Lázeňská lyže - závod na kolečkových lyžích

23.09.2018 Lázně Bělohrad 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dorostenci celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf]
dorostenky celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
hobby celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
junioři celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 32, muži : 27, ženy: 5, M: 17, M50: 10, Z: 5 [html] [pdf]

výsledková listina dorostenci

start ~ 13:35:22

00:32:04.35
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [96] Tomáš Holman 2001 CZE ČKS SKI Jilemnice 31:27.3 09:53.9 (1) 20:39.1 (1)
2 2 / kluci [97] Matyáš Votoček 2003 CZE ČKS SKI JILEMNICE II 32:41.4 01:14.1 10:26.7 (2) 21:28.2 (2)

výsledková listina dorostenky

start ~ 13:35:22

00:31:58.95
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [220] Kateřina Tůmová 2001 CZE ČKS SKI Jilemnice 31:58.0 10:26.3 (1) 21:27.7 (2)
2 2 / holky [221] Kateřina Svobodová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 31:59.9 00:01.9 10:27.1 (2) 21:27.4 (1)

výsledková listina hobby

start ~ 13:35:22

00:39:35.2
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [99] Tomáš Veber 1974 CZE Kasper Swix Team 29:22.6 09:30.6 (1) 19:24.5 (1)
2 2 / Muži [98] Pavel Balcar 1956 CZE Šerlich 8.30 41:00.0 11:37.4 13:03.2 (2) 26:54.6 (2)
3 3 / Muži [100] tomas blaha 1969 CZE Drevinice 48:23.0 19:00.4 14:18.2 (3) 31:04.5 (3)

výsledková listina junioři

start ~ 13:35:22

00:39:31.46
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [93] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 37:03.9 08:44.3 (1) 18:07.9 (1) 27:37.7 (1)
2 2 / Muži [92] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 38:59.0 01:55.1 08:56.5 (2) 18:50.8 (2) 29:10.0 (4)
3 3 / Muži [95] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 39:04.2 02:00.3 09:17.5 (3) 19:12.6 (4) 29:09.2 (2)
4 4 / Muži [94] Michael Schütz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 39:09.9 02:06.0 09:18.0 (4) 19:12.5 (3) 29:09.6 (3)
5 1 / Ženy [222] Hana Trojanová 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 43:20.3 06:16.4 10:25.9 (5) 21:28.7 (5) 32:02.5 (5)

