pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K 55

start ~ 32:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Ženy [766] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:48:29 00:00 08:49:31 (23) 10:07:27 (14) 10:48:28 (14) 13:58:31 (7) 15:12:17 (5)
2 2 / Ženy [720] Jitka Boubelíková 1978 CZE Tuláci na cestách 09:03:06 01:14:37 08:54:38 (44) 10:17:36 (26) 11:03:05 (23) 14:55:19 (24) 16:21:47 (17)
3 3 / Ženy [950] aneta ungerová 1983 CZE jeneč 09:19:08 01:30:38 08:51:36 (29) 10:17:49 (27) 11:03:09 (24) 15:05:44 (26) 16:32:11 (19)
4 4 / Ženy [949] Kateřina Kuřátková 1987 CZE Poděbrady 09:30:06 01:41:37 08:49:28 (22) 10:14:52 (25) 10:59:43 (20) 15:06:17 (27) 16:46:51 (20)
5 5 / Ženy [844] IVETA PECKO 1972 LVA KARLOVY VARY 09:36:26 01:47:57 08:54:38 (45) 10:21:51 (32) 11:05:13 (27) 15:16:27 (32) 16:52:44 (22)
6 6 / Ženy [904] Barbora Holasová 1988 CZE Vrchlabí 09:46:48 01:58:19 08:55:30 (51) 11:20:16 (41) 15:41:56 (44) 17:13:05 (33)
7 7 / Ženy [715] Romana Benková 1978 CZE Litomyšl 09:47:25 01:58:55 08:53:50 (39) 10:27:41 (38) 11:27:30 (56) 15:32:34 (41) 17:08:02 (28)
8 8 / Ženy [794] Markéta Kozlovská 1991 CZE Pardubice 09:53:48 02:05:18 09:00:45 (92) 10:46:11 (73) 11:34:10 (69) 14:43:02 (21) 16:59:06 (25)
9 9 / Ženy [705] Hana Antošová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 1 10:13:50 02:25:20 08:54:38 (43) 10:29:45 (41) 11:17:30 (38) 15:43:33 (47) 17:25:25 (39)
10 10 / Ženy [912] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 5 10:14:27 02:25:57 08:58:50 (75) 10:29:12 (40) 11:16:34 (37) 15:28:11 (35) 17:24:06 (38)
11 11 / Ženy [701] Markéta Ajmová 1985 CZE Straškov 10:18:30 02:30:01 08:54:38 (42) 10:40:34 (58) 11:27:41 (58) 15:43:47 (49) 17:26:51 (40)
12 12 / Ženy [804] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 10:19:14 02:30:45 08:55:51 (57) 11:34:33 (72) 17:30:12 (42)
13 13 / Ženy [853] Natalie Polívka 1988 CZE Praha 8 10:25:41 02:37:11 08:56:01 (58) 11:29:55 (61) 15:46:11 (50) 17:40:31 (50)
14 14 / Ženy [733] Hanka Donátová 1978 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 10:26:44 02:38:15 09:00:18 (81) 11:32:04 (63) 17:43:37 (56)
15 15 / Ženy [841] Vendula Forejt 1976 CZE Hradec Králové 10:26:44 02:38:15 09:03:47 (99) 10:40:40 (59) 11:39:23 (82) 17:43:30 (55)
16 16 / Ženy [757] Hedvika Herbsová 1976 CZE Středokluky 10:30:57 02:42:27 08:58:50 (72) 11:26:40 (54) 16:11:21 (74) 17:48:52 (58)
17 17 / Ženy [746] Jana Fryčová 1982 CZE Pojd mi hop 10:38:57 02:50:27 08:53:47 (38) 10:30:10 (42) 11:19:50 (39) 15:52:11 (56) 17:46:22 (57)
18 18 / Ženy [739] Helena Eliášová 1963 CZE Praha 10:44:00 02:55:31 08:55:03 (48) 10:32:58 (46) 11:34:28 (71) 16:11:15 (73) 17:58:03 (62)
19 19 / Ženy [936] Mirka Vítková 1981 CZE WEBER TEAM 10:44:25 02:55:56 09:22:41 (205) 12:03:48 (191) 13:00:57 (190) 15:07:16 (29) 17:34:49 (47)
