pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K 55

start ~ 32:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Muži [852] Vaclav Pokorny 1978 CZE KadlaKadla 07:04:11 00:00 08:44:01 (8) 09:57:27 (4) 10:30:15 (2) 13:13:51 (3) 14:31:26 (1)
2 2 / Muži [807] roman kysela 1974 CZE kovárna 07:32:21 28:09 08:45:04 (10) 09:58:21 (6) 10:34:16 (4) 13:43:29 (5) 15:00:09 (3)
3 3 / Muži [756] Milan Helus 1976 CZE Chrást 07:33:30 29:19 09:51:18 (1) 10:23:43 (1) 13:40:36 (4) 15:00:00 (2)
4 1 / Ženy [766] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:48:29 44:17 08:49:31 (23) 10:07:27 (14) 10:48:28 (14) 13:58:31 (7) 15:12:17 (5)
5 4 / Muži [934] Přemysl Vida 1980 CZE 2XU, On Running 07:48:29 44:17 08:45:06 (11) 09:58:01 (5) 10:36:19 (5) 13:54:12 (6) 15:12:09 (4)
6 5 / Muži [782] Bronislav Kandrik 1981 SVK Praha 08:03:18 59:07 08:49:24 (21) 10:09:16 (15) 10:47:01 (11) 14:09:24 (10) 15:28:26 (7)
7 6 / Muži [730] Pavel Češka 1984 CZE Praha 08:04:08 59:56 08:42:23 (7) 09:51:33 (2) 14:08:57 (9) 15:31:53 (8)
8 7 / Muži [768] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 08:08:03 01:03:52 10:46:45 (9) 13:12:27 (2) 15:23:40 (6)
9 8 / Muži [926] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 08:21:39 01:17:28 08:45:11 (12) 10:02:02 (9) 10:42:10 (8) 14:12:45 (11) 15:40:00 (9)
10 9 / Muži [845] Oldřich Pechar 1984 CZE Hejvys Intimmate Team 08:24:21 01:20:10 08:48:40 (19) 10:07:17 (13) 10:47:04 (12) 14:19:51 (12) 15:47:32 (11)
11 10 / Muži [802] Petr Kulhanek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 08:28:26 01:24:15 08:47:09 (15) 10:06:44 (10) 10:47:49 (13) 14:20:01 (13) 15:48:13 (12)
12 11 / Muži [869] Jan Sušický 1992 CZE Coconino Cowboys 08:37:46 01:33:35 08:45:56 (13) 09:59:03 (7) 10:36:28 (6) 13:58:46 (8) 15:47:11 (10)
13 12 / Muži [758] Jakub Hesoun 1987 CZE Ricany 08:39:22 01:35:11 08:51:04 (26) 10:09:24 (16) 10:53:08 (18) 14:25:34 (16) 15:55:48 (13)
14 13 / Muži [750] Martin Gužík 1990 CZE VPKOH 08:43:27 01:39:16 08:47:04 (14) 10:14:05 (23) 10:49:56 (15) 14:26:02 (17) 16:06:37 (15)
15 14 / Muži [879] Roman Sirůček 1985 CZE DIEBOLD NIXDORF 08:45:22 01:41:10 08:49:33 (24) 10:06:54 (11) 10:46:58 (10) 14:31:25 (19) 16:04:31 (14)
16 15 / Muži [921] Michal Trejbal 1982 CZE Háje nad Jizerou 08:52:16 01:48:04 08:47:16 (16) 09:59:10 (8) 10:38:06 (7) 14:30:03 (18) 16:12:00 (16)
17 2 / Ženy [720] Jitka Boubelíková 1978 CZE Tuláci na cestách 09:03:06 01:58:54 08:54:38 (44) 10:17:36 (26) 11:03:05 (23) 14:55:19 (24) 16:21:47 (17)
18 16 / Muži [774] Tomasz Jancz 1972 POL Jelenia Góra 09:17:04 02:12:52 08:51:04 (27) 10:10:12 (18) 10:52:33 (17) 14:47:45 (23) 16:29:50 (18)
19 3 / Ženy [950] aneta ungerová 1983 CZE jeneč 09:19:08 02:14:56 08:51:36 (29) 10:17:49 (27) 11:03:09 (24) 15:05:44 (26) 16:32:11 (19)
20 4 / Ženy [949] Kateřina Kuřátková 1987 CZE Poděbrady 09:30:06 02:25:55 08:49:28 (22) 10:14:52 (25) 10:59:43 (20) 15:06:17 (27) 16:46:51 (20)
21 17 / Muži [828] Jaroslav Nevrkla 1975 CZE Nehvizdy 09:30:20 02:26:08 08:58:50 (73) 10:40:50 (60) 11:36:48 (76) 14:43:10 (22) 16:47:31 (21)
22 5 / Ženy [844] IVETA PECKO 1972 LVA KARLOVY VARY 09:36:26 02:32:15 08:54:38 (45) 10:21:51 (32) 11:05:13 (27) 15:16:27 (32) 16:52:44 (22)
23 18 / Muži [700] Petr Ajm 1985 CZE Straškov 09:46:43 02:42:32 08:52:27 (35) 10:40:27 (57) 11:25:14 (49) 15:43:44 (48) 17:10:19 (32)
24 6 / Ženy [904] Barbora Holasová 1988 CZE Vrchlabí 09:46:48 02:42:37 08:55:30 (51) 11:20:16 (41) 15:41:56 (44) 17:13:05 (33)
25 19 / Muži [941] lukáš kubát 1993 CZE Vrchlabí 09:46:48 02:42:37 08:55:31 (52) 11:20:19 (42) 15:41:53 (43) 17:13:11 (34)
26 20 / Muži [759] Jan Hirš 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 09:47:24 02:43:13 08:52:23 (33) 10:28:36 (39) 11:14:29 (34) 15:29:47 (37) 17:08:12 (29)
27 7 / Ženy [715] Romana Benková 1978 CZE Litomyšl 09:47:25 02:43:13 08:53:50 (39) 10:27:41 (38) 11:27:30 (56) 15:32:34 (41) 17:08:02 (28)
28 21 / Muži [820] Cyril Matějovský 1977 CZE ZBRASLAV 09:51:02 02:46:50 08:51:26 (28) 10:18:50 (30) 11:00:31 (21) 15:12:17 (31) 16:54:55 (23)
