02:04:51.26 02:00:48.92
164 52 / M - muži 40 a starší [365] Michal Pěnička 1952 CZE TisknuLevne.cz 02:05:00.96 02:00:58.62
165 12 / S - juniorky do 16 [354] Eliška Navrátilová 2008 CZE elamBIKE 02:09:13.09 02:05:10.75
166 27 / L - muži 20-39 [353] Michal Navrátil 1988 CZE Triatlon Jičín 02:09:13.42 02:05:11.08
167 35 / O - chlapci do 16 [571] Lukáš Janatka 2009 CZE Robousy 02:09:24.4 02:05:22.06
168 28 / L - muži 20-39 [62] Jiří Janatka 1985 CZE Autodíly Konecchlumí 02:09:28.46 02:05:26.12
169 29 / L - muži 20-39 [323] Jakub Jánský 1992 CZE Praha 6 02:27:42.91 02:23:40.57

výsledková listina koloběžky na trase 25km

start ~ 11:00:00

výsledková listina Bobíci - odstrkovadla

start ~ 11:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Ženy [574] Hela Pašková 2015 CZE Jičín 00:48.43
2 1 / Muži [433] Matěj Vaněk 2014 CZE Jičín 00:55.16 00:06.73
3 2 / Ženy [446] Klára Podlipná 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:09.58 00:21.15
4 2 / Muži [740] Adam Tesař 2014 CZE Nová Paka 01:12.24 00:23.81
5 3 / Ženy [646] Lucie Trmatová 2015 CZE Jičín 01:16.62 00:28.19
6 4 / Ženy [585] Nikol Popeláková 2015 CZE Jičín 01:24.88 00:36.45
7 3 / Muži [429] Michal Vymlátil 2014 CZE Libáň 01:33.46 00:45.03
8 4 / Muži [430] Patrik Jeřábek 2015 CZE Milovice 01:38.06 00:49.63
9 5 / Ženy [251] Elen Jenčková 2014 CZE Jičín 01:43.02 00:54.59
10 5 / Muži [465] Vašík Zemler 2014 CZE Varnsdorf 01:43.38 00:54.95
11 6 / Muži [589] Petr Pošvář 2014 CZE Staré Ždánice 01:52.65 01:04.22
12 6 / Ženy [434] Agáta Švancaránová 2014 CZE Dolní Bousov 01:57.86 01:09.43
13 7 / Ženy [750] Emily Matoušková 2014 CZE Jičín 02:12.88 01:24.45
14 7 / Muži [257] Zdeněk Zajíček 2015 CZE Praha 03:41.65 02:53.22
15 8 / Ženy [288] Ester Tomandlová 2015 CZE Praha 03:48.08 02:59.65
16 8 / Muži [713] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 03:48.79 03:00.36
17 9 / Ženy [255] Laura Zaplatílková 2015 CZE Jičín 04:05.43 03:17.0
18 10 / Ženy [290] Anežka Macáková 2015 CZE Roudnice nad Labem 04:11.24 03:22.81
19 9 / Muži [580] Kryštof Buček 2014 CZE Jílové u Prahy 11:00.87 10:12.44
19 11 / Ženy [428] Johana Cardová 2014 CZE Jičín
19 11 / Ženy [746] Laura Holmanová 2015 CZE Vysoké Veselí

výsledková listina Naděje I černá

start ~ 11:24:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [583] Šimon Beneš 2011 CZE Banánová republika 01:06.29
2 2 / Muži [495] Stanislav Benda 2012 CZE KH-tour GCT 01:08.09 00:01.8
3 3 / Muži [598] Martin Nešpor 2012 CZE Jablonec nad Nisou 01:08.75 00:02.46
4 4 / Muži [743] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 01:09.94 00:03.65
5 5 / Muži [597] Šimon Kordík 2011 CZE Fitclub Jičín 01:11.85 00:05.56
6 6 / Muži [584] Michal Popelák 2012 CZE Jičín 01:12.18 00:05.89
7 7 / Muži [650] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 01:13.7 00:07.41
8 8 / Muži [467] Matěj Havel 2012 CZE Liberec 01:14.6 00:08.31
9 9 / Muži [659] Petr Chalupa 2012 CZE Jičín 01:15.09 00:08.8
10 10 / Muži [577] Dominik Slabion 2011 CZE Česká Lípa 01:15.27 00:08.98
11 1 / Ženy [658] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:15.82 00:09.53
12 11 / Muži [741] David Tesař 2011 CZE Nová Paka 01:16.65 00:10.36
13 12 / Muži [749] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:17.76 00:11.47
14 13 / Muži [653] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 01:20.35 00:14.06
15 2 / Ženy [493] Kateřina Brožová 2011 CZE Jičín 01:22.17 00:15.88
16 14 / Muži [423] Filip Podlipný 2012 CZE Lázně Bělohradq 01:25.19 00:18.9
17 15 / Muži [745] Adam Repka 2013 CZE Valdice 01:30.99 00:24.7
18 16 / Muži [748] Matouš Vyhlídka 2011 CZE Jičín 01:31.82 00:25.53
19 3 / Ženy [256] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 01:32.97 00:26.68
20 17 / Muži [427] Kryštof Pekárek 2011 CZE Jičín 01:33.06 00:26.77
21 4 / Ženy [657] Sofie Lhotáková 2013 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:36.56 00:30.27
22 5 / Ženy [250] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 01:39.91 00:33.62
23 6 / Ženy [492] Nikol Vícová 2012 CZE Mladá Boleslav 01:44.7 00:38.41
24 7 / Ženy [772] Hanička Zemlerová 2011 CZE Vansdorf 01:46.64 00:40.35
25 18 / Muži [593] Vojtěch Roubal 2011 CZE Jičín 01:46.72 00:40.43
26 8 / Ženy [586] Beata Kašprišín 2011 CZE Nová Paka 01:46.79 00:40.5
27 9 / Ženy [491] Eliška Oppová 2012 CZE STRATOS AUTO 01:49.6 00:43.31
28 19 / Muži [645] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 01:50.63 00:44.34
29 10 / Ženy [432] Edita Švandová 2013 CZE Jičín 01:53.38 00:47.09
30 20 / Muži [654] Matyáš Rada 2012 CZE Jičín 01:53.53 00:47.24
31 21 / Muži [641] Jakub Dolan 2013 CZE Jičín 01:54.19 00:47.9
32 11 / Ženy [738] Dora Opicová 2012 CZE Jičín 01:56.9 00:50.61
33 12 / Ženy [422] Ema Šuková 2012 CZE Jičín 02:07.52 01:01.23
34 22 / Muži [656] Jan Slavík 2013 CZE Staré Ždánice 02:09.07 01:02.78
35 23 / Muži [752] Vítek Vágner 2013 CZE Praha 9 02:09.79 01:03.5
36 24 / Muži [644] Matyáš Dolenský 2013 CZE Jičín 02:14.27 01:07.98
37 25 / Muži [600] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Jičín 02:42.05 01:35.76
38 13 / Ženy [459] Marie Brendlerová 2013 CZE Malá Skála 02:55.27 01:48.98
38 26 / Muži [578] Denis Tůma 2012 CZE Liberec

