pochod

výsledky

Krakonošova 100

24.09.2021 - 25.09.2021 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 76, muži : 60, ženy: 16, Muži: 60, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 39, muži : 33, ženy: 6, Muži: 33, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 18, muži : 15, ženy: 3, Muži: 15, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, Muži: 8, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Krakonošova 100 celkem: 188, muži : 157, ženy: 31, Muži: 157, Ženy: 31 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci, ITRA) celkem: 38, muži : 36, ženy: 2, Muži: 36, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
opožděný bus celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 99, muži : 55, ženy: 44, Muži: 55, Ženy: 44 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 19, muži : 17, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 9, Muži do 59: 7, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaLucniSnezkaPomezkyPecPec
1 1 / Muži [542] Jaroslav Gottvald 1989 CZE Natrhnutirit 10:09:41 00:00 20:38:54 (1) 21:31:01 (1) 22:45:23 (1) 01:18:11 (1) 02:17:18 (1) 02:40:25 (1) 03:28:49 (1) 04:47:17 (1)
2 2 / Muži [513] Ondřej Konečný 1992 CZE Karpatští Vlci 11:25:50 01:16:08 20:43:23 (7) 21:39:31 (6) 22:50:42 (3) 01:19:36 (2) 02:28:57 (2) 02:40:52 (2) 03:58:09 (2) 05:33:04 (2)
3 3 / Muži [524] Jan Rýdl 1992 CZE Trutnov 11:49:54 01:40:13 20:40:18 (4) 21:38:30 (5) 22:50:23 (2) 01:40:03 (3) 02:56:10 (3) 03:28:43 (3) 04:25:50 (3) 06:04:17 (3)
4 4 / Muži [512] Filip Klouček 1995 CZE Uruz Run 12:37:35 02:27:53 20:41:18 (5) 21:38:30 (3) 23:07:21 (6) 02:01:02 (6) 03:18:01 (4) 03:52:11 (4) 04:57:07 (4) 06:44:46 (4)
5 5 / Muži [305] Jacek Hibner 1972 POL Górskie Resorty 12:42:00 02:32:18 20:18:16 (4) 21:29:13 (3) 22:50:26 (1) 01:37:32 (1) 02:56:11 (1) 03:33:45 (1) 04:49:48 (1) 06:27:51 (1)
6 6 / Muži [502] Rostislav Bajtek 1983 CZE Spk@nvpp 12:51:34 02:41:53 20:44:58 (18) 21:55:27 (19) 23:24:35 (15) 02:14:50 (8) 03:39:27 (9) 04:15:53 (8) 05:12:56 (6) 07:01:05 (5)
6 6 / Muži [535] Matěj Urbaczka 1996 CZE Nvpp/hodinky-365.cz 12:51:34 02:41:53 20:44:56 (15) 21:55:12 (18) 23:24:38 (16) 02:15:03 (9) 03:39:23 (8) 04:15:57 (9) 05:12:21 (5) 07:01:12 (6)
8 8 / Muži [515] Pavel Koza 1978 CZE Sólo Koza 12:55:01 02:45:19 20:43:23 (8) 21:40:22 (7) 22:57:59 (5) 01:55:04 (4) 03:32:07 (7) 04:08:44 (6) 05:13:38 (8) 07:08:59 (9)
9 9 / Muži [303] Alexandr Filip 1983 CZE České Budějovice 12:56:42 02:47:01 20:17:01 (3) 21:28:47 (2) 22:57:10 (2) 01:55:59 (2) 03:19:44 (2) 04:03:13 (2) 05:08:52 (2) 06:49:19 (2)
10 10 / Muži [533] Jan Tláskal 1983 CZE Přerov 12:59:05 02:49:24 20:39:46 (2) 21:38:30 (2) 22:57:38 (4) 02:01:34 (7) 03:25:00 (5) 04:01:24 (5) 05:13:24 (7) 07:08:17 (7)
11 11 / Muži [531] David Šíma 1971 CZE Tigi-shu Aldroff 13:10:15 03:00:33 20:42:51 (6) 21:41:51 (8) 23:08:31 (7) 02:00:53 (5) 03:30:31 (6) 04:11:57 (7) 05:17:56 (9) 07:08:21 (8)
12 12 / Muži [505] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 13:10:28 03:00:46 20:47:09 (21) 21:55:00 (17) 23:27:03 (18) 02:34:59 (18) 04:13:46 (19) 04:55:52 (19) 05:50:32 (16) 07:37:21 (14)
13 13 / Muži [407] Adam Šumník 1996 CZE Olomouc 13:25:17 03:15:36 20:27:18 (1) 21:28:33 (1) 22:53:52 (1) 02:01:45 (1) 03:30:12 (1) 04:12:03 (1) 05:17:59 (1) 07:08:25 (1)
14 1 / Ženy [509] Kateřina Kadlečková 1978 CZE Praha 13:28:19 03:18:37 20:44:54 (14) 21:48:31 (12) 23:13:18 (9) 02:17:36 (11) 03:43:29 (11) 04:26:24 (10) 05:33:17 (10) 07:31:58 (10)
15 14 / Muži [508] Petr Just 1976 CZE Kuřim 13:28:19 03:18:38 20:44:53 (13) 21:48:15 (10) 23:13:22 (10) 02:17:25 (10) 03:43:27 (10) 04:26:25 (11) 05:33:19 (11) 07:32:01 (11)
16 15 / Muži [544] Daniel Furik 1990 CZE Lipno Nad Vltavou 13:28:20 03:18:39 20:44:56 (16) 21:48:28 (11) 23:13:26 (11) 02:17:41 (12) 03:43:52 (13) 04:26:29 (12) 05:33:24 (13) 07:32:10 (12)
17 16 / Muži [534] Tomáš Tryzna 1992 CZE Jívka 13:28:23 03:18:42 20:43:25 (9) 21:45:00 (9) 23:13:32 (12) 02:17:48 (13) 03:43:31 (12) 04:26:32 (13) 05:33:22 (12) 07:32:13 (13)
18 17 / Muži [125] James Gordon 1982 NOR Urur 13:33:29 03:23:48 19:51:25 (6) 21:10:19 (8) 22:34:53 (6) 01:40:21 (5) 03:14:29 (5) 03:57:51 (5) 04:57:45 (4) 06:46:03 (2)
