Krakonošova 100

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 117, muži : 94, ženy: 23, Muži: 94, Ženy: 23 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 71, ženy: 29, Muži: 71, Ženy: 29 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 101, muži : 83, ženy: 18, Muži: 83, Ženy: 18 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 65, muži : 52, ženy: 13, Muži: 52, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 85, muži : 74, ženy: 11, Muži: 74, Ženy: 11 [html] [pdf]
K 55 celkem: 236, muži : 161, ženy: 75, Muži: 161, Ženy: 75 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K 55

start ~ 32:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 236 účastníků ( 161 mužů, 75 žen) 55km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Algerová Petra CZE 1974 PERO-CS BEZNADĚJ
Ženy [ ] Bartásková Lenka CZE 1989 Kaznějov
Ženy [ ] Bartásková Pavla CZE 1987 Kaznějov
Ženy [ ] Benešová Veronika CZE 1984 Častolovice
Ženy [ ] Běťáková Eva CZE 1982 Prachatice
Ženy [ ] Burdová Daniela CZE 1979 TJ Sokol Ledenice
Ženy [ ] Carroll Vladimíra CZE 1979 Vetrna hurka
Ženy [ ] Červová Zuzana CZE 1988 Praha 10
Ženy [ ] Čeřovská Iva CZE 1972 Mariánské Lázně
Ženy [ ] Derkáčová Božena CZE 1976 Košťálov
Ženy [ ] Dolejšová Veronika CZE 1989 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Doudová Renata CZE 1974 Dourepetum
Ženy [ ] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Ženy [ ] Dvořáková Jitka CZE 1991 Dub nad Moravou
Ženy [ ] Eliášová Helena CZE 1963 Praha
Ženy [ ] Forejt Vendula CZE 1976 Hradec Králové
Ženy [ ] Fryčová Jana CZE 1982 Pojd mi hop
Ženy [ ] Hamouzová Jana CZE 1978 Svojetín
Ženy [ ] Haniaková Kristýna CZE 1988 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Havlova Petra CZE 1993 Hradec Kralove
Ženy [ ] Heidingerová Jana CZE 1994 Praha
Ženy [ ] Herbsová Hedvika CZE 1976 Středoholky
Ženy [ ] Hercíková Jana CZE 1971 Benátky Nad Jizerou
Ženy [ ] Hladová Veronika CZE 1983 Chuderov
Ženy [ ] Hlaváčková Zuzana SWE 1990 Riksgränsen
Ženy [ ] Holatová Lenka CZE 1980 Na vlastní nohy
Ženy [ ] Holečková Patricie CZE 1977 Praha 7
Ženy [ ] Chlumská Veronika CZE 2002 Musher Club Český ráj
Ženy [ ] Jahůdková Eliška CZE 1981 Kuřim
Ženy [ ] Janková Jana CZE 1990 Srbeč
Ženy [ ] Kantová Hana CZE 1980 Praha 9
Ženy [ ] Karbanová Markéta CZE 1981 Lelekovice
Ženy [ ] Kolínová Markéta CZE 1990 Praha
Ženy [ ] Kratochvílová Lenka CZE 1973 Oční optika Daniela s.r.o.
Ženy [ ] Krejčová Martina CZE 1985 Česká Lípa
Ženy [ ] Kulhánková Barbora CZE 1973 Lk Slovan Karlovy Vary
Ženy [ ] Kvapilova Lucia CZE 1990 Teply Caj
Ženy [ ] Lacinová Jana CZE 1990 Lázně Bělohrad
Ženy [ ] Landová Lenka CZE 1978 ToniCzech Runners Club
Ženy [ ] Landová Mirka CZE 1990 Mexická vlna
Ženy [ ] Marková Vlaadimíra CZE 1977 Vlachovo Březí
Ženy [ ] Martanová Lucie CZE 1993 Čkyně
Ženy [ ] Matušíková Hana CZE 1981 Matušíci
Ženy [ ] Muchová Klára CZE 2002 Chrastava
Ženy [ ] Navrátilová Julie CZE 1981 Říčany
Ženy [ ] Němcová Jana CZE 1983 Frenštát pod Radhoštěm
Ženy [ ] Novotná Sofie CZE 1991 Choceň
Ženy [ ] Pawlak Karina POL 1991 Ostrów Wielkopolski
Ženy [ ] PECKO IVETA LVA 1972 KARLOVY VARY
Ženy [ ] Podbielska Agnieszka POL 1974 KB Castellanus
Ženy [ ] Pohlova Zuzana CZE 1973 Praha 10
Ženy [ ] Pospíšilová Veronika CZE 1978 Teplice
Ženy [ ] Prokešová Lida CZE 1974 Litomyšl
Ženy [ ] Raulová Radka CZE 1982 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Rejchová Veronika CZE 1974 Teplice
Ženy [ ] Rozínková Martina CZE 1978 Němčičky
Ženy [ ] Sawyer Zdenka CZE 1983 Praha
Ženy [ ] Severová Kamila CZE 1992 Litomyšl
Ženy [ ] Sobotková Šárka CZE 1985 Přelouč
Ženy [ ] Solnařová Petra CZE 1990 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Stejskalová Monika CZE 1994 Všestary
Ženy [ ] Suchá Aneta CZE 2004 Opava
Ženy [ ] Svatá Zdeňka CZE 0000 Jaruška team
Ženy [ ] Svobodová Marcela CZE 1991 Slaný
Ženy [ ] Šmejkalová Zuzana CZE 1984 HO Squadráti Outdoor
Ženy [ ] Štěpánová Dana CZE 1974 Hradec Králové
Ženy [ ] Šulcová Veronika CZE 1984 Pardubice
Ženy [ ] Šulejová Šárka CZE 1986 ToniCzech Runners Club
Ženy [ ] Tekelová Martina CZE 1977 Praha 12
Ženy [ ] Umanová Petra CZE 1978 Dourepetum
Ženy [ ] Vankova Radka CZE 1992 Hradec Kralove
Ženy [ ] Veselá Jana CZE 1975 STS Chvojkovice
Ženy [ ] Vodičková Kateřina CZE 1989 AC Sparta Řeporyje
Ženy [ ] Votruba Michaela CZE 1996 TJ Sokol Ledenice
Ženy [ ] Walker (Mackova) Dana CZE 1986 Walker