mtb

startovka

LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km) celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 11, muži : 8, ženy: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 63, muži : 61, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 11, Masters I: 14, Masters II: 22, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 68, muži : 55, ženy: 13, Kadeti: 15, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:00:28 , 2013 a mladší , přihlášeno: 7 účastníků ( 4 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci221Hruška MatyášCZE2015Hradec KrálovéHradec Králové
kluci129Laštůvka MarekCZE2016Cyklo TonyRtyně V Podkrkonoší
holky179Macháčková KristýnaCZE2014LubníkLubník
kluci216Meisser NickSUI2016ChurChur
holky211Melišíková MajaCZE2015Běžecký klub NáchodNáchod
holky214Staňková BarboraCZE2015ČEská SkaliceČEská Skalice
kluci130Sulzbacher LucasCZE2014Pitrs Bikes TeamNáchod

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:08:02 , 2013 a mladší , přihlášeno: 10 účastníků ( 6 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky131Bednaříková AnetaCZE2013HronovHronov
kluci203Cinke MatyášCZE2015Mx Enduro ÚpiceZábrodí
holky132Famfulíková ElenaCZE2013Bakako Nová PakaHořice
kluci133Horáček FilipCZE2013APACHE Loko TrutnovTrutnov
kluci134Kolaja BedřichCZE2013Slavia Liberec OrienteeringLiberec
kluci228Prochazka VojtaCZE2013LIDE jeZDETESvoboda nad Upou
kluci215Staněk OndřejCZE2013Termyt Byke TeamČeská Skalice
kluci202Šimek LukášCZE2014S-sport HronovČervený Kostelec
holky201Zárubová AnnaCZE2013BohdašínBohdašín
holky180Získalová RozálieCZE2014Profi sport ChebCheb

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:30 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 12 účastníků ( 8 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci226Bernard LukášCZE2011S-sport HronovHronov
kluci170Freivald MichaelCZE2012BohdašínBohdašín
kluci135Hamáček MatějCZE2011Apache Loko TrutnovTrutnov
kluci136Horáček JanCZE2011APACHE Loko TrutnovTrutnov
kluci137Jirásek ŠimonCZE2011SK Nové Město nad MetujíNáchod
kluci138John Jan CZE2011S-Sport HronovVelký Dřevíč
kluci222Kohoutek AdamCZE2011Pitrs Bikes TeamAdršpach
holky139Kráčmarová MichaelaCZE2012Apache Loko TrutnovVelké Poříčí
holky208Piechová Agáta CZE2012Loko TrutnovČeská Skalice
holky140Polická JulieCZE2011Velké PoříčíVelké Poříčí
kluci230Šimek FilipCZE2011Horní KostelecHorní Kostelec
holky218Vernerová EliškaCZE2011Rtyně v PodkrkonošíRtyně v Podkrkonoší

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:42 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 9 účastníků ( 5 mužů, 4 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
holky141Bohánská VanesaCZE2010Rohozec Amulet TeamKobylice
holky142Famfulíková BarboraCZE2010Bakako Nová PakaHořice
holky143Jirásková EmaCZE2009Cyklostar Pirelli TrekNáchod
kluci225Kincl Vojta CZE2010Červený KostelecČervený Kostelec
holky144Kráčmarová AnnaCZE2009Apache Loko TrutnovVelké Poříčí
kluci145Krusz DawidPOL2009KKW Nexelo Walbrzych Mieroszów
kluci220Nentvich PatrikCZE2010Horní KostelecHorní Kostelec
kluci146Sulzbacher VojtaCZE2010Pitrs Bikes TeamPolice nad Metují
kluci175Trllo LukášCZE2010Bakako Nová PakaNová Paka

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:45:58 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 11 účastníků ( 8 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci157Bajer JanCZE2005Bakako Nová PakaNová Paka
kluci158Ilšner MartinCZE2004Náchod Náchod
kluci233Kulda FilipCZE2005TJ Sokol OlešniceČervený Kostelec
kluci159Mádlík PetrCZE2005ENJOY RIDING TEAMNová Paka
holky160Nováková KarlaCZE2005MTB Spartak VrchlabíRudník
holky161Peterková EliškaCZE2005MTB Spartak VrchlabíVrchlabí
kluci224Pivnička JakubCZE2005Pitrs Bikes TeamPolice nad Metují
kluci162Skalický JakubCZE2004MTB Spartak VrchlabíHorní Branná
kluci177Soukup VojtaCZE2005Hradec KrálovéHradec Králové
kluciSoukup VojtaCZE2005PARDUS TUFO PROSTĚJOVHradec Králové
holky227STAŇKOVÁ AnetaCZE2004CK Jihočeské nadějeNová Paka

