ski

výsledky

Lázeňská lyže - závod na kolečkových lyžích

24.08.2019 - 25.08.2019 Lázně Bělohrad 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 28, muži : 26, ženy: 2, M: 13, M50: 13, Z: 2 [html] [pdf] [csv]
hobby celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Muži: 1, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Vysledky Zvicina Nedele pdf 650269B21.05.2020 15:58:56

výsledková listina hlavní závod

start ~ 14:29:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / M [24] Adam Matouš 1998 CZE Silvini Madshus Team 01:10:47.2 08:19.7 (2) 17:07.8 (2) 26:10.8 (3) 35:06.7 (2) 43:51.6 (2) 52:52.9 (2) 01:01:51.3 (1)
2 2 / M [1] Stanislav Řezáč 1973 CZE Slavia pojišťovna 01:11:12.6 00:25.4 08:20.2 (3) 17:07.4 (1) 26:10.5 (2) 35:06.4 (1) 43:51.3 (1) 52:52.5 (1) 01:01:54.1 (2)
3 3 / M [3] Tomáš Veber 1974 CZE Kasper Swix Team 01:11:49.2 01:02.0 08:19.4 (1) 17:09.0 (3) 26:09.7 (1) 35:08.4 (3) 43:54.6 (3) 53:07.1 (3) 01:02:23.2 (3)
4 4 / M [22] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team 01:12:29.7 01:42.5 08:20.8 (4) 17:09.6 (4) 26:10.8 (4) 35:08.6 (4) 44:11.7 (4) 53:34.0 (4) 01:03:01.2 (4)
5 5 / M [26] Michal Drobník 1987 CZE ČKS Ski Jilemnice 01:18:56.8 08:09.6 08:49.7 (6) 18:24.5 (6) 28:15.7 (6) 38:14.9 (6) 48:15.0 (6) 58:24.0 (5) 01:08:38.0 (5)
6 6 / M [19] František Kožnar 1996 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:25:38.9 14:51.7 10:19.3 (19) 20:25.7 (14) 31:09.3 (13) 41:59.3 (13) 52:52.2 (13) 01:03:20.3 (12) 01:14:23.2 (12)
7 7 / M [8] Petr Plecháč 1994 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:26:29.7 15:42.5 08:51.5 (8) 18:56.9 (9) 29:44.5 (12) 40:48.2 (12) 51:59.4 (12) 01:03:39.5 (13) 01:15:02.2 (13)
8 8 / M [16] Václav Svatoš 1986 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:31:27.0 20:39.8 09:51.2 (14) 20:39.4 (15) 31:54.4 (15) 43:33.9 (17) 55:43.4 (17) 01:08:02.4 (17) 01:19:36.2 (19)
9 9 / M [15] Tomáš Krejsa 1977 CZE KUS Sopotnice 01:31:35.6 20:48.4 10:36.5 (22) 21:52.9 (22) 33:25.9 (20) 44:54.3 (20) 56:30.5 (18) 01:08:03.4 (19) 01:19:32.7 (18)
10 10 / M [12] Václav Černý 1972 CZE Hořice Lempl Boys 01:36:26.3 25:39.1 10:15.7 (18) 21:18.7 (20) 32:55.1 (18) 44:56.1 (21) 57:07.2 (21) 01:10:13.6 (21) 01:23:17.3 (21)
11 11 / M [23] Tomas Reizer 1970 CZE CS Stodůlky 01:47:57.72 37:10.52 10:51.6 (25) 22:59.6 (25) 36:02.0 (25) 49:13.3 (26) 01:03:54.5 (26) 01:19:04.8 (25) 01:34:07.5 (25)
DNF / M [17] martin jakoubek 1992 CZE polabina ski club 10:04.0 (17) 21:11.7 (19) 33:08.2 (19) 45:54.2 (22) 58:50.9 (22) 01:30:44.1 (27)
DNF / M [13] Petr Nesvadba 1986 CZE Jove Rollski Vysoké nad Jizerou 08:54.4 (9) 19:04.0 (10) 01:28:18.2 (28)