LESÁK CUP 2018

2018-08-25 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 7, men : 4, women: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci total: 10, men : 6, women: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) total: 12, men : 8, women: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) total: 9, men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) total: 11, men : 8, women: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) total: 21, men : 12, women: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
40 km total: 63, men : 61, women: 2, Junioři: 5, Muži: 11, Masters I: 14, Masters II: 22, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km total: 68, men : 55, women: 13, Kadeti: 15, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
20 km koloběžky total: 7, men : 5, women: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]

start list Odrážedla

start ~ 10:00:28 , 2013 and younger , registered: 7 participants ( 4 of men, 3 of women)

category # name state year team
kluci [221] Hruška Matyáš CZE 2015 Hradec Králové
kluci [129] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
holky [179] Macháčková Kristýna CZE 2014 Lubník
kluci [216] Meisser Nick SUI 2016 Chur
holky [211] Melišíková Maja CZE 2015 STS Pavlišov
holky [214] Staňková Barbora CZE 2015 ČEská Skalice
kluci [130] Sulzbacher Lucas CZE 2014 Pitrs bikes

start list Předškoláci

start ~ 10:08:02 , 2013 and younger , registered: 10 participants ( 6 of men, 4 of women)

category # name state year team
holky [131] Bednaříková Aneta CZE 2013 Hronov
kluci [203] Cinke Matyáš CZE 2015 Zábrodí
holky [132] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
kluci [133] Horáček Filip CZE 2013 Apache Loko Trutnov
kluci [134] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering
kluci [228] Prochazka Vojta CZE 2013 LIDE jeZDETE
kluci [215] Staněk Ondřej CZE 2013 Termyt Maraton team
kluci [202] Šimek Lukáš CZE 2014 Horní Kostelec
holky [201] Zárubová Anna CZE 2013 Bohdašín
holky [180] Získalová Rozálie CZE 2014 Profi sport Cheb

start list Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:30 , 2011 - 2012 , registered: 12 participants ( 8 of men, 4 of women)

category # name state year team
kluci [226] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
kluci [170] Freivald Michael CZE 2012 Bohdašín
kluci [135] Hamáček Matěj CZE 2011 Apache Loko Trutnov
kluci [136] Horáček Jan CZE 2011 Apache Loko Trutnov
kluci [137] Jirásek Šimon CZE 2011 S sport Hronov
kluci [138] John Jan CZE 2011 S-Sport Hronov
kluci [222] Kohoutek Adam CZE 2011 Pitrs bikes
holky [139] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
holky [208] Piechová Agáta CZE 2012 Loko Trutnov
holky [140] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
kluci [230] Šimek Filip CZE 2011 Horní Kostelec
holky [218] Vernerová Eliška CZE 2011 Rtyně v Podkrkonoší

start list Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:42 , 2009 - 2010 , registered: 9 participants ( 5 of men, 4 of women)

category # name state year team
holky [141] Bohánská Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
holky [142] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
holky [143] Jirásková Ema CZE 2009 Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
kluci [225] Kincl Vojta CZE 2010 Červený Kostelec
holky [144] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
kluci [145] Krusz Dawid POL 2009 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
kluci [220] Nentvich Patrik CZE 2010 Horní Kostelec
kluci [146] Sulzbacher Vojta CZE 2010 Pitrs bikes
kluci [175] TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka

start list Žáci II (5km)

start ~ 10:45:58 , 2004 - 2005 , registered: 11 participants ( 8 of men, 3 of women)

category # name state year team
kluci [157] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
kluci [158] Ilšner Martin CZE 2004 Prestige cycling team
kluci [233] Kulda Filip CZE 2005 TJ Sokol Olešnice
kluci [159] Mádlík Petr CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
holky [160] Nováková Karla CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
holky [161] Peterková Eliška CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
kluci [224] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes team
kluci [162] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
kluci [177] Soukup Vojta CZE 2005 Hradec Králové
kluci [ ] Soukup Vojta CZE 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
holky [227] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka

start list Žáci I (5km)

start ~ 10:46:56 , 2006 - 2008 , registered: 21 participants ( 12 of men, 9 of women)