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:46:56 , 2006 - 2008 , přihlášeno: 21 účastníků ( 12 mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluci147Bednařík JanCZE2007HronovHronov
holky148Bezstarosti NicolCZE2006Bakako Nová PakaNová Paka
holky149Exnarová VendulaCZE2006MTB Spartak VrchlabíStrážné
kluci172Frencl DominikCZE2007Pitrs Bikes TeamPolice nad Metují
kluci173frencl PatrikCZE2008Jaroslav Kulhavy Cycling TeamPolice nad Metují
kluci150Ilšner PatrikCZE2007ZŠ TGM NáchodNáchod
kluci151Janovský TomášCZE2008Ms Bike Academy RacingKramolna
kluci152John Antonín CZE2008S-Sport HronovVelký Dřevíč
kluci171Navrátil ŠtěpánCZE2006Ski Police nad MetujíHronov
holky207Piechová Sofie CZE2007ZŠ Náchod - PlhovNáchod
kluci153Rieger MarekCZE2007MTB Spartak VrchlabíStrážné
kluci182Rus OndřejCZE2006S-Sport HronovSuchovršice
holky181Rusová VeronikaCZE2008S-Sport HronovSuchovršice
kluci205Šretr MichalCZE2008S-sport HronovVelký Dřevíč
holky206Šretrová LucieCZE2006S-sport HronovVelký Dřevíč
holky154Šulcová AdélaCZE2006S-sport HronovHronov
holky174TrllovÁ ŠárkaCZE2007Bakako Nová PakaNová Paka
holky217Vernerová NikolaCZE2008Rtyně v PodkrkonošíRtyně v Podkrkonoší
kluci155Vik SamuelCZE2007S-sport HronovVelký Dřevíč
kluci156Vítek TomášCZE2008Pitrs Bikes TeamSuchý Důl
holky212Vopršelová KateřinaCZE2006BAKAKO Nová PakaNová Paka

startovní listina 40 km

start ~ 12:00:52 , 2001 a starší , přihlášeno: 63 účastníků ( 61 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži23Adámek PetrCZE1993Apache LOKO TrutnovRtyně V Podkrkonoší
Masters II45Balcar AlešCZE1977Tj Sokol Nové Město Nad MetujíNové Město Nad Metují
Masters I5Bejr ŠtěpánCZE1987NáchodNáchod
Ženy46Bergerová KarolinaCZE1992Carla.kupkolo.czBílá Třemešná
Veteráni6Bernard KarelCZE1967Ins Atelier NÁchodHronov
Ženy11Celbová LucieCZE1992Kola-rtyněRtyně V Podkrkonoší
Junioři7Coufal TomášCZE2001Apache Loko TrutnovHradec Králové
Masters I47Čáp LukášCZE1984Hsk Cycling TeamPolice Nad Metují
Veteráni8Černý MartinCZE1960cycliferHorní Brusnice
Veteráni24Černý MatinCZE1964Vella TeamNové Město nad Metují
Veteráni29Čipera RadekCZE1964Ski RadvaniceRadvanice
Muži51Dvořák DavidCZE1993MONDRAKER Racing teamKupařovice
Masters I34Fikar MartinCZE1983BAKAKO Nová PakaHořice
Veteráni9Fulka JiříCZE1960Redpoint teamPolice nad Metují
Masters II10Hájek TomášCZE1974Malšova lhotaMalšova lhota
Masters IIHlušička PetrCZE1970SvětíSvětí
Muži69chaluš JaroslavCZE1989BejkikgZeleneč
Muži32Jirásek PavelCZE1992Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metují