29 22 / Muži [830] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 09:51:19 02:47:08 08:49:23 (20) 10:09:31 (17) 10:55:25 (19) 15:06:28 (28) 17:06:59 (27)
30 23 / Muži [734] Filip Doucha 1970 CZE Praha 11 09:53:06 02:48:55 08:56:03 (59) 10:40:12 (55) 11:35:50 (74) 15:28:30 (36) 17:04:04 (26)
31 24 / Muži [795] Jan Kozlovský 1989 CZE Pardubice 09:53:47 02:49:36 09:00:44 (91) 10:46:04 (72) 11:34:06 (68) 14:42:53 (20) 16:58:53 (24)
32 8 / Ženy [794] Markéta Kozlovská 1991 CZE Pardubice 09:53:48 02:49:36 09:00:45 (92) 10:46:11 (73) 11:34:10 (69) 14:43:02 (21) 16:59:06 (25)
33 25 / Muži [938] Jakub Svoboda 1984 CZE Vrchlabí 3 10:07:33 03:03:21 08:55:35 (53) 11:20:28 (43) 15:42:01 (45) 17:23:29 (37)
34 26 / Muži [913] Petr Paulín 1984 CZE RBZ Praha 10:10:22 03:06:11 09:00:18 (85) 11:27:33 (57) 15:52:01 (54) 17:28:39 (41)
35 27 / Muži [801] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 10:13:34 03:09:23 08:59:30 (80) 10:33:49 (52) 11:27:26 (55) 15:52:46 (59) 17:34:26 (44)
36 28 / Muži [834] Daniel Novotný 1979 CZE Praha 11 10:13:35 03:09:24 08:58:50 (74) 10:33:31 (50) 11:25:44 (50) 15:52:40 (58) 17:34:32 (45)
37 29 / Muži [945] Jiří Vydra 1989 CZE Praha 10:13:49 03:09:38 08:34:18 (5) 11:59:08 (99) 15:05:08 (25) 17:10:03 (31)
38 9 / Ženy [705] Hana Antošová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 1 10:13:50 03:09:38 08:54:38 (43) 10:29:45 (41) 11:17:30 (38) 15:43:33 (47) 17:25:25 (39)
39 30 / Muži [944] Tomáš Vydra 1959 CZE Praha 10:13:50 03:09:39 08:34:19 (6) 11:59:03 (98) 17:09:55 (30)
40 10 / Ženy [912] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 5 10:14:27 03:10:15 08:58:50 (75) 10:29:12 (40) 11:16:34 (37) 15:28:11 (35) 17:24:06 (38)
41 11 / Ženy [701] Markéta Ajmová 1985 CZE Straškov 10:18:30 03:14:19 08:54:38 (42) 10:40:34 (58) 11:27:41 (58) 15:43:47 (49) 17:26:51 (40)
42 12 / Ženy [804] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 10:19:14 03:15:03 08:55:51 (57) 11:34:33 (72) 17:30:12 (42)
43 31 / Muži [906] Martin Švajgl 1990 CZE Pardubice 10:20:35 03:16:24 08:52:15 (32) 10:18:33 (28) 11:04:11 (25) 15:27:59 (33) 17:23:03 (35)
44 32 / Muži [736] Marek Dubský 1991 CZE Pardubice 10:20:36 03:16:25 08:55:22 (50) 10:18:41 (29) 11:04:15 (26) 15:28:03 (34) 17:23:12 (36)
45 33 / Muži [931] Jan Vedral 1975 CZE Praha 10:20:41 03:16:29 08:53:54 (40) 10:23:03 (33) 11:15:42 (35) 15:50:52 (52) 17:36:41 (48)
46 34 / Muži [918] ondřej žubor 1986 CZE Vrchlabí 10:22:45 03:18:33 08:55:36 (54) 11:20:31 (44) 15:42:06 (46) 17:33:50 (43)
47 35 / Muži [787] Vladimír Klanica 1990 CZE Na vrcholek Sněžky, dojdu v jídlu pěšky 10:25:41 03:21:29 08:57:08 (64) 11:29:58 (62) 15:48:56 (51) 17:40:23 (49)
48 13 / Ženy [853] Natalie Polívka 1988 CZE Praha 8 10:25:41 03:21:29 08:56:01 (58) 11:29:55 (61) 15:46:11 (50) 17:40:31 (50)
49 14 / Ženy [733] Hanka Donátová 1978 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 10:26:44 03:22:33 09:00:18 (81) 11:32:04 (63) 17:43:37 (56)
50 15 / Ženy [841] Vendula Forejt 1976 CZE Hradec Králové 10:26:44 03:22:33 09:03:47 (99) 10:40:40 (59) 11:39:23 (82) 17:43:30 (55)
51 36 / Muži [925] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 10:29:02 03:24:51 08:52:12 (31) 10:32:07 (43) 11:11:46 (33) 15:30:14 (38) 17:34:40 (46)
52 16 / Ženy [757] Hedvika Herbsová 1976 CZE Středokluky 10:30:57 03:26:45 08:58:50 (72) 11:26:40 (54) 16:11:21 (74) 17:48:52 (58)
53 37 / Muži [728] Tomáš Cejnar 1980 CZE Vlčice u Trutnova 10:30:59 03:26:47 08:48:40 (18) 10:19:05 (31) 11:08:31 (30) 15:50:57 (53) 17:48:59 (59)
54 38 / Muži [747] Daniel Gold 1989 CZE VPKOH 10:31:11 03:27:00 09:07:36 (123) 10:45:41 (69) 11:37:37 (79) 15:55:57 (62) 17:42:50 (53)
55 39 / Muži [829] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 10:31:13 03:27:02 08:57:33 (67) 10:33:40 (51) 11:29:03 (60) 15:52:52 (60) 17:42:28 (52)
56 40 / Muži [856] Milan Prokop 1979 CZE Hradec Králové 10:35:29 03:31:17 08:54:37 (41) 10:25:42 (36) 11:16:20 (36) 15:52:29 (57) 17:43:09 (54)