category # name state year team
kluci [147] Bednařík Jan CZE 2007 Hronov
holky [148] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
holky [149] Exnarová Vendula CZE 2006 MTB Spartak Vrchlabí
kluci [172] Frencl Dominik CZE 2007 Pitrs bikes
kluci [173] frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
kluci [150] Ilšner Patrik CZE 2007 Prestige cycling team
kluci [151] Janovský Tomáš CZE 2008 AEROTEC SPORT TEAM
kluci [152] John Antonín CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [171] Navrátil Štěpán CZE 2006 Spartak Police nad Metují
holky [207] Piechová Sofie CZE 2007 Apache LOKO Trutnov
kluci [153] Rieger Marek CZE 2007 MTB Spartak Vrchlabí
kluci [182] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
holky [181] Rusová Veronika CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [205] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov
holky [206] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov
holky [154] Šulcová Adéla CZE 2006 S- Sport Hronov
holky [174] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
holky [217] Vernerová Nikola CZE 2008 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [155] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov
kluci [156] Vítek Tomáš CZE 2008 Pitrs bikes team
holky [212] Vopršelová Kateřina CZE 2006 BAKAKO Nová Paka

start list 40 km

start ~ 12:00:52 , 2001 and older , registered: 63 participants ( 61 of men, 2 of women)

category # name state year team
Muži [23] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Masters II [45] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Masters I [5] Bejr Štěpán CZE 1987 Náchod
Ženy [46] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
Veteráni [6] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
Junioři [7] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
Masters I [47] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
Veteráni [8] Černý Martin CZE 1960 cyclifer
Veteráni [24] Černý Matin CZE 1964 Vella Team
Veteráni [29] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
Muži [51] Dvořák David CZE 1993 GHOST TEAM
Masters I [34] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
Veteráni [9] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Masters II [10] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
Masters II [ ] Hlušička Petr CZE 1970 Světí
Muži [69] chaluš Jaroslav CZE 1989 Bejkikg
Muži [32] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Ženy [11] Jiroutová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Veteráni [62] Jiřena Pavel CZE 1967 AMULET ROHOZEC
Masters II [48] Jurásek Petr CZE 1975 MTB Heřmánkovice
Masters II [36] Kábrt Radim CZE 1971 KŘP Královehradeckého kraje
Junioři [12] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř
Masters I [1] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
Masters II [25] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
Muži [13] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
Veteráni [65] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
Masters I [14] Krusz Piotrek POL 1985 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
Masters II [15] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
Masters I [16] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Masters II [50] Letzel Adam CZE 1975 Broumov
Junioři [39] Luštinec Filip CZE 2001 Apache Bike Team Úpice
Veteráni [41] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
Muži [44] MACH TOMASZ POL 1989 Sportfuel.pl
Muži [ ] Mach Tomasz POL 1989 Sportfuel.pl
Muži [70] matisovits Petr CZE 1997 Bejking team
Masters II [67] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
Masters II [49] Němeček Martin CZE 1972 Heřmánkovice
Masters II [42] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
Masters I [33] Petr Martin CZE 1984 Sršni Velké Poříčí
Masters II [43] Pinkava Petr CZE 1977 Silvini R2 Sport
Masters II [26] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
Masters I [17] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
Masters II [ ] Prokop Michal CZE 1978 BIG SHOCK TEAM
Veteráni [18] Rak Sláva CZE 1965 Alfa team Hořice
Masters II [61] Rygl Ladislav CZE 1976 Vrchlabí
Masters I [66] Ryšavý Pavel CZE 1979 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Junioři [68] Slanař Josef CZE 2000 Galaxy CykloŠvec Stevens
Masters II [19] Stanco Jan CZE 1978 Kolín
Masters II [3] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
Masters I [20] Sulzbacher Tomáš CZE 1979 Pitrs bikes team
Muži [2] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
Masters II [21] Šplíchal Ladislav CZE 1978 stenahk
Junioři [63] Štěpán Martin CZE 2001 Česká Metuje
Muži [35] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
Masters II [40] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
Masters I [4] Tatíček Petr CZE 1985 RAJEC TREK
Masters I [27] Trnka Zbyněk CZE 1981 Liberec
Masters II [38] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
Masters I [37] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
Masters II [30] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
Muži [22] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
Masters II [31] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
Masters I [28] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES

start list 20 km

start ~ 12:00:52 , 2003 and older , registered: 68 participants ( 55 of men, 13 of women)