výsledková listina hlavní závod

start ~ 14:33:09

01:28:54.75
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / M [13] Luděk Šeller 1995 CZE Dukla Liberec 01:13:24.0 08:51.2 (1) 17:53.4 (1) 27:18.9 (1) 36:51.4 (1) 45:46.1 (1) 54:55.9 (1) 01:04:11.7 (1)
2 2 / M [2] Jiří Ročárek 1983 CZE Vltava Fund Team 01:16:50.4 03:26.4 08:52.0 (3) 17:54.5 (3) 27:19.8 (3) 36:52.0 (2) 46:10.3 (2) 55:55.4 (2) 01:06:01.6 (2)
3 3 / M [1] Stanislav Řezáč 1973 CZE Slavia pojišťovna 01:17:46.1 04:22.1 08:51.6 (2) 17:53.8 (2) 27:19.3 (2) 37:19.9 (3) 47:01.3 (3) 56:45.9 (3) 01:06:55.2 (3)
4 4 / M [8] Tomáš Veber 1974 CZE Kasper Swix Team 01:18:50.2 05:26.2 09:02.8 (4) 18:28.2 (4) 28:07.9 (4) 37:57.4 (5) 47:54.0 (4) 58:07.6 (4) 01:08:34.3 (4)
5 5 / M [4] Matěj Bříza 1999 CZE KL SG Jablonec n. N. 01:18:56.1 05:32.1 09:03.2 (5) 18:28.7 (5) 28:08.5 (5) 37:56.8 (4) 47:54.5 (5) 58:08.0 (5) 01:08:34.6 (5)
6 6 / M [25] Petr Nesvadba 1986 CZE Jove Rollski Vysoké nad Jizerou 01:21:49.8 08:25.8 09:07.3 (7) 19:06.1 (11) 29:11.2 (11) 39:19.8 (9) 49:45.8 (8) 01:00:20.0 (6) 01:11:18.9 (6)
7 7 / M [27] Martin Hušek 1990 CZE Mercedes-Benz Salomon team 01:21:51.3 08:27.3 09:08.0 (8) 19:06.4 (12) 29:09.5 (7) 39:20.5 (11) 49:44.9 (6) 01:00:23.2 (10) 01:11:20.5 (9)
8 8 / M [3] Jakub pšenička 1999 CZE vltava fund team 01:21:52.1 08:28.1 09:03.8 (6) 18:43.0 (6) 28:47.9 (6) 39:12.0 (6) 49:46.8 (10) 01:00:20.4 (7) 01:11:19.9 (8)
9 1 / Z [218] Adéla Boudíková 1986 CZE Vltava Fund team 01:21:57.4 08:33.4 09:14.5 (11) 19:04.9 (8) 29:10.2 (9) 39:19.0 (7) 49:46.2 (9) 01:00:21.2 (9) 01:11:19.4 (7)
10 9 / M [6] František Kožnar 1996 CZE Jilemnice 01:22:18.7 08:54.7 09:14.2 (10) 19:04.6 (7) 29:09.8 (8) 39:19.3 (8) 49:45.3 (7) 01:00:20.8 (8) 01:11:20.9 (10)
11 10 / M [12] Michal Drobník 1987 CZE Beermetnal Team 01:22:43.1 09:19.1 09:15.3 (13) 19:05.7 (10) 29:10.7 (10) 39:20.1 (10) 49:47.1 (11) 01:00:24.2 (12) 01:11:21.9 (11)
12 11 / M [24] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 01:23:16.2 09:52.2 09:13.6 (9) 19:07.0 (13) 29:11.8 (12) 39:20.9 (12) 49:47.9 (12) 01:00:23.6 (11) 01:11:26.6 (12)
13 1 / M50 [10] Ladislav Knápek 1961 CZE Vltava Fund Ski Team 01:24:20.6 10:56.6 10:37.1 (25) 20:44.1 (20) 30:58.1 (18) 41:23.8 (18) 51:51.5 (17) 01:02:30.9 (17) 01:13:29.4 (15)
14 2 / Z [224] Klára Moravcová 1983 CZE Ski klub Jablonec 01:24:22.8 10:58.8 09:28.4 (17) 19:30.0 (15) 29:50.9 (14) 40:39.1 (15) 51:33.6 (14) 01:02:29.6 (14) 01:13:28.9 (14)
15 3 / Z [219] Kateřina Janatová 1997 CZE TJ Dukla Liberec 01:24:25.9 11:01.9 09:27.7 (15) 19:29.6 (14) 29:51.3 (15) 40:39.4 (16) 51:34.0 (15) 01:02:30.0 (15) 01:13:28.7 (13)
16 2 / M50 [26] Josef Vejnar 1957 CZE JOVE ROLLSKI Vysoké n/J. 01:24:51.4 11:27.4 09:27.3 (14) 19:30.4 (16) 29:51.7 (16) 40:38.6 (14) 51:34.5 (16) 01:02:29.1 (13) 01:13:30.4 (17)