57 17 / Ženy [746] Jana Fryčová 1982 CZE Pojd mi hop 10:38:57 03:34:45 08:53:47 (38) 10:30:10 (42) 11:19:50 (39) 15:52:11 (56) 17:46:22 (57)
58 18 / Ženy [739] Helena Eliášová 1963 CZE Praha 10:44:00 03:39:49 08:55:03 (48) 10:32:58 (46) 11:34:28 (71) 16:11:15 (73) 17:58:03 (62)
59 19 / Ženy [936] Mirka Vítková 1981 CZE WEBER TEAM 10:44:25 03:40:13 09:22:41 (205) 12:03:48 (191) 13:00:57 (190) 15:07:16 (29) 17:34:49 (47)
60 41 / Muži [754] Jaroslav Havlena 1977 CZE Mladá Boleslav 10:47:27 03:43:15 08:55:03 (49) 11:26:05 (51) 15:56:03 (63) 19:57:14 (136)
61 20 / Ženy [903] Jana Šindelářová 1977 CZE VLLNNA 10:52:37 03:48:25 08:57:35 (68) 11:26:19 (52) 15:52:06 (55) 17:52:22 (60)
62 42 / Muži [837] Ivo Nový 1964 CZE Poděbrady 10:52:40 03:48:28 09:00:18 (83) 11:21:09 (46) 15:55:23 (61) 18:02:03 (64)
63 43 / Muži [888] Tomáš Straňák 1982 CZE AC Gomango Högner 10:53:03 03:48:52 08:54:46 (46) 10:25:51 (37) 11:34:22 (70) 16:11:25 (75) 17:59:43 (63)
64 21 / Ženy [775] Renáta Jančálková 1990 CZE Cérky 10:53:05 03:48:53 08:57:17 (66) 10:33:20 (49) 11:28:12 (59) 16:11:39 (76) 17:57:53 (61)
65 22 / Ženy [823] Klára Moučková 1988 CZE Praha 4, Chodov 10:57:01 03:52:50 09:22:41 (200) 11:32:47 (142) 12:52:33 (187) 15:30:37 (39) 17:40:54 (51)
66 44 / Muži [859] Jan Pšikal 1982 CZE Praha 6 10:59:35 03:55:23 08:53:04 (36) 10:33:05 (47) 11:45:11 (89) 16:24:07 (81) 18:04:04 (65)
67 45 / Muži [894] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 11:01:01 03:56:50 09:17:24 (189) 11:08:43 (98) 11:59:10 (100) 16:28:37 (86) 18:15:05 (67)
68 23 / Ženy [811] Lenka Landová 1978 CZE ToniCzech Runners Club 11:06:14 04:02:02 08:57:43 (70) 10:35:02 (54) 11:35:41 (73) 16:43:29 (98) 18:23:28 (68)
69 46 / Muži [749] rudolf Guzik 1977 CZE Raková u Konice 11:10:57 04:06:46 08:58:50 (71) 10:41:00 (61) 11:33:24 (64) 16:08:15 (67) 18:06:28 (66)
70 24 / Ženy [899] Jana Šafková 1993 CZE Smidary 11:17:46 04:13:34 09:04:59 (105) 10:45:35 (68) 11:37:39 (80) 16:38:55 (93) 18:26:49 (72)
71 47 / Muži [860] Marek Pytlík 1989 CZE MOBJ 11:17:46 04:13:35 09:04:59 (104) 10:45:28 (67) 11:37:23 (77) 16:38:23 (89) 18:26:44 (71)
72 25 / Ženy [924] Petra Urešová 1979 CZE Praha 11:18:32 04:14:21 08:59:10 (78) 10:44:15 (63) 11:40:11 (85) 16:39:00 (94) 18:27:44 (74)
73 48 / Muži [726] Lubomír Cakl 1961 CZE České Budějovice 11:26:33 04:22:22 09:28:28 (212) 11:46:13 (173) 13:22:26 (206) 15:59:44 (66) 18:25:14 (69)
74 26 / Ženy [704] Petra Algerová 1974 CZE PERO-CS BEZNADĚJ 11:27:04 04:22:53 09:04:59 (102) 11:03:45 (91) 11:52:55 (90) 16:38:44 (91) 18:38:18 (80)
75 49 / Muži [703] Robert Alger 1968 CZE PERO-CS BEZNADĚJ 11:27:08 04:22:56 09:01:01 (93) 11:03:55 (92) 11:52:59 (91) 16:38:50 (92) 18:38:29 (81)
76 50 / Muži [228] Radek Flekal 1974 CZE Neratovice 11:28:29 04:24:18 09:11:55 (166) 11:35:52 (157) 12:48:51 (183) 15:10:18 (30) 18:27:08 (73)
77 51 / Muži [808] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 11:32:00 04:27:49 08:52:25 (34) 10:25:05 (35) 11:20:05 (40) 16:15:08 (77) 18:26:35 (70)
78 27 / Ženy [850] Dominika Planková 1987 CZE Ostrov nad Ohří 11:32:27 04:28:16 09:09:41 (153) 11:16:56 (118) 12:05:02 (108) 16:37:15 (88) 18:33:00 (77)
79 28 / Ženy [940] Kateřina Vodičková 1989 CZE AC Sparta Řeporyje 11:34:01 04:29:49 08:55:40 (56) 10:32:24 (44) 11:20:36 (45) 16:20:11 (79) 18:32:23 (75)
80 52 / Muži [939] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 11:34:12 04:30:00 08:53:46 (37) 10:32:30 (45) 11:21:57 (47) 16:20:16 (80) 18:32:31 (76)
81 53 / Muži [919] Marek Thomas 1978 CZE Bašťani 11:34:32 04:30:20 09:09:08 (149) 11:18:37 (122) 12:18:06 (131) 17:14:07 (112) 18:46:35 (86)
82 29 / Ženy [928] Lenka Valentová 1980 CZE Bašťani 11:34:33 04:30:22 09:09:16 (150) 11:18:27 (121) 12:18:02 (130) 17:14:12 (113) 18:46:32 (85)
83 30 / Ženy [761] Veronika Hladová 1983 CZE Chuderov 11:38:59 04:34:47 09:00:18 (88) 11:42:15 (87) 16:41:33 (97) 18:53:35 (90)
