pochod

výsledky

Krakonošova 100

24.09.2021 - 25.09.2021 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 76, muži : 60, ženy: 16, Muži: 60, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 39, muži : 33, ženy: 6, Muži: 33, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 18, muži : 15, ženy: 3, Muži: 15, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, Muži: 8, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Krakonošova 100 celkem: 188, muži : 157, ženy: 31, Muži: 157, Ženy: 31 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci, ITRA) celkem: 38, muži : 36, ženy: 2, Muži: 36, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
opožděný bus celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 99, muži : 55, ženy: 44, Muži: 55, Ženy: 44 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 19, muži : 17, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 9, Muži do 59: 7, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K100, vlna Srnky

start ~ 19:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaLucniSnezkaPomezkyPecPec
1 1 / Muži [407] Adam Šumník 1996 CZE Olomouc 13:25:17 00:00 20:27:18 (1) 21:28:33 (1) 22:53:52 (1) 02:01:45 (1) 03:30:12 (1) 04:12:03 (1) 05:17:59 (1) 07:08:25 (1)
2 2 / Muži [310] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 15:49:51 02:24:33 20:38:29 (2) 22:01:07 (2) 23:54:47 (4) 03:28:19 (2) 05:25:20 (2) 06:15:07 (2) 07:24:31 (2) 09:30:54 (2)
3 3 / Muži [210] Ivan Farbák 1969 CZE Stovka Podkrkonoším 16:26:21 03:01:03 20:41:33 (39) 22:07:25 (27) 05:58 (20) 03:47:23 (11) 05:42:30 (12) 06:25:01 (9) 07:31:55 (6) 09:46:08 (6)
4 4 / Muži [405] Jan Třasák 1981 CZE adidas Runners Prague 18:07:37 04:42:19 20:42:25 (3) 22:04:01 (3) 23:38:54 (2) 03:45:15 (5) 05:55:51 (5) 07:03:02 (4) 08:50:19 (4) 11:08:08 (5)
5 5 / Muži [404] Milan Kopp 1985 CZE Zlín 18:33:17 05:07:59 20:43:43 (7) 22:14:41 (7) 27:32 (7) 04:54:53 (6) 07:37:15 (9) 08:37:16 (9) 09:55:00 (9) 12:09:14 (9)
6 6 / Muži [170] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:57:15 05:31:57 20:51:33 (8) 22:32:47 (8) 01:03:10 (8) 05:22:13 (8) 07:33:30 (6) 08:25:26 (6) 09:47:18 (6) 12:04:57 (6)
6 6 / Muži [186] Pranab Vladovič 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:57:15 05:31:57 20:51:34 (9) 22:40:08 (9) 01:03:16 (9) 05:22:49 (9) 07:33:31 (7) 08:25:31 (7) 09:47:27 (7) 12:05:19 (7)
DNF / Muži [401] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 20:58:08 (10) 23:28:10 (10) 02:07:31 (10)