maraton

mtb

results

Weber Jičínská 50

2017-05-27 Jičín 

archiv

results

Mladší chlapci žlutá total: 9, men : 8, women: 1, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší dívky oranžová total: 8, men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
50km - hlavní závod total: 362, men : 340, women: 22, A - junioři: 9, B - muži 19-29: 63, C - muži 30-39: 104, D - muži 40-49: 84, E - muži 50-59: 42, F - muži nad 60: 33, PRESTIGE: 4, G - juniorky: 2, H - ženy 19-29: 9, I - ženy 30-39: 3, J - ženy 40-49: 7, K - ženy nad 50: 1, [m]2017: 1 [html] [pdf] [csv]
25km - fitnes jízda total: 169, men : 121, women: 48, O - chlapci do 16: 35, N - junioři 17-19: 4, L - muži 20-39: 29, M - muži 40 a starší: 52, S - juniorky do 16: 12, R - dívky 17-19: 6, P - ženy 20 a více: 30, [m]117: 1 [html] [pdf] [csv]
koloběžky na trase 25km total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Bobíci - odstrkovadla total: 21, men : 9, women: 12, Muži: 9, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
Naděje I černá total: 39, men : 26, women: 13, Muži: 26, Ženy: 13 [html] [pdf] [csv]
Naděje II kluci zelena total: 21, men : 21, women: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Naděje II holky červená total: 12, men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]

result list Mladší chlapci žlutá

start ~ 10:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Muži [252] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 05:16.9 00:46.0 01:30.3 02:15.2 03:01.0
2 2 / Muži [642] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 05:33.3 00:16.3 00:47.4 01:33.5 02:20.7 03:08.7
3 3 / Muži [751] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:40.4 00:23.4 00:48.8 01:36.2 02:22.8 03:12.0
4 4 / Muži [595] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 05:43.9 00:26.9 00:46.6 01:33.2 02:21.3 03:11.2
5 5 / Muži [253] Petr Šimonek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 06:05.6 00:48.6 00:51.9 01:45.0 02:36.8 03:26.8
6 6 / Muži [742] Petr Svoboda 2007 CZE Tuř 06:26.4 01:09.5 00:53.9 01:48.7 02:45.2 03:40.2
7 7 / Muži [648] Jakub Dlabola 2006 CZE Jičín 06:36.0 01:19.0 00:57.1 01:53.9 02:50.0 03:45.4
8 8 / Muži [289] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 04:39:22.8 04:34:05.8 01:08:28.8 (1) 02:09.3 (8) 03:14.4 (8) 04:20.3 (8)
8 8 / Muži [747] Jakub Holman 2007 CZE Vysoké Veselí 01:04.2 02:09.2 03:14.4 04:20.2

result list Mladší dívky oranžová

start ~ 10:15:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / Ženy [289] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 03:39.1 00:42.3 01:25.4 02:09.9 02:54.3
2 2 / Ženy [640] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 04:10.9 00:31.7 00:51.8 01:40.4 02:29.7 03:21.8
3 3 / Ženy [291] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 04:11.4 00:32.2 00:49.1 01:37.9 02:28.5 03:19.9
4 4 / Ženy [576] Nicol Romančinová 2005 CZE Liberec 04:23.3 00:44.1 00:49.9 01:41.3 02:34.2 03:28.4
5 5 / Ženy [591] Lucie Šlamborová 2007 CZE Pakli Sport Klub 04:31.5 00:52.3 00:51.7 01:45.8 02:41.7 03:37.4
6 6 / Ženy [588] Mia Rosenbergová 2006 CZE AEROTEC 04:49.3 01:10.1 00:52.7 01:57.1 02:53.1 03:51.1
7 7 / Ženy [587] Julie Rosenbergrová 2006 CZE Praha 04:56.6 01:17.4 00:53.6 01:58.1 02:56.3 03:56.5
7 7 / Ženy [581] Valentina Vaňková 2006 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 00:52.3 02:01.5 03:00.7