84 54 / Muži [760] Petr Hlad 1977 CZE Chuderov 11:38:59 04:34:48 09:00:18 (87) 11:42:12 (86) 16:41:28 (96) 18:53:27 (89)
85 55 / Muži [855] Pavel Procházka 1986 CZE Praha 8 11:39:22 04:35:11 09:04:59 (106) 11:02:14 (84) 11:55:50 (95) 16:41:05 (95) 18:36:19 (78)
86 56 / Muži [805] Jaroslav Kult 1976 CZE Liberec 30 11:46:24 04:42:13 09:00:18 (82) 10:44:42 (65) 11:33:47 (66) 16:27:40 (84) 18:55:01 (92)
87 57 / Muži [929] Josef Vaníček 1982 CZE Liberec 15 11:46:27 04:42:15 09:00:18 (86) 10:44:49 (66) 11:33:44 (65) 16:27:44 (85) 18:54:37 (91)
88 58 / Muži [785] Jaroslav Kavka 1978 CZE Iveco BUS Vysoké Mýto 11:50:35 04:46:24 08:52:09 (30) 10:33:14 (48) 11:25:11 (48) 16:20:02 (78) 18:40:50 (82)
89 59 / Muži [818] Petr Máša 1979 CZE Akvárko 11:51:36 04:47:25 09:07:56 (139) 11:48:51 (176) 12:56:49 (189) 15:34:25 (42) 18:36:26 (79)
90 60 / Muži [706] Jan Babovak 1986 CZE HO Squadráti Outdoor 11:52:05 04:47:53 09:07:36 (116) 11:09:49 (99) 11:57:32 (96) 16:52:05 (101) 18:56:55 (94)
91 31 / Ženy [946] Kateřina Wackermannová 1989 CZE HO Squadráti Outdoor 11:52:06 04:47:54 09:03:47 (100) 11:10:01 (100) 11:57:37 (97) 16:52:00 (100) 18:56:47 (93)
92 61 / Muži [740] Aleš Fajkus 1988 CZE Mravenci od baby Jagy 11:53:56 04:49:45 09:07:36 (122) 10:45:50 (70) 11:37:27 (78) 16:38:29 (90) 19:15:48 (101)
93 32 / Ženy [812] Mirka Landová 1990 CZE Mexická vlna 11:54:41 04:50:30 08:59:23 (79) 10:45:57 (71) 11:43:06 (88) 17:06:37 (109) 18:58:40 (96)
94 62 / Muži [748] Robert Gut 1961 CZE Poděbrady 11:54:42 04:50:30 08:56:55 (63) 11:26:35 (53) 17:03:32 (104) 18:58:21 (95)
95 33 / Ženy [786] Agnieszka Kiersnowska 1974 POL Wrocław 11:54:50 04:50:39 09:15:26 (174) 11:25:27 (137) 12:17:12 (126) 17:17:45 (117) 19:10:08 (98)
96 63 / Muži [907] Adam Škoda 1998 CZE Trutnov 11:55:47 04:51:36 09:07:36 (131) 11:01:45 (82) 12:08:11 (115) 17:17:24 (116) 19:09:08 (97)
97 64 / Muži [709] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 11:56:48 04:52:37 08:57:13 (65) 10:43:41 (62) 11:39:01 (81) 17:16:54 (115) 19:13:13 (99)
98 65 / Muži [827] Jiří Rampach 1974 CZE we are the original 12:00:12 04:56:01 09:15:26 (177) 11:49:31 (178) 13:13:19 (194) 15:58:55 (65) 18:48:00 (88)
99 66 / Muži [930] Michal Potluka 1974 CZE we are the original 12:00:14 04:56:03 09:15:26 (178) 11:49:19 (177) 13:14:01 (195) 15:58:42 (64) 18:47:10 (87)
100 34 / Ženy [727] vladimira carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 12:05:33 05:01:22 09:07:36 (121) 11:03:26 (89) 12:07:17 (111) 17:13:17 (110) 19:18:31 (104)
101 67 / Muži [833] Pavel Halada 1975 CZE Praha 5 12:05:33 05:01:22 09:11:43 (163) 11:03:36 (90) 12:07:22 (113) 17:13:23 (111) 19:18:42 (105)
102 68 / Muži [816] Peter Marak 1971 CZE Podebrady 12:07:22 05:03:11 09:05:08 (108) 11:14:25 (110) 12:07:20 (112) 16:56:21 (102) 19:13:18 (100)
103 69 / Muži [725] Martin Kožený 1986 CZE Pardubice 12:12:25 05:08:14 08:57:39 (69) 10:44:27 (64) 11:54:00 (92) 17:15:01 (114) 19:24:01 (112)
104 70 / Muži [713] Lukáš Beneš 1994 CZE Praha 12:12:56 05:08:45 09:10:02 (155) 11:20:29 (124) 12:10:01 (118) 16:56:43 (103) 19:16:30 (102)
105 71 / Muži [737] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 12:23:25 05:19:14 09:08:53 (141) 11:10:26 (101) 12:08:06 (114) 17:04:32 (108) 19:24:40 (113)
106 35 / Ženy [731] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 12:25:03 05:20:52 08:58:55 (76) 10:49:58 (74) 11:39:36 (84) 17:18:04 (118) 19:23:48 (110)
107 36 / Ženy [744] Lenka Flašarová 1972 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 12:25:04 05:20:52 09:01:57 (94) 10:50:07 (75) 11:39:32 (83) 17:18:09 (119) 19:23:55 (111)
108 72 / Muži [788] Adam Kluka 1994 CZE Dub nad Moravou 114 12:25:26 05:21:15 09:08:53 (143) 11:16:15 (115) 12:02:42 (103) 16:26:46 (82) 19:36:23 (122)
109 37 / Ženy [800] Jana Kúdelová 1988 SVK Zvolen 12:25:27 05:21:15 09:08:53 (144) 11:16:23 (116) 12:02:44 (104) 16:26:53 (83) 19:36:28 (123)
110 73 / Muži [836] Jakub Novotny 1992 CZE Praha 12:25:36 05:21:25 09:09:41 (152) 11:20:47 (126) 12:38:57 (170) 16:50:57 (99) 19:16:45 (103)