category # name state year team
Masters II [246] Bednařík Stanislav CZE 1975 Hronov
Kadetky [166] Benešová Anna CZE 2004 Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
Masters I [248] Bezděk Pavel CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
Masters I [101] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
Masters I [204] Cinke Robert CZE 1984 Horni Rybniky 190
Masters II [102] Čermák Jan CZE 1978 S-Sport Hronov
Veteráni [57] Černý Jiří CZE 1962 Brno
Masters II [247] Divíšek David CZE 1977 INS Atelier Náchod
Junior [53] Dudek Tomáš CZE 2001 Gapp System-Cabtech MTB Racing Team
Masters I [236] Efler Martin CZE 1981 Bikehome
Kadetky [103] Fulková Šárka CZE 2002 Redpoint team
Muži [235] Gabriel David CZE 1992 SYMBIO+ BMC
Masters I [104] Grym David CZE 1986 Trutnov
Masters II [55] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
Kadetky [100] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
Kadeti [105] Hanč Vojtěch CZE 2002 MTB Spartak Vrchlabí
Veteráni [244] Heczko Stanislav CZE 1966 SkiAlpShop
Masters II [242] Hlavatý Milan CZE 1972
Masters II [106] Horacek Jan CZE 1975 Studenec Team
Ženy [107] Horáčková Zuzana CZE 1982 Apache Loko Trutnov
Masters II [108] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
Junior [213] Jaroš Lukáš CZE 2001 BAKAKO Nová Paka
Masters II [109] Jehlík Václav CZE 1974 ŠKODA AUTO
Muži [239] Káňa Tomáš CZE 1995 Pitrs Bikes Team
Ženy [110] Kanerova Michaela CZE 1989 Musher Club METUJE
Masters II [54] Klingera Aleš CZE 1976 Vrchlabí
Veteráni [237] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Kadeti [238] Koblasa Jiří CZE 2004 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Veteráni [60] Kočí Roman CZE 1965 Potštejn
Kadeti [229] Kočí Štěpán CZE 2002 Prestige cycling team
Kadeti [111] Kovaříček Vojtěch CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kadetky [112] Kyselová Denisa CZE 2003 ZPcyklo PROOFY Corratec team
Masters I [113] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Kadeti [168] Lukeš Jan CZE 2004 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Ženy [231] Melišíková Jana CZE 1977 Run4run
Muži [240] Michalec Petr CZE 1995 Pitrs bikes
Masters I [114] Nehyba Michal CZE 1980 Bikehome
Kadeti [115] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Masters I [243] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
Kadeti [250] Petr Michal CZE 2004 INS Atelier Náchod
Veteráni [245] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
Masters II [210] Piech Radovan CZE 1976 Česká Skalice
Ženy [209] Piechová Petra CZE 1976 ČEská Skalice
Masters I [116] Písař Martin CZE 1984 SK Cyklo-RD Pardubice
Kadeti [223] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
Masters I [59] Plachta Pavel CZE 1982 KTM RACING TEAM Factory
Masters II [64] Plodek Štěpán CZE 1977 ENVICONS
Masters II [117] Prouza Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí
Kadeti [58] Saidl Filip CZE 2006 Pitrs bikes
Masters II [118] Slavík Josef CZE 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ
Kadeti [176] Soukup Vojta CZE 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
Kadeti [ ] Soukup Vojta CZE 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
Masters II [119] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
Kadeti [120] Styblík Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kadetky [163] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
Masters I [249] Šimek Martin CZE 1981 Červený Kostelec
Kadeti [52] Šitina Bohumil CZE 2002 Batňovice
Ženy [234] Štěpanovská Eva CZE 1994 Polanský Bike and Run
Ženy [ ] Štěpanovská Eva CZE 1994 Quintbike.cz
Kadeti [232] Švandrlík František CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Kadeti [121] Teichman Tomáš CZE 2003 MTB Spartak Vrchlabí
Muži [167] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
Masters II [122] Tříska Lukáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Ženy [56] Tučková Monika CZE 1993 Skibikecentrum.cz team
Kadetky [178] Vítková Veronika CZE 2005 Pitrs bikes team
Masters II [71] Vlček Roman CZE 1974 TJ Sokol Olešnice
Veteráni [219] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Veteráni [241] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS

start list 20 km koloběžky

start ~ 12:00:52 , 2003 and older , registered: 7 participants ( 5 of men, 2 of women)

category # name state year team
Muži [123] Brož Martin CZE 1979 COCONi
Muži [124] Hromádko Jan CZE 1954 UNIKOSY
Muži [125] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Muži [126] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
Muži [169] Šáfr Vladimír CZE 1981 Sokol Maxičky/TRIEXPERT
Ženy [127] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
Ženy [128] Trojancová Pavla CZE 1987 COCONi