18 17 / Muži [130] David Chudoba 1983 CZE Paka! 13:33:29 03:23:48 19:51:53 (7) 21:10:05 (7) 22:34:51 (5) 01:40:11 (4) 03:14:25 (4) 03:57:49 (4) 04:57:35 (3) 06:46:06 (3)
20 19 / Muži [102] Tomáš Baše 1994 CZE Pertoltice Pod Ralskem 13:35:13 03:25:31 19:48:23 (4) 21:00:54 (4) 22:34:48 (4) 01:37:23 (3) 03:07:10 (1) 03:54:35 (3) 04:59:23 (5) 06:44:00 (1)
21 20 / Muži [514] Pavel Koranda 1979 CZE Velká Bystřice 13:39:12 03:29:30 20:44:11 (12) 21:49:07 (14) 23:16:07 (13) 02:18:06 (15) 03:50:33 (15) 04:35:51 (15) 05:48:05 (14) 07:42:49 (16)
22 21 / Muži [304] Jan Fremund 1987 CZE Cpos 13:43:45 03:34:04 20:19:00 (5) 21:25:54 (1) 22:59:32 (3) 02:03:32 (3) 03:33:58 (3) 04:11:36 (3) 05:20:05 (3) 07:09:06 (3)
23 22 / Muži [538] Jiří Vyštejn 1981 CZE Www.pilateskdykoli.cz 13:52:31 03:42:49 20:47:17 (22) 22:02:23 (21) 23:44:36 (26) 02:42:51 (19) 04:02:42 (17) 04:50:36 (17) 05:55:56 (17) 07:45:21 (17)
24 23 / Muži [528] Pavel Slepica 1974 CZE Www.jas-eurookna.com 13:54:00 03:44:19 20:44:11 (11) 21:49:07 (13) 23:16:10 (14) 02:18:00 (14) 03:50:32 (14) 04:35:46 (14) 05:48:06 (15) 07:42:45 (15)
25 24 / Muži [214] Martin Handl 1989 CZE Holešov 13:56:23 03:46:42 20:01:06 (5) 21:10:55 (2) 22:37:47 (1) 01:47:25 (1) 03:36:11 (1) 04:11:41 (1) 05:20:07 (1) 07:09:10 (1)
26 25 / Muži [222] Petr Kubiśta 1970 CZE Maraton Plzeň 13:56:31 03:46:50 19:44:53 (3) 20:55:54 (3) 22:25:46 (2) 01:26:08 (2) 03:10:16 (3) 03:49:31 (2) 04:57:02 (2) 06:49:21 (4)
26 2 / Ženy [539] Andrea Čalfová 1991 CZE Praha 13:56:31 03:46:50 19:43:55 (1) 20:55:52 (2) 22:25:58 (3) 01:26:02 (1) 03:10:09 (2) 03:49:29 (1) 04:56:59 (1) 06:49:28 (5)
28 26 / Muži [527] Jan Schier 1981 CZE Palstat / VrchlabÍ 13:57:03 03:47:21 20:48:52 (23) 22:04:53 (22) 23:33:05 (20) 02:52:46 (21) 04:32:17 (21) 05:11:29 (20) 06:12:06 (19) 08:11:33 (19)
29 27 / Muži [510] Bronislav Kandrik 1981 SVK Praha 14:27:50 04:18:08 20:39:47 (3) 21:38:30 (4) 23:13:15 (8) 02:26:25 (16) 03:57:20 (16) 04:40:17 (16) 06:03:42 (18) 08:07:02 (18)
30 28 / Muži [150] Marek Noll 1974 CZE Torpédo Suchdol 14:34:27 04:24:45 19:52:15 (8) 21:08:40 (6) 22:45:14 (8) 02:07:30 (6) 03:56:06 (6) 04:33:13 (6) 05:38:59 (6) 07:31:52 (6)
31 29 / Muži [511] Lukáš Kekrt 1996 CZE Trailpoint 14:41:41 04:32:00 20:43:53 (10) 21:57:34 (20) 23:34:58 (21) 02:58:43 (23) 04:37:36 (23) 05:26:01 (24) 06:50:47 (25) 08:46:46 (23)
32 30 / Muži [529] Ladislav Smejkal 1964 CZE Tudlenudlerun 14:45:11 04:35:30 20:52:15 (27) 22:07:24 (25) 23:42:00 (23) 02:52:55 (22) 04:34:20 (22) 05:13:18 (21) 06:34:01 (21) 08:39:41 (21)
33 31 / Muži [520] Michal Pelikán 1974 CZE Zdiby 14:45:13 04:35:32 20:54:24 (31) 22:07:43 (28) 23:42:30 (24) 02:58:49 (24) 04:37:38 (24) 05:24:49 (23) 06:50:45 (24) 08:39:34 (20)
34 32 / Muži [504] Filip Grusz 1984 CZE Podej Mi Pivo 14:46:54 04:37:12 20:50:23 (25) 22:07:20 (24) 23:38:51 (22) 03:02:30 (25) 04:45:52 (25) 05:31:45 (25) 06:50:14 (23) 08:46:44 (22)
35 33 / Muži [543] Josef Gajdoš 1986 CZE Sportovní Klub ZŠ Na Lukách Polička 14:50:37 04:40:56 20:45:40 (19) 21:54:06 (16) 23:30:51 (19) 02:43:00 (20) 04:22:51 (20) 05:15:44 (22) 06:40:46 (22) 08:59:47 (25)
36 34 / Muži [537] Jan Vrbata 1986 CZE Nadšenci Z Posázaví 14:58:29 04:48:48 20:44:58 (17) 21:53:20 (15) 23:24:42 (17) 02:32:19 (17) 04:07:07 (18) 04:54:58 (18) 06:20:38 (20) 08:47:05 (24)
37 3 / Ženy [211] Marianna Galusová 1987 CZE Tj Rapid Příkopy 15:12:28 05:02:46 20:03:41 (7) 21:20:43 (3) 22:59:29 (3) 02:17:53 (2) 03:56:15 (3) 04:40:15 (3) 06:03:39 (2) 08:06:57 (2)
38 35 / Muži [301] Václav Bureš 1989 CZE Nasavrky 15:19:19 05:09:38 20:19:25 (6) 21:45:51 (9) 23:35:25 (9) 03:37:35 (9) 05:25:15 (10) 06:16:51 (9) 07:20:33 (7) 09:15:33 (5)
39 36 / Muži [313] Tomáš Plihal 1975 CZE Ocr Pardubaci 15:19:19 05:09:38 20:24:35 (12) 21:45:47 (8) 23:35:20 (8) 03:37:29 (8) 05:25:12 (9) 06:16:47 (8) 07:20:11 (6) 09:15:31 (4)
40 37 / Muži [192] Martin Zbruž 1970 CZE Śneci 15:24:21 05:14:40 19:53:28 (9) 21:16:36 (10) 23:08:42 (17) 02:35:07 (8) 04:21:19 (9) 05:08:15 (10) 06:18:28 (7) 08:20:50 (8)
41 38 / Muži [133] Ales Jirak 1977 GER Potsdam 15:24:22 05:14:40 19:58:44 (21) 21:25:23 (19) 23:07:32 (15) 02:51:24 (14) 05:12:17 (11) 06:25:01 (8) 08:21:05 (9)