111 74 / Muži [876] Martin Schoř 1975 CZE Jičín 12:29:19 05:25:08 09:05:34 (115) 11:22:51 (131) 12:18:10 (132) 17:18:50 (120) 19:28:03 (119)
112 38 / Ženy [810] Petra Lachmannová 1973 CZE Lachlach 12:34:25 05:30:14 09:10:18 (157) 11:57:30 (185) 13:23:12 (207) 19:23:18 (108)
113 75 / Muži [809] Hynek Lachmann 1972 CZE Lachlach 12:34:26 05:30:14 09:15:26 (176) 11:57:39 (186) 13:20:13 (204) 19:23:26 (109)
114 76 / Muži [875] Miroslav Sevelda 1975 CZE Říčany 12:39:19 05:35:08 08:55:37 (55) 10:34:02 (53) 11:33:50 (67) 17:19:02 (121) 19:26:28 (114)
115 77 / Muži [914] Jiří Šulc 1962 CZE město Chřibská 12:41:01 05:36:49 11:18:14 (120) 12:21:06 (141) 17:53:46 (153) 19:45:13 (127)
116 39 / Ženy [891] Aneta Suchá 2004 CZE Opava 12:41:03 05:36:52 07:40:29 (2) 10:11:29 (20) 11:06:57 (29) 17:04:17 (106) 19:27:36 (118)
117 78 / Muži [892] Tomáš Suchý 1975 CZE Opava 12:41:05 05:36:53 07:40:28 (1) 10:11:20 (19) 11:06:52 (28) 17:04:12 (105) 19:27:29 (117)
118 40 / Ženy [776] Jana Janková 1990 CZE Srbeč 12:42:55 05:38:44 09:07:52 (136) 11:02:01 (83) 12:11:42 (121) 17:34:06 (128) 19:41:17 (125)
119 79 / Muži [864] Václav Rožec 1973 CZE Brno 12:45:49 05:41:38 09:10:59 (160) 11:30:22 (140) 12:34:17 (157) 17:49:26 (143) 21:02:52 (187)
120 80 / Muži [779] Martin Jeřábek 1971 CZE Úžasňáci 12:46:01 05:41:50 08:59:07 (77) 11:34:49 (150) 12:34:42 (158) 17:50:03 (145) 20:07:17 (145)
121 81 / Muži [887] Jiří Strakoň 1972 CZE Úžasňáci 12:46:01 05:41:50 09:00:21 (89) 11:34:22 (147) 12:37:57 (169) 17:49:57 (144) 20:05:53 (144)
122 82 / Muži [742] Tomáš Filip 1964 CZE Vrchlabí 12:49:50 05:45:38 09:05:19 (112) 11:12:34 (106) 12:09:26 (116) 17:32:11 (122) 19:47:34 (132)
123 83 / Muži [743] Rudolf Filip 1970 CZE Lánov 12:49:51 05:45:40 09:05:20 (113) 11:12:28 (105) 12:09:29 (117) 17:32:22 (123) 19:47:41 (133)
124 84 / Muži [948] Vít Zdrubecký 1988 CZE Praha 15 12:50:16 05:46:04 09:04:59 (107) 11:22:41 (130) 12:27:25 (149) 17:47:28 (136) 19:57:42 (137)
125 41 / Ženy [764] Lucie Hofírková 1988 CZE Olomouc 12:50:16 05:46:05 09:07:36 (132) 11:22:23 (128) 12:27:23 (148) 17:47:36 (137)
126 85 / Muži [767] Michal Hujer 1976 CZE Žatec 12:52:35 05:48:23 09:02:21 (96) 11:03:04 (87) 12:07:10 (109) 17:33:47 (126) 19:45:27 (129)
127 86 / Muži [831] Rostislav Novák 1975 CZE Chrudim 12:52:36 05:48:24 09:02:24 (97) 11:03:11 (88) 12:07:14 (110) 17:33:55 (127) 19:45:20 (128)
128 42 / Ženy [783] Hana Kantová 1980 CZE Praha 9 12:53:04 05:48:52 09:07:56 (138) 11:29:28 (138) 12:19:47 (136) 17:32:51 (125) 19:47:14 (130)
129 43 / Ženy [858] Adéla Převorová 2000 CZE Praha 10 12:53:05 05:48:54 09:11:07 (161) 11:29:35 (139) 12:19:49 (137) 17:32:42 (124) 19:47:21 (131)
130 44 / Ženy [842] Eliška Paloučková 1988 CZE Praha 4 12:54:53 05:50:42 09:07:36 (134) 11:22:32 (129) 12:27:28 (150) 17:49:18 (142) 20:05:38 (142)
131 87 / Muži [935] Roman Vítek 1986 CZE Sedlčany 12:57:50 05:53:39 09:09:42 (154) 11:15:31 (114) 12:15:20 (125) 17:51:22 (148) 20:05:50 (143)
132 88 / Muži [839] Marek Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 12:57:51 05:53:39 08:56:09 (62) 11:15:22 (113) 12:15:17 (124) 17:51:04 (147) 20:02:36 (141)
133 89 / Muži [840] Martin Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 12:57:51 05:53:40 08:56:07 (61) 11:15:13 (112) 12:15:14 (123) 17:50:57 (146) 20:02:30 (140)
134 90 / Muži [881] Jiří Spálenský 1973 CZE Přezletice 12:58:29 05:54:18 09:12:28 (168) 11:43:56 (170) 12:45:31 (174) 17:43:53 (135) 19:41:13 (124)
135 45 / Ženy [880] Karla Spálenská 1971 CZE Přezletice 12:58:30 05:54:18 09:07:36 (130) 11:44:03 (171) 12:36:00 (162) 15:30:55 (40) 19:21:07 (107)
136 91 / Muži [813] TOMÁŠ LOMICA 1981 CZE Vejprnice 12:59:59 05:55:47 08:54:49 (47) 10:24:54 (34) 17:04:21 (107) 19:43:06 (126)
137 92 / Muži [824] Jiří Mudra 1989 CZE Vrchaři Vrchlabí 13:07:45 06:03:34 09:07:36 (125) 11:12:44 (107) 12:23:57 (145) 17:34:32 (129) 19:55:11 (134)
