14.06.2024 - 15.06.2024 Vrchlabí, Krkonoše
startovní listina
20:15:00
start ~ 20:15:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 40 účastníků
(
33 mužů,
7 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | | Beranova Hanka | CZE | 1983 | Hopici | Sadska |
Muži | | Bienek Vojtěch | CZE | 1988 | Run Magazine Team | Praha |
Muži | | Biolek Jaromír | CZE | 1962 | Týnec Nad Sázavou | Týnec Nad Sázavou |
Muži | | Flejberk Richard | CZE | 1976 | Týnec Nad Sázavou | Týnec Nad Sázavou |
Ženy | | Gillernová Klára | CZE | 1994 | Vegan Sport Club | Plzeň |
Muži | | Grygar Robert | CZE | 1995 | Kocovina S.r.o. | Krňany |
Muži | | Haltuf JiŘÍ | CZE | 1985 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | | Harmanová Miroslava | CZE | 1996 | Praha | Praha |
Muži | | Hnátek Jan | CZE | 1996 | Kocovina S.r.o. | Praha |
Muži | | Horák Michal | CZE | 1979 | 4texpedice | Praha |
Muži | | Houdek Jakub | CZE | 1987 | Run Magazin Team | Pardubice |
Muži | | Houška Miroslav | CZE | 1983 | Týnec Nad Sázavou | Týnec Nad Sázavou |
Muži | | Hron Richard | CZE | 1993 | Après-ski Team | Rokycany - Plzeňské Předměstí |
Muži | | Hruška Petr | CZE | 1975 | Chrást Nad Sázavou | Chrást Nad Sázavou |
Muži | | Hyksa Tomáš | CZE | 1983 | Horotým Nechťak | Prachovice |
Muži | | Janda Jiří | CZE | 1983 | Týnec Nad Sázavou | Týnec Nad Sázavou |
Ženy | | Kaftanová Lucie | CZE | 1992 | Hlavní Město Praha | Hlavní Město Praha |
Muži | | Kalenský Filip | CZE | 1981 | Radim U Kolína 389 | Radim U Kolína 389 |
Muži | | Kanta Martin | CZE | 1982 | Praha 9, Vysocany | Praha 9, Vysocany |
Ženy | | Kašparová Adéla | CZE | 1998 | Praha 8 | Praha 8 |
Muži | | Komžák Petr | CZE | 1978 | Nevím | Rajnochovice |
Muži | | Letáček Radek | CZE | 1974 | Samisobě | Teplice |
Muži | | Letoštiak Petr | CZE | 1979 | Týnec Nad Sázavou | Týnec Nad Sázavou |
Muži | | Miler Adam | CZE | 2000 | Jaroměř | Jaroměř |
Muži | | Novák František | CZE | 1998 | Šestajovice | Šestajovice |
Ženy | | Pistovčáková Jitka | CZE | 1976 | Samisobě | Teplice |
Muži | | Porubek Ondřej | CZE | 2000 | Litíč | Litíč |
Muži | | Průcha Tomáš | CZE | 1977 | Ptk Popelín | Popelín |
Muži | | Přidal Martin | CZE | 1979 | Třebčín | Třebčín |
Muži | | Rajský Josef | CZE | 1986 | Praha | Praha |
Muži | | Saksun Lukáš | CZE | 1995 | Praha | Praha |
Muži | | Seknička Karel | CZE | 1992 | Après-ski Team | Konstantinovy Lázně |
Muži | | Stybor Michal | CZE | 1970 | Hopici | Sadska |
Muži | | Šedivka Jan | CZE | 1992 | Prostějov | Prostějov |
Muži | | Šípal Jan | CZE | 1990 | Slimáci | Zábědov 18, Nový Bydžov |
Ženy | | Škodová Radka | CZE | 1987 | Pardubice | Pardubice |
Muži | | Štorek Pavel | CZE | 1989 | Hlína | Hlína |
Muži | | Vašek Roman | CZE | 1973 | Němčovice | Němčovice |
Muži | | Vík Milan | CZE | 1979 | Liberec | Liberec |
Muži | | Vlasak Tomas | CZE | 1990 | Slimáci | Chlumec Nad Cidlinou |