42 39 / Muži [127] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 6 15:33:11 05:23:30 19:44:22 (2) 20:44:49 (1) 22:05:46 (1) 03:19:31 (18) 04:55:54 (16) 05:37:16 (15) 06:49:58 (13) 08:38:21 (10)
43 40 / Muži [108] Zdeněk Čabla 1956 CZE Goggins-stay Hard 15:36:43 05:27:01 19:54:13 (11) 21:18:34 (13) 23:24:14 (20) 02:49:19 (12) 04:22:18 (10) 05:06:30 (9) 08:06:29 (7)
44 41 / Muži [526] Pavel Semela 1974 CZE Praha 7 15:40:32 05:30:51 20:52:29 (28) 22:07:28 (27) 23:52:42 (27) 03:22:25 (26) 05:01:33 (26) 05:47:18 (26) 07:08:18 (26) 09:17:58 (26)
45 42 / Muži [310] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 15:49:51 05:40:09 20:38:29 (2) 22:01:07 (2) 23:54:47 (4) 03:28:19 (2) 05:25:20 (2) 06:15:07 (2) 07:24:31 (2) 09:30:54 (2)
46 4 / Ženy [523] Lucie Pýchová 1986 CZE Suchý Důl 15:50:13 05:40:31 20:51:46 (26) 22:09:35 (29) 07:25 (30) 03:30:35 (27) 05:20:50 (27) 06:14:21 (27) 07:25:42 (27) 09:37:11 (27)
47 43 / Muži [316] Milan Šusta 1967 CZE Vlkančice 15:52:24 05:42:42 20:23:00 (9) 21:48:05 (10) 23:37:29 (10) 05:03:40 (4) 06:04:26 (5) 07:18:52 (5) 09:17:15 (6)
48 44 / Muži [106] David Brožovský 1982 CZE Makov U Jistebnice 15:55:23 05:45:42 19:57:33 (19) 21:31:46 (23) 23:31:07 (21) 03:08:12 (16) 04:55:19 (14) 05:42:57 (16) 07:00:17 (15) 08:50:50 (14)
49 45 / Muži [103] Jiří Bechyně 1988 CZE Jistebnice 15:55:25 05:45:43 19:57:13 (18) 21:31:47 (24) 23:31:09 (22) 03:08:18 (17) 04:55:35 (15) 05:43:03 (17) 07:00:21 (16) 08:50:52 (15)
50 46 / Muži [256] Marek Zeman 1981 CZE Praha 16:02:41 05:53:00 19:54:30 (1) 21:10:25 (1) 22:44:54 (2) 02:19:01 (3) 03:56:12 (2) 04:39:56 (2) 06:20:28 (3) 08:38:26 (3)
51 47 / Muži [151] Zdeněk Otta 1988 CZE Vrchlabí 16:03:43 05:54:02 19:55:52 (15) 21:17:44 (12) 23:06:18 (11) 02:37:14 (11) 04:14:58 (8) 05:03:44 (8) 06:33:56 (11) 08:46:59 (12)
52 48 / Muži [174] Marek Svoboda 1975 CZE Zumbarda Team Horní Branná 16:03:43 05:54:02 19:55:46 (14) 21:17:30 (11) 23:06:15 (10) 02:37:07 (10) 04:14:54 (7) 05:03:39 (7) 06:33:54 (10) 08:46:54 (11)
53 49 / Muži [184] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 16:05:05 05:55:24 19:55:28 (13) 21:19:53 (14) 23:00:18 (9) 02:19:38 (7) 04:23:38 (11) 05:14:28 (12) 06:30:30 (9) 08:47:01 (13)
54 5 / Ženy [402] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek Pod Brdy 16:10:33 06:00:52 20:43:08 (5) 22:11:37 (5) 23:57:58 (5) 03:30:44 (3) 05:29:05 (3) 06:28:28 (3) 07:36:08 (3) 09:35:09 (3)
55 50 / Muži [311] Jan Novotný 1975 CZE Tábor 16:10:37 06:00:55 20:08:27 (1) 21:40:37 (5) 23:30:24 (5) 03:18:22 (4) 05:10:31 (6) 06:04:22 (4) 07:18:14 (4) 09:25:11 (7)
56 6 / Ženy [201] Hana Antošová 1986 CZE Stovka Podkrkonoším 16:26:21 06:16:39 20:41:14 (38) 22:07:18 (26) 05:55 (19) 03:47:17 (10) 05:42:29 (11) 06:24:55 (8) 07:31:53 (5) 09:46:01 (5)
57 51 / Muži [210] Ivan Farbák 1969 CZE Stovka Podkrkonoším 16:26:21 06:16:40 20:41:33 (39) 22:07:25 (27) 05:58 (20) 03:47:23 (11) 05:42:30 (12) 06:25:01 (9) 07:31:55 (6) 09:46:08 (6)
58 52 / Muži [308] Petr Kulhanek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 16:32:43 06:23:01 20:21:26 (7) 21:43:41 (6) 23:35:08 (7) 03:26:03 (6) 05:21:16 (7) 06:14:41 (7) 07:38:14 (9) 09:43:23 (8)
59 7 / Ženy [176] Michaela Svobodová 1983 CZE Jablonec Nad Nisou 16:33:06 06:23:25 20:00:10 (29) 21:25:36 (21) 23:12:00 (18) 02:49:27 (13) 04:39:49 (13) 05:29:02 (14) 06:45:53 (12) 09:07:08 (17)
60 53 / Muži [137] Tomaz Kranjc 1980 SVN Praha 16:37:09 06:27:28 21:34:23 (3) 23:03:11 (1) 57:15 (1) 04:36:44 (1) 07:13:15 (1) 08:36:25 (1) 10:56:16 (1)
61 54 / Muži [532] Jan Štěpánský 1994 CZE Loko Trutnov 16:45:26 06:35:44 20:46:44 (20) 22:06:13 (23) 23:59:52 (28) 03:50:37 (29) 05:43:39 (28) 06:41:05 (28) 07:57:03 (29) 10:19:09 (29)
62 55 / Muži [187] Radek Vojan 1976 CZE Praha 9 - Třeboradice 16:47:24 06:37:42 19:53:53 (10) 21:14:25 (9) 23:08:38 (16) 02:36:44 (9) 04:27:51 (12) 05:27:31 (13) 06:50:10 (14) 09:07:03 (16)
63 56 / Muži [521] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 16:57:05 06:47:24 21:08:14 (36) 22:34:31 (36) 23:31 (35) 04:01:34 (30) 05:55:46 (30) 06:51:41 (29) 07:56:53 (28) 10:17:44 (28)