17 12 / M [16] Filip Herbs 1992 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:25:30.1 12:06.1 09:15.0 (12) 19:05.4 (9) 29:18.7 (13) 40:09.4 (13) 51:25.6 (13) 01:02:30.5 (16) 01:13:30.0 (16)
18 3 / M50 [5] Aleš Kožnar 1966 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:27:54.6 14:30.6 09:58.3 (20) 20:21.4 (18) 30:58.7 (19) 41:55.7 (19) 53:17.7 (19) 01:04:40.8 (18) 01:16:13.9 (18)
19 13 / M [14] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 01:29:14.7 15:50.7 10:13.3 (22) 20:58.4 (22) 31:59.4 (22) 43:18.8 (22) 54:35.2 (22) 01:05:53.9 (20) 01:17:31.6 (19)
20 14 / M [15] Václav Haman 1981 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:30:14.9 16:50.9 09:57.5 (19) 20:45.6 (21) 31:50.7 (21) 43:14.9 (21) 54:31.9 (20) 01:05:54.7 (21) 01:17:47.7 (21)
21 4 / Z [225] Anna Sixtová 1996 CZE KL SG Jablonec n. N. 01:30:47.7 17:23.7 09:28.0 (16) 19:31.6 (17) 30:12.1 (17) 41:14.6 (17) 52:48.3 (18) 01:05:01.4 (19) 01:17:47.6 (20)
22 15 / M [20] Matěj Kubina 1992 CZE Benecko 01:31:37.7 18:13.7 09:55.1 (18) 20:29.1 (19) 31:30.3 (20) 42:54.5 (20) 54:32.2 (21) 01:06:02.0 (22) 01:18:32.9 (22)
23 4 / M50 [11] Zdenek Stuchlik 1950 CZE Šerlich 8.30 01:32:56.6 19:32.6 10:31.6 (23) 21:32.6 (24) 32:58.1 (24) 44:27.9 (24) 56:12.3 (23) 01:08:18.6 (23) 01:20:33.6 (23)
24 5 / M50 [17] Michal Roháček 1961 CZE SILVINI MADSHUS TEAM 01:36:56.3 23:32.3 10:07.4 (21) 21:02.5 (23) 32:26.0 (23) 44:11.2 (23) 57:37.5 (24) 01:10:22.0 (24) 01:23:43.0 (24)
25 16 / M [19] Filip Trenda 1995 CZE Silvini Madshus Team 01:38:55.0 25:31.0 10:35.9 (24) 22:17.6 (25) 34:09.3 (25) 46:25.2 (25) 59:01.0 (25) 01:11:59.6 (25) 01:25:20.2 (25)
26 17 / M [9] Richard Štefek 1974 CZE Šerlich 8.30 01:39:58.8 26:34.8 10:48.9 (26) 22:25.2 (26) 34:32.7 (26) 46:59.1 (26) 59:45.0 (26) 01:12:59.8 (26) 01:26:26.5 (26)
27 5 / Z [223] Vendula Křoustková 1976 CZE Šerlich 8.30 01:40:31.7 27:07.7 11:41.7 (30) 23:49.4 (29) 36:11.5 (28) 48:49.5 (28) 01:01:33.0 (28) 01:14:29.1 (27) 01:27:33.9 (27)
28 6 / M50 [7] Alois Kohoutek 1956 CZE Svitávka 01:41:36.5 28:12.5 11:51.7 (31) 24:14.7 (31) 36:47.2 (30) 49:32.8 (30) 01:02:22.4 (29) 01:15:30.6 (29) 01:28:24.3 (28)
29 7 / M50 [21] Milan Jelínek 1955 CZE Silviny 01:43:51.7 30:27.7 11:17.6 (27) 23:13.8 (27) 35:30.0 (27) 48:12.9 (27) 01:01:22.7 (27) 01:15:04.0 (28) 01:29:07.7 (29)
30 8 / M50 [23] Ladislav Mizera 1947 CZE H.O.P. Liberec 01:44:30.2 31:06.2 12:27.8 (32) 25:06.9 (32) 38:40.0 (32) 51:39.5 (32) 01:04:46.8 (32) 01:17:55.0 (32) 01:31:20.6 (31)
31 9 / M50 [18] Robert Kolman 1968 CZE Silvini Madhus team 01:44:58.7 31:34.7 11:20.9 (28) 23:33.3 (28) 36:22.2 (29) 49:30.1 (29) 01:03:01.8 (30) 01:16:41.4 (30) 01:30:44.3 (30)
32 10 / M50 [22] Jan Votýpka 1963 CZE H.O.P. Liberec 01:46:09.2 32:45.2 11:41.1 (29) 24:06.5 (30) 36:54.9 (31) 50:20.8 (31) 01:03:51.7 (31) 01:17:52.5 (31) 01:32:02.9 (32)