ski

výsledky

Lázeňská lyže - závod na kolečkových lyžích

24.08.2019 - 25.08.2019 Lázně Bělohrad 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 28, muži : 26, ženy: 2, M: 13, M50: 13, Z: 2 [html] [pdf] [csv]
hobby celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Muži: 1, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Vysledky Zvicina Nedele pdf 650269B21.05.2020 15:58:56

výsledková listina hlavní závod

start ~ 14:29:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / M50 [14] Josef Vejnar 1957 CZE JOVE ROLLSKI Vysoké n/J. 01:18:44.3 08:50.2 (7) 18:24.4 (5) 28:14.6 (5) 38:14.6 (5) 48:14.6 (5) 58:24.4 (6) 01:08:38.4 (6)
2 2 / M50 [18] Aleš Kožnar 1966 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:19:10.9 00:26.6 08:49.6 (5) 18:29.2 (7) 28:25.6 (7) 38:28.7 (7) 48:33.9 (7) 58:48.6 (7) 01:09:05.3 (7)
3 3 / M50 [5] karel Macháček 1968 CZE rockplast 01:20:36.5 01:52.2 09:13.6 (11) 19:16.3 (12) 29:20.3 (10) 39:36.7 (10) 49:48.7 (10) 01:00:06.7 (9) 01:10:29.2 (9)
4 4 / M50 [11] Ladislav Knápek 1961 CZE Vltava Fund Ski Team 01:20:36.6 01:52.3 09:22.6 (13) 19:17.5 (13) 29:20.8 (11) 39:37.3 (11) 49:50.8 (11) 01:00:06.7 (10) 01:10:29.6 (10)
5 5 / M50 [21] robin teplý 1967 CZE Rolníci ČZU 01:20:46.4 02:02.1 09:14.5 (12) 19:15.6 (11) 29:19.6 (9) 39:35.9 (9) 49:47.5 (9) 01:00:07.7 (11) 01:10:30.2 (11)
6 6 / M50 [25] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 01:29:11.0 10:26.7 10:21.9 (20) 21:10.5 (18) 32:09.8 (17) 43:15.2 (14) 54:28.2 (14) 01:06:01.9 (14) 01:17:30.4 (14)
7 7 / M50 [2] Zdenek Stuchlik 1950 CZE Šerlich 8.30 01:30:14.7 11:30.4 10:03.2 (16) 20:48.7 (17) 31:56.9 (16) 43:21.8 (16) 55:20.7 (16) 01:07:11.3 (16) 01:18:50.1 (15)
8 8 / M50 [20] Petr Svoboda 1968 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:30:38.2 11:53.9 10:34.6 (21) 21:51.8 (21) 33:28.3 (22) 44:51.8 (18) 56:30.9 (19) 01:08:02.9 (18) 01:19:15.8 (17)
9 9 / M50 [6] Milan Gažík 1953 CZE Vltava fund 01:31:36.6 12:52.3 09:58.9 (15) 20:43.7 (16) 31:51.6 (14) 43:16.1 (15) 54:57.0 (15) 01:06:48.3 (15) 01:19:03.7 (16)
10 10 / M50 [10] Karel Křoustek 1948 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:35:49.1 17:04.8 10:50.6 (24) 22:37.4 (24) 34:47.7 (23) 47:00.0 (23) 59:06.7 (23) 01:11:09.9 (22) 01:23:33.4 (22)
11 11 / M50 [7] Alois Kohoutek 1956 CZE Svitávka 01:39:15.6 20:31.3 11:02.0 (26) 23:00.5 (26) 35:12.3 (24) 47:36.3 (24) 01:00:10.4 (24) 01:12:57.1 (23) 01:25:59.5 (23)
12 12 / M50 [9] Ladislav Mizera 1947 CZE H.O.P. Liberec 01:42:22.4 23:38.1 11:38.1 (27) 23:35.3 (27) 36:27.6 (26) 48:52.0 (25) 01:01:37.0 (25) 01:14:44.5 (24) 01:28:26.8 (24)
13 13 / M50 [4] Jan Hanuš 1944 CZE Rockplast Rovensko 01:48:20.7 29:36.4 11:54.6 (28) 24:52.5 (28) 38:25.3 (27) 52:03.3 (27) 01:05:59.3 (27) 01:19:55.8 (26) 01:34:17.2 (26)