result list 50km - hlavní závod

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / C - muži 30-39 [1] Kristian Hynek 1980 CZE Topeak Ergon racing Team 01:53:01.6
2 1 / B - muži 19-29 [172] Jan Strož 1989 CZE Symbio+  BMC 01:57:25.4 04:23.8
3 2 / B - muži 19-29 [676] Jakub Kavalír 1993 CZE KC Kutná hora 01:58:32.1 05:30.4
4 3 / B - muži 19-29 [161] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 02:00:39.6 07:38.0
5 4 / B - muži 19-29 [756] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 02:01:07.8 08:06.1
6 5 / B - muži 19-29 [229] Lukáš KUNT 1997 CZE Favorit Brno 02:01:42.7 08:41.1
7 2 / C - muži 30-39 [195] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE AEROTEC 02:02:05.6 09:03.9
8 6 / B - muži 19-29 [442] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:04:58.7 11:57.1
9 3 / C - muži 30-39 [45] Milan Hanyk 1984 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:04:59.0 11:57.3
10 1 / D - muži 40-49hasic [77] Štěpán Karban 1971 CZE Hasiči Jičín 02:05:01.2 11:59.6
11 1 / PRESTIGEprestige [239] Jakub Šulc 1996 CZE Bakov nad JIzerou 02:06:12.9 13:11.2
12 4 / C - muži 30-39hasic [31] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:06:39.8 13:38.1
13 7 / B - muži 19-29 [282] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:06:57.8 13:56.2
14 5 / C - muži 30-39 [249] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:07:18.5 14:16.9
15 6 / C - muži 30-39 [234] Milan Černý 1978 CZE Ski a Bike centrum Radotín 02:07:48.5 14:46.9
16 8 / B - muži 19-29 [2] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 02:08:11.9 15:10.3
17 7 / C - muži 30-39 [9] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:08:13.5 15:11.8
18 1 / A - junioři [107] Josef Kunášek 2000 CZE KH Tour - BH Bikes team 02:08:57.7 15:56.0
19 9 / B - muži 19-29 [203] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:09:02.7 16:01.1
20 1 / E - muži 50-59 [425] Pavel Jiřena 1967 CZE beMANIAX MADBIKE 02:09:15.7 16:14.0
21 10 / B - muži 19-29hasic [243] Adam Šimůnek 1998 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:09:22.2 16:20.6
22 11 / B - muži 19-29 [726] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 02:09:57.0 16:55.4
23 8 / C - muži 30-39 [22] Vojta Buriánek 1978 CZE Haven team 02:09:59.5 16:57.9
24 2 / D - muži 40-49 [100] František Kubíček 1977 CZE ELEVEN PŘÍCHOVICE 02:10:30.6 17:28.9
25 2 / A - junioři [758] Tomáš Morávek 1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:11:17.6 18:16.0
26 3 / A - junioři [265] Radek Hořák 2000 CZE Haven Team 02:11:19.0 18:17.3
27 12 / B - muži 19-29 [11] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:11:20.9 18:19.2
28 3 / D - muži 40-49 [13] Lukáš Roubal 1975 CZE Banánová republika 02:11:24.4 18:22.8
29 9 / C - muži 30-39 [95] Miloš Králík 1984 CZE Future cycling 02:11:26.3 18:24.7
30 13 / B - muži 19-29 [93] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:11:28.5 18:26.9
31 14 / B - muži 19-29hasic [164] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 02:12:33.6 19:32.0
32 15 / B - muži 19-29 [276] Michal Humpolec 1994 CZE Bike Notorik 02:12:34.1 19:32.5
33 10 / C - muži 30-39 [36] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:13:40.5 20:38.8
34 11 / C - muži 30-39 [83] Martin Kohl 1979 CZE beMANIAX MADBIKE 02:14:06.0 21:04.3
35 2 / E - muži 50-59 [25] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:14:46.6 21:45.0
36 4 / D - muži 40-49hasic [707] Pavel Tomandl 1977 CZE Penguin Team 02:14:47.7 21:46.0
37 3 / E - muži 50-59 [221] Pavel Hýsek 1965 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1 02:14:48.2 21:46.6
38 16 / B - muži 19-29 [38] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 02:14:48.6 21:47.0
39 12 / C - muži 30-39 [199] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK cycling team 02:14:51.8 21:50.2
40 13 / C - muži 30-39 [671] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:15:01.9 22:00.2
41 14 / C - muži 30-39hasic [101] Pavel Kubín 1981 CZE Hasiči Jičín 02:15:06.6 22:05.0
42 15 / C - muži 30-39 [80] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team 02:15:15.7 22:14.1
43 16 / C - muži 30-39 [484] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:15:45.6 22:43.9
44 4 / E - muži 50-59 [96] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:16:08.7 23:07.1
45 17 / C - muži 30-39 [143] Josef Pešl 1985 CZE TT Loko Beroun 02:16:17.7 23:16.1
46 17 / B - muži 19-29 [771] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:16:18.8 23:17.2
47 18 / B - muži 19-29 [489] Martin Chutný 1991 CZE HSK cycling team 02:16:24.9 23:23.3
48 19 / B - muži 19-29 [4] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 02:16:32.6 23:31.0
49 18 / C - muži 30-39 [7] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:16:41.0 23:39.4
50 5 / D - muži 40-49hasic [217] Marek Žákovský 1972 CZE Hasiči Praha 02:16:52.6 23:50.9
51 6 / D - muži 40-49 [148] Kamil Polák 1968 CZE Cyklo Kampo Turnov 02:16:58.1 23:56.4
52 19 / C - muži 30-39 [261] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 02:17:01.7 24:00.1
53 20 / B - muži 19-29 [477] Martin Šukr 1997 CZE Lázně Bělohrad 02:17:02.1 24:00.4
54 21 / B - muži 19-29 [275] Sebastian Vlček 1994 CZE Dukla Praha veslování 02:17:07.2 24:05.5
55 20 / C - muži 30-39 [663] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:17:27.3 24:25.7
56 21 / C - muži 30-39 [669] Vojtěch Reichelt 1982 CZE Praha 02:17:27.4 24:25.8
57 22 / C - muži 30-39 [51] Antonín Hodr 1987 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:17:45.7 24:44.1
58 7 / D - muži 40-49 [66] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 02:18:01.9 25:00.2
59 8 / D - muži 40-49hasic [682] Pavel Čekal 1972 CZE cyklosport Sedláček 02:18:56.1 25:54.5
60 22 / B - muži 19-29 [728] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 02:19:00.3 25:58.6
61 23 / B - muži 19-29 [673] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:19:11.2 26:09.6
62 23 / C - muži 30-39 [135] Michal Nýč 1982 CZE Praha 8 02:19:16.9 26:15.3
63 24 / B - muži 19-29 [475] Marek Slavíček 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:19:24.9 26:23.3
64 24 / C - muži 30-39 [178] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:19:59.8 26:58.2
65 25 / B - muži 19-29 [285] Jakub Kosina 1996 CZE AEROTEC 02:20:44.7 27:43.0
66 9 / D - muži 40-49 [773] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tont 02:20:46.7 27:45.1
67 26 / B - muži 19-29 [151] Jan Procházka 1990 CZE Cyklohelios 02:21:00.8 27:59.1
68 1 / H - ženy 19-29 [108] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 02:21:03.1 28:01.4
69 10 / D - muži 40-49 [729] Jan Oswald 1969 CZE Mimoň 02:21:26.1 28:24.5
70 25 / C - muži 30-39 [158] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 02:22:14.5 29:12.9
71 11 / D - muži 40-49 [486] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:22:43.0 29:41.4
72 12 / D - muži 40-49 [35] Václav Ehrlich 1976 CZE Skipaudera 02:23:16.3 30:14.7
73 13 / D - muži 40-49hasic [92] Stanislav Kozák 1972 CZE Hasiči Litoměřice 02:23:16.4 30:14.7
74 14 / D - muži 40-49 [34] Jan Eftimov 1976 CZE Six Monkeys 02:23:19.6 30:18.0
75 1 / F - muži nad 60 [241] Richard Vogyila 1954 CZE Sychrov 02:23:46.0 30:44.4
76 26 / C - muži 30-39 [709] Petr Novotný 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:24:14.9 31:13.3
77 5 / E - muži 50-59 [678] Robert Kleiner 1966 CZE Liberec 02:24:40.3 31:38.6
78 27 / C - muži 30-39 [153] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:24:42.5 31:40.8
79 28 / C - muži 30-39 [209] martin vodehnal 1980 CZE veloservis flach 02:24:53.4 31:51.8
80 4 / A - junioři [424] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:25:11.9 32:10.2
81 2 / H - ženy 19-29 [733] Nikola Bajgerová 1997 CZE KC KOOPERATIVA Jablonec 02:25:17.2 32:15.6
82 2 / PRESTIGEprestige [732] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:25:17.6 32:15.9
83 15 / D - muži 40-49 [479] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:25:17.7 32:16.0
84 27 / B - muži 19-29 [49] Jakub Hebelka 1993 CZE CARLA-KUPKOLO.CZ 02:25:44.2 32:42.6
85 16 / D - muži 40-49 [483] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:25:57.0 32:55.3
86 17 / D - muži 40-49 [280] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:25:57.6 32:55.9