138 93 / Muži [867] Martin Rychlý 1992 CZE Vrchaři Vrchlabí 13:07:46 06:03:35 09:07:36 (129) 11:12:58 (108) 12:24:06 (146) 17:34:44 (130) 19:55:26 (135)
139 94 / Muži [932] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice 13:13:32 06:09:21 09:05:08 (110) 11:24:46 (134) 12:22:50 (142) 18:01:01 (161) 20:10:22 (147)
140 95 / Muži [933] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice 13:13:33 06:09:22 09:05:10 (111) 11:24:54 (135) 12:22:54 (143) 18:01:08 (162) 20:11:31 (150)
141 46 / Ženy [751] Bogna Gwoździewicz 1969 POL Katowice 13:13:54 06:09:42 09:15:26 (173) 11:25:20 (136) 12:31:11 (152) 20:12:06 (151)
142 96 / Muži [851] Pavel Pluhař 1964 CZE Nechanice 13:15:25 06:11:14 09:07:36 (126) 11:04:04 (93) 11:54:41 (93) 17:43:43 (134) 19:58:01 (139)
143 97 / Muži [863] Oldřich Rec 1970 CZE Hradec Králové 13:15:26 06:11:15 09:07:36 (127) 11:02:52 (86) 11:54:45 (94) 17:41:06 (133) 19:57:56 (138)
144 98 / Muži [770] Petr Chlubna 1974 CZE Břeclav 13:17:30 06:13:19 09:04:59 (103) 11:12:20 (104) 12:19:35 (135) 17:48:47 (140) 20:12:31 (152)
145 99 / Muži [753] Tomáš Havelka 1976 CZE Břeclav 13:17:45 06:13:34 09:07:36 (124) 11:12:11 (103) 12:19:57 (138) 17:48:56 (141) 20:12:38 (153)
146 47 / Ženy [784] Monika Kapounová 1984 CZE Kostelec nad Černými lesy 13:18:24 06:14:13 09:10:23 (159) 11:33:59 (144) 12:34:58 (160) 17:52:20 (150) 20:11:12 (148)
147 48 / Ženy [732] Vlasta Doležalová 1979 CZE Ostrava 13:18:24 06:14:13 09:15:25 (172) 11:33:51 (143) 12:33:28 (155) 17:52:26 (151) 20:11:20 (149)
148 49 / Ženy [874] Lucie Seifertová 1984 CZE Blazni z Radimovky 13:18:59 06:14:47 09:13:21 (170) 11:14:15 (109) 12:20:48 (140) 17:57:21 (154) 20:12:54 (155)
149 100 / Muži [922] Jan Troníček 1988 CZE Blazni z Radimovky 13:18:59 06:14:48 09:13:18 (169) 11:14:32 (111) 12:20:44 (139) 17:57:26 (155) 20:12:44 (154)
150 101 / Muži [714] Daniel Beneš 1992 CZE Praha 13:20:14 06:16:03 09:07:36 (118) 11:20:21 (123) 12:17:58 (129) 18:00:00 (159) 20:17:25 (158)
151 102 / Muži [716] Robert Bergman 1972 CZE Praha 4 13:25:49 06:21:37 09:07:36 (119) 11:07:16 (96) 12:19:06 (134) 18:03:45 (163) 20:14:11 (156)
152 103 / Muži [707] Vladimír Balda 0000 CZE Oldřichov v Hájích 13:25:50 06:21:38 09:07:36 (117) 11:07:30 (97) 12:19:02 (133) 18:03:51 (164) 20:14:25 (157)
153 104 / Muži [792] Jan Kopecky 1974 CZE Praha 4 13:35:29 06:31:18 09:03:47 (101) 11:37:20 (162) 12:33:26 (154) 18:10:04 (169) 20:19:19 (162)
154 50 / Ženy [765] Patricie Holečková 1977 CZE Praha 7 13:35:32 06:31:21 09:08:53 (147) 11:37:35 (163) 12:33:35 (156) 18:10:01 (168) 20:19:29 (163)
155 51 / Ženy [712] Denisa Bartoníková 1993 CZE Ostrava 13:36:29 06:32:18 09:10:21 (158) 11:34:14 (146) 12:35:57 (161) 17:52:53 (152) 20:18:03 (160)
156 105 / Muži [723] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 13:36:33 06:32:22 09:07:36 (120) 11:34:39 (149) 12:34:51 (159) 17:52:06 (149) 20:17:57 (159)
157 106 / Muži [854] Ondřej Pospíchal 1991 CZE Hněvotín 13:37:55 06:33:44 09:12:03 (167) 11:43:35 (168) 12:45:34 (175) 17:57:54 (156) 20:22:48 (167)
158 52 / Ženy [847] Veronika Svobodova 1990 CZE Veltrusy 13:37:55 06:33:44 11:43:43 (169) 12:45:40 (176) 17:58:03 (157) 20:22:44 (166)
159 107 / Muži [826] Michal Krutil 1963 CZE Vrané nad Vltavou 13:37:58 06:33:47 09:09:41 (151) 11:44:14 (172) 12:36:05 (163) 17:58:09 (158) 20:22:34 (164)
160 108 / Muži [819] Martin Mašín 1986 CZE SDH Zásmuky 13:41:11 06:37:00 09:00:38 (90) 10:59:04 (77) 12:12:58 (122) 18:00:04 (160) 20:23:21 (168)
161 109 / Muži [865] Robert Rusin 1978 CZE Praha 6 13:41:28 06:37:17 09:07:36 (128) 11:22:15 (127) 12:31:18 (153) 18:17:56 (172) 20:37:08 (173)
162 110 / Muži [905] Martin Škoda 1985 CZE SDH Srch 13:42:04 06:37:53 09:23:31 (209) 12:02:20 (189) 13:17:48 (200)
163 53 / Ženy [832] Lucie Novotná 1981 CZE SDH Srch 13:42:09 06:37:58 09:23:31 (208) 12:02:00 (187) 13:17:51 (201)
164 54 / Ženy [916] Veronika Šulcová 1984 CZE Dekra CZ 13:42:12 06:38:01 09:23:23 (207) 12:02:12 (188) 13:17:56 (202)
