Dětská K7 MTB

03.09.2016 Janské Lázně 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

BABY celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf]
RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 26, muži : 16, ženy: 10, kluci 9-11: 9, kluci 12-14: 7, holky 9-11: 8, holky 12-14: 2 [html] [pdf]
ZELENÁ TRAŤ celkem: 22, muži : 15, ženy: 7, kluci: 15, holky: 7 [html] [pdf]

výsledková listina BABY

start ~ 11:01:44

00:01:41.585
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [62] Filip Podlipný 2012 CZE Lázně Bělohradq 01:05.2
2 2 / kluci [3] Šimon Jirásek 2011 CZE Náchod 01:08.0 00:02.8
3 3 / kluci [53] Jonáš Jiskra 2011 CZE Litoměřice 01:10.5 00:05.3
4 4 / kluci [60] František Šťastný 2012 CZE 01:12.1 00:06.9
5 1 / holky [4] Alice Kosáčková 2012 CZE Zálesní Lhota 156, Studenec 01:15.5 00:10.3
6 5 / kluci [63] Matyáš Rybář 2011 CZE Trutnov 01:22.0 00:16.8
7 6 / kluci [43] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 01:32.6 00:27.4
8 2 / holky [42] Hana Kameníková 2012 CZE 01:38.7 00:33.5
9 7 / kluci [1] Viktor Čámský 2011 CZE Černý Důl 01:43.0 00:37.8
10 3 / holky [6] Sára Polmanová 2013 CZE lidé&HORY Duratec 01:48.4 00:43.2
11 8 / kluci [54] Tomáš Havlina 2011 CZE 01:50.1 00:44.9
12 4 / holky [5] Majda Křížová 2012 CZE penzion Adélka 02:11.8 01:06.6
13 5 / holky [59] Linda Karmáčková 2013 CZE 04:02.7 02:57.5

výsledková listina RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:14:35

00:18:05.365
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci 12-14 [44] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 13:30.9
2 2 / kluci 12-14 [28] Jiří Horák 2003 CZE Svoboda nad Úpou 14:16.6 00:45.7
3 1 / kluci 9-11 [46] Vojtěch Jindra 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 14:33.6 01:02.7
4 3 / kluci 12-14 [34] Vojta Nikl 2003 CZE SK Janské Lázně 15:07.6 01:36.7
5 1 / holky 12-14 [45] Eva Krákorová 2004 CZE Olfin Car Vella Trutnov 15:14.0 01:43.1
6 2 / kluci 9-11 [61] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 15:36.8 02:05.9
7 4 / kluci 12-14 [25] Vavřinec Doubek 2004 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 16:10.6 02:39.7
8 1 / holky 9-11 [22] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 16:59.1 03:28.2
9 2 / holky 9-11 [50] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 17:18.4 03:47.5
10 3 / kluci 9-11 [37] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 17:22.5 03:51.6
11 4 / kluci 9-11 [24] Josef Doubek 2007 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 17:22.9 03:52.0
12 5 / kluci 9-11 [36] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 17:42.2 04:11.3
13 6 / kluci 9-11 [30] Michal Maršík 2005 CZE Příbram 7 17:43.7 04:12.8
14 3 / holky 9-11 [47] Alžběta Jindrová 2007 CZE 17:49.3 04:18.4
15 4 / holky 9-11 [51] Doubrava Stolínová 2005 CZE Olfin Ski Team 17:59.5 04:28.6
16 5 / kluci 12-14 [32] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 18:40.0 05:09.1
17 7 / kluci 9-11 [56] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 19:04.8 05:33.9
18 2 / holky 12-14 [31] Nela Mičánková 2002 CZE SK Janské Lázně 19:12.3 05:41.4
19 8 / kluci 9-11 [38] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 19:12.5 05:41.6
20 6 / kluci 12-14 [49] Tomáš Moravec 2002 CZE MTB Spartak Vrchlabí 19:38.6 06:07.7
21 5 / holky 9-11 [20] Natalia Bartosiewicz 2006 POL LKS ATOM DZIERZONIOW 19:41.3 06:10.4
22 6 / holky 9-11 [21] Daniela Čekaňáková 2005 CZE SK Janské Lázně 19:43.9 06:13.0
23 7 / kluci 12-14 [39] Vojta Honzík 2004 CZE SK Janské Lázně 20:04.6 06:33.7
24 9 / kluci 9-11 [23] Oldřich Dobiáš 2007 CZE Horní Maršov 20:38.7 07:07.8
25 7 / holky 9-11 [26] Markéta Forbelská 2006 CZE SK Janské Lázně 21:44.6 08:13.7
26 8 / holky 9-11 [27] Eliška Hlízová 2005 CZE SK Janské Lázně 27:50.5 14:19.6

výsledková listina ZELENÁ TRAŤ

start ~ 11:15:37

00:09:56.677
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [11] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 07:13.3
2 1 / kluci [48] Vojta Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 07:14.6 00:01.3
3 2 / kluci [7] Tomáš Černý 2008 CZE SK Janské Lázně 07:51.1 00:37.8
4 3 / kluci [41] Jan Kameník 2008 CZE 08:00.8 00:47.5
5 2 / holky [35] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY Duratec 08:02.2 00:48.9
6 4 / kluci [13] Albert Měchura 2008 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 08:04.3 00:51.0
7 3 / holky [14] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha atletika 08:23.7 01:10.4
8 5 / kluci [19] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:36.2 01:22.9
9 4 / holky [58] Krystýna Svobodová 2008 CZE 08:38.5 01:25.2
10 5 / holky [52] Malvína Stolínová 2009 CZE Olfin Ski Team 09:25.9 02:12.6
11 6 / kluci [57] David Kalyn 2008 CZE SK Janské Lázně 09:46.6 02:33.3
12 7 / kluci [40] Adam Kameník 2010 CZE 10:03.2 02:49.9
13 8 / kluci [16] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 10:23.6 03:10.3
14 6 / holky [8] Linda Drbohlavova 2008 CZE Ztracene Violety 10:26.0 03:12.7
15 9 / kluci [18] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 11:07.6 03:54.3
16 10 / kluci [55] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 11:09.7 03:56.4
17 11 / kluci [17] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 11:57.4 04:44.1
18 12 / kluci [15] Nela Pazoutova 2008 CZE Fun Bike 12:13.2 04:59.9
19 7 / holky [12] Ema Kolbová 2010 CZE SK Janské Lázně 12:24.7 05:11.4
20 13 / kluci [9] Laura Drbohlavova 2010 CZE Hodna Čivava 12:24.8 05:11.5
21 14 / kluci [10] Olda Forbelský 2010 CZE SK Janské Lázně 12:38.5 05:25.2
22 15 / kluci [29] Prokop Karmáček 2010 CZE SK Janské Lázně 12:41.0 05:27.7