87 18 / D - muži 40-49hasic [76] Ondřej Kaplan 1974 CZE SDH Vysoká u Holic 02:26:33.4 33:31.8
88 29 / C - muži 30-39 [176] Jiří Šiler 1983 CZE Cyklinder 02:26:35.1 33:33.4
89 30 / C - muži 30-39 [131] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 02:27:31.6 34:29.9
90 19 / D - muži 40-49 [730] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 02:27:40.1 34:38.5
91 31 / C - muži 30-39hasic [471] Tomáš Knittel 1984 CZE Praha 02:27:47.5 34:45.9
92 6 / E - muži 50-59 [53] Dalibor Homolka 1958 CZE Bohemia Nový Bor 02:27:48.5 34:46.8
93 32 / C - muži 30-39 [118] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:27:56.1 34:54.5
94 33 / C - muži 30-39 [139] Lukas Pavek 1985 CZE Sloupnice 02:27:57.7 34:56.1
95 28 / B - muži 19-29 [165] Martin Slavík 1993 CZE Veslaři Děčín 02:28:00.1 34:58.5
96 7 / E - muži 50-59hasic [14] Dalibor Binter 1964 CZE Policie Liberec 02:28:18.2 35:16.5
97 29 / B - muži 19-29 [666] Petr Kamínek 1995 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 02:28:53.5 35:51.9
98 20 / D - muži 40-49 [705] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 02:28:54.4 35:52.8
99 8 / E - muži 50-59 [39] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 02:29:14.9 36:13.2
100 21 / D - muži 40-49 [724] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 02:29:51.0 36:49.3
101 30 / B - muži 19-29 [664] Václav Kamínek 1992 CZE Symbio Cannondale 02:30:12.6 37:11.0
102 1 / I - ženy 30-39 [48] Pavla Havlíková 1983 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 02:30:13.5 37:11.8
103 3 / PRESTIGEprestige [226] Dan Ulmann 1986 CZE CK GRUPPETTO JC 02:30:33.5 37:31.9
104 31 / B - muži 19-29 [105] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax 02:30:34.3 37:32.6
105 34 / C - muži 30-39 [271] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 02:30:36.1 37:34.4
106 35 / C - muži 30-39 [46] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:30:59.5 37:57.9
107 22 / D - muži 40-49 [242] Jan Kristián 1970 CZE Liberec 02:31:10.8 38:09.1
108 36 / C - muži 30-39 [706] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:31:15.9 38:14.3
109 37 / C - muži 30-39 [186] František Švec 1979 CZE Dexter Cycling 02:31:52.2 38:50.6
110 38 / C - muži 30-39 [266] Martin Macháček 1984 CZE Doksy 02:31:58.5 38:56.9
111 39 / C - muži 30-39 [208] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 02:32:06.5 39:04.9
112 23 / D - muži 40-49 [74] Pavel Just 1976 CZE CYKLO BENDA 02:32:20.0 39:18.4
113 24 / D - muži 40-49 [258] Martin Imlauf 1969 CZE Vohnout-THERMOCOLOR 02:32:22.2 39:20.6
114 9 / E - muži 50-59 [704] Petr Šinágl 1966 CZE Bohušovice 02:32:23.6 39:21.9
115 40 / C - muži 30-39 [196] Vladimír Vágner 1981 CZE ELEVEN PŘÍCHOVICE 02:33:06.3 40:04.7
116 32 / B - muži 19-29 [681] Jan Marek 1998 CZE Cykloklub Sázava 02:33:08.1 40:06.5
117 33 / B - muži 19-29 [263] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 02:33:09.0 40:07.4
118 25 / D - muži 40-49 [273] Daniel Vaněk 1974 CZE Pinguin Diving 02:33:14.2 40:12.6
119 34 / B - muži 19-29 [85] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:33:15.6 40:13.9
120 26 / D - muži 40-49 [65] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 02:33:19.5 40:17.8
121 27 / D - muži 40-49 [269] Adam Dlabola 1977 CZE Jičín 02:33:29.1 40:27.5
122 28 / D - muži 40-49 [133] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:33:29.4 40:27.8
123 10 / E - muži 50-59 [281] Jaroslav Chutný 1961 CZE Hradec Králové 02:33:41.9 40:40.3
124 2 / F - muži nad 60 [140] Václav Pavlíček 1954 CZE Cyklosport Kerda 02:33:45.2 40:43.5
125 41 / C - muži 30-39 [71] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:33:48.0 40:46.4
126 42 / C - muži 30-39 [703] David Pour 1987 CZE BeManiax Madbike 02:34:58.1 41:56.4
127 35 / B - muži 19-29 [206] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:35:15.1 42:13.4
128 43 / C - muži 30-39 [43] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 02:35:17.2 42:15.6
129 29 / D - muži 40-49 [286] Jaroslav Rosenberg 1973 CZE Jičín 02:35:39.9 42:38.3
130 44 / C - muži 30-39hasic [469] Marek Víšek 1979 CZE Hasiči Pardubice 02:35:44.6 42:43.0
131 30 / D - muži 40-49 [94] Michal Král 1975 CZE Symbio+ BMC 02:35:51.0 42:49.3
132 3 / F - muži nad 60 [220] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:35:54.6 42:53.0
133 31 / D - muži 40-49 [112] Radek Landfeld 1977 CZE Podkumburský Banditi 02:36:02.3 43:00.7
133 31 / D - muži 40-49 [175] Lukáš Svoboda 1975 CZE Yellow-house.cz 02:36:02.3 43:00.7
135 4 / F - muži nad 60 [223] Jiří Voňka 1954 CZE Apache Loko Trutnov 02:36:35.8 43:34.2
136 11 / E - muži 50-59 [218] Ladislav Novotný 1959 CZE CyclingTeamSokolKbely 02:36:47.4 43:45.8
137 12 / E - muži 50-59 [194] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 02:37:20.2 44:18.5
138 13 / E - muži 50-59 [42] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:37:25.3 44:23.6
139 45 / C - muži 30-39 [123] Daniel Minařík 1978 CZE FABIO TEAM 02:37:54.4 44:52.8
140 33 / D - muži 40-49 [244] Kamil Krejný 1977 CZE Haven team 02:38:10.7 45:09.1
141 14 / E - muži 50-59 [679] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:38:22.4 45:20.8
142 34 / D - muži 40-49 [61] Jindřich Imlauf 1973 CZE FABIO TEAM 02:38:25.1 45:23.4
143 46 / C - muži 30-39 [677] Petr Prouza 1985 CZE Antonka Team 02:38:27.2 45:25.6
144 35 / D - muži 40-49 [6] Ondřej Beneš 1976 CZE Banánová republika 02:38:27.9 45:26.2
145 15 / E - muži 50-59 [27] Richard Dohnal 1962 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 02:39:37.1 46:35.4
146 36 / D - muži 40-49 [144] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 02:39:53.4 46:51.7
147 47 / C - muži 30-39 [124] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:39:57.1 46:55.5
148 48 / C - muži 30-39 [212] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:40:29.9 47:28.3
149 49 / C - muži 30-39 [665] Ondřej Skoupil 1980 CZE Mladá Boleslav 02:40:30.8 47:29.2
150 50 / C - muži 30-39 [44] Lukáš Grof 1982 CZE Čistá u Horek 02:40:33.2 47:31.5
151 51 / C - muži 30-39 [207] Jiří Vítek 1982 CZE Velo-sport Flach 02:40:39.5 47:37.8
152 3 / H - ženy 19-29 [129] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:41:01.1 47:59.4
153 1 / J - ženy 40-49 [142] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:41:02.0 48:00.3
154 37 / D - muži 40-49 [259] Pavel Pour 1968 CZE RH Valdice 02:41:30.1 48:28.4
155 36 / B - muži 19-29 [441] Jan Vanický 1994 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:41:35.0 48:33.4
156 37 / B - muži 19-29 [67] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 02:41:38.9 48:37.3
157 52 / C - muži 30-39 [232] Jan Brocksch 1987 CZE Gorlitz 02:42:24.6 49:23.0
158 38 / D - muži 40-49 [444] Jan Gajda 1968 CZE Praha 02:42:49.9 49:48.2
159 53 / C - muži 30-39 [436] Mirek Bažant 1983 CZE Pardubice 02:42:51.8 49:50.2
160 39 / D - muži 40-49 [183] Pavel Šťovíček 1970 CZE Valdice 02:42:59.0 49:57.3
161 54 / C - muži 30-39 [30] Radek Drahonovský 1980 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:43:00.3 49:58.6
162 55 / C - muži 30-39hasic [437] Jan Knittel 1982 CZE HZS Praha 02:43:04.1 50:02.4
163 40 / D - muži 40-49 [60] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:43:05.6 50:04.0
164 16 / E - muži 50-59 [672] Marek Houdek 1967 CZE Praha 4 02:43:06.4 50:04.7
165 41 / D - muži 40-49 [145] Lukáš Pojda 1975 CZE Gepard Pardubice 02:43:16.2 50:14.6
166 4 / H - ženy 19-29hasic [10] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 02:43:20.6 50:19.0
167 42 / D - muži 40-49 [166] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:43:26.7 50:25.1
168 43 / D - muži 40-49 [168] Marek Stádník 1976 CZE Dexter Cycling 02:44:06.4 51:04.8
169 5 / A - junioři [268] Jakub Vencl 2000 CZE Kutná Hora 02:44:13.1 51:11.5
170 5 / F - muži nad 60 [79] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín 02:44:17.5 51:15.9
171 17 / E - muži 50-59 [227] Miroslav Šípek 1965 CZE KH-tour GCT 02:44:18.0 51:16.3
172 56 / C - muži 30-39hasic [99] Petr Kroupa 1978 CZE Nová Ves nad Nisou 02:44:20.1 51:18.4
173 5 / H - ženy 19-29 [759] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:44:22.6 51:21.0
174 38 / B - muži 19-29 [668] Jiří Kapoun 1996 CZE Soběraz 02:44:44.8 51:43.2