165 55 / Ženy [883] Michaela Staňková 1994 CZE Rosice 13:43:51 06:39:39 09:14:09 (171) 11:32:28 (141) 12:37:32 (166) 18:16:31 (170) 20:22:39 (165)
166 56 / Ženy [886] Monika Stárková 1994 CZE Trutnov 13:45:48 06:41:36 09:15:32 (179) 11:43:06 (167) 12:37:42 (167) 18:18:16 (174) 20:36:51 (171)
167 111 / Muži [937] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov 13:45:48 06:41:37 09:16:44 (185) 11:42:56 (166) 12:37:46 (168) 18:18:13 (173) 20:36:55 (172)
168 57 / Ženy [702] Dita Albrechtová 1983 CZE sbohem rozume 13:53:27 06:49:16 09:19:57 (194) 11:34:55 (151) 12:51:28 (186) 18:33:07 (178) 20:44:08 (176)
169 112 / Muži [814] Dan Macek 1979 CZE HK 13:53:29 06:49:17 09:19:58 (196) 11:35:19 (153) 12:47:00 (179) 18:26:03 (177) 20:44:19 (177)
170 58 / Ženy [755] Petra Havlová 1993 CZE Hradec Králové 13:53:29 06:49:17 09:19:58 (195) 11:35:09 (152) 12:47:03 (180) 18:33:17 (179) 20:44:02 (175)
171 113 / Muži [724] Jan Sixta 1985 CZE HO Squadráti Outdoor 13:59:24 06:55:13 09:15:38 (181) 11:23:15 (133) 12:41:44 (171) 18:25:57 (176) 20:47:35 (178)
172 114 / Muži [806] Jaroslav Kutík 1984 CZE HO Squadráti Outdoor 13:59:25 06:55:13 09:15:37 (180) 11:23:03 (132) 12:25:52 (147) 18:25:51 (175) 20:47:47 (180)
173 115 / Muži [717] Dan Bílek 1970 CZE Úžasňáci 13:59:38 06:55:26 09:08:01 (140) 11:49:40 (179) 12:54:15 (188) 18:43:16 (187) 20:57:50 (182)
174 116 / Muži [817] Antonín Máša 1974 CZE Akvárko 13:59:38 06:55:27 09:02:09 (95) 11:34:30 (148) 12:42:05 (172) 18:43:08 (186) 20:58:01 (184)
175 59 / Ženy [900] Kristýna Šílová 1977 CZE Kolín 14:02:03 06:57:52 07:43:08 (3) 10:13:56 (22) 11:10:40 (32) 18:36:50 (182) 20:57:29 (181)
176 60 / Ženy [781] Vendula Kadilak Tomanová 1978 CZE Praha 4 14:02:04 06:57:52 07:43:21 (4) 10:14:28 (24) 11:10:37 (31) 18:36:54 (183) 20:57:55 (183)
177 117 / Muži [738] Tomáš Dvořák 1993 CZE Praha 14:18:59 07:14:47 09:08:53 (142) 11:20:36 (125) 12:17:56 (128) 18:17:11 (171) 20:47:43 (179)
178 61 / Ženy [789] Miroslava Kohútová 1984 CZE Sova Run Brno 14:19:41 07:15:30 09:11:45 (164) 11:11:17 (102) 12:17:54 (127) 18:07:16 (167) 20:41:15 (174)
179 118 / Muži [711] Stanislav Zvonek 1984 CZE Valašská Tlapa 14:25:42 07:21:30 09:11:51 (165) 11:38:27 (164) 12:36:27 (164) 18:38:14 (184) 21:00:10 (186)
180 62 / Ženy [710] Lenka Trčálková 1990 CZE Valašská Tlapa 14:25:45 07:21:34 09:16:44 (183) 11:38:40 (165) 12:36:32 (165) 18:38:18 (185) 21:00:06 (185)
181 119 / Muži [762] Petr Hloušek 1970 CZE Úžice 14:41:54 07:37:42 09:08:58 (148) 11:17:43 (119) 12:23:53 (144) 19:09:00 (191) 21:09:34 (192)
182 120 / Muži [722] Martin Bříza 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 14:45:35 07:41:24 09:17:07 (187) 11:35:44 (156) 12:48:23 (182) 18:49:41 (188) 21:09:05 (191)
183 63 / Ženy [791] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 14:45:36 07:41:25 09:15:26 (175) 11:35:35 (155) 12:48:21 (181) 18:49:45 (189) 21:08:53 (190)
184 64 / Ženy [901] Pavla Šimáčková 1994 CZE Neratovice 14:47:14 07:43:03 09:22:11 (197) 11:53:39 (184) 13:16:56 (199) 16:28:53 (87) 20:18:09 (161)
185 121 / Muži [846] David Peka 1996 CZE Praha Vinoř 14:47:46 07:43:34 09:22:41 (206) 11:53:22 (182) 13:16:54 (198)
186 122 / Muži [870] Milan Řezníček 1967 CZE veteráni ÚRNa 14:58:08 07:53:56 09:16:47 (186) 11:34:07 (145) 12:43:22 (173) 18:55:11 (190)
187 65 / Ženy [780] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 22:28:43 15:24:32 09:50:41 (215)
187 123 / Muži [718] Ales Blaha 1989 CZE Blansko 08:48:40 (17) 10:11:39 (21) 11:02:12 (22) 13:01:34 (1)
187 123 / Muži [896] Lukáš Svoboda 1977 CZE Dolní Štěpanice 09:05:08 (109) 10:59:21 (78) 12:04:55 (106) 14:20:06 (14)
187 66 / Ženy [898] Hana Svobodová 1976 CZE Dolní Štěpanice 09:05:25 (114) 10:59:30 (79) 12:04:58 (107) 14:20:16 (15)
187 66 / Ženy [741] Petra Filingerová 1989 CZE SK Maxtri Liberec 09:22:41 (198) 11:36:38 (159) 13:06:33 (193) 17:39:34 (131)
187 66 / Ženy [773] Barbora Jakubcova 1989 CZE Vodnany 09:22:41 (199) 11:36:29 (158) 13:06:27 (192) 17:39:45 (132)