20 20 / Ženy [903] Jana Šindelářová 1977 CZE VLLNNA 10:52:37 03:04:07 08:57:35 (68) 11:26:19 (52) 15:52:06 (55) 17:52:22 (60)
21 21 / Ženy [775] Renáta Jančálková 1990 CZE Cérky 10:53:05 03:04:36 08:57:17 (66) 10:33:20 (49) 11:28:12 (59) 16:11:39 (76) 17:57:53 (61)
22 22 / Ženy [823] Klára Moučková 1988 CZE Praha 4, Chodov 10:57:01 03:08:32 09:22:41 (200) 11:32:47 (142) 12:52:33 (187) 15:30:37 (39) 17:40:54 (51)
23 23 / Ženy [811] Lenka Landová 1978 CZE ToniCzech Runners Club 11:06:14 03:17:44 08:57:43 (70) 10:35:02 (54) 11:35:41 (73) 16:43:29 (98) 18:23:28 (68)
24 24 / Ženy [899] Jana Šafková 1993 CZE Smidary 11:17:46 03:29:16 09:04:59 (105) 10:45:35 (68) 11:37:39 (80) 16:38:55 (93) 18:26:49 (72)
25 25 / Ženy [924] Petra Urešová 1979 CZE Praha 11:18:32 03:30:03 08:59:10 (78) 10:44:15 (63) 11:40:11 (85) 16:39:00 (94) 18:27:44 (74)
26 26 / Ženy [704] Petra Algerová 1974 CZE PERO-CS BEZNADĚJ 11:27:04 03:38:35 09:04:59 (102) 11:03:45 (91) 11:52:55 (90) 16:38:44 (91) 18:38:18 (80)
27 27 / Ženy [850] Dominika Planková 1987 CZE Ostrov nad Ohří 11:32:27 03:43:58 09:09:41 (153) 11:16:56 (118) 12:05:02 (108) 16:37:15 (88) 18:33:00 (77)
28 28 / Ženy [940] Kateřina Vodičková 1989 CZE AC Sparta Řeporyje 11:34:01 03:45:32 08:55:40 (56) 10:32:24 (44) 11:20:36 (45) 16:20:11 (79) 18:32:23 (75)
29 29 / Ženy [928] Lenka Valentová 1980 CZE Bašťani 11:34:33 03:46:04 09:09:16 (150) 11:18:27 (121) 12:18:02 (130) 17:14:12 (113) 18:46:32 (85)
30 30 / Ženy [761] Veronika Hladová 1983 CZE Chuderov 11:38:59 03:50:30 09:00:18 (88) 11:42:15 (87) 16:41:33 (97) 18:53:35 (90)
31 31 / Ženy [946] Kateřina Wackermannová 1989 CZE HO Squadráti Outdoor 11:52:06 04:03:36 09:03:47 (100) 11:10:01 (100) 11:57:37 (97) 16:52:00 (100) 18:56:47 (93)
32 32 / Ženy [812] Mirka Landová 1990 CZE Mexická vlna 11:54:41 04:06:12 08:59:23 (79) 10:45:57 (71) 11:43:06 (88) 17:06:37 (109) 18:58:40 (96)
33 33 / Ženy [786] Agnieszka Kiersnowska 1974 POL Wrocław 11:54:50 04:06:21 09:15:26 (174) 11:25:27 (137) 12:17:12 (126) 17:17:45 (117) 19:10:08 (98)
34 34 / Ženy [727] vladimira carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 12:05:33 04:17:04 09:07:36 (121) 11:03:26 (89) 12:07:17 (111) 17:13:17 (110) 19:18:31 (104)
35 35 / Ženy [731] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 12:25:03 04:36:34 08:58:55 (76) 10:49:58 (74) 11:39:36 (84) 17:18:04 (118) 19:23:48 (110)
36 36 / Ženy [744] Lenka Flašarová 1972 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 12:25:04 04:36:34 09:01:57 (94) 10:50:07 (75) 11:39:32 (83) 17:18:09 (119) 19:23:55 (111)
37 37 / Ženy [800] Jana Kúdelová 1988 SVK Zvolen 12:25:27 04:36:57 09:08:53 (144) 11:16:23 (116) 12:02:44 (104) 16:26:53 (83) 19:36:28 (123)
38 38 / Ženy [810] Petra Lachmannová 1973 CZE Lachlach 12:34:25 04:45:56 09:10:18 (157) 11:57:30 (185) 13:23:12 (207) 19:23:18 (108)