175 6 / H - ženy 19-29 [19] Petra Bublíková 1988 CZE Alltraining.cz 02:44:51.7 51:50.0
176 39 / B - muži 19-29 [113] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:45:15.9 52:14.3
177 44 / D - muži 40-49 [130] pavel nič 1977 CZE klecany 02:45:22.1 52:20.4
178 45 / D - muži 40-49 [70] Pavel Jičínský 1976 CZE Kupkolo MTB Pardubice 02:45:22.7 52:21.0
179 18 / E - muži 50-59 [102] Jiří Kubovič 1966 CZE Praha 02:45:24.0 52:22.4
180 46 / D - muži 40-49 [274] Martin Buček 1971 CZE Muc off 02:45:26.1 52:24.5
181 19 / E - muži 50-59 [155] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:45:29.4 52:27.7
182 57 / C - muži 30-39 [766] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 02:45:40.4 52:38.8
183 47 / D - muži 40-49 [97] petr kristián 1973 CZE heřmanice 02:45:44.5 52:42.9
184 20 / E - muži 50-59 [55] Roman Horyna 1964 CZE Mýtina 02:45:57.5 52:55.9
185 58 / C - muži 30-39 [225] Jaroslav Buchar 1981 CZE Vysoké nad Jizerou 02:46:25.8 53:24.2
186 59 / C - muži 30-39 [238] Antonín Kudi 1986 CZE Doksy 02:46:55.5 53:53.9
187 2 / J - ženy 40-49 [81] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:47:21.7 54:20.1
188 40 / B - muži 19-29 [228] Adam Pavlíček 1991 CZE Mladá Boleslav 02:47:22.2 54:20.5
189 41 / B - muži 19-29 [28] Martin Dolenský 1988 CZE Jičín 02:47:59.7 54:58.0
190 60 / C - muži 30-39 [180] Ondřej Šorf 1987 CZE mtb-Štidla, Ronal 02:48:19.0 55:17.3
191 48 / D - muži 40-49 [73] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 02:50:09.6 57:07.9
192 49 / D - muži 40-49 [235] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:50:19.8 57:18.2
193 61 / C - muži 30-39 [763] Jan Chotěborský 1981 CZE Praha 02:50:21.6 57:19.9
194 50 / D - muži 40-49 [468] Tomas Folprecht 1971 CZE CH. D. O. Bike&Ski 02:50:23.8 57:22.2
195 62 / C - muži 30-39 [215] Aleš Záveský 1981 CZE WEBER TEAM 02:50:25.8 57:24.2
196 51 / D - muži 40-49100kg [439] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:50:47.3 57:45.6
197 7 / H - ženy 19-29 [287] Kateřina Maternova 1998 CZE AEROTEC 02:52:17.3 59:15.7
198 21 / E - muži 50-59 [731] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 02:52:26.0 59:24.4
199 6 / A - junioři [173] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 02:53:13.3 01:00:11.6
200 42 / B - muži 19-29 [87] Filip Kopecky 1998 CZE Jičín 02:53:37.6 01:00:35.9
201 7 / A - juniořihasic [29] Jarda Dörner 2000 CZE Haven team 02:54:12.2 01:01:10.6
202 52 / D - muži 40-49 [170] Petr Steiner 1973 CZE MTB PFS Vysokov 02:54:26.5 01:01:24.8
203 22 / E - muži 50-59 [761] Jaroslav Morávek 1959 CZE Corratech team 02:55:15.5 01:02:13.8
204 23 / E - muži 50-59 [727] Pavel Přindiš 1961 CZE Praha 5 02:55:16.1 01:02:14.4
205 53 / D - muži 40-49 [111] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 02:55:47.2 01:02:45.6
206 63 / C - muži 30-39 [440] Martin Vecko 1979 CZE Cyklonadšenci MKC 02:55:47.6 01:02:46.0
207 8 / H - ženy 19-29 [106] Šárka Kulhavá 1993 CZE Dlouhoňovice 02:55:48.1 01:02:46.5
208 24 / E - muži 50-59 [154] Jaroslav Rachota 1959 CZE CK GRUPPETTO JC 02:56:07.3 01:03:05.6
209 64 / C - muži 30-39 [89] Lukáš Kotlář 1980 CZE Jičín 02:56:22.5 01:03:20.9
210 54 / D - muži 40-49 [224] Tomáš Drážek 1975 CZE Hradec Králové 02:57:19.3 01:04:17.7
211 43 / B - muži 19-29 [88] František Kotlář 1988 CZE Budčeves 02:57:20.1 01:04:18.4
212 55 / D - muži 40-49 [222] Jiří Horák 1976 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:57:21.1 01:04:19.5
213 25 / E - muži 50-59 [86] Radek Koloc 1962 CZE beMANIAX MADBIKE 02:57:21.5 01:04:19.9
214 65 / C - muži 30-39 [17] Lukáš Borna 1984 CZE Bělá pod Bezdězem 02:57:38.8 01:04:37.2
215 66 / C - muži 30-39 [240] Petr Jelínek 1986 CZE BAKAKO Nová Paka 02:58:01.7 01:05:00.0
216 56 / D - muži 40-49 [770] Petr Imlauf 1974 CZE Kolo Šír 02:58:01.8 01:05:00.1
217 67 / C - muži 30-39 [122] Pavel Miller 1981 CZE Choteč 02:58:03.6 01:05:02.0
218 26 / E - muži 50-59 [755] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:58:06.6 01:05:04.9
219 68 / C - muži 30-39hasic [198] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 02:58:35.3 01:05:33.7
220 27 / E - muži 50-59 [115] Oldřich Liška 1965 CZE WEBER TEAM 02:58:59.1 01:05:57.5
221 28 / E - muži 50-59 [233] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:59:05.2 01:06:03.5
222 69 / C - muži 30-39100kg [75] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 02:59:55.9 01:06:54.3
223 3 / J - ženy 40-49 [675] Lucie Blažková 1970 CZE Carla Kupkolo.cz 03:00:20.4 01:07:18.7
224 4 / J - ženy 40-49 [247] Lenka Švandová 1973 CZE Haven Extreme 03:00:38.2 01:07:36.6
225 44 / B - muži 19-29 [189] Tomáš Tomíček 1991 CZE INTERCARS JIČÍN 03:01:00.0 01:07:58.4
226 57 / D - muži 40-49 [768] Michal Purm 1972 CZE MX2 team Bělá u Pecky 03:01:05.6 01:08:03.9
227 58 / D - muži 40-49 [236] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 03:01:47.2 01:08:45.6
228 70 / C - muži 30-39 [190] Leigh Tozer 1980 AUS Praha 03:02:02.2 01:09:00.5
229 59 / D - muži 40-49 [670] Martin Secky 1974 CZE Chrudim 03:02:15.0 01:09:13.4
230 29 / E - muži 50-59 [219] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 03:02:17.0 01:09:15.3
231 5 / J - ženy 40-49 [21] Lenka Burešová 1975 CZE Pardubice 03:02:19.8 01:09:18.2
232 2 / I - ženy 30-39 [58] Lucie Hrnčířová 1984 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 03:02:47.6 01:09:45.9
233 71 / C - muži 30-39 [167] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 03:02:47.7 01:09:46.0
234 72 / C - muži 30-39 [181] Otto Šteffl 1980 CZE WEBER TEAM 03:03:09.1 01:10:07.4
235 73 / C - muži 30-39 [5] jakub bažant 1987 CZE jičín 03:03:44.6 01:10:42.9
236 30 / E - muži 50-59 [245] Pavel Typlt 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 03:03:45.6 01:10:44.0
237 74 / C - muži 30-39 [82] Martin Knápek 1983 CZE Sadská 03:03:53.9 01:10:52.3
238 60 / D - muži 40-49 [711] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 03:04:03.8 01:11:02.2
239 75 / C - muži 30-39 [121] Michal Mikšík 1987 CZE IDIADA CZ 03:04:14.3 01:11:12.6
240 61 / D - muži 40-49 [237] Jiří Jirman 1970 CZE |Vyskeř 03:04:17.5 01:11:15.9
241 31 / E - muži 50-59 [278] Josef Kubíček 1966 CZE Jičín 03:04:42.6 01:11:41.0
242 76 / C - muži 30-39 [277] Roman Zlatník 1978 CZE Kovářská 03:06:15.0 01:13:13.4
243 32 / E - muži 50-59 [443] Jaromír Krejčí 1960 CZE Želeynice 03:06:29.0 01:13:27.4
244 62 / D - muži 40-49 [147] Petr Polák 1975 CZE Jičín 03:06:35.5 01:13:33.8
245 77 / C - muži 30-39 [204] Lukáš Velechovský 1984 CZE Cyklonadšenci MK 03:06:57.0 01:13:55.4
246 63 / D - muži 40-49100kg [57] Radek Hovádek 1971 CZE PSCycling Hradec Králové 03:07:03.9 01:14:02.3
247 64 / D - muži 40-49 [248] Radek Žák 1977 CZE Černí koně 03:07:49.3 01:14:47.7
248 78 / C - muži 30-39 [712] Pavel Čech 1983 CZE Praha 03:08:05.9 01:15:04.2
249 33 / E - muži 50-59 [757] Jiří Šnajdr 1960 CZE Jablonec nad Nisou 03:08:26.3 01:15:24.6
250 6 / F - muži nad 60 [710] Pavel Čech 1953 CZE Praha 10 03:08:44.7 01:15:43.0
251 7 / F - muži nad 60 [734] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 03:09:01.2 01:15:59.6
252 79 / C - muži 30-39 [262] Lukáš Babák 1982 CZE Podkumburský Banditi 03:09:35.7 01:16:34.1
253 1 / G - juniorky [476] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 03:10:15.1 01:17:13.4
254 65 / D - muži 40-49 [474] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 03:10:15.2 01:17:13.5
255 34 / E - muži 50-59 [52] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:10:28.2 01:17:26.5
256 66 / D - muži 40-49 [110] Martin Kurtz 1977 CZE Praha 03:10:47.9 01:17:46.3
257 45 / B - muži 19-29 [125] Filip Musal 1996 CZE Kosmonosy 03:11:00.8 01:17:59.1
258 80 / C - muži 30-39 [674] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 03:12:22.1 01:19:20.5
259 81 / C - muži 30-39 [260] Jaroslav Katuš 1987 CZE Záryby 03:13:24.5 01:20:22.8
260 82 / C - muži 30-39 [205] Lukáš Vik 1981 CZE WEBER TEAM 03:13:46.5 01:20:44.9
261 35 / E - muži 50-59 [662] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:14:12.2 01:21:10.6
262 83 / C - muži 30-39 [132] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 03:15:05.2 01:22:03.5
263 67 / D - muži 40-49 [767] Daniel Zemančík 1970 CZE Nový Bor 03:15:14.4 01:22:12.7