Veteráni62jiřena PavelCZE1967AUTHOR masters teamJablonec nad Nisou
Masters II48Jurásek PetrCZE1975MTB HeřmánkoviceHeřmánkovice
Masters II36Kábrt RadimCZE1971KŘP Královehradeckého krajeČervený Kostelec
Junioři12Kadlec PetrCZE2000JKF JaroměřJaroměř
Masters I1Kaněra MichalCZE1986Ghost TeamČervený Kostelec
Masters II25Kohoutek PetrCZE1975Ins Atelier NÁchod - Stars VeteransAdršpach
Muži13Kostelecký FilipCZE1995BikehomeHronov
Veteráni65Krejsar JiříCZE1962INS Atelier NáchodVelké Poříčí
Masters I14Krusz Piotrek POL1985KKW NEXELO WAŁBRZYCH Mieroszów
Masters II15Kubec JiříCZE1977Cyklo TonyCeská Skalice
Masters I16Lecnar JaruchCZE1983Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metuji
Masters II50Letzel AdamCZE1975BroumovBroumov
Junioři39Luštinec FilipCZE2001Apache Bike Team ÚpiceÚpice
Veteráni41Macek MartinCZE1964SK FinisherHradec Králové
Muži44MACH TOMASZPOL1989Sportfuel.plWAŁBRZYCH
MužiMach TomaszPOL1989Sportfuel.plWalbrzych
Muži70matisovits PetrCZE1997Bejking teamPraha
Masters II67Mráz VítCZE1974Ins Atelier NáchodHronov
Masters II49Němeček MartinCZE1972HeřmánkoviceHeřmánkovice
Masters II42Petr JiříCZE1974INS BIKE TEAMHronov
Masters I33Petr MartinCZE1984Sršni Velké PoříčíVelké Poříčí
Masters II43Pinkava PetrCZE1977Silvini R2 sport Nachod
Masters II26Pivnička LuděkCZE1973Pivnicka.czPolice Nad Metují
Masters I17Prokop JaroslavCZE1983Pro Music Prolog BikeTrutnov 3
Masters IIProkop Michal CZE1978FAT SNAIL SLAVESPraha 8
Veteráni18Rak SlávaCZE1965Alfa team HořiceHořice
Masters II61Rygl LadislavCZE1976VrchlabíVrchlabí
Masters I66Ryšavý PavelCZE1979REDPOiNT-ELEVEN TEAMBrno
Junioři68Slanař JosefCZE2000Galaxy CykloŠvec StevensČervené Pečky
Masters II19Stanco JanCZE1978KolínKolín
Masters II3Sulzbacher PetrCZE1975Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metují
Masters I20Sulzbacher TomášCZE1979Pitrs Bikes TeamNáchod
Muži2Šilar JakubCZE1989BIKESTRIKE - TREKŽamberk
Masters II21Šplíchal LadislavCZE1978DTJ HrachovištěHořovice
Junioři63Štěpán MartinCZE2001KonoproČeská Metuje
Muži35Šubr MartinCZE1997Kola Šír BělohradLázně Bělohrad
Masters II40Šupich MartinCZE1977Pitrs Bikes TeamČervený Kostelec
Masters I4Tatíček PetrCZE1985RAJEC TREK Praha 8
Masters I27Trnka ZbyněkCZE1981LiberecLiberec
Masters II38Truhlář JanCZE1977Hsk - Cycling TeamPolice Nad Metují
Masters I37vaníček VojtěchCZE1985BAKAKO Nová PakaNová Paka
Masters II30Vašíček RomanCZE1974Continental AdršpachRadvanice
Muži22Vít JanCZE1989SuchovršiceSuchovršice
Masters II31Vokoun JiříCZE1972Červený KostelecČervený Kostelec
Masters I28Záliš JiříCZE1988Pitrs Bikes TeamBezděkov Nad Metují