187 66 / Ženy [735] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 08:56:04 (60) 10:40:21 (56) 11:35:57 (75)
187 66 / Ženy [872] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 09:07:38 (135) 11:01:29 (81) 12:01:00 (101)
187 125 / Muži [873] Martin Sawyer 1985 CZE Prague 09:07:52 (137) 11:01:22 (80) 12:01:05 (102)
187 125 / Muži [895] David Svoboda 1985 CZE Srbeč 09:00:18 (84) 11:02:41 (85) 12:04:22 (105)
187 125 / Muži [927] Ondřej Vach 1985 CZE Praha 4 09:03:41 (98) 10:58:06 (76) 12:28:54 (151)
DNF / Muži [871] Daniel Kujal 1988 CZE Praha 4 09:11:42 (162)
DNF / Muži [908] Václav Škopík 1967 CZE Veselí nad Moravou 09:07:36 (133) 11:16:33 (117) 13:05:42 (191)
DNF / Ženy [857] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 09:26:59 (210) 11:53:32 (183) 13:41:56 (212) 16:10:39 (70) 18:45:09 (84)
DNF / Ženy [796] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 09:28:09 (211) 11:50:36 (181) 13:14:25 (196) 16:10:27 (69) 18:44:51 (83)
DNF / Muži [942] Tomáš Votruba 1968 CZE Kostelec nad Černými lesy 09:18:30 (193) 13:38:19 (210) 19:26:56 (115)
DNF / Ženy [943] Lenka Votrubová 1974 CZE Kostelec nad Černými lesy 09:18:14 (192) 13:38:23 (211) 19:27:09 (116)
DNF / Muži [745] Roman Fraško 1974 CZE Pečky 09:17:58 (190) 11:35:27 (154) 13:21:07 (205) 16:10:11 (68) 19:30:04 (121)
DNF / Muži [917] Karel Talacko 1972 CZE Pečky 09:17:58 (191) 11:50:02 (180) 13:15:08 (197) 16:10:55 (71) 19:20:58 (106)
DNF / Muži [878] René Schutz 1960 CZE Praha 8 09:22:41 (202) 12:02:27 (190) 13:18:00 (203) 16:11:04 (72) 19:29:34 (120)
DNF / Muži [822] Tomáš Mikula 1970 CZE Dolní Dvůr 09:32:26 (213) 12:06:35 (193) 13:36:33 (208) 17:48:14 (138)
DNF / Ženy [797] Božena Kružíková 1976 CZE Košťálov 09:34:06 (214) 12:06:28 (192) 13:36:39 (209) 17:48:36 (139)
DNF / Muži [877] Petr Schütz 1968 CZE Praha 09:22:41 (201) 20:07:23 (146)
DNF / Ženy [849] Mirka Pilzová 1973 CZE iThinkBeer 09:08:53 (145) 11:06:14 (94) 12:11:17 (119) 18:05:23 (165) 20:36:06 (169)
DNF / Ženy [861] Renata Raisová 1963 CZE iThinkBeer 09:08:53 (146) 11:06:23 (95) 12:11:20 (120) 18:05:27 (166) 20:36:13 (170)
DNF / Muži [825] Pavel Nečekal 1989 CZE HO Squadráti Outdoor 09:16:44 (184) 11:47:26 (175) 12:49:54 (185) 18:34:04 (180) 21:05:35 (188)
DNF / Muži [947] Michal Weis 1986 CZE Hořovice team 09:16:42 (182) 11:47:20 (174) 12:49:52 (184) 18:34:19 (181) 21:05:39 (189)
DNF / Muži [884] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 08:44:54 (9) 09:57:18 (3) 10:32:14 (3)
DNF / Muži [909] Jakub Šlambora 1981 CZE AC Gomango Högner 08:51:03 (25) 10:07:08 (12) 10:50:04 (16)
DNF / Muži [893] Petr Sulženko 1986 CZE Praha 9 09:22:41 (204) 11:36:51 (160) 12:45:50 (177)
DNF / Ženy [889] Marcela Strouhalová 1987 CZE Praha 9 09:22:41 (203) 11:37:00 (161) 12:45:53 (178)
DNF / Ženy [897] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 09:10:08 (156)
DNF / Muži [769] Stanislav Hušek 1968 CZE PA-STA 09:17:24 (188)
DNF / Muži [848] Pavel Pilz 1970 CZE Rádlo
DNF / Muži [923] Jiří Učík 1978 CZE Toto není turistika
DNS / Muži [244] Tomáš Jiříček 1989 CZE Klub přátel zdravého života
DNS / Ženy [771] Lucie Chocholoušová 1990 CZE Příbram
DNS / Muži [772] Brett Ira 1979 CZE Dt brewing
DNS / Muži [777] Lukasz Jankowski 1976 POL Wroclaw Poland
DNS / Muži [778] Szymon Jankowski 1978 POL Legionowo
DNS / Muži [790] Karel Koch 1976 CZE Akvárko
DNS / Muži [798] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice
DNS / Ženy [803] Eva Kulhankova 1983 CZE Praha 8
DNS / Ženy [821] Pavla Maulerová 1984 CZE Dagara
DNS / Muži [835] Jan Novotný 1975 CZE TÁBOR
DNS / Ženy [838] Eva Nývltová 1971 CZE Hradec Králové
DNS / Muži [862] Jiří Ransdorf 1957 CZE Praha 7
DNS / Ženy [866] Jarmila Růžičková 1986 CZE Jablonné v Podještědí
DNS / Muži [885] Petr Stárek 1963 CZE Karlovy Vary
DNS / Muži [890] Petr Sturm 1975 CZE Trutnov
DNS / Ženy [902] Jana Šímová 1972 CZE LOKET
DNS / Ženy [910] Jana Šroubková 1971 CZE Budík P.čo
DNS / Muži [911] Ivo Šťastný 1989 CZE Lísek
DNS / Muži [708] Miroslav Balog 1992 CZE Nikdy to nevzdávej!