39 39 / Ženy [891] Aneta Suchá 2004 CZE Opava 12:41:03 04:52:34 07:40:29 (2) 10:11:29 (20) 11:06:57 (29) 17:04:17 (106) 19:27:36 (118)
40 40 / Ženy [776] Jana Janková 1990 CZE Srbeč 12:42:55 04:54:26 09:07:52 (136) 11:02:01 (83) 12:11:42 (121) 17:34:06 (128) 19:41:17 (125)
41 41 / Ženy [764] Lucie Hofírková 1988 CZE Olomouc 12:50:16 05:01:47 09:07:36 (132) 11:22:23 (128) 12:27:23 (148) 17:47:36 (137)
42 42 / Ženy [783] Hana Kantová 1980 CZE Praha 9 12:53:04 05:04:34 09:07:56 (138) 11:29:28 (138) 12:19:47 (136) 17:32:51 (125) 19:47:14 (130)
43 43 / Ženy [858] Adéla Převorová 2000 CZE Praha 10 12:53:05 05:04:36 09:11:07 (161) 11:29:35 (139) 12:19:49 (137) 17:32:42 (124) 19:47:21 (131)
44 44 / Ženy [842] Eliška Paloučková 1988 CZE Praha 4 12:54:53 05:06:24 09:07:36 (134) 11:22:32 (129) 12:27:28 (150) 17:49:18 (142) 20:05:38 (142)
45 45 / Ženy [880] Karla Spálenská 1971 CZE Přezletice 12:58:30 05:10:00 09:07:36 (130) 11:44:03 (171) 12:36:00 (162) 15:30:55 (40) 19:21:07 (107)
46 46 / Ženy [751] Bogna Gwoździewicz 1969 POL Katowice 13:13:54 05:25:24 09:15:26 (173) 11:25:20 (136) 12:31:11 (152) 20:12:06 (151)
47 47 / Ženy [784] Monika Kapounová 1984 CZE Kostelec nad Černými lesy 13:18:24 05:29:55 09:10:23 (159) 11:33:59 (144) 12:34:58 (160) 17:52:20 (150) 20:11:12 (148)
48 48 / Ženy [732] Vlasta Doležalová 1979 CZE Ostrava 13:18:24 05:29:55 09:15:25 (172) 11:33:51 (143) 12:33:28 (155) 17:52:26 (151) 20:11:20 (149)
49 49 / Ženy [874] Lucie Seifertová 1984 CZE Blazni z Radimovky 13:18:59 05:30:29 09:13:21 (170) 11:14:15 (109) 12:20:48 (140) 17:57:21 (154) 20:12:54 (155)
50 50 / Ženy [765] Patricie Holečková 1977 CZE Praha 7 13:35:32 05:47:03 09:08:53 (147) 11:37:35 (163) 12:33:35 (156) 18:10:01 (168) 20:19:29 (163)
51 51 / Ženy [712] Denisa Bartoníková 1993 CZE Ostrava 13:36:29 05:48:00 09:10:21 (158) 11:34:14 (146) 12:35:57 (161) 17:52:53 (152) 20:18:03 (160)
52 52 / Ženy [847] Veronika Svobodova 1990 CZE Veltrusy 13:37:55 05:49:26 11:43:43 (169) 12:45:40 (176) 17:58:03 (157) 20:22:44 (166)
53 53 / Ženy [832] Lucie Novotná 1981 CZE SDH Srch 13:42:09 05:53:40 09:23:31 (208) 12:02:00 (187) 13:17:51 (201)
54 54 / Ženy [916] Veronika Šulcová 1984 CZE Dekra CZ 13:42:12 05:53:43 09:23:23 (207) 12:02:12 (188) 13:17:56 (202)
55 55 / Ženy [883] Michaela Staňková 1994 CZE Rosice 13:43:51 05:55:21 09:14:09 (171) 11:32:28 (141) 12:37:32 (166) 18:16:31 (170) 20:22:39 (165)
56 56 / Ženy [886] Monika Stárková 1994 CZE Trutnov 13:45:48 05:57:18 09:15:32 (179) 11:43:06 (167) 12:37:42 (167) 18:18:16 (174) 20:36:51 (171)
57 57 / Ženy [702] Dita Albrechtová 1983 CZE sbohem rozume 13:53:27 06:04:58 09:19:57 (194) 11:34:55 (151) 12:51:28 (186) 18:33:07 (178) 20:44:08 (176)
58 58 / Ženy [755] Petra Havlová 1993 CZE Hradec Králové 13:53:29 06:04:59 09:19:58 (195) 11:35:09 (152) 12:47:03 (180) 18:33:17 (179) 20:44:02 (175)