startovní listina 20 km

start ~ 12:00:52 , 2003 a starší , přihlášeno: 68 účastníků ( 55 mužů, 13 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Masters II246Bednařík StanislavCZE1975HronovHronov
Kadetky166benešová AnnaCZE2004carla.kupkolo.czŠpindlerův Mlýn
Masters I248Bezděk PavelCZE1986Rtyně v PodkrkonošíRtyně v Podkrkonoší
Masters I101Celba PetrCZE1986Kola RtyněRtyně V Podkrkonoší
Masters I204Cinke RobertCZE1984Mx Enduro ÚpiceZábrodí
Masters II102Čermák JanCZE1978S - Sport HronovS - Sport Hronov
Veteráni57Černý JiříCZE1962BrnoBrno
Masters II247Divíšek DavidCZE1977Ins Bike TeamVelké Poříčí
Junior53Dudek TomášCZE2001Gapp System-Cabtech MTB Racing TeamÚpice
Masters I236Efler MartinCZE1981BikehomeChvalkovice
Kadetky103Fulková ŠárkaCZE2002Redpoint teamPolice nad Metují
Muži235Gabriel DavidCZE1992Chlastana PiratesTrutnov
Masters I104Grym DavidCZE1986TrutnovTrutnov
Masters II55Hainzel TomášCZE1976O.K MOTO Racing TeamHronov
Kadetky100Hainzelová LucieCZE2005Pitrs Bikes TeamHronov
Kadeti105Hanč VojtěchCZE2002MTB Spartak VrchlabíDolní Lánov
Veteráni244Heczko StanislavCZE1966SkiAlpShopŠp. Mlýn
Masters II242Hlavatý MilanCZE1972
Masters II106Horacek JanCZE1975Studenec TeamTrutnov
Ženy107Horáčková ZuzanaCZE1982APACHE Loko TrutnovTrutnov
Masters II108Jančík LadislavCZE1974jancik.bizČervený Kostelec
Junior213Jaroš LukášCZE2001Enjoy Riding TeamNová Paka
Masters II109Jehlík VáclavCZE1974Kah Sport VrchlabíHostinné
Muži239Káňa TomášCZE1995Pitrs Bikes TeamČervený Kostelec
Ženy110Kanerova MichaelaCZE1989Musher Club METUJEČervený Kostelec
Masters II54Klingera AlešCZE1976VrchlabíVrchlabí
Veteráni237Koblasa JiříCZE1965Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
Kadeti238Koblasa JiříCZE2004Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
Veteráni60Kočí RomanCZE1965PotštejnPotštejn
Kadeti229Kočí ŠtěpánCZE2002Prestige cycling teamPotštejn
Kadeti111Kovaříček VojtěchCZE2002Jaroslav Kulhavy Cycling TeamVamberk
Kadetky112Kyselová DenisaCZE2003ZPcyklo PROOFY Corratec teamJablonec nad Nisou
Masters I113Laštůvka MartinCZE1980Cyklo TonyRtyně V Podkrkonoší
Kadeti168Lukeš JanCZE2004Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové
Ženy231Melišíková JanaCZE1977BK NáchodNáchod
Muži240Michalec PetrCZE1995Pitrs Bikes TeamNáchod
Masters I114Nehyba MichalCZE1980BikehomeČeska Skalice
Kadeti115Novák KarelCZE2003S-Sport HronovRryně v Podkrkonoší
Masters I243Pelčarský AlešCZE1981HořiceHořice
Kadeti250Petr MichalCZE2004INS BIKE TEAMHronov
Veteráni245Petr MilanCZE1958Velké PořičiVelké Pořiči
Masters II210Piech RadovanCZE1976Česká SkaliceČeská Skalice
Ženy209Piechová PetraCZE1976Sokol ŽernovZlíč
Masters I116Písař MartinCZE1984SK Cyklo-RD PardubiceHeřmanův Městec
Kadeti223Pivnička JakubCZE2005Pivnicka.czPolice Nad Metují
Masters I59Plachta PavelCZE1982KTM RACING TEAM FactoryPolice nad/Metuji
Masters II64Plodek ŠtěpánCZE1977EnviconsTřebechovice Pod Orebem
Masters II117Prouza LadislavCZE1972Bikestars VrchlabíVrchlabí
Kadeti58Saidl FilipCZE2006Pitrs Bikes TeamHronov
Masters II118Slavík JosefCZE1976CFL- Cycling for lifeVrchlabí
Kadeti176Soukup VojtaCZE2005PARDUS TUFO PROSTĚJOVHradec Kralove
KadetiSoukup VojtaCZE2005PARDUS TUFO PROSTĚJOVHradec Králové
Masters II119STANĚK TomášCZE1970BAKAKO Nová PakaNová Paka
Kadeti120Styblík AdamCZE2002Jaroslav Kulhavy Cycling TeamLázně Bělohrad
Kadetky163Sulzbacherová MartinaCZE2005Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metují
Masters I249Šimek MartinCZE1981Červený KostelecČervený Kostelec
Kadeti52Šitina BohumilCZE2002BatňoviceBatňovice
Ženy234Štěpanovská EvaCZE1994Polanský Bike and RunLázně Bohdaneč
ŽenyŠtěpanovská EvaCZE1994Quintbike.czLázně Bohdaneč
Kadeti232Švandrlík FrantišekCZE2002Eleven Head Cyklolive TeamJilemnice
Kadeti121Teichman TomášCZE2003MTB Spartak VrchlabíStrážné
Muži167Toman LukášCZE1991Carla.kupkolo.czHorní Branná
Masters II122Tříska LukášCZE1977MONDRAKER Racing teamHradec Králové
Ženy56tučková monikaCZE1993Skibikecentrum.cz teamHradec Králové
Kadetky178Vítková VeronikaCZE2005Pitrs Bikes TeamSuchý Důl
Masters II71Vlček RomanCZE1974TJ Sokol OlešniceOlešnice
Veteráni219Voňka JiříCZE1954Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
Veteráni241Zelený PetrCZE1960ELEVEN MERECEDES-BENZ MITASSlatina nad Úpou

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:00:52 , 2003 a starší , přihlášeno: 7 účastníků ( 5 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Muži123Brož MartinCZE1979COCONiZadní Třebaň
Muži124Hromádko JanCZE1954UNIKOSYPraha
Muži125Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team NáchodHronov
Muži126Kráčmar VlastimilCZE1974Ins Atelier NÁchod - VeteransVelké Poříčí
Muži169Šáfr VladimírCZE1981Sokol Maxičky/TRIEXPERTJirny
Ženy127Šefcová EvaCZE1964KOSTKA RacingRtyně V Podkrkonoší
Ženy128Trojancová PavlaCZE1987COCONiZadní Třebaň