264 84 / C - muži 30-39 [159] Zdeněk Rozsypal 1984 CZE Jičín 03:15:26.0 01:22:24.3
265 85 / C - muži 30-39 [37] Roman Fiser 1984 CZE Benesov 03:16:02.1 01:23:00.4
266 46 / B - muži 19-29 [769] Tomáš Sedláček 1989 CZE Jičín 03:16:05.1 01:23:03.5
267 47 / B - muži 19-29 [109] Jakub Kurjak 1998 CZE Horní Police 03:16:37.9 01:23:36.3
268 8 / F - muži nad 60 [200] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 03:16:44.8 01:23:43.1
269 68 / D - muži 40-49 [264] Jiří Gebauer 1969 CZE DM 1 03:16:55.5 01:23:53.8
270 69 / D - muži 40-49 [708] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky 03:16:58.1 01:23:56.4
271 86 / C - muži 30-39100kg [117] Tomáš Macák 1979 CZE Mikatrans Dream team 03:17:02.9 01:24:01.2
272 48 / B - muži 19-29 [487] Ondřej Augustin 1998 CZE LKP 03:17:44.8 01:24:43.1
273 9 / F - muži nad 60 [119] Václav Markvart 1955 CZE CykloPro Hobby Team 03:18:23.4 01:25:21.8
274 70 / D - muži 40-49 [762] Jaroslav Šorm 1970 CZE Kola Šír Bělohrad 03:18:50.9 01:25:49.3
275 71 / D - muži 40-49 [272] Štěpán Jankovský 1977 CZE České Budějovice 03:19:27.8 01:26:26.1
276 72 / D - muži 40-49 [267] Petr Ženatý 1977 CZE Jičín 03:19:46.8 01:26:45.2
277 87 / C - muži 30-39hasic [392] JIŘÍ ŠUBRT 1979 CZE TATRA LEADER 03:20:00.6 01:26:59.0
278 10 / F - muži nad 60 [667] Rudolf Boček 1954 CZE Cykloservis Souček 03:20:05.4 01:27:03.8
279 73 / D - muži 40-49 [764] Marek Kubišta 1975 CZE Starousedlíci 03:21:03.0 01:28:01.4
280 36 / E - muži 50-59 [116] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:21:24.2 01:28:22.5
281 37 / E - muži 50-59100kg [12] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:21:54.8 01:28:53.2
282 6 / J - ženy 40-49 [230] Denisa Chvátalová 1973 CZE S sport Hronov 03:21:59.3 01:28:57.6
283 88 / C - muži 30-39100kg [127] Jiří Nechanický 1982 CZE Jilemnice 03:22:02.0 01:29:00.3
284 89 / C - muži 30-39 [213] Michal Zábrodský 1983 CZE Vrchlabí 03:22:05.3 01:29:03.6
285 8 / A - junioři [56] Patrik Hospodka 2002 CZE Rožďalovice 03:23:43.3 01:30:41.7
286 49 / B - muži 19-29 [184] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 03:24:14.7 01:31:13.1
287 74 / D - muži 40-49 [157] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy 03:25:17.0 01:32:15.4
288 50 / B - muži 19-29 [78] Jan Kazda 1988 CZE Jičín 03:25:24.2 01:32:22.6
289 38 / E - muži 50-59 [120] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 03:25:37.6 01:32:35.9
290 39 / E - muži 50-59 [192] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 03:25:55.3 01:32:53.7
291 3 / I - ženy 30-39 [760] Sysa Joukalová 1979 CZE Hradec Králové 03:26:34.6 01:33:32.9
292 1 / [m]2017 [488] Petr Čapek 0000 CZE Praha 03:27:10.1 01:34:08.5
293 75 / D - muži 40-49 [152] Milan Procházka 1970 CZE Kněžnice 03:27:18.7 01:34:17.0
294 11 / F - muži nad 60 [146] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 03:28:28.1 01:35:26.5
295 51 / B - muži 19-29 [179] Ondřej Šlosárek 1988 CZE WEBER TEAM 03:29:01.9 01:36:00.2
296 76 / D - muži 40-49 [126] Jaroslav Navrátil 1973 CZE elamBIKE 03:30:40.1 01:37:38.4
297 77 / D - muži 40-49 [231] Ivoš Foret 1968 CZE Jablonec nad Nisou 03:30:50.5 01:37:48.9
298 90 / C - muži 30-39 [54] Stanislav Honzík 1979 CZE WEBER TEAM 03:30:58.1 01:37:56.5
299 52 / B - muži 19-29 [114] Adam Lisý 1995 CZE Libáň 03:31:34.1 01:38:32.5
300 78 / D - muži 40-49 [8] Maroš Beran 1977 CZE CykloPro Hobby Team 03:35:03.6 01:42:02.0
301 91 / C - muži 30-39 [103] Petr Kučera 1984 CZE GARLAND 03:35:09.0 01:42:07.4
302 79 / D - muži 40-49 [201] Daniel Varga 1971 SVK Mladá Boleslav 03:40:08.2 01:47:06.6
303 92 / C - muži 30-39 [169] Michal Stefan 1982 CZE Chotyne 03:40:20.1 01:47:18.4
304 93 / C - muži 30-39 [211] Petr Vymlátil 1980 CZE Libáň 03:40:44.7 01:47:43.0
305 80 / D - muži 40-49 [104] Pavel Kučera 1975 CZE Brno 03:40:49.2 01:47:47.5
306 53 / B - muži 19-29 [210] Daniel Vopava 1995 CZE Lomnice nad Popelkou 03:42:05.3 01:49:03.7
307 54 / B - muži 19-29hasic [279] Daniel Halbich 1992 CZE HZS Jíčín,Směna A 03:43:02.1 01:50:00.4
308 55 / B - muži 19-29 [90] Tomáš Kout 1995 CZE TJ Lázně Bělohrad 03:43:58.3 01:50:56.6
309 12 / F - muži nad 60 [661] Olda Beran 1950 CZE Pitrs bikes 03:46:05.0 01:53:03.3
310 94 / C - muži 30-39 [187] Jan Tetřev 1986 CZE PHMZ Racing 03:46:18.4 01:53:16.8
311 95 / C - muži 30-39 [18] Roman Bryscejn 1986 CZE MTB Team Lužany 03:46:44.7 01:53:43.0
312 56 / B - muži 19-29 [171] Josef Steklý 1998 CZE TisknuLevne.cz 03:50:30.1 01:57:28.5
313 81 / D - muži 40-49 [473] Jiri Podlipny 1977 CZE Lazne Belohrad 03:50:35.6 01:57:34.0
314 40 / E - muži 50-59 [98] Milan Kroupa 1967 CZE Ferdinand 03:51:00.5 01:57:58.8
315 96 / C - muži 30-39 [150] Zdenek Prejza 1983 CZE Sadska 03:51:02.9 01:58:01.2
316 1 / K - ženy nad 50 [63] Marcela Jandová 1966 CZE Jesenice 03:51:42.1 01:58:40.4
317 57 / B - muži 19-29 [59] Jan Hulvert 1992 CZE Praha 03:51:42.8 01:58:41.1
318 58 / B - muži 19-29 [753] Jakub Martinec 1990 CZE Poděbrady 03:51:44.9 01:58:43.2
319 59 / B - muži 19-29 [723] Adam Čech 1997 CZE Nové Město nad Metují 03:58:37.6 02:05:36.0
320 41 / E - muži 50-59 [3] Josef Bari 1964 CZE Gepard Pardubice 03:58:41.7 02:05:40.0
321 60 / B - muži 19-29 [41] Vladimír Fortelka 1992 CZE Praha 9 03:59:29.6 02:06:28.0
322 97 / C - muži 30-39 [284] Ivan Zaorálek 1980 CZE AEROTEC 04:01:05.3 02:08:03.6
323 98 / C - muži 30-39 [197] Jan Vachek 1980 CZE WEBER TEAM 04:02:51.1 02:09:49.5
324 82 / D - muži 40-49 [191] Radek Tůma 1974 CZE GARLAND 04:04:43.9 02:11:42.3
325 99 / C - muži 30-39 [177] Jindřich Šír 1985 CZE GARLAND 04:05:23.5 02:12:21.9
326 83 / D - muži 40-49 [163] Emilián Skřivan 1971 CZE Praha 10 - Horní Měcholupy 04:06:14.9 02:13:13.2
327 61 / B - muži 19-29 [485] Martin Hála 1989 CZE Velký Osek 04:13:30.3 02:20:28.7
328 9 / A - junioři [481] Radek Ondráček 2000 CZE Kutná Hora 04:22:14.8 02:29:13.1
329 100 / C - muži 30-39 [472] Radoslav Kotrman 1982 CZE Wassa group 04:26:49.6 02:33:47.9
330 13 / F - muži nad 60 [470] Vratislav Vrbata 1957 CZE Wassa group 04:26:50.8 02:33:49.2
331 101 / C - muži 30-39 [72] Přemysl Jindra 1986 CZE WEBER TEAM 04:30:51.8 02:37:50.2
332 102 / C - muži 30-39 [141] Ondřej Perlík 1985 CZE WEBER TEAM 04:30:52.3 02:37:50.6
333 103 / C - muži 30-39 [185] David Švancaran 1986 CZE Dolní bousov 04:38:35.7 02:45:34.1
334 84 / D - muži 40-49100kg [26] Michal Dědek 1976 CZE 04:39:22.8 02:46:21.1
335 62 / B - muži 19-29 [134] Milan Novotný 1991 CZE Čakovičky 04:41:01.0 02:47:59.4
336 9 / H - ženy 19-29 [725] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 04:41:27.7 02:48:26.1
336 4 / PRESTIGEprestige [246] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno
336 104 / C - muži 30-39 [47] Ctibor Havlík 1981 CZE Praha
336 14 / F - muži nad 60 [871] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [854] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [805] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [847] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [872] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [840] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [807] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [850] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [857] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [843] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [873] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [849] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [870] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [861] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [866] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [839] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [848] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [841] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 14 / F - muži nad 60 [869] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 63 / B - muži 19-29 [182] Michal Štípek 1993 CZE Merida Biking Team
336 42 / E - muži 50-59 [216] Václav Zemler 1963 CZE Nazdařbůh
336 33 / F - muži nad 60 [810] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
336 7 / J - ženy 40-49 [160] Žaneta Ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNR / G - juniorky [814] Tereza Jenčková 2008 CZE Holín

