pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina běh 25km

start ~ 34:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Muži do 39 [24] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 01:45:22 00:00 10:29:40 (2)
2 2 / Muži do 39 [4] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:45:30 00:07 10:30:47 (3)
3 1 / Muži do 59 [29] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:55:23 10:01 10:34:09 (4)
4 3 / Muži do 39 [33] Adam Krupka 2001 CZE Run4Fun 02:00:10 14:48 10:35:06 (5)
5 2 / Muži do 59 [10] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:05:44 20:21 10:36:14 (7)
6 3 / Muži do 59 [32] Norbert Klvaň 1972 CZE Sokol Kolín-atletika 02:08:24 23:01 10:36:10 (6)
7 4 / Muži do 59 [9] Aleš Liška 1977 CZE Universal USU Team 02:12:36 27:13 10:37:55 (9)
8 4 / Muži do 39 [19] Adam Waněk 1995 CZE SK Veská 02:20:52 35:29 10:36:26 (8)
9 5 / Muži do 59 [6] Jiří Jelínek 1976 CZE Vrchlabí 02:23:14 37:51 10:41:17 (11)
10 1 / Muži nad 60 [30] Mojmír Hojač 1958 CZE HO Tanvald 02:25:11 39:49 10:42:22 (12)
11 6 / Muži do 59 [31] David Wolf 1972 CZE Janov nad Nisou 02:28:32 43:09 10:44:18 (14)
12 5 / Muži do 39 [7] Lukáš Jeremias 1986 CZE A12 02:34:32 49:09 10:44:18 (16)
13 6 / Muži do 39 [2] Jiří Bláhovec 1992 CZE Pardubice 02:36:15 50:52 10:44:50 (18)
14 7 / Muži do 59 [18] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:40:39 55:16 10:42:22 (13)
15 8 / Muži do 59 [23] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:53:35 01:08:12 10:48:13 (24)
16 2 / Muži nad 60 [26] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 02:55:03 01:09:40 10:45:52 (20)
17 3 / Muži nad 60 [27] Stanislav Groh 1946 CZE AC Vrchlabí 04:19:15 02:33:52 09:55:40 (1)
18 9 / Muži do 59 [25] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 04:22:29 02:37:06 11:14:41 (29)
DNS / Muži do 59 [14] Tomáš Prokeš 1975 CZE OK Slavia HK
DNS / Muži do 59 [16] Luděk Stránský 1967 CZE Vrchlabí
DNS / Muži nad 60 [1] Josef Vejnar 1957 CZE DDM Pelíšek