64 57 / Muži [242] Jakub Souček 1983 CZE Velim 16:58:19 06:48:38 20:12:36 (18) 21:44:55 (16) 23:36:35 (6) 03:18:17 (4) 05:05:50 (4) 05:58:52 (4) 07:16:27 (4) 09:35:07 (4)
65 58 / Muži [191] Tomáš Zajíček 1976 CZE Statenice 17:02:47 06:53:06 20:15:05 (69) 21:40:27 (31) 23:34:50 (25) 03:22:56 (19) 05:11:26 (18) 06:05:10 (19) 07:25:49 (17) 09:23:15 (18)
66 59 / Muži [141] Uros Mancini 1984 SVN Praha 17:15:14 07:05:32 21:34:23 (2) 23:03:13 (2) 57:19 (2) 04:39:51 (2) 07:13:19 (2) 08:36:38 (2) 10:58:22 (2)
67 60 / Muži [525] Milan Seman 1976 CZE Pardubice 17:17:36 07:07:54 20:53:07 (29) 22:13:18 (31) 00:46 (29) 04:01:41 (31) 06:03:02 (31) 06:53:24 (30) 08:13:39 (30) 10:32:59 (30)
67 60 / Muži [522] Jaroslav Prokop 1981 CZE Mrakotin 17:17:36 07:07:54 20:53:08 (30) 22:11:29 (30) 09:14 (31) 04:07:50 (32) 06:11:35 (32) 07:06:46 (32) 08:30:32 (31) 10:37:54 (31)
69 62 / Muži [314] Lukáš Polívka 1981 CZE Dóda Team 17:26:07 07:16:25 20:11:40 (2) 21:40:19 (4) 23:24:44 (4) 03:18:51 (5) 05:08:58 (5) 06:08:53 (6) 07:32:53 (8) 10:21:05 (9)
70 63 / Muži [207] Zdeněk Crha 1979 CZE Mk Kladno 17:27:10 07:17:29 19:59:47 (4) 21:29:50 (6) 23:30:25 (4) 03:18:41 (5) 05:12:22 (5) 06:15:13 (6) 07:33:25 (7) 10:04:45 (7)
71 64 / Muži [153] Martin Pelc 1990 CZE Hodkovice Nad Mohelkou 17:35:16 07:25:35 20:01:24 (32) 21:38:30 (26) 23:43:38 (28) 03:23:25 (20) 05:09:24 (17) 06:02:01 (18) 07:30:31 (18) 09:49:37 (19)
72 65 / Muži [161] Richard Saidl 1969 CZE Úvaly 17:43:29 07:33:47 20:10:45 (65) 22:09:35 (65) 03:43:32 (27) 05:42:22 (25) 06:33:30 (21) 07:56:04 (20) 10:16:08 (20)
73 8 / Ženy [309] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 17:45:09 07:35:28 20:34:55 (15) 22:07:08 (14) 08:06 (14) 04:17:15 (12) 06:26:38 (13) 07:20:13 (14) 08:36:02 (13) 10:49:41 (11)
74 66 / Muži [516] Eric Leitner 1987 ARG Chimango Pivovar 17:46:53 07:37:12 20:54:49 (34) 22:14:57 (34) 16:52 (32) 04:17:27 (33) 06:26:16 (33) 07:28:57 (33) 09:01:22 (33) 11:30:56 (33)
75 67 / Muži [536] Chiel Van Asselt 1988 NLD Chimango 17:46:57 07:37:15 20:54:50 (35) 22:14:30 (32) 17:21 (33) 04:17:34 (34) 06:26:20 (34) 07:29:01 (34) 09:01:31 (34) 11:31:05 (34)
76 68 / Muži [506] Henrik Huhta 1990 SWE Chimango 17:46:57 07:37:16 20:54:49 (33) 22:14:32 (33) 17:25 (34) 04:18:09 (35) 06:34:20 (35) 07:29:06 (35) 09:01:48 (35) 11:31:39 (35)
77 69 / Muži [517] Josef Matějka 1973 CZE Praha 9 17:48:36 07:38:55 20:49:31 (24) 22:07:26 (26) 23:43:35 (25) 03:40:08 (28) 05:55:42 (29) 07:01:38 (31) 08:50:23 (32) 11:08:12 (32)
78 70 / Muži [215] Jan Hirš 1974 CZE Rychnov Nad Kněžnou 17:51:42 07:42:01 20:19:32 (26) 21:53:38 (22) 03:46 (15) 03:50:30 (12) 05:51:09 (13) 06:41:09 (13) 07:56:17 (10) 10:19:01 (8)
79 71 / Muži [315] Libor Šimek 1975 CZE Lišák 17:55:43 07:46:01 20:24:34 (11) 21:53:20 (12) 06:06 (13) 03:48:58 (11) 05:51:22 (11) 06:52:55 (11) 08:18:09 (11) 10:48:05 (10)
80 72 / Muži [405] Jan Třasák 1981 CZE adidas Runners Prague 18:07:37 07:57:56 20:42:25 (3) 22:04:01 (3) 23:38:54 (2) 03:45:15 (5) 05:55:51 (5) 07:03:02 (4) 08:50:19 (4) 11:08:08 (5)
81 9 / Ženy [406] Klára Márová 1984 CZE Run Labe Run Tým 18:07:38 07:57:57 20:42:33 (4) 22:04:18 (4) 23:38:59 (3) 03:40:03 (4) 05:55:50 (4) 07:03:04 (5) 08:50:31 (5) 11:08:06 (4)
82 10 / Ženy [306] Petra Hliňáková 1972 CZE Praha - Klobouk 18:09:25 07:59:44 20:24:34 (10) 21:53:17 (11) 23:42:54 (11) 03:47:35 (10) 05:51:27 (12) 06:52:59 (12) 08:20:53 (12) 10:54:32 (12)
83 73 / Muži [217] Pavel Jánský 1974 CZE Novy Radov 18:11:00 08:01:19 20:11:39 (16) 21:41:01 (11) 03:28:36 (7) 05:32:34 (10) 06:28:42 (12) 08:00:33 (13) 10:37:04 (11)
84 74 / Muži [233] Roman Otta 1961 CZE Sk Vrchlabí Smola Konstrukce 18:12:48 08:03:07 19:57:30 (2) 21:28:00 (4) 23:36:50 (8) 03:33:44 (8) 05:28:20 (8) 06:26:24 (10) 07:57:32 (12) 10:34:12 (9)
84 74 / Muži [232] Zdeněk Otta 1965 CZE Vrchlabí 18:12:48 08:03:07 19:58:12 (3) 21:28:01 (5) 23:36:45 (7) 03:33:49 (9) 05:28:11 (7) 06:26:27 (11) 07:57:30 (11) 10:34:23 (10)
86 76 / Muži [203] Josef Blatník 1974 CZE Jožin Z Bažin 18:27:22 08:17:41 20:09:56 (13) 21:38:38 (8) 23:34:56 (5) 05:13:41 (6) 06:11:25 (5) 07:36:11 (8) 10:54:01 (13)
87 77 / Muži [221] Marek Krajča 1990 CZE Praha 18:27:38 08:17:56 20:10:30 (14) 21:39:17 (10) 23:36:57 (9) 03:28:32 (6) 05:28:48 (9) 06:23:08 (7) 07:51:34 (9) 10:39:44 (12)