result list 25km - fitnes jízda

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / M - muži 40 a starší [397] Vladek Trenka 1969 CZE GARLAND 04:02.3
2 2 / M - muži 40 a starší [188] Luboš Toman 1969 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové 56:53.3 52:51.0
3 1 / O - chlapci do 16 [688] Matyáš Bredler 2002 CZE KC Kooperativa SG 57:11.1 53:08.7
4 3 / M - muži 40 a starší [696] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 57:34.2 53:31.8
5 1 / L - muži 20-39 [697] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 57:36.6 53:34.3
6 2 / O - chlapci do 16 [693] Josef Čekal 2002 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 58:51.0 54:48.7
7 3 / O - chlapci do 16 [685] Václav Veverka 2003 CZE Jiřetín pod Bukovou 58:52.1 54:49.7
8 4 / M - muži 40 a starší [699] Daniel Vágner 1973 CZE Cyklo Vape Racing Team 59:05.7 55:03.4
9 2 / L - muži 20-39 [367] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour - BH Bikes team 59:43.8 55:41.4
10 3 / L - muži 20-39 [721] Ondřej Balajka 1980 CZE Bubovice 01:00:24.2 56:21.8
11 4 / L - muži 20-39 [395] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:01:14.7 57:12.4
12 5 / L - muži 20-39 [396] Jan Toman 1997 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové 01:01:16.0 57:13.6
13 5 / M - muži 40 a starší [383] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:01:32.9 57:30.5
14 1 / N - junioři 17-19 [361] Jan Pekárek 1999 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:01:54.9 57:52.5
15 1 / S - juniorky do 16 [478] Kristýna Zemanová 2003 CZE IVAR CS Author Team 01:02:50.7 58:48.3
16 1 / R - dívky 17-19 [447] Elizabeth Ungrmanová 1999 CZE Mladá Boleslav 01:02:56.0 58:53.7
17 6 / L - muži 20-39 [715] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:02:57.9 58:55.5
18 4 / O - chlapci do 16 [694] Tomáš Maroul 2002 CZE Topforex 01:04:16.0 01:00:13.7
19 2 / N - junioři 17-19 [340] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:04:17.9 01:00:15.6
20 5 / O - chlapci do 16 [719] Vojta Dvořák 2003 CZE KUPKOLO.cz 01:04:20.6 01:00:18.2
21 6 / O - chlapci do 16 [419] Libor Vencl 2004 CZE Kutná Hora 01:04:25.6 01:00:23.3
22 7 / O - chlapci do 16 [407] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:04:32.4 01:00:30.1
23 8 / O - chlapci do 16 [376] Jan Skrbek 2002 CZE beMANIAX MADBIKE 01:05:55.6 01:01:53.3
24 2 / R - dívky 17-19 [683] Tereza Švihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 01:06:08.5 01:02:06.2
25 6 / M - muži 40 a starší [320] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 01:07:06.3 01:03:04.0
26 7 / M - muži 40 a starší [298] Martin Doškář 1974 CZE Sobotka 01:07:08.7 01:03:06.3
27 8 / M - muži 40 a starší [308] Jaroslav Bendl 1960 CZE Kalas Racing team 01:07:59.9 01:03:57.6
28 2 / S - juniorky do 16 [702] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 01:08:28.7 01:04:26.4 01:08:28.7
29 9 / O - chlapci do 16 [418] Lukáš Procházka 2002 CZE Nový Bor 01:08:29.4 01:04:27.1
30 10 / O - chlapci do 16 [342] kryštof král 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 01:09:43.0 01:05:40.6
31 11 / O - chlapci do 16 [322] Matouš Chvátal 2003 CZE S sport Hronov 01:09:43.3 01:05:40.9
32 3 / S - juniorky do 16 [412] Justýna Kolářová 2004 CZE Dukla Praha 01:09:46.4 01:05:44.1
33 7 / L - muži 20-39 [691] Michal Purm 1992 CZE MX2 team Bělá u Pecky 01:09:48.4 01:05:46.0
34 8 / L - muži 20-39 [20] Lukáš Burda 1995 CZE Vysoké Veselí 01:10:06.7 01:06:04.4
35 9 / M - muži 40 a starší [360] Miroslav Pavlíček 1977 CZE Chlumec nad Cidlinou 01:10:40.4 01:06:38.0
36 10 / M - muži 40 a starší [720] Pavel Kupec 1973 CZE GEA Goedhart 01:10:50.0 01:06:47.6
37 11 / M - muži 40 a starší [684] Juraj Skácel 1975 CZE Jičín 01:11:10.0 01:07:07.7
38 12 / O - chlapci do 16 [573] Ondřej Plocek 2002 CZE Sobotka 01:11:15.5 01:07:13.1
39 12 / M - muži 40 a starší [345] Pavel Krupka 1976 CZE Krupka Stage 01:11:54.6 01:07:52.2
40 9 / L - muži 20-39 [480] Martin Polák 1979 CZE Nová Paka 01:12:05.8 01:08:03.5
41 13 / M - muži 40 a starší [325] František Jenček 1972 CZE FABIO TEAM 01:12:43.0 01:08:40.7
42 13 / O - chlapci do 16 [344] Štěpán Krupka 2003 CZE Krupka Stage 01:13:04.7 01:09:02.4
43 10 / L - muži 20-39100kg [350] Marek Kvitský 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:13:04.9 01:09:02.5
44 14 / O - chlapci do 16 [413] Matyáš Nýdrle 2003 CZE Triatlon Jičín 01:13:25.8 01:09:23.5
45 14 / M - muži 40 a starší [377] Jiří Slavík 1964 CZE Veslařský klub Děčín 01:13:52.9 01:09:50.5
46 3 / N - junioři 17-19 [297] Karel Karras 2000 CZE Hořice 01:14:12.6 01:10:10.3
47 15 / O - chlapci do 16 [327] Marek Ježdík 2001 CZE WEBER TEAM 01:14:26.0 01:10:23.7
48 15 / M - muži 40 a starší [686] Jaroslav Hejkal 1975 CZE 01:15:04.6 01:11:02.2
49 1 / P - ženy 20 a vícehasic [385] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř 01:15:07.4 01:11:05.0
50 11 / L - muži 20-39 [388] Dušan Šiška 1983 CZE Kelvion 01:15:13.8 01:11:11.5
51 16 / M - muži 40 a starší [294] Josef Václavík 1962 CZE ŠKODA AUTO 01:15:18.8 01:11:16.5
52 12 / L - muži 20-39 [572] David Šourek 1995 CZE BeManiax Madbike 01:15:51.7 01:11:49.4
53 16 / O - chlapci do 16 [384] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 01:15:53.6 01:11:51.3
54 17 / M - muži 40 a starší [370] Petr Pošvář 1973 CZE FABIO TEAM 01:15:55.4 01:11:53.1
55 18 / M - muži 40 a starší [307] Tomáš Bělohoubek 1969 CZE HC SL Poděbrady 01:15:57.6 01:11:55.3
56 4 / S - juniorky do 16 [362] Anna Pekárková 2002 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:16:10.3 01:12:08.0
57 13 / L - muži 20-39 [406] Roman Dobiáš 1980 CZE Libuň 01:16:21.7 01:12:19.4
58 17 / O - chlapci do 16 [366] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:16:43.6 01:12:41.3
59 5 / S - juniorky do 16 [318] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:17:00.3 01:12:57.9
60 19 / M - muži 40 a starší [695] Jan Blažek 1973 CZE Borci na konci 01:17:01.2 01:12:58.9
61 18 / O - chlapci do 16 [329] David Kaňka 2003 CZE KOZOJEDY 01:17:45.0 01:13:42.6
62 3 / R - dívky 17-19 [410] Veronika Térová 1998 CZE S - Sport Hronov 01:17:48.4 01:13:46.0
63 14 / L - muži 20-39 [338] Zdeněk Kouba 1984 CZE Stará Paka 01:18:02.9 01:14:00.6
64 20 / M - muži 40 a starší [414] Marek Nýdrle 1971 CZE Triatlon Jičín 01:18:03.2 01:14:00.9
65 6 / S - juniorky do 16 [717] Anna Benešová 2004 CZE Sasm 01:18:19.6 01:14:17.3
66 19 / O - chlapci do 16 [326] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 01:18:24.1 01:14:21.8
67 21 / M - muži 40 a starší [316] Jiří Dvořák 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 01:18:36.4 01:14:34.0
68 20 / O - chlapci do 16 [347] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 01:18:38.6 01:14:36.2
69 7 / S - juniorky do 16 [716] Maryana Goliney 2002 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 01:18:38.7 01:14:36.4
70 15 / L - muži 20-39 [339] Petr Kouble 1991 CZE Semily 01:18:52.6 01:14:50.3
71 22 / M - muži 40 a starší [494] Martin Šída 1970 CZE Praha 01:18:55.3 01:14:53.0
72 21 / O - chlapci do 16 [324] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 01:19:32.3 01:15:30.0
73 22 / O - chlapci do 16 [369] Jakub Podhajský 2003 CZE Triatlon Jičín 01:19:35.9 01:15:33.5
74 2 / P - ženy 20 a více [128] Laďka Neuhäuserová 1981 CZE Praha 01:19:59.2 01:15:56.8
75 3 / P - ženy 20 a více [302] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 01:20:10.4 01:16:08.1
76 23 / M - muži 40 a starší [692] Jiří Peterka 1966 CZE Praha 01:20:13.2 01:16:10.8
77 4 / P - ženy 20 a více [690] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 01:20:27.8 01:16:25.5
78 5 / P - ženy 20 a více [568] Vanda Vojíková 1995 CZE Jičín 01:20:31.8 01:16:29.5
79 16 / L - muži 20-39 [332] Jiří Klein 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:20:34.2 01:16:31.9
80 4 / R - dívky 17-19 [359] Adéla Papáčková 1998 CZE Libchavy 01:20:37.8 01:16:35.4
81 24 / M - muži 40 a starší [292] Milan Pour 1952 CZE MTB Hořice 01:20:39.4 01:16:37.0
82 17 / L - muži 20-39 [391] Marek Šorf 1991 CZE MTB Štidla 01:20:40.7 01:16:38.4
83 25 / M - muži 40 a starší [722] Pavel Miškov 1976 CZE Poděbrady 01:21:26.8 01:17:24.5