výsledková listina Naděje II kluci zelena

start ~ 11:32:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [466] Vít Žáček 2008 CZE Děčín 01:42.66 00:50.08
2 2 / Muži [464] Kryštof Skalický 2009 CZE Lužany 01:46.09 00:03.43 00:54.53
3 3 / Muži [575] Filip Romančin 2010 CZE Liberec 01:50.19 00:07.53 00:53.07
4 4 / Muži [592] Martin Šlambor 2010 CZE Pakli Sport Klub 01:51.19 00:08.53 00:53.93
5 5 / Muži [458] Jonáš Bredler 2008 CZE Malá Skála 01:53.11 00:10.45 01:01.99
6 6 / Muži [655] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:54.17 00:11.51 00:55.64
7 7 / Muži [660] Jabub Chalupa 2008 CZE Jičín 01:54.84 00:12.18 01:01.47
8 8 / Muži [497] Josef Nosek 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:56.07 00:13.41 00:58.7
9 9 / Muži [461] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 01:56.56 00:13.9 01:03.0
10 10 / Muži [596] Jan Kordík 2008 CZE Fitclub Jičín 01:57.48 00:14.82 00:56.65
11 11 / Muži [639] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE PINGUIN DIVING TEAM 01:57.54 00:14.88 01:00.64
12 12 / Muži [254] David Zaplatílek 2008 CZE Jičín 02:00.9 00:18.24 01:05.04
13 13 / Muži [649] Jáchym Dlabola 2009 CZE Jičín 02:07.39 00:24.73 01:07.71
14 14 / Muži [652] Tomáš Stránský 2009 CZE Jičín 02:09.04 00:26.38 01:08.45
15 15 / Muži [739] Martin VOlf 2009 CZE Jičín 02:09.15 00:26.49 01:06.38
16 16 / Muži [754] Filip Janoušek 2010 CZE Hořice 02:09.66 00:27.0 01:11.57
17 17 / Muži [594] Matyáš Felcman 2008 CZE Jičín 02:10.38 00:27.72 01:10.98
18 18 / Muži [736] Matyáš Urban 2009 CZE Jičín 02:12.46 00:29.8 01:13.12
19 19 / Muži [460] Eliáš Bredler 2010 CZE Malá Skála 02:15.96 00:33.3 01:10.83
20 20 / Muži [651] Kryštof Hrůza 2010 CZE Jičín 02:17.09 00:34.43 01:10.73
21 21 / Muži [426] Jakub Dorner 2008 CZE Svojkov 02:19.05 00:36.39 01:07.24

výsledková listina Naděje II holky červená

start ~ 11:39:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [590] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 01:33.52 00:46.32
2 2 / Ženy [496] Karolínka Frydrychová 2009 CZE Mnichovo Hradiště 01:39.65 00:06.13 00:49.66
3 3 / Ženy [714] Elena Brožková 2008 CZE Jičín 01:40.25 00:06.73 00:50.04
4 4 / Ženy [462] Johana Petrof 2008 CZE Liberec 01:45.13 00:11.61 00:51.78
5 5 / Ženy [463] Kateřina Hašková 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:48.69 00:15.17 00:55.09
6 6 / Ženy [582] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:49.89 00:16.37 00:55.65
7 7 / Ženy [599] Nikola Nešporová 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:57.89 00:24.37 01:01.17
8 8 / Ženy [647] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:03.66 00:30.14 00:59.73
9 9 / Ženy [499] Sabina Janoušková 2008 CZE Hořice 02:03.78 00:30.26 01:04.81
10 10 / Ženy [579] Karolína Zajíčková 2010 CZE Praha 02:06.1 00:32.58 01:02.22
11 11 / Ženy [744] Vanessa Skácelová 2009 CZE Fitclub Jičín 02:13.39 00:39.87 01:04.53
12 12 / Ženy [643] Natálie Křelinová 2010 CZE Jičín 02:18.92 00:45.4 01:05.53