88 78 / Muži [254] Josef Zaoral 1972 CZE Lenochod 18:32:15 08:22:33 20:17:04 (20) 21:51:07 (18) 04:22 (17) 04:18:02 (16) 06:32:05 (18) 07:28:51 (17) 09:01:14 (16) 11:31:21 (16)
89 11 / Ženy [403] Lucia Friedlaenderová 1981 CZE Lorelai 18:33:17 08:23:35 20:43:41 (6) 22:14:02 (6) 27:28 (6) 04:55:00 (7) 07:37:02 (8) 08:37:13 (8) 09:54:59 (8) 12:08:47 (8)
90 79 / Muži [404] Milan Kopp 1985 CZE Zlín 18:33:17 08:23:36 20:43:43 (7) 22:14:41 (7) 27:32 (7) 04:54:53 (6) 07:37:15 (9) 08:37:16 (9) 09:55:00 (9) 12:09:14 (9)
91 80 / Muži [121] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 18:47:16 08:37:34 20:11:58 (66) 21:51:46 (44) 04:16 (40) 04:18:26 (36) 06:43:50 (37) 07:40:35 (34) 09:21:28 (32) 11:43:57 (27)
92 12 / Ženy [253] Věra Zajícová 1964 CZE Praha 6 18:49:25 08:39:43 20:03:49 (9) 21:43:01 (13) 23:52:47 (12) 04:18:33 (17) 06:19:28 (15) 07:08:31 (15) 08:36:07 (14) 11:07:57 (14)
93 81 / Muži [317] Roman Vašek 1973 CZE Němčovice 18:57:06 08:47:25 20:34:56 (16) 22:07:40 (15) 15:50 (15) 04:21:56 (14) 06:31:54 (14) 07:19:47 (13) 08:41:48 (14) 11:32:30 (13)
94 82 / Muži [170] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:57:15 08:47:33 20:51:33 (8) 22:32:47 (8) 01:03:10 (8) 05:22:13 (8) 07:33:30 (6) 08:25:26 (6) 09:47:18 (6) 12:04:57 (6)
94 82 / Muži [186] Pranab Vladovič 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:57:15 08:47:33 20:51:34 (9) 22:40:08 (9) 01:03:16 (9) 05:22:49 (9) 07:33:31 (7) 08:25:31 (7) 09:47:27 (7) 12:05:19 (7)
96 84 / Muži [138] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 19:0-0:0-0 08:50:18 20:03:54 (46) 21:40:21 (30) 23:53:22 (30) 03:49:06 (28) 05:48:49 (26) 06:46:41 (27) 08:15:01 (22) 10:47:57 (22)
97 85 / Muži [228] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova Družina 19:03:26 08:53:45 20:03:46 (8) 21:38:45 (9) 23:44:38 (11) 03:51:42 (13) 05:56:14 (14) 06:57:16 (14) 08:53:56 (15) 11:27:55 (15)
98 86 / Muži [173] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 19:08:30 08:58:48 19:57:52 (20) 21:31:48 (25) 23:31:12 (23) 03:26:14 (21) 05:29:08 (19) 06:28:48 (20) 07:45:41 (19) 10:39:46 (21)
99 87 / Muži [126] Lukáš Horký 1986 CZE Vrchlabí 19:13:22 09:03:40 19:56:31 (17) 21:28:47 (22) 23:31:16 (24) 03:28:10 (25) 05:37:46 (20) 06:39:42 (25) 08:10:21 (21) 10:53:18 (23)
100 88 / Muži [189] Pavel Wehrberger 1974 CZE Hostivař Boys 19:15:54 09:06:12 20:03:10 (45) 21:38:52 (27) 23:36:40 (26) 03:59:15 (29) 06:42:55 (36) 07:40:37 (35) 09:21:31 (33) 11:44:00 (28)
101 89 / Muži [155] Martin Petrů 1986 CZE Veselí Nad Lužnicí 19:15:54 09:06:13 19:59:08 (22) 21:25:28 (20) 23:06:24 (12) 03:28:04 (24) 05:41:14 (22) 06:39:06 (22) 08:30:06 (24) 11:08:52 (24)
102 90 / Muži [208] František Dvořák 1979 CZE Run Zoufalci 19:26:07 09:16:26 20:11:53 (17) 21:43:18 (14) 23:37:14 (10) 04:08:59 (14) 07:21:06 (21) 08:26:26 (21) 09:56:06 (21) 12:12:32 (18)
103 91 / Muži [321] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 19:32:03 09:22:22 21:26:12 (1) 23:12:22 (3) 01:46:29 (3) 06:00:08 (3) 08:08:15 (1) 09:16:15 (3) 10:28:04 (3) 13:07:11 (3)
104 92 / Muži [172] Jakub Studnař 1988 CZE Veselí Nad Lužnicí 19:33:12 09:23:30 19:59:11 (24) 21:25:01 (18) 23:06:29 (13) 03:27:57 (23) 05:41:17 (24) 06:39:16 (24) 08:30:16 (26) 11:09:01 (26)
105 93 / Muži [105] Václav Bouček 1988 CZE Veselí Nad Lužnicí 19:33:13 09:23:31 19:59:13 (25) 21:24:54 (17) 23:06:33 (14) 03:27:53 (22) 05:41:15 (23) 06:39:12 (23) 08:30:11 (25) 11:08:56 (25)
106 94 / Muži [518] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 19:38:43 09:29:02 20:54:46 (32) 22:30:51 (35) 46:38 (36) 05:54:38 (36) 08:03:08 (36) 09:16:36 (38) 10:38:23 (38) 13:18:56 (38)
107 95 / Muži [156] Ondřej Porubek 2000 CZE Bédové 20:08:35 09:58:53 19:55:59 (16) 21:22:31 (16) 23:12:06 (19) 03:28:15 (26) 05:37:51 (21) 06:41:01 (26) 08:29:59 (23) 11:45:06 (29)
108 96 / Muži [216] Karel Hyka 1972 CZE Josefův Důl 20:13:27 10:03:45 20:11:20 (15) 21:43:53 (15) 23:59:13 (14) 04:22:02 (20) 06:26:33 (16) 07:24:53 (16) 09:11:39 (17) 12:10:22 (17)
109 97 / Muži [181] Michal Tichý 1974 CZE Praha 6 20:23:59 10:14:18 20:01:27 (33) 21:40:38 (33) 04:13 (39) 04:24:57 (40) 06:42:38 (35) 07:47:17 (37) 09:34:48 (36) 12:21:56 (34)