84 26 / M - muži 40 a starší [355] Milan Nešpor 1976 CZE Fischer international s.r.o. 01:21:30.3 01:17:28.0
85 27 / M - muži 40 a starší [356] Josef Nosek 1975 CZE Fischer international s.r.o. 01:21:30.5 01:17:28.2
86 23 / O - chlapci do 16 [393] JAN ŠUBRT 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 01:22:11.9 01:18:09.6
87 6 / P - ženy 20 a více [701] Dominika Pelcová 1996 CZE Praha 01:22:27.1 01:18:24.8
88 7 / P - ženy 20 a více [420] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:22:27.3 01:18:24.9
89 8 / P - ženy 20 a více [687] Dagmar Tomíková 1973 CZE Řevnice 01:22:46.5 01:18:44.1
90 1 / [m]117 [293] Jakub Jiřička 1900 CZE Lomnice nad Popelkou 01:22:49.7 01:18:47.3
91 28 / M - muži 40 a starší [567] Oliver Gschwendtner 1972 CZE Regensburk 01:23:06.8 01:19:04.5
92 29 / M - muži 40 a starší [565] Petr Hart 1966 CZE Jičín 01:23:16.4 01:19:14.1
93 30 / M - muži 40 a starší [372] josef přenosil 1958 CZE kopidlno 01:23:25.4 01:19:23.1
94 24 / O - chlapci do 16 [718] Marek Dvořák 2005 CZE kupkolo 01:23:46.4 01:19:44.1
95 25 / O - chlapci do 16 [409] Josef Dovolil 2005 CZE Jilemnice 01:23:54.0 01:19:51.7
96 31 / M - muži 40 a starší [408] Josef Dovolil 1975 CZE Jilemnice 01:23:54.5 01:19:52.2
97 9 / P - ženy 20 a více [698] Kateřina Jurčíková 1975 CZE Borci na konci 01:24:23.9 01:20:21.5
98 10 / P - ženy 20 a více [315] Šárka Doležalová 1992 CZE INTERCARS JIČÍN 01:24:45.1 01:20:42.8
99 18 / L - muži 20-39 [309] Michal Bílek 1990 CZE Jičín 01:24:45.4 01:20:43.1
100 8 / S - juniorky do 16 [346] Sandra Křepelová 2001 CZE Dukla Trek 01:24:57.3 01:20:55.0
101 11 / P - ženy 20 a více [373] Marcela Raková 1967 CZE Alfa team 01:25:52.2 01:21:49.9
102 32 / M - muži 40 a starší [689] Ivan Goga 1960 CZE Praha 6 - Bílá Hora 01:25:52.5 01:21:50.1
103 19 / L - muži 20-39 [348] Pavel Kurka 1978 CZE Jičín 01:26:00.3 01:21:58.0
104 12 / P - ženy 20 a více [301] Petra Adamů 1974 CZE Gepard Pardubice 01:26:01.6 01:21:59.2
105 4 / N - junioři 17-19 [312] Michal Bydžovský 2000 CZE FABIO TEAM 01:26:10.5 01:22:08.1
106 33 / M - muži 40 a starší [313] Miloš Bydžovský 1977 CZE FABIO TEAM 01:26:11.7 01:22:09.4
107 34 / M - muži 40 a starší [700] Pavel Fridrich 1966 CZE Vrchlabí 01:26:21.1 01:22:18.7
108 13 / P - ženy 20 a více [349] Radka Kusá 1979 CZE Vrchlabí 01:26:49.2 01:22:46.9
109 26 / O - chlapci do 16 [417] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 01:27:26.4 01:23:24.1
110 35 / M - muži 40 a starší [416] Vašek Soukup 1976 CZE Hradec Králové 01:27:27.3 01:23:24.9
111 14 / P - ženy 20 a vícehasic [296] Kateřina Mládková 1982 CZE Nový Bydžov 01:28:02.4 01:24:00.1
112 36 / M - muži 40 a starší [398] Pavel Ťupek 1965 CZE Ústí nad Labem 01:28:46.7 01:24:44.4
113 20 / L - muži 20-39 [387] jan ševčík 1978 CZE 4bidden 01:28:48.7 01:24:46.4
114 21 / L - muži 20-39 [310] Aleš Bíma 1978 CZE Jičín 01:29:23.4 01:25:21.1
115 37 / M - muži 40 a starší [482] Dobroslav Dytrych 1954 CZE Dydo Nová Paka 01:29:27.0 01:25:24.7
116 22 / L - muži 20-39 [389] Robert Šlor 1983 CZE Pardubice 01:29:51.8 01:25:49.4
117 38 / M - muži 40 a starší [405] Aleš Král 1974 CZE Jičín 01:30:00.3 01:25:58.0
118 23 / L - muži 20-39 [343] Jan Krejčí 1979 CZE Tj sokol Ostroměř 01:30:00.6 01:25:58.3
119 39 / M - muži 40 a starší [299] David Dobiáš 1977 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:30:11.1 01:26:08.8
120 27 / O - chlapci do 16 [300] Šimon Dobiáš 2005 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:30:12.2 01:26:09.8
121 24 / L - muži 20-39 [15] Petr Bodlák 1980 CZE GARLAND 01:30:15.7 01:26:13.4
122 15 / P - ženy 20 a více [737] Eva Fejfarová 1963 CZE Jičín 01:31:18.8 01:27:16.5
123 28 / O - chlapci do 16 [411] Filip Tér 2001 CZE S-Sport Hronov 01:31:40.2 01:27:37.8
124 25 / L - muži 20-39 [390] Michal Šolc 1987 CZE TisknuLevne.cz 01:32:12.1 01:28:09.8
125 16 / P - ženy 20 a více [555] Martina Malá 1988 CZE Tisknulevne.cz 01:32:13.4 01:28:11.1
126 17 / P - ženy 20 a vícehasic [295] Gabriela Rychterová 1972 CZE Lužec nad Cidlinou 01:32:24.1 01:28:21.8
127 29 / O - chlapci do 16 [374] Marek Raška 2005 CZE TORATEC TEAM LOMENICE 01:34:25.6 01:30:23.3
128 40 / M - muži 40 a starší [375] Tomáš Raška 1971 CZE TORATEC TEAM LOMENICE 01:34:25.9 01:30:23.5
129 18 / P - ženy 20 a více [394] LEONA ŠUBRTOVÁ 1974 CZE TATRALEADER 01:34:33.3 01:30:31.0
130 5 / R - dívky 17-19 [381] Eliška Slavíková 1999 CZE Ovesná 01:35:17.0 01:31:14.6
131 41 / M - muži 40 a starší [371] Dušan Pour 1974 CZE Jičín 01:35:29.9 01:31:27.6
132 42 / M - muži 40 a starší100kg [382] Jiří Smolík 1974 CZE GARLAND 01:35:31.6 01:31:29.2
133 30 / O - chlapci do 16 [214] Adolf Štěpán 2003 CZE 01:35:54.8 01:31:52.5
134 19 / P - ženy 20 a více [735] Dagmar Steinerová 1965 CZE Sokol Žireč 01:36:06.2 01:32:03.8
135 20 / P - ženy 20 a více [337] Lucie Kocourková 1990 CZE Stará Paka 01:36:08.6 01:32:06.2
136 21 / P - ženy 20 a více [415] Karolína Šormová 1994 CZE Kola Šír Bělohrad 01:36:14.2 01:32:11.8
137 43 / M - muži 40 a starší [305] Petr Baranyk 1961 CZE FABIO TEAM 01:36:44.0 01:32:41.7
138 22 / P - ženy 20 a více [564] Michaela Rejfová 1979 CZE Jičín 01:37:14.7 01:33:12.4
139 23 / P - ženy 20 a více [380] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 01:38:18.1 01:34:15.8
140 44 / M - muži 40 a starší100kg [402] Tomáš Zelenka 1971 CZE Borci 01:40:21.7 01:36:19.4
141 9 / S - juniorky do 16 [403] Barbora Zelenková 2003 CZE Borci 01:40:21.9 01:36:19.6
142 31 / O - chlapci do 16 [500] Tomáš Sýkora 2007 CZE Lužec nad Vltavou 01:40:23.8 01:36:21.4
143 24 / P - ženy 20 a více [149] Pavla Poláková 1969 CZE Jičín 01:40:27.9 01:36:25.6
144 45 / M - muži 40 a starší [421] Jan Sýkora 1974 CZE Lužec nad Vltavou 01:40:28.2 01:36:25.9
145 10 / S - juniorky do 16 [333] Julie Kleinová 2003 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 01:40:38.9 01:36:36.5
146 26 / L - muži 20-39 [321] Jan Chalupa 1979 CZE Jicin 01:41:04.8 01:37:02.4
147 25 / P - ženy 20 a více [328] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM 01:43:37.1 01:39:34.8
148 46 / M - muži 40 a starší [566] Jiří Berný 1950 CZE jičín 01:43:47.5 01:39:45.1
149 32 / O - chlapci do 16 [379] Vítek Slavík 2006 CZE Staré Ždánice 01:43:52.0 01:39:49.7
150 47 / M - muži 40 a starší [378] Tomáš Slavík 1976 CZE Staré Ždánice 01:43:59.1 01:39:56.7
151 26 / P - ženy 20 a více [357] Eva Nováková 1989 CZE MTB Štidla 01:44:20.6 01:40:18.2
152 11 / S - juniorky do 16 [304] Anna Apolínová 2002 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:45:08.6 01:41:06.2
153 27 / P - ženy 20 a více [306] Zdeňka Baranyková 1958 CZE FABIO TEAM 01:45:34.5 01:41:32.1
154 48 / M - muži 40 a starší [303] Jiří Apolín 1973 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:46:03.0 01:42:00.6
155 28 / P - ženy 20 a více [435] Kateřina Peterková 1971 CZE Praha 01:47:46.3 01:43:44.0
156 29 / P - ženy 20 a více [445] Nicola Zezulková 1991 CZE Poděbrady 01:50:30.9 01:46:28.5
157 33 / O - chlapci do 16 [570] Jiří Janatka 2005 CZE Robousy 01:52:26.2 01:48:23.9
158 30 / P - ženy 20 a více [569] Petra Janatková 1986 CZE S+S spojovací materiál 01:52:28.1 01:48:25.8
159 49 / M - muži 40 a starší [156] Jan Reisiegel 1948 CZE Praha 3 01:57:11.3 01:53:08.9
160 50 / M - muži 40 a starší [401] Vladimír Weiss 1958 CZE WEBER TEAM 01:58:26.0 01:54:23.7
161 6 / R - dívky 17-19 [352] Michaela Mauerová 2000 CZE WEBER TEAM 01:58:27.7 01:54:25.3
162 34 / O - chlapci do 16 [364] Ondřej Pěnička 2003 CZE TisknuLevne.cz 02:04:49.9 02:00:47.6
163 51 / M - muži 40 a starší [363] Martin Pěnička 1976 CZE TisknuLevne.cz 02:04:51.2 02:00:48.9
164 52 / M - muži 40 a starší [365] Michal Pěnička 1952 CZE TisknuLevne.cz 02:05:00.9 02:00:58.6
165 12 / S - juniorky do 16 [354] Eliška Navrátilová 2008 CZE elamBIKE 02:09:13.0 02:05:10.7
166 27 / L - muži 20-39 [353] Michal Navrátil 1988 CZE Triatlon Jičín 02:09:13.4 02:05:11.0
167 35 / O - chlapci do 16 [571] Lukáš Janatka 2009 CZE Robousy 02:09:24.4 02:05:22.0
168 28 / L - muži 20-39 [62] Jiří Janatka 1985 CZE Autodíly Konecchlumí 02:09:28.4 02:05:26.1
169 29 / L - muži 20-39 [323] Jakub Jánský 1992 CZE Praha 6 02:27:42.9 02:23:40.5

