23.09.2018 Lázně Bělohrad
startovní listina
14:33:09
start ~ 14:33:09
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 33 účastníků
(
28 mužů,
5 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | 13 | Šeller Luděk | CZE | 1995 | Dukla Liberec | |
M50 | 23 | Mizera Ladislav | CZE | 1947 | H.O.P. Liberec | LIBEREC |
M50 | 22 | Votýpka Jan | CZE | 1963 | H.O.P. Liberec | LIBEREC 8 |
M | 20 | Kubina Matěj | CZE | 1992 | Hsk Benecko | Benecko |
M50 | 26 | Vejnar Josef | CZE | 1957 | JOVE ROLLSKI Vysoké n/J. | Jilemnice |
M | 25 | Nesvadba Petr | CZE | 1986 | Jove Rollski Vysoké nad Jizerou | Roprachtice |
M | 4 | Bříza Matěj | CZE | 1999 | KL SG Jablonec n. N. | Jablonec nad Nisou |
Z | 225 | Sixtová Anna | CZE | 1996 | KL SG Jablonec n. N. | Jablonec nad Nisou |
M | 99 | Veber Tomáš | CZE | 1974 | Kasper Swix Team | Dřevěnice |
M | 8 | Veber Tomáš | CZE | 1974 | Kasper Swix Team | Dřevěnice |
M | 27 | Hušek Martin | CZE | 1990 | Mercedes-Benz Salomon team | Liberec |
M | 24 | Šimek Pavel | CZE | 1980 | Olfin Car Ski Team Trutnov | Trutnov |
M50 | 17 | Roháček Michal | CZE | 1961 | SILVINI MADSHUS TEAM | Ústí nad Orlicí |
M50 | 18 | Kolman Robert | CZE | 1968 | Silvini Madhus team | Dolní Dunajovice |
M | 19 | Trenda Filip | CZE | 1995 | Silvini Madshus Team | Hradec Kralove |
M50 | 21 | Jelínek Milan | CZE | 1955 | Silviny | LIBEREC 5 |
M | 14 | Mašek Petr | CZE | 1979 | Sk Vrchlabí | Vrchlabí |
Z | 224 | Moravcová Klára | CZE | 1983 | Ski klub Jablonec | Letohrad |
M | 1 | Řezáč Stanislav | CZE | 1973 | Slavia Pojišťovna Team | Liberec |
M50 | 7 | Kohoutek Alois | CZE | 1956 | Svitávka | Svitávka |
Z | 219 | Janatová Kateřina | CZE | 1997 | TJ Dukla Liberec | Jilemnice |
M50 | 10 | Knápek Ladislav | CZE | 1961 | Vltava Fund Ski Team | Černilov |
M | 2 | Ročárek Jiří | CZE | 1983 | Vltava Fund Team | Nové Město na Moravě |
Z | 218 | Boudíková Adéla | CZE | 1986 | Vltava Fund team | Nové Město na Moravě |
M | 3 | pšenička Jakub | CZE | 1999 | vltava fund team | Uherce |
M | 16 | Herbs Filip | CZE | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | |
M50 | 5 | Kožnar Aleš | CZE | 1966 | ČKS SKI Jilemnice | |
M | 12 | Drobník Michal | CZE | 1987 | Čks Ski Jilemnice | Jilemnice |
M | 15 | Haman Václav | CZE | 1981 | Čks Ski Jilemnice | Jilemnice |
M | 6 | Kožnar František | CZE | 1996 | Čks Ski Jilemnice | Jilemnice |
Z | 223 | Křoustková Vendula | CZE | 1976 | Šerlich 8.30 | Skuhrov nad Bělou |
M50 | 11 | Stuchlik Zdenek | CZE | 1950 | Šerlich 8.30 | Hradec Králové |
M | 9 | Štefek Richard | CZE | 1974 | Šerlich 8.30 | Solnice |