109 97 / Muži [128] Michal Hujer 1976 CZE Žatec 20:23:59 10:14:18 20:04:49 (49) 21:56:02 (56) 06:57 (42) 04:21:51 (39) 06:42:35 (34) 07:47:15 (36) 09:34:42 (35) 12:21:59 (35)
109 97 / Muži [118] Petr Futera 1987 CZE Liberec 20:23:59 10:14:18 20:06:11 (51) 21:55:21 (55) 13:25 (43) 04:12:13 (33) 06:35:41 (33) 07:48:01 (38) 09:34:53 (37) 12:22:03 (36)
112 13 / Ženy [115] Kristýna Exnerová 1996 CZE Vrchlabí 20:27:58 10:18:17 19:59:48 (27) 21:45:51 (36) 03:32 (36) 04:07:58 (31) 06:04:31 (28) 07:17:52 (29) 09:11:51 (28) 11:55:57 (30)
113 100 / Muži [541] Tomáš Ulrych 1989 CZE Jablonec Nad Nisou 20:31:39 10:21:58 21:14:36 (38) 23:12:29 (38) 01:46:33 (38) 06:00:19 (38) 08:08:24 (38) 09:16:21 (37) 10:29:47 (37) 13:07:52 (37)
114 101 / Muži [540] Leos Mastnik 1987 CZE Www.onewayticket.team 20:31:42 10:22:00 21:14:34 (37) 23:12:20 (37) 01:46:25 (37) 06:00:14 (37) 08:08:19 (37) 09:16:19 (36) 10:29:17 (36) 13:07:40 (36)
115 102 / Muži [239] Lukáš Saksun 1995 CZE Český Ráj Outdoor 20:38:56 10:29:15 20:05:45 (11) 21:52:17 (21) 25:27 (24) 04:21:46 (19) 06:30:25 (17) 07:41:01 (18) 09:29:59 (18) 12:23:26 (19)
116 14 / Ženy [230] Terka Nývltová 1995 CZE Náchod 20:40:02 10:30:21 20:27:13 (14) 21:58:41 (13) 04:42 (12) 04:18:37 (13) 07:31:05 (15) 08:27:20 (15) 09:55:18 (15) 13:10:13 (14)
117 103 / Muži [167] Daniel Sobotka 1977 CZE Sts Chvojkovice 20:40:06 10:30:25 20:01:53 (34) 21:46:19 (38) 27:16 (49) 05:06:09 (50) 07:22:03 (43) 08:18:51 (43) 10:11:23 (44) 12:47:02 (39)
117 103 / Muži [185] Miloš Veselý 1969 CZE Sts Chvojkovice 20:40:06 10:30:25 20:01:54 (35) 21:46:51 (40) 29:04 (55) 05:06:15 (51) 07:22:51 (44) 08:18:32 (42) 10:11:25 (45) 12:47:28 (40)
119 105 / Muži [142] Martin Mertlik 1977 CZE Oldřichov V Hájích 20:40:59 10:31:17 20:00:57 (30) 21:49:22 (41) 00:16 (33) 04:25:10 (41) 06:25:56 (29) 07:28:24 (30) 09:16:42 (31) 12:13:39 (33)
120 106 / Muži [140] Petr Malý 1990 CZE Kamenice 20:51:19 10:41:37 20:05:08 (50) 21:52:12 (45) 04:08 (38) 04:21:41 (38) 06:30:28 (30) 07:39:24 (33) 09:29:47 (34) 12:23:14 (37)
121 15 / Ženy [160] Petra Rubášová 1970 CZE Borovany 20:55:21 10:45:39 20:06:22 (53) 22:02:40 (62) 30:47 (57) 05:15:55 (52) 07:23:40 (45) 08:22:46 (46) 10:07:33 (43) 12:48:06 (41)
122 107 / Muži [236] Andrej Petruš 1987 CZE Bílý Kostel Nad Nisou 21:02:18 10:52:36 20:18:24 (24) 22:01:52 (24) 22:17 (23) 04:43:45 (21) 06:52:13 (20) 08:05:26 (19) 09:50:31 (19) 12:34:49 (20)
123 16 / Ženy [136] Andrea Kolomá 1978 CZE Runsport.cz 21:02:53 10:53:11 20:04:34 (48) 21:59:29 (61) 34:51 (60) 05:28:24 (55) 07:32:12 (47) 08:40:41 (49) 10:32:34 (51) 13:14:06 (47)
124 108 / Muži [193] Petr Zemánek 1972 CZE Chuchelná 21:06:03 10:56:21 20:02:15 (39) 21:51:09 (42) 13:36 (45) 04:18:16 (34) 06:32:42 (31) 07:28:32 (31) 09:16:34 (29) 12:09:38 (31)
124 108 / Muži [194] Petr Zemánek 1996 CZE Chuchelná 21:06:03 10:56:21 20:02:24 (40) 21:51:28 (43) 13:48 (46) 04:18:21 (35) 06:32:43 (32) 07:28:35 (32) 09:16:37 (30) 12:09:56 (32)
126 110 / Muži [168] David Souček 1975 CZE Mountain Maniacs 21:14:04 11:04:22 20:02:06 (37) 21:43:56 (35) 02:54 (35) 04:42:40 (45) 07:12:40 (41) 08:20:01 (44) 09:56:13 (41) 12:51:41 (42)
127 111 / Muži [157] Pavel Pospíšil 1973 CZE Mountain Maniacs 21:14:04 11:04:23 20:02:06 (38) 21:43:08 (34) 02:49 (34) 04:42:32 (44) 07:12:45 (42) 08:20:03 (45) 09:56:17 (42) 12:52:12 (43)
128 112 / Muži [190] Michal Weis 1986 CZE Kubota Tým 21:17:17 11:07:36 20:06:28 (55) 21:46:40 (39) 23:52:37 (29) 04:18:47 (37) 06:54:14 (40) 08:03:45 (41) 09:35:52 (38) 12:37:21 (38)
129 113 / Muži [129] Zdeněk Chmel 1962 CZE Běžecký Klub České Spořitelny 21:26:46 11:17:05 20:02:06 (36) 21:53:50 (50) 01:13:58 (67) 05:53:20 (59) 08:31:35 (47) 10:18:10 (46) 13:07:34 (44)
130 114 / Muži [116] Václav Filip 1955 CZE Rudolfov 21:32:34 11:22:53 20:06:54 (58) 21:53:38 (49) 18:52 (47) 05:16:01 (53) 07:26:45 (46) 08:31:41 (48) 10:27:51 (47) 13:26:27 (51)
131 17 / Ženy [243] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 21:33:53 11:24:11 20:02:52 (43) 21:55:11 (53) 27:23 (51) 05:04:37 (48) 07:43:59 (49) 08:58:25 (51) 10:32:05 (48) 13:24:42 (49)