59 59 / Ženy [900] Kristýna Šílová 1977 CZE Kolín 14:02:03 06:13:34 07:43:08 (3) 10:13:56 (22) 11:10:40 (32) 18:36:50 (182) 20:57:29 (181)
60 60 / Ženy [781] Vendula Kadilak Tomanová 1978 CZE Praha 4 14:02:04 06:13:34 07:43:21 (4) 10:14:28 (24) 11:10:37 (31) 18:36:54 (183) 20:57:55 (183)
61 61 / Ženy [789] Miroslava Kohútová 1984 CZE Sova Run Brno 14:19:41 06:31:12 09:11:45 (164) 11:11:17 (102) 12:17:54 (127) 18:07:16 (167) 20:41:15 (174)
62 62 / Ženy [710] Lenka Trčálková 1990 CZE Valašská Tlapa 14:25:45 06:37:16 09:16:44 (183) 11:38:40 (165) 12:36:32 (165) 18:38:18 (185) 21:00:06 (185)
63 63 / Ženy [791] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 14:45:36 06:57:07 09:15:26 (175) 11:35:35 (155) 12:48:21 (181) 18:49:45 (189) 21:08:53 (190)
64 64 / Ženy [901] Pavla Šimáčková 1994 CZE Neratovice 14:47:14 06:58:45 09:22:11 (197) 11:53:39 (184) 13:16:56 (199) 16:28:53 (87) 20:18:09 (161)
65 65 / Ženy [780] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 22:28:43 14:40:14 09:50:41 (215)
65 65 / Ženy [898] Hana Svobodová 1976 CZE Dolní Štěpanice 09:05:25 (114) 10:59:30 (79) 12:04:58 (107) 14:20:16 (15)
65 65 / Ženy [741] Petra Filingerová 1989 CZE SK Maxtri Liberec 09:22:41 (198) 11:36:38 (159) 13:06:33 (193) 17:39:34 (131)
65 65 / Ženy [773] Barbora Jakubcova 1989 CZE Vodnany 09:22:41 (199) 11:36:29 (158) 13:06:27 (192) 17:39:45 (132)
65 65 / Ženy [735] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 08:56:04 (60) 10:40:21 (56) 11:35:57 (75)
65 65 / Ženy [872] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 09:07:38 (135) 11:01:29 (81) 12:01:00 (101)
DNF / Ženy [857] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 09:26:59 (210) 11:53:32 (183) 13:41:56 (212) 16:10:39 (70) 18:45:09 (84)
DNF / Ženy [796] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 09:28:09 (211) 11:50:36 (181) 13:14:25 (196) 16:10:27 (69) 18:44:51 (83)
DNF / Ženy [943] Lenka Votrubová 1974 CZE Kostelec nad Černými lesy 09:18:14 (192) 13:38:23 (211) 19:27:09 (116)
DNF / Ženy [797] Božena Kružíková 1976 CZE Košťálov 09:34:06 (214) 12:06:28 (192) 13:36:39 (209) 17:48:36 (139)
DNF / Ženy [849] Mirka Pilzová 1973 CZE iThinkBeer 09:08:53 (145) 11:06:14 (94) 12:11:17 (119) 18:05:23 (165) 20:36:06 (169)
DNF / Ženy [861] Renata Raisová 1963 CZE iThinkBeer 09:08:53 (146) 11:06:23 (95) 12:11:20 (120) 18:05:27 (166) 20:36:13 (170)
DNF / Ženy [889] Marcela Strouhalová 1987 CZE Praha 9 09:22:41 (203) 11:37:00 (161) 12:45:53 (178)
DNF / Ženy [897] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 09:10:08 (156)
DNS / Ženy [771] Lucie Chocholoušová 1990 CZE Příbram
DNS / Ženy [803] Eva Kulhankova 1983 CZE Praha 8
DNS / Ženy [821] Pavla Maulerová 1984 CZE Dagara
DNS / Ženy [838] Eva Nývltová 1971 CZE Hradec Králové
DNS / Ženy [866] Jarmila Růžičková 1986 CZE Jablonné v Podještědí
DNS / Ženy [902] Jana Šímová 1972 CZE LOKET
DNS / Ženy [910] Jana Šroubková 1971 CZE Budík P.čo