result list koloběžky na trase 25km

start ~ 11:00:00

result list Bobíci - odstrkovadla

start ~ 11:13:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / Ženy [574] Hela Pašková 2015 CZE Jičín 00:48.4
2 1 / Muži [433] Matěj Vaněk 2014 CZE Jičín 00:55.1 00:06.7
3 2 / Ženy [446] Klára Podlipná 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:09.5 00:21.1
4 2 / Muži [740] Adam Tesař 2014 CZE Nová Paka 01:12.2 00:23.8
5 3 / Ženy [646] Lucie Trmatová 2015 CZE Jičín 01:16.6 00:28.1
6 4 / Ženy [585] Nikol Popeláková 2015 CZE Jičín 01:24.8 00:36.4
7 3 / Muži [429] Michal Vymlátil 2014 CZE Libáň 01:33.4 00:45.0
8 4 / Muži [430] Patrik Jeřábek 2015 CZE Milovice 01:38.0 00:49.6
9 5 / Ženy [251] Elen Jenčková 2014 CZE Jičín 01:43.0 00:54.5
10 5 / Muži [465] Vašík Zemler 2014 CZE Varnsdorf 01:43.3 00:54.9
11 6 / Muži [589] Petr Pošvář 2014 CZE Staré Ždánice 01:52.6 01:04.2
12 6 / Ženy [434] Agáta Švancaránová 2014 CZE Dolní Bousov 01:57.8 01:09.4
13 7 / Ženy [750] Emily Matoušková 2014 CZE Jičín 02:12.8 01:24.4
14 7 / Muži [257] Zdeněk Zajíček 2015 CZE Praha 03:41.6 02:53.2
15 8 / Ženy [288] Ester Tomandlová 2015 CZE Praha 03:48.0 02:59.6
16 8 / Muži [713] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 03:48.7 03:00.3
17 9 / Ženy [255] Laura Zaplatílková 2015 CZE Jičín 04:05.4 03:17.0
18 10 / Ženy [290] Anežka Macáková 2015 CZE Roudnice nad Labem 04:11.2 03:22.8
19 9 / Muži [580] Kryštof Buček 2014 CZE Jílové u Prahy 11:00.8 10:12.4
19 11 / Ženy [428] Johana Cardová 2014 CZE Jičín
19 11 / Ženy [746] Laura Holmanová 2015 CZE Vysoké Veselí

result list Naděje I černá

start ~ 11:24:46

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / Muži [583] Šimon Beneš 2011 CZE Banánová republika 01:06.2
2 2 / Muži [495] Stanislav Benda 2012 CZE KH-tour GCT 01:08.0 00:01.8
3 3 / Muži [598] Martin Nešpor 2012 CZE Jablonec nad Nisou 01:08.7 00:02.4
4 4 / Muži [743] Leon Skácel 2011 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 01:09.9 00:03.6
5 5 / Muži [597] Šimon Kordík 2011 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 01:11.8 00:05.5
6 6 / Muži [584] Michal Popelák 2012 CZE Jičín 01:12.1 00:05.8
7 7 / Muži [650] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 01:13.7 00:07.4
8 8 / Muži [467] Matěj Havel 2012 CZE Liberec 01:14.6 00:08.3
9 9 / Muži [659] Petr Chalupa 2012 CZE Jičín 01:15.0 00:08.8
10 10 / Muži [577] Dominik Slabion 2011 CZE Česká Lípa 01:15.2 00:08.9
11 1 / Ženy [658] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:15.8 00:09.5
12 11 / Muži [741] David Tesař 2011 CZE Nová Paka 01:16.6 00:10.3
13 12 / Muži [749] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:17.7 00:11.4
14 13 / Muži [653] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 01:20.3 00:14.0
15 2 / Ženy [493] Kateřina Brožová 2011 CZE Jičín 01:22.1 00:15.8
16 14 / Muži [423] Filip Podlipný 2012 CZE Lázně Bělohradq 01:25.1 00:18.9
17 15 / Muži [745] Adam Repka 2013 CZE Valdice 01:30.9 00:24.7
18 16 / Muži [748] Matouš Vyhlídka 2011 CZE Jičín 01:31.8 00:25.5
19 3 / Ženy [256] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 01:32.9 00:26.6
20 17 / Muži [427] Kryštof Pekárek 2011 CZE Jičín 01:33.0 00:26.7
21 4 / Ženy [657] Sofie Lhotáková 2013 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:36.5 00:30.2
22 5 / Ženy [250] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 01:39.9 00:33.6
23 6 / Ženy [492] Nikol Vícová 2012 CZE Mladá Boleslav 01:44.7 00:38.4
24 7 / Ženy [772] Hanička Zemlerová 2011 CZE Vansdorf 01:46.6 00:40.3
25 18 / Muži [593] Vojtěch Roubal 2011 CZE Jičín 01:46.7 00:40.4
26 8 / Ženy [586] Beata Kašprišín 2011 CZE Nová Paka 01:46.7 00:40.5
27 9 / Ženy [491] Eliška Oppová 2012 CZE STRATOS AUTO 01:49.6 00:43.3
28 19 / Muži [645] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 01:50.6 00:44.3
29 10 / Ženy [432] Edita Švandová 2013 CZE Jičín 01:53.3 00:47.0
30 20 / Muži [654] Matyáš Rada 2012 CZE Jičín 01:53.5 00:47.2
31 21 / Muži [641] Jakub Dolan 2013 CZE Jičín 01:54.1 00:47.9
32 11 / Ženy [738] Dora Opicová 2012 CZE Jičín 01:56.9 00:50.6
33 12 / Ženy [422] Ema Šuková 2012 CZE Jičín 02:07.5 01:01.2
34 22 / Muži [656] Jan Slavík 2013 CZE Staré Ždánice 02:09.0 01:02.7
35 23 / Muži [752] Vítek Vágner 2013 CZE Praha 9 02:09.7 01:03.5
36 24 / Muži [644] Matyáš Dolenský 2013 CZE Jičín 02:14.2 01:07.9
37 25 / Muži [600] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Jičín 02:42.0 01:35.7
38 13 / Ženy [459] Marie Brendlerová 2013 CZE Malá Skála 02:55.2 01:48.9
38 26 / Muži [578] Denis Tůma 2012 CZE Liberec

result list Naděje II kluci zelena

start ~ 11:32:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [466] Vít Žáček 2008 CZE Děčín 01:42.6 00:50.0
2 2 / Muži [464] Kryštof Skalický 2009 CZE Lužany 01:46.0 00:03.4 00:54.5
3 3 / Muži [575] Filip Romančin 2010 CZE Liberec 01:50.1 00:07.5 00:53.0
4 4 / Muži [592] Martin Šlambor 2010 CZE Pakli Sport Klub 01:51.1 00:08.5 00:53.9
5 5 / Muži [458] Jonáš Bredler 2008 CZE Malá Skála 01:53.1 00:10.4 01:01.9
6 6 / Muži [655] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:54.1 00:11.5 00:55.6
7 7 / Muži [660] Jabub Chalupa 2008 CZE Jičín 01:54.8 00:12.1 01:01.4
8 8 / Muži [497] Josef Nosek 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:56.0 00:13.4 00:58.7
9 9 / Muži [461] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 01:56.5 00:13.9 01:03.0
10 10 / Muži [596] Jan Kordík 2008 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 01:57.4 00:14.8 00:56.6
11 11 / Muži [639] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE CYKLOKLUB JIČÍN 01:57.5 00:14.8 01:00.6
12 12 / Muži [254] David Zaplatílek 2008 CZE Jičín 02:00.9 00:18.2 01:05.0
13 13 / Muži [649] Jáchym Dlabola 2009 CZE Jičín 02:07.3 00:24.7 01:07.7
14 14 / Muži [652] Tomáš Stránský 2009 CZE Jičín 02:09.0 00:26.3 01:08.4
15 15 / Muži [739] Martin VOlf 2009 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 02:09.1 00:26.4 01:06.3
16 16 / Muži [754] Filip Janoušek 2010 CZE Hořice 02:09.6 00:27.0 01:11.5
17 17 / Muži [594] Matyáš Felcman 2008 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 02:10.3 00:27.7 01:10.9
18 18 / Muži [736] Matyáš Urban 2009 CZE Jičín 02:12.4 00:29.8 01:13.1
19 19 / Muži [460] Eliáš Bredler 2010 CZE Malá Skála 02:15.9 00:33.3 01:10.8
20 20 / Muži [651] Kryštof Hrůza 2010 CZE Jičín 02:17.0 00:34.4 01:10.7
21 21 / Muži [426] Jakub Dorner 2008 CZE Svojkov 02:19.0 00:36.3 01:07.2

result list Naděje II holky červená

start ~ 11:39:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [590] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 01:33.5 00:46.3
2 2 / Ženy [496] Karolínka Frydrychová 2009 CZE Mnichovo Hradiště 01:39.6 00:06.1 00:49.6
3 3 / Ženy [714] Elena Brožková 2008 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 01:40.2 00:06.7 00:50.0
4 4 / Ženy [462] Johana Petrof 2008 CZE Liberec 01:45.1 00:11.6 00:51.7
5 5 / Ženy [463] Kateřina Hašková 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:48.6 00:15.1 00:55.0
6 6 / Ženy [582] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:49.8 00:16.3 00:55.6
7 7 / Ženy [599] Nikola Nešporová 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:57.8 00:24.3 01:01.1
8 8 / Ženy [647] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:03.6 00:30.1 00:59.7
9 9 / Ženy [499] Sabina Janoušková 2008 CZE Hořice 02:03.7 00:30.2 01:04.8
10 10 / Ženy [579] Karolína Zajíčková 2010 CZE Praha 02:06.1 00:32.5 01:02.2
11 11 / Ženy [744] Vanessa Skácelová 2009 CZE CYKLOKLUB JiČÍN 02:13.3 00:39.8 01:04.5
12 12 / Ženy [643] Natálie Křelinová 2010 CZE Jičín 02:18.9 00:45.4 01:05.5