132 115 / Muži [209] Pavel Dymák 1987 CZE Chrudim 21:33:54 11:24:12 20:03:07 (44) 21:55:20 (54) 27:20 (50) 05:04:29 (47) 07:43:55 (48) 08:58:23 (50) 10:32:06 (49) 13:24:40 (48)
133 116 / Muži [213] Jiří Haltuf 1985 CZE Pardubice 21:33:54 11:24:12 20:02:26 (41) 21:54:59 (52) 27:13 (48) 05:04:40 (49) 07:44:01 (50) 08:58:28 (52) 10:32:08 (50) 13:24:44 (50)
134 117 / Muži [196] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 21:36:04 11:26:22 20:00:05 (28) 21:39:09 (28) 23:54:51 (31) 04:30:04 (43) 06:52:23 (39) 07:53:37 (40) 09:50:12 (40) 13:10:03 (46)
135 118 / Muži [240] Miroslav Schrotz 1978 CZE Pulečný 21:44:17 11:34:35 20:02:58 (6) 21:51:21 (19) 15:42 (22) 05:00:12 (22) 07:22:09 (22) 08:18:26 (20) 10:14:55 (22) 13:01:48 (21)
136 119 / Muži [312] Jan Pavlík 1978 CZE Tk Korýši 21:57:04 11:47:23 22:00:36 (4) 23:43:48 (4) 02:50:00 (4) 07:54:47 (4) 10:33:16 (2) 11:42:28 (5) 13:04:36 (4) 16:03:40 (4)
137 120 / Muži [302] Jakub Cerny 1982 CZE Podebrady 22:33:27 12:23:45 20:25:03 (13) 22:13:56 (16) 54:48 (16) 06:53:51 (15) 09:02:15 (16) 10:09:46 (16) 11:55:13 (16) 14:57:42 (15)
138 121 / Muži [248] Dalibor Tomša 1971 CZE Žirafy Slaný 22:44:21 12:34:40 20:23:35 (28) 22:18:57 (30) 49:34 (32) 05:54:19 (28) 08:34:13 (26) 09:48:22 (25) 11:23:24 (25) 14:39:42 (24)
139 122 / Muži [245] Miroslav Škorna 1990 CZE Žirafy Slaný 22:44:22 12:34:40 20:26:47 (29) 22:19:18 (32) 49:22 (30) 05:54:25 (29) 08:57:58 (30) 10:12:57 (30) 11:53:30 (26) 14:51:57 (25)
140 123 / Muži [219] Jan Kala 1973 CZE Libochovičky 22:46:18 12:36:37 20:17:32 (23) 22:03:52 (25) 30:52 (25) 05:04:47 (23) 07:26:39 (23) 08:33:28 (23) 10:23:58 (23) 13:55:08 (23)
141 124 / Muži [158] Jan Pšikal 1982 CZE Praha 6 22:58:36 12:48:55 19:59:08 (23) 21:39:53 (29) 23:59:22 (32) 05:28:38 (56) 07:57:19 (51) 09:16:35 (53) 11:10:12 (52) 14:09:59 (52)
142 125 / Muži [145] Petr Mixa 1979 CZE Husinec 23:03:17 12:53:35 20:06:50 (56) 22:10:08 (67) 49:06 (63) 06:06:41 (63) 08:29:05 (56) 09:27:57 (57) 11:23:02 (55) 14:40:36 (55)
143 18 / Ženy [171] Radka Stoklasová 1976 CZE Úvaly 23:03:17 12:53:36 20:06:17 (52) 21:57:28 (57) 31:50 (58) 05:53:28 (60) 08:28:53 (54) 09:27:23 (54) 11:28:41 (56) 14:37:53 (53)
144 19 / Ženy [104] Gabriela Bohatová 1987 CZE Husinec - Řež 23:03:17 12:53:36 20:07:51 (62) 22:09:26 (64) 49:01 (62) 06:06:47 (64) 08:29:02 (55) 09:27:54 (56) 11:17:49 (54) 14:37:55 (54)
145 20 / Ženy [146] Lenka Mixová 1978 CZE Husinec 23:03:18 12:53:36 20:06:52 (57) 22:10:05 (66) 49:10 (64) 06:06:34 (62) 08:29:09 (57) 09:37:00 (58) 11:17:47 (53) 14:40:39 (56)
146 126 / Muži [119] Igor Gáll 1991 CZE Praha 23:19:26 13:09:45 20:12:29 (67) 22:08:45 (63) 01:03:09 (66) 06:06:59 (65) 08:29:17 (58) 09:43:26 (59) 11:40:58 (57) 14:53:59 (57)
147 127 / Muži [225] Tomáš Marek 1996 CZE Karlovy Vary 23:25:09 13:15:27 20:39:58 (37) 22:32:46 (38) 01:14:20 (36) 06:53:43 (34) 10:19:18 (31) 10:06:40 (29) 12:30:55 (30) 15:46:28 (28)
148 128 / Muži [154] Martin Pelc 1981 CZE Puk 23:42:27 13:32:46 20:07:19 (59) 21:58:21 (59) 27:41 (53) 05:53:07 (57) 08:57:16 (60) 10:16:24 (62) 12:33:58 (61) 15:54:25 (58)
149 129 / Muži [122] Jiří Pospíšil 1982 CZE Vinařice 23:42:34 13:32:53 20:07:24 (60) 21:59:04 (60) 27:45 (54) 05:53:15 (58) 08:57:18 (61) 10:16:39 (63) 12:33:46 (60) 15:54:42 (59)
150 21 / Ženy [206] Klára Bobáková 1980 CZE Mělník 23:51:30 13:41:49 20:35:44 (35) 22:28:47 (35) 39:57 (26) 05:36:42 (25) 08:34:16 (27) 09:49:43 (26) 11:59:58 (28) 15:39:18 (26)
151 130 / Muži [204] Marek Bobák 1979 CZE Mělník 23:51:33 13:41:51 20:35:43 (34) 22:29:05 (37) 40:02 (28) 05:36:53 (27) 08:34:19 (28) 09:57:19 (28) 12:00:00 (29) 15:39:22 (27)
152 131 / Muži [530] Juan Stredel 1971 VEN Czcoven 24:00:48 13:51:06 22:13:56 (5) 55:42 (5) 03:26:50 (5) 08:11:07 (5) 11:18:48 (4) 13:18:21 (5)
153 22 / Ženy [112] Darina Doubková 1957 CZE Doubek Team 24:49:31 14:39:50 20:12:39 (68) 22:12:40 (69) 55:29 (65) 06:11:35 (67) 08:50:41 (59) 10:04:56 (60) 13:38:18 (62) 16:33:25 (60)
154 132 / Muži [320] Jiří Hofman 1970 CZE Jirka Stovkař 24:54:30 14:44:48 20:54:23 (17) 23:06:23 (17) 01:30:06 (17) 07:07:00 (16) 11:07:11 (17) 11:48:01 (17) 13:44:06 (17)
155 133 / Muži [134] Milan Klojda 1973 CZE Karlovy Vary 25:31:52 15:22:10 20:35:20 (75) 23:09:25 (74) 02:06:36 (70) 07:54:43 (72) 10:25:21 (64) 11:29:47 (64) 13:41:55 (64) 16:33:28 (61)
155 133 / Muži [169] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 25:31:52 15:22:10 20:35:15 (74) 23:09:27 (75) 02:06:38 (71) 07:54:37 (71) 10:25:18 (63) 11:46:03 (66) 13:41:51 (63) 16:33:33 (62)
DNF / Muži [149] Petr Musil 1974 CZE Hostivař Boys 19:54:27 (12) 21:21:53 (15) 23:37:08 (27) 03:59:22 (30)
DNF / Muži [120] Kamil Hák 1998 CZE Most - Vtelno 20:04:31 (47) 21:52:23 (46) 29:59 (56) 06:11:27 (66)
DNF / Ženy [107] Lucie Travnickova 1969 CZE Tetřívci 20:10:42 (64) 22:11:24 (68)
DNF / Muži [255] Tomáš Zelený 1994 CZE Náchod 20:27:13 (30) 21:58:43 (23) 05:10 (18) 04:18:42 (18) 07:31:07 (24) 08:26:33 (22) 09:55:30 (20) 13:10:15 (22)
DNF / Ženy [114] Kateřina Dvořáková 1997 CZE Kosmonosy 20:06:23 (54) 21:54:51 (51) 13:26 (44) 04:27:09 (42) 06:52:21 (38) 07:53:33 (39) 09:50:08 (39) 13:09:41 (45)
DNF / Muži [227] Jan Melichar 1982 CZE Nesho 20:28:30 (32) 23:43:55 (39) 03:19:36 (37) 08:38:42 (35) 10:22:58 (32) 11:29:50 (31) 13:08:38 (31) 16:48:48 (29)
DNF / Muži [307] Štěpán Javůrek 1987 CZE Chodov 20:21:28 (8) 21:43:49 (7) 23:35:02 (6) 03:26:07 (7) 05:21:18 (8) 06:17:01 (10) 08:08:20 (10)
DNF / Ženy [175] Monika Svobodová 1996 CZE Vrchlabí 19:59:47 (26) 21:45:51 (37) 03:35 (37) 04:08:04 (32) 06:04:27 (27) 07:17:49 (28) 09:11:49 (27)
DNF / Muži [249] Karel Trunečka 1985 CZE Kladno 20:17:07 (21) 22:07:34 (28) 49:15 (29) 05:28:31 (24) 07:32:13 (25) 08:40:45 (24) 11:14:56 (24)
DNF / Muži [205] Daniel Bobák 1981 CZE Mělník 20:35:45 (36) 22:28:54 (36) 40:00 (27) 05:36:48 (26) 08:34:23 (29) 09:49:50 (27) 11:59:56 (27)
DNF / Muži [123] Robert Hegegy 1974 CZE Říčany U Prahy 20:07:38 (61) 21:57:45 (58) 31:56 (59) 05:53:32 (61) 08:09:51 (53) 09:27:39 (55) 11:53:43 (58)
DNF / Muži [152] Piotr Pardej 1977 POL Rac Systems 20:02:44 (42) 21:53:07 (47) 46:51 (61) 06:11:43 (68) 09:02:42 (62) 10:06:44 (61) 12:11:30 (59)
DNF / Ženy [117] Anna Marie Fišerová 1994 CZE Mladá Boleslav 20:19:42 (72) 22:23:04 (70) 01:47:08 (69) 07:23:33 (70) 10:28:44 (66) 11:45:55 (65) 13:41:56 (65)
DNF / Muži [165] Uddhava Selucký 1969 CZE Sri Chinmoy Maraton Team 21:10:25 (76) 23:18:48 (76) 02:07:35 (72) 08:07:07 (73) 10:40:03 (67) 12:24:41 (68) 14:18:29 (66)
DNF / Muži [319] Petr Luberda 1965 CZE Dvtech.cz České Budějovice 23:42:08 (18) 03:14:10 (18) 10:31:01 (17) 12:13:55 (18) 13:24:26 (18) 14:52:24 (18)
DNF / Muži [144] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 20:19:30 (71) 22:24:19 (71) 01:46:51 (68) 07:23:29 (69) 10:26:14 (65) 11:55:20 (67) 15:10:16 (67)
DNF / Muži [218] Daniel Jaroš 1976 CZE Krušnoborci 20:17:14 (22) 21:51:01 (17) 04:18 (16) 04:17:22 (15) 06:32:13 (19)
DNF / Muži [179] Adam Škoda 1998 CZE Trutnov 20:08:12 (63) 21:53:23 (48) 27:36 (52) 05:16:06 (54) 08:06:53 (52)
DNF / Muži [148] Petr Moravec 1984 CZE Goggins-stay Hard 19:50:40 (5) 21:08:29 (5) 22:38:00 (7) 02:56:57 (15)
DNF / Muži [182] Tomáš Tichý 1974 CZE Praha 6 20:01:03 (31) 21:40:35 (32) 06:55 (41) 04:55:17 (46)
DNF / Muži [235] Jan Pavlík 1981 CZE Žirafy Slaný 20:18:59 (25) 22:18:57 (31) 49:32 (31) 05:54:30 (30)
DNF / Ženy [246] Linda Škornová 1997 CZE Žirafy Slaný 20:27:56 (31) 22:19:33 (34) 49:43 (34) 05:54:51 (31)
DNF / Muži [244] Miloš Škorna 1977 CZE Žirafy Slaný 20:28:49 (33) 22:19:29 (33) 49:37 (33) 05:54:58 (32)
DNF / Muži [237] Jiří Pokorný 1974 CZE Žirafy Slaný 20:23:17 (27) 22:18:55 (29) 49:51 (35) 06:06:52 (33)
DNF / Ženy [212] Klára Gillernová 1994 CZE Vegan Sport Club 20:05:08 (10) 21:52:15 (20) 23:52:51 (13)
DNF / Muži [251] Michal Vojtěchovský 1994 CZE Malý Újezd 20:14:34 (19) 21:42:11 (12) 07:03 (21)
DNF / Muži [401] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 20:58:08 (10) 23:28:10 (10) 02:07:31 (10)
DNF / Ženy [111] Tereza Davidova 1980 CZE Husinec Řež 20:18:09 (70) 22:31:02 (72) 03:06:21 (73)
DNF / Ženy [195] Veronika Zilvarova 1988 CZE Husinec Řež 20:19:45 (73) 22:31:02 (73) 03:07:04 (74)
DNF / Muži [234] Jakub Paducha 1985 CZE Horský Grifonci Berry A Tyrri 20:09:05 (12) 21:38:30 (7)
DNF / Muži [231] Jan Obermajer 1979 CZE A Jdemé
DNS / Ženy [223] Eliška Majorová 1987 CZE Praha